SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ COŞ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Coş Haberleri


HÜSEYİN AVNİ COŞ

Hüseyin Avni Coş 1959 Eğirdir, Isparta doğumlu, Türk bürokrat.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nin İktisat ve Maliye Bölümünden 1981 yılında mezun oldu. Bucak Kaymakam Vekilliği, Akkuş, İmranlı, Şirvan Kaymakamlıkları, Olağanüstü Hal Bölge Vali (Diyarbakır) Yardımcılığı,... Devamı

19:56
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan" Paneli Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan Paneli- Sakarya Valisi Coş: - "Fitnecileri hangi kıyafet ve şapkayla çıkarsa çıksın, milletimiz onları tanıyor.
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan' Paneli
18:40
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı AK Partili siyasetçi Cihan Saraç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı
17:27
Ali Gaffar Okkan Anma Paneli Gerçekleşti 24 Ocak 2001’de uğradığı silahlı saldırı sonucu, 5 polis memuruyla birlikte şehit olan Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için anma paneli gerçekleşti.
Ali Gaffar Okkan Anma Paneli Gerçekleşti
17:16
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan Paneli Sakarya Valisi Coş: "Fitnecileri hangi kıyafet ve şapkayla çıkarsa çıksın, milletimiz onları tanıyor.
19:39
Aylin Coş'dan Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezine Ziyaret Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezini ziyaret etti.
Aylin Coş'dan Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezine Ziyaret
17:55
Emitt Fuarı'nda 5 Mevsim Sapanca Standına Yoğun İlgi 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Emitt 2015 turizm fuarında Sapanca Belediyesi öncülüğünde açılan 5 Mevsim Sapanca standı ziyaretçilerin akınına uğruyor.
Emitt Fuarı'nda 5 Mevsim Sapanca Standına Yoğun İlgi
15:13
Vali Coş Karne Dağıttı 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte 21 Haziran İlköğretim Okulu’nda, karne dağıtım töreni düzenlendi.
Vali Coş Karne Dağıttı
15:12
Islama Köftemiz EMİTT 2015'te Sakarya Islama Köftemiz EMİTT 2015'te Dünya'ya tanıtılıyor
Islama Köftemiz EMİTT 2015'te
14:02
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Sakarya Valiliği'nin içerisinde stand açan "Turizm'in Parlayan Yıldızı" Kocaali Belediyesi; ziyaretçilerini ağırlıyor.
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor
16:32
Sakarya EMİTT 2015'te Her yıl olduğu gibi bu yılda EMİTT'e katılan Sakarya; 6 belediye ve 5 özel sektörle kendini Dünya'ya tanıtıyor.
16:12
Sakarya Nehri'ne Düşen Avcının Kaybolması Sakarya'nın Karasu ilçesinde 19 gün önce nehirde ördek avlarken kayığın alabora olması sonucu suda kaybolan Süleyman Abuçka'yı arama çalışmaları sürüyor.
12:24
Polis Eşleri Dayanışma Çayında Bir Araya Geldi Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) Sakarya Şubesi şehit, gazi ve çalışan emniyet mensuplarının zor durumda olan ailelerine yardım etmek amacıyla bir dayanışma çayı düzenledi.
Polis Eşleri Dayanışma Çayında Bir Araya Geldi
09:18
Sakarya Valisi Coş'tan Süpriz SEAH Ziyareti Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sürpriz bir ziyaret yaparak denetlemelerde bulundu.
Sakarya Valisi Coş'tan Süpriz SEAH Ziyareti
18:00
Başkan Toçoğlu: "Şehir Hastanesi İçin Çalışıyoruz" Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Demir-Yol İş Sakarya Şubesi 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.
Başkan Toçoğlu: 'Şehir Hastanesi İçin Çalışıyoruz'
18:45
"Türkiye İzlenen Yanlış Politikaların Sonucunda Terörle Karşı Karşıya" CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, "Geldiğimiz süreçte, Türkiye izlenen yanlış politikaların sonucunda ciddi bir terör tehdidiyle karşı karşıyadır." dedi.
17:16
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Sakarya Valisi Coş, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
16:11
Saü Teknokent'e 10 Milyon Liralık Hibe TÜBİTAK tarafından desteklenen 5 üniversiteden biri olan Sakarya Üniversitesi’nin aldığı hibeyi başarı olarak niteleyen SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, üniversite-sanayi işbirliğinin geldiği noktanın bir kez daha kanıtlanmış olduğunu söyledi.
