19:0900
SON DAKİKA INTERNET HABERLERİ

Son Dakika Internet Haberleri

  Fenerbahçe'den E-Bilet Açıklaması

  Fenerbahçe Kulübü, Passolig ile sadece bilet satışını kapsayan sınırlı bir işbirliği sözleşmesi imzalandığını, ancak Gaziantepspor ile bugün yapılacak Spor Toto Süper Lig maçına taraftarların geçici kombine kartlar ile girebileceğini açıkladı. (Bugün 17:37)

   

  Afganistan'daki Devlet Başkanı Seçimi

  İran, Afganistan'da ABD'nin de desteklediği ulusal birlik hükümeti kurulması kararını memnuniyetle karşıladığını bildirdi. (Bugün 17:27)

   

  12 Yıl Kimse Fark Etmedi!

  Alman bir hacker grubu 12 yıl boyunca aynı işi yaparak yeni bir rekor kırdılar! (Bugün 17:22)

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  İHH Siirt Şube Başkanı Coşar: "Vakfımız bu yılki kampanya kapsamında 40 bin civarında kurban kesmeyi planlıyor" (Bugün 17:17)

   

  'Ulusal Tekvando Festivali' -

  "Ulusal Tekvando Festivali" -

  Kırıkkale'de, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ulusal Tekvando Festivali düzenlendi. (Bugün 17:08)

   

  1. Turgut Özal Yılın En İyi Ödülleri"

  8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal: "Herkes biliyor ki bugün Türkiye'nin hem içeride, hem dışarıda yaşadığı sıkıntılardan ancak bir fikir, düşünce ve geçmişte yaşanmış güzel tecrübelerin ışığında çıkılabilir" "Siyasete girmeyi düşünüyorum. (Bugün 16:53)

   

  İran'da Whatsapp, Viber ve Tango Gibi Mobil Uygulamalara Yasak Geldi

  İran'da Whatsapp, Viber ve Tango Gibi Mobil Uygulamalara Yasak Geldi

  İran'da popüler sosyal içerikli mobil uygulamalardan olan Whatsapp, Viber ve Tango gibi uygulamalarına yasak geldi. (Bugün 16:53)

   

  Sarkozy'nin Dönüş Hazırlıkları

  Sarkozy'nin Dönüş Hazırlıkları

  Siyasete geri döneceğini açıklayan Fransa'nın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy hazırlıklarına hız verdi. (Bugün 16:53)

   

  Fenerbahçe Passolig'le İmzaları Attı

  Fenerbahçe Passolig'le İmzaları Attı

  Fenerbahçe, Passolig ile sadece bilet satışını kapsayan sınırlı bir işbirliği sözleşmesi imzalandığını duyurdu. (Bugün 16:48)

   

  Fenerbahçe Kulübü'nden E-bilet Açıklaması Açıklaması

  "İlgili şirket ile sadece bilet satışını kapsayan sınırlı bir işbirliği sözleşmesi imzalanmıştır" "Kardemir Karabükspor müsabakasında olduğu gibi Gaziantepspor müsabakasında da sadece elektronik biletler ile (Taraftarlarımıza verilmiş olan geçici kombine kartlar ile) stada giriş yapılabilecektir" (Bugün 16:39)

   

  Kırıkkale'de "Ulusal Tekvando Festivali"

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen festivale, Türkiye'den 350, Azerbaycan'dan 8 sporcu katıldı. (Bugün 16:37)

   

  Fenerbahçe, PassoLig ile Anlaşmaya Vardı

  Fenerbahçe, PassoLig ile Anlaşmaya Vardı

  Fenerbahçe, PassoLig ile anlaşmaya vardığını resmi siteden duyurdu. Yeni sistem, Gaziantepspor maçında uygulanmayacak. (Bugün 16:17)

   

  Ahmet Özal Siyasete 'Sarı Işık' Yaktı

  Ahmet Özal Siyasete "Sarı Işık" Yaktı

  8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, siyasete geri dönüş sinyalleri vererek, “12 senedir de siyasetle ilgilenmedim, ilgilenmeyi düşünmedim. Ama bu son günlerdeki özellikle halkımız tarafından gelen ağır baskılar nedeniyle kırmızı yaktığım siyaseti sarı ışığa çevirdim” dedi. (Bugün 16:14)

   

  Ahmet Özal Siyasete Geri Dönüyor

  Ahmet Özal Siyasete Geri Dönüyor

  Haber Ezgi ÇAPA - Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHA 8'inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, 13 Kasım 2014 tarihinde düzenlenecek 1.Turgut Özal, Yılın En İyileri Ödülleri tanıtım toplantısında yeniden siyasete ile gireceğinin sinyallerini verdi. (Bugün 15:58)

   

  Ahmet Özal Siyasete Geri Dönüyor

  Ahmet Özal Siyasete Geri Dönüyor

  46'ıncı hükümetlerin Başbakanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, yeni bir parti ile yeniden siyasete gireceğini açıkladı. (Bugün 15:56)

   

  Mkhitaryan 4 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak

  Borussia Dortmund'un ligde dün Mainz 05'e karşı oynadığı maçta sakatlanan Ermeni futbolcu Mkhitaryan'nın ekim ayı sonunda sahalara döneceği bildirildi. (Bugün 15:53)

   

  Hackerlar, Güvenlik Kameraları ile Evleri de İzliyorlar

  Hackerlar, Güvenlik Kameraları ile Evleri de İzliyorlar

  Ev hackerları, satın alınan bilgisayar ve bebek izleme kameralarının şifreleri değiştirilmediği sürece evleri de gözetleyebiliyorlar. (Bugün 15:16)

   

  Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' Politikaları Türkiye'de Aileyi Bitiriyor

  Aile Akademisi Derneği’nden Dr. Mücahit Gültekin ve Uzman Psikolog Meryem Şahin tarafından 4 Avrupa ülkesinde yapılan ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Politikaları’ araştırmasının sonuçları açıklandı. (Bugün 13:59)

   

  F-16'lar Suriye Sınırına Gönderildi

  Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'ye ait helikopter ile savaş uçağının Hatay ve Mardin'de sınıra yaklaşması üzerine devriye uçuşu yapan F-16'ların bölgeye yönlendirilip, bu hava araçlarının uzaklaştırıldığını bildirdi. (Bugün 13:25)

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'de konuşlu SA 2 füze sistemi tarafından, İncirlik meydanından kalkan ve "Hava Muharebe Devriye Görevi" icra eden F 16 uçağına, 4 saniye süreyle radar kilidini muhafaza etmek suretiyle tacizde bulunulduğunu bildirdi. (Bugün 13:02)

   

  İzmir'de Yeni Sanat Merkezi Yola Çıktı

  İzmir'de Yeni Sanat Merkezi Yola Çıktı

  İzmir’de uzun süredir faaliyette olan Eğitim ve Doğa Derneği yeni kurulan sanat merkezi ile kitlelere ulaşmayı hedefliyor. (Bugün 12:28)

   

  İran'da Su Krizi

  İran'daki etkileri artan su krizi sebebiyle yağmur duası talebinde bulunuldu Tahran Çevre Koruma Genel Müdürlüğü, ülkede yaşanan kuraklığın facia boyutuna ulaşabileceği uyarısı yaptı. (Bugün 12:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 19:09:04. #1.13#