04:4800
SON DAKİKA İSA YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika İsa Yıldırım Haberleri


İSA YILDIRIM

1952 Düzce Akçakoca doğumlu. Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi'nden mezun oldu. SGK emeklisi. Yapı denetim kuruluşu sahibi. Evli, 5 çocuk babası.... Devamı

   

  Aksu Belediyesinde Devir Teslim Töreni

  Aksu Belediye Başkanı seçilen Halil Şahin, düzenlenen törenle görevi İsa Yıldırım'dan devraldı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Antalya'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediyesi CHP'den AK Parti'ye geçti, 19 ilçe belediye başkanlığından 10'unda AK Parti, 5'inde CHP, 4'ünde de MHP kazandı Büyükşehir Belediye Başkanlığının yanı sıra 11 ilçede de belediye başkanlığı el değiştirdi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Aksu Patırlar Cami İçin Çalışmalar Başladı

  Aksu Patırlar Cami İçin Çalışmalar Başladı

  Antalya’nın Aksu ilçesi Belediyesi, Kurşunlu’da artık ihtiyaca cevap veremez hale gelen Patırlar Cami için çalışmalara başladı. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan, Aksu'da

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan, Aksu'da

  BBP Seçimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gürhan, Antalya'nın Aksu ilçesinde yapılacak olan mitingin hazırlıkları ile ilgili olarak kente geldi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  2b Eylemi Davası 19 Mart'a Ertelendi…

  2b Eylemi Davası 19 Mart'a Ertelendi…

  Antalya'nın Aksu ilçesinde 2B arazilerinin rayiç fiyatlarının yüksekliğinin protestosu esnasında yol kapattıkları gerekçesiyle gözaltına alınan köylüler hakkında "Görevi yaptırmamak için direnme, kamu malına zarar verme, kanuna aykırı toplantı ve yürüyüşe katılma" suçundan açılan davanın üçüncü duruşması görüldü. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  BBP'li Döngel: Paralel Devlete İnanmıyoruz

  BBP'li Döngel: Paralel Devlete İnanmıyoruz

  BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Döngel, "Bugün bir cemaatin, devletin gücü karşısında sinek vızıltısı kadar değeri olmaz." dedi. (17 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı

  Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı

  Antalya Büyükşehir Belediyesinin Şubat ayı meclis toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın başkanlığında yapıldı. (11 Şubat 2014 Salı )

   

  Destici: 'Manevi Önderlerin Başımızın Üstünde Yeri Var'

  Destici: "Manevi Önderlerin Başımızın Üstünde Yeri Var"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Manevi önderlerin, cemaat liderlerinin hepsinin bizim başımızın üzerinde yeri vardır" dedi. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru

  Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru

  Antalya’nın Aksu ilçesi Belediye Başkanı İsa Yıldırım Topallı’daki bir işletmede öğle yemeği yedi. (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ekici: 'Yazıcıoğlu Dosyasında Ciddi İlerlemeler Olmadı'

  Ekici: "Yazıcıoğlu Dosyasında Ciddi İlerlemeler Olmadı"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Murat Ekici, "Muhsin Yazıcıoğlu dosyasında ciddi bir ilerleme olmadı" dedi. (20 Aralık 2013 Cuma )

   

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekici Açıklaması

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekici Açıklaması

  "Büyük Birlik Partisi olarak bizler Türkiye'nin neresinde olursa olsun yolsuzluk, haksızlık, rüşvet gibi bir takım iddalar ile insanların görevlerini kötüye kullanmasına ve bulundukları makamı suistimal ederek haksız kazanç elde etmelerine karşıyız" (20 Aralık 2013 Cuma )

   

  Köylülerden Elektrik Kesintisi Tepkisi

  Köylülerden Elektrik Kesintisi Tepkisi

  Antalya merkez Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar köyünde kendilerine ayda iki kez fatura geldiğini, ödeme yapılmaması durumunda haber verilmeden kesinti yapıldığını ve gecikmeli ödeme durumlarında ise elektriklerin 15 gün sonra açıldığını iddia eden köylüler, tepkilerini dile getirdi. (18 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Aksu'da Elektrik Kesintilerine Tepki

  Aksu'da Elektrik Kesintilerine Tepki

  Aksu ilçesi Yurtpınar Mahallesi'nde vatandaşlar, yaşanan elektrik kesintilerine tepki gösterdi. (18 Aralık 2013 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri