SON DAKİKA İNEBOLU HABERLERİ

Son Dakika İnebolu Haberleri

 • 10:06CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya AçıklamasıCHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya Açıklaması‘Halkla Buluşma’ etkinlikleri kapsamında Abana’da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, siyasette hizmet etmek için yola çıktığını ifade ederek mecliste elini indiren kaldıran bir vekil olmayacağını vurguladı.
 • 16:54MHP'liler, Subaşı Köyünü Ziyaret EttiMHP'liler, Subaşı Köyünü Ziyaret EttiMHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, 7 Haziran Genel Seçimlerinde Kastamonu halkından yetki ve destek beklediklerini ifade ederek, şimdiye kadar bulundukları temaslarda partisine yönelik büyük bir teveccühün oluştuğunu söyledi.
 • 17:11Yenidünya, Sanayi Esnafını Ziyaret EttiYenidünya, Sanayi Esnafını Ziyaret EttiCHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, Ankara’da yatarak vekillik yapılamayacağını söyledi.
 • 17:46Kastamonu'da YağışKastamonu'da etkili olan yağış ve dolu trafiği olumsuz etkiledi.
 • 11:18İnebolu'da Yıl Sonu Sergisiİnebolu ilçesinde, makine nakışı ve dokuma kurslarının yıl sonu sergisi açıldı.
 • 17:52Mhp, İnebolu'da Seçim Bürosunun Açılışını YaptıMhp, İnebolu'da Seçim Bürosunun Açılışını YaptıMHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, iktidar vekillerinin Kastamonu’ya hizmet noktasında yeterli performansı gösteremediğini söyledi.
 • 20:11Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: " Türkiye'yi Yarı Açık Cezaevine Çevirdiler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Kastamonu mitingi- Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Kastamonu mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)- "Altında Başbakanın imzası var, yabancıların çalıştırılması hakkında kanun tasarısı. 6 milyon 200 bin işsiz var, kendi işsizine iş bulmuyorsun, 'onlara bulacağım' diyorsunuz"- "Gençleri her zaman bu ülkenin geleceği olarak gördüm. Gençleri her zaman bu ülkenin umudu olarak gördüm. Gençleri her zaman en büyük gücümüz olarak gördüm. Gençler bizim başımızın üstündedir, onlar bizim çocuklarımızdır, onlara bakacağız ve sorunlarını çözeceğiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Altında Başbakanın imzası var, yabancıların çalıştırılması hakkında kanun tasarısı. 6 milyon 200 bin işsiz var, kendi işsizine iş bulmuyorsun, 'onlara bulacağım' diyorsunuz" dedi.
 • 18:59Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Haramilerin İktidarını Al Aşağı Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından detaylar- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Sahneye çıkıp Kılıçdaroğlu'na hediye veren çocuklar- Genel detaylar CHP'nin Kastamonu mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)- "Altında Başbakanın imzası var, yabancıların çalıştırılması hakkında kanun tasarısı. 6 milyon 200 bin işsiz var, kendi işsizine iş bulmuyorsun, 'onlara bulacağım' diyorsunuz"- "Gençleri her zaman bu ülkenin geleceği olarak gördüm. Gençleri her zaman bu ülkenin umudu olarak gördüm. Gençleri her zaman en büyük gücümüz olarak gördüm. Gençler bizim başımızın üstündedir, onlar bizim çocuklarımızdır, onlara bakacağız ve sorunlarını çözeceğiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Altında Başbakanın imzası var, yabancıların çalıştırılması hakkında kanun tasarısı. 6 milyon 200 bin işsiz var, kendi işsizine iş bulmuyorsun, 'onlara bulacağım' diyorsunuz" dedi.
 • 18:52CHP'nin Kastamonu MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Altında Başbakanın imzası var, yabancıların çalıştırılması hakkında kanun tasarısı. 6 milyon 200 bin işsiz var, kendi işsizine iş bulmuyorsun, 'onlara bulacağım' diyorsunuz" dedi.
 • 17:51Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Dört Yıl Yetki Verin Yoksulluğu Tarihe Gömeceğim"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’ye getirilen yabancıların çalıştırılmasına ilişkin kanun tasarısını eleştirerek, “6 milyon 200 bin kişiye iş buldun, geriye yabancılar kaldı’ diye konuştu.
 • 15:51Genel Seçime DoğruAK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, İnebolu ilçesini ziyaret etti.
 • 22:04CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Yenidünya: CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Yenidünya: "Protokol Vekili Olmayacağım"CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, 7 Haziran’da seçilmesi durumunda protokolde oturan bir vekil olmayacağını, aksine çalışan bir vekil olacağını söyledi.
 • 21:30CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Yarın Kastamonu'ya GeliyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihinde dönüm noktası olan 19 Mayıs 1919’un 96. yıl dönümünde Kastamonu’ya gelecek.
