SON DAKİKA İHLAS HABERLERİ

Son Dakika İhlas Haberleri

 • 30 Mart 2017 00:27 Regaip Kandilinde Okunacak Dualar Regaip Kandilinde Okunacak Dualar Recep, Şaban ve Ramazan aylarından oluşan mübarek üç aylara bu akşam itibariyle gireceğiz. Peki Regaip kandilinde hangi dualar okunur? İşte Regaip Kandilinde Okunacak Dualar...
 • 29 Mart 2017 13:33 Milletvekili Necdet Ünüvar O Geceyi Anlattı Milletvekili Necdet Ünüvar O Geceyi Anlattı AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar Türkiye Gazetesi Adana Bölge Temsilciliğini ziyaret etti.
 • 27 Mart 2017 19:34 Vali Gül, İha'ya Başarılar Diledi Vali Gül, İha'ya Başarılar Diledi İhlas Haber Ajansı (İHA) çalışanları ile bir araya gelen Sivas Valisi Davut Gül, İHA’yı takip ettiğini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
 • 27 Mart 2017 15:36 Muhammet Emin Bebekten Acı Haber Muhammet Emin Bebekten Acı Haber İzmir'de, doğumundan bir gün sonra bağırsağının düğümlenmesi sonucu yapılan cerrahi müdahale ile ince bağırsağının tamamına yakınını kaybeden ve aylardır organ nakli bekleyen 2 yaşındaki Muhammet Emin Yıldırım, naklin gerçekleşmesine rağmen hayatını kaybetti.
 • 27 Mart 2017 15:25 Türkiye'nin Konuştuğu Muhammet Emin Bebekten Acı Haber Türkiye'nin Konuştuğu Muhammet Emin Bebekten Acı Haber İzmir’de, doğumundan bir gün sonra bağırsağının düğümlenmesi sonucu yapılan cerrahi müdahale ile ince bağırsağının tamamına yakınını kaybeden ve aylardır organ nakli bekleyen 2 yaşındaki Muhammet Emin Yıldırım, nakilin gerçekleşmesine rağmen hayatını kaybetti.
 • 27 Mart 2017 14:24 Sıla Öğrenci Yurdu'nda Konferanslar Devam Ediyor Sıla Öğrenci Yurdu'nda Konferanslar Devam Ediyor İhlas Vakfı Eğitim Koordinatörü Sefer Koçyiğit, Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneği Sıla Öğrenci Yurdunda “Çilenin Örsünde Dava Yoğurmak” konulu konferans verdi.
 • 26 Mart 2017 10:23 İha Bölge Müdürü Altıkardeş, Genç Gazetecilere Tecrübelerini Anlattı... İha Bölge Müdürü Altıkardeş, Genç Gazetecilere Tecrübelerini Anlattı... İhlas Haber Ajansı Bursa Bölge Müdürü İhsan Altıkardeş, Basın İlan Kurumu ve İş-Kur’un ortaklaşa düzenlediği ’Yeni Nesil Gazetecilik Programı’ çerçevesinde genç gazetecilere tecrübelerini anlattı.
 • 23 Mart 2017 13:48 İstihdamda En Büyük Sorun İş Beğenmeme İstihdamda En Büyük Sorun İş Beğenmeme Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’7’nci Eskişehir İstihdam ve Kariyer Günleri’ etkinliğinde yapılan konuşmalarda istihdamla ilgili en büyük sorunun işsizlerin iş beğenmemesi olduğu belirtildiESOGÜ Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ve 2 gün süreyle devam...
 • 22 Mart 2017 17:15 İha'nın Haberi Ses Getirdi İha'nın Haberi Ses Getirdi İhlas Haber Ajansının bugün servis ettiği “Kars’ta Kalp Hastası Yaşlı Adam Mum Işığında Yaşam Mücadelesi Veriyor” başlıklı haberi ses getirdi.
 • 22 Mart 2017 13:21 Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, devlette 30 yıldan fazla çalışıp da emekli olan vatandaşların ilave alacaklarını bir takvim çerçevesinde ödemeye başlayacaklarını söyledi.
 • 22 Mart 2017 13:07 Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, devlette 30 yıldan fazla çalışıp da emekli olan vatandaşların ilave alacaklarını bir takvim çerçevesinde ödemeye başlayacaklarını söyledi.
 • 22 Mart 2017 12:56 Fetö'cülere Sığınma Hakkı Veren Norveç'e Tepki Fetö'cülere Sığınma Hakkı Veren Norveç'e Tepki Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Norveç'in FETÖ'cülerin sığınma talebini kabul etmesine tepki göstererek, "Onlar anlamsız hukuk dışı krizler üretebilirler.
 • 22 Mart 2017 12:53 Bakan Müezzinoğlu'ndan 'Norveç Krizi' Açıklaması Bakan Müezzinoğlu'ndan 'Norveç Krizi' Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Norveç’in biri askeri ateşe 5 Türk subayın sığınma talebini kabul etmesine tepki göstererek "Onlar anlamsız hukuk dışı krizler üretebilirler.
