06:0900
SON DAKİKA İHSAN ÖZKES HABERLERİ

Son Dakika İhsan Özkes Haberleri


İHSAN ÖZKES

ADAY - CHP - İSTANBUL - ÜSKÜDAR

1957 Çorum doğumlu olan İhsan Özkes, 1992 yılında Üsküdar Müftüsü olarak atandı. 1999 seçimlerinde DSP Üsküdar Belediye Başkanlığı için görevinden ayrıldı. Aynı sene Şile Müftüsü olarak göreve döndü. Nihayet Ekim 1999'da Beyoğlu Müftülüğü'ne atandı.... Devamı

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Gümüşhane'ye Gidecek

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Gümüşhane'ye Gidecek

  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İhsan Özkes Gümüşhane'ye gidecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan'a gitti. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes, Erzincan'da

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Maalesef IŞİD, şöyle ya da böyle doğrudan ya da dolaylı, bilerek ya da bilmeyerek bu iktidarın gerek ülkemizin gerekse İslam ülkelerinin ve hatta dünya ülkelerinin başına bela ettiği bir terör örgütü olarak karşımıza çıkmıştır" dedi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İhsan Özkes: İmam İntihar Ediyorsa Cemaat Ne Yapmaz?

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, son yıllarda imamların intihar ettiğini ya da intihara teşebbüs ettiğini savunarak, "Bu devirde imam intihar ediyorsa cemaat ne yapmaz?" dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  "Son yıllarda intihar eden, intihara teşebbüs eden imamlar var. Bu devirde imam intihar ediyorsa cemaat ne yapmaz?" (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İhsan Özkes: Allah Bunların Şerrinden Korusun

  İhsan Özkes: Allah Bunların Şerrinden Korusun

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, AK Parti'nin Meclis gündemine taşıdığı yeni yargı düzenlemesine tepki göstererek "Allah bunların şerrinden korusun." dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Besni Eğitim Bayramı Coşkuyla Kutlandı

  Besni Kaymakamlığı, Besni Belediye Başkanlığı ve Besni Eğitim Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen, dünyanın ilk ve tek eğitim bayramı olma özelliğini taşıyan Besni Eğitim Bayramı’nın 16.’sı etkinliklerle kutlandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Gülben Ergen'den 'Torpilli Hacı' Sözüne Sert Yanıt

  Gülben Ergen'den 'Torpilli Hacı' Sözüne Sert Yanıt

  CHPli Vekil İhsan Özkes'in 'Torpilli hacılar' sözlerine sinirlenen Ergen, Twitter'a "Sizin yerinize eşimden ve benden özür dileyen Kılıçdaroğlu'ndan edep öğrenin." yazdı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Özkes: 'Işid'in Ambleminin Hz. Muhammed'in Mührü Olduğu Konuşuluyor Ancak Orijinali Bu Değil'

  Özkes: "Işid'in Ambleminin Hz. Muhammed'in Mührü Olduğu Konuşuluyor Ancak Orijinali Bu Değil"

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes: - "IŞİD'in ambleminin Hz. Muhammed'in mührü olduğu konuşuluyor ancak orijinali bu değil. Diyanet İşleri Başkanlığı da 2013'deki Kutlu Doğum Haftası'nda dağıttığı not defterinde IŞİD'in kullandığı bu sembolü kullandı"TBMM (AA) - CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, IŞİD'in ambleminin, Hz. Muhammed'in mührü olduğunun konuşulduğunu ancak orijinalin bu olmadığını belirterek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2013'deki Kutlu Doğum Haftası'nda dağıttığı not defterinde (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

  Düzeltme) Medeniyet Üniversitesi Rektörü, CHP'li Özkes'in İddialarını Yalanladı

  Düzeltme) Medeniyet Üniversitesi Rektörü, CHP'li Özkes'in İddialarını Yalanladı

  İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamit Okur, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes’in kızının İstanbul Medeniyet Üniversitesine idari personel olarak atanmamasının, Özkes’in CHP milletvekili olmasından kaynaklandığı iddiasını yalanladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP'li Demir: Eğitimde Yapılan Değişikliklerin Haddi Hesabı Yok

  CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, AK Parti iktidarı döneminde eğitimde yapılan değişikliklerin hatti hesabı olmadığını savundu. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Özkes'ten Çorum Teşkilatı'na Teşekkür Ziyareti

  CHP'li Özkes'ten Çorum Teşkilatı'na Teşekkür Ziyareti

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul milletvekili ve Parti Meclisi üyesi İhsan Özkes, CHP Çorum İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  CHP Milletvekili Özkes Benim Çocuğum Olduğu İçin Kızımı İşe Almadılar

  CHP Milletvekili Özkes Benim Çocuğum Olduğu İçin Kızımı İşe Almadılar

  Çorum'da bir programa katılan CHP İstanbul Milletvekili emekli müftü İhsan Özkes, başörtülü kızının üniversitede işe alınmadığını savunarak, Rektör 'Sen İhsan Özkes'in kızı mısın' diye sormuş. 'Evet' yanıtını alınca da kızımı kapı dışarı etti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu Delegelere Fena Bozuldu: İkiyüzlülük

  Kılıçdaroğlu Delegelere Fena Bozuldu: İkiyüzlülük

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti kurultayında kendisine oy verenlerin sayısının imza atanlardan daha az çıkmasını 'ikiyüzlülük' olarak değerlendirdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Mehmet Bekaroğlu, CHP PM'ye Girdi!

