SON DAKİKA İĞNEADA HABERLERİ

Son Dakika İğneada Haberleri

11:53
Demirköy'de Emitt Fuarı Hazırlığı Demirköy Belediyesi EMİTT Fuarı hazırlıklarını sürdürüyor.
Demirköy'de Emitt Fuarı Hazırlığı
18:12
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için belgesel hazırlandı.
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi
18:07
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
17:39
Bursa'daki Saklı Cennetin Belgeseli Çekildi Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
16:08
Saklı Cennet Belgesel Oldu Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunman, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir evrensel değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından belgesel hazırlandı.
Saklı Cennet Belgesel Oldu
16:57
Yırca'dan Bozcaada'ya Çevreciler Kent ve Doğa Mitinginde Buluştu (2) İstanbul kent Savunması ve Kuzey Ormanları Savunması'nın çağrısıyla Marmara Bölgesinden gelen çevrecileri bir araya getiren "Marmara Kent ve Doğa Mitingi"ne binlerce kişi katıldı.
10:23
Karacabey Longozunda Çöp ve Kanalizasyon Tehdidi BURSA (İHA) – Bursa’nın tabiat harikalarından Karacabey longozunda çevre kirliliği ve bakımsızlık eko sistemi tehdit ediyor.
Karacabey Longozunda Çöp ve Kanalizasyon Tehdidi
13:45
Taner Yıldız: Rusya'ya Askeri Üs İddiası Yıpratma Amaçlı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Akkuyu’da kurulacak nükleer santral karşılığında Rusya’nın Türkiye’de askeri üs kuracağı iddiasının yıpratmaya dönük açıklamalar olduğunu söyledi.
Taner Yıldız: Rusya'ya Askeri Üs İddiası Yıpratma Amaçlı
13:11
Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Akkuyu Nükleer Santrali ile ilgili olarak Ruslara Akdeniz'i kontrol edebilecek bir askeri üs verileceği ve görüşmeler yapıldığı iddialarını yalanladı.
Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan
12:08
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması "İğneada'da yapılması planlanan nükleer santral projesi çalışmaları durduruldu"
22:57
"3. Nükleer Santralle Alakalı Herhangi Bir Yer Tespit Edilmedi" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, "3. nükleer santralle alakalı herhangi tespit edilmiş ve netleştirilmiş yer bulunmamaktadır." dedi.
15:07
Biberonu ile Nükleer Karşıtı Eyleme Katıldı Eyüp Feshane'de düzenlenen Sinop tanıtım günlerinde bir grup nükleer karşıtı, Feshane girişinde eylem yaptı.
Biberonu ile Nükleer Karşıtı Eyleme Katıldı
14:34
Sinop Günlerinde Nükleer Karşıtı Eylem Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL / DHA Eyüp Feshane'de düzenlenen Sinop tanıtım günlerinde bir grup nükleer karşıtı, Feshane girişinde eylem yaptı.
Sinop Günlerinde Nükleer Karşıtı Eylem
17:31
Nükleer Karşıtları Topladıkları İmzaları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Gönderdi Mersin Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri, 15-16 Kasım tarihlerinde yapılan Mersin 5. Uluslararası Narenciye Festivali’nde açtıkları stantta topladıkları ’nükleere hayır’ imzalarını, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na gönderdi.
Nükleer Karşıtları Topladıkları İmzaları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Gönderdi
09:52
Kilosu Bin Euro'ya Satılan Mantar İstanbul'da Yetişecek Avrupa'da 'kara elmas', 'kral yiyeceği' olarak da anılan ve kilosu bin Euro'ya satılan trüf mantarı, İstanbul ormanlarında da yetişecek.
Kilosu Bin Euro'ya Satılan Mantar İstanbul'da Yetişecek
17:05
Kırklareli'nde Etkili Sağanak Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde sağanak yağış nedeniyle bir çiftlikte mahsur kalan 6 kişi kurtarıldı.
10:41
İğneada'da 2 Ekim'de Elektrik Kesintisi Yapılacak Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ), Kırklareli İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
İğneada'da 2 Ekim'de Elektrik Kesintisi Yapılacak
11:52
Palamut, Sezonun İlk Haftasında Şaşırttı Denizlerde av yasağının sona ermesiyle bol miktarda avlanacağı tahmin edilen palamut, havaların ısınmasıyla balıkçılarda hayal kırıklığı yarattı Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Arslan: "Şu anda deniz suyu sıcaklığı 27 derece. Balıklar da sıcak sudan rahatsızlık duyduğu için serin sulara hareket ediyor.
Palamut, Sezonun İlk Haftasında Şaşırttı
14:32
Pedalları "Kuzey Ormanları" İçin Çevirdiler İstanbul'da yapımına başlanan 3. Köprü, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projeleri protesto eden "Kuzey Ormanları Savunması" üyeleri bisikletleriyle kamp kuracakları Kurtkemeri'ne doğru yola çıktı.