 • 18:11CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yenidünya: "Protokol Vekili Olmayacağım"Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, İnebolu’da vatandaşlar ve partililerle bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada protokol vekili olmayacağını, tüm gayretiyle Kastamonu’nun ve Kastamonu’nun ilçelerinin sorunlarını çözmek için gayret göstereceğini vurguladı.
 • 16:14Abana'da Balıkçılar Bilgilendirildiİnebolu Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Sercan Korkan, Abana ilçesinde faaliyet gösteren balıkçıları düzenledikleri toplantıyla bilgilendirdi.
 • 11:50Kurtuluş Savaşı'nın İstiklal Madalyalı Kayıkçıları Tarihe Adlarını YazdırdıKurtuluş Savaşı'nın İstiklal Madalyalı Kayıkçıları Tarihe Adlarını YazdırdıKurtuluş Savaşı'nda düşman işgali görmemesine rağmen cephe gerisindeki hizmetleriyle Kastamonu'nun ilçesi İnebolu'ya istiklal madalyalı tek ilçe unvanını kazandıran İnebolulu kayıkçılar, tarihe adlarını altın harflerle yazdırdı.
 • 11:20Kurtuluş Savaşı'nın İstiklal Madalyalı KayıkçılarıKurtuluş Savaşı'nda düşman işgaline uğramamasına rağmen, cephe gerisindeki hizmetleriyle İnebolu'ya "istiklal madalyalı tek ilçe" unvanını kazandıran kayıkçılar, tarihe adlarını altın harflerle yazdırdı.
 • 11:04Anadolu Ajansı Özel Haber1- Paris'in merkezinde "köprü altı göçmen kampı" Fransa'nın başkenti Paris'teki Kuzey Garı yakınlarında 300'den fazla göçmen köprü altında kurdukları kampta yaşam mücadelesi veriyor Sayıları son 2 ayda yaklaşık 4 kat artan Sudan, Çad, Eritre, Etiyopya ve Suriye gibi ülkelerden gelen göçmenlerin bazıları 1 yıla yakın süredir sokaktaki kampta yaşıyor Kamptaki göçmenlere yardım sağlayan 35 yaşındaki Philippe: "Göçmenler uzun süredir sokakta insanlık dışı şartlarda yaşamak zorunda kalıyor.
 • 10:24Hayati Hamzaoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüHayati Hamzaoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüMHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.
 • 09:38İnebolu'da Trafik Kazası: 2 Yaralıİnebolu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 12:47Gençlik Haftasıİnebolu ilçesinde, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında kros yarışması gerçekleştirildi.
 • 11:58İnebolu'da Bilim Fuarıİnebolu ilçesinde Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumunca (TÜBİTAK) desteklenen bilim fuarı açıldı.
 • 15:23İnebolu Gül Derneği Kermes Düzenlediİnebolu Gül Derneği, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.
 • 13:11Sosyal Güvenlik Haftasıİnebolu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Erdoğan Kazandır, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Kaymakam Gökhan Görgülüarslan'ı makamında ziyaret etti.
 • 13:09İnebolu Kaymakamı Görgülüarslan'a Ziyaretİnebolu Gençlik ve Spor Kulübü U11 ve U12 futbol takımları, Kaymakam Gökhan Görgülüarslan'ı ziyaret etti.
 • 12:06Dekan Balık'tan Sempozyum DeğerlendirmesiDekan Balık'tan Sempozyum DeğerlendirmesiFatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Balık, “Sempozyumda sunulan bildiriler ve yapılan tartışmalar sonucunda Türklerin Karadeniz’de yapmış oldukları deniz yolu taşımacılığının Selçuklulara kadar dayandığı açık olarak ortaya konmuştur” dedi.
 • 10:45İnebolu'nun Tek Antikacısı Geçmişten Geleceğe Işık Tutuyorİnebolu'nun Tek Antikacısı Geçmişten Geleceğe Işık Tutuyorİnebolu’nun tek antikacısı olan ve hobi olarak mesleği icra eden Hüseyin Demir, topladığı antikalarla geçmişten geleceğe ışık tutuyor.
 • 10:24İnebolu'da Alt Yapı ve Yol Çalışmaları Hız Kesmiyorİnebolu'da Alt Yapı ve Yol Çalışmaları Hız Kesmiyorİnebolu Belediyesi tarafından ilçe’de sürdürülen yol alt yapı ve yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 10:20Kastamonu Amatör Kulüpler U-12 Futbol Şöleni Tosyada YapıldıKastamonu Amatör Kulüpler U-12 Futbol Şöleni Tosyada YapıldıKastamonu'nun Tosya ilçesinde, Amatör Spor Kulüpleri tarafından düzenlenen U-12 Futbol şenliği maçları kıran kırana geçti.
 • 16:06Hayati Hamzaoğlu, 'Yol' Sözünü HatırlattıHayati Hamzaoğlu, 'Yol' Sözünü HatırlattıMHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, Cide-Doğanyurt-İnebolu-Çatalzeytin Karayolunun yapım sözünü hatırlatarak 4 yıllık geçen süreye rağmen herhangi bir çalışmanın yapılmadığını söyledi.
