SON DAKİKA İDİL HABERLERİ

Son Dakika İdil Haberleri

16:13
Şırnak Valisi İpek'ten İdil Açıklaması Şırnak Valisi Hasan İpek İdil’de Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyelerinin silahlı yürüyüş yapıldığına dair basında çıkan haberleri yalanlarken, "YDG-H üyesi olduğu değerlendirilen bir grubun örgüt propagandası yapmak ve buradaki vatandaşları provoke etmek amacıyla Turgut Özal Mahallesi üzerinden toplanıp ara sokaklardan taziye çadırına doğru yürüdükleri ve slogan attıkları bilgisi elde edilmiş, bunun üzerine gerek grubun kamu düzenini bozmasına engel olmak, gerekse yasa dışı
Şırnak Valisi İpek'ten İdil Açıklaması
13:21
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok'
13:05
Bahçeli : Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka... Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
17:11
Ydg-H Üyelerinden Pervasızca 'Silahlı' Eylem Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'nın gençlik yapılanması olarak bilinen Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri bölgede ilk defa silahlı yürüyüş yaptı.
Ydg-H Üyelerinden Pervasızca 'Silahlı' Eylem
15:08
Hatay'dan Kısa Kısa İskenderun’dan Diyanet İşleri Organizasyonu ile bu yıl kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları dualarla ve gözyaşlarıyla uğurlandı.
Hatay'dan Kısa Kısa
13:27
YDG-H Şırnak'ta Silahla Sokağa Çıktı; Diyarbakır'da Kumar Denetimi Yaptı YDG-H üyeleri, Şırnak'ın İdil ilçesinde ilk defa silahlı yürüyüş yaparken görüntülendi. Diyarbakır'da ise elinde kalaşnikoflarla kumar denetimi yaparken kameralara takıldı.
YDG-H Şırnak'ta Silahla Sokağa Çıktı; Diyarbakır'da Kumar Denetimi Yaptı
23:21
Okullarda Karne Heyecanı İdil Kaymakamı Ali Karakaya, 2014 2015 eğitim ve öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi dolayısıyla mesaj yayınladı.
15:12
İdil Emniyet Müdürlüğü Satranç Turnuvası Sona Erdi Şırnak'ın İdil İlçe Emniyet Müdürlüğü satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
İdil Emniyet Müdürlüğü Satranç Turnuvası Sona Erdi
16:25
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 6 kişinin öldüğü olaylar sırasında PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik- Hareketi (YDG-H) üyelerinin mahallelerde kazadığı hendekler dururken, bazı sokaklara Abdullah Öcalan posterleri ile PKK flamalarının asıldığı görüldü.
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı
14:20
Kaymakama 'Berkin Elvan Sokağı' Protestosu Narlıdere Belediye Meclisi’nin Yavuz Bingöl Sanat Sokağı’nın, ‘Berkin Elvan Sokağı’ olması ile ilgili kararın Narlıdere Kaymakamı Osman Aslan Canbaba tarafından veto edilmesi protesto edildi.
Kaymakama 'Berkin Elvan Sokağı' Protestosu
13:41
İzmit Belediyesi'den Yaşlılara Ziyaret İzmit Belediyesi tarafından mahallelerdeki yaşlılar evlerinde ziyaret ediliyor.
İzmit Belediyesi'den Yaşlılara Ziyaret
17:52
Şırnak Üniversitesi İdil'de Ziraat Fakültesi Açtı Şırnak Üniversitesi İdil'de Ziraat Fakültesi açtı Şırnak'ın İdil İlçesi'nde, Şırnak Üniversitesi'ne bağlı Ziraat Fakültesi ve İdil Meslek Yüksekokulu bugün, Vali Hasan İpek, Rektör Ali Akmaz'ın da katıldığı bir törenle açıldı.
Şırnak Üniversitesi İdil'de Ziraat Fakültesi Açtı
17:02
Şırnak Üniversitesi İdil'de Ziraat Fakültesi Açtı Şırnak'ın İdil İlçesi'nde, Şırnak Üniversitesi'ne bağlı Ziraat Fakültesi ve İdil Meslek Yüksekokulu bugün, Vali Hasan İpek, Rektör Ali Akmaz'ın da katıldığı bir törenle açıldı.
