SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ COŞ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Coş Haberleri

 • 10:11Vali Coş Görevden Dönen Çevik Kuvvet Polisleri ile Yemekte BuluştuVali Coş Görevden Dönen Çevik Kuvvet Polisleri ile Yemekte BuluştuSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Şırnak’a göreve giden Çevik Kuvvet Polisleri ile yemekte buluştu.
 • 00:24Sakarya'da Eğitime Kar EngeliSakarya'da ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
 • 00:09Sakarya'da Okullar Tatil EdildiSakarya’da olumsuz hava şartları nedeniyle anaokulları ile ilk, orta ve liselerde eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği açıklandı.
 • 00:03Sakarya'da Okullara Kar TatiliSakarya'da beklenen kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi.
 • 15:11Sakarya Valiliği'nden Şeker Fabrikasının Arıtma Tesisine MühürSakarya Valiliği'nden Şeker Fabrikasının Arıtma Tesisine MühürSakarya Valiliği, Adapazarı'nda bulunan şeker fabrikasının arıtma tesisinin havuzlarından gelen kötü kokular nedeniyle tesisi mühürledi.
 • 16:07Sakarya'dan Kısa KısaSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünden geçici görevle gittiği Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör saldırısında yaralanan özel harekat polis memurları Mustafa Pınar ile Ali Döndar'ı ziyaret etti.
 • 13:27Sakarya Valiliği, 2 Yaşındaki Ahmet İçin Her Türlü Desteği VerecekSakarya Valiliği, 2 Yaşındaki Ahmet İçin Her Türlü Desteği VerecekSAKARYA Valisi Hüseyin Avni Coş, nadir görülen doğumsal beyin hastalığı Sturge Weber Sendromu teşhisi konulan, yaşaması için geçireceği ameliyatın ardından sağ tarafı felçli kalacak olan 2 yaşındaki Ahmet Ayaz ve ailesinin yanında olacaklarını, gereken her türlü desteği vereceklerini söyledi.
 • 17:14Vali Coş Kazada Ağır Yaralanan Ömür Arslan'a Yardım EdecekVali Coş Kazada Ağır Yaralanan Ömür Arslan'a Yardım EdecekSakarya’da kamyonun altında kalarak ağır yaralanan lise öğrencisi Ömür Arslan’a Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş sahip çıktı.
 • 17:42Sakarya'ya 101 Milyon Liralık YatırımSakarya'ya 101 Milyon Liralık YatırımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Törenden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün konuşması- Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un konuşması - Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek 101 milyon lira değerindeki 9 projenin temeli atıldı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Üstün: - "AK Parti olarak seçim gününe bağlı bir siyaset anlayışı gütmüyoruz.
 • 13:37Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Siyasi İstikrar Bize Çok Şey Kazandıracak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Yalçın Topçu'nun Sakarya Valiliği'ni ziyaret etmesi- Bakan Topçu'nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Siyasi istikrar bize çok şey kazandıracak.
 • 14:48Uluslararası Osmanlı Araştırmaları KongresiUluslararası Osmanlı Araştırmaları Kongresi" Saü'de BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kongreye katılanlardan detaylar- Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Sultan 2. Abdülhamid Han'ın 4'üncü kuşak torunu Nurhan Osmanoğlu'nun konuşması- Konferanstan detay- Coş'a hediye verilmesi "Uluslararası Osmanlı Araştırmaları Kongresi" SAÜ'de başladı- Sakarya Valisi Coş: - "Bu kongrenin, Osmanlı'nın daha iyi tanınmasına, bilinmesine, değişik yönleriyle daha iyi anlaşılmasına katkı sağlamasını temenni ediyorum" Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Osmanlı Araştırmaları Merkezi'nce düzenlenen Uluslararası Osmanlı Araştırmaları Kongresi başladı.
 • 19:44Taşocağına Gömülen Kimyasal Atıklar İçin Tübitak Raporu BekleniyorSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Pamukova İlçesi'nin Karapınar Mahallesi'nde bir taş ocağında açılan çukur içinde bulunan 12 kamyon dolusu kimyasal atıkla ilgili olarak TÜBİTAK'dan rapor beklendiğini söyledi.
