SON DAKİKA İHLAS HABERLERİ

Son Dakika İhlas Haberleri

09:42
Bursalılar, Şiddetli Lodosta Yürümekte Zorlandı Marmara’da etkili olan şiddetli lodos, en yoğun hissedildiği Bursa’da işe giden insanlara zor anlar yaşattı.
Bursalılar, Şiddetli Lodosta Yürümekte Zorlandı
09:12
İstanbul'da Beklenen Fırtına Geldi Sabah saatlerinde etkisini göstermeye başlayan fırtına, İstanbul'da hayatı adeta felç etti.
İstanbul'da Beklenen Fırtına Geldi
08:58
İstanbul'da Beklenen Fırtına Geldi Sabah saatlerinde etkisini göstermeye başlayan fırtına, İstanbul'da hayatı adeta felç etti.
07:58
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri ve Bursa Deniz Otobüsleri, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
07:30
BUDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüslerinin seferlerinden bazıları olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
07:27
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu İstanbul sabaha lodos kabusuyla uyandı. Devrilen ağaçlar yol kapattı, boğazda dev dalgalar oluştu. THY, İDO ve BUDO kuvvetli lodos yüzünden yüzlerce seferini iptal etti.
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu
04:21
Budo Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul/dha- BURSA Deniz Otobüsleri (BUDO) resmi internet sitesinden, bugün yapılması planlanan 7 seferini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.
15:07
BUDO'dan Sefer İptalleri Kuvvetli lodos uyarısı dolayısıyla BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi.
08:29
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı Başbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde "kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını" engelleyeceklerini açıkladı.
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı
16:21
Türkiye Hastanesi Doktorlarının Tercihi 'Bizim Evler' Oldu Ispartakule’nin en gözde konut projelerinden Bizim Evler 6, Türkiye Hastanesi doktorlarından tam not aldı.
Türkiye Hastanesi Doktorlarının Tercihi 'Bizim Evler' Oldu
09:33
AK Parti Grup Başkan Vekili, Kuzuluk Kaplıcalarını Ziyaret Etti AK Parti Grup Başkan Vekili Mihrimah Belma Satır İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerini ziyaret etti.
AK Parti Grup Başkan Vekili, Kuzuluk Kaplıcalarını Ziyaret Etti
13:00
Beylikdüzü Belediyesinden Çocuklara Karne Sürprizi Beylikdüzü Belediyesi, çocukların keyifli bir yarı yıl tatili geçirmeleri adına eğlence dolu etkinlikler düzenliyor.
12:03
Geçmişini Arayan Gençlik" Atalarının İzini Sürdü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2014 yılı proje desteklemeleri kapsamında onay verilen projelerden biri olan “Geçmişini Arayan Gençlik” projesi planlanan tarihi gezilerini tamamladı.
Geçmişini Arayan Gençlik' Atalarının İzini Sürdü
23:39
Başbakan Davutoğlu, Davos'ta İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temasları kapsamında bulunduğu İsviçre’nin Davos kasabasında Dünya Ekonomik Forumu’na katılan iş adamları ile bir araya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Davos'ta İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
16:19
İhlas Evleri Karabük 2. Etaba Başlıyor Anadolu'da inşaat sektörünün lideri konumunda olan İhlas Evleri, Karabük'te ikinci etap hazırlıklarını da tamamladı.
İhlas Evleri Karabük 2. Etaba Başlıyor
12:31
Türkiye Hastanesi, Çağlayan Adliyesi'nde Stant Açtı Türkiye Hastanesi, Çağlayan Adliyesi’nde çalışan personele yönelik yaptığı işbirliğiyle özel indirimlerde bulunarak sağlıklı bir yaşam için güvenle hizmet vermeye devam ediyor.
Türkiye Hastanesi, Çağlayan Adliyesi'nde Stant Açtı
08:38
İhlas Pazarlama Satış Şampiyonları Ödüllerini Aldı İhlas Pazarlama Grubu, 2014 yılında yüksek satış yaparak başarı gösteren satış ekibini ödüllendirmek amacıyla, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri’nde düzenlenen “Satış Şampiyonları Buluşuyor” konseptli Bayiler Toplantısı’nda bir araya geldi.
İhlas Pazarlama Satış Şampiyonları Ödüllerini Aldı
21:45
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu "Türkiye'nin G-20 Vizyonu" başlıklı özel oturumda konuşma yapmasının ardından kendisini dinleyen iş adamlarıyla sohbet etti.
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü
21:10
Davutoğlu Davos'ta Türk İşadamlarıyla Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenen “Türkiye’nin G-20 Vizyonu” başlıklı özel oturumda konuşma yapmasının ardından kendisini dinleyen iş adamlarıyla sohbet etti.
