SON DAKİKA İMRENLER HABERLERİ

Son Dakika İmrenler Haberleri

16:18
Demirci'de Kiraz Hasadı Başladı Türkiye'de en geç kiraz hasadı yapılan bölgelerden Demirci'de, kiraz bahçelerinde yeni mahsul ürünlerin toplanmasına başlandı.
Demirci'de Kiraz Hasadı Başladı
15:57
Demirci'de Kiraz Hasadı Başladı Türkiye'de en geç kiraz hasadı yapılan bölgelerden Demirci'de, kiraz bahçelerinde yeni mahsul ürünlerin toplanmasına başlandı.
Demirci'de Kiraz Hasadı Başladı
13:25
Demirci'de Küçük Fadime'nin İsminin Verildiği Park Törenle Açıldı Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı İmrenler mahallesinde 2010 yılında talihsiz kaza sonucu hayatını kaybeden Fadime Yalçın’ın adı mahallesinde yapılan parkta verildi.
Demirci'de Küçük Fadime'nin İsminin Verildiği Park Törenle Açıldı
17:02
Hüyük'ün Tek Kadın Muhtarı İmrenler Mahallesi Muhtarı Açıkbaş, "Benim amacım; göz boyayıcı değil kalıcı hizmetler yapabilmek" dedi.
11:20
Küçük Fadime'nin Adı Parkta Yaşayacak 2010 yılında Demirci ilçesine bağlı İmrenler köyü İlkokulunda talihsiz kaza sonucu hayatını kaybeden Fadime Yalçın'ın adı köy parkında yaşayacak.
Küçük Fadime'nin Adı Parkta Yaşayacak
12:06
Demirci'de 6 Köye Oyun Grubu Kuruldu Demirci Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince ilçeye bağlı 6 köye çocuk oyun grupları kuruldu.
Demirci'de 6 Köye Oyun Grubu Kuruldu
15:25
Toplululaştırma Çalışmaları Beyşehir'in Tarımını Ayağa Kaldıracak AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçelerinde hayata geçirilen ve geçirilmekte olan toplulaştırma projelerinin bölgenin geleceğine yön vererek, yöre çiftçisini tarımda ayağa kaldıracağını söyledi.
Toplululaştırma Çalışmaları Beyşehir'in Tarımını Ayağa Kaldıracak
16:26
Beyşehir'de Tarım Alanlarını Toplulaştırma Çalışmaları Konya Beyşehir'de tarım alanları toplulaştırma çalışmaları hız kazandı.
Beyşehir'de Tarım Alanlarını Toplulaştırma Çalışmaları
10:12
Yeni Yasanın Uygulamasında Örnek Olacağız Tahir Akyürek, yeni yasanın uygulanmasının en iyi şekilde Konya'da gerçekleşmesi için çalıştıklarını dile getirdi.
Yeni Yasanın Uygulamasında Örnek Olacağız
11:20
Konya'da 5 İlçede Tarım Arazileri Toplulaştırılıyor Konya'da 5 ilçede tarım arazileri toplulaştırılıyor.
10:54
Konya'nın 5 İlçesinde Toplulaştırma Sevinci Konya’nın 5 ilçesine bağlı 15 köy ve kasabasında tarım alanlarının toplulaştırılacağı belirtildi.
10:09
Bayraklı Beledıyesı'nden 15 Hıbe Araç Bayraklı Belediyesi İzmir ve farklı illerin ilçe belediyelerine 2 si minibüs toplam 15 adet araç hibesi gerçekleştirdi.
Bayraklı Beledıyesı'nden 15 Hıbe Araç
15:54
(Özel Haber) 90 Yıllık "Dev Çınar" Cumhuriyet ile Aynı Yaşta Bayrampaşa'da yaşayan Sadık Özkan, Cumhuriyet'in 90'ıncı yıldönümünde yeni yaşına ayak bastı.2'si erkek, 2'si kız toplam 4 çocuk, 17 torun ve 7 torun çocuğuna sahip olan Özkan, "Cumhuriyet sayesinde çocukluğumuzda yaşadığımız sıkıntıların"...
(Özel Haber) 90 Yıllık 'Dev Çınar' Cumhuriyet ile Aynı Yaşta
15:03
Beyşehir, Hüyük ve Derebucak'ta Yeni Orman Yolları Açılıyor Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçelerinde 2013 yılında 10,6 kilometrelik yeni orman yolu açıldı ve sanat yapısı çalışmaları yürütüldü.
