SON DAKİKA İSKİ HABERLERİ

Son Dakika İski Haberleri

 • 11:32İstanbul Barajlarında Eskiden Otomobil Dolaşıyordu, Şimdi Sandal Geziyorİstanbul Barajlarında Eskiden Otomobil Dolaşıyordu, Şimdi Sandal Geziyor2014'ün ağustosunda doluluk oranı yüzde 17,23'e kadar düşen İstanbul barajlarında kötü günler bitti. Alibeyköy'de araçların dolaştığı bölümlerde şimdi sandallar geziyor.
 • 10:47Eskiden Otomobiller Dolaşıyordu, Şimdi Sandallar GeziyorEskiden Otomobiller Dolaşıyordu, Şimdi Sandallar Geziyor2014 yılının Ağustos ayında doluluk oranı yüzde 17,23'e kadar düşen İstanbul barajlarında kötü günler geride kaldı.
 • 17:44Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Manisa’nın Soma ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 00:27Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Serbest Turizm Ticaret Bölgesi' Projemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun üyeler ile selamlaşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması ve plaket alması -"Küçük Menderes Deltası'nda 7 büyük baraj ve 6 gölet yapıyoruz.
 • 22:26Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçimlerden sonra İzmir'e serbest turizm ve ticaret bölgesi kurulması için çalışma başlattıklarını, bunun için 4 yer belirlediklerini ve bu konuda iş dünyasının fikirlerini beklediklerini söyledi.
 • 18:00Eroğlu, Dünyanın En Çok Tesis Açan BakanıEroğlu, Dünyanın En Çok Tesis Açan Bakanıİzmir’in Gaziemir ilçesinde düzenlenen pikniklerde vatandaşlarla bir araya Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, dünyada en çok tesis açan bakan unvanına sahip olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi.
 • 09:18Üsküdar'da Kartvizitli Temizlik Personeli DönemiÜsküdar'da Kartvizitli Temizlik Personeli DönemiÜsküdar Atık Yönetim Merkezi açılışında konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, halkla ilişkiler eğitimi alan personellerin kartvizitlerini dağıtarak, “Bundan sonra sizin adınız Üsküdar Belediyesi’nin Doğa Dostu çalışanlarıdır.
 • 19:35Topbaş?istanbul, Ekonomisiyle 117 Ülkeden BüyükTopbaş?istanbul, Ekonomisiyle 117 Ülkeden BüyükHaber Taner YENER - Kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA Arnavutköy ilçesinde yapılan yatırım ve hizmetlerin toplu açılış töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'a 11 yılda 68,5 katrilyon liralık yatırım yaptıklarını belirterek, 'İstanbul 15 milyon nüfusuyla dünyanın 130 ülkesinden büyük. Ekonomisiyle de 117 ülkeden büyük. Devlet gibi bir şehir. Geçmişte bu bölgeler de yerleşime açılırken düzenli, planlı olsaydı, bugün biz başka şeyler konuşacaktık burada.
 • 18:58Sandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakSandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakBakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi temmuzda tamamlanacak (ek) 'SSK'YI BATIRDI, İFLAS ETTİRDİ' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sandıklı'daki programı kapsamında ilçe merkezinde halka seslendi.
 • 18:23Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda Tamamlanacak (2)Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda Tamamlanacak (2)'ssk'yı BATIRDI, İFLAS ETTİRDİ' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sandıklı'daki programı kapsamında ilçe merkezinde halka seslendi.
 • 17:37Bakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıBakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Düzlükteki muazzam bir kurum olan SSK’yı batırdı, iflas ettirdi.
 • 13:43Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin seçim vaatlerine değinerek, “Onlar konuşur biz yaparız farkımız bu, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
 • 22:01Başkan Topbaş, Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini İncelediBaşkan Topbaş, Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini İncelediİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yapımı devam eden Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini gezerek çalışmaları yerinde inceledi.
