SON DAKİKA HÜSEYİN AYDIN HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Aydın Haberleri

 • 10:25Şehit Ailesinin Manevi Tazminat Talebi ReddedildiAfyonkarahisar'da 3 yıl önce mühimmat deposundaki patlamada 24 silah arkadaşıyla şehit olan er Kadir Aydın'ın anne ve babasının açtığı manevi tazminat davası, Askeri Yüksek İdare Mahkemesince reddedildi.
 • 13:44Dosya Masrafının İadesi İçin Banka Önünde Oturma Eylemi YaptılarBursa'da banka kredisi kullanan bazı tüketiciler, bankaya yaptıkları müracaata rağmen dosya ve komisyon masraflarının kendilerine iade edilmediği gerekçesiyle oturma eylemi yaptı.
 • 14:28Atatürk'ün Suşehri'ne Gelişinin 96. Yıl DönümüSivas'ın Suşehri ilçesinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ilçeye gelişinin 96. yıl dönümü törenle kutlandı.
 • 16:12Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Sivas'ın Şarkışla, Ulaş, Suşehri ilçelerinde tören düzenlendi.
 • 14:31Suşehri İlçesinde Terfi TöreniSivas'ın Suşehri ilçesinde terfi alan askeri personeller için terfi töreni düzenlendi.
 • 11:58CHP'li Bozkurt Hakkında Suç DuyurusuCHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.
 • 16:50Uşak'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüUşak'ın Eşme İlçesi'nde, bir evin duvarına, daha sonra elektrik direğine çarpan otomobilin sürücüsü 48 yaşındaki Hüseyin Aydın Şahin öldü.
 • 14:02Uşak'ta Trafik Kazası: 1 ÖlüEşme ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 09:54Sendika ve Sağlıkçılardan Şiddete KınamaSendika ve Sağlıkçılardan Şiddete KınamaBursa’nın İnegöl ilçesindeki sendikalar ve sağlık çalışanları, sağlık çalışanlarına yönelik gerçekleşen saldırıları kınadı.
 • 19:08Sendikalardan Ortak TepkiSendikalardan Ortak Tepkiİnegöl Devlet Hastanesi’nde görevli psikologun bıçaklı bir genç tarafından rehin alınmasına sağlık sendikaları tepki gösterdi.
 • 18:19Ziraat Bankası'nın İlk Yarı Net Karı 2,4 MilyarZiraat Bankası yılın ilk yarısında 2 milyar 429 milyon TL net kar elde etti.
 • 11:35Bartın'da Traktör Devrildi: 1 Ölü, 2 YaralıBartın'a bağlı Arıt Köyü'nde traktörün devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
 • 11:22Devrilen Traktörün Altında Kalan Çocuk ÖldüBartın'da babasının kullandığı traktörün altında kalan 11 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
 • 15:12Hedeflerine Aydın Holding Desteği!Trabzonspor'un kuruluşunda birleşen 3 kulüpten biri olan Trabzon idmanocağı yüzme branşını 2015 yılı itibariyle bünyesine ekledi.
 • 16:43İntihar Eden Albay Bilecik'te Toprağa Verildiİntihar Eden Albay Bilecik'te Toprağa VerildiAnkara'da beylik tabancasıyla başına ateş eden ve kaldırıldığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) 54 gün sonra yaşamını yitiren Kara Pilot Albay 45 yaşındaki Fahri Aydın, Bilecik'in Pazaryeri İlçesi'nde toprağa verildi.
 • 14:56Diyarbakır'da Şehit Olan Polis Memuru Aydın, Memleketine UğurlandıDiyarbakır'da Şehit Olan Polis Memuru Aydın, Memleketine UğurlandıDiyarbakır’da dün silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Tansu Aydın, düzenlenen törenle memleketi Zonguldak'a uğurlandı.
 • 13:52Koto'nun Komiteleri Körfez Geçiş Köprüsü'ndeKoto'nun Komiteleri Körfez Geçiş Köprüsü'nde Kocaeli Ticaret Odası 1, 2, 13 ve 18. meslek komiteleri, 2016 yılının başlarından itibaren ulaşıma açılması planlanan Körfez Geçiş Köprüsü'ne teknik gezi gerçekleştirdi ve çalışmaları yerinde inceledi
 • 12:28Diyarbakır'da Şehit Olan Polis Aydın Memleketine GönderildiDiyarbakır’da dün silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Tansu Aydın, düzenlenen törenle memleketi Zonguldak'a uğurlandı.
