03:2800
SON DAKİKA IDIL HABERLERİ

Son Dakika Idıl Haberleri

   

  Ambulans Helikopter, İdil Bebek İçin Havalandı

  Ambulans Helikopter, İdil Bebek İçin Havalandı

  Aydın'ın Bozdoğan ilçesinde kalp rahatsızlığı bulunan 2 yaşındaki İdil Naz Uşan, ambulans helikopterle İstanbul'daki özel bir hastaneye sevk edildi. (Dün 22:47)

   

  İdil Naz Bebek Yaşama Uçtu

  İdil Naz Bebek Yaşama Uçtu

  Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan 2 yaşındaki kalp hastası İdil Naz Uşan, ambulans helikopterle İstanbul'a sevk edildi. (Dün 17:02)

   

  Tatar Belediye Başkanı İnegöl'de

  Tatar Belediye Başkanı İnegöl'de

  Tataristan bölgesinin Ulyanovsk iline bağlı Staraya Kulatka ilçesinin Belediye Başkanı Ahmerov Seyrhan Abdulloviç, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. (Dün 12:35)

   

  İdil'de Öğrencilere Tablet Bilgisayar

  İdil'de Öğrencilere Tablet Bilgisayar

  Şırnak'ın İdil ilçesinde Fatih Projesi kapsamında 2 okulda, öğretmen ve öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı. (Dün 09:46)

   

  İdil Belediye Başkanı Aslan'a Ziyaret

  İdil Kaymakamı Karakaya ile Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akmaz, İdil Belediye Başkanı Aslan'ı ziyaret etti. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Mayısta İTU'de Her Yer Sanat

  Mayısta İTU'de Her Yer Sanat

  Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek İTÜ Sanat Günleri ile İTÜ kampüsleri baharın renklerine sanatın renklerini ekleyecek. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Eğitim-Sen'den "Torba Yasa" Tepkisi

  Eğitim Sen İzmir 6 Nolu Şube Başkanı Uğurlu: "İktidar, torba yasayla hazine arazisi üzerindeki Milli Eğitim Bakanlığı'na tahsis edilmiş taşınmazları, kamu eğitimine ayrılması gereken kaynakları özel okullara, rantiyeye, arazi komisyoncularına peşkeş çekerek, milli eğitimde yeni sorunlar yaratmak. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Yalovalı Atletler Madalya İçin Koştu

  Yalovalı Atletler Madalya İçin Koştu

  Türkiye çapında Atletizm Geliştirme Projesi için Bartın’da gerçekleştirilecek organizasyonda Yalova’yı temsil edecek sporcular Atatürk Stadyumu’nda yapılan seçmeler sonrasında belirlendi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Milletlerin Kesişme Noktası İdil Ural" Konferansı Düzenlendi

  Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, "İnsanlar yaşadıkları dönemin şartları, karşılaştıkları olaylar karşısında hayata bakış açıları, düşünceleri, hissiyatları neye göre şekillenmiş, nasıl değişmiştir, ne gibi olaylar, ne gibi tepkilere yok açtığını bilmek hepimiz için çok önemli" dedi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası

  Şampiyonanın ilk gününde 6 branşta çeşitli yaş gruplarında madalyalar sahiplerini buldu. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri