SON DAKİKA İĞNEADA HABERLERİ

Son Dakika İğneada Haberleri

 • 11:35İğneada'dan Bulgaristan'a Geçmeye Çalışan Afgannistan Uyruklu 17 Şahıs YakalandıKırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesi üzerinden yasadışı yollardan Bulgaristan’a gitmeye çalışan Afganistan uyruklu 17 kaçak, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
 • 13:12Çadır Turizminin Gözdesi: İğneadaÇadır Turizminin Gözdesi: İğneadaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çadırlardan genel ve detay görüntüler Tatilci Mehmet Mutlu ile Mehmet Özgüner ile röportaj Çadır turizminin gözdesi: İğneadaKaradeniz kıyısında 26 kilometrelik kumsala sahip İğneada, koruma altındaki yedi gölü ve zengin doğasıyla tatilini çadır kamplarında geçirmek isteyenlere ev sahipliği yapıyor Tatilini çadırda geçiren Mutlu: "Tatilimizi çadırda, doğayla iç içe yapıyoruz.
 • 13:02İstanbul'un Dibindeki Cennet Merkez: İğneadaİstanbul'un Dibindeki Cennet Merkez: İğneada"Trakya'nın incisi" olarak adlandırılan Karadeniz'e kıyısı bulunan Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada, çadırda tatil geçirmek isteyenlerin gözdesi haline geldi.
 • 12:08Çadır Turizminin Gözdesi: İğneada"Trakya'nın incisi" olarak adlandırılan Karadeniz'e kıyısı bulunan Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada, çadırda tatil geçirmek isteyenlerin gözdesi haline geldi.
 • 11:21Av Sezonu Öncesinde Balıkçılarda Tatlı TelaşKaradenizli balıkçılar av yasağı öncesinde yıpranan ağlarını ve teknelerini onarmaya başladı.
 • 10:04Bisikletçiler İğneada'ya Pedal ÇevirecekLüleburgaz Bisiklet ve Motosiklet Kulübü Derneği üyesi bir grup bisikletli Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesine gezi düzenleyecek.
 • 09:56Bisikletçilerin İstikameti İğneadaBisikletçilerin İstikameti İğneadaLüleburgaz Bisiklet ve Motosiklet Kulübü Derneği Başkanı Atıf Aral, Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada’ya bisiklet sürerek gideceklerini aktardı.
 • 13:57Keşfedilmeyi Bekleyen Cennet İğneadaKeşfedilmeyi Bekleyen Cennet İğneadaKeşfedilmeyi bekleyen cennet İğneada.
 • 13:52Bir Yeryüzü Cenneti: İğneadaBir Yeryüzü Cenneti: İğneadaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İğneada genel ve detay görüntüler Demirköy Doğayı ve Kültürel Değerleri Koruma Derneği (DEKAT) Başkanı Sırrı Tayan, röp Kırklareli'de bir yeryüzü cenneti: İğneada -"Trakya'nın Bodrum'u" olarak nitelenen tatil beldesi daha çok keşfedilmeyi bekliyor -DEKAT Başkanı Tayan: -"İğneada keşfedilmeyi bekleyen bir cennet" KIRKLARELİ (AA) – SALİH BARAN - ÖZGÜN TİRAN - Trakya'nın Karadeniz sahilinde yer alan İğneada, güzelliğiyle büyülüyor.
 • 12:44Kırklareli'de Bir Yeryüzü Cenneti: İğneadaKIRKLARELİ (AA) – SALİH BARAN - ÖZGÜN TİRAN - Trakya'nın Karadeniz sahilinde yer alan İğneada, güzelliğiyle büyülüyor.
 • 09:53Koruma ve Bakım Altındaki Çocukların Deniz KeyfiKırklareli'nde koruma ve bakım altındaki çocuklar Karadenize kıyısı bulunan Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde tatil yaptı.
 • 15:34Serinlemek İçin Denize Akın EttilerSerinlemek İçin Denize Akın EttilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denize giren vatandaşlardan genel ve detay görüntü Kıyıköy beldesinden Berkay Tarlacı ile röportaj - Hava sıcaklığının 35 derece ölçüldüğü kentte vatandaşlar serinlemek için denize akın etti Hava sıcaklığının 35 derece ölçüldüğü Kırklareli'nde vatandaşlar serinlemek için denize ve havuzlara akın etti.
 • 14:08Kırklareli'nde SıcakHava sıcaklığının 35 derece ölçüldüğü Kırklareli'nde vatandaşlar serinlemek için denize ve havuzlara akın etti.
 • 14:06Kırklareli'nde SıcakHava sıcaklığının 35 derece ölçüldüğü Kırklareli'nde vatandaşlar serinlemek için denize ve havuzlara akın etti.
 • 13:43Merada Otlayan İnekler Plajda Denize GiriyorMerada Otlayan İnekler Plajda Denize GiriyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İneklerin plajda gezinmesi İneklerin plajda beklemesinden havadan ve görüntüleri ÖZGÜN TİRAN - Karadeniz'e sahili bulunan Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde, ineklerin yerli ve yabancı turistlerle aynı plajda güneşlenmesi görenleri gülümsetiyor.
 • 10:07Balıkçı Gemileri Elektronik Olarak İzlenecekBalıkçı Gemileri Elektronik Olarak İzlenecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sistemin kurulumundan genel ve detay görüntüler Kırklareli'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, balıkçı gemilerinin konumu, av faaliyetleri ve avlanan ürünlerin takip edilebilmesi amacıyla uzunluğu 12 metre ve üzerinde olan balıkçı gemilerine, "Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS)" monte edildi.
 • 09:18Balıkçı Gemileri Elektronik Olarak İzlenecekKırklareli'nde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, balıkçı gemilerinin konumu, av faaliyetleri ve avlanan ürünlerin takip edilebilmesi amacıyla uzunluğu 12 metre ve üzerinde olan balıkçı gemilerine, "Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS)" monte edildi.
 • 11:29Bagis Hayata GeçiyorSu ürünleri avlama ruhsatına sahip, boy uzunluğu 12 metre ve üzerinde olan balıkçı gemilerine takılacak olan Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS) cihazı ile birlikte elektronik seyir defteri hizmete giriyor.
 • 11:43Osmanlı Sanayisini Belgeleyen Yapı: Fatih DökümhanesiFatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethinde kullandığı top ve güllelerin yapıldığı Fatih Dökümhanesi'nin son dönemde gemi yapımında da kullanıldığı belirlendi.
 • 17:22Kırklareli'den Kısa KısaDemirköy ilçesine bağlı Yiğitbaşı köyü muhtarlığınca piknik düzenlendi.
 • 11:15Balıkçı Gemileri Elektronik Olarak İzlenecekKırklareli'de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, balıkçı gemilerinin konumu, av faaliyetleri ve avlanan ürünlerin takip edilebilmesi amacıyla uzunluğu 12 metre ve üzerinde olan balıkçı gemilerine, "Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS)" monte edilecek.
 • 15:35Kırklareli'de 44 Kaçak Göçmen YakalandıKırklareli'de 44 Kaçak Göçmen YakalandıKIRKLARELİ (İHA) – Kırklareli’de, yasadışı yollarla Bulgaristan’a geçmeye çalışan 44 kaçak göçmen yakalandı.
 • 12:286'ncı Orta Doğu Turizm Etkinliği6'ncı Orta Doğu Turizm EtkinliğiTrakya Bölgesinin turizm değerlerinin Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yer alan hedef ülkelere, pazarlara tanıtılması, bölgenin turizm hacminin geliştirilmesi, yerel kalkınmanın ve gelişmenin hızlandırılması amacıyla 6’ncı Orta Doğu Turizm Etkinliği (METEX) Kırklareli’nde düzenledi.
 • 10:14Orta Doğu Turizm Etkinliği"Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) tarafından düzenlenen "Orta Doğu Turizm Etkinliği" kapsamında Türkiye, Suudi Arabistan, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Tunus, Mısır ve Bahreyn ülkelerinden turizm sektör temsilcileri bir araya geldi.
 • 09:53Karasularını İhlal Eden 7 Balıkçıya İşlem YapıldıKırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinden Bulgaristan karasularına geçen 7 balıkçı, 7'şer bin lira idari para cezasına çarptırıldı.
 • 11:39Kırklareli'den Kısa KısaDemirköy Belediyesince Çanakkale gezisi düzenlenecek.
 • 22:20Antalya'da Çevrecilerden Nükleer EylemiAntalya'da Çevrecilerden Nükleer EylemiAntalya’da Nükleer Karşıtı Platformu üyeleri, Çernobil Nükleer Santrali’ndeki patlamanın 30’ncu yıl dönümünde Türkiye’de nükleer santrallerin yapımını protesto etti.
 • 21:19Nükleer Santrale TepkiAntalya Nükleer Karşıtı Platform üyesi bir grup, nükleer santral yapımına karşı çıkarak, basın açıklaması yaptı.
 • 19:43Mersin Nükleer Santrallere Karşı Gökyüzüne Siyah Balon BıraktılarMersin Nükleer Santrallere Karşı Gökyüzüne Siyah Balon BıraktılarNükleer santrallere karşı gökyüzüne siyah balon bıraktılarMersin'de Çernobil felaketinin 30'ncu yıl dönümünde çevreciler, gökyüzüne siyah balon bırakıp, Türkiye'de nükleer santral yapılmamasını istedi.
 • 19:31Nükleer Santrallere Karşı Gökyüzüne Siyah Balon BıraktılarNükleer Santrallere Karşı Gökyüzüne Siyah Balon BıraktılarMersin'de Çernobil felaketinin 30'ncu yıl dönümünde çevreciler, gökyüzüne siyah balon bırakıp, Türkiye'de nükleer santral yapılmamasını istedi.
 • 04:26Çernobil Felaketinin 30'uncu Yıl DönümüÇernobil Felaketinin 30'uncu Yıl DönümüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - tarihi cezaevinde toplanma, yürüyüş, denizden kayıkların desteği, toplantı alanından detaylar, Sinop Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) ve yurdun çeşitli illerinden gelen sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ile bazı vatandaşlar, Çernobil felaketinin 30'uncu yıl dönümünde, Türkiye'de kurulması planlanan nükleer santralleri protesto etti.
 • 16:19Çernobil Felaketinin 30'uncu Yıl DönümüSinop Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) ve yurdun çeşitli illerinden gelen sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ile bazı vatandaşlar, Çernobil felaketinin 30'uncu yıl dönümünde, Türkiye'de kurulması planlanan nükleer santralleri protesto etti.
 • 17:57Kırklareli Lüleburgaz?da Termik Santralleri Protesto YürüyüşüKırklareli Lüleburgaz?da Termik Santralleri Protesto YürüyüşüLüleburgaz'da termik santralleri protesto yürüyüşüKIRKLARELİ'nin Lüleburgaz İlçesi'nde Trakya'da kurulması planlanan termik santralleri protesto etmek için bir araya gelen yaklaşık 1500 kişilik kalabalık, yağmur yağışına rağmen protesto yürüyüşü düzenledi.
 • 17:10Lüleburgaz'da Termik Santralleri Protesto YürüyüşüLüleburgaz'da Termik Santralleri Protesto YürüyüşüKırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde Trakya'da kurulması planlanan termik santralleri protesto etmek için bir araya gelen yaklaşık 1500 kişilik kalabalık, yağmur yağışı altında protesto yürüyüşü düzenledi.
 • 11:572. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İğneada'da Yapıldı2. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İğneada'da YapıldıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sunulan hizmetlerin daha etkin bir şekilde yürütülmesi ve kalitesinin arttırılması, kamu kurumlarının bilgilendirilmesi, karşılıklı görüş alış verişinde bulunularak sorunların tartışılması ve çözüm önerilerinin üretilmesi amacıyla düzenlenen “2. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde gerçekleştirildi.
 • 14:03CHP İğneada Belde Başkanlığı Olağan KongresiCHP İğneada Belde Başkanlığı Olağan KongresiCHP İğneada Belde Başkanlığı'na Volkan Direk seçildi.
 • 14:54İğneada'da Doğa YürüyüşüDemirköy'ün İğneada beldesinde Zorlu Doğa Sporları Kulübünce doğa yürüyüşü düzenlendi.
