12:2600
SON DAKİKA HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Aydın Haberleri


HÜSEYİN AYDIN

1973'te Trabzon'da doğdu. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Avukatlık yapmakta ve Hukuk
ve Siyaset Stratejileri Enstitüsü Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen
Aydin, evlidir.... Devamı

  Gelişmiş Ülkeler Aşırı İhtiyatlı'

  Gelişmiş Ülkeler Aşırı İhtiyatlı"

  TBB Başkanı Aydın: "Gelişmiş ülkeler kendi dertlerine düştüğünden diğer ülkelerdeki olumlu gelişmeleri gözardı ediyorlar ve her konuya aşırı bir ihtiyatla bakıyorlar" "ABD'de faiz oranlarının yükseleceği beklentisi nedeniyle belki fiyat biraz daha pahalı olsa da uzun vadeli finansman miktarında bir sorun görmüyorum" "ABD'nin performansı iyi, büyüme beklenen düzeyde ama iyileşme henüz sokakta zayıf hissediliyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  TBB'nin Washington Resepsiyonuna Büyük İlgi

  TBB'nin Washington Resepsiyonuna Büyük İlgi

  Türkiye Bankalar Birliğinin, Washington'daki IMF ve Dünya Bankası yıllık toplantılarında düzenlediği resepsiyona uluslararası bankacılık temsilcileri büyük ilgi gösterdi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Yeni Malatyaspor, 1461 Trabzon'u 3-1 Yendi

  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yeni Malatyaspor kendi saha ve seyircisi karşısında ağırladığı 1461 Trabzon'u 3-1 yenerek sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İTO Başkanı Çağlar, Aa Finans Masası'na Konuk Olacak

  İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, yarın saat 10.30'da gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin soruları yanıtlayacak. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  "Türkiye Ekonomisi İçin 2015 Yılını Pozitif Algılıyoruz"

  Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın, "Geçen yıla benzer bir karlılığı yılsonu itibariyle sektörün yakalayabileceğini ümit ediyoruz." dedi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bankacılar Zirvesin'de Önemli Açıklamalar

  Bankacılar Zirvesin'de Önemli Açıklamalar

  Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde düzenlenen "CEO Club Buluşmaları" kapsamında banka genel müdürlerinin katılımıyla ’Bankacılar Zirvesi’ düzenlendi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 12:26:43. #1.12#