22:0000
SON DAKİKA İSKİ HABERLERİ

Son Dakika İSKİ Haberleri

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Birinci Cihan Harbi’nden önce ve sonra, burada Zeve’de, tamamen o zamanki Rusların, İngilizlerin, Fransızların desteği ile Ermeni çeteleri kaç bin kişi katletti. (Bugün 15:57)

   

  İBB'den Uyarı: Şiddetli Rüzgar ve Yağış Geliyor

  İBB'den Uyarı: Şiddetli Rüzgar ve Yağış Geliyor

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden büyük uyarı. İstanbul gece yarısı itibariyle şiddetli rüzgarların ve yağışın etkisi altına girecek. İBB tüm birimleri alarma geçti. (Dün 20:22)

   

  İSKİ Big Datadan Nasıl Yararlanıyor?

  İSKİ Big Datadan Nasıl Yararlanıyor?

  İSKİ Bilgi İşlem Daire Başkanı Çetin Çibuk, Big Data çözüm analizleri sayesinde firma ve kurumların karar destek sistemleri oluşturabileceğini belirtti. (Dün 19:24)

   

  İSKİ It Teknolojilerini Sistemlerine Nasıl Entegre Ediyor?

  İSKİ It Teknolojilerini Sistemlerine Nasıl Entegre Ediyor?

  İSKİ Bilgi İşlem Daire Başkanı Çetin Çibuk, İSKİ'nin teknolojinin geldiği son aşamayı hem takip edip hem de bunu hizmete ve değere dönüştürmek için sistem, güvenlik, ödeme sistemleri hususunda teknolojiyi maksimum düzeyde kullanmakta olduğunu ve sistemlere kendi elemanları kendi kadrosu ile entegre ettiklerini ifade etti. (Dün 18:53)

   

  İstanbul'da Fırtına Uyarısı

  Büyükşehir Belediyesi, kentin gece yarısı itibarıyla şiddetli rüzgar ve yağışın etkisi altına girmesinin beklendiğini duyurdu. (Dün 16:10)

   

  İbb'den Fırtına Alarmı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yazılı bir açıklama yaparak, İstanbul bu gece yarısı itibariyle şiddetli rüzgarların ve yağışın etkisi altına gireceğini açıkladı. (Dün 15:14)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 22:00:00. #1.11#