03:2800
SON DAKİKA HÜRRİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Hürriyet Gazetesi Haberleri


... Devamı

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  İstanbul'da yaşayan Mısırlı, Suriyeli ve Filistinli çocuklar, ülkelerindeki akranlarının maruz kaldığı olumsuzluklara dikkati çekmek için Eminönü'de gösteri düzenledi. (Dün 19:23)

   

  Çelik, Gündeme İlişkin Değerlendirmelerde Bulundu (1)

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin, “Bütün bu tartışmalardan sonra kim cumhurbaşkanı adayı olacaksa teşkilat olarak topyekun onun arkasında oluruz ve gecemizi gündüzümüze katarız. Nitelikli bir çoğunlukla onun seçilip köşkte oturmasını temin etmeye çalışırız” dedi. (Dün 18:07)

   

  Hani'de Kur'an- Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Düzenlendi

  Hani'de Kur'an- Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Düzenlendi

  Diyarbakır'ın Hani ilçesinde, Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması düzenlendi. (Dün 17:20)

   

  TBMM Özel Gündemle Toplandı

  TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de izlediği özel oturumla toplandı. (Dün 17:15)

   

  Birinci Meclis'te 23 Nisan Kutlaması

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Her konuda aynı fikirde olma mecburiyetimiz yok. Bu insan tabiatına da aykırı ama söz konusu ülkenin bağımsızlığı, milletin istikbali, dirliği ve birliği söz konusu olunca kader birliği etmek mecburiyetindeyiz. (Dün 17:15)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Batman'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Uluslararası Afrika Sirki'nin gösterisiyle çocuklar doyasıya eğlendi Diyarbakır'ın Hani ilçesinde Kaymakam Sarı, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Komando Binbaşı Aslan ve İlçe Belediye Başkan Vekili Ekin çocuklarla davul zurna eşliğinde halay çekti Mardin'in Nusaybin ilçesinde kutlamalarda çocuklar Kürtçe müzikler eşliğinde gösterilerini sundu Şırnak'ın Cizre ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenin yapıldığı salonun (Dün 16:37)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek'in katılımıyla, Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi Çiçek: "Devletimize ve milletimize yönelen tehditlere el birliğiyle karşı koymak durumundayız. Birinci Meclis'in sahip olduğu ruha bugüne kadar sahip çıktığımız gibi bundan sonra daha fazla sahip çıkmalıyız. Birinci Meclis, olağanüstü şartlar altında kurulup çalışmasına rağmen meşruiyetten asla sapmadı. (Dün 12:40)

   

  TBMM Başkanı Çiçek: Her Konuda Aynı Fikirde Olma Mecburiyetimiz Yok

  TBMM Başkanı Çiçek: Her Konuda Aynı Fikirde Olma Mecburiyetimiz Yok

  Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Birinci Meclis Kürsüsü’nden hitap etti. (Dün 12:01)

   

  Kilis'te 23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlandı

  Kilis'te 23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlandı

  Kilis'te, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. (Dün 11:19)

   

  GE ve Genç Başarı İnovasyon Kampı Düzenledi

  GE ve Genç Başarı İnovasyon Kampı Düzenledi

  GE Türkiye ve Genç Başarı Eğitim Vakfı işbirliğinde Türkiye'de lise düzeyinde gençlere yönelik "GE – Genç Başarı İnovasyon Kampı düzenlendi. (Dün 11:07)

   

 

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıldönümü

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıldönümü

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Her konuda aynı fikirde olma mecburiyetimiz yok. Söz konusu milletin istiklali, birliği ve dirliği olunca kader birliği etmek mecburiyetindeyiz. (Dün 10:40)

   

  Yıldırım ile Aynı Kader!

  Galatasaray Kulübü'nden Futbol Federasyonu'na yönelik yapılan son açıklamaya gelebilecek ceza, Başkan Ünal Aysal'ı kupa finalini izlemekten alıkoyabilir. (Dün 10:22)

   

Manşet Haberleri