  Mehmet Bekaroğlu, CHP PM'ye Girdi!

  CHP'de Parti Meclis'i Yüksek Seçim Kurulu'nun kararıyla kesinleşti. Sürpriz isim olarak değerlendirilen Mehmet Bekaroğlu "cinsiyet kotası" ile PM'ye girdi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  İhsan Özkes: 'Birinci sırada yer alacağımı doğrusu beklemiyordum' -

  İhsan Özkes: "Birinci sırada yer alacağımı doğrusu beklemiyordum" -

  CHP'nin 5-6 Eylül günlerinde yapılan 18. Olağanüstü Kurultayı'nda Parti Meclisi'ne (PM) en yüksek oyu alarak giren İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "İlk başlarda olacağımı umuyordum ancak birinci sırada yer alacağımı doğrusu beklemiyordum. Çok duygulandım. CHP'lilerin bir emekli müftüyü en yüksek oyla tercih etmesi aslında bu kurultayın Türkiye'ye verdiği en anlamlı mesajlardan birisi olsa gerek. Buna da ben mazhar olduğum için ayrıca mutluyum" dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Parti Meclisi Üyeleri

  CHP Parti Meclisi Üyeleri

  CHP’nin 18. Olağanüstü Kurultayı’nın 2. gününde yapılan Parti Meclisi (PM) seçimlerinin sonuçları açıklandı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP'de Cinsiyet Kotası Erkeklere Yaradı

  CHP'de Cinsiyet Kotası Erkeklere Yaradı

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının ikinci gününde seçimleri yapılan Parti Meclisi (PM) sonuçları, Çankaya İlçe Seçim Kurulunca açıklandı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP PM Seçiminde En Çok Erdoğan Toprak'ın Üzeri Çizildi

  CHP PM Seçiminde En Çok Erdoğan Toprak'ın Üzeri Çizildi

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun listesinde olan Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak 297 oy alarak üzeri en çok çizilen isim oldu. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP 18. Olağanüstü Kurultayı

  CHP 18. Olağanüstü Kurultayı’nda yapılan Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP Parti Meclisi Seçimi Sonuçları Açıklandı

  CHP Parti Meclisi Seçimi Sonuçları Açıklandı

  Chp'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP Kurultayında PM Listesinde En Yüksek Oyu İhsan Özkes Aldı

  CHP Kurultayında PM Listesinde En Yüksek Oyu İhsan Özkes Aldı

  Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi'nde yapılan CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda Parti Meclisi seçiminde vekillerin aldığı oylar belli oldu. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı

  Parti Meclisi seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı Sonuçlara göre en fazla oyu 665 ile İstanbul Milletvekili İhsan Özkes aldı Şafak Pavey 642, Veli Ağbaba 619, Tuncay Özkan 605, Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat ise 588 oy aldı Kılıçdaroğlu'nun olduğu belirtilen "Birlik ve Kardeşlik Listesi"nde olmayan Fikri Sağlar, Manisa Milletvekili Özgür Özel, eski CHP İstanbul İl Başkanı Ali Özcan, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu da PM'de yer aldı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  CHP Kurultayında Pm Listesinde En Yüksek Oyu İhsan Özkes Aldı

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi'nde yapılan CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda Parti Meclisi (PM) seçiminde en yüksek oyu İstanbul Milletvekili İhsan Özkes aldı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu Pm Listesinde 23, Toplamda 34 Vekili Aday Gösterdi

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Birlik ve Kardeşlik Listesi" adlı, PM anahtar listesinde, 23 milletvekili yer aldı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Birlik ve Kardeşlik" adını verdiği anahtar liste belli oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun PM ve YDK için hazırladığı belirtilen "Birlik ve Kardeşlik Listesi" delegelere dağıtıldı Listede, Emrehan Halıcı ile Faruk Loğoğlu yer almadı Listede ayrıca Enis Berberoğlu, Murat Özçelik, Tuncay Özkan, Engin Özkoç, Sena Kaleli, Gülseren Onanç, Gürkut Acar, Mehmet Ali Susam, Candan Yüceer, Alattin Yüksel, Zeynep Altıok, Levent Gök bulunuyor. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İşte Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda, merakla beklenen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun PM üyeliği için "anahtar listesi" belli oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında, merakla beklenen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun PM üyeliği için "anahtar listesi" belli oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında, Bazı Mevcut PM Üyeleri Yeniden Aday Olmadı

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında, mevcut PM'de üye olan bazı milletvekilleri adaylık başvurusunda bulunmadı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında PM İçin Vekillerden Rekor Başvuru

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının 2. gününde 60 kişilik Parti Meclisi için rekor başvuru oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında PM üyeliği için 474, Yüksek Disiplin Kurulu için 98, Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu için 12 başvuru yapıldığı açıklandı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP'nin Parti Meclisi İçin 474 Başvuru

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının Divan Başkanı Engin Altay, Parti Meclisi için 474 başvuru olduğunu açıkladı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında PM Listesi Matbaaya Gitti

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının ikinci gününde Parti Meclisi listesi matbaaya gönderildi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 06:09:28. #1.12#