16:2600
SON DAKİKA İHLAS HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika İhlas Holding Haberleri

  İhlas Villalarının Temeli Atıldı

  İhlas Villalarının Temeli Atıldı

  Denizli’de Huzur İnşaat tarafından Bereketli Mahallesi’nde yapılan İhlas Villalarının temeli, düzenlenen törenle atıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İhlas'tan Çorum'a 3. Mağaza

  Çorum’da mağazalar zinciri kurmak için harekete geçen İhlas Mağazaları üçüncü şubesini hizmete açtı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı

  Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı

  Huzurlu İnşaatın Türkiye Genelinde devam eden proje teslimatları Kırklareli’nde devam etti. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Başkomutan' Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başkomutan" Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Avrupa yakasında bazı bölgelere bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın (31 Ağustos) elektrik verilemeyecek. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Kardemir Karabük Sermaye Artırıyor

  Kardemir Karabük Sermaye Artırıyor

  Kurul, Kardemir Karabük Demir Çelik'in 85 milyon liralık bedelsiz sermaye artırımını onayladı. İş Yatırım, 1.5 milyar liralık borçlanma aracı için Kurul'a başvurdu (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Gençler Hayata Hazırlanıyor

  Gençler Hayata Hazırlanıyor

  İhlas Vakfı Türkiye genelindeki öğrenci yurtlarından yeni mezun olan üniversite öğrencileri için mezuniyet sonrası “Hayata Hazırlık Atölyesi Programı” başarı ile tamamlandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  İhlas Vakfı 33. Yurdunu Tokat'ta Açtı

  İhlas Vakfı 33. Yurdunu Tokat'ta Açtı

  İhlas Vakfı’nın 33. yurdu Tokat’ta Ahmet Ünal Yükler Öğrenci Yurdu olarak törenle hizmete açıldı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İhlas Holding'in Mutlu Günü

  İhlas Holding'in Mutlu Günü

  İhlas Holding Aydın Bölge Temsilcisi Tuncer Varol’un oğlu Fatih Varol, hayatını Hasan-Dudu Bilgiç’in öğretmen kızları Gülnur’la birleştirdi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Sudan'dan Dualar Var

  Sudan'dan Dualar Var

  İhlas Vakfı, Ramazan-ı Şerif ayı başladığı günden itibaren Sudan’da, medrese ve Kuran-ı Kerim talebelerine, yetim ve yoksul bölge halkına yardım etmeye devam ediyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İhlas Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

  İhlas Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

  Huzurlu İnşaat İhlas Evleri tarafından düzenlenen iftar programında İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Karabük çalışanları bir araya geldi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İhlas Evleri Huzurlu İnşaattan Başkan Vergili'ye Ziyaret

  İhlas Evleri Huzurlu İnşaattan Başkan Vergili'ye Ziyaret

  İhlas Evleri Huzurlu İnşaat, Karabük’e yaptığı 10 milyon TL’lik yatırımı 15 milyon TL’ye yükseltti. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Mustafa Ulusoy'un Acı Günü

  İhlas Holding Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Ulusoy’un kayınvalidesi Emine Saral vefat etti. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İhlas'tan Vali Büyük'e Ziyaret

  İhlas'tan Vali Büyük'e Ziyaret

  İhlas Holding'e bağlı medya grubunun Adana'daki birim müdürleri, Vali Mustafa Büyük'ü ziyaret ederek başarı diledi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen iftar programında İhlas Holding çalışanları bir araya geldi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  İhlas Vakfı Samsun Yurdunun Temeli Atıldı

  İhlas Vakfı Samsun Yurdunun Temeli Atıldı

  İhlas Vakfı’nın kurucusu merhum Enver Ören’in verdiği '81 ile öğrenci yurdu' hedefleri hayırseverlerin katkı ve destekleri ile adım adım ilerlemeye devam ediyor. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  İhlas Holding'den Ordu Valisi'ne Ziyaret

  İhlas Holding'den Ordu Valisi'ne Ziyaret

  İhlas Holding Karadeniz Bölge Temsilcisi A. Kadem Kaptı, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Dünyanın Geleceği İstanbul'da

  Dünyanın Geleceği İstanbul'da

  İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi’nin ikinci oturumu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile yapıldı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Kılıç, 9. Kariyer Zirvesi'nde Konuştu

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi’ne konuk oldu. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Akça: 'İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır'

  Akça: "İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır"

  İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  9. Kariyer Zirvesi" İstanbul'da Başladı

  İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından 9.'su düzenlenen "Kariyer Zirvesi" gençlerle iş dünyası temsilcilerini buluşturdu. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Enver Abi Anıları' Gönüllere Dokundu

  'İş Hayatına Hazırlık Semineri'ne İhlas Holding ve İhlas Vakfı’nın kurucusu merhum Enver Ören ile ilgili anılar damga vurdu. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 16:26:16. #1.11#