SON DAKİKA HÜSEYİN YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Yıldırım Haberleri

 • 03:40Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan, aralarında eski Adalet Akademisi Başkanı Hüseyin Yıldırım, Ergenekon Davası'nın eski Savcısı Yargıtay üyesi Mehmet Murat Yönder, bazı Yargıtay ve Danıştay üyelerinin de bulunduğu 132 hakim ve savcı tutuklandı.
 • 13:12Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, gözaltına alınan 102 yargı mensubu daha Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.
 • 12:57Yalova Üniversitesi Rektörlüğü'ne Vekaleten Prof. Dr. Hüseyin Yıldırım GetirildiYalova Üniversitesi Rektörlüğü'ne Vekaleten Prof. Dr. Hüseyin Yıldırım GetirildiYÖK Genel Kurulu toplantısı ile görevinden uzaklaştırılan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu’nun yerine vekaleten Prof. Dr. Hüseyin Yıldırım tayin edildi.
 • 10:31Yalova Üniversitesi Rektörünün Açığa AlınmasıYükseköğretim Kurulunca (YÖK) açığa alınan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu'nun yerine, Prof. Dr. Hüseyin Yıldırım'ın vekaleten atandığı bildirildi.
 • 14:20Dayak ve Gasp Suçuna Ceza YağdıAlacak anlaşmazlığı yüzünden tartıştıkları kişiyi, iddiaya göre bağ evine götürerek dövüp cep telefonu, yüzük ve saatini gasp eden 32 yaşındraki İskender Barbaros 15 yıl 2 ay, 30 yaşındaki Hüseyin Yıldırım 14 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 16:07Marmaris'te Doluluk Oranı Yüzde 100 YaklaştıMarmaris'te Doluluk Oranı Yüzde 100 YaklaştıMuğla’nın turistlik ilçesi Marmaris’te Ramazan Bayramı’nın birinci gününde doluluk yüzde 90’a ulaştı.
 • 08:54Başkan Yıldırım Minibüsçü Esnafıyla Sahurda BuluştuBaşkan Yıldırım Minibüsçü Esnafıyla Sahurda BuluştuTokat’ın Erbaa İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Tokat, Niksar, Amasya ve Samsun seferleri yapan minibüsçü esnafıyla sahurda bir araya geldi.
 • 12:50Muş Ot Yüklü Tır DevrildiMuş Ot Yüklü Tır DevrildiMuş'un Korkut İlçesi'ne bağlı Karakale Köyü'nde etkili olan sağanak yağış, trafik kazasına neden oldu.
 • 11:55Dhmi Genel Müdürü Yıldırım, Dhmi Genel Müdürü Yıldırım, " 3. Havalimanı İçin Bulgarlar Memnun"Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, 3. Havalimanı açıldıktan sonra Bulgaristan ve Romanya hava sahalarında yaşanacak olası bir trafik artışı nedeniyle her iki ülkeyle de koordinasyon çalışmaları başlattıklarını söyledi.
 • 11:503. Havalimanının Net Silüeti Ekim Ayında Belirecek3. Havalimanının Net Silüeti Ekim Ayında BelirecekDevlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, 3. havalimanına ilişkin, “Eylül-Ekim aylarında artık yukarından baktığımız zaman havalimanı, iki pistin izdüşümleriyle terminal ortaya çıkmış olacak” dedi.
 • 11:39Dhmi Genel Müdürü Yıldırım, Dhmi Genel Müdürü Yıldırım, " 3. Havalimanı İçin Bulgarlar Memnun"Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, 3. Havalimanı açıldıktan sonra Bulgaristan ve Romanya hava sahalarında yaşanacak olası bir trafik artışı nedeniyle her iki ülkeyle de koordinasyon çalışmaları başlattıklarını söyledi.
 • 11:35Dhmi Genel Müdürü Yıldırım AçıklamasıDevlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, İstanbul'daki üçüncü havalimanıyla ilgili şu ana kadar her şeyin yolunda gittiğini belirterek, "2018'in ilk çeyreği olarak düşünülen ve Başbakanımızın açıklamasıyla 26 Şubat olarak verilen tarihi tutmak için her türlü gayret gösteriliyor ve inşallah da tutulacak gibi gözüküyor.
