SON DAKİKA İBRAHİM ETEM YORULMAZ HABERLERİ

Son Dakika İbrahim Etem Yorulmaz Haberleri


... Devamı

13:09
Ak Partili Şengül: "Partinizi Değil, Hizmet Etmeyeni Değiştirin" AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, partisinin Aliağa İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğine katıldı.
Ak Partili Şengül: 'Partinizi Değil, Hizmet Etmeyeni Değiştirin'
14:54
Ak Partili Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz Açıklaması AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz ülke olarak ulaşım, yol, üniversite gibi sorunların aşılmasına rağmen yerel yöneticilerin ilçe bazında hala bu sorunları aşamadığını söyledi.
Ak Partili Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz Açıklaması
15:29
Aliağa Belediye Başkan Adayı Yorulmaz Açıklaması AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve üyeleri ile bir araya geldi.
Aliağa Belediye Başkan Adayı Yorulmaz Açıklaması
16:37
Şehit Kemal Mahallesi Yorulmaz'a Dert Yandı AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Şehit Kemal mahallesinde vatandaşlarla biraraya geldi.
Şehit Kemal Mahallesi Yorulmaz'a Dert Yandı
16:43
Ak Partili Yorulmaz'dan Aliağa'ya Yakışan Projeler AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa için hazırladığı projeleri aralarında iş adamları, sivil toplum temsilcileri ve çok sayıda partilinin katıldığı coşkulu ve görkemli bir toplantıda açıkladı.
Ak Partili Yorulmaz'dan Aliağa'ya Yakışan Projeler
18:07
Aliağa'da Çanakkale Zaferi Coşkusu AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, bundan 99 yıl önce Mehmetçiğin dünya tarihine geçen, destansı bir kahramanlığa imza attığını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti’ni, bağımsız ve özgür bir şekilde daima yaşatmak için sonuna kadar mücadele edeceklerini, Çanakkale ruhunu her zaman koruyacaklarını kaydetti.
Aliağa'da Çanakkale Zaferi Coşkusu
23:47
Yorulmaz, Aliağa'nın Yeni Mahallelerini Ziyaret Etti AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa’nın yeni mahalleleri Çitak, Karaköy, Uzun Hasanlar’ı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet edip projelerini anlattı.
Yorulmaz, Aliağa'nın Yeni Mahallelerini Ziyaret Etti
18:35
AK Partili Yorulmaz, Aliağa Kapalı Pazar Yerini Ziyaret Etti AK Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa kapalı pazar yerini gezerek, vatandaşlarla ve pazarcı esnafıyla buluştu.
AK Partili Yorulmaz, Aliağa Kapalı Pazar Yerini Ziyaret Etti
16:47
İbrahim Etem Yorulmaz Aliağa Kamyon Garajını Ziyaret Etti AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, ulaştırma sektöründe kara taşımacılığının önemine dikkat çekerek, “Aliağa’nın bütün yükünü çeken kamyon şoförlerinin daha rahat bir ortamda çalışmaları ve ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında gereken ne varsa yapacağımızdan emin olabilirsiniz” dedi.
İbrahim Etem Yorulmaz Aliağa Kamyon Garajını Ziyaret Etti
01:07
Ak Partili Yorulmaz, Amatör Balıkçıların Sorunlarını Dinledi AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa’nın güzel ama en bakımsız yerinin Ramadan Bölgesi olduğuna dikkat çekerek, “Deniz kenarındayız ama denize girecek insan sayısı o kadar az ki, plajlara duvarlar yapılmış insanlar denize ulaşamasın diye. İnsan ancak suyla birleşince keyif buluyor.
Ak Partili Yorulmaz, Amatör Balıkçıların Sorunlarını Dinledi
15:04
Ak Partili Yorulmaz, Tüpraş Halk Eğitim'i Ziyaret Etti AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, TÜPRAŞ Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
Ak Partili Yorulmaz, Tüpraş Halk Eğitim'i Ziyaret Etti
10:03
AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz Aliağa Petkim'in Basketbol Maçını İzledi AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Beko Basketbol Ligi'nin 21. haftasında Aliağa Petkim ile Trabzonspor Medical Park arasında oynanan basketbol maçını izledi.
AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz Aliağa Petkim'in Basketbol Maçını İzledi
16:41
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Sivaslılar'dan Destek AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz’a, Aliağa’da oturan Sivaslı vatandaşlardan da destek geldi.
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Sivaslılar'dan Destek
15:34
İbrahim Etem Yorulmaz'a Yeni Şakran'da Miting Gibi Karşılama AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, doğup büyüdüğü ve belediye başkanlığı yaptığı Yeni Şakran’da kendisini karşılayan belde sakinleriyle duygusal anlar yaşadı.
İbrahim Etem Yorulmaz'a Yeni Şakran'da Miting Gibi Karşılama
14:15
CHP Başkan Adayı Eroğlu'ndan Açıkoturum Çağrısı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu, “Aliağa’da siyasetin kalitesini ve seviyesini korumak hepimizin görevi. Karalama, fitne, çamur atma gibi siyasete yakışmayan hiçbir üslup ve eylemde hiç olmadık, olmayacağız.” dedi.
CHP Başkan Adayı Eroğlu'ndan Açıkoturum Çağrısı
10:59
Ak Partili Yorulmaz, Tokatlılar Derneği'ni Ziyaret Etti Ak Parti Aliağa Belediye Başkanı Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, Aliağa Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
Ak Partili Yorulmaz, Tokatlılar Derneği'ni Ziyaret Etti
01:04
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Helvacı'da Büyük İlgi AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Ethem Yorulmaz, Helvacı Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Helvacı'da Büyük İlgi
14:54
Aliağa'dan Örnek Siyaset Manzaraları AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz ile DSP Aliağa Belediye Başkan Adayı Hakkı Ülkü, sözleri ve davranışlarıyla siyasi nezaket ve centilmenlik dersi verdiler.
Aliağa'dan Örnek Siyaset Manzaraları
14:31
Ak Partili Yorulmaz'a Ağrılılar da Destek Verdi AK Parti’nin Yeni Mahalle Seçim Ofisi’nde toplanan Aliağa’da yaşamlarını sürdüren Ağrılılar, AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz’ı büyük bir kalabalık eşliğinde karşıladılar.
Ak Partili Yorulmaz'a Ağrılılar da Destek Verdi
11:34
Ak Partili Yorulmaz: "Aliağa'ya Ne Gerekiyorsa Yapacağız" AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz dünyanın iki gemi sökümünden biri olan ve bölge için büyük ekonomik öneme sahip olan Aliağa Gemi sökümü ziyaret etti.
Ak Partili Yorulmaz: 'Aliağa'ya Ne Gerekiyorsa Yapacağız'
13:19
'Aliağadabaşkanetemyorulmaz" Trend Topic Oldu Yerel seçimlerde Aliağa'nın en iddialı adayı olan AK Belediye Başkan Adayı AK Partili İbrahim Ethem Yorulmaz, seçim kampanyasını büyük bir coşkuyla başlattı.
'Aliağadabaşkanetemyorulmaz' Trend Topic Oldu
10:11
Aliağa Belediye Başkan Adayından Çevreci Seçim Startı 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerinde Aliağa'nın en iddialı Belediye Başkan Adayı AK Partili İbrahim Etem Yorulmaz, seçim kampanyasını büyük bir coşkuyla başlattı.
Aliağa Belediye Başkan Adayından  Çevreci Seçim Startı
18:53
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'dan Çevreci Seçim Startı Yerel seçimlerde Aliağa'nın en iddialı Belediye Başkan adayı AK Partili İbrahim Ethem Yorulmaz, seçim kampanyasını büyük bir coşkuyla başlattı.
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'dan Çevreci Seçim Startı
17:11
Binayi Yıldırım Aliağa'da Miting Yaptı İzmir'i Hizmetsizliğe Mahkum Etmeyin Binali Yıldırım, Aliağa Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Aliağa'nın Türkiye'nin en gelişmiş üçüncü ilçesi olduğunu, Türkiye sanayisinin, ihracatının kalbinin attığı şehir olduğunu belirtti.
Binayi Yıldırım Aliağa'da Miting Yaptı İzmir'i Hizmetsizliğe Mahkum Etmeyin
16:07
Yerel seçimlere doğru - Binali Yıldırım Aliağa'da - AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İzmir'in 10 yıldır hizmetsizliğe mahkum bırakıldığını belirterek, "Yeter artık İzmir'e hizmetsizliğe mahkum etmeniz.