 • 19:14MHP'li Hamzaoğlu: MHP'li Hamzaoğlu: "Kastamonu Halkı Bu Vaatlere, 7 Haziran'da Artık Yeter Diyecektir"MHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun önceki gün Kastamonu’da düzenlediği mitingde ifade ettiği vaatleri eleştirdi.
 • 12:29Semercilik Son Günlerini YaşıyorSemercilik Son Günlerini YaşıyorSemercilik mesleğinin son temsilcilerinden 50 yaşındaki Ahmet Aslanpay, severek yaptığı işi ile teknolojiye karşı direniyor.
 • 20:02AK Parti'nin Kastamonu MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin sıradan bir seçim olmayacağını belirterek, "7 Haziran'da, ya bu al bayrağı izzetle dalgalandıran AK Parti iktidarı güçlü bir şekilde devam edecek ve dünyada adaletin sözcüsü olacak ya da bunların tuzaklarıyla Türkiye kaosa sürüklenecek" dedi.
 • 18:06Başbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Kastamonu mitinginde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.
 • 16:48Pdof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya Çatalzeytin'de Esnaf ve Halkı ZiyaretPdof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya Çatalzeytin'de Esnaf ve Halkı ZiyaretCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya Çatalzeytin’de esnafı ve halkı ziyaret etti, sorunlarını dinledi.
 • 12:05İnebolu'da Su Şebeke Hattı Yenilendiİnebolu'da Su Şebeke Hattı Yenilendiİnebolu Belediyesi tarafından ilçe’de 1 no’lu ana su deposuna bağlı bulunan ishale hattında su kaybına sebep olan, eskiyen borular yeniledi.
 • 20:38CHP'li Aday Yenidünya, Bozkurt ve Hanönü'nü Ziyaret EttiCHP'li Aday Yenidünya, Bozkurt ve Hanönü'nü Ziyaret EttiKASTAMONU (İHA) – CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, Bozkurt ve Hanönü ilçelerini ziyaret etti.
 • 19:34MHP'lı Adaylar İnebolu'yu Ziyaret EttiMHP'lı Adaylar İnebolu'yu Ziyaret EttiMHP İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, boş laflarla hiç kimsenin İnebolu halkını kandıramayacağını söyledi.
 • 12:52Belediye Başkanı Köpeklerin İlçelerine Bırakılmasına Tepki GösterdiBelediye Başkanı Köpeklerin İlçelerine Bırakılmasına Tepki GösterdiKastamonu İl Koordinasyon Kurulu toplantısında, İnebolu İlçesi Belediye Başkanı MHP'li Engin Uzuner, ildeki sokak köpeklerinin belediyeye ait araçla gece ilçelerine bırakılırken çekilen fotoğrafları gösterip tepki gösterdi.
 • 16:10Genel Seçime DoğruAK Parti Kastamonu milletvekili adayı Zafer Nalbantoğlu, İnebolu ilçesini ziyaret etti.
 • 10:40İkizcay Köprüsü Tehlike Saçıyorİkizcay Köprüsü Tehlike SaçıyorKastamonu’nun Küre ilçesine bağlı Ersizlerdere Köyü girişinde bulunan köprüde meydana gelen kazalar sonucu hasar gören bariyerler, vatandaşları korkutuyor.
 • 16:15Yenidünya, Seçim Çalışmalarını HızlandırdıYenidünya, Seçim Çalışmalarını HızlandırdıCHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, hafta sonunu hareketli geçirdi.
 • 10:09İnebolu'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliğiİnebolu ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
 • 12:23İnebolu'da Bilgi Yarışması Düzenlendiİnebolu ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Siyer-i Nebi Bilgi Yarışması düzenlendi.
 • 11:33İnebolu'da Turizm Haftası Etkinliğiİnebolu ilçesinde, Turizm Haftası dolayısıyla program düzenlendi.
 • 17:56Cide'de Yola Yuvarlanan Kayalar Ulaşımı AksattıKastamonu'nun Cide ilçesinde karayoluna kaya parçalarının düşmesi bir süre trafiğin aksamasına neden oldu.
 • 16:34Askeri Üs Kapılarını Çocuklara AçtıMuğla'nın Marmaris ilçesindeki Aksaz Deniz Üssü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kapılarını çocuklara açtı.
 • 14:28Kastamonu'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kastamonu'nun ilçelerinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 18:21Seydiler Osb İçin Kaynak Arayışı SürüyorSeydiler Osb İçin Kaynak Arayışı SürüyorSeydiler Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için uzun zamandır çalışmalarını aralıksız sürdüren Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Şahin, bu kapsamda Ankara’ya giderek kaynak arayışında bulundu.
 • 16:03Kastamonu'da Odalar Birliktelik Kararı AldıKastamonu'da Odalar Birliktelik Kararı AldıKastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan, Kastamonu’yu, ilçelerine yol yüzünden bağlayamadıklarını belirterek, yol sıkıntısının Kastamonu’da en kısa sürede çözülmesi gerektiğini kaydetti.