SON DAKİKA İHLAS HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika İhlas Holding Haberleri

08:29
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı Başbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde "kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını" engelleyeceklerini açıkladı.
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı
16:21
Türkiye Hastanesi Doktorlarının Tercihi 'Bizim Evler' Oldu Ispartakule’nin en gözde konut projelerinden Bizim Evler 6, Türkiye Hastanesi doktorlarından tam not aldı.
Türkiye Hastanesi Doktorlarının Tercihi 'Bizim Evler' Oldu
23:39
Başbakan Davutoğlu, Davos'ta İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temasları kapsamında bulunduğu İsviçre’nin Davos kasabasında Dünya Ekonomik Forumu’na katılan iş adamları ile bir araya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Davos'ta İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
16:19
İhlas Evleri Karabük 2. Etaba Başlıyor Anadolu'da inşaat sektörünün lideri konumunda olan İhlas Evleri, Karabük'te ikinci etap hazırlıklarını da tamamladı.
İhlas Evleri Karabük 2. Etaba Başlıyor
21:45
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu "Türkiye'nin G-20 Vizyonu" başlıklı özel oturumda konuşma yapmasının ardından kendisini dinleyen iş adamlarıyla sohbet etti.
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü
21:10
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenen “Türkiye’nin G-20 Vizyonu” başlıklı özel oturumda konuşma yapmasının ardından kendisini dinleyen iş adamlarıyla sohbet etti.
16:43
Huzurlu İnşaat'tan Boyabat'ta Çifte Sevinç Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Sinop’un Boyabat ilçesine yapılan İhlas Evleri 1. Etap Projesi’nin anahtar teslim törenini düzenledi.
Huzurlu İnşaat'tan Boyabat'ta Çifte Sevinç
19:00
Şampiyonlardan Öğrencilere Tavsiyeler 22. Dünya Karate Şampiyonasında, dünya şampiyonu olarak Türkiye'nin gururu olan Enes Erkan ve Serap Özçelik, İhlas Kolejinde düzenlenen panele katıldı.
Şampiyonlardan Öğrencilere Tavsiyeler
10:43
İhlas Koleji Öğretmenler Günü'nü Kutladı Öğretmenlerin en anlamlı günü olan 24 Kasım Öğretmenler Günü İhlas Koleji tarafından her sene olduğu gibi bu yıl da düzenlenen bir organizasyon ile kutlandı.
İhlas Koleji Öğretmenler Günü'nü Kutladı
14:05
Tekrar) Davutoğlu: "Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs Rum kesimine çağrıda bulunarak, "Enerjiyi bir silah gibi kullanmasın hiç kimse. ’Ben enerjiyi elde edeyim, karşı tarafa istediğim barışı empoze edeyim’ denirse bu Kıbrıs müzakerelerine en büyük darbeyi vurur.
Tekrar) Davutoğlu: 'Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın'
11:52
Bakan Yıldız, Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi'ne Katıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Türkiye’nin, Irak petrolleriyle beraber Irak’ın normalleşmesine katkı sağlayacak yapıyı uluslararası arenaya deklare ettiğini belirterek, “Yaklaşık 2 milyar doların üzerindeki gelir ile birlikte Bağdat ile Erbil’in uzlaşı noktasına geldiklerini sevinerek görüyoruz” dedi.
Bakan Yıldız, Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi'ne Katıldı
12:01
İhlas Holding'ten Vali Kocatepe'ye Ziyaret İhlas Holding Denizli Temsilciliği, Vali Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.
İhlas Holding'ten Vali Kocatepe'ye Ziyaret
12:12
İhlas Personelinden, Bakan Yardımcısı Atabek'e Ziyaret İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ve Nuri Tokyürek ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’i ziyaret ettiler.
İhlas Personelinden, Bakan Yardımcısı Atabek'e Ziyaret
17:18
Çorum'da Hadisler Işığında Sevgili Peygamberimiz Konferansı Çorum Belediyesi, "Hadisler Işığında Sevgili Peygamberimiz" konulu konferans düzenledi.
Çorum'da Hadisler Işığında Sevgili Peygamberimiz Konferansı
14:07
Taşova'ya Doğal Gaz Müjdesi Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, ilçede doğal gaz hat çalışmalarının 2015 yılında başlayacağını söyledi.
Taşova'ya Doğal Gaz Müjdesi
20:42
Somali Başbakanı Ahmed'den İhlas Holding'e Ziyaret Somali Başbakanı Abdiwali Şeyh Ahmed, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören'i ziyaret etti.
