03:1900
SON DAKİKA INTIHAR HABERLERİ

Son Dakika Intıhar Haberleri

   

  Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası

  Duruşmada terör örgütü NSU üyesi Uwe Böhnhardt ile bir dönem aynı aşırı sağcı sokak çetesinde yer alan Thomas B. dinlendi. (Dün 19:26)

   

  Irak Ordusu: "Işid'in Dünkü İntihar Saldırısında 40 Irak Askeri Hayatını Kaybetti"

  Irak’ın batısında bulunan Anbar bölgesi komutanı Raşid Fleih, IŞİD’in dün düzenlediği intihar bombalı saldırılarda en az 40 kişinin hayatını kaybettiğini, 68 kişinin de kayıp olduğunu ifade etti. (Dün 19:23)

   

  Fethiye'de Tatil Başka Güzel

  Fethiye'de Tatil Başka Güzel

  Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Fethiye'de görülmeye değer pek çok tarihi kalıntı var. Dalyan'ın simgesi haline gelen Kral Kaya Mezarları, Anadolu'nun en küçük tiyatrosunun içinde bulunduğu Simena Kalesi, denizin içinde bulunan yüzen lahit, dünyada Noel Baba olarak tanınan Aziz Nikolas'ın mezarı ve Aziz Nikolas kilisesi, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden Xanthosluların kenti olan Xanthos Antik Kenti ve Tlos Antik Kenti Fethiye'de görebileceğiniz (Dün 18:24)

   

  Bursa'da Eğitimcilere Madde Bağımlılığı Semineri

  Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TUBİM işbirliğiyle okul idarecileri ve öğretmenlere yönelik gerçekleştirilen madde bağımlılığı konulu seminerler başladı. (Dün 16:30)

   

  Irak'taki Çatışmalar

  Irak'taki Çatışmalar

  Felluce'de IŞİD militanlarının düzenlediği saldırıda biri binbaşı, 4 asker öldü, 15 asker yaralandı "Esir alınan" yarbay meydanda kurşuna dizildi. (Dün 15:35)

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Abdallık geleneğinin son büyük temsilcisi sanatçı Neşet Ertaş, tedavi gördüğü hastanede 74 yaşında hayatını kaybetti. (Dün 09:56)

   

  Başbuğ: 'Türk Silahlı Kuvvetleri personeline düşman hukuku uygulandı' -

  Başbuğ: "Türk Silahlı Kuvvetleri personeline düşman hukuku uygulandı" -

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Türk Silahlı Kuvvetleri personeline düşman hukuku uygulandı, kendi ülkesinde sizlerin adına Türk Milleti adına yargılama yaptığını iddia eden mahkemeler tarafından düşman hukuku uygulandı" dedi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  İlker Başbuğ: Bizde Darbe Mağduruyuz

  İlker Başbuğ: Bizde Darbe Mağduruyuz

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Türk Silahlı Kuvvetleri personeline düşman hukuku uygulandı." dedi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ Açıklaması

  "Türk Silahlı Kuvvetleri personeline düşman hukuku uygulandı, kendi ülkesinde sizlerin adına Türk Milleti adına yargılama yaptığını iddia eden mahkemeler tarafından düşman hukuku uygulandı" "Elbette intikam, kin, nefret duyguları taşımıyoruz ama bu intikam duygularını taşımamamız yapılanların hesabının. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  İple Kendini Astı

  Adıyaman’da bir genç, kendisini ahırın tavanına iple asarak intihar ederken, şahsın cesedinin 2 gün sonra bulunduğu öğrenildi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Altın Koza'da Bir İlk

  Altın Koza'da Bir İlk

  Adana Altın Koza’da hem Sinema Yazarları Derneği‘nin ödülünü hem de halk tarafından ’en iyi film’ seçilen Yağmur Kıyamet Çiçeği, bir ilke imza attı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' Politikaları Türkiye'de Aileyi Bitiriyor

  Aile Akademisi Derneği’nden Dr. Mücahit Gültekin ve Uzman Psikolog Meryem Şahin tarafından 4 Avrupa ülkesinde yapılan ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Politikaları’ araştırmasının sonuçları açıklandı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 03:19:57. #1.11#