SON DAKİKA İSKİ HABERLERİ

Son Dakika İski Haberleri

 • 23:09Eroğlu: Eroğlu: "Denizli'ye Yatırımları AK Parti Hükümetleri Hatırlattı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun Denizli Valiliğinde şeref defterini imzalaması ve toplu fotoğraf çekimi Valilik makamında Vali Şükrü Kocatepe'nin bakanlara hediye vermesi Basın toplantısında bakanların açıklama yapması Eroğlu'nun soruyu cevaplandırması Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de Bakan Eroğlu: "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" Bakan Ramazanoğlu: "(Ailelere ücretsiz internet projesi) Bu çalışma Türkiye'nin önünde devrim olan, ön açıcı olan bir çalışma olacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 20:03Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 19:14Bakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirBakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yassıada'nın imara açılmasından sonra basına yansıyan fotoğrafı görmediğini ancak sahte olduğunu öne sürdü.
 • 17:15Denizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de çifte bakanlı temel atma ve toplu açılış töreni BAKAN EROĞLU, "BİZİMLE UĞRAŞAN DEVLETLER YAKINDA TARİH SAHNESİNDEN SİLİNİR" Denizli'de temel atma, toplu açılış ve sertifika dağıtım törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'yle uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini söyledi.
 • 16:39Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirEroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye ile uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini ileri sürerek, "Bazı ülkeler PKK terör örgütünü üzerimize sürerek bir şey yapacaklarını sanmasınlar.
 • 19:36CHP İstanbul Milletvekilleri Tanal, Salıcı ve AdıgüzelCHP İstanbul Milletvekilleri Tanal, Salıcı ve AdıgüzelGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın konuşması CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın konuşması CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı'nın konuşması CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel'in konuşması Hatice Ünver'in konuşması Tesisten detaylar - CHP heyeti, kentte kurulan katı atık depolama tesisini protesto eden köylüleri ziyaret etti CHP İstanbul Milletvekili Tanal: "Burada vatandaşın yaşam, sağlık, çevre ve güvenilir su içme hakkı tehdit altındadır.
 • 11:39Ömerli Dolup Taşıyor! İstanbul Yaza Rahat GirecekÖmerli Dolup Taşıyor! İstanbul Yaza Rahat Girecekİstanbul sınırları içinde en büyük baraj olan Ömerli'de doluluk oranı yüzde 90 seviyesine ulaşırken, uzmanlar kentte yazın su sıkıntısı yaşanmayacağını vurguladı.
 • 11:02İstanbul Yaza Rahat Girecekİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Su Arıtma Daire Başkanı Fatih Yıldız, "Ömerli Barajı'nda şu anki doluluk oranı yüzde 90 seviyesinde.
 • 11:02İstanbul'da Denizi Kirletenlere Ceza Yağdıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Deniz Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl İstanbul Boğazı'nı ve denizi kirleten gemilere toplam 2,8 milyon lira ceza kesti.
 • 16:33İstanbul'da Barajların Doluluğu Arttıİstanbul'un su ihtiyacını karşılayan barajların doluluk oranı, son iki haftada yüzde 3,65 artarak, yüzde 75,88'e yükseldi.
 • 18:41Vali Enver Salihoğlu Velimeşe Tüneli'ni İncelediVali Enver Salihoğlu Velimeşe Tüneli'ni İncelediTekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Derin Deniz Deşarj Projesi kapsamında yapımına devam edilen 28 metre çapında ve 3 bin 600 metre uzunluğundaki Velimeşe Tüneli’nde, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Alişan Koyuncu ve yüklenici firmaların yetkilileri ile beraber incelemelerde bulundu.
 • 14:43Tekirdağ'dan Kısa KısaKapaklı Halk Eğitimi Merkezi tarafından emlak danışmanlığı kursu düzenlenecek.