 • 16:04Vakıflar Haftası Açılış TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, vakıfların mutlaka geliri olması gerketiğini belirterek, "Bir enerji firması, şirketi kurmak şeklinde bir teklif var. Bu konuda biz de her türlü desteği veririz, yardımcı oluruz" dedi.
 • 12:33Kocaoğlu'ndan Bakan Eroğlu'na: Hiç Yakışmadıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, körfeze ÇED'le ilgili açıklamaları ve talebiyle ilgili olarak, "Benim şube müdürüm cevap verir." diyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun bu sözünü, "Devlet bürokrasisini bilen, yedi sekiz yıldır bakanlık yapmakta olan bir kişiye bu açıklama hiç yakışmadı.
 • 18:46İzmir - Bakan Eroğlu, Kocaoğlu'na Şube Müdürünün Yanıt Vereceğini Söylediİzmir - Bakan Eroğlu, Kocaoğlu'na Şube Müdürünün Yanıt Vereceğini SöylediBakan Eroğlu, Kocaoğlu'na şube müdürünün yanıt vereceğini söyledi Eroğlu: Muhatabım Kılıçdaroğlu ORMAN ve Su İşleri Bakanı, AKP İzmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun TCDD ile birlikte yapacakları Körfez Projesi'nin iki yıldır onaylanmayan ÇED raporunun çıkmasını sağlamasını istemesine kendisinin muhatabının CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğu şeklinde yanıt verdi.
 • 17:46Eroğlu: Eroğlu: "İzmir, Dünyanın İncisi Muhteşem Bir Şehir Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun partiye gelişi ve burada yaptığı konuşma Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de: - "(Büyük Körfez Projesi) Talep ederlerse yaparız ama ben şunu söyleyeyim, oynamasını bilmeyen gelin 'yerim dar' der"- "İzmir, dünyanın incisi muhteşem bir şehir olacak.
 • 16:56Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, "Büyük Körfez Projesi" için ÇED raporu verilmediği iddialarına ilişkin, "Talep ederlerse yaparız ama ben şunu söyleyeyim, oynamasını bilmeyen gelin 'yerim dar' der" dedi.
 • 16:55Bakan Eroğlu, Kocaoğlu'na Şube Müdürü Cevap VerirBakan Eroğlu, Kocaoğlu'na Şube Müdürü Cevap VerirOrman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti İzmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun TCDD ile birlikte yapacakları Körfez Projesi'nin 2 yıldan bu yana onaylanmayan ÇED raporunun çıkmasını sağlamasını istemesi konusundaki muhatabının CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.
 • 10:40İstanbul'da 11-12 Mayıs'ta 3 İlçeye Su Verilemeyecekİstanbul'da 11-12 Mayıs'ta 3 İlçeye Su Verilemeyecekİstanbul'da Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Sultangazi'nin ilçelerinin bazı bölgelerine, 11-12 Mayıs tarihleri arasında 12 saat süreyle su verilemeyecek.
 • 22:58Veysel Eroğlu - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katılacağı Toplu Açılış TöreniVeysel Eroğlu - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katılacağı Toplu Açılış Töreni- Bakan Veysel Eroğlu'nun esnaf ve vatandaşla selamlaşması- Dikili ilçesinde partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılış töreni- Aliağa ilçesinde yapımı devam eden süs havuzuna çıkarak konuşma yapması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Yarın sayın Cumhurbaşkanımız Atatürk Stadı'nda İzmir'deki 626 tesisin açılışını yapacak.
 • 21:30Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın İzmir'de maliyeti yaklaşık 1 milyar lira değerinde olan 626 tesisin açılışını yapacağını söyledi.
 • 17:50Güngören Belediyesi Personeli YarıştıGüngören Belediyesi Personeli YarıştıGüngören Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Ligi kapsamında düzenlenen yarışlarda bu kez kurum çalışanları yarıştı.
 • 12:55Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 09:32Başkan'dan Bakan'a ÇED Çağrısıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Kanal 35'te yayınlanan "Gündem Özel Siyaset" programında Özgür Hancıoğlu'nun kent gündemine ilişkin sorularını cevapladı.