 • 14:09Felaketin Üzerinden 16 Yıl Geçti, Evlat Acısı DinmediFelaketin Üzerinden 16 Yıl Geçti, Evlat Acısı DinmediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Serdivan Belediyesince ilçedeki Deprem Şehitliği'nde düzenlenen törenden detaylar- Törende duaların okunması- Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un deprem şehitliğindeki mezarlıklara karanfil bırakması- Depremde 10 yaşındaki kızı Büşra ve 13 aylık oğlu Yusuf'u kaybeden Semra Yaman'dan detaylar - Yaman'ın röportajı Sakarya'da 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde 10 yaşındaki kızı Büşra ve 13 aylık oğlu Yusuf'u kaybeden Semra Yaman, felaketin üzerinden 16 yıl geçmesine rağmen yaşadığı acıları unutamıyor.
 • 13:02Marmara Depreminin 16. Yılında Gözyaşları DinmediMarmara Depreminin 16. Yılında Gözyaşları Dinmedi17 Ağustos 1999 Marmara depreminde hayatını kaybedenler, Sakarya'da dualarla anıldı.
 • 14:15CHP'li Özkoç, Köylülerin Topladığı Taşocağı Dilekçesini Vali Coş'a Teslim EttiCHP'li Özkoç, Köylülerin Topladığı Taşocağı Dilekçesini Vali Coş'a Teslim EttiCHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Akyazı İlçesi'nin Haydarlar Mahallesi'ndeki taşocağının kapatılması amacıyla köylülerin topladığı 258 imzayı Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'a iletti.
 • 14:00Diyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez Sakarya'daDiyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez Sakarya'daDiyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen 4. yurt dışı din hizmetleri konferansı Diyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez’in katılımıyla başladı.
 • 19:37Kenan Sofuoğlu'nun Vefat Eden Oğlu Hamza Toprağa VerildiKenan Sofuoğlu'nun Vefat Eden Oğlu Hamza Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.-Kenan Sofuoğlu'nun aracıyla gelişi-Sofuoğlu'nun oğlunun tabutunu taşıması-Sofuoğlu'nun oğlunun tabutunu musalla taşına koyması-Sofuoğlu'nun taziyeleri kabul etmesi- Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu-Cenaze namazının kılınması-Kenan Sofuoğlu'nun ağlaması-Cenazenin taşınması-Tabutun araca konularak götürülmesi Kenan Sofuoğlu'nun vefat eden oğlu Hamza toprağa verildi- Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun vefat eden 4 aylık oğlu Hamza, Sakarya'da toprağa verildi Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun bugün yaşamını yitiren oğlu Hamza, Sakarya'da defnedildi.
 • 22:03Sakaryalı Hemşehriler Başkent'te BuluştuSakaryalı Hemşehriler Başkent'te BuluştuSakaryalı hemşehriler, Ankara’daki Sakaryalılar Vakfı’nın geleneksel iftar programında buluştu.
 • 19:40Sakarya'da Dere Taştı, Genç Kadın Sel Sularına Kapılarak KaybolduSakarya'da Dere Taştı, Genç Kadın Sel Sularına Kapılarak KaybolduSakarya'da bastıran sağanak yağış Serdivan'ın Aşağıdereköy Mahallesi'nde dereyi taşırdı. Kamyonun çarpıp hasar verdiği evde bulunan genç kadın sel sularına kapılarak kayboldu.
 • 21:03Vali Coş'tan MİT Tırları Haberine İlişkin AçıklamaSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, HSYK’ya gönderdiği yazıda Adana’da durdurulan MİT’e ait TIR’larda dolaylı olarak “silah ve patlayıcı olduğunu kabul ettiği” haberine ilişkin açıklama yaptı.
 • 18:41Sakarya Valiliği'nden MİT Tır'ları Haberine İlişkin AçıklamaSAKARYA (İHA) – Sakarya Valiliği, ulusal bir gazetede yer alan MİT’e ait TIR’ların durdurulduğu dönemde Adana Valisi olan Hüseyin Avni Coş’un HSYK’ya gönderdiği yazıda dolaylı olarak “TIR’larda silah ve patlayıcı olduğunu kabul ettiği” haberine ilişkin açıklama yaptı.
 • 16:073'üncü Kalkan Balığı Festivali Gerçekleşti3'üncü Kalkan Balığı Festivali GerçekleştiSakarya Kocaali Belediyesi ile Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği “Kalkan Balığı” Şenliği geniş katılımla gerçekleşti.
 • 15:41Savcı Takçı: Ağzına Kadar Çakılı Silah ve Mühimmatı Ben de GördümSavcı Takçı: Ağzına Kadar Çakılı Silah ve Mühimmatı Ben de GördümMİT TIR'ları davasında tutuklanarak cezaevine gönderilen savcı Aziz Takçı, "Gidip orada malzemelere baktım, ağzına kadar çakılı silah ve mühimmat vardı." dedi.
 • 15:44Valilik Makamına Oturan Çocuk HeyecanlanıncaValilik Makamına Oturan Çocuk HeyecanlanıncaSakarya Valisi Coş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 17 Ağustos İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi Zeynep Beril Nemli'ye bıraktı.
 • 19:02Zaytung Paylaşımlarından Ceza Alan Tutcalı'nın Avukatı Karara Tepki GösterdiHaber ve mizah sitesi Zaytung’nda 2013 yılı 10 Kasım Atatürk’ü anma törenleri sırasında bir vatandaşa ‘Gavat’ diyen dönemin Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile ilgili haberleri retweetleyen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi Meral Tutcalı’nın bir yıl hapis cezasına mahkum edilmesine avukatı Remzi Ümit Atay tepki gösterdi.
 • 18:19Vali Coş'un Zaytung Haberini Paylaşan Üniversiteliye 11 Ay 20 Gün Hapis (2)Deliller YASA DIŞI ELDE EDİLDİ Olayla ilgili evi iki kez basılan Meral Tutcalı'nın avukatı Remzi Ümit Atay, davayla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
 • 10:20Zaytung Haberini Bir Vali Bir de Yargıç Ciddiye AldıZaytung Haberini Bir Vali Bir de Yargıç Ciddiye AldıGündemdeki olayları mizahi bakış açısıyla haberleştiren Zaytung'un Vali Hüseyin Avni Coş'le ilgili tweetini paylaşan Meral Tutcalı, 1 yıl hapis cezası aldı.
 • 13:44Bakan İslam Sakarya'daBakan İslam Sakarya'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya Üniversitesi’nde katıldığı tıp kongresinde yaptığı konuşmada, “Bugün itibariyle 458 bin engelliyi evde bakım hizmeti veriyoruz” dedi.
 • 16:42250 Kişilik Salonda 50 Kişiye Panel250 Kişilik Salonda 50 Kişiye PanelSakarya'nın Akyazı İlçe Belediyesi tarafından akademisyenlerin katılımıyla 250 kişilik salonda düzenlenen 'İlçemizin sosyal ekonomik kalkınabirliği' konulu paneli, aralarında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un da bulunduğu hemen hepsi protokol mensubu yaklaşık 50 kişi izledi.
 • 15:51Sakarya Valisi Coş'un Adıyla Dolandırıcılığa Karşı UyarıSakarya Valisi Coş'un Adıyla Dolandırıcılığa Karşı UyarıSakarya'da, Vali Hüseyin Avni Coş'un adını kullanıp, telefonla aradıkları işadamlarından para istenildiği belirtilerek, dolandırıcılara karşı dikkatli olunması istendi.
 • 14:05Valiyi Taklit Edip Dolandırmaya KalktılarValiyi Taklit Edip Dolandırmaya KalktılarSon günlerde telefon dolandırıcıları yeni bir yöntem geliştirerek Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un adını kullanarak esnaf ve iş adamlarını dolandırmaya kalktı.
 • 17:07Milli Motosikletçi Sofuoğlu, Çocuklarla Gösteri YaptıMilli Motosikletçi Sofuoğlu, Çocuklarla Gösteri YaptıMilli motosikletçi Sofuoğlu, çocuklarla gösteri yaptı Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında ATV aracıyla Sakarya'da gösteri yaptı.
 • 16:36Türk Polis Teşkilatı 170 YaşındaTürk Polis Teşkilatı 170 YaşındaTürk Polis Teşkilatının 170’inci yıl dönümü Sakarya’da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı.
 • 13:31Jet Fadıl'a Hapis ŞokuJet Fadıl'a Hapis ŞokuSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, hakkında 'Provokasyon yapıyor' diyen Fadıl Akgündüz'ü açtığı davada hapse mahkum ettirirdi. Akgündüz'ün vekillik hayali zora girdi.
 • 12:50Sağlık Bakanı Müezzinoğlu - Domuz Gribi VakalarıSağlık Bakanı Müezzinoğlu - Domuz Gribi VakalarıSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Sakarya'da- "(Domuz gribi vakaları) Şu anda düşme döneminde.
 • 21:09Aile ve Politikalar Bakanı İslam Huzurevini Ziyaret EttiAile ve Politikalar Bakanı İslam Huzurevini Ziyaret EttiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ‘Yaşlılar Haftası’ kapsamında Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret etti.
 • 16:06Bakan İslam Sakarya'daBakan İslam Sakarya'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Saha İzleme Değerlendirme’ toplantılarının 6’ncısı Sakarya’da gerçekleştirildi.
