SON DAKİKA İHSAN ÖZKES HABERLERİ

Son Dakika İhsan Özkes Haberleri


İHSAN ÖZKES

ADAY - CHP - İSTANBUL - ÜSKÜDAR

1957 Çorum doğumlu olan İhsan Özkes, 1992 yılında Üsküdar Müftüsü olarak atandı. 1999 seçimlerinde DSP Üsküdar Belediye Başkanlığı için görevinden ayrıldı. Aynı sene Şile Müftüsü olarak göreve döndü. Nihayet Ekim 1999'da Beyoğlu Müftülüğü'ne atandı.... Devamı

20:33
Mustafa Sarıgül Tehdit İddialarını Reddetti Şişli Belediye’sindeki tehdit iddialarına ilişkin soruşturmada eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün dün ifade verdi.
13:54
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları İhsan Özkes : Görmez, gör bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy İlçesi'ndeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresi'nin yapıldığını belirtti.
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları
13:39
İhsan Özkes: Görmez, Gör Bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy ilçesindeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresinin yapıldığını söyledi.
13:31
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Camilerimizin AKP'nin seçim bürolarına dönüştürülmesi, Kur'an kursları salonlarının AKP'nin kongrelerinin yapıldığı salonlar olması asla kabul edilemez"
17:08
Emir Sarıgül, Tehdit Soruşturması Kapsamında İfade Verdi Şişli Belediye’sindeki tehdit iddialarına ilişkin soruşturmada eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül de "şüpheli" olarak ifade verdi.
19:06
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "İnanın, bunu samimiyetimle söylüyorum, sizler olmasanız bunlar Yüce İslam'ı tarumar ederler.
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar
22:34
Artvin'de Uğur Mumcu Anıldı 24 Ocak 1993'te Ankara Karlı Sokak'taki evinin önünde arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu, Artvin Valiliği önündeki Atatürk anıtında toplanan vatandaşlar tarafından anıldı.
Artvin'de Uğur Mumcu Anıldı
14:59
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den bir yalancı peygamber daha çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:59
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:26
Hz. İbrahim Benim, Hz. Muhammed Kardeşim Demek Küfürdür, Söyleyen Kafir Olur" CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
14:04
İhsan Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
13:06
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Hz Muhammed yaşamış olsa Hz Muhammed'e savaş açardı bunlar.
18:19
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderlerine Sert... Ak Parti'li korkmaz'dan 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderlerine sert cevap Ak Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabına yazdığı 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderini sert bir dille eleştirdi.
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderlerine Sert...
18:10
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderleri Sert... Ak Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabına yazdığı 'Hazreti' kelimesi üzerinden kendisi eleştiren CHP ve MHP liderini sert bir dille eleştirdi.
AK Parti'li Korkmaz'dan 'Hazreti' Kelimesi Üzerinden Kendisi Eleştiren CHP ve MHP Liderleri Sert...
17:58
Ak Partili Vekilden Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Sert Eleştiri AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım. AK Parti’nin bir vekili olarak, AK Parti’yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" dedi.
Ak Partili Vekilden Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Sert Eleştiri
13:45
AKP Her Türlü Tedbire Rağmen Bir Kısım Vekili İkna Edemedi, Gemisi Su Aldı' CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, eskiden namuslu ve şerefli insanların hırsızlıkla suçlanan yakınlarına bile sahip çıkmadığını söyledi.
AKP Her Türlü Tedbire Rağmen Bir Kısım Vekili İkna Edemedi, Gemisi Su Aldı'
13:43
İhsan Özkes: Davutoğlu, Kimsenin Kolunu Koparamadı Ama Adaletin Kafasını Kopardı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek 4 eski bakanın Genel Kurul kararı ile Yüce Divan'a gönderilmemesi hakkında değerlendirmede bulundu.
12:22
CHP'li Özkes Açıklaması "Bir İslam ülkesinde, hem de Müslümanlığı kimseye kaptırmayanların hırsızlığı, yolsuzluğu bu kadar savunur hale gelmesi akıl tutulmasıdır"
12:15
CHP'li İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi CHP'li İhsan Özkes basın toplantısı düzenledi (Tür: Ankara)
CHP'li İhsan Özkes Basın Toplantısı Düzenledi
08:54
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı Yüce Divan görüşmeleri, bir yıldır gündeme damgasını vuran yolsuzluk ve rüşvet iddialarının arkasının kesilmeyeceğinin de işareti oldu.
