SON DAKİKA HÜSEYİN DEMİR HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Demir Haberleri

 • 09:59Tarihi Meşe Ağaçları Korunmayı BekliyorTarihi Meşe Ağaçları Korunmayı BekliyorGaziantep’n Araban ilçesindeki Gül Huri ziyareti(türbesi) çevresindeki tarihi meşe ağaçları korunmayı bekliyor.
 • 11:13Marketlerde Kurbanlıklar 660 Liradan BaşlıyorKurban Bayramı'na sayılı günler kala, marketlerin kurbanlık fiyatları belli oldu.
 • 11:32Bankalarda Kurban Bayramı Kredisi YarışıBankalarda Kurban Bayramı Kredisi YarışıBankalar, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala nakit ihtiyacı artan müşterileri için bayrama özel kredi kampanyaları başlattı.
 • 13:25Zipcar Araçları 5 Ayda 15 Bin Saat Kiralandı"Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, İnternet üzerinden saatlik araba kiralamayı mümkün kılan "araç paylaşım sistemi" Zipcar'ın Türkiye'de aktif olarak kullanılmaya başlandığı mayıs ayından bu yana 15 bin saat kiralama gerçekleştiğini bildirdi.
 • 12:58Albay Özsoy, Veda EttiAlbay Özsoy, Veda EttiEskişehir İl Jandarma Alay Komutanı iken, 30 Ağustos tarihi itibariyle emekliye ayrılan Jandarma Albay Ufuk Özsoy adına çalışma arkadaşları veda yemeği düzenledi.
 • 17:11Camilerimizi Yenileyelim" ProjesiAraban İlçe Müftülüğü "Camilerimizi yenileyelim" projesi başlattı.
 • 11:37Sıcaktan Bunalan Yüzünü Klimaya Döndü"Arçelik AŞ Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, hava sıcaklıklarının hissedilir şekilde artmasıyla tüketicilerin klimalara yöneldiğini belirterek, "Klima satışlarında son 15 günde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 100'ün üzerinde artış kaydedildi" ifadesini kullandı.
 • 11:23İnternetten Klima Satışı 2 Katına Çıktı"Yaz sıcaklarından bunalan tüketiciler, ücretsiz gönderim, aynı gün kargo ve çeşitli indirim avantajları nedeniyle klima alımlarında e-ticaret sitelerine yöneldi.
 • 10:00Terfi Eden Emniyet Müdür Yardımcılarına Veda YemeğiEskişehir Emniyet Müdür Yardımcılığı görevli iken 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Mustafa Sinan Boz ile Mehmet Sait Kartopu için veda yemeği düzenlendi.
 • 17:50Emniyet Müdürlüğünde Veda YemeğiEmniyet Müdürlüğünde Veda YemeğiEskişehir İl Emniyet Müdürü Mustafa Şahin tarafından atamaları yapılan meslektaşlarına veda yemeği düzenlendi.
 • 13:10Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorDoğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kahvede oyun oynayan vatandaşlar- Vatandaşlardan Seyfi Seyhan'ın açıklaması- Parkta oturan vatandaşlardan detay- Abdulbaki Yıldırım'ın açıklaması- Kerem Beyaz'ın konuşması- Gece tarlada tarım makinasıyla hasat yapan Metin Gültepe'nin açıklamaları- Gece hasat detayları Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 13:01Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyor - Muş/Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyor - Muş/GÖRÜNTÜ DÖKÜM: - Muş Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mahir Barışan'ın konuşması- AGD Muş Şube Başkanı Suna'nın konuşması- Cengiz Taşdemir'in konuşması- Adıyaman şehir manzaraları- Vatandaşlarla röportajlar Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 12:26Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorDoğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Diyarbakır sokakları- Kahvehanede oturan vatandaşlar- Sur içi kafelerde oturan vatandaşlar- Dursun Bayrak'ın konuşması- Turan Karaçal'ın konuşması- Vesile Baran'ın konuşması- Hüseyin Demir'in konuşması- Bünyamin Baran'ın konuşması- Sur içi esnafı Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 12:14Otokoç, Yüzde 58 Büyüyerek Sektörü SolladıOtokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir, otomotiv pazarının ilk 6 ayda yüzde 49,5 büyüdüğünü belirterek, "Biz de Otokoç Otomotiv olarak yüzde 58 büyüdük. Sektörümüzün yüzde 49,5'lik büyümesine göre pazardan yüzde 16 daha fazla büyümüş olduk" dedi.