 • 22:50Bakan Eroğlu, İzmir'de Ergenli Barajının Temelini AttıBakan Eroğlu, İzmir'de Ergenli Barajının Temelini AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'in Bayındır ilçesinde Küçükmenderes Ovasında 30 bin 470 dekar araziyi sulayacak Ergenli Barajının temelini attı.
 • 20:12Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, siyasi istikrarın sürmesi halinde Türkiye'nin yıldızının parlak olduğunu bildirdi.
 • 20:10Bakan Eroğlu, İzmir'de Ergenli Barajının Temelini AttıBakan Eroğlu, İzmir'de Ergenli Barajının Temelini AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'in Bayındır ilçesinde Küçükmenderes ovasında 30 bin 470 dekar araziyi sulayacak Ergenli Barajının temelini attı.
 • 17:29Başkan Topbaş'tan Sancaktepe Yenidoğan'a Metro MüjdesiBaşkan Topbaş'tan Sancaktepe Yenidoğan'a Metro MüjdesiSancaktepe Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 6 farklı çalışmanın açılışı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleşti.
 • 10:27Tiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye ŞokuTiyatrosunu Su Basan Müjdat Gezen'e Belediye ŞokuİSKİ borusu patlayınca Müjdat Gezen'in tiyatrosunu su bastı, itfaiye temizlemek için üste para istedi.
 • 21:51Eroğlu: Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, SSK'yı Batırdı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu Balkondan halka seslendi- Esnafı gezdi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Kılıçdaroğlu, SSK'yı batırdı, ben ise batmış, hortumlanmış İSKİ'yi ayağa kaldırdım. İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel müdürlüğü döneminde SSK'yı batırdığını, kendisinin ise batmış, hortumlanmış olduğunu vurguladığı İSKİ'yi ayağa kaldırdığını belirterek, "İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" dedi.
 • 21:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel müdürlüğü döneminde SSK'yı batırdığını, kendisinin ise batmış, hortumlanmış olduğunu vurguladığı İSKİ'yi ayağa kaldırdığını belirterek, "İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" dedi.
 • 17:47Deniz Suyundan İçme Suyu Üreteceğiz"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbul'a ve gelecekte Türkiye'ye model olması için küçük çaplı olarak deniz suyundan içme suyu üretme çalışmasını başlatıyoruz" dedi.
 • 19:46Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, partileri iktidara getiren ve iktidardan indiren tek gücün millet olduğunu belirterek, "Geçmişte pijamayla başbakanı karışlayanlar, hükumeti indirip hükumet kuruyordu, ama şimdi hükumeti indirecek de iktidara getirecek de yegane güç millettir, artık bu dönemi yakaladık.
 • 14:38Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sulamaya büyük önem verdiklerini belirterek, "2019 yılı sonunda, Türkiye'de 8,5 milyon hektarın tamamını sulayacağız. Türkiye'yi gıda üreten ve dünyaya ihraç eden bir merkez haline getireceğiz" dedi.
 • 14:11Tuzla Şehitler Caddesi'nde Yol Genişletme Çalışmaları BaşladıTuzla Belediyesi, Tuzla köprüsü ile Tuzla Marina ve sahil ulaşımının ana aksını oluşturan Şehitler Caddesi’nde yol genişletme çalışmasına başladı.
 • 15:08Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ormanların bundan böyle kırsal kalkınmada lokomotif olarak kullanılacağını söyledi.
 • 22:19Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ergene havzası için 16 projelerinin olduğunu belirterek, "Ergene’yi kurtarmak boynumuzun borcu. Ergene ile ilgili DSİ o kadar hızlı çalışıyor ki 12 arıtma tesisinin bugünle birlikte tamamının temelini atmış bulunacağız. 30 Aralık 2015’e kadar tamamını bitirmiş olacağız" dedi.
 • 21:19Ümraniye'de Su Toplama Kanalında Göçük: 1 ÖlüÜmraniye'de, İSKİ'ye ait su toplama kanalı açma çalışmalarında meydana gelen göçüğün altında kalan 1 işçi hayatını kaybetti.