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı
19:53
AK Parti'li Akış: 17-25 Aralık Darbe Girişimidir AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, "17-25 Aralık yolsuzluk iddialarının, siyasete karşı kullanılan silahta susturucu vazifesinden başka anlamı yoktur." dedi.
AK Parti'li Akış: 17-25 Aralık Darbe Girişimidir
17:51
Meclis'te Yüce Divan Oylaması AK Parti'li Akış: "17 25 Aralık yolsuzluk iddialarının, siyasete karşı kullanılan silahta susturucu vazifesinden başka anlamı yoktur" AK Parti'li Tunç: "Bir soruşturmada bu kadar hukuka aykırı delil biraraya geliyorsa, Anayasa ve ceza hukukunun evrensel kuralları çiğneniyorsa, burada yargısal faaliyet.
17:15
Meclis'te Yüce Divan Oylaması CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi, Meclis Soruşturma Komisyonu Raporu'nun Genel Kurul'a sunuluşunda Rıza Sarraf'ın isminin telaffuz edilmemesine itiraz etti Meclis Başkanvekili Bahçekapılı: "Gerekli ihtarlarda bulunacak ve oylamanın sağlıklı yapılması için elimizden gelen her türlü şeyi yapacağız"
16:58
Meclis'te Tarihi Gün (2) Chp'li ÖZKES PANKART AÇTI TBMM Genel Kurulunda 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylamasının yapılacağı bugünkü görüşmeler sırasında CHP İstanbul milletvekili İhsan Özkes, peygamberimiz Hz. Muhammed'in 'Hırsızlık yapan kızım Fatıma da olsa cezalandırırdım' sözünü pankart açarak genel kurulda gösterdi.
Meclis'te Tarihi Gün (2)
16:53
Hırsızlık Yapan Kızım Fatıma da Olsa Mutlaka Cezalandırırdım' Dövizi TBMM'de Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında 4 eski bakanın, Yüce Divan'a gönderilip gönderilmeyeceğine ilişkin oylama için toplandı.
Hırsızlık Yapan Kızım Fatıma da Olsa Mutlaka Cezalandırırdım' Dövizi TBMM'de
16:37
CHP'li Vekilden Hadis-i Şerifli Pankart CHP'li İhsan Özkes, Meclis'te 4 eski Bakanla ilgili görüşmelerde "Hırsızlık yapan kızım Fatıma da olsa mutlaka cezalandırırdım" hadisinin yazılı olduğu bir döviz açtı.
CHP'li Vekilden Hadis-i Şerifli Pankart
15:40
TBMM'de 4 Eski Bakanla İlgili Tarihi Oylama Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.
TBMM'de 4 Eski Bakanla İlgili Tarihi Oylama Başladı
19:28
Şişli Belediyesi'ndeki 'Tehdit' Soruşturmasında CHP'li Vekil İfade Verdi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü’nün “tehdit edildiği" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında CHP İstanbul Milletvekili İlhan Özkes tanık olarak ifade verdi.
19:08
Özel) Hayri İnönü'yü 'Tehdit' Soruşturmasında İhsan Özkes 'Tanık' Olarak İfade Verdi Şişli belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün "ehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes tanık olarak ifade verdi.
13:12
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Peygamber Efendimizin karikatürlerinin yayınlanmasını doğru bulmuyorum" "Türkiye'de yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimizin incitilmemesi konusunda gereken hassasiyetin gösterilmesini bekleriz"
17:29
AK Parti Düzce İl Kongresi AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, "Hizmet hizmet dedik davaya katkı sağlayacaklar dedik.
AK Parti Düzce İl Kongresi
16:58
AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz: "Neyin Ne Manaya Geldiğini Anlarım, İdrak Ederim ve Ona Göre... AK Parti Düzce 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz: - "Özellikle İslami kavramları kullanırken, her ne kadar bir ilahiyatçı değil, makine mühendisi de olsam, bu kavramları yerinde ve iyi kullanırım. Neyin ne manaya geldiğini anlarım, idrak ederim ve ona göre söylerim" AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal paylaşım sitesinde yılbaşı akşamı yayımladığı mesaja ilişkin, "Özellikle İslami kavramları kullanırken, her ne kadar bir ilahiyatçı değil, makine
AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz: 'Neyin Ne Manaya Geldiğini Anlarım, İdrak Ederim ve Ona Göre...
16:08
AK Parti Düzce 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Düzce Milletvekili Korkmaz: "Özellikle İslami kavramları kullanırken, her ne kadar bir ilahiyatçı değil, makine mühendisi de olsam, bu kavramları yerinde ve iyi kullanırım. Neyin ne manaya geldiğini anlarım, idrak ederim ve ona göre söylerim"
07:32
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı CHP'yi karıştıran ve Sarıgüller'e terör soruşturmasını başlatan ve kilit nokta görülen 'tehditle istifa mektubu' İstinye Park'ta Vekil İhsan Özkes tarafından yakılmış.
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı
13:50
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "(Dört eski bakanla ilgili soruşturma komisyonu) Aslında bakanların kendileri talep etmeli Yüce Divan'ı"
