SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ COŞ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Coş Haberleri

 • 18:43Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş AçıklamasıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Soruşturmalar derinleştikçe, mahkemeler sonuçlandıkça yaşadığımız hadisenin boyutları, tehlikenin vahameti, büyüklüğü daha iyi ortaya çıkacaktır.
 • 11:48Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSakarya'nın Ferizli ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından demokrasi nöbeti devam ediyor.
 • 19:35Sakarya Valisi Coş'tan ZiyaretlerSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti ve CHP il başkanlıklarını ziyaret etti.
 • 17:30Tzob Başkanı Bayraktar, Olağanüstü Hal ile İlgili Üreticilere SeslendiTzob Başkanı Bayraktar, Olağanüstü Hal ile İlgili Üreticilere SeslendiTZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, olağanüstü hal kararıyla ilgili üreticilere seslenerek, “Ekonomik faaliyetleri sekteye uğratacak bir sıkıntı yoktur.
 • 06:15Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı "Milli İrade Konvoyu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Darbeye karşı milli irade konvoyundaki vatandaşların araçlarıyla korna çalması Vali Hüseyin Avni Coş'a, Türk bayrağı, Kuran-ı Kerim ve hançer takdim edilmesi Vali Coş'un açıklamaları Araçlarıyla konvoy oluşturup yaklaşık 20 kilometre katederek Sakarya Valiliğine gelen sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, FETÖ'nün darbe girişimine karşı gösterdiği mücadeleden dolayı Vali Coş'a Türk bayrağı, Kur'an-ı Kerim ve hançer hediye etti Vali Coş: "Mukaddes emanetlere sahip çıkacağız. Onları Valiliğimizde, bugünün hatırasına özel bir yerde saklayacağız" Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden grup, araçlarıyla konvoy oluşturup tur atarak Vali Hüseyin Avni Coş'a Türk bayrağı, Kur'an-ı Kerim ve hançer takdim etti.
 • 04:30Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı "Milli İrade Konvoyu"Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden grup, araçlarıyla konvoy oluşturup tur atarak Vali Hüseyin Avni Coş'a Türk bayrağı, Kur'an-ı Kerim ve hançer takdim etti.
 • 19:15Saü'de Akademik Genel Kurul GerçekleştiSaü'de Akademik Genel Kurul GerçekleştiSakarya Üniversitesi Akademik Genel Kurulu Rektör Prof. Dr. Muzaffer Elmas başkanlığında toplandı.
 • 18:41Eski Devlet Bakanı Tüzmen'den Sakarya Valisi Coş'a ZiyaretEski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti.
 • 17:03Sakarya Valisi Coş 15 Temmuz Gecesini AnlattıSakarya Valisi Coş 15 Temmuz Gecesini AnlattıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un röportajı EMRE AYVAZ/SALİH YALÇINTAŞ - Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) valiliğe girmeye çalışmasına ilişkin, "Herhalde bizim yapımızdan, duruşumuzdan, görev anlayışımızdan kaynaklanıyor.
 • 15:35Sakarya Valisi Coş 15 Temmuz Gecesini AnlattıEMRE AYVAZ/SALİH YALÇINTAŞ - Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) valiliğe girmeye çalışmasına ilişkin, "Herhalde bizim yapımızdan, duruşumuzdan, görev anlayışımızdan kaynaklanıyor.
 • 14:30Başkan Zeki Toçoğlu: Başkan Zeki Toçoğlu: "Kent Meydanını da Bombalamayı Düşünmüşler"Sakarya’da vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) bağlı bir grup askerin darbe girişimine tepkisini sürdürüyor.
 • 20:00Sakarya Valisi Coş: Sakarya Valisi Coş: "Devletin İçinden Temizlenecekler"Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, “Terör örgütünün tüm mensupları devlet teşkilatından temizleninceye kadar mücadelemiz amansız bir şekilde devam edecek” dedi.
