14:2700
SON DAKİKA HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Aydın Haberleri


HÜSEYİN AYDIN

1973'te Trabzon'da doğdu. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Avukatlık yapmakta ve Hukuk
ve Siyaset Stratejileri Enstitüsü Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen
Aydin, evlidir.... Devamı

  TBB Başkanı Hüseyin Aydın Kredi Derecelendirme Kuruluşlarını Eleştirerek ' Seçimini Yapmış Bir...

  TBB Başkanı Hüseyin Aydın Kredi Derecelendirme Kuruluşlarını Eleştirerek " Seçimini Yapmış Bir...

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın,kredi derecelendirme kuruluşlarının, siyasi istikrarsızlık vurgusu içinde Türkiye ekonomisine yönelik son değerlendirmelerini eleştirerek, "Demokrasilerde seçimler istikrar açısından en önemli parametre.Seçimlerini yapmış bir ülkenin hala belirsizlik içinde olduğunu söylemek için birilerinin kafasının çok belirsiz olması gerekiyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  TBB Genel Sekreteri : "Bankacılıkta Özkaynak Karlılığı Düşüyor,2014'te Karlılık Geçen Yılla Aynı...

  Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Dr. Ekrem Keskin bankacılık sektörünün ilk yarısındaki gelişmelerle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, yükselen faiz oranlarının bankacılık faaliyetini olumsuz etkilediğini ve kar marjlarının düştüğünü,sektörün 2014 yılını eksi 5 ile artı 5 arasında bir karla kapatacağını öngördüklerini belirterek "Bankacılık sektörü ikinci yarı sonunda ise 2013 yılının kar düzeyini ancak yakalar. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  2014'ün İlk Yarısında Büyüme İvmesi ve Bireysel Kredi Artışı Yavaşladı

  Türkiye ekonomisinde 2014 yılının ilk yarısında; büyüme ivmesi yavaşladı, enflasyon öngörülenden yüksek düzeyde seyretti. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  TBB Başkanı Aydın, Soruları Yanıtladı Açıklaması

  TBB Başkanı Aydın, Soruları Yanıtladı Açıklaması

  "(Bank Asya'da yaşananların sektöre yansıması ile ilgili) Türk bankacılık sektörü ufak tefek rüzgarlardan, esintilerden etkilenmeyecek kadar güçlüdür" "Yüzde 12'nin altında bir özkaynak karlılığı, bizim özkaynak biriktirmemize mani oluyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  TBB İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı

  TBB Başkanı Aydın: “İlk yarıda ekonomi yönetiminin aldığı tedbirler işe yaradı, ekonomide bir dengelenme var, bankacılık sektörü de kendisinden bekleneni yerine getirdi” TBB Genel Sekreteri Keskin: “Geçen yıl sonunda yüzde 7,9 olan cari açığın milli gelire oranının, kendi yaptığımız milli gelir tahminlerini. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kredi ve Kart Düzenlemeleri Banka Kârlarını Etkiledi' (2)

  Kredi ve Kart Düzenlemeleri Banka Kârlarını Etkiledi" (2)

  (ayrıntılar eklendi) Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, ekonomide ısınmayı önlemek için alınan kredi ve kart harcamalarına ilişkin düzenlemelerin "dengeleme" sağladığını, buna karşılık banka karlarını etkilediğini söyledi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kredi ve Kart Düzenlemeleri Banka Kârlarını Etkiledi'

  Kredi ve Kart Düzenlemeleri Banka Kârlarını Etkiledi"

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, ekonomide ısınmayı önlemek için alınan kredi ve kart harcamalarına ilişkin düzenlemelerin "dengeleme" sağladığını, buna karşılık banka karlarını etkilediğini söyledi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Artvin'de Festival Coşkusu

  Artvin'de Festival Coşkusu

  Artvin'in Borçka ilçesi Düzenli köyünde bu yıl 15.'si düzenlenen "Camili Saf Kafkas Arı ve Bal Festivali" yapıldı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  15'inci Camili Saf Kafkas Arı ve Bal Festivali

  15'inci Camili Saf Kafkas Arı ve Bal Festivali

  Borçka ilçesi Düzenli köyünde bu yıl 15'incisi düzenlenen "Camili Saf Kafkas Arı ve Bal Festivali" yapıldı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Macahel'de Festival Coşkusu

  Macahel'de Festival Coşkusu

  Artvin'in Borçka ilçesi Düzenli köyünde düzenlenen 15. Camili Saf Kafkas Arı ve Bal Festivali renkli görüntülere sahne oldu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Hazine Müsteşarı Çanakcı ve Müsteşar Yardımcısı Aktaş

  Hazine Müsteşarı Çanakcı ve Müsteşar Yardımcısı Aktaş

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Uluslararası Para Fonu (IMF) İcra Direktörlüğü görevine atanan Hazine Müsteşarı İbrahim Çanakcı için veda resepsiyonu düzenledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Babacan: "Başarılı geçen 11 yıl 3 ay" -

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Uluslararası Para Fonu (IMF) İcra Direktörlüğü görevine atanan Hazine Müsteşarı İbrahim Çanakcı için veda resepsiyonu düzenledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Babacan: Ekonomi Alanındaki Başarılarımız Dillere Destan Oldu

  Babacan: Ekonomi Alanındaki Başarılarımız Dillere Destan Oldu

  Başbakan Yardımcısı Babacan, 2002 yılından bugüne kadar Türkiye'nin elde ettiği ekonomi başarılarının dillere destan olduğunu söyledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Babacan'dan Hazine Müsteşarı Çanakcı'ya Veda Resepsiyonu

  Başbakan Yardımcısı Babacan, IMF İcra Direktörlüğüne atanan Hazine Müsteşarı Çanakcı için veda resepsiyonu düzenledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İşaret Dili Kursiyerleri Belgelerini Aldı

  İşaret Dili Kursiyerleri Belgelerini Aldı

  Manavgat Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından okullar hayat olsun projesi kapsamında Yunus Emre Okulu’nda düzenlenen işitme engelliler işaret dili kursuna katılarak başarılı olan 38 kursiyere belgeleri törenle verildi. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 14:27:49. #1.11#