Pedalları 'Kuzey Ormanları' İçin Çevirdiler
14:25
Pedalları "Kuzey Ormanları" İçin Çevirdiler İstanbul'da yapımına başlanan 3. Köprü, 3 Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerini protesto eden "Kuzey Ormanları Savunması" üyeleri bisikletleriyle kamp kuracakları Kurtkemeri'ne doğru yola çıktı.
Pedalları 'Kuzey Ormanları' İçin Çevirdiler
09:33
Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kırklareli, Tekirdağ ve Çatalca çevreleri için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı
22:49
Kırklareli'de Termik Santral'e Karşı "Doğa Şenliği" Düzenledi Termik santral projesine karşı "Doğa Şenliği" düzenlendi "Balık Ayhan" lakaplı Roman sanatçı Ayhan Küçükboyacı ile köy çocuklarından oluşan ritim grubu konser verdi.
Kırklareli'de Termik Santral'e Karşı 'Doğa Şenliği' Düzenledi
17:38
Balıkçıların '1 Eylül' Hazırlığı Karadenizli balıkçılar, denizlerde 1 Eylül'de sona erecek av yasağı öncesinde son hazırlıklarını yapıyor.
Balıkçıların '1 Eylül' Hazırlığı
11:21
Kırklareli'de İğneada Deniz Feneri Bekçisiz Kaldı Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı Limanköy köyünde, 1866'da Fransızlar tarafından yapılan İğneada Deniz Feneri bekçisiz kaldı.
Kırklareli'de İğneada Deniz Feneri Bekçisiz Kaldı
11:08
Haftanın Tarihine Bakış İlk trafik lambası otomobillerin ortaya çıkmasından çok önce at arabalarının geçişini düzenlemek amacıyla 1868'de Londra'da kullanıldı.
Haftanın Tarihine Bakış
14:16
Balıkçılarda "1 Eylül" Hazırlığı Karadenizli balıkçılar, denizlerde 1 Eylül'de sona erecek av yasağı öncesinde, tekne ve ağlarda bakım, onarım çalışmasına başladı.
Balıkçılarda '1 Eylül' Hazırlığı
12:05
Balıkçılarda 1 Eylül Hazırlığı Karadenizli balıkçılar, denizlerde 1 Eylül'de sona erecek av yasağı öncesinde, tekne ve ağlarda bakım, onarım çalışmasına başladı.
11:49
İğne Ada'da, Dar Gelirlilerin Tatil Tercihi Çadır Kampları Karadeniz kıyısında 20 kilometrelik kumsala sahip İğne ada, tatilini çadır kamplarında geçirmek isteyen dar gelirli vatandaşlara ev sahipliği yapıyor.
İğne Ada'da, Dar Gelirlilerin Tatil Tercihi Çadır Kampları
15:07
İğneada, "Mavi Bayrak"a aday - Trakya'nın Karadeniz sahilinde yaklaşık 20 kilometrelik kumsala sahip İğneada, koruma altındaki yedi gölü, zengin doğası, adeta oksijen çadırından farksız havası ve temizliğini uluslararası temiz deniz ve plaj ödülü Mavi Bayrak ile tescillemek istiyor.
İğneada, 'Mavi Bayrak'a aday -
12:38
İğneada, "Mavi Bayrak"A Aday İğneada, koruma altındaki yedi gölü, zengin doğası, havasını ve temizliğini uluslararası temiz deniz ve plaj ödülü Mavi Bayrak ile tescillemek istiyor.
İğneada, 'Mavi Bayrak'A Aday
13:05
Longoz Ormanları, Güvenlik Kameralarıyla İzlenecek Herhangi bir olumsuzluk karşısında anında müdahale şansı sunacak kameraların görüntüleri internet üzerinden yayımlanacak
Longoz Ormanları, Güvenlik Kameralarıyla İzlenecek
17:38
Acarlar Longozu'nda Kuraklık Tehlikesi Türkiye'nin ikinci büyük su basar ormanlarından Acarlar Longozu, kuraklık tehdidi altında bulunuyor.
15:48
Doğa İçin İğneada'ya Gidecekler " Kuzey Ormanları Savunması 5 Temmuz sabahı, doğa yağmasına ve bütün engelleme girişimlerine karşın İğneada'ya ulaşmak için İstanbul'dan yola çıkacaktır" Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ-İSTANBUL DHA Kuzey Ormanları Savunması, termik santral ve milli park alanındaki longoz ormanlarındaki suların İstanbul'a taşınması projelerinin İğneada'ya zarar vereceği gerekçesiyle burada kamp yapma kararı aldı.
14:39
Doğa İçin İğneada'ya Gidecekler Kuzey Ormanları Savunması, termik santral ve milli park alanındaki longoz ormanlarındaki suların İstanbul'a taşınması projelerinin İğneada'ya zarar vereceği gerekçesiyle burada kamp yapma kararı aldı.
13:37
Cumhurbaşkanı Gül, Kırklareli'de Gül: "Şehrinizin, ilçenizin ve tabii ki ülkenizin, memleketinizin kıymetini bilin.