 • 16:30Trafodaki 'Kırmızılı Kadın' Resmi Beyaza BoyandıTrafodaki 'Kırmızılı Kadın' Resmi Beyaza BoyandıAntalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin yaptığı parktaki trafoda yer alan Gezi olaylarının simgesi 'Kırmızılı kadın' resmi, dün akşam saatlerinde beyaza boyandı.
 • 13:19Kırmızılı KadınKırmızılı Kadın" Resmi Boyanarak KapatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Parktan genel görüntü- Trafodan detaylar- Parkın yanındaki taksi durağı başkanı Hüseyin Demir'in konuşması Antalya'daki "kırmızılı kadın" resmi boyanarak kapatıldı- Muratpaşa Belediye Başkanlığı: - "Kırmızı elbiseli kadın ve ona gaz sıkan polis memuru resmi, maalesef bir kurum tarafından boyanarak üzeri kapatılmıştır"- "Trafo binasının üzerine çizilen resmi, boyayıp üstünü kapatanlar, resmedilen orantısız şiddet kullanımını içeren davranışı onaylayan çevrelerdir" Muratpaşa Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçedeki bir parkta yer alan trafoya çizdirilen, Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında simge haline gelen, polisin kırmızı giysili bir kadına biber gazı sıktığı anı gösterir resmin üzerinin, bir kurumun çalışanlarınca boyanarak kapatıldığı bildirildi.
 • 12:08Antalya'daki "Kırmızılı Kadın" Resmi Boyanarak KapatıldıMuratpaşa Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçedeki bir parkta yer alan trafoya çizdirilen, Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında simge haline gelen, polisin kırmızı giysili bir kadına biber gazı sıktığı anı gösterir resmin üzerinin, bir kurumun çalışanlarınca boyanarak kapatıldığı bildirildi.
 • 11:58Trafodaki 'Kırmızılı Kadın' Resmi Beyaza BoyandıTrafodaki 'Kırmızılı Kadın' Resmi Beyaza BoyandıAntalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin yaptığı parktaki trafoda yer alan Gezi olaylarının simgesi 'Kırmızılı kadın' resmi, Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AKEDAŞ) görevlileri tarafından dün akşam saatlerinde beyaza boyandı.
 • 19:29Kırmızılı KadınKırmızılı Kadın" Resmi Tepkilere Neden OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Kırmızılı kadın" resmi tepkilere neden oldu- Parktaki elektrik trafosu duvarına polisin kırmızı kıyafetli bir kadına su sıkmasının anlan resim görüntüsü- Parkın yanındaki taksi durağında çalışan Hüseyin Demir'in konuşması "Kırmızılı kadın" resmi tepkilere neden oldu- Muratpaşa Belediyesince parktaki bir elektrik trafosu duvarına polisin kırmızı kıyafetli bir kadına su sıkmasının anlatıldığı resim çizildi- Gezi olaylarının anlatıldığı resim, vatandaşın tepkisine yol açtı Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki bir elektrik trafosuna bir polisin, kırmızı elbiseli bir kadına su sıktığını anlatan resmin çizilmesi, bazı vatandaşların tepkisine neden oldu.
 • 17:28Kırmızılı Kadın" Resmi Tepkilere Neden OlduAntalya'nın Muratpaşa ilçesindeki bir elektrik trafosuna bir polisin, kırmızı elbiseli bir kadına su sıktığını anlatan resmin çizilmesi, bazı vatandaşların tepkisine neden oldu.
 • 11:14Anadolu E-ticarete Uyandı"Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Anadolu'da online alışveriş konusunda ciddi anlamda öne çıkan iller olduğunu belirterek, "Bizim, Mardin'de mahallenin ihtiyacını toplayıp internet üzerinden satın alan müşterilerimiz var. Anadolu e-ticarete uyanmış durumda" dedi.
