04:2600
SON DAKİKA İÇİŞLERİ BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika İçişleri Bakanlığı Haberleri

   

  Atama Kararları

  Başbakan Yardımcılığı ile Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Maliye bakanlıklarına atama yapıldı. (Bugün 01:41)

   

  Şehit piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi -

  Şehit piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi -

  Ceylanpınar ilçesinde, Suriye sınırından yasa dışı geçiş yapmak isteyen grubun silahlı saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan piyade er Berat Sağırkaya'nın cenazesi memleketi Çamardı ilçesinde toprağa verildi. (Dün 20:35)

   

  Dikkat! Hırsızlar Tatil Yapmıyor

  Tüm senenin yorgunluğunu atmak, bedenini ve zihnini dinlendirmek için bayram ve yaz dönemlerini fırsat bilip tatile çıkanların korkulu rüyası, hırsızlar oluyor. (Dün 16:51)

   

 

  Yetenekli okçuları keşfediyorlar -

  Yetenekli okçuları keşfediyorlar -

  Türkiye Okçuluk Federasyonu İl Temsilciliği tarafından başlatılan yaz spor okullarında başarılı olan sporcular, milli takıma kazandırılacak. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ukrayna'da Düşen Yolcu Uçağı

  Malezya Başbakanı Rezak: ''Uçak gerçekten düşürüldüyse Malezya suçluların adalet karşısına çıkarılması konusunda ısrarcı olacaktır'' Malezya, enkaz bölgesine özel bir ekip gönderecek. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Mersin'de Yetenekli Okçular Milli Takıma Kazandırılacak

  Mersin'de Yetenekli Okçular Milli Takıma Kazandırılacak

  Mersin'de yaz spor okullarında okçuluk eğitimi alan 9-18 yaş arası sporculardan başarılı olanları, milli takıma kazandırılacak. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bulgaristan'ın Türkiye Sınırına Ördüğü Çit, Bitmek Üzere

  Bulgaristan'ın Türkiye Sınırına Ördüğü Çit, Bitmek Üzere

  Bulgaristan, Türkiye'den kaçak geçiş yapılmasını engellemek için 274 kilometrelik sınıra tel çit örmeye başladı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bulgaristan-Türkiye Sınırına Tel Çit

  Bulgaristan-Türkiye Sınırına Tel Çit

  Sınırda 30 kilometrelik tel çit engeli yapımını denetleyen Bulgaristan Savunma Bakanı Naydenov: "Görevimizi başarıyla tamamlıyoruz. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ukrayna'da Yolcu Uçağının Düştüğü An Amatör Kameraya Kaydedildi

  Ukrayna'da Yolcu Uçağının Düştüğü An Amatör Kameraya Kaydedildi

  Ukrayna'nın doğusunda füzeyle vurulan Malezya yolcu uçağının yere düşme anı, amatör kamerayla kaydedildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Malezya Uçağı Donetsk'in 80 Kilometre Uzağına Düştü (2)

  Kazayı UKRAYNA DA DOĞRULADI Ukrayna İçişleri Bakanlığı danışmanı yaptığı açıklamada, Malezya uçağının Ukrayna'nın doğusunda düşmesi sonucunda 280'i yolcu, 15'i mürettebat olmak üzere toplamda 295 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Malezya Uçağında Ölü Sayısı 300'den Fazla, 23'ü ABD Vatandaşı

  Ukrayna İçişleri Bakanlığı yetkilisi, ülkenin doğusunda düşen Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağında ölü sayısının 300’den fazla olduğunu bildirdi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Düşen Malezya Uçağı Ukrayna'da Ortalığı Karıştırdı

  Düşen Malezya Uçağı Ukrayna'da Ortalığı Karıştırdı

  Ukrayna'da düşen Malezya uçağının füzeyle vurulduğu iddiası sürerken Ukrayna ordusu ve Rus ayrılıkçılar uçağın düşmesi konusunda birbirlerini suçluyor. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Polisin Vurduğu Çocuklardan Biri Öldü (2)

  Polisin Vurduğu Çocuklardan Biri Öldü (2)

  Polis TUTUKLANDI Adli Tıp'tan alınan F.Ç.'nin cenazesi Maksut Efendi Mahallesinde kılınan cenaze namazının ardından Mahalle Mezarlığında toprağa verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Malezya Yolcu Uçağu Buk Füzesi ile Vuruldu"

  Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağının Ukrayna semalarında vurulduğu iddia edilirken, 15 kişilik mürettebat ve 280 yolcunun tamamının hayatını kaybettiği belirtildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Almanya: Adalet Divanı'nın Dil Şartını Kaldıran Kararını Uygulayacağız

  Almanya’daki Türk toplumunun Avrupa Adalet Divanı’nın (AAD) Türk vatandaşlarının lehine verdiği aile birleşiminde dil şartının kaldırılması yönündeki kararının uygulanması ile ilgili haklı isteği karşılık görmeye başladı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kabil Havaalanına Saldırı

  Kabil Havaalanına Saldırı

  Afganistan'ın başkenti Kabil'deki uluslararası havaalanı Taliban militanlarının saldırısına uğradı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  BM İçişleri'nden de "Kimse Yok mu Derneği"Nden de Hizmet Satın Aldı: BM'nin Toplam Satın Almaları...

