13:2000
SON DAKİKA İHSAN ÖZKES HABERLERİ

Son Dakika İhsan Özkes Haberleri


İHSAN ÖZKES

ADAY - CHP - İSTANBUL - ÜSKÜDAR

1957 Çorum doğumlu olan İhsan Özkes, 1992 yılında Üsküdar Müftüsü olarak atandı. 1999 seçimlerinde DSP Üsküdar Belediye Başkanlığı için görevinden ayrıldı. Aynı sene Şile Müftüsü olarak göreve döndü. Nihayet Ekim 1999'da Beyoğlu Müftülüğü'ne atandı.... Devamı

  CHP Milletvekili Emekli Müftü Özkes: Işid AKP Siyasetinin Gayrimeşru Çocuğudur

  CHP Milletvekili Emekli Müftü Özkes: Işid AKP Siyasetinin Gayrimeşru Çocuğudur

  Chp İstanbul Milletvekili ve PM üyesi İhsan Özkes, Ortadoğu'da kan kusturan IŞİD'in AK Parti'nin gayrimeşru çocuğu olduğunu ileri sürdü. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Gümüşhane'ye Gidecek

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Gümüşhane'ye Gidecek

  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İhsan Özkes Gümüşhane'ye gidecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan'a gitti. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Maalesef IŞİD, şöyle ya da böyle doğrudan ya da dolaylı, bilerek ya da bilmeyerek bu iktidarın gerek ülkemizin gerekse İslam ülkelerinin ve hatta dünya ülkelerinin başına bela ettiği bir terör örgütü olarak karşımıza çıkmıştır" dedi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İhsan Özkes: İmam İntihar Ediyorsa Cemaat Ne Yapmaz?

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, son yıllarda imamların intihar ettiğini ya da intihara teşebbüs ettiğini savunarak, "Bu devirde imam intihar ediyorsa cemaat ne yapmaz?" dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  "Son yıllarda intihar eden, intihara teşebbüs eden imamlar var. Bu devirde imam intihar ediyorsa cemaat ne yapmaz?" (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İhsan Özkes: Allah Bunların Şerrinden Korusun

  İhsan Özkes: Allah Bunların Şerrinden Korusun

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, AK Parti'nin Meclis gündemine taşıdığı yeni yargı düzenlemesine tepki göstererek "Allah bunların şerrinden korusun." dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Besni Eğitim Bayramı Coşkuyla Kutlandı

  Besni Kaymakamlığı, Besni Belediye Başkanlığı ve Besni Eğitim Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen, dünyanın ilk ve tek eğitim bayramı olma özelliğini taşıyan Besni Eğitim Bayramı’nın 16.’sı etkinliklerle kutlandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Gülben Ergen'den 'Torpilli Hacı' Sözüne Sert Yanıt

  Gülben Ergen'den 'Torpilli Hacı' Sözüne Sert Yanıt

  CHPli Vekil İhsan Özkes'in 'Torpilli hacılar' sözlerine sinirlenen Ergen, Twitter'a "Sizin yerinize eşimden ve benden özür dileyen Kılıçdaroğlu'ndan edep öğrenin." yazdı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Özkes: 'Işid'in Ambleminin Hz. Muhammed'in Mührü Olduğu Konuşuluyor Ancak Orijinali Bu Değil'

  Özkes: "Işid'in Ambleminin Hz. Muhammed'in Mührü Olduğu Konuşuluyor Ancak Orijinali Bu Değil"

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes: - "IŞİD'in ambleminin Hz. Muhammed'in mührü olduğu konuşuluyor ancak orijinali bu değil. Diyanet İşleri Başkanlığı da 2013'deki Kutlu Doğum Haftası'nda dağıttığı not defterinde IŞİD'in kullandığı bu sembolü kullandı"TBMM (AA) - CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, IŞİD'in ambleminin, Hz. Muhammed'in mührü olduğunun konuşulduğunu ancak orijinalin bu olmadığını belirterek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2013'deki Kutlu Doğum Haftası'nda dağıttığı not defterinde (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Özkes: Işid AKP'nin Gayrı Meşru Çocuğudur

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, IŞİD'in Kobani'ye saldırısının yurt genelinde protesto edilmesi sırasında çıkan olaylar ile ilgili basın açıklaması yaptı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Özkes: IŞİD, AKP'nin Gayri Meşru Çocuğudur

  CHP'li Özkes: IŞİD, AKP'nin Gayri Meşru Çocuğudur

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, IŞİD'in AKP'nin gayri meşru çocuğu olduğunu iddia etti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  "IŞİD'in ambleminin Hz. Muhammed'in mührü olduğu konuşuluyor ancak orijinali bu değil. Diyanet İşleri Başkanlığı da 2013'deki Kutlu Doğum Haftası'nda dağıttığı not defterinde IŞİD'in kullandığı bu sembolü kullandı" (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:20:38. #1.11#