 • 22 Mart 2017 11:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağaç Dikti Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağaç Dikti Cumhurbaşkanı Erdoğan, ağaç dikti=====================================================İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:> İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi> İhlas Haber...
 • 21 Mart 2017 17:16 İlk Türk Dünya Hafıza Rekortmeni İhlas Kolejinden İlk Türk Dünya Hafıza Rekortmeni İhlas Kolejinden Memoriad tarafından düzenlenen Türkiye Beyin Haftası etkinlikleri çerçevesinde Marmara Evleri İhlas Fen Lisesi öğrencisi Ömer Faruk Doğru, Binary Sayılar (1 dakika) kategorisi rekor denemelerinde dünya rekoru kırdı.
 • 21 Mart 2017 14:43 Sempozyum'da Sakarya'yı temsil etti Sempozyum'da Sakarya'yı temsil etti Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından Antalya'da düzenlenen "Eğitimde Öngörüler" temalı
 • 18 Mart 2017 13:49 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun! 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun! 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun!======================================İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:> İHLAS HABER AJANSI YOUTUBE KANALI HAKKINDA:>İhlas Haber...
 • 15 Mart 2017 10:56 İhlas Vakfı'ndan Kastamonu'ya 5 Yıldızlı Öğrenci Yurdu İhlas Vakfı'ndan Kastamonu'ya 5 Yıldızlı Öğrenci Yurdu İhlas Vakfı'ndan Kastamonu'ya 5 yıldızlı öğrenci yurduKASTAMONU - İhlas Vakfı ile Şaban-ı Veli Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneği'nin müştereken yürüttüğü proje kapsamında, Kastamonu'da yapımı devam eden 200 kişilik öğrenci yurdunda sona yaklaşıldı.
 • 15 Mart 2017 10:33 İhlas Vakfı'ndan Kastamonu'ya 5 Yıldızlı Öğrenci Yurdu İhlas Vakfı'ndan Kastamonu'ya 5 Yıldızlı Öğrenci Yurdu İhlas Vakfı ile Şaban-ı Veli Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneği’nin müştereken yürüttüğü proje kapsamında, Kastamonu’da yapımı devam eden 200 kişilik öğrenci yurdunda sona yaklaşıldı.
 • 13 Mart 2017 18:03 Somali'deki Açlık ve Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Oruç Tuttular Somali'deki Açlık ve Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Oruç Tuttular Somali'deki açlık ve kuraklığa dikkat çekmek için oruç tuttular Somalili öğrenciler, açlık ve kuraklıkla mücadele eden kardeşlerini unutmadılar Somali halkı acil yardım bekliyorİSTANBUL - Aşırı kuraklık sebebiyle zor günler geçiren Somali halkının feryadını kamuoyuna duyurabilmek...
 • 13 Mart 2017 17:47 Somali'deki Açlık ve Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Oruç Tuttular Somali'deki Açlık ve Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Oruç Tuttular Aşırı kuraklık sebebiyle zor günler geçiren Somali halkının feryadını kamuoyuna duyurabilmek gayesiyle İstanbul’da okuyan Somalili öğrenciler, 4 gün boyunca oruç tutup, dua ettiler.
 • 11 Mart 2017 19:09 İhlas Koleji Öğrencileri Ygs Öncesi Moral Depoladı İhlas Koleji Öğrencileri Ygs Öncesi Moral Depoladı Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi İhlas Koleji öğrencileri düzenledikleri mangal partisi ile moral ve motivasyon depoladılar.
 • 11 Mart 2017 18:14 Başkent'in En İyilerinden İha'ya Ödül Başkent'in En İyilerinden İha'ya Ödül Başkent'in en iyilerinden İHA'ya ödül TGRT Haber spikeri Meltem Günay, 'En İyi Sabah Programı Spikeri' ödülünü aldıANKARA - Başkent'te düzenlenen Başkent En İyiler Ödül Töreni'nde, İhlas Haber Ajansına "Yerel Haberleri En İyi Duyuran Haber Ajansı" ödülü verildi.
 • 11 Mart 2017 17:34 Başkent'in En İyilerinde İha'ya Ödül Başkent'in En İyilerinde İha'ya Ödül Başkent’te düzenlenen Başkent En İyiler Ödül Töreni’nde, İhlas Haber Ajansına (İHA) “Yerel Haberleri En İyi Duyuran Haber Ajansı” ödülü verildi.
 • 11 Mart 2017 13:23 Türkiye Gazeteciler İl Temsilcisi Yanık'tan Destici'ye Kınama Muhabire Destek Türkiye Gazeteciler İl Temsilcisi Yanık'tan Destici'ye Kınama Muhabire Destek Türkiye Gazeteciler Kırşehir İl Temsilcisi Sait Yanık, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin basın toplantısında İhlas Haber Haber Ajansı (İHA) muhabirine yönelik davranışını kınadığını belirtti.