 • 14:50Ergene Havzası Koruma Eylem PlanıErgene Havzası Koruma Eylem Planı kapsamında, yapımına başlanılan Marmara Denizi'ne derin deşarj tünel inşaatı çalışmaları sürüyor.
 • 15:34Ücretsiz İnternet" Hizmeti Yaygınlaşıyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), ücretsiz internet hizmetinin, meydan, cadde, park-bahçe, sosyal, spor ve kültür tesisleri gibi toplam 163 lokasyonda başarıyla uygulandığını bildirdi.
 • 12:39İstanbul, Ücretsiz İnterneti Sevdiİstanbul, Ücretsiz İnterneti Sevdiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Mart 2014 seçim vaatleri arasında yer alan ve seçimden hemen sonra 1 Nisan 2014 itibariyle devreye giren ücretsiz internet hizmeti yaygınlaşıyor.
 • 11:38Ücretsiz İnternet En Çok Kadıköy ve Taksim'de KullanılıyorÜcretsiz İnternet En Çok Kadıköy ve Taksim'de Kullanılıyorİstanbul’da büyükşehir belediyesi tarafından hayata geçirilen ücretsiz internet uygulaması yaygınlaşıyor.
 • 18:48İstanbul'da 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 28 Ocak Perşembe günü Güngören, Esenler, Sarıyer, Başakşehir, Küçükçekmece, Bağcılar, Silivri, Başakşehir ve Küçükçekmece ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 17:40İstanbul'da Kar Kalınlığı 25 Cm Olacakİstanbul'da Kar Kalınlığı 25 Cm Olacakİstanbul Büyükşehir Belediyesi, meteorolojik verilere göre İstanbul'da il genelinde kar kalınlığının değişik yerlerde 5-25 santimetre civarı olacağının tahmin edildiğini açıkladı.
 • 15:33İstanbul'da Kar Yağışı Bekleniyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) Meteoroloji Birimi'nin hava tahmin verilerine göre, İstanbul'un bugün yoğun kar yağışlı havanın etkisi altına girmesinin beklendiğini bildirdi.
 • 14:36Toplu Temel Atma Töreni - Veysel EroğluToplu Temel Atma Töreni - Veysel EroğluGörüntü Dökümü: Süleyman Demirel Kültür Merkezi Genel Görünüm Törenin gerçekleştirildiği salondan detay Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması ORKÖY destekleri kura çekimi - Temel atma butonuna basılması Bakan Eroğlu'nun vatandaşlara fidan dağıtımı ve manolya ağacı dikmesi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Eskiden dört ay çalışılmazdı, kış aylarıydı.
 • 13:21Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Eskiden dört ay çalışılmazdı, kış aylarıydı.
 • 11:56DSİ Kocaeli'de 53 Milyon TL'lik Yatırımın Temelini AttıDSİ tarafından Kocaeli’de yaptırılan 53 milyon TL’lik yatırımların toplu temel atma törenleri Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 11:39Akom'dan Kar UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM Meteoroloji Birimi’nin hava tahmin verilerine göre İstanbul’un bugün yoğun kar yağışlı havanın etkisi altına girmesi bekleniyor.
 • 11:21Akom "Yoğun Kar Geliyor"İbb İstanbul'un bugünden itibaren yoğun kar yağışının etkisi altına gireceğinin tahmin edildiğini duyurdu.
 • 10:43Sayıştay: 51 Milyon Dolarlık Boru Hattı Atıl Kalınca, Vatandaş Söküp Ev YaptıSayıştay: 51 Milyon Dolarlık Boru Hattı Atıl Kalınca, Vatandaş Söküp Ev YaptıSayıştay Başkanlığı, hazırladığı BOTAŞ 2014 Yılı Denetim Raporu’nda 17 milyon dolar harcanarak 5 yılda inşa edilen petrol boru hattının atıl durumda kaldığını tespit etti.