 • 11:08Dhmi Genel Müdürü Yıldırım: Üçüncü Havalimanında Dağlar Yer DeğiştiriyorDhmi Genel Müdürü Yıldırım: Üçüncü Havalimanında Dağlar Yer DeğiştiriyorDevlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, üçüncü havalimanının çok büyük bir proje olduğunu söyledi.
 • 10:02Erbaa'da Bedirhan Gökçe KonseriErbaa'da Bedirhan Gökçe KonseriTokat’ın Erbaa İlçe Belediyesi, ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe’yi vatandaşlarla buluşturdu.
 • 08:448 Bin Erbaalı Aynı Sofrada Oruçlarını Açtı8 Bin Erbaalı Aynı Sofrada Oruçlarını AçtıTokat’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi tarafından düzenlenen "Büyük Erbaa İftarı"nda 8 bin Erbaalı aynı sofrada buluştu.
 • 14:01Plaj Voleybolu 20 Yaş Altı Avrupa ŞampiyonasıUluslararası Voleybol Konfederasyonu (CEV) Plaj Voleybolu 20 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası, Antalya'da başladı.
 • 11:59Balışayh Kaymakamı Yıldırım, Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiBalışeyh Kaymakamı Yusuf Yıldırım, Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları kapsamında ilçede dereceye giren öğrenci ve vatandaşları ödüllendirdi.
 • 22:26Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daCumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daAna" ile saat 21.30'da İstanbul'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nden İstanbul Valisi Vasip Şahin, Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve diğer ilgililer karşıladı.
 • 17:47Erbaa'da Ebru ve Yağlı Boya Sergisi AçıldıTokat'ın Erbaa ilçesinde Erbaa Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarından (ESMEK) mezun kursiyerlerinin çalışmalarının yer aldığı yağlı boya ve ebru sergisi açıldı.
 • 09:39Erbaa'da Yağlı Boya ve Ebru SergisiErbaa'da Yağlı Boya ve Ebru SergisiTokat’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Sanat ve Meslek Edindirme Kursları kursiyerlerinin çalışmalarından oluşan yağlı boya ve ebru sergisi açıldı.
 • 15:15Seyfi Oktay'ın Yargılandığı Davada Sona GelindiEski Adalet Bakanı Seyfi Oktay ve Süleyman Demirel'in yeğeni Nihan Atasagun'un da aralarında bulunduğu 11 sanığın Ergenekon davası süresince adil yargılamayı etkiledikleri iddiasıyla haklarında açılan davanın yargılanmasına devam edildi.
 • 14:44Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs" DavasıEski Adalet Bakanı Mehmet Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın "Ergenekon davası ve soruşturmasını etkilemeye teşebbüs ettikleri" iddiasıyla yargılandıkları davanın altıncı duruşması, verilen hükümlerin Yargıtay 16. Ceza Dairesince bozulduğu Ergenekon dava dosyasının incelenmek üzere dönmesinin beklenilmesine karar verilerek 27 Ekim'e ertelendi.
 • 15:53Erbaalı Muhtarlardan Başkan Yıldırım'a Teşekkür ZiyaretiErbaalı Muhtarlardan Başkan Yıldırım'a Teşekkür ZiyaretiTokat’ın Erbaa ilçesinde yaklaşık 70 mahalle ve köy muhtarı, kültür gezisi kapsamında kendileri için İzmir, Efes ve Kuşadası gezisi düzenleyen Başkan Yıldırım’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
 • 18:08Erbaa'da El Sanatları Sergisi AçıldıErbaa Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarına (ESMEK) devam edenlerin hazırladığı el sanatları sergisi açıldı.
 • 16:48Engelliler HaftasıTokat'ın Erbaa ilçesinde Engelliler Haftası dolayısıyla program düzenlendi.
 • 11:10Erbaa Belediye Başkanı'ndan Başkan Altınok Öz'e ZiyaretErbaa Belediye Başkanı'ndan Başkan Altınok Öz'e ZiyaretTokat Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
 • 15:17Erbaa Belediye Başkanı Yıldırım'a ZiyaretBAL'da mücadele eden Erbaaspor futbol takımı, Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım'ı ziyaret etti.
