19:3200
SON DAKİKA INTERNET HABERLERİ

Son Dakika Internet Haberleri

   

  Torba Yasa"Ya Kısmi İptal

  Anayasa Mahkemesi, "Torba Yasa"daki, kolluk teşkilatı kadrolarına yapılan görevden alma işlemleri hakkındaki mahkeme kararlarının 2 yıl içinde yerine getirileceği, bu işlemlerle ilgili mahkeme kararlarının yerine getirilmemesinin ceza soruşturmasına konu edilemeyeceğini düzenleyen hükmü iptal etti ve yürürlüğünü durdurdu Milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi nedenlerinden bir veya bir kaçına bağlı olarak, gecikmesinde sakınca bulunan hallerde, internet (Bugün 19:15)

   

  Aldığınız İkinci El İphone Acaba Kilitli Mi?

  Aldığınız İkinci El İphone Acaba Kilitli Mi?

  Yeni bir iPhone alacak bütçeniz yok ama gözünüze kullanılmış bir cihaz kestirdiniz, peki kilitli olup olmadığını nasıl anlarsınız?İkinci el iPhone piyasası oldukça hareketli, yeni modeller çıktıkça eski modeller daha uygun fiyatlara bulunabiliyor. (Bugün 19:09)

   

  Aym'den Torba Yasa Kararı

  Anayasa Mahkemesi (AYM), Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) başvurusu üzerinde torba yasada yer alan 4 maddeyi iptal etti. (Bugün 18:51)

   

  Bilecik'te Asayiş Uygulaması

  Yakalama ve arama kararı bulunan 29 kişi gözaltına alındı. (Bugün 18:51)

   

  Cansuyu Ekipleri Dünyaya Dağılıyor

  Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Kurban Bayramı için dünyanın çeşitli ülkelerinde yardım dağıtmak üzere ön hazırlıklarını bitiren ekipler, bugün yola çıktı. (Bugün 18:42)

   

  Kadın Terörist Teslim Oldu

  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, bölücü terör örgütü mensubu bir kadın teslim oldu. (Bugün 18:40)

   

  Yunan Jetlerinden Taciz

  Genelkurmay Başkanlığından, Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan F 16'lara, Yunanistan'a ait jetlerce radar kilidi muhafaza edilerek tacizde bulunulduğu bildirildi. (Bugün 18:38)

   

  Webit Kongresi Sona Erdi

  Teknoloji dünyası paydaşlarının bir araya geldiği 6. Global Webit Kongresi tamamlandı. (Bugün 18:33)

   

  Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nde Araç Tescil ve Sürücü Belgesi İşlemlerinde Randevu Sistemi Başladı

  Kayseri Emniyet Müdürlüğü, araç tescil ve sürücü belgelerinde vatandaşların sıra beklemeden işlemlerini yaptırabilmeleri için randevu sisteminin başlatıldığını duyurdu. (Bugün 18:31)

   

  Bir Amiral Gemisi Daha!

  Başımıza yağmur gibi amiral gemisi yağdıran Sony, şimdi de Xperia Z3'ten daha iyisini yapıyor! (Bugün 18:24)

   

  Sınırlarda Bir Haftada 2 Bin 229 Kişi Yakalandı

  Sınırlarda Bir Haftada 2 Bin 229 Kişi Yakalandı

  Genelkurmay Başkanlığı, son bir hafta içerisinde 1191'i Suriye sınırı olmak üzere sınırlardan yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 2 bin 229 kişinin yakalandığını açıkladı. (Bugün 18:16)

   

  Filipinler'de Işid Tehdidi İddiası

  Filipinler Terörizmle Mücadele Konseyi Müsteşarı Valenzuela, radikal görüşlü yabancı vaizlerin Filipinler’e yöneldiği uyarısında bulundu Mindanao adası Özerk Bölgesi Valisi Hataman, IŞİD’in Filipinler’e girdiği iddiasını yalanladı. (Bugün 18:06)

   