 • 14:59İSKİ'ye 40 Yeni AraçİSKİ'ye 40 Yeni Araçİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ), iş makinesi filosu, su ve kanal hizmetlerinde kullanılmak üzere 40 yeni araçla takviye edildi.
 • 14:09Eroğlu: Eroğlu: "(Ormanların Kullanımı) 28 Eylem Planı Hazırladık"Görüntü Dökümü: -AA Editör Masası detayı -Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun soruları cevaplaması Eroğlu, AA Editör Masası'nda Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, barajlardaki doluluk oranının yüzde 50 olduğunu, kar yağışları ile birlikte su seviyesinin yükseldiğini belirterek, "Hiçbir şehrimizde şu anda bir problem yok. Biz bütün şehirlerimizin su ihtiyacını karşıladık" dedi.
 • 18:31Akom'da Kar Alarmı Devam Ediyorİstanbul büyükşehir Belediyesi'nin karla mücadele çalışmaları devam ederken, AKOM'daki "alarm" durumu da sürüyor.
 • 17:20İstanbul'da Kar Kalınlığı 25 Santimi Bulduİstanbul genelinde saat 16:30 itibarı ile yapılan ölçümlerde Tuzla-Akfırat’ta kar kalınlığı 25 santimi buldu.
 • 10:30İstanbul'da Karla Mücadeleİstanbul Büyükşehir Belediyesi, karla mücadele çalışmaları kapsamında bin 114 araç ve iş makinesi, 5 bin 450 personelle 4 bin kilometre yol ağında vardiyalı görev yapıyor.
 • 09:39Kar Yağışı, İstanbul'u Salı Akşamı Terk EdecekKar Yağışı, İstanbul'u Salı Akşamı Terk EdecekPazar akşamı başlayan ve İstanbul'da hayatı olumsuz etkileyen kar yağışının salı akşamına kadar aralıklı olarak devam edeceği tahmin ediliyor.
 • 09:32İbb 'Den Kar Açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da etkmili olan kar yağışı nedeniyle alınan önlemlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 19:14İstanbul'da Kar Yağışı Beklentisiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), kentte bu geceden itibaren yoğun kar yağışı beklendiği için alarm durumuna geçti.
 • 18:16İbb ve Akom Ekipleri Beklenen Kar İçin Alarma GeçtiMeteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM Meteoroloji Birimi’nin hava tahmin verilerine göre İstanbul Pazar gecesinden itibaren yoğun kar yağışlı havanın etkisi altına girecek.
 • 16:22İstanbul'da Kar Nedeniyle Acil Durum İlan Edildiİstanbul'da Kar Nedeniyle Acil Durum İlan Edildiİstanbul'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı, İBB ve AKOM'u alarma geçirdi. İstanbul Valiliği "Zorunlu olmadıkça araçlarınızla dışarı çıkmayın" uyarsında bulundu.
 • 15:07İstanbul'da Barajların Doluluğu Arttıİstanbul'un su ihtiyacını karşılayan barajların doluluk oranı, son iki haftada yüzde 7,63 artarak, yüzde 66,31'e yükseldi İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) verilerinden derlenen bilgilere göre, kente su sağlayan toplam 863 milyon 770 bin metreküp su tutma kapasitesine sahip barajlardaki mevcut su hacmi arttı.
 • 12:37Metan Gazı Sıkışması Nedeniyle Rögar Kapağı Yerinden FırladıMetan Gazı Sıkışması Nedeniyle Rögar Kapağı Yerinden FırladıGörüntü Dökümü: Rögar kapağının olduğu yerden detaylar Beşiktaş'ta su kanalında gaz sıkışması Metan gazı sıkışması nedeniyle rögar kapağı yerinden fırladı Beşiktaş'ta atık su kanalında metan gazı sıkışması nedeniyle rögar kapağı yerinden fırladı.