Şırnak Üniversitesi İdil'de Ziraat Fakültesi Açtı
09:28
İdilli Üniversiteliler Suriye'deki Çocuklar İçin Kampanya Başlattı Şırnak’ın İdil ilçesinde, Şırnak Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin öncülüğünde Suriye’ye yardım kampanyası başlatıldı.
İdilli Üniversiteliler Suriye'deki Çocuklar İçin Kampanya Başlattı
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
18:20
Hrant Dink İdil'de Anıldı Hrant Dink öldürülmesinin 8. yıldönümünde Şırnak’ın İdil ilçesinde anıldı.
Hrant Dink İdil'de Anıldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
16:41
İdil'de Çıkan Olaylarda Polis Göstericileri Kürtçe Uyardı Şırnak’ın İdil ilçesinde Cizre olaylarını protesto etmek isteyen grup, güvenlik önlemleri alan polise saldırdı.
İdil'de Çıkan Olaylarda Polis Göstericileri Kürtçe Uyardı
17:31
Hdp'li Kaplan, Cizre'deki Olayları Değerlendirdi Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Cizre’deki olayların provokasyon olduğunu belirterek, herkesin dikkatli olması gerektiğini söyledi.
Hdp'li Kaplan, Cizre'deki Olayları Değerlendirdi
14:46
Yangında Mahsur Kalan Anne ve Çocuklarını İtfaiye Kurtardı Zeytinburnu'nda televizyon patlaması sonucu bir evden yangın çıktı.
Yangında Mahsur Kalan Anne ve Çocuklarını İtfaiye Kurtardı
14:28
Yangında Mahsur Kalan Anne ve Çocuklarını İtfaiye Kurtardı Zeytinburnu’nda televizyon patlaması sonucu bir evden yangın çıktı.
Yangında Mahsur Kalan Anne ve Çocuklarını İtfaiye Kurtardı
14:28
Şırnak - Hdp'li Kaplan Cizre İçin Bağımsız Gözlemci Heyeti Kurulmalı Hdp'li Kaplan: Cizre için bağımsız gözlemci heyeti kurulmalı HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Cizre'de meydana gelen olayların provokasyon olduğunu ileri sürdü, bunların durması ve çözüm sürecinin selameti için 'gözlemci heyeti' oluşturulması gerektiğini söyledi.
Şırnak - Hdp'li Kaplan Cizre İçin Bağımsız Gözlemci Heyeti Kurulmalı
13:37
HDP'li Kaplan: Cizre İçin Bağımsız Gözlemci Heyeti Kurulmalı HDP'li Hasip Kaplan,Cizre'deki olayların provokasyon olduğunu,bunların durması ve çözüm sürecinin selameti için 'gözlemci heyeti' oluşturulması gerektiğini söyledi.
HDP'li Kaplan: Cizre İçin Bağımsız Gözlemci Heyeti Kurulmalı
13:03
LYS Sonrası Kazada Ölen 2 Genç Kızın Son Görüntüleri Bursa'da LYS sınavı sonrası eğlenmeye giden 2 genç kızın öldüğü kazada otomobili kullandığı iddiasıyla yargılanan 21 yaşındaki Berk Tolga Şahin hakim önüne çıktı.
LYS Sonrası Kazada Ölen 2 Genç Kızın Son Görüntüleri
12:31
Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan İdil 1937 Spor'la Bir Araya Geldi İdil 1937 Spor ile Silopi Serhatspor karşılaşması öncesi takım yönetimi, oyuncular ve HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, kahvaltıda bir araya geldi.
Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan İdil 1937 Spor'la Bir Araya Geldi
11:35
LYS Sonrası Kazada Ölen 2 Genç Kızın Son Görüntüleri Bursa'da LYS sınavı sonrası eğlenmeye giden 2 genç kızın öldüğü kazadan önce gençlerin araç içinde eğlenirken çektiği görüntüler ortaya çıktı.