15:10
Ereğli Belediyesi Ayakkabı Atma Yarışmasında 2. Oldu Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen 'Ayakkabı Fırlatma Oyunları'nda 2.lik kupası alan itfaiye müdürlüğü ekipleri Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı makamında ziyaret etti.
Ereğli Belediyesi Ayakkabı Atma Yarışmasında 2. Oldu
13:24
Ayakkabı Fırlatma Oyunları Sona Erdi Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen 2.Ayakkabı Fırlatma Oyunları finali kupa töreni ile sona erdi.
Ayakkabı Fırlatma Oyunları Sona Erdi
11:39
Bayraklı'dan Çıldır'a Çöp Kamyonu Bayraklı Belediyesi, Ardahan Çıldır'a çöp kamyonu hibe etti.
Bayraklı'dan Çıldır'a Çöp Kamyonu
10:49
Bayraklı'dan Elazığ'a Çöp Kamyonu Bayraklı Belediyesi Meclis kararı ile bir çöp kamyonu Elazığ'ın Yazıkonak Belediyesine gönderilmek üzere protokol düzenlendi.
Bayraklı'dan Elazığ'a Çöp Kamyonu
12:13
İmrenlerliler İstanbul'da İftar Yemeğinde Buluştu Hüyük'e bağlı İmrenler beldeliler, İstanbul'da verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.
İmrenlerliler İstanbul'da İftar Yemeğinde Buluştu
15:15
Konya'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Hüyük ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
11:47
Hüyük'te Dereceye Giren Öğrencilere Hediyeleri Verildi Konya'nın Hüyük ilçesinde düzenlenen şiir ve slogan yarışmasında birinci olanlara tablet bilgisayar hediye edildi.
14:05
Hüyük'te Öğrencilere Trafik Semineri Hüyük Jandarma Karakolu'nda görevli timler, öğrencilere trafik semineri verdi.
17:12
Başkanlar Kartal'da Buluştu Eski ve yeni belediye başkanları 140.parkı açılışı için Kartal'da biraraya geldi.
Başkanlar Kartal'da Buluştu
02:41
Yatak Odasında Çıkan Yangın Paniğe Sebep Oldu Manisa'nın Demirci ilçesine bağlı İmrenler köyünde bir evin yatak odasında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından büyümeden söndürüldü.
13:00
İmrenler Beldesinde Organize Hayvancılık Projesi Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde TOKİ Başkanlığı ve İmrenler Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek organize hayvancılık projesinin bölgede bir ilk olacağı belirtildi.
16:19
İmrenler Belediye Başkanı Şenönder."Anadolu Yatılı Kız Meslek Lisesi'ne 240 Öğrencilik Pansiyon... Hüyük ilçesine bağlı İmrenler belde Belediye Başkanı Ahmet Refik Şenönder, İmrenler Yatılı Kız Meslek Lisesi'ne 240 öğrenci kapasiteli pansiyon yapılmasının 2013 yılı yatırım programına alınması için teklifte bulunduklarını söyledi.
16:21
İmrenler Beldesinde TOKİ Sevinci Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı İmrenler Beldesi'nde TOKİ tarafından Tarım Köy projesi kapsamında hayata geçirilen ve alt gelir grubuna hitap eden, yapımının büyük bölümü tamamlanan tek katlı ve müstakil toplu konutların hak sahiplerini belirlemek...
İmrenler Beldesinde TOKİ Sevinci
15:05
Hüyük'te 3 Belediye Turizmde Öncelikli Yöre Belediyesi Oldu Konya'nın Hüyük ilçesinde 3 belediye turizmde öncelikli yöreler kapsamına alındığı bildirildi.
Hüyük'te 3 Belediye Turizmde Öncelikli Yöre Belediyesi Oldu
16:53
Hüyük'te Selki Yelten Pancar Alım Merkezi Açıldı Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı Selki beldesine bünyesinde son sistem ürün analiz laboratuvarı da bulunan pancar alım merkezi kuruldu.
Hüyük'te Selki Yelten Pancar Alım Merkezi Açıldı
15:04
Hüyük'te Selki Yelten Pancar Alım Merkezi Açıldı Hüyük'e bağlı Selki beldesine, bünyesinde son sistem ürün analiz laboratuvarı da bulunan pancar alım merkezi kuruldu.
