SON DAKİKA İMF HABERLERİ

Son Dakika İmf Haberleri

21:58
Yunanistan'ın Yeni Başbakanı İlklerle Göreve Başladı Yunanistan'da dini yemin etmeden resmen başbakanlık görevine başlayan Aleksis Tsipras, ilk gününde ikinci bir ilke imza attı.
Yunanistan'ın Yeni Başbakanı İlklerle Göreve Başladı
15:39
CHP'den Yunanistan Seçimleri Yorumu: Muhalefetteyken Atmak Kolay CHP'li Hamzaçebi, Yunanistan seçimleriyle ilgili "Muhalefetteyken bol keseden atmak, vaatte bulunmak elbette kolaydır. Önemli olan iktidarda bunu yapabilmektir" dedi.
CHP'den Yunanistan Seçimleri Yorumu: Muhalefetteyken Atmak Kolay
15:03
Yunanistan'ın Yeni Başbakanı, Başpiskopos'un Huzurunda Yemin Etmedi Yunanistan'ın ateist olan yeni Başbakanı Aleksis Tsipras, siyasi yemin ederken, İncil üzerine yemin etmedi.
Yunanistan'ın Yeni Başbakanı, Başpiskopos'un Huzurunda Yemin Etmedi
16:32
Sinop Bakan Ala Milletimiz Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacaktır Bakan Ala : Milletimiz bize 400'ü verip kendine layık olan bir anayasayı hediye olarak alacaktır SİNOP Ak Parti İl Kongresi'ne katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Önümüzdeki seçimlerde öyle ümit ediyoruz ki milletimiz bize 400'ü verip kendine layık olan bir anayasayı hediye olarak alacak.
Sinop Bakan Ala Milletimiz Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacaktır
16:02
Amasra Kadın Kolları Başkanı Şükran Kayalık Seçildi Bartın’ın Amasra ilçesinde 4. İlçe Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi.
Amasra Kadın Kolları Başkanı Şükran Kayalık Seçildi
22:00
Şanlıurfa- CHP'li Oran Türkiye Artık Terörde Çözümün Değil, Sorunun Parçası Haline Geldi CHP'li Oran Türkiye artık terörde çözümün değil, sorunun parçası haline geldi CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Fransa'nın başkenti Paris'te 12 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınarken, Ak Parti iktidarına dek, Cumhuriyet hükümetlerinin tümü uluslararası terörle mücadelede dünyaya güven vermiş, çözümün parçası olmuştur.
Şanlıurfa- CHP'li Oran Türkiye Artık Terörde Çözümün Değil, Sorunun Parçası Haline Geldi
20:54
CHP'li Oran: Türkiye Artık Terörde Çözümün Değil, Sorunun Parçası Haline Geldi Chp İstanbul Milletvekili Umut Oran, Fransa'nın başkenti Paris'te 12 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınarken, "Ak Parti iktidarına dek, Cumhuriyet hükümetlerinin tümü uluslararası terörle mücadelede dünyaya güven vermiş, çözümün parçası olmuştur.
CHP'li Oran: Türkiye Artık Terörde Çözümün Değil, Sorunun Parçası Haline Geldi
11:53
Yunanistan Krizi Euro Krizine Dönüşür Mü? Yunanistan ve Euro krizi tekrar patlak verdi.
13:10
Kayseri Şeker'de Faiz Yükünden Kurtuluş Davul Zurna Eşliğinde Halaylar Çekilerek Kutlandı Kayseri Şeker’de 2014 yılının son gününde büyük bir borç ve faiz yükünden daha kendi imkanları ile kurtuluş, çalışanlar tarafından davul zurna eşliğinde halaylar çekilerek kutlandı.
Kayseri Şeker'de Faiz Yükünden Kurtuluş Davul Zurna Eşliğinde Halaylar Çekilerek Kutlandı
21:23
Eski CHP'li Sayan'dan İlginç Erdoğan Kılıçdaroğlu Karşılaştırması CHP eski MYK Üyesi Savcı Sayan, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Davos’a bir daha gelmeyeceğim diye one munite diyor.