  Rekabet Kurulu Kararları

  Rekabet Kurulu, Finansal Kiralama Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği tarafından açıklanacak verilerin paylaşılması işlemine menfi tespit belgesi verilmesini kararlaştırdı. (Bugün 18:04)

   

  Jandarma Kurban Dolandırıcılarını 8 Saatte Buldu

  Jandarma Kurban Dolandırıcılarını 8 Saatte Buldu

  Bursa'nın Kestel İlçesi'nde, internette satış ilanı verdiği 4 büyük baş hayvanı satarken sahte çekle dolandırılan M.A.G. adlı çiftçinin başvurusu üzerine özel ekip kurarak harekete geçen jandarma, 8 saatlik bir soruşturma sonucu 2 şüpheliyi yakaladı. (Bugün 17:59)

   

  UEFA'dan Galatasaray'a Soruşturma!

  UEFA'dan Galatasaray'a Soruşturma!

  UEFA Galatasaray'a soruşturma açtığını açıkladı. (Bugün 17:56)

   

  Oniki Adalar Açıklarında 4,3 Büyüklüğünde Deprem

  Oniki Adalar açıklarında 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Bugün 17:34)

   

  İnternetten İnek Satmaya Kalkınca Dolandırıldı

  İnternetten İnek Satmaya Kalkınca Dolandırıldı

  Bursa'nın Kestel ilçesinde, internet üzerinden kurbanlık büyük baş hayvan satmak isteyen bir besiciyi, Nijerya uyruklu birinin cep telefonuyla irtibat kurararak, sahte çek vermek suretiyle dolandıran zanlılar, jandarma tarafından olaydan 8 saat sonra Bilecik'te yakalandı. (Bugün 17:15)

   

  Samsun'da Asker Bıçaklandı

  Samsun’da vatani görevini yapmakta olan Ergün G.(20), çarşı izni esnasında tartıştığı kişiler tarafından aldığı iki bıçak darbesi sonucu hastanelik oldu. (Bugün 17:11)

   

  Sınır Hattında Güvenlik Önlemleri

  IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar-Terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine komşu Kobani'de şiddetini artırdı-Çatışmalar, Kobani'nin yakınından geçen demiryolunu çevreleyen tepelerde yoğunlaşırken, TSK da sınır hattında güvenlik önlemlerini üst düzeye çıkardı-"Terör örgütü IŞİD militanlarının Türkiye topraklarında olduğu" yönünde sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan iddiaların da asılsız olduğu bildirildiANKARA (Bugün 17:08)

   

  Türk Telekom Üst Yöneticisi Aslan Açıklaması

  Türk Telekom Üst Yöneticisi Aslan Açıklaması

  "Bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe 1 birimlik büyüme, ülke ekonomisine 1,8 birimlik bir büyüme sağlıyor" (Bugün 17:02)

   

  Rosneft, Bişkek Petrol Şirketini Satın Aldı

  Rus devlet petrol şirketi Rosneft, Bişkek Petrol Şirketini satın aldığını duyurdu. (Bugün 16:45)

   

  Myanmar'da Haber Sitesine Siber Saldırı

  Myanmar'da yerel haber yayınlayan bir internet sitesi, aşırı Budist gruplar tarafından siber saldırıya uğradı. (Bugün 16:40)

   

  Rusya'ya Yatırım Yapanlara Vatandaşlık Yolu

  Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, Rusya'da yatırım yapmak isteyenlerin Rus vatandaşlığına geçmesini kolaylaştıran kararı imzaladı. (Bugün 16:38)

   

  IŞİD Saldırıları Şiddetini Arttırdı

  Terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine komşu Kobani'de şiddetini arttırdı. (Bugün 16:37)

   

  Tuz Gölü Yer Altı Depolama Projesi İçin Ek Finansman

  Dünya Bankası'ndan, Hazine geri ödeme garantisi altında 400 milyon dolarlık ek finansman sağlandı. (Bugün 16:31)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 19:32:40. #1.11#