  Birleşmiş Milletler geçen yıl Türk ekonomisine çeşitli şirket ve kuruluşlardan mal ve hizmet satın almak suretiyle 228 milyon dolar katkıda bulundu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gazze'de "5 Saatlik Ateşkes"

  BM'nin talebi üzerine başlayan 5 saatlik ateşkes, Gazze sokaklarında hareketliliğe neden oldu Dükkanını açan 36 yaşındaki Ferac: "Saldırılar sebebiyle ekmek teknemize kilit vurmak zorunda kaldık. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  CHP Kadın Cinayetlerini Meclis Gündemine Taşıdı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, 2014 yılında kaç kadın cinayeti işlendiğini, koruma taleplerinin kaçının karşılandığını sordu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gülen'in Talebeleri Türk İsmini Yaymış, Niye Onlarla Mücadele Ediyorsun?'

  Gülen'in Talebeleri Türk İsmini Yaymış, Niye Onlarla Mücadele Ediyorsun?'

  Milli Görüş hareketinin kurucusu ve merhum Başbakan Necmettin Erbakan'ın yakın dostu Süleyman Arif Emre, Hizmet Hareketi'ne yönelik ortaya atılan örgüt iddialarına karşı çıktı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Afganistan'da Havalimanına Saldırı: 5 Ölü

  Afganistan'da Havalimanına Saldırı: 5 Ölü

  Afganistan'ın başkenti Kabil'de Uluslararası Kabil Havalimanına düzenlenen silahlı saldırıda 5 Taliban üyesi öldürüldü. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Afganistan'da Havalimanına Saldırı: 5 Ölü

  Uluslararası Kabil Havalimanına Taliban tarafından düzenlenen saldırıda 5 kişi hayatını kaybetti. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  63 Bin 550 Kişiye Evlilik Öncesi Eğitim Verildi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 2013 yılı sonu itibariyle 63 bin 550 kişiye evlilik öncesi eğitim verildiğini bildirdi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İzmir'deki Gezi Parkı Davasında 24 Çocuktan 23'ü Beraat Etti

  İzmir'deki Gezi Parkı Davasında 24 Çocuktan 23'ü Beraat Etti

  İzmir'deki Gezi Parkı eylemlerine katılan ve 16 ay ile 15'şer yıl arasında hapis cezası istemiyle yargılanan 24 çocuktan 23'ü beraat etti. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'deki Gezi Parkı Odaklı Eylemlerle İlgili Dava

  İzmir’deki Gezi Parkı odaklı eylemlere katılan ve “Devlet ve özel kişilere ait mallara zarar verme”, “Görevi Yaptırmamak için direnme” ve “2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Yasasına muhalefet” suçundan 16 ay ile 15’şer yıl arasında hapis cezası istemiyle yargılanan 24 çocuktan 23’ü beraat etti. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gezi Parkı Eylemlerine Katılan 23 Çocuk Beraat Etti

  İzmir’de düzenlenen Gezi Parkı eylemlerine katılan ve haklarında 'devlet ve özel kişilere ait mallara zarar verme', 'görevi yaptırmamak için direnme' ve '2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşlerine Muhalefet' suçundan 16 ay ile 15'er yıl hapis cezası istemiyle dava açılan 24 çocuktan 23’ü beraat etti. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bonzai Meclis Gündeminde

  Bonzai Meclis Gündeminde

  TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, kimyasal ortamda üretilen sentetik bir uyuşturucu olan bonzainin özel kimya mühendisleri tarafından özel organizasyonlarla üretildiğini söyleyerek, “Sağlık Bakanlığı, TUBİM ve Hacettepe Eczacılık Fakültesi beraber bir çalışma yürütüyor” dedi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İçişleri Bakanlığı Açıklaması

  İçişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın gençlerle yaptığı sohbette ifade ettiği görüşlerinin paralel yapı ve uzantıları tarafından bilinçli bir şekilde mecrasından saptırıldığını ve bir iftira kampanyasına dönüştürüldüğünü açıkladı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 04:26:25. #1.11#