 • 17:45Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un Annesi Haklı ÇıktıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un Annesi Haklı ÇıktıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un annesi Feride Coş’un mahallesinde koruluk alandaki ağaçları kesilmesine gösterdiği tepkinin üzerinden çok geçmeden, Eğirdir Belediyesi ekipleri cumartesi sabahı herkes uyurken alandaki ağaçların bir kısmını kesti.
 • 13:28Gazeteci 'Bayrak Düşmanı Vali' Tweeti Nedeniyle Gözaltına AlındıGazeteci 'Bayrak Düşmanı Vali' Tweeti Nedeniyle Gözaltına AlındıAdana Ekspres Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapan Koza Yardımcı isimli kadın gazeteci, aylar önce attığı bir tweet nedeniyle gözaltına alındı.
 • 17:43Sakarya'da Okullar Cuma Günü de Tatil EdildiSakarya’da kar yağışı ve buzlanma sebebiyle yarın okullar tatil edildi.
 • 17:03Sakarya'da Okullar Cuma Günü de Tatil EdildiSakarya’da etkili olan kar yağışı sonrası Cuma günü de okullar tatil edildiği öğrenildi.
 • 18:09Sakarya'da Okullar Tatil EdildiSakarya’da etkisini sürdüren kar yağışı sebebiyle okullar perşembe günü tatil edildi.
 • 18:03Sakarya'da Eğitime 1 Gün Daha Ara VerildiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı sonrası okulların bir gün daha tatil edildiğini twitter hesabından duyurdu.
 • 12:34Sakarya'da Su Fabrikalarına Büyük GözaltıSakarya'da Su Fabrikalarına Büyük GözaltıTürkiye'de ambalajlı su ihtiyacını karşılayan illerin başında gelen Sakarya'da, valilik talimatıyla oluşturan ekipler su fabrikalarına yönelik su alma noktalarına 3 ay süren denetim yaptı.
 • 16:39Sakarya Valisi Coş, İl Müdürü ve Yardımcılarını Görevden AldıSakarya Valisi Coş, İl Müdürü ve Yardımcılarını Görevden AldıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sami Öztürk ile 3 müdür yardımcısını görevden aldı.
 • 15:47Eğirdir'de Sökülen Ağaçlar Başka Yere DikildiEğirdir'de Sökülen Ağaçlar Başka Yere DikildiSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un annesi 73 yaşındaki Feride Coş'un tepkisiyle gündeme gelen Isparta Eğirdir'de sökülen ağaçlar, belediye tarafından başka yerlere dikildi.
 • 14:33Sakarya'da Jeotermal Kaynak ve Doğal Minarelli Su Araması İçin İhaleSakarya'da, valilik 5 ilçede jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahası için ihale açtı.
 • 18:28Vali Coş'un Annesi, Tek Başına Çevre Eylemi YaptıVali Coş'un Annesi, Tek Başına Çevre Eylemi YaptıIsparta'nın Eğirdir İlçesi'nde ağaçların sökülerek başka yere taşınmasına tepki gösteren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un annesi, iş makinelerinin arasına daldı.
 • 13:34Sakarya Valisi Coş, Tuz ve Şeker Genelgesine Uyulmasını İstediSakarya Valisi Coş, Tuz ve Şeker Genelgesine Uyulmasını İstediSakarya Valisi Hüseyin Avni Çoş, kamu kurum ve kuruluşlarında yaşam kalitesinin arttırılması için şeker ve tuzda kısıtlamaya gidilmesi için Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun 30 Aralık 2014 tarihinde yayımladığı ggenelgeye uyulmasını istedi.
 • 18:47Umrede Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dua Etmek İsteyince Darbedildiği İddiasıUmrede Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dua Etmek İsteyince Darbedildiği İddiasıUmrede Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dua etmek isteyince darbedildiği iddiası- Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Mekke'de kaldıkları otelin mescidinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dua etmek isteyince yanındakiler tarafından darbedildiğini öne süren Ali İhsan Kılıç'ı ziyaret etti- Vali Coş: - "Karıncanın bile incitilmemesi gereken o mübarek topraklarda bir müminin başka bir mümine böyle şiddet içeren davranışlar sergilemesi, tahammülsüzlük sergilemesi fevkalade üzücü" Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, umrede Mekke'de kaldıkları otelin mescidinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dua okumak isteyince yanındakiler tarafından darbedildiğini öne süren Ali İhsan Kılıç'ı Sapanca ilçesindeki evinde ziyaret etti.