 • 20:59Tib Davası - 3 Sanık Tahliye EdildiTib Davası - 3 Sanık Tahliye EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara Adliyesi- Ambulanstan görüntü- Cezaevi aracı TİB Davası- Devlet büyüklerinin kullandığı kriptolu telefonların da aralarında bulunduğu telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik davanın tutuklu sanıklarından 3'ünün tahliyesine karar verildi- Duruşma, 8 Ekim 2015'e ertelendi Devlet büyüklerinin kullandığı kriptolu telefonların da aralarında bulunduğu telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik davanın tutuklu sanıklarından 3'ünün tahliyesine karar verildi.
 • 20:35Tib DavasıDevlet büyüklerinin kullandığı kriptolu telefonların da aralarında bulunduğu telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik davanın tutuklu sanıklarından 3'ünün tahliyesine karar verildi.
 • 13:58Malatya'da İhracat Yapılmayınca Kiraz Dalında KaldıMalatya'da İhracat Yapılmayınca Kiraz Dalında KaldıMalatya’nın Yeşilyurt ilçesinde ihracat firmalarının ilgi göstermemesi nedeniyle Yeşilyurt kirazının fiyatı düştü.
 • 15:532014 Yılı Kurumlar Vergisi RekortmenleriTürkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, geçen yıl ödedikleri 1 milyar 589 milyon 48 bin 906 liralık verginin, kendileri açısından gurur kaynağı olduğunu belirtti.
 • 12:55Sokak Kedileri İçin 5 Yıldızlı Sokak Kedileri İçin 5 Yıldızlı "Kedi Kasabası" OluşturulduSamsun'da sokak kedileri için oluşturulan "Kedi Kasabası"nda, sokaktan toplanan kedilerin kısırlaştırılarak rahat bir ortamda yaşamını sürdürmesi sağlanıyor.
 • 13:48Evcil Hayvanlar İçin Mezarlık OluşturulduSamsun Büyükşehir Belediyesi tarafından evcil hayvanlar için mezarlık oluşturuldu.
 • 13:46Samsun'da Evcil Hayvanlar İçin Mezarlık OluşturulduSamsun'da Evcil Hayvanlar İçin Mezarlık OluşturulduSamsun Büyükşehir Belediyesi, evcil hayvanlar için mezarlık oluşturdu.
 • 17:00Tzd'nin 66. Kuruluş Yıl Dönümü ve Ödül Töreni - EkerTzd'nin 66. Kuruluş Yıl Dönümü ve Ödül Töreni - EkerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TZD'nin 66. kuruluş yıl dönümü ve ödül töreni- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker- TZD Başkanı İbrahim Yetkin- Yetkin'in konışması- Eker'in konuşması- Ödül töreni TZD'nin 66. kuruluş yıl dönümü ve ödül töreni- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Başarının öznesi Türkiye'nin çiftçisidir, üreticisidir, Bakanlığın 60 bin civarındaki işçisi, memuru, çalışanıdır.
 • 16:19Tzd'nin 66. Kuruluş Yıl Dönümü ve Ödül TöreniGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, hükümetleri dönemindeki tarım sektörünün başarısının öznesinin Türkiye'nin çiftçisi, üreticisi ve Bakanlığın çalışanları olduğunu belirterek, "Başarı onlarındır, sorumluluğu da benimdir.
 • 16:54Kto Başkanı: Karekodlu Çekle, Çekin Güvenliği SorgulanabilecekKto Başkanı: Karekodlu Çekle, Çekin Güvenliği SorgulanabilecekKayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, "Karekodlu çek uygulaması adı verilen yeni sistem sayesinde çek veren kişinin mali geçmişi anında online olarak incelenebilecek ve çekin karşılıksız veya sahte olup olmadığı kontrol edilebilecek" dedi.
