06:1900
SON DAKİKA INTERNET HABERLERİ

Son Dakika Internet Haberleri

  World Media Group Çalışanları Baskını Protesto Etti

  Türkiye’de demokrasi ve medyaya yapılan darbe Almanya’daki basın mensupları tarafından da kınanıyor. (Dün 22:00)

   

  Rafsancani'den, Hamaneyi'nin Kardeşine Sert Cevap

  DMTK Başkanı Rafsancani, dini lider Ali Hamaneyi'in büyük kardeşi Muhammed Hamaneyi'nin "Rafsancani, ABD'yle işbirliği yaptı" sözlerine sert cevap verdi "Muhammed Hamaneyi'nin iddialarıyla İmam Humeyni'yi de zan altında bırakılıyor. (Dün 21:59)

   

  FIFA'da Şok İstifa!

  FIFA'da Şok İstifa!

  Katar ve Rusya'nın, Dünya Kupası'na ev sahipliği için adaylık sürecini soruşturan Michael Garcia, FIFA Etik Kurulu Soruşturma Komisyonu Başkanlığı görevinden istifa etti. (Dün 21:55)

   

  Küba'da Tutuklu ABD'li Gross'un Serbest Bırakılması

  Alan Gross, salıverilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. (Dün 21:54)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Milli Eğitim Bakanı Avcı: "(Osmanlı Türkçesi dersi) Belki zorunlu yapmaya da gerek yok çünkü zaten bu derslere ciddi bir talep var" "PISA'da iyi bir durumda değiliz. Türkiye, matematikte, okumada, fende en hızlı toparlayan ülke... Durumumuzu hızla toparlıyoruz, yukarıya doğru çıkıyoruz ama istediğimiz. (Dün 21:41)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Milli Eğitim Bakanı Avcı: "(Osmanlı Türkçesi dersi) Belki zorunlu yapmaya da gerek yok çünkü zaten bu derslere ciddi bir talep var" "PISA'da iyi bir durumda değiliz. Türkiye, matematikte, okumada, fende en hızlı toparlayan ülke... Durumumuzu hızla toparlıyoruz, yukarıya doğru çıkıyoruz ama istediğimiz. (Dün 21:39)

   

  Kaçak Otel İddialarına Hatipoğlu'nun Avukatından Yalanlama

  Kaçak Otel İddialarına Hatipoğlu'nun Avukatından Yalanlama

  Nihat Hatipoğlu'na ait Sultanahmet'teki otelin kaçak olduğu iddialarını Hatipoğlu'nun avukatı yalanladı. (Dün 21:10)

   

  Bik Genel Müdürü Atalay, Karaman'da

  BİK Genel Müdürü Atalay, Karaman'da: - "Biz şube açtığımız illerin dışında diğer illerin tamamına da temsilcilik açmayı planlıyoruz"- "Daha iyi bir ürün sunabilmek için de daha iyi bir matbaa, daha güzel bir kağıt, daha iyi sayfa çizebilen operatörler, sekreterler, daha iyi manşet haber verebilecek muhabirlerle el ele kol kola çalışmak gerekiyor" Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, "Biz şube açtığımız illerin dışında diğer illerin tamamına da temsilcilik açmayı planlıyoruz" (Dün 20:51)

   

  3 Bin 342 Lira Maaş, 70 Bin Lira İkramiye!

  3 Bin 342 Lira Maaş, 70 Bin Lira İkramiye!

  Ortaokul mezunları bile alabilecek (Dün 20:38)

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurulu'nda

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Mevcut düzenlemelerdeki 'ÇED gereklidir' ve 'ÇED gerekli değildir' ifadelerinin de yanlış anlaşılmaması için değişiklik teklifini hazırlıyoruz" "Çok itiraz edilen son değişikliğimiz, AB ile uyumu tamamıyla sağlayıcı niteliktedir" "Kentsel dönüşüm için bugüne kadar. (Dün 20:24)

   

  Telefonunuza Dikkat Edin!

  Bu haberi okuduğunuzda, akıllı cep telefonunuzu daha sıkı tutacağınıza eminiz. (Dün 20:16)

   

  Dünya Kupası" Soruşturması İstifa Getirdi

  Katar ve Rusya'nın, Dünya Kupası'na evsahipliği yapmak için adaylık sürecini soruşturan Michael Garcia, FIFA'daki görevinden istifa ettiğini açıkladı. (Dün 19:49)

   

  Abd-Küba İlişkilerinde Tarihi Yeni Dönem

  ABD’den Küba’ya, turistik seyahatler hala yasak olmayı sürdürse de aile ziyaretleri ile profesyonel amaçlı ve hükümetler düzeyi seyahatlere izin verilecek ABD, Küba'ya inşaat malzemeleri ve tarım ekipmanları gibi bazı mal ve hizmetleri ihraç edilebilecek. (Dün 19:34)

   

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım Açıklaması

  "Haberde yer aldığı üzere 50 milyon dolar ile ilgili, Aziz Yıldırım olarak benim hiç kimse ve hiçbir grupla herhangi bir diyaloğum olmamıştır" (Dün 18:54)

   

  Erzurum Dünya Gündeminde

  Erzurum Dünya Gündeminde

  Ocak ayında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Buz Tırmanış Festivali uluslararası arenada medyanın gündemi oldu. (Dün 18:27)

   

  Yıldırım'dan '50 Milyon Dolar' İddialarına Yanıt

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, hakkında çıkan ve Fethullah Gülen grubunun, Aziz Yıldırım’dan 50 milyon Dolar istediği iddialarına cevap verdi. (Dün 18:01)

   

  CHP'li Koç: Bu Dava Asla Kapanmayacaktır

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, 17-25 Aralık operasyonuyla ilgili, "Bu dava asla kapanmayacaktır." dedi. (Dün 17:50)

   

  Bik Genel Müdürü Atalay, Karaman'da Açıklaması

  "Biz şube açtığımız illerin dışında diğer illerin tamamına da temsilcilik açmayı planlıyoruz" "Daha iyi bir ürün sunabilmek için de daha iyi bir matbaa, daha güzel bir kağıt, daha iyi sayfa çizebilen operatörler, sekreterler, daha iyi manşet haber verebilecek muhabirlerle el ele kol kola çalışmak. (Dün 17:50)

   

  Küba'daki Tutuklu ABD Vatandaşı Serbest Bırakıldı

  ABD buna karşılık "Küba Beşlisi"nin son 3 üyesini serbest bıraktı. (Dün 17:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 06:19:17. #1.12#