SON DAKİKA HÜRRİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Hürriyet Gazetesi Haberleri


... Devamı

10:02
Olimpiyat Stadına Fatih Terim Eli Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Atatürk Olimpiyat Stadı için düşündüğü proje ortaya çıktı.
Olimpiyat Stadına Fatih Terim Eli
13:40
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Yunanistan'ın çiçeği burnunda lideri Aleksis Çipras ile Selahattin Demirtaş'ı karşılaştırdı.
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark
10:44
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor Gazeteci çetin Emeç'in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor
13:37
Erdoğan'ın Bu Sözü Salonu İnletti Erdoğan'ın geçmişten verdiği örnek salonda alkış tufanı kopardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da düzenlenen muhtarlar toplantısında kendisi için 1998 yılında atılan "Muhtar bile olamaz" manşetini hatırlattı, salonda alkış tufanı koptu.
Erdoğan'ın Bu Sözü Salonu İnletti
13:00
Erdoğan "Muhtar Olamaz" Manşetini Hatırlattı, Salon İnledi Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da düzenlenen muhtarlar toplantısında kendisi için 1998 yılında atılan "Muhtar bile olamaz" manşetini hatırlattı, salonda alkış tufanı koptu.
Erdoğan 'Muhtar Olamaz' Manşetini Hatırlattı, Salon İnledi
07:55
Galatasaray'dan Engin Baytar'a 150 Bin Dolar Para Cezası Galatasaray'da, futbolundan çok özel yaşamıyla gündeme gelen Engin Baytar'ın, Türk futbol tarihinin en ağır para cezasına çarptırılacağı belirtildi.
Galatasaray'dan Engin Baytar'a 150 Bin Dolar Para Cezası
18:52
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor Çetin emeç'in anısını yaşatmak, halkın bilgilenme ve gerçekleri öğrenme hakkının kullanılması adına başarılı gazetecileri teşvik etmek amacıyla, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi'nce düzenlenen "Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri"ne başvurular devam ediyor.
13:52
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi Uğur Mumcu Anma Etkinliği için Eskişehir’de bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Melis Alphan ve Fox Tv Haber Spikeri Fatih Portakal ile eşi Armağan Portakal, Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmasına konuk oldu.
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi
01:04
Eskişehir - Uğur Mumcu Ödülleri Verildi Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi'nin geleneksel Uğur Mumcu Ödülleri sahiplerini buldu.
Eskişehir - Uğur Mumcu Ödülleri Verildi
01:01
Eskişehir'de 'Yılın Enleri' Ödül Töreni Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından 22 yıl önce suikast sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu anısına anma ve 'Yılın Enleri' ödül töreni düzenlendi.
00:20
Uğur Mumcu Ödülleri Verildi Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi'nin geleneksel Uğur Mumcu Ödülleri sahiplerini buldu.
Uğur Mumcu Ödülleri Verildi
12:33
Osmanlı'nın Halıları Arkas'ta Sergileniyor İzmir Arkas Sanat Merkezinde asırlık Osmanlı Saray halıları sergilenmeye başlandı.
Osmanlı'nın Halıları Arkas'ta Sergileniyor
04:21
Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
Davutoğlu: 'Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı'
04:02
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
12:46
Sanatçılar Birliğinden Hakkari Belediyesine Ziyaret Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği üyeleri, 'Deniz Yıldızlarından Kardelenlere Projesi' kapsamında Hakkari Belediyesini ziyaret etti.
Sanatçılar Birliğinden Hakkari Belediyesine Ziyaret
10:58
UAB'DEN Hakkari Belediyesine Ziyaret Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği 'Denizyıldızların Kardelenlere' projesi kapsamında geldikleri Hakkari'de yaptıkları ziyaretler kapsamında Hakkari Belediyesini ziyaret etti.
18:21
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde buluştu ADANA'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
16:28
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Adana'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
10:25
16 OCAK GÜNCEL GAZETE MANŞETLERİ, EN ÇOK SATAN GAZETELER 16 Ocak Cuma gününden gazete manşetleri. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri gündemi nasıl ele aldılar ? Yüksek tirajlı gazetelerden manşetler.
16 OCAK GÜNCEL GAZETE MANŞETLERİ, EN ÇOK SATAN GAZETELER
10:15
16.01.2015 Gazeteler, Çok Okunan Gazetelerin Manşetleri 16 Ocak Cuma gününden gazete manşetleri. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri gündemi nasıl ele aldılar ? Yüksek tirajlı gazetelerden manşetler.
16.01.2015 Gazeteler, Çok Okunan Gazetelerin Manşetleri
10:14
Gazete Manşetleri, En Yüksek Tirajlı Gazeteler 16 Ocak Cuma gününden gazete manşetleri. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri gündemi nasıl ele aldılar ? Yüksek tirajlı gazetelerden manşetler.
Gazete Manşetleri, En Yüksek Tirajlı Gazeteler
08:59
Hayal Gerçekleştirelim 2015 Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması' Türkiye'deki tüm üniversite öğrencilerine kapılarını açan geleneksel 'Hayal Edin Gerçekleştirelim Sosyal Sorumluluk Proje' yarışmasının bu yıl ikincisi düzenleniyor.