 • 16:36Karekodlu Çek UygulamasıKayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Karekodlu Çek Uygulaması'nın 15 Haziran 2015 tarihi itibariyle başladığını belirterek "Bu uygulama ile çek veren kişinin mali geçmişi anında online olarak incelenebilecek ve çekin karşılıksız veya sahte olup olmadığı kontrol edilebilecek" dedi.
 • 14:08Kto Başkanı Hiçyılmaz AçıklamasıKto Başkanı Hiçyılmaz AçıklamasıKayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni başlayan Karekodlu Çek Uygulamasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
 • 11:54Karekodlu Çek UygulamasıKarekodlu Çek UygulamasıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 15 Haziran’da başlayacak "karekodlu çek’’ uygulamasının piyasada karşılıksız ve sahte çek riskini azaltacağını belirterek, "Şu anda zorunlu olmayan bu uygulamanın tam işlerlik kazanması sağlanmalıdır’’ dedi.
 • 11:04Anadolu Ajansı Özel Haber1 - Ermenek "maden faciası" davası başlıyor - Karaman'ın Ermenek ilçesinde bir kömür ocağında, geçen yıl 28 Ekim'de meydana gelen su baskınında, 18 işçinin ölümüyle sonuçlanan maden faciasına ilişkin davanın ilk duruşması yarın yapılacak Ermenek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamenin Ermenek Ağır Ceza Mahkemesince kabulünün ardından 16 sanıktan 14'ü, "Bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebep olma" suçundan yargılanacak (Metin Bolat/Konya) 2- Gençlik kamplarında öncelik engellilerin Sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin düzenlendiği gençlik kamplarına başvurularda bu yıl öncelik, engelli gençlere verildi Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdür Vekili Çiftçi, bine yakın gencin başvuruda bulunduğunu, engelli gençlerin diğer gençlerle kaynaşması açısından bunun önemli bir adım olduğunu bildirdi (Hande İlbeyi Canca/Ankara) 3 - Kalp hastası iki bebekleri için yardım bekliyorlar - Diyarbakır'da, tüp bebek yöntemiyle üçüz bebek sahibi olan ancak ikisinin kalbinde delik olduğunu öğrenen Dadır çifti, bebeklerinin bakımı için destek bekliyor İhsan Dadır: - "Sağlıklı beslenip, iyi gelişirlerse bu sorunu aşacakları söylendi.
 • 17:06Ekonomi Gazetecileri Derneği'nden Anadolu Ajansı'na Ödül"Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" töreni, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda Park Bosphorus Hotel İstanbul ve Sony Xperia katkılarıyla gerçekleştirildi.
 • 11:14Egd "Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" TöreniTürkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, "Türkiye, geleceği aydınlık olan ekonomisiyle bugüne kadar yatırım yapanları yanıltmadı.
 • 10:58Akdeniz Belediyespor U14 Futbol Takımı 4'lü Finallere KaldıAkdeniz Belediyespor U14 Futbol Takımı 4'lü Finallere KaldıMersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi bünyesindeki Akdeniz Belediyespor U14 Futbol Takımı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen 2014-2015 sezonu U14 Türkiye Şampiyonası’nda 4’lü finallere yükselerek büyük bir başarıya imza attı.
 • 00:24Ekonomi Basını Başarı Ödülleri' Sahiplerini BulduEkonomi Basını Başarı Ödülleri' Sahiplerini Buldu*Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından bu yıl 7'si düzenlenen 'Ekonomi Basını Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu.
 • 00:16Ekonomi Basını Başarı Ödülleri' Sahiplerini BulduEkonomi Basını Başarı Ödülleri' Sahiplerini BulduHeight: 1.8em;">Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından bu yıl 7'si düzenlenen 'Ekonomi Basını Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu.
 • 16:58İstanbul-İzmir Otoyol Projesi Kredi Sözleşmesi İmza TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 5 milyar dolarlık kredi sözleşmesiyle İstanbul-İzmir Otoyol Projesi'nin tüm dış finansman ihtiyacının karşılandığını belirterek, sözleşmenin, Türkiye'de bugüne kadar altyapı proje finansmanı alanında sağlanan en büyük kredi tutarı olarak da tarihe geçtiğini bildirdi.