12:53
Demirköy'de, "Can Kurtarma Kursu" Düzenlendi Demirköy Halk Eğitimi Merkezi, can kurtarma kursu açtı.
08:48
İğneada, Her Mevsim Güzel Dağcı ve doğa sporcusu Rıdvan Şükür, Longoz ormanları ile bütünleşen iğneada'nın her mevsim güzel olduğunu, söyledi.
12:29
Soma Faciası Sonrası Gözler Nükleer Santrallere Çevrildi Türkiye'nin sarsıldığı maden kazasında 'denetimler yapıldı' savunması gözleri bir kez daha nükleer santral projelerine çevirdi.
Soma Faciası Sonrası Gözler Nükleer Santrallere Çevrildi
13:31
Doğan Perinçek: 'Karadeniz'de Petrol ve Gaz Olabilir' Prof. Dr. Doğan Perinçek, Karadeniz'in tabanında metan gazı olarak bilinen gazhidrat olduğunu, bunun Karadeniz'in tabanında petrol olduğunu gösterdiğini ileri sürdü.
Doğan Perinçek: 'Karadeniz'de Petrol ve Gaz Olabilir'
13:14
Prof Dr. Perinçek' Ten Karadeniz' de Petrol ve Doğalgaz Rezervi İddiası Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Perinçek, Karadeniz'in tabanında donmuş metan gazı olarak bilinen gazhidrat bulunduğunu ve bunun varlığının tek başına petrol ve gaz olduğunun göstergesi olduğunu söyledi.
Prof Dr. Perinçek' Ten Karadeniz' de Petrol ve Doğalgaz Rezervi İddiası
12:37
Karadeniz'de Petrol ve Gaz Olabilir" Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Perinçek, Karadeniz'in tabanında metan gazı olarak bilinen gazhidrat olduğunu, bunun Karadeniz'in tabanında petrol olduğunu gösterdiğini ileri sürdü.
Karadeniz'de Petrol ve Gaz Olabilir'
15:28
Karadeniz'de Petrol İçin Yapılması Gereken Yapılmadı' Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Doğan Perinçek, Karadeniz'de bugüne kadar yabancı şirketler ve TPAO'nun tam manasıyla yapılması gerekeni yapmadığını belirterek, Karadeniz’in jeolojik evrimini dikkate almadan, onun farkına varmadan petrol bulmanın mümkün olmadığını söylediKaradeniz'de yapılan çalışmalarda petrol bulunmamasını eleştiren Prof. Dr. Perinçek, Karadeniz’in tabanında donmuş metan gazı
11:27
'Karadeniz'de Çok Büyük Petrol Rezervi Var' İddiası Karadeniz tabanındaki gazhidrat varlığının tek başına petrol ve gaz olduğunun göstergesi olduğu belirtiliyor.
'Karadeniz'de Çok Büyük Petrol Rezervi Var' İddiası
10:22
Prof. Dr. Perinçek: Karadeniz'de Bulunan Gazhidrat, Petrol ve Doğalgaz Olduğunu Gösteriyor Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Perinçek, Karadeniz'in tabanında donmuş metan gazı olarak bilinen gazhidrat bulunduğunu ve bunun varlığının tek başına petrol ve gaz olduğunun göstergesi olduğunu söyledi.
17:13
İğneada Belediye Başkanı Savaş'tan Vali Yaman'a Ziyaret İğneada Belediye Başkanı Hayri Savaş, Kırklareli Valisi Mustafa yamanı makamında ziyaret etti.
İğneada Belediye Başkanı Savaş'tan Vali Yaman'a Ziyaret
15:37
Rıdvan Şükür, İğneada Longoz Ormanları için Yürüdü Rıdvan Şükür, İğneada Longoz ormanlarındaki doğal yaşama ve biyolojik çeşitliliğe dikkat çekmek için 28 km'lik bir doğa yürüyüşü yaptı.
Rıdvan Şükür, İğneada Longoz Ormanları için Yürüdü
18:43
"Çernobil Felaketini Anma ve Nükleere Hayır" Toplantısı Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde, İğneada Demirköy Çevre Platformu tarafından "Çernobil Felaketini Anma ve Nükleere Hayır Toplantısı" düzenlendi.
'Çernobil Felaketini Anma ve Nükleere Hayır' Toplantısı
15:02
Rıdvan Şükür, İğneada Longoz Ormanlarında Yürüyecek. Dağcı ve doğa sporcusu Rıdvan Şükür, İğneada Longoz ormanlarındaki doğal yaşama dikkat çekmek için hafta sonu yürüyecek.
Rıdvan Şükür, İğneada Longoz Ormanlarında Yürüyecek.
12:22
Kırklareli'den Kısa Kısa Vali Yaman, belediye başkanlarını kabul etti.
10:24
SGK Kırklareli İl Müdürlüğü Vatandaşları Bilgilendirdi Sosyal Güvenlik Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşları bilgilendirdi.
SGK Kırklareli İl Müdürlüğü Vatandaşları Bilgilendirdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İĞNEADA HABERLERİ
[Hata Bildir]