SON DAKİKA İHSAN ÖZKES HABERLERİ

Son Dakika İhsan Özkes Haberleri

 • 20 Eylül 2016 08:24 FETÖ'nün Çöpçatan Kataloğu Bulundu FETÖ'nün Çöpçatan Kataloğu Bulundu FETÖ'nün vaizi olan Ömer Faruk Şentürk'ün evinden evlendirme kataloğu çıktı. Ele geçen notlarda "T.B. isimli 89 doğumlu, 1,68 boyunda, 62 kilo, dahiliye doktoru" ifadeleri dikkat çekti.
 • 09 Kasım 2015 16:47 İhsan Özkes'ten Tepki Çeken Atatürk ve CHP Tweet'leri İhsan Özkes'ten Tepki Çeken Atatürk ve CHP Tweet'leri CHP'den istifa eden İhsan Özkes, sosyal medya hesabından CHP'yi eleştirerek "Atatürk bugün yaşasaydı ilk işi herhalde CHP'yi kapatmak olurdu, aksi halde sirozdan değil CHP'den ölürdü." dedi.
 • 02 Ekim 2015 09:27 Kısa Dönem Vekiller, Meclis'e Veda Etti Kısa Dönem Vekiller, Meclis'e Veda Etti 1 Kasım listelerinde yeniden aday gösterilmeyen vekiller, Meclis'e veda etti. AK Parti'li Uğur Işılak, Muhsin Kızılkaya; Bağımsız milletvekili Özkes son kez TBMM'deydi.
 • 18 Eylül 2015 20:18 Özkes Ak Parti'den Aday Olamayınca Tweet'lerini Silip Hesabını Kapattı Özkes Ak Parti'den Aday Olamayınca Tweet'lerini Silip Hesabını Kapattı Ak Parti'den aday gösterilmeyen eski CHP'li İhsan Özkes, 21 Temmuz'dan sonra attığı tweet'leri kaldırdı. Özkes, daha sonra da sosyal medya hesaplarını kapattı.
 • 03 Eylül 2015 16:03 CHP'den İstifa Eden Özkes, Meclis'te Tek Başına Oturdu CHP'den İstifa Eden Özkes, Meclis'te Tek Başına Oturdu Bakanların yemini, tezkere ve RTÜK üyesinin seçimi için toplanan Meclis'te, sürpriz bir kararla CHP'den istifa eden İhsan Özkes tek başına oturdu.
 • 01 Eylül 2015 16:42 İhsan Özkes, Kendisini Eleştiren Vekil Hemşehrisini Engelledi Bağımsız İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, kendisi gibi Çorumlu olan CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’yi Twitter'da engelledi.
 • 31 Ağustos 2015 16:36 Kılıçdaroğlu: Geçici Hükümet Başbakan'ın Güvenmediği Bir Kabine (2) 'bu BAKANLAR KURULU ETKİSİZ ELAMAN KONUMUNDA' Geçici hükümette yer alan bakanların etkisiz eleman konumunda olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, "Bu bakanlar kurulu etkisiz elaman konumunda.
 • 31 Ağustos 2015 13:59 CHP'li Özel: Allah Kimseyi İhsan Hoca'nın Düştüğü Duruma Düşürmesin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, eski CHP Milletvekili İhsan Özkes’in Saray’da düzenlenen 30 Ağustos resepsiyonunun ardından attığı tweetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 31 Ağustos 2015 13:25 CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinden istifa eden Bağımsız Milletvekili İhsan Özkes'in Hazreti Muhammed ve yüce Allah'ın isimlerini siyasette bolca kullandığını öne sürerek, "Ben bunu hiç doğru bulmam. Defalarca da söyledim ama bir kez, bir cümle içinde kullanacak olursam, Allah kimseyi İhsan Hoca'nın düştüğü duruma getirmesin" dedi.
 • 31 Ağustos 2015 12:42 İhsan Özkes : Bırakın Geçmişte Ne Dediğimi, Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır İhsan Özkes : Bırakın Geçmişte Ne Dediğimi, Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır Bağımsız İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki 30 Ağustos resepsiyonuna katılarak Twitter hesabından ' "Hz. Muhammed bugün yaşıyor olsa Saraya girer mi, bu akşam orada hissetim ki kesinlikle girerdi, çünkü orada sünnetten emareler çok" şeklindeki açıklama yapmasının ardından gelen tepkiler üzerine ' Meraklılar için söyleyeyim Atatürk de bu gün yaşıyor olsa bu akşam mutlaka Saray'da olurdu.
 • 31 Ağustos 2015 12:08 İhsan Özkes: Ne Olmuş Yani Katıldıysam İhsan Özkes: Ne Olmuş Yani Katıldıysam 30 Ağustos resepsiyonu için Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na giden ve sosyal medyadan paylaştıkları ile gündeme oturan bağımsız vekil İhsan Özkes, "Ne olmuş yani katıldıysam?" dedi.
 • 31 Ağustos 2015 11:49 İhsan Özkes'ten Tarihi Çark: Hz. Muhammed O Saray'a Girerdi İhsan Özkes'ten Tarihi Çark: Hz. Muhammed O Saray'a Girerdi CHP'den istifa eden İhsan Özkes, 2015 Nisan'ında "Hz. Muhammed yaşasa o Saray'a girmez. O saray'da haram var israf var." derken dün bu açıklamalarının tam tersi yönünde konuşarak çark etti.
