03:2400
SON DAKİKA HÜRRİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Hürriyet Gazetesi Haberleri


... Devamı

  Yargıtay, Tevhid-Selam'ı 2 Kez Terör Örgütü Olarak Onadı

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nun, basın açıklamasında 'sözde Selam-Tevhid adlı örgüt' olarak yer alan Tevhid-Selam ve Kudüs Ordusu’nun terör örgütü olduğu, Yargıtay tarafından iki kez onandı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  O Hakimleri Sulh Cezaya Atamak Yanlış Oldu'

  O Hakimleri Sulh Cezaya Atamak Yanlış Oldu'

  HSYK 1. Daire Başkanı İbrahim Okur, gözaltına alınan polislerle ilgili karar verecek olan Sulh Ceza Hâkimliği’ne atadıkları 6 isim hakkında önemli açıklamalarda bulundu: “Hulusi Pur’un 17 Aralık (yolsuzluk) soruşturmasında tutuklanan 6 kişinin tahliye kararını verdiğini biliyorduk. 3 hâkimin, sanıklar lehine karar verdiğini bilsek farklı bir tablo olabilirdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ömür Gedik Tarafından Yazılan Yazı Alay Konusu Oldu - Ömür Gedik Kimdir? (Ömür Gedik Köşe Yazısı)

  Ömür Gedik Tarafından Yazılan Yazı Alay Konusu Oldu - Ömür Gedik Kimdir? (Ömür Gedik Köşe Yazısı)

  Ömür Gedik kimdir? Ömür Gedik tarafından yazılan yazı sosyal medyada alay konusu oldu. Hürriyet Gazetesi yazarı Ömür Gedik 24 Temmuz tarihli köşe yazısıyla alay konusu oldu. Ömür Gedik köşe yazısı oku. Ömür Gedik hakkında en son gelişmeler. Ömür Gedik kimdir ve Ömür Gedik hakkında merak ettikleriniz haberimizde yer almaktadır. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ray Sigorta Açıklaması

  "(Borsa kotundan çıkma iddiaları) Şu an itibariyle, tebliğin ilgili şartları şirketimiz için oluşmamıştır" (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Futbolcular Gelirine Göre Vergi Ödesin' Talebi

  Dünya Kupası, Almanya'nın şampiyonluğu ile noktalandı ama bu kez turnuvada göz dolduran futbolcular için transfer piyasası açıldı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Dolandırıcılar İsrail'in Gazze Saldırısını Fırsata Çevirmeye Çalışıyor

  Dolandırıcılar İsrail'in Gazze Saldırısını Fırsata Çevirmeye Çalışıyor

  Dolandırıcılar piyasa değeri 1400 lira olan Samsun S4 marka telefonun sahtesini Gazze bağışı adı altıda 199 lira düşen fiyatlarla satmaya çalışıyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 03:24:28. #1.13#