 • 19:01Evleri Değil, Şehirleri Isıtıyoruz!Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Bursa Şubesi Başkanı Dr. Mustafa Uysal, yapılmayan veya yanlış yapılan yalıtım sistemleri nedeniyle insanların evlerini ısıtmakta zorlandığını belirtti.
 • 15:03Uysal: Uysal: "Evlerimizi Değil, Şehirleri Isıtıyoruz"Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Bursa Şubesi Başkanı Dr. Mustafa Uysal, yapılmayan veya yanlış yapılan yalıtım sistemleri yüzünden insanların evlerini ısıtmakta zorlandıklarını vurgulayarak, “Gerçek yalıtım olmadığı için evimizin pencere, kapı ve diğer bölümlerinden ısı hızla dışarı yayılıyor.
 • 18:49Sinop'ta Kurulması Planlanan Nükleer SantralSinop'ta nükleer santral karşıtı bir grup tarafından basın açıklaması yapıldı.
 • 14:12Fukişima'nın Yıldönümünde Nükleer UyarısıFukişima'nın Yıldönümünde Nükleer Uyarısıİzmir'in Gaziemir İlçesi'nde 2007 yılında bir kurşun fabrikasında tespit edilen radyoaktif atıkların 2016 yılında halen temizlenemediğini belirten Nükleer Karşıtı Platform İzmir Bileşenleri, Japonya'da 2011 yılında Fukuşima Daiçi Nükleer Santrali'nde meydane gelen feleketin yıldönümünde Türkiye'de nükleer santral istemediklerini açıkladı.
 • 20:152016 Yılı Bütçesi TBMM Genel KurulundaCHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Artvin'de yavru geziciler var" sözlerini anımsatarak, "Biz Artvin'de gezici değiliz, kalıcıyız" dedi.
 • 11:33Balıkçılara EğitimBalıkçılara EğitimKırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, Vize ilçesi Kıyıköy beldesinde bulunan balıkçılara yönelik eğitim toplantısı düzenlendi.
 • 02:542016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, atık toplayıcıların iş ve istihdam sahasını kapatmaktan çok iş ve istihdam alanlarını iyileştirme üzerine bir çalışma yapmayı hedeflediklerini belirterek, "Bizim her zaman için sahada emeğiyle özellikle atık toplayarak ekonomimize katkı sağlayan her vatandaşımıza destek olmak sorumluluğumuzdur" dedi.
 • 18:43Çocuklarımızla Umutlu Yarınlara" ProjesiKırklareli İl Emniyet Müdürlüğü’nün, Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından öğrencilere “Çocuklarımızla Umutlu Yarınlara” projesi kapsamında eğitim verilecek.
 • 09:17Dünya Sulak Alanlar GünüDoğal Yaşamı Koruma Vakfı (DAYKO) Kırklareli Temsilcisi Göksal Çidem, Türkiye'de son 50 yılda Marmara Denizi kadar büyük bir sulak alanın yok olduğunu bildirdi.
 • 14:52Yurtta KışYurtta KışGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Köy yollarından genel ve detay görüntü- Karayolları ve İl Özel İdaresi ekiplerinin kar küreme çalışmalarından genel görüntü- Vatandaşların araçlarının üzerindeki karları temizlemesi Yurtta kış- Kırklareli'nde kar nedeniyle 102 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Kırklareli'nde kar dolayısıyla 102 köy yolunda ulaşımın sağlanamadığı bildirildi.
 • 13:40Yurtta KışKırklareli'nde kar dolayısıyla 102 köy yolunda ulaşımın sağlanamadığı bildirildi.
 • 14:26Ak Parti, Türkiye'yi Enerji Alanında Dışa Bağımlı Hale Getirdi'Ak Parti, Türkiye'yi Enerji Alanında Dışa Bağımlı Hale Getirdi'TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’nin enerji alanında dışa bağımlı hale getirildiğini savundu.
 • 08:43Hopa'dan İğneada'ya Deniz Salyangozu'nu AraştırıyorlarHopa'dan İğneada'ya Deniz Salyangozu'nu AraştırıyorlarSon yıllarda ülke ekonomisine milyon dolar döviz girdisi sağlayan deniz salyangozunda verimin artırılmasına yönelik çalışmalar sürüyor.