 • 18:40Isparta'da Çöplükte Erkek Cesedi BulunduIsparta'nın Gönen İlçesi'ne bağlı Koçtepe Köyü yakınlarında belediyeye ait çöp depolama alanında erkek cesedi bulundu.
 • 17:18Isparta'da Çöplükten Erkek Cesedi ÇıktıKatı atık depolama alanına dökülen çöplerin arasında erkek cesedi bulundu.
 • 17:03Isparta'da Çöp Depolama Alanında Ceset BulunduIsparta Belediyesi’ne ait çöp depolama alanında erkek cesedi bulundu.
 • 11:29Paro'ya "En İyi Uzun Süreli Sadakat Programı" ÖdülüKoç Grubu şirketlerinden TANI'nın Genel Müdürü Engin Oytaç, 9 yıldır sürdürdükleri müşteri sadakat programı Paro ile alanında Oscar sayılan The Loyalty Awards'ta "En iyi Uzun Süreli Sadakat Programı" ödülünü kazandıklarını bildirdi.
 • 13:28Ayvalık'ta Kabotaj Bayramı Törenlerle Kutlandı.Ayvalık'ta Kabotaj Bayramı Törenlerle Kutlandı.Ayvalık ilçesinde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 16:35Ayvalık'ta Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Büyük İlgi GördüAyvalık'ta Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Büyük İlgi GördüBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramının 89. yıldönümünü coşkuyla kutlandı.
 • 14:00Denizcilik ve Kabotaj BayramıAyvalık ilçesinde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 20:40Cihata Eleman Kazandıranlar İstanbul, Ankara ve Konya'da Rahatça Dolaşıyor'Türkiye’nin yabancı savaşçıların sınırdan Suriye'ye geçişini engellemek için çaba sarf ettiği ancak Türkiye’nin kendi vatandaşlarının cihatçılara katılması konusunda yeteri kadar çaba sarf etmediği iddia ediliyor.
 • 13:39Hastanede Çalışan Memur Tüfekle İntihar EttiHastanede Çalışan Memur Tüfekle İntihar EttiSamsun’da bir hastanede memur olarak çalışan 24 yaşındaki genç, tüfekle kendini vurarak intihar etti.
 • 11:09Kara Para Aşk 49.yeni bölümün en yeni fragmanıKara Para Aşk 49.yeni bölümün en yeni fragmanıKara Para Aşk 49.bölüm en yeni fragman. Kara Para Aşk 10 Haziran Çarşamba yeni bölümü ile dizi severlerin karşısında. Yeni bölümün en yeni tanıtım videosu ve Kara Para Aşk dizisinde bu hafta yaşanacakların özeti..
 • 18:26Devrilen Otomobil Kazasında 1 Ölü 3 YaralıDevrilen Otomobil Kazasında 1 Ölü 3 YaralıŞırnak- Cizre karayolunda karşıdan karşıya geçmek isteyen çocuğa ve refüje çarptıktan sonra devrilen otomobil kazasında 1 kişinin öldüğü,3 kişinin yaralandığı belirtildi.
 • 18:07Şırnak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 YaralıŞırnak'ta yolun karşısına geçmeye çalışan çocuğa çarpan otomobil devrildi.
 • 10:45İnebolu'nun Tek Antikacısı Geçmişten Geleceğe Işık Tutuyorİnebolu'nun Tek Antikacısı Geçmişten Geleceğe Işık Tutuyorİnebolu’nun tek antikacısı olan ve hobi olarak mesleği icra eden Hüseyin Demir, topladığı antikalarla geçmişten geleceğe ışık tutuyor.
 • 10:04Merkez Yeniköyspor Şampiyonluğu KovalıyorMerkez Yeniköyspor Şampiyonluğu KovalıyorAydın Futbol U19 2. Amatör Küme 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Merkez Yeniköyspor Tepecik Esnafspor’u uzatma dakikalarında attığı golle yenerek şampiyonluk iddiasını sürdürdü.
 • 20:37Soma'daki Maden Faciası DavasıAkhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde, Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 45 sanığın yargılandığı davada, bugün alınan ifadelerle 8'i tutuklu 35 sanığın savunması tamamlandı.