 • 21:04Ümraniye'de Göçük: 1 İşçi Hayatını KaybettiÜmraniye'de Göçük: 1 İşçi Hayatını KaybettiÜmraniye'de, İSKİ'nin kanalizasyon kazısı sırasında göçük yaşandı. Göçük altında kalan 46 yaşındaki işçi Bedri Bozdemir hayatını kaybetti.
 • 20:59Kanalizasyon Kazısı Sırasında Göçük Altında Kalarak Can VerdiKanalizasyon Kazısı Sırasında Göçük Altında Kalarak Can VerdiÜmraniye'de, İSKİ'nin kanalizasyon kazısında görevli bir işçi göçük sonucu toprak altında kaldı.
 • 14:16Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, öncelikli hedeflerinin sulama tesisleri olacağını belirterek, "Enerji, gıda arzı güvenliği ve su, dünyada gelecek 25 yılda önemini artıracak üç sektör. Dolayısıyla biz diyoruz ki 'Türkiye'yi, bilhassa Ege Bölgesi'ni, İzmir'i gıda üreten ve ihraç eden bir merkez haline getirelim'. Çünkü bu topraklar mümbit, bu yüzden biz İzmir'de büyük bir seferberlik başlattık ve bütün mümbit toprakların tamamını sulayacağız" dedi.
 • 14:09Veysel Eroğlu: Veysel Eroğlu: "Eşimden Korkup İSKİ Genel Müdürü Oldum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Veysel Eroğlu'nun medya temsilcileri ile tokalaşması-Eroğlu'nun konuşması İZMİR - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kaya Termal Otel'de basın kuruluşlarının temsilcileriyle biraraya geldi.
 • 13:22Bakan Eroğlu: İzmir Hiçbir Partinin Arka Bahçesi DeğildirBakan Eroğlu: İzmir Hiçbir Partinin Arka Bahçesi DeğildirOrman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir 1. Bölge 1. sıra adayı Veysel Eroğlu, "İzmir'i ve İzmirlileri seviyoruz, onlara hizmet etmek de bizim için ibadettir.
 • 13:18Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "30 Yıl Su Sorunu Olmayacak"Orman ve Su İşleri Bakanı ve İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, “Hedefimiz 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’yi İzmir’de birinci parti yapmaktır.
 • 15:26Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "İzmir'e Hizmet Etmek Benim İçin İbadettir"AK Parti İzmir Milletvekili Adayı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Menderes’te sivil toplum kuruluşları ve muhtarla bir araya geldi.
 • 16:01Başkan Mevlüt Uysal: Başkan Mevlüt Uysal: "Bahçeşehir'i Satmıyoruz, Alanı Genişletiyoruz"Bahçeşehir Gölet’i ile ilgili basın açıklaması yapan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, "Bahçeşehir Gölet ile ilgili haberler proje ile ilgili gerçekler ile uyuşmuyor.
 • 15:26Bahçeşehir'deki Gölet Alanının Satıldığı" İddiasıBaşakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, "Bahçeşehir'deki gölet alanının satıldığı" yönündeki haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirterek, "Bahçeşehir'i satmıyoruz aksine bölge halkı ile mevcut alanı daha da genişletiyoruz" dedi.
 • 19:57Afyonkarahisar - Bakan Veysel Eroğlu: Avukatın Yaptığı Densizce HareketAfyonkarahisar - Bakan Veysel Eroğlu: Avukatın Yaptığı Densizce HareketBakan Veysel Eroğlu: Avukatın yaptığı densizce hareket Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Barosu'na kayıtlı avukat Umut Kılıç'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanmasına ilişkin, "Avukatın yaptığı densizce bir harekettir" dedi.
 • 18:56Bakan Veysel Eroğlu: Avukatın Yaptığı Densizce HareketBakan Veysel Eroğlu: Avukatın Yaptığı Densizce HareketOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Barosu'na kayıtlı avukat Umut Kılıç'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanmasına ilişkin, "Avukatın yaptığı densizce bir harekettir" dedi.