SON DAKİKA İNTERNET HABERLERİ

Son Dakika İnternet Haberleri

 • 20:13Taylor Swift Sings 'Smelly Cat' With Phoebe Buffet And The İnternet RejoicesTaylor Swift Sings 'Smelly Cat' With Phoebe Buffet And The İnternet RejoicesTaylor Swift brought Lisa Kudrow on stage to reprise her role as Phoebe Buffet and the duo sang a rendition of 'Smelly Cat'. Keri Lumm (@thekerilumm) reports.
 • 15:06Eski Militan IŞİD'e Karşı İnternet Sitesi KurduEski Militan IŞİD'e Karşı İnternet Sitesi Kurduİngiliz Independent gazetesi, İngiliz vatandaşı eski bir IŞİD militanın örgütten ayrıldıktan sonra IŞİD'e karşı bir internet sitesi kurduğunu yazdı.
 • 13:45İnternet Bankacılığı Üzerinden E-devlet Kapısı'na Giriş YaygınlaştırılıyorTürksat A.Ş.’nin Garanti Bankası ve İş Bankası ile yürüttüğü ortak çalışmalar neticesinde artık bu bankaların müşterileri de internet şubeleri üzerinden e-Devlet Kapısı’na (türkiye.gov.tr) başka bir şifreye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde giriş yapabilecekler.
 • 11:47İnternet Bankacılığı Üzerinden E-Devlet Kapısı'na Giriş YaygınlaşıyorTürksat AŞ'nin, Garanti Bankası ve İş Bankası ile yürüttüğü ortak çalışmalar neticesinde, bu bankaların müşterileri de internet şubeleri üzerinden e-Devlet Kapısı'na (turkiye.gov.tr) başka bir şifreye ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde giriş yapabilecek.
 • 10:29İEF'de Ücretsiz Kablosuz İnternet OlacakİEF'de Ücretsiz Kablosuz İnternet Olacakİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ile birlikte hayata geçirdiği ve şimdilik sekiz noktada kullanılan kablosuz internet hizmeti WizmirNET, 28 Ağustos 2015 Cuma akşamı kapılarını açmaya hazırlanan 84. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF)’nda da devrede olacak.
 • 07:43İnternet Cafedeki Kavgaya Bize Özgü Müdahaleİnternet Cafedeki Kavgaya Bize Özgü Müdahaleİnternet Cafedeki Kavgaya Bize Özgü Müdahale
 • 17:47Türkiye'de İnternet Yavaşladı, Sebebi Siber Saldırılar Mı?Türkiye'de İnternet Yavaşladı, Sebebi Siber Saldırılar Mı?Bugün internette birçok kullanıcı internetinin yavaşladığını iddia ediyor.
 • 13:15Büyükçekmece'de Ücretsiz İnternet Erişimine Yoğun İlgiBüyükçekmece Belediyesi’nin geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğu ücretsiz internet erişimi vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
 • 12:38Erciş Belediyesinden Ücretsiz İnternet HizmetiErciş Belediyesi, ilçe merkezinde yapımı tamamlanan parklarda, ücretsiz ve sınırsız internet hizmeti sunmaya başladı.
 • 09:34Erciş Belediyesi'nden Ücretsiz İnternet HizmetiErciş Belediyesi'nden Ücretsiz İnternet HizmetiVan’ın Erciş Belediyesi, kısa süre önce yapımını tamamladığı 7 Haziran Barış Parkı’nda ücretsiz internet hizmeti sunmaya başladı.
 • 12:30Pratik KadınlarPratik Kadınlar"Dan İnternet SitesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Girişimci kadınların siteleri hakkında yaptığı toplantı,- İktisatçı Didem Açıkgöz ile röportaj,- Dahiliye uzmanı Dr. Pınar Hacıboncuk ile röportaj,- Ebe Şükran Tok ile röportaj,- Eğitimci Tuba Koçak ile röportaj, "Pratik kadınlar"dan internet sitesi- Gaziantep'te farklı meslek gruplarından girişimci kadınların kurdukları internet sitesi hemcinslerinin karşılaştıkları sorunlara çözüm yolları göstererek hayatı kolaylaştırıyor - Doktor, iktisatçı, ebe ve öğretmen gibi farklı meslek gruplarından kadınların kurduğu "http://pratikkadinlar.net" adlı web sitesi, sağlık sorunlarından alışverişe, yemekten hayatı kolaylaştırıcı bilgilere kadar pek çok alanda kadınlara yardımcı oluyor RIDVAN KORKULUTAŞ - Gaziantep'te farklı meslek gruplarından girişimci kadınlar, özellikle günlük yaşamda pek çok sorunla karşı karşıya kalan hemcinslerinin hayatını kolaylaştırmak için internet sitesi kurdu.
 • 12:07Pratik Kadınlar"Dan İnternet SitesiGaziantep'te farklı meslek gruplarından girişimci kadınlar, özellikle günlük yaşamda pek çok sorunla karşı karşıya kalan hemcinslerinin hayatını kolaylaştırmak için internet sitesi kurdu.
 • 09:39İnternet Kafede Unutulan Paket Bomba Paniğine Neden Olduİnternet Kafede Unutulan Paket Bomba Paniğine Neden OlduErzurum'da gittiği internet kafede, internet üzerinden kız arkadaşı ile görüştükten sonra, ailesinin gönderdiği ses sistemini unutan asker paniğe neden oldu.
 • 13:06E-Devlet Kapısı Garanti İnternet Şubesinde AçılıyorGaranti Bankası, İnternet şubesi üzerinden e-Devlet Kapısı hizmetlerine kolayca ulaşılmasını sağlayan yeni bir hizmeti müşterilerinin kullanımına sundu.
 • 15:20Doğu Karadeniz'de Bilgisayar Kullanımı Azaldı, İnternet Kullanımı ArttıTürkiye genelinde 2015 yılında 16-74 yaş grubundaki bireylerde bilgisayar ve internet kullanımında 2014 yılına göre artış gözlendi.
 • 14:12Microsoft Internet Explorer Açığını Kapattı!Microsoft Internet Explorer Açığını Kapattı!Microsoft korsanların bilgisayarlara erişimini mümkün kılan Internet Explorer açığını kapattı Microsoft, sanal korsanlara bilgisayarlara erişim imkanı sağlayan önemli bir Internet Explorer açığını yayınladığı güncellemeyle kapattı.
 • 13:53Yeni Trend İnternet Mavisi ve Pırıltılı KırmızıYeni Trend İnternet Mavisi ve Pırıltılı KırmızıDijital teknolojiler geliştikçe "Nesnelerin İnterneti" ile etrafımızdaki eşyalarla iletişime geçeceğiz ve konuşan arabalarda mavi renk tercih edilecek.
 • 13:09Her 10 Evden 7'sinde İnternet VarHer 10 Evden 7'sinde İnternet VarTÜİK, Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması sonuçlarına göre Türkiye'de her 10 evden 7'sinde internet var.
 • 12:36Darıca da Ücretsiz İnternet HizmetiDarıca da Ücretsiz İnternet HizmetiDarıca Belediyesi, “Teknolojik Mola Projesi”, Darıca sahilde 4 ayrı noktaya kurulan Wİ-Fİ İstasyonları faaliyete başladı.
 • 10:30Menderes'te Ücretsiz İnternet DönemiMenderes'te Ücretsiz İnternet Dönemiİzmir’in Menderes ilçesinde, kentin dört bir yanına yerleştirilen şarj üniteleri ve mobil internet istasyonları ücretsiz hizmete açıldı.