00:1600
SON DAKİKA İSKİ HABERLERİ

Son Dakika İSKİ Haberleri

  İstanbul'un "60 Günlük Suyu Kaldı" İddialarına Yalanlama

  İSKİ’den yapılan açıklamada İstanbul’un 60 günlük suyu kaldı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin En Çalışkan Belediye Başkanı'

  Türkiye'nin En Çalışkan Belediye Başkanı"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Türkiye'nin en çalışkan belediye başkanı olduğunu söyledi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul'a 7 dereden su getirdiklerini ve su sıkıntısının olmadığını belirterek, "Gazeteciler Alibeyköy Barajını çekiyor. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eroğlu: İstanbul'un Suyunda Koku Yok

  Bakan Eroğlu: İstanbul'un Suyunda Koku Yok

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul'da dünyanın en modern arıtma tesislerinin bulunduğunu belirterek, suda koku olduğu yolundaki iddiaları yalanladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İSKİ'den Çevre Mühendisleri Odası'na Yanıt

  İski Genel Müdürlüğü, Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından yapılan "Kentin 60 günlük suyu kaldığı" yönündeki açıklamaya yanıt verdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eroğlu, İzmir, Bugün Susuz Değilse Recep Tayyip Erdoğan'a Borçlu'

  Bakan Eroğlu, İzmir, Bugün Susuz Değilse Recep Tayyip Erdoğan'a Borçlu'

  Konya'da sahur vakti DSİ tarafından yaptırılan ve 377 milyon liraya mal olan 49 tesisin toplu açılışı ve temel atma törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, programın ardından DSİ ait tesislerde dinlendikten sonra öğle saatlerinde Vali Muammer Erol'u makamında ziyaret etti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 00:16:22. #1.13#