 • 19:49Tutuksuz Sanıklardan Savcılıkta Baskıyla İfade Alındı İddiasıTutuksuz Sanıklardan Savcılıkta Baskıyla İfade Alındı İddiasıManisa Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 8’i tutuklu 45 sanıklı Soma davasında tutuksuz sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi.
 • 18:58Sanıkların Savunmalarına Devam EdiliyorAkhisar Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen 8’i tutuklu 45 sanıklı Soma davasında tutuksuz sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi.
 • 13:30Manisa - Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği 45 Sanıklı Davada, Dördüncü Duruşma BaşladıManisa - Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği 45 Sanıklı Davada, Dördüncü Duruşma BaşladıSoma'da 301 madencinin can verdiği 45 sanıklı davada, dördüncü duruşma başladı (2) TUTUKLU TEKNİKER İFADE VERDİ Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 45 sanıklı Akhisar'da görülen davanın dördüncü oturumunda emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik, ifade verdi.
 • 12:54Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği 45 Sanıklı Davada, Dördüncü Duruşma Başladı (2)Tutuklu TEKNİKER İFADE VERDİ Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 45 sanıklı Akhisar'da görülen davanın dördüncü oturumunda emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik, ifade verdi.
 • 10:50Akbilek Öğrenciler Kaymakam Fırat'ı Ziyaret EttilerAkbilek Öğrenciler Kaymakam Fırat'ı Ziyaret EttilerAkbilek Ortaokul 8. Sınıf Öğrencileri Kaymakam Eyüp FIRAT'ı Ziyaret Etti.
 • 09:59Kağıthane Belediyesi'nden Amatör Spor Kulüplerine DestekKağıthane Belediyesi, ilçe genelinde bulunan amatör spor kulüplerine düzenlenen törenle malzeme yardımı yaptı.
 • 10:14Emniyet Müdürü Yavuz'dan Anlamlı ZiyaretEmniyet Müdürü Yavuz'dan Anlamlı ZiyaretSamsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, çocukları Akdeniz anemisi olan ve tedavi için Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinden Samsun’a gelen aileyi evinde ziyaret etti.
 • 13:19Araban İlçe Müftülüğü'nün 'Camilerimizi Yenileyelim' Projesi Hayata GeçiriliyorAraban İlçe Müftülüğü'nün 'Camilerimizi Yenileyelim' Projesi Hayata GeçiriliyorAraban ilçe Müftülüğü’nün ‘Camilerimizi Yenileyelim’ projesi kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Araban Belediyesi’nin desteğiyle eski camiler yıkılıp yerlerine yeni camiler inşa çalısması başladı.
 • 11:03Sipsiye Coğrafi İşaret AlınacakBurdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), özellikle Teke yöresinde yaygın kullanılan yöresel müzik aleti sipsiye coğrafi işaret alacak.
 • 15:01Sebze ve Meyve Halinde Başkanlığa Köse SeçildiSebze ve Meyve Halinde Başkanlığa Köse SeçildiBalıkesir Büyükşehir Belediye Sebze ve Meyve Hali’nde yapılan seçimde Balıkesir Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanlığına Kenan Köse seçildi.
 • 10:15Başkanı Tütüncü, Halk Buluşmalarına Düdenbaşı Mahallesi'nde Devam EttiBaşkanı Tütüncü, Halk Buluşmalarına Düdenbaşı Mahallesi'nde Devam EttiKepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, halk buluşmalarına Düdenbaşı Mahallesi’nde devam etti.
 • 09:33Gümüşhane Valisi Yavuz'un ZiyaretleriGümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Doğan Çağrı Merkezi ile Öz Gümüş Dolmuş Kooperatifini ziyaret etti.
 • 17:51Herkes İçin Teknoloji Projesi"Nin Mimarlarından Ziyaret"Herkes için Teknoloji Projesi"ni geliştiren Atatürk Anadolu Lisesi idarecileri, Silopi ilçe Milli Eğitim müdürü Bülent Dayanan'ı ziyaret etti.
 • 14:28İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Düzenlendiİstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Düzenlendiİstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Niğde İl Kültür Merkezinde Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından sunuldu.