Eski CHP'li Sayan'dan İlginç Erdoğan Kılıçdaroğlu Karşılaştırması
20:44
CHP Eski Myk Üyesi Savcı Sayan Açıklaması CHP eski MYK Üyesi Savcı Sayan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Davos’a bir daha gelmeyeceğim diye one munite diyor.
CHP Eski Myk Üyesi Savcı Sayan Açıklaması
12:40
Konya Müsiad'ta Paralel Yapıyla Mücadele Konuşuldu Konya’da Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesi Cuma toplantılarında bu hafta “17 ve 25 Aralık Darbe Girişiminin Yıldönümünde Paralel Yapıyla Mücadele” konusu masaya yatırıldı.
Konya Müsiad'ta Paralel Yapıyla Mücadele Konuşuldu
23:08
Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin yükselen bir yıldız olduğunu belirterek, “Ülkemiz ateş çemberinin içinde.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması
18:53
Trabzon Davutoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Paralelciler ile Koalisyon Yaptınız Mı, Yapmadınız mı Detaylar Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Trabzon İl Kongresi'ne katıldı.
Trabzon Davutoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Paralelciler ile Koalisyon Yaptınız Mı, Yapmadınız mı Detaylar
18:06
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (3) Davutoğlu TRABZON'DA DA CHP'YE ÇATTI Başbakan Ahmet Davutoğlu, Trabzon'da Ak Parti kongresine katıldı.
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (3)
21:17
"Çözüm Süreci Türkiye'nin En Önemli Siyasi Hamlelerinden Biridir" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, "Çözüm süreci Türkiye'nin en önemli siyasi, sosyal ve kültürel hamlelerinden biridir." dedi.
'Çözüm Süreci Türkiye'nin En Önemli Siyasi Hamlelerinden Biridir'
20:35
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da Açıklaması "Bu kadar yol katetmişken, bu kadar kazanım elde etmişken, istiklalimizi elimize almışken, kökü dışarıda örgütlerin yeniden başımıza çöreklenmesine, bizi yeniden dizayn etme çalışmalarına asla izin verilemez" "Çözüm süreci Türkiye'nin en önemli siyasi, sosyal ve kültürel hamlelerinden biridir.
19:00
AK Parti Sapanca İlçe Kongresi Bakan İslam'ın Katılımıyla Gerçekleşti AK Parti Sapanca İlçe Olağan Kongresi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın katılımlarıyla gerçekleşti.
AK Parti Sapanca İlçe Kongresi Bakan İslam'ın Katılımıyla Gerçekleşti
18:21
Fikri Işık: "Bunlara Kaddafi'nin Çadırı Lazım" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Edirne'de- Bakan Işık: "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu kadar israf olur mu?' diye padişahtan, mimarına topa tutardı, bunlara Kaddafi'nin çadırı lazım" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu
16:37
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Edirne'de Bakan Işık: "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla uğraşanlar, inanın Mimar Sinan döneminde Selimiye Camii yapılırken de 'Bu kadar büyük camiye ne gerek var, bu kadar israf olur mu?' diye padişahtan, mimarına topa tutardı, bunlara Kaddafi'nin çadırı lazım"
20:44
AK Parti Kırklareli İl Kongresi Başbakan Davutoğlu: (2) "Bu ülkenin doğusu da batısı da kuzeyi de güneyi de tek bir bütündür, ayrılmaz, parçalanmaz bir bütündür" "Hani bazı parti liderleri varya Türkiye'nin bir kısmına gider, bir kısmına gidemez. Türkiye'nin doğusuna gider batısına gidemez, batısına giderse doğusuna gidemeyenler varya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye'nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık" "İşte bu bilinç sebebiyledir ki Yemen'de yan yana savaşanlar, Bakü'de Kafkas cephesinde yan yana savaşanlar,
20:24
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun Hdp ile Koalisyon ile İlgili Açıklaması AK Parti Kırklareli İl Kongresi- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Bu ülkenin doğusu da batısı da kuzeyi de güneyi de tek bir bütündür, ayrılmaz, parçalanmaz bir bütündür"-"Hani bazı parti liderleri varya Türkiye'nin bir kısmına gider, bir kısmına gidemez. Türkiye'nin doğusuna gider batısına gidemez, batısına giderse doğusuna gidemeyenler varya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye'nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık"- "İşte bu bilinç sebebiyledir ki Yemen'de yan yana savaşanlar, Bakü'de
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun Hdp ile Koalisyon ile İlgili Açıklaması
17:20
Başbakan Davutoğlu'nu Erzurum'da Atlı Ciritçiler Karşıladı Erzurum'dan uçakla Kars'a giden Başbakan Ahmet Davutoğlu, spor salonunda yapılan AK Parti il kongresine katıldı.