 • 31 Ağustos 2015 08:45 İhsan Özkes: Hz. Muhammed de Saray'a Girerdi, Atatürk de... İhsan Özkes: Hz. Muhammed de Saray'a Girerdi, Atatürk de... CHP'den istifa ettikten sonra yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İhsan Özkes, "Hz. Muhammed de Atatürk de yaşasaydı bugün saraya giderdi." dedi.
 • 31 Ağustos 2015 08:37 İhsan Özkes: Erdoğan Düşmanlığı PKK Dostluğuna Götürüyorsa... İhsan Özkes: Erdoğan Düşmanlığı PKK Dostluğuna Götürüyorsa... 7 Haziran seçimlerinden sonra CHP'den istifa eden emekli müftü İhsan Özkes, eski partisine ağır suçlamalar yöneltti: CHP, HDP'nin barajı aşma projesinde baş aktördü. AK Parti ile koalisyonu hiç istemediler. Görüşmeler CHP tiyatrosuydu.
 • 14 Ağustos 2015 01:02 Eski CHP'li Özkes: AK Partisiz Koalisyonu Bahçeli Bozdu Eski CHP'li Özkes: AK Partisiz Koalisyonu Bahçeli Bozdu CHP'den istifa eden İhsan Özkes, CHP'nin AK Partisiz bir koalisyon için uğraştığını ve bu tuzağı Bahçeli'nin bozduğunu iddia etti.
 • 30 Temmuz 2015 19:04 İhsan Özkes'ten CHP'yi Karıştıracak Tweet'ler İhsan Özkes'ten CHP'yi Karıştıracak Tweet'ler CHP'den istifa eden İhsan Özkes, Twitter hesabı üzerinden "Ne Apo'nun posteri altında yürüdüm, ne TOMA'ya çıktım." sözleriyle CHP'yi eleştirdi. Bu sözlere Mahmut Tanal'dan cevap gecikmedi.
 • 30 Temmuz 2015 15:57 CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı CHP'den İstifa Eden Özkes, MHP'ye Göz Kırptı CHP'den istifa eden İhsan Özkes'in sosyal medya hesabından Devlet Bahçeli'nin sözlerini paylaşması "MHP'ye geçiyor" iddialarını güçlendirdi.
 • 26 Temmuz 2015 20:58 HYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe Götürecekler HYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe Götürecekler Halkın Yükselişi Partisi(HYP) eski genel başkanı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, emperyalizmin kararını verdiğini, Türkiye'yi ya böleceklerini ya da iç harbe götüreceklerini söyledi.
 • 23 Temmuz 2015 16:48 Özel: Özel: "Sayın Özkes Düne Kadar CHP'nin Milletvekiliydi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuşması CHP'den TBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplanması çağrısı- CHP Grup Başkanvekili Özel: (2)- "Tüm partilerin bu çağrımıza olumlu yanıt vereceğine, 550 milletvekilinin eksiksiz olarak toplantıda bulunacaklarına ve komisyonun da büyük uzlaşı ile kurulacağına inanıyoruz"- "CHP, vatandaşa verdiği sözleri tutabileceği ve 14 ilkesini hayata geçirebileceği bir koalisyonun ortağı olabilir.
 • 23 Temmuz 2015 16:12 CHP'den TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü Toplanması Çağrısı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Genel Kurulu'nu olağanüstü toplantıya çağırmalarıyla ilgili, "Tüm partilerin bu çağrımıza olumlu yanıt vereceğine, 550 milletvekilinin eksiksiz olarak toplantıda bulunacaklarına ve komisyonun da bir büyük uzlaşı ile kurulacağına inanıyoruz" dedi.
 • 23 Temmuz 2015 13:40 CHP'den İstifa Eden İhsan Özkes'ten Partisine Zehir Zemberek Sözler CHP'den İstifa Eden İhsan Özkes'ten Partisine Zehir Zemberek Sözler CHP'den istifa eden İstanbul Milletvekili Özkes, partideki üyelerin ve yöneticilerin iktidar umudu kalmadığına dikkat çekerek, "Yaşadıklarım çekilir gibi değildi." dedi.
 • 23 Temmuz 2015 13:34 CHP'den İstifa Eden Özkes: Partide Yararlı Olamadığım Kanaatine Vardım CHP'den İstifa Eden Özkes: Partide Yararlı Olamadığım Kanaatine Vardım CHP'den istifa eden İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, partinin büyümesine engel olan 'az olsun bizim olsun' anlayışından yakındı.
 • 23 Temmuz 2015 13:12 İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi (2) İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İhsan Özkes'in konuşması TBMM – CHP İstanbul Milletvekilliğinden istifa ettiğini açıklayan İhsan Özkes, basın toplantısı düzenledi.
 • 23 Temmuz 2015 13:01 İstanbul Milletvekili Özkes'in CHP'den İstifası CHP'den istifa ettiğini açıklayan İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Maalesef, mevcut durumu muhafazaya çalışma görüntüsünden bir türlü kurtulamayan bir partide artık yararlı olamadığım kanaatine vardım" dedi.
 • 23 Temmuz 2015 12:58 İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi (1) İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İhsan Özkes'in gelişi- Basın mensuplarından detaylar- Özkes'in konuşması TBMM – CHP İstanbul Milletvekilliğinden istifa ettiğini açıklayan İhsan Özkes, basın toplantısı düzenledi.