 • 18:04Fetö'nün Darbe GirişimiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki göstermek için gittiği Sakarya Valiliğinde askerlerin silahından çıkan kurşunla yaralanan 14 kişiden hayati tehlikesi olan iki kişinin durumunun her gün biraz daha iyiye gittiğini bildirdi.
 • 03:36Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Sakarya/Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Sakarya/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mitingden detaylar Vali Hüseyin Avni COŞ'un açıklamaları FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Sakarya, Bolu ve Zonguldak'ta FETÖ'nün, askeri darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlar, kent merkezlerinde gösteri düzenledi Sakarya, Bolu ve Zonguldak'ta Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
 • 01:53Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vatandaşların mevlit dinlemesi FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Sakarya, Kocaeli ve Bolu'da binlerce kişi, darbe girişimine tepki amacıyla meydanları doldurdu Sakarya ve Bolu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi protesto edildi.
 • 01:08Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSakarya ve Bolu'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi protesto edildi.
 • 14:50Sakarya'da 10 Bin Kişi Darbe Girişimine Tepki GösterdiSakarya'da 10 Bin Kişi Darbe Girişimine Tepki GösterdiSakarya'da 10 bin kişi darbe girişimine tepki gösterdiADAPAZARI'nda, yaklaşık 10 bin kişi darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 14:33Fetö'nün Darbe GirişimiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, bölücü terör örgütü FETÖ mensuplarının darbe girişimine ilişkin "Bu hainler dün 3 bacımızı silahla yaraladılar, şu anda hastanede, 14 vatandaşımızı yaraladılar.
 • 14:18Sakarya Kent Meydanından Birlik Mesajı VerdilerSakarya Kent Meydanından Birlik Mesajı VerdilerTürkiye’de dün gece gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi sonrasında Sakarya şehir protokolü Kent Meydanında bir açıklama yaparak birlik mesajı verdi.
 • 14:13Sakarya'da 10 Bin Kişi Darbe Girişimine Tepki GösterdiSakarya'da 10 Bin Kişi Darbe Girişimine Tepki GösterdiAdapazarı'nda, yaklaşık 10 bin kişi darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 11:25Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'tan Askere FırçaSakarya’da darbe girişimi sonrasında Sakarya Valiliğinde sivillere ateş açan askerlere Vali Hüseyin Avni Coş, "Cezanızı çekeceksiniz" dedi.
 • 10:51Sakarya Valisi, Darbeci Askerleri Böyle FırçaladıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, darbe girişimi sonrası gözaltına alınan askerleri sert bir şekilde fırçaladı.
 • 10:08Vali Coş'tan İhanet Girişiminde Bulunan Askerlere: Siz Türk Askeri Değil misinizVali Coş'tan İhanet Girişiminde Bulunan Askerlere: Siz Türk Askeri Değil misinizİhanet girişiminde bulunan ve gözaltına alınan askerlere kameralar önünde sert tepki gösteren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, "Siz Türk askeri değil misiniz?" dedi.
 • 06:22Fetö'nün Darbe GirişimiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, "Devletimize, milletimize bu kadar zarar veren bu gözü dönmüşler affedilmeyecektir.
 • 04:13Sakarya'da 20 Asker Gözaltına AlındıSakarya'da 20 Asker Gözaltına AlındıSakarya’da halk darbe girişimine büyük tepki gösterdi.
 • 17:37Sakarya Bakan Avcı Restore Edilen Sakarya Müzesi'ni AçtıSakarya Bakan Avcı Restore Edilen Sakarya Müzesi'ni AçtıBakan Avcı restore edilen Sakarya Müzesi'ni açtıADAPAZARI(Sakarya), (DHA) - KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Adapazarı'nda restore edilen Sakarya Müzesi'nin açılışını yaptı.