16:04
AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun ’MİT, CHP’yi bölmek istiyor’ sözlerine cevap vererek, “Senin içini karıştırmaya ne gerek var, senin için zaten karışık” dedi.
AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap
11:09
Muhtarların Hastane Tepkisi Yankı Buldu Manisa’ya yapılması planlanan 558 yataklı Şehir Hastanesinin inşaatının sürekli daha başlanmadan ertelenmesine tepki gösteren 6 mahalle muhtarının çağrısına kayıtsız kalmayan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, muhtarlarla bir araya gelerek, inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Muhtarların Hastane Tepkisi Yankı Buldu
18:44
AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "2015'te anayasa değişikliğini yapacak bir çoğunlukla AK Parti'nin parlamentoya gelmesi, bu milletin geleceği bakımından büyük önem taşıyor" "Şimdiye kadar birçok işler yapıldı ama yeni bir anayasayla süreç taçlandırılacaktır.
AK Parti Sultanbeyli İlçe Kongresi
13:02
AK Parti Taşköprü'de Ali Eşref Sevim ile 'Devam' Dedi Adalet ve Kalkınma Partisi Taşköprü İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti.
AK Parti Taşköprü'de Ali Eşref Sevim ile 'Devam' Dedi
15:53
Bakan Zeybekci: 6,5 Milyon Vatandaşımızı İş Sahibi Yaptık Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 2009'dan bu yana 6 milyon 500 bin kişiyi iş sahibi yaptıklarını söyledi.
Bakan Zeybekci: 6,5 Milyon Vatandaşımızı İş Sahibi Yaptık
10:58
İmf: Türkmenistan Gsyih Büyümede Dünyada Lider Uluslararası Para Fonu (İMF) tarafından açıklanan “World Economic Outlook”raporuna göre, Türkmenistan gayri safi yurtiçi hasıla (GSYİH) büyüme rakamlarında ilk sıralara yerleşti.
İmf: Türkmenistan Gsyih Büyümede Dünyada Lider
13:09
AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, çözüm süreci ve Milli Birlik ve Beraberlik projesine sonuna konuna kadar devam edeceklerini söyledi.
AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
18:48
"Türkiye'nin Yüzde 3,3 Civarında Büyüyeceğini Tahmin Ediyoruz" Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2013 yılında yüzde 4,1 oranında büyüyen Türkiye ekonomisinin 2014 yılında yüzde 3,3 civarında büyüyeceğini tahmin ettiklerini söyledi.
12:30
Batı ve Orta Afrika'daki Ebola Salgını Suudi Arabistan Gine'ye salgın ile mücadele etmesi için 2 yüz bin dolarlık yardım gönderdi.
Batı ve Orta Afrika'daki Ebola Salgını
16:33
İhracatta "Türkiye Markası" Lansmanı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Şu anda belli çevrelerden pompalanan karamsarlığa da hiç kimse aldırmasın.
14:15
Fransa'da Eski First Lady'nin Kitabı Elysee'yi Sarstı Ocak ayında Cumhurbaşkanı François Hollande'dan olaylı şekilde ayrılan eski First Lady Valerie Trierweiler'ın Hollande ile geçirdiği 9 yılı anlattığı 'Merci pour ce moment' (Bu an için teşekkürler) isimli kitabı çıktı.
