SON DAKİKA İNTERNET HABERLERİ

Son Dakika İnternet Haberleri

 • 19:40 Vatandaşlar E-Belediye ile İnternet Üzerinden İşlemlerini Gerçekleştiriyor Yozgat Belediyesi yeni uygulamayla web sayfasında sunduğu e-belediyecilik hizmetleri ile internet üzerinden belediye ile ilgili bütün işlemlerini internet üzerinden gerçekleştiriyor.
 • 10:44 İnternet Kullanımının Artması Siber Suçları Tetikliyor Emine Akbaş, banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması, bilişim ve banka sistemleri aracılığıyla dolandırıcılık ve hırsızlık, sanal ortamda kumar oynatmak ve imkan sağlamak, verilerin izinsiz kullanımı ve sertifika sahteciliği, bilişim sistemini kullanarak haberleşmenin engellenmesi, bilişim sistemi aracılığıyla özel hayata karşı işlenen suçlar, bilişim sistemlerinde çocukların cinsel istismarını kullanmak, bilişim sistemini kullanmak suretiyle sanayi ve ekonomiye karşı işlenen suçlarla ilgili uyarılarda bulundu.
 • 10:19 İnternet Kullanımının Artması Siber Suçları Tetikliyor İnternet Kullanımının Artması Siber Suçları Tetikliyor Antalya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Emine Akbaş, Türkiye'de evlerde internet kullanımının artmasının, siber suç oranlarını tetiklediğini söyledi.
 • 11:01 İnternet Tanıştığı Kadın Tarafından Dolandırıldı Bursa’da internetten tanıştığı bir kadına 6 bin 102 Euro gönderen bir kişi dolandırıldığını iddia ederek, polise müracaat etti.
 • 18:07 Şanlıurfa'da Polis İnternet Kafeleri Denetledi Şanlıurfa'da Polis İnternet Kafeleri Denetledi Şanlıurfa'da polis internet kafeleri denetlediŞANLIURFA'da, polis 18 internet kafeyi denetledi.
 • 17:45 Şanlıurfa'da İnternet Kafelere Denetim Şanlıurfa'da internet kafe işletmelerine yönelik denetimler yapıldı.
 • 17:28 Şanlıurfa'da Polis İnternet Kafeleri Denetledi Şanlıurfa'da Polis İnternet Kafeleri Denetledi Şanlıurfa'da, polis 18 internet kafeyi denetledi.
 • 16:00 Çocuklara İstismar Suçu Güvenli İnternet Çocuklara İstismar Suçu Güvenli İnternet" Projesi Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Polislik Büro Amirli, Çocuk Büro Amirliği ve Kent Güvenlik Yönetim Merkezi Amirliği görevlilerince yürütülen “Çocuklara İstismar suçu Güvenli İnternet” projesi kapsamında öğrencilere seminer verildi.
 • 11:11 Kemer İnternet Fenomeni Kerimcan Kemer'de Sahneye Çıktı Kemer İnternet Fenomeni Kerimcan Kemer'de Sahneye Çıktı İnternet fenomeni Kerimcan Kemer'de sahneye çıktıSosyal paylaşım sitelerinde son günlerin fenomen ismi haline gelen Kerimcan Durmaz, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde sahneye çıktı.
 • 15:38 Malkaralıların İnternet İsteği Tekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Gazibey Mahallesi’nde oturan site sakinleri, aylardır evlerinde telefon bağlantısı olmadığından internete erişemediklerini iddia ederek yetkililere seslendi.
 • 11:33 Kazada Ölen Çocuk İnternet Kafeden Dönüyormuş Kazada Ölen Çocuk İnternet Kafeden Dönüyormuş İzmir'in Gaziemir İlçesi'nde, yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpmasıyla ağır yaralanan ve hastanede yaşamını yitiren 13 yaşındaki İsmail Erdem'in, arkadaşlarıyla gittiği internet kafeden döndüğü belirtildi.
 • 17:07 Antalya 'İnternet Bağlantısı Olmayan Binaya Ruhsat Verilmesin' Antalya 'İnternet Bağlantısı Olmayan Binaya Ruhsat Verilmesin' 'İnternet bağlantısı olmayan binaya ruhsat verilmesin'Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlker Tabak, Türkiye'de her eve elektrik, su, doğalgaz gibi fiber internet bağlantısının girmesinin sağlanması gerektiğini belirterek, 'Fiber bağlantısı olmayan binaya belediyelerin ruhsat vermemesi, bu dönüşüm için önemli bir adım olabilir" dedi.
 • 17:01 Belediyeden Ücretsiz İnternet Hizmeti İznik Belediyesi, kentin yoğun bölgelerde ücretsiz internet projesini vatandaşların hizmetine sundu.
 • 17:00 İznik Belediyesi'nden Ücretsiz İnternet Hizmeti İznik Belediyesi'nden Ücretsiz İnternet Hizmeti İznik Belediyesi ücretsiz internet hizmeti başlattı.
 • 16:40 İnternet Bağlantısı Olmayan Binaya Ruhsat Verilmesin' İnternet Bağlantısı Olmayan Binaya Ruhsat Verilmesin' Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlker Tabak, Türkiye'de her eve elektrik, su, doğalgaz gibi fiber internet bağlantısının girmesinin sağlanması gerektiğini belirterek, "Fiber bağlantısı olmayan binaya belediyelerin ruhsat vermemesi, bu dönüşüm için önemli bir adım olabilir" dedi.
 • 19:56 En Geniş Ücretsiz Wifi İnternet Kullanımına Sahip İl En Geniş Ücretsiz Wifi İnternet Kullanımına Sahip İl" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Vatandaşların ücretsiz internete bağlanması Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın açıklaması nuray Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu'nun, Avrupa ve Türkiye'de en geniş ücretsiz wifi internet kullanımı olan il vasfına sahip olduğunu söyledi.