Saü Teknokent'e 10 Milyon Liralık Hibe
18:49
Sakarya'da Eğitime Kar Engeli Sakarya'da kar yağışı nedeniyle kent genelinde eğitime bir gün daha ara verildi.
18:36
Sakarya'da Okullar Yarın da Tatil Edildi Sakarya'da olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar ile liselerde eğitime bir gün daha ara verildi.
18:39
Sakarya'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle kent genelinde eğitime iki gün ara verildi.
18:35
Sakarya'da Okullar İki Gün Tatil Edildi Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar ile liselerde eğitime iki gün ara verildi.
18:31
Sakarya'da Okullara 2 Gün Kar Tatili Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, sabah saatlerinden bu yana devam eden kar yağışı sonrası okulların iki gün tatil edildiğini twitter hesabından duyurdu.
Sakarya'da Okullara 2 Gün Kar Tatili
15:59
Vali Coş Esnafı Ziyaret Etti Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş Atatürk Bulvarında bulunan esnafları ziyaret etti.
Vali Coş Esnafı Ziyaret Etti
15:15
Vali Hüseyin Avni Coş'tan Esnaf Ziyareti Her zaman halkın içinde olan ve mesaisi dışında zaman zaman esnaf ziyaretinde bulunan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş; önceki günde Bulvar'da bulunan esnafları ziyaret etti.
Vali Hüseyin Avni Coş'tan Esnaf Ziyareti
22:45
Sakarya'da İlk ve Orta Dereceli Okullar Yarın Tatil Edildi Sakarya'da yoğun kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.
21:53
Sakarya'da Kar Yağışı Sakarya’da akşam saatlerinde etkisini daha da attıran kar yağışı sonrası Vali Hüseyin Avni Coş, kendine ait twitter hesabından okulların tatil edildiğini duyurdu.
Sakarya'da Kar Yağışı
21:34
Sakarya'da İlk ve Orta Dereceli Okullara Kar Tatili Sakarya Bölgesi'nde bugün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok noktada ulaşım güçlüğü dikkaüte alınarak, yarın okullar bir günlüğüne tatil edildi.
16:32
Kadem Sakarya Temsilciliği Açılış Töreni Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: "Kadın odaklı çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının artması, kadınlara yönelik söylem çalışmalarının geniş kitlelere ulaşmasının ve demokrasinin kadınların lehine işlemesinin önünü açmıştır"
17:59
Sakarya'da Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Toplantısı Sakarya'da Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Toplantısı- Vali Coş: "Uyuşturucuyla mücadelede yürütülen çalışmaların daha etkin ve yoğun olması için gayret sarfediyoruz" Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, uyuşturucuyla mücadelede yürütülen çalışmaların daha etkin ve yoğun olması için gayret sarfettiklerini bildirdi.
16:52
Sakarya'da Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Toplantısı Vali Coş: "Uyuşturucuyla mücadelede yürütülen çalışmaların daha etkin ve yoğun olması için gayret sarfediyoruz"
12:48
Vali Coş, Eczacı Teknisyenlerini Kabul Etti Sakarya Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kurt ve Üyeleri, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
18:40
Saski Genel Müdürü Keleş Vali Hüseyin Avni Çoş'u Makamında Ağırladı SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ile bir araya gelen Vali Coş, “SASKİ, şehrimiz için çok önemli bir görev yürütüyor.
Saski Genel Müdürü Keleş Vali Hüseyin Avni Çoş'u Makamında Ağırladı
22:36
Bakan Işık, Nikah Şahitliği Yaptı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Sakarya'da bir çiftin nikah şahidi oldu.
Bakan Işık, Nikah Şahitliği Yaptı
22:05
Bakan Işık, Nikah Şahitliği Yaptı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Sakarya'da bir çiftin nikah şahidi oldu.
19:39
Saü Tıp Fakültesi Öğrencileri, Beyaz Önlük Giydi SAÜ Tıp Fakültesi öğrencileri, beyaz önlük giydi- SAÜ Rektörü Prof. Dr. Elmas: - "Türkiye, her alanda her zaman en iyisini yapacak konumdadır.