15:31
AK Parti Heyeti Serik'te AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Serik İlçesi’nde Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Büyükşehir Belediye Serik Koordinatörü Ramazan Etli, AK Parti Serik İlçe Başkanı Ragıp Okudan, partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Heyeti Serik'te
12:08
Çekici, Cumhurbaşkanlığı Seçimini Değerlendirdi Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici, hafta sonu gerçekleştirilen cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Çekici, Cumhurbaşkanlığı Seçimini Değerlendirdi
18:58
Erdoğan: Bu İstiklal Marşı mı, Yoksa Çanakkale Şehitleri mi Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak Cumhurbaşkanı adayları, elbette bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında durmamızdan rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: Bu İstiklal Marşı mı, Yoksa Çanakkale Şehitleri mi
18:40
Erdoğan: ''Türkmen kardeşlerimiz için de mücadele veriyoruz" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak cumhurbaşkanı adayları, elbette bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında dimdik durmamızdan çok rahatsız oluyor.
Erdoğan: ''Türkmen kardeşlerimiz için de mücadele veriyoruz' -
18:13
Erdoğan: Bizim İsrail Zulmüne, Karşı Durmamızdan Rahatsızlar Erdoğan, "CHP, MHP, onların Cumhurbaşkanı adayları, bunları parmağında oynatan Pensilvanya, bizim İsrail zulmü karşısında dimdik durmamızdan çok rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: Bizim İsrail Zulmüne, Karşı Durmamızdan Rahatsızlar
18:08
Erdoğan: CHP ve MHP Bizim İsrail Zulmüne Karşı Çıkmamızdan Rahatsız Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak Cumhurbaşkanı adayları, bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında durmamızdan çok rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: CHP ve MHP Bizim İsrail Zulmüne Karşı Çıkmamızdan Rahatsız
23:43
Erdoğan: "Seni İslam Konferansı Örgütü'ne gönderdik orada bizi rezil ettin" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklal Marşı'nı dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir" dedi.
Erdoğan: 'Seni İslam Konferansı Örgütü'ne gönderdik orada bizi rezil ettin' -
23:37
Erdoğan: Anadolu Ajansı ile Mazlumların Sesi Oluyoruz Erdoğan, "İstiklal Marşını dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir." dedi.
Erdoğan: Anadolu Ajansı ile Mazlumların Sesi Oluyoruz
22:16
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Manisa'da Başbakan Erdoğan, "İstiklal Marşını dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir." dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Manisa'da
19:16
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’nin 10 yılda ihracatının 36 milyar dolardan, 153 milyar dolara çıktığını söyleyerek, “Bu yeterlimi değil, inşallah daha çok çalışacağız, dünyaya 10 yıl sonra 500 milyar dolar ihracat yapan bir ülke olacağız” dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması
14:10
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof Dr. Veyse Eroğlu Afyonkarahisar'da Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye ekonomisinin krize rağmen geçtiğimiz yıl ve bu yıl büyümeye devam ettiğini kaydederek, “Türkiye belki son 200 yılın en parlak dönemini yaşıyor, hem ekonomide, hem de diğer kurumlar açısından her bakımdan en güçlü dönemini yaşıyor” dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof Dr. Veyse Eroğlu Afyonkarahisar'da
18:10
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Tgrt Haber'e Konuk Oldu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “1967’den bu yana İsrail’in karşısında diplomatik blok çıkmıyor.
14:41
Körfez'deki Park Hizmete Girdi İzmit Belediyesi’nin park seferberliği devam ediyor.
Körfez'deki Park Hizmete Girdi
07:41
Bakan Eroğlu: 10 Ağustos Türkiye Tarihi İçin Bir Milattır Konya'da açılış töreninde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "10 Ağustos'ta cumhurbaşkanımızı vekiller değil asiller yani milletimiz seçecek." dedi.
Bakan Eroğlu: 10 Ağustos Türkiye Tarihi İçin Bir Milattır
05:21
Bakan Eroğlu: Polis Abiden Değil, Amirden Emir Alır" Haberine Ek Aksaray'da toplu temel atma ve açılış törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 22.30 sıralarında Konya'ya geldi.
Bakan Eroğlu: Polis Abiden Değil, Amirden Emir Alır' Haberine Ek
05:21
Bakan Eroğlu: Polis Abiden Değil, Amirden Emir Alır" Haberine Ek Aksaray'da toplu temel atma ve açılış törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 22.30 sıralarında Konya'ya geldi.
Bakan Eroğlu: Polis Abiden Değil, Amirden Emir Alır' Haberine Ek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:14:42. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İMF HABERLERİ
[Hata Bildir]