11:36
İhlaszede: Hükümet İhmalkar, Sorunumuz İki Maddelik Kanunla Sorunumuz Aşılır 2001’de iflas bildiren İhlâs Finans’ın mudilerinden Fatma Şirin Kaya, alacağını alamadığından dert yandı; olayda siyasi hükümetin ihmali bulunduğunu dile getirdi.
20:05
İhlas Vakfından Vali Şentürk'e Ziyaret İhlas Vakfı Yurtlarından mezun olan öğrenciler Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ü ’Medeniyet ve Gençlik’ temalı kariyer zirvesi öncesinde ziyaret etti.
İhlas Vakfından Vali Şentürk'e Ziyaret
17:19
Doktorlardan Bizimevler'e Yoğun İlgi İhlas Vakfı Doktorlar Kulübü üyeleri Ispartakule Bizimevler 6’da komşu oluyor.
Doktorlardan Bizimevler'e Yoğun İlgi
08:44
BUDO ve İDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi ve İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ'nin bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
BUDO ve İDO'dan Sefer İptalleri
18:15
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) seferlerinden bazıları daha, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
10:22
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu İstanbul'da hava durumu. İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu
08:58
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu
07:32
İdo'nun Tüm İç Hat Seferleri İptal Edildi İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), internet sayfasından, "olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferleri geçici bir süre karşılıklı olarak iptal edilmiştir" açıklamasını yaptı.
İdo'nun Tüm İç Hat Seferleri İptal Edildi
07:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
11:38
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (BUDO) seferlerinden 8'i daha olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
09:11
BUDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesinin bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
17:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
17:33
İhlas Kolejinden, Kar Yağışı Engeline Uzaktan Eğitimle Çözüm Kar yağışı nedeniyle bir çok kentte okullar tatil edilirken, İhlas Koleji, öğrencilerinin derslerinden geri kalmaması için uzaktan eğitim sistemini devreye koydu.
12:21
BUDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
BUDO'dan Sefer İptalleri
09:25
Budo ve İdo'da Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ'nin (İDO) bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
07:05
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri ve Bursa Deniz Otobüsleri, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
05:26
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri ve Bursa Deniz Otobüsleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti
15:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
10:40
Seferên Îdo Û Budoyê Hatin Betalkirin Hin seferên ÎDO û BUDOyê ji ber rewşa hewayê hatin betalkirin.
Seferên Îdo Û Budoyê Hatin Betalkirin
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:13
Çetin Hava Şartları Deniz Otobüsü Seferlerini Durdurdu Havaların soğumasıyla birlikte yurdun büyük bölümü kar yağışı etkisi altına girdi.
06:57
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İDO ve BUDO, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti
00:41
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
13:53
Bakan Yardımcı Çiğdem Erdoğan Atabek Yeni Yıl Tatilini İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde Geçirdi Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcı Çiğdem Erdoğan Atabek ailesi ile birlikte yeni yıl tatilini İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinde geçirdi.
Bakan Yardımcı Çiğdem Erdoğan Atabek Yeni Yıl Tatilini İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde Geçirdi
10:06
Aliağa Belediyesi Mevlit Kandili Coşkusu Yaşattı İzmir'in Aliağa Belediyesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (SAV)'in dünyayı teşriflerinin bin 444. yıldönümü olan Mevlit Kandili gecesini muhteşem bir organizasyonla kutladı.
Aliağa Belediyesi Mevlit Kandili Coşkusu Yaşattı
08:33
Aliağa'da Muhteşem Gece Aliağa Belediyesi ‘Mevlit Kandili’ özel programı ile İzmir’in Kuzeyinde Kur’ân-ı Kerim fırtınası estirdi.
Aliağa'da Muhteşem Gece
17:25
Beypazarı Belediye Başkanından, Mevlit Kandili Mesajı Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
13:41
Mevlit Kandili AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
09:12
Öztürk'ün Mevlid Kandilini Mesajı Anadolu Sevdalıları Derneği Başkanı Mehmet Hakan Öztürk, Mevlid kandini nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Öztürk'ün Mevlid Kandilini Mesajı
09:01
BUDO ve İDO'da Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi ve İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ'nin bazı seferleri hava muhalefeti nedeniyle yapılamayacak.
BUDO ve İDO'da Sefer İptalleri
17:30
İhlas Kolejinin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Yurdun çeşitli bölgelerindeki yardıma ihtiyaç duyan okullara yapmış olduğu yardımlarına bu yılda devam eden İhlas Koleji, farklı bölgelerden 3 okula daha yardım etti.
İhlas Kolejinin Yardım Projeleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:41:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İHLAS HABERLERİ
[Hata Bildir]