17:38
Saü Tıp Fakültesi Öğrencileri, Beyaz Önlük Giydi SAÜ Rektörü Prof. Dr. Elmas: "Türkiye, her alanda her zaman en iyisini yapacak konumdadır.
11:35
Sakarya Valisi Coş: Bağış Yapana Silah Ruhsatı Verilmiş Hüseyin Avni Coş, kuyumcu, arıcı gibi meslek erbabının tabanca taşıma ruhsatı dosyalarını incelemeye aldı. Coş, bağış yapana ruhsat verildiğini tespit etti.
Sakarya Valisi Coş: Bağış Yapana Silah Ruhsatı Verilmiş
11:22
Sakarya Valisi Coş AA'nın Yılın Fotoğrafları Oylamasına Katıldı Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Anadolu Ajansının düzenlediği yılın fotoğrafları oylamasına katıldı.
Sakarya Valisi Coş AA'nın Yılın Fotoğrafları Oylamasına Katıldı
11:21
Sakarya Valisi Coş AA'nın Yılın Fotoğrafları Oylamasına Katıldı Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Anadolu Ajansının düzenlediği Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı.
Sakarya Valisi Coş AA'nın Yılın Fotoğrafları Oylamasına Katıldı
11:12
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Oylamaya katılan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, 4 fotoğraf beğendi.
Aa'nın 'Yılın Fotoğrafları' Oylaması
21:34
Sakarya'da Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi İçin Seminer Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yürütülen "Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesi" kapsamında Sakarya'da seminer düzenlendi.
Sakarya'da Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi İçin Seminer
18:04
Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesi Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında Sakarya'da seminer düzenlendi.
13:28
Protestan Kilisesi'den Vali Coş'a Tepki İzmit Protestan Kilisesi Pastörü Emre Karaali, Sakarya Valisi Coş'un, 'her dinden vatandaşımıza ve ibadetine saygılıyız.' açıklamasını samimi bulmadığını söyledi.
Protestan Kilisesi'den Vali Coş'a Tepki
18:47
Prof. Dr. Osman Öztürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı Öztürk için Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazına, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Osman Öztürk'ün cenazesi, kılınan namazın ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.
17:31
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Sakarya'da Kentsel Dönüşümün Uygulanacağı Roman... Sakarya’da ziyaret ettiği kentsel dönüşümün uygulanacağı roman mahallesinde kahvehanede çay içip sohbet eden Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Üstünlük sadece Allaha olan bağlılıkta olur, onun dışında kimse kimseden üstün değildir” diye konuştu.
17:26
Seni Recep Tayyip Erdoğan Gibi Cumhurbaşkanı Yapalım' Sakarya’da ziyaret ettiği kentsel dönüşümün uygulanacağı roman mahallesini ziyaret eden İdris Güllüce ‘büyüyünce başkan olacağım’ diyen küçük çocuğa “Seni Recep Tayyip Erdoğan gibi Cumhurbaşkanı yapalım” dedi.
Seni Recep Tayyip Erdoğan Gibi Cumhurbaşkanı Yapalım'
10:30
Sosyal Güvenlik Semineri Sakarya'da Yapılıyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yönetim Kurulu Üyesi Şemsi Bayraktar’ın katılımıyla yarın (1 Aralık 2014) Sakarya’da düzenlenecek seminerde, Sakarya, Bursa ve Yalova’dan Ziraat Odalarının başkan ve yöneticilerine, Sakaryalı muhtarlara, sosyal güvenlikle ilgili bilgilendirme yapılacak.
10:11
Aydin Ticaret Borsası'ndan Sakarya Valisi Coş'a Ziyaret Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti.
Aydin Ticaret Borsası'ndan Sakarya Valisi Coş'a Ziyaret
00:01
SAÜ'de Uluslararası Sözlük Bilim Sempozyumu Sakarya Üniversitesi Türk Dili Bölüm Başkanlığınca düzenlenen "Uluslararası Sözlük Bilim Sempozyumu" başladı.
SAÜ'de Uluslararası Sözlük Bilim Sempozyumu
17:03
Uluslararası Sözlük Bilim Sempozyumu" TDK Başkanı Kaçalin: "Arapça'nın en iyi sözlüklerini yazanlar Arap değil. Farsça için de böyle. İnsan, bir farklılığı başka dille karşılaşınca anlıyor, o zaman ayrıntıları yakalıyor"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:21:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ COŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]