09:41
Hayri İnönü'nün İstifa Mektubu Ankara'da Yakıldı Mustafa Sarıgül'ün Hayri İnönü'den ileride yürürlüğe konulmak üzere başkanlıktan istifa ettiğine ilişkin imzalı yazı Ankara'da yakılınca gerginlik patlak verdi.
Hayri İnönü'nün İstifa Mektubu Ankara'da Yakıldı
11:51
Korkmaz Ailesi; 'Her Duruşmada Ali İsmail'i Yeni Kaybetmiş Gibi İçimiz Yanıyor' (2) Duruşma 21 OCAK'A ERTELENDİ Anne Emel ve baba Şahap Korkmaz, sabah saatlerinde adliye önüne CHP İl Başkanı Mustafa Ayan ile birlikte geldi.
Korkmaz Ailesi; 'Her Duruşmada Ali İsmail'i Yeni Kaybetmiş Gibi İçimiz Yanıyor' (2)
09:33
Ali İsmail Korkmaz Davasında Karar Bekleniyor Gezi eylemleri sırasında polis ve sivil vatandaşlarca dövüldükten sonra öldüğü iddiasıyla açılan davada bugün karar bekleniyor.
17:09
Kayseri Özkes Peygamber Yaşasa Acaba Bunların Cenaze Namazını Kıldırır Mıydı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Kayseri'de partisinin genişletilmiş il divan toplantısında konuştu.
Kayseri Özkes Peygamber Yaşasa Acaba Bunların Cenaze Namazını Kıldırır Mıydı
16:25
Özkes: Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor (2) "peygamber YAŞASA ACABA BUNLARIN CENAZE NAMAZINI KILDIRIR MIYDI?
Özkes: Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor (2)
15:57
Özkes: Domuz Derisinden Post, Hırsızlığı Helal Kılandan Müslüman Olmaz Kayseri’de konuşan CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, domuz derisinden post, hırsızlığı helal kılandan da Müslüman olamayacağını söyledi.
Özkes: Domuz Derisinden Post, Hırsızlığı Helal Kılandan Müslüman Olmaz
15:21
Kayseri Özkes Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Kayseri'de AK Parti'yi eleştirerek, 'AKP döneminde bina yükseliyor, zina çoğalıyor, riba, faiz yaygınlaşıyor" dedi.
Kayseri Özkes Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor
14:24
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Haram paranın Kızılay'a verilmesi durumunda o paradan Kızılay'ın yardım ettiği kişiler yararlanabilir.
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması
14:00
İhsan Özkes'ten Zarrab'ın Kızılay'a Bağışına Tepki: Haram Para ile İbadet Olmaz CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında gözaltına alınan şahsın el konulan ve tekrar iade edilen parasının faiz kısmının Kızılay’a bağışlanmasının Kızılay’ın ruhuna aykırı olduğunu savunarak," Rüşvet malı, haksız kazanılan mal, bir hayır kurumuna verilir mi? Hayır kurumuna verilmesi, Kızılay gibi kuruma verilmesi gerçekten Kızılay’ın ruhuna aykırıdır.
İhsan Özkes'ten Zarrab'ın Kızılay'a Bağışına Tepki: Haram Para ile İbadet Olmaz
14:23
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum Emir SARIGÜL: GÖREVİMDEN İSTİFA EDİYORUM (ek görüntü) Emir Sarıgül, " Gelinen bu noktada her fırsatta belediyeyi yönetemediğinden şikayet eden Hayri İnönü'ye istediği fırsatı vermek üzere bugün itibariyle öncelikle Şişli Belediyesi Başkanvekilliği görevimden ve Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum" Sarıgül'e bina önünde bekleyen grup, sloganlarla destek verdi.
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum
13:58
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3) Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, Şişli Belediyesi başkan vekilliği ve başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3)
13:14
Emir Sarıgül: "Ne Tehdit, Ne Küfür Bunlar Bizim Tarzımıza Uygun Davranışlar Değil" Şişli Belediye Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Ne tehdit, ne küfür bunlar bizim asla ve asla tarzımıza uygun davranışlar değildir” dedi.
20:22
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Şişli Belediye Başkanı İnönü: "Belediyemiz başkan yardımcısı Emir Sarıgül hakkındaki görüşmelerin, eşimin ifade ettiği Mustafa Sarıgül ile yaşanmışlıklarla birbirine karıştırılarak, algıların yanıltılması kabul edilebilir nitelikte değildir.
16:41
CHP'li Özkes: "Sayın İnönü Kesinlikle Böyle Bir Şeyin Söz Konusu Olmadığını Söylemiştir" CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Nazlı İnönü’nün açıklamaları ile ilgili olarak, "Ben şahidim ki Sayın Hayri İnönü kesinlikle böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söylemiştir" dedi.
15:46
İhsan Özkes: İktidar Dini Törenleri Cemaati Haklama Arenasına Dönüştürdü CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, iktidarın dini törenleri cemaati haklama arenasına dönüştürdüğünü söylediCHP Konya Milletvekili Atilla Kart ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:08:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İHSAN ÖZKES HABERLERİ
[Hata Bildir]