LYS Sonrası Kazada Ölen 2 Genç Kızın Son Görüntüleri
09:37
Lys Sınavı Sonrası Eğlenmeye Giden 2 Genç Kızın Öldüğü Kazada Gençlerin Son Görüntüsü Lys sınavı sonrası eğlenmeye giden 2 genç kızın öldüğü kazada gençlerin son görüntüsü (1) Otomobili kimin kullandığı görüntülerden belirlenmeye çalışıldı Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde, geçen yıl 23 Haziran'da LYS sınavının ardından eğlence dönüşü meydana gelen ve İdil Bayer ile Beyza Varol'un öldüğü, 5 kişinin yaralandığı kazanın tutuksuz sanığı Berk Tolga Şahin'in yargılanmasına başlandı.
Lys Sınavı Sonrası Eğlenmeye Giden 2 Genç Kızın Öldüğü Kazada Gençlerin Son Görüntüsü
11:34
İdil 1937 Spor Kaymakam Karakaya'yı Ziyaret Etti İdil 1937 Spor yönetici ve futbolcuları, Kaymakam Ali Karakaya'yı ziyaret etti.
İdil 1937 Spor Kaymakam Karakaya'yı Ziyaret Etti
14:03
Şırnak İdil Dedaş'ın Suyunu Kestiği İdil'in Belediye Başkanı: Sokaklara Dökülürüz Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş., Şırnak'ın İdil İlçesi'nde, belediyenin elektrik borcunu ödemediği gerekçesiyle, ilçe merkezine içme suyu sağlayan Cehennem Deresi'ndeki pompa istasyonuna giden elektrikleri kesti.
Şırnak İdil Dedaş'ın Suyunu Kestiği İdil'in Belediye Başkanı: Sokaklara Dökülürüz
13:58
Tambi, Bursa'da Konser Veren İdil Biret'le Tanıştı Bursa'da dün gece konser veren dünyaca ünlü piyanist İdil Biret ile tanışan Suriye'den sığınmacı olarak geldikten sonra müzik dehası olduğu ortaya çıkan Tambi Asaad Cimuk, "Sizin seviyenize ulaşmak için sürekli çalışıyorum" dedi.
Tambi, Bursa'da Konser Veren İdil Biret'le Tanıştı
16:00
Kıvanç'ın Eski Aşkı İdil Fırat, Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti Kıvanç Tatlıtuğ'la yaşadığı aşkla tanınan ve son dönemde adı Arda Turan, Çağatay Ulusoy gibi isimlerle anılan Fırat'ın sosyal medyadaki paylaşımı tartışma yarattı.
Kıvanç'ın Eski Aşkı İdil Fırat, Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti
23:54
İdil Biret Konseri İdil Biret, Muğla'da konser verdiMUĞLA (AA) - Piyanist ve devlet sanatçısı İdil Biret, Muğla'da konser verdi.
İdil Biret Konseri
22:34
İdil Biret, Muğla'da Konser Verdi Piyanist ve devlet sanatçısı İdil Biret, Muğla'da konser verdi.
İdil Biret, Muğla'da Konser Verdi
13:29
İdil Biret, Paris'te Resital Verdi Fransa'nın başkenti Paris'te, Cumhuriyet'in kuruluşunun 91. yıl dönümü programı kapsamında dünyaca ünlü piyanist İdil Biret resital verdi.
02:01
İdil Biret'ten Unesco'da Piyano Resitali Piyanist Biret, Cumhuriyet'in 91. kuruluş yıl dönümü dolayısyla UNESCO'da resital verdi.
İdil Biret'ten Unesco'da Piyano Resitali
13:07
İdil Belediyesi'nden Bayram Denetimi Şırnak’ın İdil İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi denetimlerini arttırdı.
İdil Belediyesi'nden Bayram Denetimi
17:09
İdil Yolunda Kaza: 1 Ölü Şırnak’ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
18:58
Ayvalık'ta İdil Biret'en Unutulmaz Konser Ayvalık'ta dünyaca ünlü Piyanist İdil Biret, masterclassların ardından öğrencileriyle birlikte sanatseverlere müthiş bir konser verdi.
