SON DAKİKA İSKİ HABERLERİ

Son Dakika İski Haberleri

 • 12:01Ruhsatı İptal Edilen İnşaat, Gençlere Mezar OluyorRuhsatı İptal Edilen İnşaat, Gençlere Mezar OluyorSancaktepe'de, ruhsatı iptal edilen inşaatın temelinde biriken suya düşen 18 yaşındaki genç hayatını kaybetti.
 • 15:451- Veysel Eroğlu: 1- Veysel Eroğlu: "Merak Etmeyin Bakanlıktaki Kasaya Gelecekteki Bakanlar İçin Bir Mektup...* Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, düzenlediği basın toplantısıyla İstanbul'un içme suyu için yapılan çalışmalar hakkında basın toplantısı düzenledi*Melen Barajı projesinin sone ermesiyle İstanbul'un 2071 yılına kadar su problemi yaşamayacağını belirten Eroğlu, iddiasını "Tabi '2071'e kadar yaşayacak mısınız ki bunun garantisini veriyorsunuz?' diye sorabilirsiniz.
 • 15:23Veysel Eroğlu: Gelecekteki Bakanlara Mektup BırakacağımVeysel Eroğlu: Gelecekteki Bakanlara Mektup BırakacağımBakanı Eroğlu, "2071 yılına kadar İstanbul'da su problemi olmayacak." deyip ekledi: "Merak etmeyin bakanlıktaki kasaya gelecekteki bakanlar için bir mektup bırakacağım."
 • 08:43İstanbul'da 'Şiddetli Yaz Yağmuru' Alarmıİstanbul'da 'Şiddetli Yaz Yağmuru' Alarmıİstanbul Büyükşehir Belediyesi vatandaşları uyardı. İstanbul sabah saatlerinden itibaren şiddetli yağışın etkisi altına girecek.
 • 01:20İstanbul İçin Şiddetli Yağış Uyarısıİstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentin sabah saatlerinden itibaren şiddetli yağışın etkisi altına girmesinin beklendiğini duyurdu.
 • 23:07İstanbul İçin Sabah Şiddetli Yağış Uyarısıİstanbul büyükşehir Belediyesi, İstanbul'un yarın sabah saatlerinden itibaren şiddetli yaz yağmurlarının etkisi altına gireceğini belirterek, vatandaşları uyardı.
 • 10:14Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Çerkezköy ve Saray ilçelerinde yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 14:20Beyoğlu'nda Sokaklar YenileniyorBeyoğlu'nda Sokaklar YenileniyorBeyoğlu Belediyesi, İstiklal Caddesi çevresinde öncelikle altyapı sistemleri olmak üzere üst yapı ve tretuvar çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:00Beyoğlu'nda Sokaklar Pırıl Pırıl Beyoğlu Belediyesi, İstiklal Caddesi çevresinde öncelikle altyapı sistemleri olmak üzere üst yapı ve tretuvar çalışmalarına devam ediyor.
 • 10:55Değişen Müşteri Alışkanlıklarına UyumİSKİ adına konuşma yapan Avukat Ercan Atasever ise; SİSTAŞ ortaklığıyla gerçekleştirilmiş "İSKİ İcra Çağrı Merkezi" projesini ve projenin fayda çıkarımlarını anlatarak konuşmasını SİSTAŞ'a teşekkür ederek bitirdi.
 • 12:21İSKİ Düzce'de İncelemelerde BulunduİSKİ Düzce'de İncelemelerde Bulunduİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürü Dr. Dursun Altay ve beraberindeki teknik heyet Düzce’de incelemelerde bulunduDüzce ve ilçelerinde katı atık su arıtma tesisleri için incelemelerde bulunmaya gelen İSKİ Genel Müdürü Dr. Dursun Atilla Altay ve beraberindeki heyet önce Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret ettiler.