14:57
Cüneyt Çakır: "Hakem-oyuncu, Hakem-medya İlişkileri Gibi İyiye Gidiyor" TSYD 52. Yıl Sporun Zirvesi Semineri (2)- FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır: "Son yıllarda hakem-oyuncu ilişkileri, hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gidiyor"- FIFA kokartlı hakem Hüseyin Göçek: "Bizim için önemli olan oyunun kontrolüdür" FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, son yıllarda hakem-oyuncu ilişkilerinin hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gittiğini söyledi.
Cüneyt Çakır: 'Hakem-oyuncu, Hakem-medya İlişkileri Gibi İyiye Gidiyor'
12:40
Cüneyt Çakır Sporun Zirvesi Semineri'nde Konuştu FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır: Son yıllarda hakem-oyuncu ilişkileri, hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gidiyor.
Cüneyt Çakır Sporun Zirvesi Semineri'nde Konuştu
22:21
Tsyd'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı (4) Yayın YÖNETMENLERININ GÖZÜYLE SPOR MEDYASI Sporun zirvesinde 'Yayın yönetmenlerinin gözüyle spor medyası' konulu paneli, TSYD Başkan vekili ve DHA Spor Müdürü Faik Gürses yönetti.
19:01
Adana - Çukurova Kitap Fuarı Açıldı Çukurova Kitap Fuarı açıldı ADANA'da bu yıl 8'incisi düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde törenle açıldı.
Adana - Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
18:43
Davutoğlu: "Şimdi Suç İşledikleri Anda Hukuk Önünde Hesap Verirler. Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı-Davutoğlu: (2)-"Sınav sisteminde -ki orada büyük adaletsizlikler yapıldı- KPSS'deki bütün bu süreci yakından takip ediyoruz, ilgili kurumları talimatlandırdık.
Davutoğlu: 'Şimdi Suç İşledikleri Anda Hukuk Önünde Hesap Verirler.
14:53
Kredi Kayıt Bürosu'nun Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması Üniversite öğrencilerinin sosyal sorumluluk konularında farkındalıklarını ve toplumsal sorunlara karşı duyarlılıklarını artırmak amacıyla Kredi Kayıt Bürosu tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan sosyal sorumluluk yarışmasının bu sene 2. cisi düzenleniyor.
13:39
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri 2014 yılı içerisinde yayınlanmış haber, fotoğraf ve karikatürlerin değerlendirmeye alınacağı yarışmaya başvurular başladı.
11:11
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Başladı Gazeteci Çetin Emeç'in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Başladı
09:06
Başbakan Davutoğlu, Soruları Yanıtladı Davutoğlu: (2) "Sınav sisteminde ki orada büyük adaletsizlikler yapıldı KPSS’deki bütün bu süreci yakından takip ediyoruz, ilgili kurumları talimatlandırdık.
Başbakan Davutoğlu, Soruları Yanıtladı
11:11
Haftanın Tarihine Bakış TBMM'nin oluşumunun ardından, ilk anayasa ''Teşkilatı Esasiye'' 20 Ocak 1921'de kabul edildi.
07:52
MHP'li ve HDP/BDP'li Başkanlar Yemekte Buluştu! Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, HDP ve BDP'li belediye başkanlarını misafir etti.
MHP'li ve HDP/BDP'li Başkanlar Yemekte Buluştu!
05:46
Ertuğrul Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke Yeniden Fransa'nın başkenti Paris'teki Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katılan Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Fransızların bugün dünyaya özgürlükleri savunmak için her türlü görüş ayrılığını unutabileceklerini gösterdiğini belirterek, "Bu ülke ruhunu özgürlüklerden alan bir ülke. Bugün bütün dünyaya gösterdiler ki, eğer özgürlüklerine bir saldırı olursa toplum bu saldırıya tek bir millet olarak cevap verir" dedi.
Ertuğrul Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke Yeniden
00:30
Ertuğrul Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke Fransa'nın başkenti Paris'teki Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katılan Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Fransızların bugün dünyaya özgürlükleri savunmak için her türlü görüş ayrılığını unutabileceklerini gösterdiğini belirterek, "Bu ülke ruhunu özgürlüklerden alan bir ülke. Bugün bütün dünyaya gösterdiler ki, eğer özgürlüklerine bir saldırı olursa toplum bu saldırıya tek bir millet olarak cevap verir" dedi.
Ertuğrul Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke
00:01
Cumhuriyet Yürüyüşü'nü Katılan Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke Fransa'nın başkenti Paris'teki Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katılan Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Fransızların bugün dünyaya özgürlükleri savunmak için her türlü görüş ayrılığını unutabileceklerini gösterdiğini belirterek, "Bu ülke ruhunu özgürlüklerden alan bir ülke. Bugün bütün dünyaya gösterdiler ki, eğer özgürlüklerine bir saldırı olursa toplum bu saldırıya tek bir millet olarak cevap verir" dedi.
