02:3100
SON DAKİKA İMF HABERLERİ

Son Dakika İmf Haberleri

   

  AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap

  AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun ’MİT, CHP’yi bölmek istiyor’ sözlerine cevap vererek, “Senin içini karıştırmaya ne gerek var, senin için zaten karışık” dedi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Muhtarların Hastane Tepkisi Yankı Buldu

  Muhtarların Hastane Tepkisi Yankı Buldu

  Manisa’ya yapılması planlanan 558 yataklı Şehir Hastanesinin inşaatının sürekli daha başlanmadan ertelenmesine tepki gösteren 6 mahalle muhtarının çağrısına kayıtsız kalmayan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, muhtarlarla bir araya gelerek, inşaat alanında incelemelerde bulundu. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi

  AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "2015'te anayasa değişikliğini yapacak bir çoğunlukla AK Parti'nin parlamentoya gelmesi, bu milletin geleceği bakımından büyük önem taşıyor" "Şimdiye kadar birçok işler yapıldı ama yeni bir anayasayla süreç taçlandırılacaktır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, çözüm süreci ve Milli Birlik ve Beraberlik projesine sonuna konuna kadar devam edeceklerini söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  "Türkiye'nin Yüzde 3,3 Civarında Büyüyeceğini Tahmin Ediyoruz"

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2013 yılında yüzde 4,1 oranında büyüyen Türkiye ekonomisinin 2014 yılında yüzde 3,3 civarında büyüyeceğini tahmin ettiklerini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Batı ve Orta Afrika'daki Ebola Salgını

  Batı ve Orta Afrika'daki Ebola Salgını

  Suudi Arabistan Gine'ye salgın ile mücadele etmesi için 2 yüz bin dolarlık yardım gönderdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İhracatta "Türkiye Markası" Lansmanı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Şu anda belli çevrelerden pompalanan karamsarlığa da hiç kimse aldırmasın. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Fransa'da Eski First Lady'nin Kitabı Elysee'yi Sarstı

  Ocak ayında Cumhurbaşkanı François Hollande'dan olaylı şekilde ayrılan eski First Lady Valerie Trierweiler'ın Hollande ile geçirdiği 9 yılı anlattığı 'Merci pour ce moment' (Bu an için teşekkürler) isimli kitabı çıktı. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Heyeti Serik'te

  AK Parti Heyeti Serik'te

  AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Serik İlçesi’nde Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Büyükşehir Belediye Serik Koordinatörü Ramazan Etli, AK Parti Serik İlçe Başkanı Ragıp Okudan, partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.11.2014 02:31:53. #1.11#