Ayvalık'ta İdil Biret'en Unutulmaz Konser
16:30
İdil Biret ve Öğrencilerinden Unutulmaz Konser Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde, Ayvalık Müzik Akademisi bünyesinde gerçekleştirilen Piyano Masterclass'ları kapsamında 12 öğrenciye ders veren dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, Öğrencileriyle birlikte sanatseverlere müthiş bir konser verdi.
İdil Biret ve Öğrencilerinden Unutulmaz Konser
18:48
İdil Kaymakamı Karakaya'dan Yol Çalışması Denetimi Şırnak'ın İdil Kaymakamı Ali Karakaya, köy yollarının asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.
İdil Kaymakamı Karakaya'dan Yol Çalışması Denetimi
18:52
İdil Müftüsü Yıldızbaş'tan Yezidilere Ziyaret İdil Müftüsü Mahmut Yıldızbaş, IŞİD'ın saldırılarından kaçarak İdil ilçesine yerleşen Yezidileri ziyaret etti.
İdil Müftüsü Yıldızbaş'tan Yezidilere Ziyaret
15:52
İdil Devlet Hastanesine Tomografi Cihazı İdil Devlet Hastanesi’ne bilgisayarlı tomografi cihazı alındı.
İdil Devlet Hastanesine Tomografi Cihazı
01:48
Türk Piyanist İdil Biret, Genç Yeteneklerle Konser Hazırlığında Dünyaca ünlü Türk piyanist İdil Biret, genç yeteneklerle birlikte 8 Eylül'de Cunda Adası Alibey Kültür Merkezi'nde dev bir konser vermeye hazırlanıyor.
Türk Piyanist İdil Biret, Genç Yeteneklerle Konser Hazırlığında
17:38
İdil Biret Genç Yeteneklerle Çalışmalara Başladı Genç yeteneklerle birlikte Cunda Adası Alibey Kültür Merkezi'nde sahne alacak olan dünyaca ünlü Türk piyanist İdil Biret, müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
İdil Biret Genç Yeteneklerle Çalışmalara Başladı
16:25
İdil Kaymakamı Karakaya, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi İdil Kaymakamı Ali Karakaya, yol yapım çalışmalarını inceledi.
İdil Kaymakamı Karakaya, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
16:34
İdil Biret, Genç Yeteneklerle Birlikte Konser Verecek Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, dünyaca ünlü Türk piyanist İdil Biret, genç yeteneklerle birlikte 8 Eylül’de Cunda Adası Alibey Kültür Merkezi’nde dev bir konserle müzik severlerle buluşacak.
İdil Biret, Genç Yeteneklerle Birlikte Konser Verecek
13:54
İdil Biret, Genç Yeteneklerle Birlikte Dev Konser Verecek. İdil Biret, genç yeteneklerle birlikte 8 Eylül'de Cunda Adası Alibey Kültür Merkezi'nde dev bir konserle müzik severlerle buluşacak.
İdil Biret, Genç Yeteneklerle Birlikte Dev Konser Verecek.
12:08
Obama İzdao Naredbu Zracnog Napada Ukoliko Idıl Krene Ka Erbilu Predsjednik SAD a Barack Obama je kazao da ce SAD oprezno povlaciti poteze kako bi sprijecili teroriste IDIL a da na sjeveru Iraka pocine genocid i da je americkoj vojsci naredio da intervenira zracnim napadom ukoliko americki drzavljani u Erbilu budu ugrozeni.
14:10
İdil Demirtaş'a Vatandaşlardan Segi Gösterisi İdil Demirtaş'a Vatandaşlardan Segi Gösterisi.
İdil Demirtaş'a Vatandaşlardan Segi Gösterisi
14:16
Sabancı Üniversitesi'nde Son Ders İdil Biret İle Yapıldı İdil Biret, 20 Haziran Cuma günü, Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen Akademik Yıl Kapanış Konferansı'nda Sabancı Üniversitesi 2014 Mezuniyet Sınıfı ile biraraya geldi.
Sabancı Üniversitesi'nde Son Ders İdil Biret İle Yapıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İDİL HABERLERİ
[Hata Bildir]