 • 20:27İstanbul'da Şiddetli Yağış - Silivriİstanbul'da Şiddetli Yağış - SilivriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şiddetli yağmurdan kaçam vatandaşlar- Yoğun yağış görüntüsü - Aniden bastıran sağanak, kentte hayatı olumsuz etkiledi- Yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı'ndaki hava trafiğinde aksamalar meydana geldi İstanbul'da aniden bastıran sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 19:50İstanbul'da Sağanakİstanbul'da aniden bastıran sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 18:41Atatürk Havalimanı'na Yıldırım DüştüAtatürk Havalimanı'na Yıldırım Düştüİstanbul'da aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Atatürk Havalimanı'na da yıldırım düştü.
 • 17:26Büyükşehir'den İstanbul İçin Şiddetli Yağış Uyarısıİstanbul Büyükşehir Belediyesi, akşam saatlerinde kenti etkisi altına alması beklenen şiddetli yağış konusunda vatandaşları uyardı.
 • 17:20İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Yağmur Uyarısıİstanbul’da beklenen şiddetli yağış nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler teyakkuza geçti.
 • 14:38İSKİ Aracı Gecekondunun Üzerine UçtuİSKİ Aracı Gecekondunun Üzerine UçtuHaber Özkan ARSLAN Kamera Özgür EREN İstanbul DHA Sarıyer'de, İSKİ'ye ait kanal açma aracı, yokuştun kayarak bir gecekondunun üzerine uçtu.
 • 14:17İSKİ Aracı Gecekondunun Üzerine UçtuİSKİ Aracı Gecekondunun Üzerine UçtuSarıyer'de, İSKİ'ye ait kanal açma aracı, yokuştan kayarak bir gecekondunun üzerine uçtu.
 • 13:24İSKİ'ye Ait Vidanjör Gecekondunun Üzerine UçtuİSKİ'ye Ait Vidanjör Gecekondunun Üzerine UçtuSarıyer'de çıktığı rampada freni boşalan İSKİ'ye ait bir vidanjör, geri kaçarak gecekondunun üzerine uçtu.
 • 12:09Kanalizasyon Suyu Patladı, Esnaf Dükkan KapattıKanalizasyon Suyu Patladı, Esnaf Dükkan Kapattıİstanbul’da bir sitenin atık su boruları patlaması sonucu alt katta bulunan iş yerlerinin önünü su bastı.
 • 15:56Tika'dan Afrika'ya "Su Kaynakları" EğitimiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) 12 farklı Afrika ülkesinden gelen katılımcılara sulama sistemleri, atık su yönetimi, kuraklık, sel yönetimi, baraj inşası ve işletmesi konularında eğitim verdi.
 • 15:00Afrika Ülkelerine Yönelik Sürdürülebilir Su Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı GerçekleştirildiAfrika Ülkelerine Yönelik Sürdürülebilir Su Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı GerçekleştirildiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Singapur İşbirliği Programı işbirliğinde İstanbul’da gerçekleştirilen Afrika Ülkelerine Yönelik Sürdürülebilir Su Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı Afrika’nın çeşitli ülkelerinden gelen 26 kursiyerin katılımıyla başarılı bir şekilde tamamladı.
 • 12:32İstanbul'un Barajları Yüzde 90 Doluİstanbul'a su sağlayan barajlardaki su seviyesi, haziran ayları açısından son 4 yılın en yüksek oranına ulaştı.