 • 14:57Erbaaspor'dan Başkan Yıldırım'a ZiyaretErbaaspor'dan Başkan Yıldırım'a ZiyaretBölgesel Amatör Lig 4. Grubu’nu şampiyon olarak tamamlayan ve Cumartesi günü 3. Lig’e yükselmek için Play-off maçı yapacak olan Erbaaspor’da teknik heyet ve futbolcular Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım’ı ziyaret etti.
 • 21:13Erbaa Belediye Başkanı Yıldırım AçıklamasıErbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Erbaa bağ yaprağının tescili konusundaki ısrarlarının sürdüğünü belirtti.
 • 18:36Erbaa Bağ Yaprağının Tescil Sorunu KaldırıldıErbaa Bağ Yaprağının Tescil Sorunu KaldırıldıErbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, bağ yaprağın tescillenmesi için verdikleri mücadelenin kayıtsız kalmadığını söyledi.
 • 14:08Erbaa Belediye Başkanı Yıldırım: Kararın Kaldırılması İçin Görüşmeler YapıyoruzErbaa Belediye Başkanı Yıldırım: Kararın Kaldırılması İçin Görüşmeler YapıyoruzBölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup'ta mücadele eden Erbaaspor ile Amasyaspor karşılaşmasına Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin’in verdiği karar damgasını vururken, tartışmalara Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım da katıldı.
 • 09:35Erbaa Belediyesi Kadın Meclisi Yaşlıları Ziyaret EttiErbaa Belediyesi Kadın Meclisi Yaşlıları Ziyaret EttiTokat’ın Erbaa ilçesinde Yaşlılar Haftası sebebiyle Erbaa Belediyesi Kadın Meclisi üyesi kadınlar Ali Özgül Misafirhanesi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.
 • 16:09Erbaa'da Nevruz Coşkuyla KutlandıTokat'ın Erbaa ilçesinde Nevruz kutlamaları, Karayaka Başaralar Yatılı Bölge Okulu'nda yapıldı.
 • 16:58Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. YılıTokat'ın Erbaa ve Turhal ilçelerinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla program düzenlendi.
 • 13:18Kaymakam Yıldırım'ın Köy ZiyaretiBalışeyh Kaymakamı Yusuf Yıldırım, ilçeye bağlı Akçakavak köyünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
 • 19:58Turkey Plans To Use Eagles Against Drone Threat To Civil AviationThe threat of drones to civil aviation traffic has been rising in Turkey and the country may use eagles in a bid to ease this threat, according to officials."The main problem with drones was nobody knew who owned them. With a fresh international regulation, it has finally become a must for drones to.
 • 12:49Drone'a Karşı Kartal KullanabilirizDrone'a Karşı Kartal Kullanabiliriz"Son zamanlara artan ve uçuş emniyetini olumsuz yönde etkileyen drone (insansız hava aracı) kullanımını engellemek için çalışmalar yaptıklarını belirten Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım,?Drone'a karşı en etkili yöntem kartal. Bunu kullanabiliriz" dedi.
 • 12:31Antalya'ya 3. Havalimanı GeliyorAntalya'ya 3. Havalimanı GeliyorAntalya'nın batısına yapılacak 3'üncü havalimanı için Kaş ile Demre arasında süren yer tespiti tamamlandı. Havalimanı yapılacak arazi belirlendi.
 • 12:113. Havalimanında İlk Giriş Kontrol Noktaları Olmayacak"Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, 3. havalimanı terminalinin ilk giriş noktalarında x-ray ve arama kapıları bulunmayacağını belirterek, "Giriş kapılarındaki güvenlik aramalarını kaldırmaya da devam edeceğiz.
 • 11:54"Drone'a Karşı Kartal Kullanabiliriz"Ray ve arama kapıları olmayacak.
 • 11:38Dhmi Genel Müdürü: Havalimanları Dronelere Karşı Kartalla KorunabilirDhmi Genel Müdürü: Havalimanları Dronelere Karşı Kartalla KorunabilirDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, 'drone' olarak tabir edilen hava cihazlarla mücadele için kartallarla mücadele edilebileceğini söyledi.
 • 11:363. Havalimanı, Takvimden Önce İlerliyor3. Havalimanı, Takvimden Önce İlerliyorDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü (DHMİ) Serdar Hüseyin Yıldırım, 3. havalimanının beklenenden hızlı ilerlediğini belirterek, “3. Havalimanın yapılacağına inanmayan ülkeler ’Dünyanın en büyük havalimanını yapıyorsunuz biz de bir yerinde olalım’ diyorlar.
 • 15:12Alpedo Kahramanmaraşspor - Bandırmaspor: 1-3Alpedo Kahramanmaraşspor - Bandırmaspor: 1-3Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup 25. hafta maçında Alpedo Kahramanmaraşspor, sahasında Bandırmaspor'a 3-1 mağlup oldu.
 • 17:05Niğde Belediyespor-Dardanelspor: 2-0Niğde Belediyespor-Dardanelspor: 2-0Stat: 5 Şubat HAKEMLER: Hasan Hüseyin Yıldırım (xxx), Mehmet Kağan Bingül (xxx), Emre Akova (xxx) NİĞDE BELEDİYESPOR: Cihan (xxx)- Gökhan (xx) Güray (xx), Rıdvan (xx) (Dk.79 Selçuk x), Abdulkadir (xx) (Dk.70 Fahri Eren xx), Hakan Özkara (xx), Uğur (xx), Semih (xx), Samet (xx), Taner (xx), Okan (xx) (Dk.70 Tolga Şahin xx) DARDANELSPOR: Murat (xx)- Erdem (xx), Uğur Parlak (xx), Ahmet Yazar (xx) (Dk.66 Yasin Mert xx), Nuri Aydın (xx) (Dk.81 Matiyes), Uğur Aygören (xx), Yusuf (x), Yaşar (xx), Egemen (xx), Taner (xxx), Özer (xx) GOLLER: Dk.79 Rıdvan, Dk.84 Fahri Eren (Niğde Belediyespor) SARI KARTLAR: Taner, Samet (Niğde Belediyespor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup takımlarnıdan Niğde Belediyespor, sahasında konuk ettiği Dardanelspor'u 2-0 mağlup etti.
 • 16:28Erbaa Belediye Başkanı Yıldırım'ın Acı GünüErbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım'ın vefat eden 92 yaşındaki babaannesi Feride Yıldırım, toprağa verildi.
 • 12:19Tokat Yaşlıların Dualarıyla Şampiyonluğa KoşuyorlarTokat Yaşlıların Dualarıyla Şampiyonluğa KoşuyorlarTokat'ın Erbaa ilçesinde inşaatı devam eden tesisleri dolayısıyla sezon başından bu yana belediyenin misafirhanesinde yaşlılar ile birlikte kalan Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4'üncü grup temsilcisi Erbaaspor, adım adım şampiyonluğa koşuyor.
 • 11:46Erbaasporlu Futbolcular Birlikte Kaldıkları Yaşlıların Dualarıyla Şampiyonluğa KoşuyorErbaasporlu Futbolcular Birlikte Kaldıkları Yaşlıların Dualarıyla Şampiyonluğa KoşuyorTokat'ın Erbaa ilçesinde, tesislerinin inşaatının devam etmesi nedeniyle sezon başından bu yana belediyenin misafirhanesinde yaşlılarla birlikte kalan Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4'üncü grup temsilcisi Erbaaspor, adım adım şampiyonluğa koşuyor.
 • 16:06Erbaa Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciErbaa Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi SevinciErbaa Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında yapılan ve 2016-2017 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 • 16:26Tokat'ta "Osmanlı Haftası" EtkinlikleriTokat'ın Erbaa ilçesinde Osmanlı Haftası dolayısı ile etkinlik düzenlendi.
 • 16:56Tutuklu Arkadaşlarına Adliye Önünde Destek VerdilerTutuklu Arkadaşlarına Adliye Önünde Destek VerdilerAntalya 'örgüt üyeliği' suçlamasıyla tutuklanan Sosyalist Demokrasi Partili (SDP) 2 kişiye destek için arkadaşları adliye önünde açıklama yaptı.