 • 16:39Bakan Avcı, Restore Edilen Sakarya Müzesi'ni AçtıBakan Avcı, Restore Edilen Sakarya Müzesi'ni AçtıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Adapazarı'nda restore edilen Sakarya Müzesi'nin açılışını yaptı.
 • 18:33DolandırıcılıkDolandırıcılık" İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir'in açıklaması - Şehit ve gazi dernekleri, Vali Coş'a kendisini "şehit eşiyim" diye tanıtan ancak daha önce hakkında 5 dolandırıcılık ve 2 iftira suçundan adli kovuşturma yürütüldüğü belirtilen kadın ile konuyla ilgili asılsız haber yaptığı ileri sürülen ulusal gazeteye tepki gösterdi Sakarya'da şehit ve gazi dernekleri, Vali Hüseyin Avni Coş'a kendisini "şehit eşiyim" diye tanıtan ancak daha önce hakkında 5 dolandırıcılık ve 2 iftira suçundan adli kovuşturma yürütüldüğü belirtilen kadın ile konuyla ilgili asılsız haber yaptığı iddia edilen ulusal gazeteye tepki gösterdi.
 • 17:24Şehit ve Gazi Derneklerinden Cumhuriyet Gazetesine Asılsız Haber TepkisiŞehit ve Gazi Derneklerinden Cumhuriyet Gazetesine Asılsız Haber TepkisiSakarya’da şehit ve gazi dernekleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u ‘şehit eşiyim’ diyerek dolandırmaya çalışan kadın ile konuyla ilgili ’Vali Coş’un tartıştığı şehit yakının evi basıldı’ şeklinde asılsız haber yapan Cumhuriyet Gazetesine tepki gösterdi.
 • 15:21Sakarya'daki "Dolandırıcılık" İddiasıSakarya'da şehit ve gazi dernekleri, Vali Hüseyin Avni Coş'a kendisini "şehit eşiyim" diye tanıtan ancak daha önce hakkında 5 dolandırıcılık ve 2 iftira suçundan adli kovuşturma yürütüldüğü belirtilen kadın ile konuyla ilgili asılsız haber yaptığı iddia edilen ulusal gazeteye tepki gösterdi.
 • 17:45Valiye Kendini Şehit Eşi Olarak Tanıtan Şahıs Dolandırıcı ÇıktıSakarya’da bir şehit cenazesinde kendisini Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a şehit eşi olarak tanıtan bir kadın, emniyet ekipleri tarafından her yerde aranıyor.
 • 16:15Sakarya - Kendisini Valiye Şehit Eşi Olarak Tanıtan Kadına 'Dolandırıcılık' SoruşturmasıSakarya - Kendisini Valiye Şehit Eşi Olarak Tanıtan Kadına 'Dolandırıcılık' SoruşturmasıKendisini valiye şehit eşi olarak tanıtan kadına 'dolandırıcılık' soruşturmasıAdapazarı'nda şehit cenazesinde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'a kendisini şehit eşi olarak tanıtan 34 yaşındaki Reyhan D.'nin 3 kere evlendiği, şehit eşi olmadığı, 5 dolandırıcılık ve 2 iftira suçundan kaydının bulunduğu tespit edildi.
 • 15:51Kendisini Valiye Şehit Eşi Olarak Tanıtan 'Binbaşı Melisa'ya 'Dolandırıcılık' SoruşturmasıKendisini Valiye Şehit Eşi Olarak Tanıtan 'Binbaşı Melisa'ya 'Dolandırıcılık' SoruşturmasıAdapazarı'nda şehit cenazesinde Vali Coş'a kendisini şehit eşi olarak tanıtan R.D.'nin şehit eşi olmadığı, 3 kere evlendiği, 5 dolandırıcılık ve 2 iftira suçundan kaydı olduğu ortaya çıktı.
 • 19:35Ramazan Bayramı KutlanıyorSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Ramazan Bayramı dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Sevgin Evi'ni ziyaret etti.