 • 14:28TBB Başkanı Aydın: Bankalar En Çok Düşük Faiz Ortamında KazanırTBB Başkanı Aydın: Bankalar En Çok Düşük Faiz Ortamında KazanırBursa Ticaret ve Sanayi Odası'nı (BTSO) ziyaret eden Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, yüksek faiz oranlarının firmaların rekabet gücünü zayıflattığını belirterek, "Bankalar durup durup faiz artırmayı sevmez. Bankalar en çok düşük faiz ortamında para kazanır" dedi.
 • 12:07TBB Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın AçıklamasıTBB Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın AçıklamasıBursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı (BTSO) ziyaret eden Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, yüksek faiz oranlarının firmaların rekabet gücünü zayıflattığını söyledi.
 • 16:41Banka Önünde 'Dosya Masrafı' EylemiBanka Önünde 'Dosya Masrafı' EylemiBursa'da Ziraat Bankası Genel Müdür Hüseyin Aydın'ın TBMM'de yaptığı "Hakem heyeti kararına gerek olmadan dosya masrafını ödüyoruz" açıklamasına rağmen dosya ve komisyon masraflarını alamadıklarını öne süren tüketiciler Ziraat Bankası şubesi önünde oturma eylemi yaptı.
 • 13:51Dosya Masrafının İadesi İçin Banka Önünde Oturma Eylemi YaptılarBursa'da banka kredisi kullanan bazı tüketiciler, bankaya yaptıkları müracaata rağmen dosya masraflarının kendilerine iade edilmediği gerekçesiyle oturma eylemi yaptı.
 • 13:16Çekler Karekodla Daha Güvenilir OlacakTürkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, karekodlu çek uygulamasına birçok bankanın hazır olduğunu belirterek, "Bir an önce tüm bankalarımızın sistemi işlevsel hale getirmesini bekliyoruz" dedi.
 • 12:54Dosya Masraflarının Geri Ödenmesini İsteyen Tüketicilerden EylemDosya Masraflarının Geri Ödenmesini İsteyen Tüketicilerden EylemBankaların konut ve tüketici kredisi üzerinden tahsil ettiği dosya masraflarının geri ödenmesini isteyen tüketiciler, banka önünde oturma eylemi yaptı.
 • 12:40Dosya Masrafının İadesi İçin Banka Önünde Oturma Eylemi YaptılarDosya Masrafının İadesi İçin Banka Önünde Oturma Eylemi YaptılarBankaların, konut ve tüketici kredisi çeken vatandaşlardan tahsil ettiği dosya ve komisyon masrafları adeta kanayan yara haline döndü.
 • 12:38Karekodlu Çek Uygulaması 15 Haziran'dan Sonra BaşlayacakKarekodlu Çek Uygulaması 15 Haziran'dan Sonra BaşlayacakBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, karşılıksız çek riskinin azaltılması ve iç piyasada ticaretin daha sağlıklı yapılabilmesi amacıyla geliştirilen karekodlu çek uygulamasının fiili olarak 15 Haziran 2015 itibarıyla başlayacağını bildirdi.
 • 11:48Suşehri'nde Bilim Fuarı DüzenlendiSuşehri ilçesinde Atatürk Ortaokulu'unda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.
 • 14:03Pilot Kardeşinin İntihar Girişiminden Başbakan ve Cumhurbaşkanı Sorumlu TuttuPilot Kardeşinin İntihar Girişiminden Başbakan ve Cumhurbaşkanı Sorumlu TuttuKara Havacı Pilot Albay Fahri Aydın’ın ağabeyi Hüseyin Aydın, dün makamında intihar girişiminde bulunan kardeşinin sosyal medyada attığı twitlerden dolayı kumpas kurulduğu iddiasıyla intihar girişiminde bulunduğunu söyledi.
 • 23:41Erdoğan, Ziraat Katılım Bankası'nda Kendi Adına Hesap AçtırdıErdoğan, Ziraat Katılım Bankası'nda Kendi Adına Hesap Açtırdı... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Eminönü'de Ziraat Katılım Bankası Açılıs¸ Töreni'ne katıldı.
 • 13:06Ziraat Katılım Bankası AçıldıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, bir dönem devletin üvey evlat yerine koyduğu katılım bankacılığının artık devletin bizzat içinde yer aldığı ve sahiplendiği bir sektör haline geldiğini belirterek, bunun içeriye ve dışarıya çok önemli bir mesaj olduğunu söyledi.