 • 10:04Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 19:53Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun ZiyaretleriOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında İzmir Gıda Çarşısı'nda esnafı ziyaret etti- Esnaf ziyaretleri ve bazı esnaflarla sohbet etmesi- Gıda çarşısındaki konuşması- Muharip Gaziler Derneği'ne ziyaret- Gazilerle sohbet etmesi- Konuşması- İzmir Muharip Gaziler Derneği'ne fahri üye olduğuna dair plaket verilmesi - "Yakın gelecekte dünyadaki en önemli sektör gıda arzı ve güvenliği olacaktır"- "İzmir'i, bilhassa organik gıdada, tarım, tıbbi ve aromatik ürünlerde üretim ve ihracat üssü yapmaya karar verdik" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yakın bir gelecekte dünyadaki en önemli sektörün gıda arzı ve güveni olacağını belirterek, İzmir'i, organik gıda, tarım, tıbbi ve aromatik ürünlerde lider şehir yapmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 19:10Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yakın bir gelecekte dünyadaki en önemli sektörün gıda arzı ve güveni olacağını belirterek, İzmir'i, organik gıda, tarım, tıbbi ve aromatik ürünlerde lider şehir yapmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 13:14Eroğlu: Eroğlu: "O Batırıyor, Biz Batan Müesseseyi Ayağa Kaldırıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun arşiv görüntüleri, - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun açıklamaları, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Kılıçdaroğlu) O SSK Genel Müdürüyken ben de İSKİ Genel Müdürüydüm. İkimizde genel müdürdük. Birisi çalışan müesseseyi batırıyor, biz de batan müesseseyi ayağa kaldırıyoruz.
 • 11:31Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde kendisinin de İSKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunduğunu hatırlatarak, "İkimiz de genel müdürdük. O SSK'yı batırdı ben de batmış, 1,5 milyar dolar borç bırakılan İSKİ'nin borcunu ödeyip, 600 tesis açtım. Birisi çalışan müesseseyi batırıyor biz de batan müesseseyi ayağa kaldırıyoruz.
 • 11:23Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır VeririmEkonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
 • 11:15Bu Vaatler Artık Alaya Alınmaya BaşlandıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
 • 19:13İstanbul'da Gezi Yıl Dönümünde Kapanacak Yollara Dikkatİstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gezi Parkı eylemlerinin yıl dönümü dolayısıyla bazı yolların kademeli olarak trafiğe kapatılacağını bildirdi.
 • 18:41İstanbul Emniyet Müdürlüğü: Yarın Taksim'e Çıkan Yollar Kapalıİstanbul Emniyet Müdürlüğü: Yarın Taksim'e Çıkan Yollar Kapalıİstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gezi parkı eylemlerinin yıl dönümü nedeniyle Taksim'e çıkan çok sayıda sokak, cadde ve kritik noktanın yarın trafiğe kapatılacağını açıkladı.
 • 18:40İstanbul'da Gezi Yıldönümü Önlemleriİstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gezi Parkı olaylarının yıldönümü nedeniyle yarın saat 09.00'dan itibaren Taksim'e çıkan çok sayıda cadde, sokak ve kritik noktanın trafiğe kapatılacağını açıkladı.
 • 15:34İSKİ "Online Abonelik Hizmetleri" Başladıİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'ne (İSKİ) ait başta yeni abonelik ve mevcut abonelik iptali işlemleri olmak üzere, daha önce şube müdürlüklerine gidilerek yapılan tüm işlemlerin internetten gerçekleştirilmesi uygulaması başladı.
 • 15:13Eroğlu, Egegep Projesi'ni AnlattıEroğlu, Egegep Projesi'ni AnlattıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun konuşması ve duygulanıp ağlaması Eroğlu, EGEGEP Projesi'ni anlattı- Bakan Eroğlu: - "Huzur ve ufuk şehir İzmir için turizmde, kültürde, sanatta, sağlıkta, sporda, ticarette, sanayide, tarımda teknolojide, istihdamda önemli projeler yürüteceğiz"- "İzmir'e su akacak dedik.
 • 13:01Eroğlu, Egegep Projesi'ni AnlattıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, temel gayenin, vatandaşın hayat tarzını değiştirmek değil, hayat standardını yükseltmek olduğunu, İzmir'e kavga etmeye değil geliştirmek için geldiklerini belirterek, "Huzur ve ufuk şehir İzmir için turizmde, kültürde, sanatta, sağlıkta, sporda, ticarette, sanayide, tarımda teknolojide, istihdamda önemli projeler yürüteceğiz" dedi.