Cumhuriyet Yürüyüşü'nü Katılan Özkök: Bu Ülke Ruhunu Özgürlüklerden Alan Bir Ülke
20:53
Çevreciler, Taş Ocaklarının Çevreye Verdiği Zararı Konuştu Kırklareli'de Türkiye Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu üyeleri tarafından sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de katıldığı, 'Doğal varlıklar ve çevresel etki değerlendirmesi' semineri düzenlendi.
Çevreciler, Taş Ocaklarının Çevreye Verdiği Zararı Konuştu
18:57
Çevreciler, Taş Ocaklarının Çevreye Verdiği Zararı Konuştu Kırklareli'de Türkiye Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu üyeleri tarafından sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de katıldığı, 'Doğal varlıklar ve çevresel etki değerlendirmesi' semineri düzenlendi.
Çevreciler, Taş Ocaklarının Çevreye Verdiği Zararı Konuştu
13:01
Fenerbahçe: Emenike, 2017 Yılına Dek Futbolcumuzdur Fenerbahçe resmi siteden yaptığı açıklamayla Emenike ile ilgili transfer haberini yalanladı.
Fenerbahçe: Emenike, 2017 Yılına Dek Futbolcumuzdur
16:11
İzmir'de 'Yavuz Bingöl Sokağı', Resmen 'Berkin Elvan Sokağı' Oldu İzmir'in merkez Narlıdere Belediyesi'nin bir süre önce 'Yavuz Bingöl Sokağı'nın adının 'Berkin Elvan Sokağı' olarak değiştirilmesi yönünde aldığı karar, Belediye Meclisi'nden geçip kesinleşti.
İzmir'de 'Yavuz Bingöl Sokağı', Resmen 'Berkin Elvan Sokağı' Oldu
16:00
Dünya Bankası Türkiye Direktörü: Türkiye 80'lerdeki Yerine Geri Döndü Dünya Bankası Türkiye Direktörü Martin Raiser, Türkiye'nin diğer yükselen piyasalarla karşılaştırıldığında rekabet noktasında da geride kaldığını belirterek, nispi piyasa payı anlamında doğrudan yabancı yatırımları çekme noktasında Türkiye’nin 80'lerdeki yerine geri dönmüş durumda olduğunu söyledi.
20:50
Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti' Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, SETA Vakfı tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Tartışmaları konulu panelde AK Parti döneminde basın özgürlüğünün geliştiğini ve 14 Aralık operasyonunun medyaya karşı yürütülmediğini aksine medyanın da kumpasın bir parçası olduğunu söyledi.
Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti'
18:13
"Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir" Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, 'bağımsız medya' olayına inanmadığını söyledi.
'Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir'
18:04
Atilla Yayla: "Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti" Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, SETA Vakfı tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Tartışmaları konulu panelde AK Parti döneminde basın özgürlüğünün geliştiğini ve 14 Aralık operasyonunun medyaya karşı yürütülmediğini aksine medyanın da kumpasın bir parçası olduğunu söyledi.
Atilla Yayla: 'Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti'
15:38
İnönü ve Sarıgüllerin Kavgasına Terör Savcısı Soruşturma Açtı Şişli Belediyesi'nde, Başkan İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül ve oğlu Emir Sarıgül arasında, ölüm tehdidine varan iddialar üzerine terör savcılığı soruşturma başlattı.
İnönü ve Sarıgüllerin Kavgasına Terör Savcısı Soruşturma Açtı
09:56
Haluk Dinçer Kimdir ? Erdoğan Davetine Katılmayız Dedi Haluk Dinçer'in "TÜSİAD'ın muhatabı Cumhurbaşkanı değil başbakandır" sözlerine kızan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Madem muhatap değiliz, davetlerine katılmayız." dedi.
Haluk Dinçer Kimdir ? Erdoğan Davetine Katılmayız Dedi
09:40
Erdoğan'dan TÜSİAD'a Muhatap Cevabı: Bundan Sonra Ben Yokum Haluk Dinçer'in "TÜSİAD'ın muhatabı Cumhurbaşkanı değil başbakandır" sözlerine kızan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Madem muhatap değiliz, davetlerine katılmayız." dedi.
Erdoğan'dan TÜSİAD'a Muhatap Cevabı: Bundan Sonra Ben Yokum
08:35
Emmanuel Emenike Sert Konuştu Fenerbahçe'de performansı nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde olan Emmanuel Emenike, sonunda isyan bayrağını çekti ve "İstenmiyorsam giderim!" dedi.
Emmanuel Emenike Sert Konuştu
10:50
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, soruşturma kapsamında tanık olarak ifade verdi.
İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Soruşturması
10:49
Ertuğrul Özkök, Medyaya Yönelik Operasyon Kapsamında İfade Verdi Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında savcı İrfan Fidan'a tanık olarak ifade verdi.
Ertuğrul Özkök, Medyaya Yönelik Operasyon Kapsamında İfade Verdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:13:55. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜRRİYET GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]