 • 12:17Rögar Kapağını Fırlatan PatlamaRögar Kapağını Fırlatan PatlamaBeşiktaş’ta atık su kanalında gaz sıkışması nedeniyle patlama meydana geldi.
 • 11:5770 Kiloluk Rögar Kapağı 8 Metre Fırladı, Şans Eseri Ölü Yaralı Yok70 Kiloluk Rögar Kapağı 8 Metre Fırladı, Şans Eseri Ölü Yaralı YokHaber: Mustafa ÖZDABAK - Kamera: Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Beşiktaş' ta atık su kanalında henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama oldu ve rögar kapağı büyük bir gürültü ile yerinden fırladı.
 • 11:2770 Kiloluk Rögar Kapağı 8 Metre Fırladı, Şans Eseri Ölü Yaralı Yok70 Kiloluk Rögar Kapağı 8 Metre Fırladı, Şans Eseri Ölü Yaralı YokBeşiktaş'ta atık su kanalında patlama oldu, rögar kapağı büyük bir gürültü ile yerinden fırladı. Patlamanın atık su kanalındaki gaz sıkışmasından kaynaklandığı düşünülüyor.
 • 11:12Beşiktaş'ta Su Kanalında Gaz SıkışmasıBeşiktaş'ta atık su kanalında metan gazı sıkışması nedeniyle rögar kapağı yerinden fırladı.
 • 16:20Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Sultanahmet'teki terör saldırısı - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sultanahmet'teki terör saldırısında yaralananları tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etti.
 • 15:27Düzce'nin Sorunları Masaya YatırıldıDüzce'nin Sorunları Masaya YatırıldıDüzce ili Belediye Başkanları bölge sorunlarının istişaresi amacıyla Düzce Belediyesi Encümen Salonunda bir araya geldiler.
 • 03:25İstanbul'da Sağanakİstanbul'da SağanakGörüntü Dökümü: Yenikapı sokağından görüntü - Köprü altında biriken suda mahsur kalan araçlar - İş makinesinin köprü altına gelmesi - Su içinde mahsur kalan araçdan görüntü - Ekiplerin su tahliye çalışması yapması İstanbul'da sağanak Yağışın etkili olduğu ilçelerde su baskınları meydana geldi Fatih'te su biriken altgeçitte araçlarda mahsur kalanları itfaiye ekipleri kurtardı İstanbul'da şiddetli yağışın etkili olduğu ilçelerde su baskınları meydana geldi.
 • 03:16İstanbul'da Sağanakİstanbul'da şiddetli yağışın etkili olduğu ilçelerde su baskınları meydana geldi.
 • 20:27Kumkapı Balıkçılar Çarşısı Yeniden YapılacakKumkapı balıkçılar Çarşısı olarak bilinen ve geçtiğimiz yıl yıkılan çarşının yerine yeni bir balıkçılar çarşısı yapılması için düğmeye basıldı.
 • 18:40İstanbul'da Su KesintisiSultangazi, Arnavutköy ve Başakşehir'in bazı bölgelerine, yarın 24 saat süreyle su verilemeyecek.
 • 15:14İstanbul'da Su Kesintisiİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Fenertepe Kavşağı inşaatı nedeniyle 12 Ocak Salı günü Sultangazi, Arnavutköy ve Başakşehir'de su kesintisi uygulanacağını duyurdu.
 • 15:13İstanbul'da Su KesintisiİSKİ tarafından yapılan açıklamada, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Fenertepe Kavşağı İnşaatı sahasında, deplasesi sona eren isale hattının mevcut hatta bağlantı çalışmaları nedeniyle Sultangazi, Arnavutköy ve Başakşehir ilçelerinde su kesintisinin yapılacağı belirtildi.
 • 09:40Oktay Kaynarca'nın Hapsi İsteniyorOktay Kaynarca'nın Hapsi İsteniyorOktay Kaynarca'ya Bebek Koyu'na bağlı teknesinde kaçak su kullandığı iddiasıyla altı aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.