 • 11:32İstanbul Barajlarında Eskiden Otomobil Dolaşıyordu, Şimdi Sandal Geziyorİstanbul Barajlarında Eskiden Otomobil Dolaşıyordu, Şimdi Sandal Geziyor2014'ün ağustosunda doluluk oranı yüzde 17,23'e kadar düşen İstanbul barajlarında kötü günler bitti. Alibeyköy'de araçların dolaştığı bölümlerde şimdi sandallar geziyor.
 • 10:47Eskiden Otomobiller Dolaşıyordu, Şimdi Sandallar GeziyorEskiden Otomobiller Dolaşıyordu, Şimdi Sandallar Geziyor2014 yılının Ağustos ayında doluluk oranı yüzde 17,23'e kadar düşen İstanbul barajlarında kötü günler geride kaldı.
 • 17:44Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Manisa’nın Soma ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 00:27Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Serbest Turizm Ticaret Bölgesi' Projemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun üyeler ile selamlaşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması ve plaket alması -"Küçük Menderes Deltası'nda 7 büyük baraj ve 6 gölet yapıyoruz.
 • 22:26Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçimlerden sonra İzmir'e serbest turizm ve ticaret bölgesi kurulması için çalışma başlattıklarını, bunun için 4 yer belirlediklerini ve bu konuda iş dünyasının fikirlerini beklediklerini söyledi.
 • 18:00Eroğlu, Dünyanın En Çok Tesis Açan BakanıEroğlu, Dünyanın En Çok Tesis Açan Bakanıİzmir’in Gaziemir ilçesinde düzenlenen pikniklerde vatandaşlarla bir araya Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, dünyada en çok tesis açan bakan unvanına sahip olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi.
 • 09:18Üsküdar'da Kartvizitli Temizlik Personeli DönemiÜsküdar'da Kartvizitli Temizlik Personeli DönemiÜsküdar Atık Yönetim Merkezi açılışında konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, halkla ilişkiler eğitimi alan personellerin kartvizitlerini dağıtarak, “Bundan sonra sizin adınız Üsküdar Belediyesi’nin Doğa Dostu çalışanlarıdır.
 • 19:35Topbaş?istanbul, Ekonomisiyle 117 Ülkeden BüyükTopbaş?istanbul, Ekonomisiyle 117 Ülkeden BüyükHaber Taner YENER - Kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA Arnavutköy ilçesinde yapılan yatırım ve hizmetlerin toplu açılış töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'a 11 yılda 68,5 katrilyon liralık yatırım yaptıklarını belirterek, 'İstanbul 15 milyon nüfusuyla dünyanın 130 ülkesinden büyük. Ekonomisiyle de 117 ülkeden büyük. Devlet gibi bir şehir. Geçmişte bu bölgeler de yerleşime açılırken düzenli, planlı olsaydı, bugün biz başka şeyler konuşacaktık burada.
 • 18:58Sandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakSandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakBakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi temmuzda tamamlanacak (ek) 'SSK'YI BATIRDI, İFLAS ETTİRDİ' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sandıklı'daki programı kapsamında ilçe merkezinde halka seslendi.
 • 18:23Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda Tamamlanacak (2)Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda Tamamlanacak (2)'ssk'yı BATIRDI, İFLAS ETTİRDİ' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sandıklı'daki programı kapsamında ilçe merkezinde halka seslendi.
 • 17:37Bakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıBakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Düzlükteki muazzam bir kurum olan SSK’yı batırdı, iflas ettirdi.
 • 13:43Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin seçim vaatlerine değinerek, “Onlar konuşur biz yaparız farkımız bu, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
 • 22:01Başkan Topbaş, Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini İncelediBaşkan Topbaş, Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini İncelediİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yapımı devam eden Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisini gezerek çalışmaları yerinde inceledi.
 • 16:04Vakıflar Haftası Açılış TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, vakıfların mutlaka geliri olması gerketiğini belirterek, "Bir enerji firması, şirketi kurmak şeklinde bir teklif var. Bu konuda biz de her türlü desteği veririz, yardımcı oluruz" dedi.