Yerel seçimlere doğru - Binali Yıldırım Aliağa'da -
14:59
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldırım: “Yeter artık İzmir’i hizmetsizliğe mahkum etmeniz.
Yerel Seçimlere Doğru
13:44
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Kadın Desteği AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, AK Parti Aliağa Kadın Kolları’nın Şakran’da düzenlediği kahvaltı programında Aliağalı kadınlarla bir araya gelerek sohbet etti.
AK Parti Aliağa Adayı Yorulmaz'a Kadın Desteği
10:39
"Aliağa Köylüsü Hizmetsizlikten Bıktı" AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz haftasonu Aliağa'nın Karakuzu ve Uzunhasanlar köyünü ziyaret etti.
'Aliağa Köylüsü Hizmetsizlikten Bıktı'
13:23
Ak Partili Yorulmaz'dan Helvacı Çıkartması AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, köy statüsünden mahalle statüsüne geçerek Aliağa’ya bağlanan Helvacı’yı ziyaret ederek Helvacı halkıyla bir araya geldi.
Ak Partili Yorulmaz'dan Helvacı Çıkartması
16:21
Başkan Yorulmaz Aliağalı Gençlerle Buluştu AK Parti Aliağa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Yorulmaz, düzenlenen kahvaltıda Aliağalı gençlerle bir araya geldi.
Başkan Yorulmaz Aliağalı Gençlerle Buluştu
16:16
Yenişakran'da İpek Kozası İle El Emeği Birleşti Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi'nin 2012-2013 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler Aliağa'nın çeşitli yerlerinde sergileniyor.
Yenişakran'da İpek Kozası İle El Emeği Birleşti
15:44
Yenişakran'da İpek Kozası ile El Emeği Birleşti Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi'nin 2012-2013 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru eserler, ilçenin çeşitli yerlerinde sergileniyor.
Yenişakran'da İpek Kozası ile El Emeği Birleşti
15:12
Ege-Koop'un Denize İki, İzban İstasyonuna Beş Dakika Mesafedeki Aliağa Evleri'ne Yoğun İlgi Ege-Koop'un on ikinci projesi Ege-Koop Aliağa Evleri'nin tanıtım toplantısı Aliağa Ticaret Odası'nda gerçekleştirildi.
Ege-Koop'un Denize İki, İzban İstasyonuna Beş Dakika Mesafedeki Aliağa Evleri'ne Yoğun İlgi
13:51
Petkim Zeytinlerine Yenişakran'da Yeni Bir Hayat Star Rafinerisi montaj sahası ve Petkim Limanı geri besleme sahasında bulunan 40 yıllık zeytin ağaçları, Yenişakran'daki 6 bin fidandan oluşan Petkim zeytinliğine taşındı.
Petkim Zeytinlerine Yenişakran'da Yeni Bir Hayat
13:23
Petkim'in Zeytinlerine, Yenişakran'da Yeni Bir Hayat Petkim, çevreye yönelik hassasiyetini, Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmayla sürdürdü.
Petkim'in Zeytinlerine, Yenişakran'da Yeni Bir Hayat
12:20
Petkim Beş Yılda 500 Dönüm Orman Kuracak Petkim, çevre yatırımlarına son 11 yılda 210 milyon lira kaynak aktardı.
Petkim Beş Yılda 500 Dönüm Orman Kuracak
11:20
Petkim 5 Yılda 500 Dönüm Orman Kuracak Socar Türkiye Başkanı (CEO) ve Petkim Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yavuz, çevre yatırımlarına son 11 yılda 210 milyon dolar kaynak ayırdıklarını, hedeflerinin "5 yıl içerisinde Türkiye'ye 500 dönüm orman kazandırmak" olduğunu bildirdi.
19:27
Petkim'in Hedefi Beş Yılda 500 Dönüm Orman Yaratmak Yeni Foça'da 150 dönüm alanda iki adet 'Haydar Aliyev Dostluk ve Hatıra Ormanı' kuran PETKİM, hedefini, '5 Yılda 500 Dönüm Orman' olarak belirledi.
Petkim'in Hedefi Beş Yılda 500 Dönüm Orman Yaratmak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:08:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İBRAHİM ETEM YORULMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]