Somali Başbakanı Ahmed'den İhlas Holding'e Ziyaret
13:44
Somali Başbakanı Şeyh Ahmed'den İhlas Holding'e Teşekkür Ziyareti Somali Başbakanı Abdiwali Şeyh Ahmed, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören’i ziyaret etti.
17:06
İhlas Villalarının Temeli Atıldı Denizli’de Huzur İnşaat tarafından Bereketli Mahallesi’nde yapılan İhlas Villalarının temeli, düzenlenen törenle atıldı.
İhlas Villalarının Temeli Atıldı
17:27
İhlas'tan Çorum'a 3. Mağaza Çorum’da mağazalar zinciri kurmak için harekete geçen İhlas Mağazaları üçüncü şubesini hizmete açtı.
17:38
Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı Huzurlu İnşaatın Türkiye Genelinde devam eden proje teslimatları Kırklareli’nde devam etti.
Huzurlu İnşaat Teslimatlara Başladı
22:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başkomutan" Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Başkomutan' Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi
09:34
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Avrupa yakasında bazı bölgelere bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın (31 Ağustos) elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
21:02
Kardemir Karabük Sermaye Artırıyor Kurul, Kardemir Karabük Demir Çelik'in 85 milyon liralık bedelsiz sermaye artırımını onayladı. İş Yatırım, 1.5 milyar liralık borçlanma aracı için Kurul'a başvurdu
Kardemir Karabük Sermaye Artırıyor
11:40
Gençler Hayata Hazırlanıyor İhlas Vakfı Türkiye genelindeki öğrenci yurtlarından yeni mezun olan üniversite öğrencileri için mezuniyet sonrası “Hayata Hazırlık Atölyesi Programı” başarı ile tamamlandı.
Gençler Hayata Hazırlanıyor
18:14
İhlas Vakfı 33. Yurdunu Tokat'ta Açtı İhlas Vakfı’nın 33. yurdu Tokat’ta Ahmet Ünal Yükler Öğrenci Yurdu olarak törenle hizmete açıldı.
İhlas Vakfı 33. Yurdunu Tokat'ta Açtı
13:58
İhlas Holding'in Mutlu Günü İhlas Holding Aydın Bölge Temsilcisi Tuncer Varol’un oğlu Fatih Varol, hayatını Hasan-Dudu Bilgiç’in öğretmen kızları Gülnur’la birleştirdi.
İhlas Holding'in Mutlu Günü
10:28
Sudan'dan Dualar Var İhlas Vakfı, Ramazan-ı Şerif ayı başladığı günden itibaren Sudan’da, medrese ve Kuran-ı Kerim talebelerine, yetim ve yoksul bölge halkına yardım etmeye devam ediyor.
Sudan'dan Dualar Var
17:12
İhlas Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi Huzurlu İnşaat İhlas Evleri tarafından düzenlenen iftar programında İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Karabük çalışanları bir araya geldi.
İhlas Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi
19:02
İhlas Evleri Huzurlu İnşaattan Başkan Vergili'ye Ziyaret İhlas Evleri Huzurlu İnşaat, Karabük’e yaptığı 10 milyon TL’lik yatırımı 15 milyon TL’ye yükseltti.
İhlas Evleri Huzurlu İnşaattan Başkan Vergili'ye Ziyaret
16:13
Mustafa Ulusoy'un Acı Günü İhlas Holding Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Ulusoy’un kayınvalidesi Emine Saral vefat etti.
17:39
İhlas'tan Vali Büyük'e Ziyaret İhlas Holding'e bağlı medya grubunun Adana'daki birim müdürleri, Vali Mustafa Büyük'ü ziyaret ederek başarı diledi.
İhlas'tan Vali Büyük'e Ziyaret
17:02
İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen iftar programında İhlas Holding çalışanları bir araya geldi.
İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu
18:04
İhlas Vakfı Samsun Yurdunun Temeli Atıldı İhlas Vakfı’nın kurucusu merhum Enver Ören’in verdiği '81 ile öğrenci yurdu' hedefleri hayırseverlerin katkı ve destekleri ile adım adım ilerlemeye devam ediyor.
İhlas Vakfı Samsun Yurdunun Temeli Atıldı
17:15
İhlas Holding'den Ordu Valisi'ne Ziyaret İhlas Holding Karadeniz Bölge Temsilcisi A. Kadem Kaptı, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
İhlas Holding'den Ordu Valisi'ne Ziyaret
19:52
Dünyanın Geleceği İstanbul'da İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi’nin ikinci oturumu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile yapıldı.