 • 15:57Sakarya Protokolü BayramlaştıSakarya Protokolü BayramlaştıSakarya’da Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde il protokolü bir araya geldi.
 • 15:35Vali Coş ile Orhan Cami Meydanı'nda hasbihâl Zaman zaman Orhan Camii'ne gelen ve vatandaşlarla buluşarak, sohbet eden Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş; önceki akşam'da Yetimoğlu Çay Evi'nin konuğu oldu.
 • 14:39Gazeteciler İftarda BuluştuGazeteciler İftarda BuluştuSakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) önceki akşam gerçekleştirdiği iftar yemeği Sakarya medya dünyasını biraya getirdi.
 • 09:11Sakarya Gazeteciler Birliğinden İftarSakarya Gazeteciler Birliğince protokol üyeleri, gazeteciler ile siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcilerinin üyelerine iftar verildi.
 • 14:09Birlik Vakfı İftar Programı GerçekleştiBirlik Vakfı İftar Programı GerçekleştiBirlik Vakfı Ananevi İftarında konuşan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, “Milli Türk Talebe Birliğinden Birlik Vakfına uzanan bu yolda verilen emeklerin önemi çok büyük. Bugün elde ettiğimiz kazanım geçmişte hayal bile edilemezdi.
 • 22:04Birlik Vakfı Sakarya Şubesi'nden İftarSakarya'da Birlik Vakfı Sakarya Şubesi tarafından iftar yemeği verildi.
 • 16:33Sakarya'nın ünlü isimleri bu kuaförde traş oluyorSakarya'nın ünlü isimleri bu kuaförde traş oluyorÜnlüler kuaförüne ünlü akını
 • 12:41Adapazarı'nın Kurtuluşu'nun 95.yılı KutlandıAdapazarı'nın Kurtuluşu'nun 95.yılı KutlandıAdapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 95.yıl dönümünde Adapazarı Belediyesi önünde “Halk İftarı” verildi.
 • 10:17Sakarya ve Zonguldak'ın Kurtuluş Yıl DönümüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya ve Zonguldak'ın kurtuluş yıl dönümünü kutladı.
 • 13:08Adapazarı'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. Yıl DönümüSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, 21 Haziran Adapazarı'nın düşman i·şgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla masaj yayımladı.
 • 18:44Karnesini Vali Olan Babasının Elinden AldıKarnesini Vali Olan Babasının Elinden AldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vali Hüseyin Avni Coş'un halk oyunu gösterisini izlemesi Sınıfları dolaşan Coş'un öğrencilerle sohbet etmesi, oyun oynaması, karnelerini dağıtması Coş'un eşi Aylin Coş'la 1'inci sınıf öğrencisi kızları Hatice Beyza Coş'a karnesini vermesi Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, Selçukbey İlkokulu 1'inci sınıf öğrencisi Hatice Beyza Coş, karnesini babası Vali Hüseyin Avni Coş'un elinden aldı.
 • 17:33Karnesini Vali Olan Babasının Elinden AldıSakarya'nın Adapazarı ilçesinde, Selçukbey İlkokulu 1'inci sınıf öğrencisi Hatice Beyza Coş, karnesini babası Vali Hüseyin Avni Coş'un elinden aldı.
 • 16:11Vali Hüseyin Avni Coş Kızına Karnesini VerdiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, karne dağıtmak için geldiği okulda ikinci sınıfa geçen kızı Hatice Beyza Coş’a da karnesini verdi.
 • 23:15Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıJandarma teşkilatının 177'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sakarya İl Jandarma Komutanlığınca şehit ve gazi aileleri ile gazilere iftar verildi.
 • 15:48Sake'den Vali Coş'a ZiyaretSakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneği (SAKE) Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti.
 • 12:29Sakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneğinden Vali Coş'a ZiyaretSakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneğinden Vali Coş'a ZiyaretSakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneği üyeleri Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.