13:00
Sulama Projeleri İmrenler'e Hayat Verecek Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesine yapılacak gölet ve uygulanacak sulama projelerinin yöreye hayat vereceği bildirildi.
11:42
Hüyük'te Gölet ve Sulama Projesi Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde devreye girecek gölet ve sulama projesi yöredeki tarım arazilerine hayat verecek.
Hüyük'te Gölet ve Sulama Projesi
18:23
Beyşehir Gölü'ne Biyolojik Arıtma Tesisi Beyşehir Gölü'ne aktığı belirtilen evsel atıklar biyolojik arıtma tesislerinde toplanarak arıtma işlemine tabi tutulacak.
14:12
İmrenler'de Yol Sevinci Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde, Beyşehir yolunun yapım çalışmalarının başlamasının sevinci yaşanıyor.
İmrenler'de Yol Sevinci
11:30
Beyşehir Gölü Artık Kirlenmeyecek Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı bazı beldelerden geçmişte Beyşehir Gölü'ne aktığı belirtilen evsel atıklar yapım çalışmaları için düğmeye basıldı.
Beyşehir Gölü Artık Kirlenmeyecek
10:40
Hüyük'te Yol Sevinci Hüyük ilçesi İmrenler beldesinde, Beyşehir yol yapım çalışmalarının başlamasının sevinci yaşanıyor.
15:20
İmrenler'e Öğrenci Yurdu İsteği Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde öğrencilerin barınma sorunu yaşadığı bildirildi.
13:52
İmrenler'de Yurt Sorunu Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde öğrenim gören kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm bulunacak bir pansiyon ya da yurt binası isteniyor.
İmrenler'de Yurt Sorunu
19:08
Konya'dan Kısa Kısa Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Göl Feneri Kültür ve Dayanışma Derneği aşevi kuruyor.
14:00
İmrenler'de Yayla Sevinci Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesindeki yaylaların, muhafaza ormanı kapsamından çıkarılması yörede sevinçle karşılandı.
16:06
İmrenler'deki TOKİ Konutlarının Büyük Kısmı Tamamlandı Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde TOKİ tarafından "Tarım-köy Projesi" kapsamında yapımına başlanan toplu konut inşaatlarının büyük bölümü tamamlandı.
15:41
İmrenler'de TOKİ Konutları Yükseliyor Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı İmrenler beldesinde TOKİ tarafından 'tarım-köy' projesi kapsamında yapımına başlanan toplu konut inşaatlarının büyük bölümü tamamlandı.
İmrenler'de TOKİ Konutları Yükseliyor
12:00
İmrenler Kültür ve Sanat Festivali Hüyük ilçesine bağlı İmrenler Belde Belediye Başkanı Ahmet Refik Şenönder, geleneksel olarak düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali'nin bu yıldan itibaren uluslararası kimliğe bürüneceğini bildirdi.
11:20
Hüyük'te Eğitim Kurumlarına Atamalar Hüyük Halk Eğitim Merkezi'ne müdür yardımcısı ataması yapıldı.
13:01
Köşk'te Garaj Yangını Hüyük ilçesine bağlı Köşk beldesinde çıkan yangında bir evin garaj bölümü yandı.
12:20
Seyit Onbaşı'nın Yaşamı, Tiyatro Oyunu ile Canlandırıldı Çanakkale Savaşı kahramanlarından Seyit Onbaşı'nın yaşamı, Hüyük ilçesine bağlı İlmen beldesinde tiyatro oyunu ile canlandırıldı.
17:50
Demirci'de Melengiç Aşılama Çalışmaları Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, köylerde uygulanan melengiç aşılama çalışmalarını yerinde inceledi.
15:53
"2 Yılda 13 Çocuk Okulda Kaza Kurbanı Oldu" Gündem Çocuk, son 2 yılda eğitim ortamlarında 13 çocuğun ihmal ve çok kolay önlenebilecek sebeplerden dolayı yaşamını yitirdiğini belirtti.
14:13
Hüyük'te Budama Eğitimi Hüyük İlçe Tarım Müdürlüğü, ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte kırsal alanda meyve ağaçlarında budamaya yönelik eğitim çalışmalarına başladı.
17:13
Prof. Dr. Yerlikaya'nın Beyşehir ve Seydişehir Ziyaretleri AK Parti Konya Milletvekili Aday Adaylığı İçin RTÜK Üyeliği ve Başkan Vekilliği Görevinden İstifa Eden Prof.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:31:08. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İMRENLER HABERLERİ
[Hata Bildir]