Dünyanın Geleceği İstanbul'da
18:41
Bakan Kılıç, 9. Kariyer Zirvesi'nde Konuştu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi’ne konuk oldu.
15:22
Akça: "İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır" İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından organize edilen ve Bimeks, Turkcell, TAV, İhlas Holding ve İstanbul Ticaret Odası’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı.
Akça: 'İnovasyon Büyük Şirketlerin Dayanağıdır'
13:40
9. Kariyer Zirvesi" İstanbul'da Başladı İhlas Vakfı Kariyer Akademisi tarafından 9.'su düzenlenen "Kariyer Zirvesi" gençlerle iş dünyası temsilcilerini buluşturdu.
11:43
Enver Abi Anıları' Gönüllere Dokundu 'İş Hayatına Hazırlık Semineri'ne İhlas Holding ve İhlas Vakfı’nın kurucusu merhum Enver Ören ile ilgili anılar damga vurdu.
20:12
İhlas Koleji'nde İş Hayatına Hazırlık Semineri Yapıldı İhlas Vakfı tarafından düzenlenen 9. Kariyer Zirvesi öncesinde gerçekleştirilen İş Hayatına Hazırlık Semineri, İhlas Koleji Bahçelievler Kampüsü’nde yapıldı.
İhlas Koleji'nde İş Hayatına Hazırlık Semineri Yapıldı
15:23
Gençler Kariyer Zirvesine Hazırlanıyor Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Kariyer Zirvesi, gençlere yönelik seminerle başladı.
Gençler Kariyer Zirvesine Hazırlanıyor
09:47
Aydın İhlas Ailesinden Vali Ayyıldız'a Ziyaret İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Aydın Bölge Müdürlüğü ile İhlas haber Ajansı (İHA) Bölge Müdürlüğü temsilcileri, Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.
Aydın İhlas Ailesinden Vali Ayyıldız'a Ziyaret
17:55
Kariyer Zirvesi Girişimci Gençler İçin Kapılarını Açıyor İhlas Vakfı tarafından düzenlenecek olan Kariyer Zirvesi bu yıl “Girişimcilik ve Gençlik” teması altında Haliç Kongre Merkezi’nde 18 Haziran Çarşamba günü düzenlenecek.
Kariyer Zirvesi Girişimci Gençler İçin Kapılarını Açıyor
17:40
Kariyer Zirvesi Girişimci Gençler İçin Kapılarını Açıyor İhlas Vakfı tarafından düzenlenecek olan Kariyer Zirvesi bu yıl “Girişimcilik ve Gençlik” teması altında Haliç Kongre Merkezi’nde 18 Haziran Çarşamba günü düzenlenecek.
Kariyer Zirvesi Girişimci Gençler İçin Kapılarını Açıyor
17:28
Sıla Öğrenci Yurdunda, Mezuniyet Sevinci Yaşandı Kastamonu Sıla Erkek Öğrenci Yurdu’nda, mezuniyet sevindi yaşandı.
Sıla Öğrenci Yurdunda, Mezuniyet Sevinci Yaşandı
17:10
İhlas Vakfı Özel Eskişehir Erkek Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Töreni İhlas Vakfı Özel Eskişehir Erkek Öğrenci Yurdu'nda, 2013-2014 yılı mezunu öğrenciler için tören düzenlendi.
İhlas Vakfı Özel Eskişehir Erkek Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Töreni
11:51
İhlas'tan Emniyet Müdürü Yarımel'e Ziyaret İhlas Holding ve İhlas Haber Ajansı (İHA) Kocaeli bölge yöneticileri, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel ve İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu’nu ziyaret ettiler.
İhlas'tan Emniyet Müdürü Yarımel'e Ziyaret
12:15
İhlas Holding Tavas'ta Ziyaretlerde Bulundu İhlas Holding Denizli’deki ziyaretlerine devam ediyor.
İhlas Holding Tavas'ta Ziyaretlerde Bulundu
15:19
İhlas Holding'den Tok'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti İhlas Holding Karadeniz Bölge Sorumlusu Ahmet Kadem Kaptı, İlkadım Belediye Başkanı Başkan Erdoğan Tok'u ziyaret ederek başkanlık görevinin hayırlı olmasını diledi.
İhlas Holding'den Tok'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
11:36
CHP'li Atilla Kart, Babacan'a İhlas Mağdurlarını Sordu CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'a İhlas Finans Kurumu'nun 80 bine yaklaşan mağdurlarının, hak ve alacaklarını sordu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İHLAS HOLDİNG HABERLERİ
[Hata Bildir]