SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Sipahi Haberleri

14:38
Beşiktaş Esnafından Belediyeye "Yüksek İşgaliye Bedeli" Tepkisi Yüksek işgaliye bedellerine tepki gösteren Beşiktaş esnafı Beşiktaş Belediyesini protesto etti.
Beşiktaş Esnafından Belediyeye 'Yüksek İşgaliye Bedeli' Tepkisi
00:07
Kılıçdaroğlu'nun Şişli Kararı: Gerekeni Yapacağım CHP yönetimi, Şişli krizini görüştü. CHP lideri Kılıçdaroğlu "Yargı süreci sonunda gerekeni yapacağım. Aklımda bir yol haritası var." dedi.
Kılıçdaroğlu'nun Şişli Kararı: Gerekeni Yapacağım
15:43
Beşiktaş'ın Kamp Merkezi Foça Beşiktaş Belediyesi’nin öğrenciler için düzenlediği ücretsiz deniz kamplarının son gününde Foça’ya gelen Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar öğrencilere sertifikalarını verdi.
Beşiktaş'ın Kamp Merkezi Foça
12:55
17 Aralık Soruşturmasının Takipsizliğine İtiraz Etti Ankara Barosu avukatlarından Sedat Vural, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasına ilişkin verilen "Kovuşturmaya Yer Olmadığına" dair verilen karara itiraz etti.
16:11
İstanbul Merkezli Soruşturma Takipsizlik kararından: "Son yıllarda ne yazık ki bir suç soruşturmasının başlangıcında örgütün varlığını iddia ederek soruşturmaya başlamak, delil toplamanın bir yolu gibi kullanılmaktadır.
15:51
17 Aralık Soruşturmasında 60 Kişiye Takipsizlik Savcı Ekrem Aydıner'in verdiği 32 sayfalık takipsizlik kararında şüpheliler hakkındaki soruşturmanın İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelen bir elektronik posta ihbarıyla başladığı belirtildi.
15:33
17 Aralık Soruşturmasında 60 Kişiye Takipsizlik "17 Aralık" soruşturması kapsamında aralarında eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar ve işadamı Ali Ağaoğlu'nun da bulunduğu TOKİ dosyasında toplam 60 kişi hakkında takipsizlik kararı verildi.
17 Aralık Soruşturmasında 60 Kişiye Takipsizlik
10:25
Kılıçdaroğlu, Aşık Veysel'in Torununu Aday Gösterecek İstanbul'un önemli ilçelerinde aday belirleme çalışmalarını sürdüren CHP'de Kadıköy için Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer'in ismi gündeme geldi.
Kılıçdaroğlu, Aşık Veysel'in Torununu Aday Gösterecek
09:18
Sarıgül, Şişli'de Hayri İnönü'yü Aday Gösterecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olan Mustafa Sarıgül, Şişli için İsmet İnönü'nün torunu Hayri İnönü'yü aday gösterecek.
Sarıgül, Şişli'de Hayri İnönü'yü Aday Gösterecek
12:24
Rüşvet Operasyonunun Bilançosu: 16 Tutuklu, 55 Kişi Serbest 17 Aralık Operasyonu'nda dün adliyeye getirilen 71 şüpheliden 16'sı tutuklanırken 55 kişi serbest bırakıldı.
Rüşvet Operasyonunun Bilançosu: 16 Tutuklu, 55 Kişi Serbest
02:20
İstanbul Merkezli Operasyon Mahkeme, serbest bırakılan 14 kişi hakkında adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verdi.
İstanbul Merkezli Operasyon
10:50
AK Parti Kars Milletvekili Çekmeköy'de Dernek Açılışına Katıldı AK Parti Kars Milletvekili Prof.Dr.Yunus Kılıç Çekmeköy Taşdelen'de Kars-Ardahan-Iğdır Derneği'nin açılış törenine katıldı.
AK Parti Kars Milletvekili Çekmeköy'de Dernek Açılışına Katıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:09:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ HABERLERİ
[Hata Bildir]