SON DAKİKA İSMAİL IŞIK HABERLERİ

Son Dakika İsmail Işık Haberleri


İSMAİL IŞIK

ADAY-CHP-ÇANAKKALE-BİGA... Devamı

11:55
İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temeli Atıldı İÇDAŞ, kalifiye insan gücü yetişmesi için Çanakkale'nin Biga ilçesinde İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temelini attı.
İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temeli Atıldı
16:45
Biga Belediyesi'nden Asılsız Hayvan Barınağı Haberlerine Tepki Çanakkale’nin Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, sosyal medyada hayvan barınağı ile çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
Biga Belediyesi'nden Asılsız Hayvan Barınağı Haberlerine Tepki
17:01
Uğur Mumcu'nun Öldürülmesinin 22'nci Yılı Biga'da anma etkinliği düzenlendi.
16:35
İdris Karaman 3. Kez Başkan Seçildi Biga Sebze Meyve Gıda Pazarcıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına, İdris Karaman, üçüncü kez seçildi.
İdris Karaman 3. Kez Başkan Seçildi
11:05
Biga'da Başarılı Güreşçi Öğrenciler Ödüllendirildi Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale'de okullar arası grekoromen güreş müsabakalarında dereceye giren öğrencileri ayakkabılarla ödüllendirdi.
17:17
Başkan Işık, Muhtarlar ve Azalarla Bir Araya Geldi Çanakkale’nin Biga ilçesi Belediye Başkanı İsmail Işık, muhtarlar ve azalarla bir araya gelerek öneri ve taleplerini dinledi.
Başkan Işık, Muhtarlar ve Azalarla Bir Araya Geldi
13:46
Çomü Biga'da Bilgisayar Laboratuvarları ve Hazırlık Sınıflarını Açtı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF)'nin hazırlık sınıfları ve bilgisayar laboratuvarları, Ağaköy Kampüsü’nde törenle açıldı.
Çomü Biga'da Bilgisayar Laboratuvarları ve Hazırlık Sınıflarını Açtı
09:03
Biga İİBF Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Açıldı ÇOMÜ Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Biga İİBF Ağaköy Kampüsünde törenle açıldı.
Biga İİBF Hazırlık Sınıfları ve Bilgisayar Laboratuvarları Açıldı
14:45
'Çöp Taksi' Vatandaşı Sevindirdi Çanakkale’nin Biga Belediyesi tarafından alınan 1,5 tonluk ‘çöp taksi’ vatandaşı memnun etti.
'Çöp Taksi' Vatandaşı Sevindirdi
10:36
Biga'da Polis Eşleri Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği Biga Şubesi üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu.
Biga'da Polis Eşleri Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi
09:13
Biga Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı Biga Belediyesi yeni binasında hizmet vermeye başladı.
Biga Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı
12:08
30 Ressam, Nazım Hikmet'i Çizdi Dünyaca ünlü Türk Şair ve Yazar Nazım Hikmet Ran, doğumunun 113'üncü yılında Küçükçekmece'de düzenlenen sergi ve konser ile anıldı.
30 Ressam, Nazım Hikmet'i Çizdi
14:23
Biga'da Caddelere Delinatör Yerleştirildi Çanakkale’nin Biga ilçesinde, belediye tarafından kaldırımların etkin kullanımı ve trafik akışını rahat sağlanması için bazı sokaklara delinatör monte ediliyor.
Biga'da Caddelere Delinatör Yerleştirildi
19:18
Biga'da Deve Güreşi Biga'da deve güreşi Biga'da deve güreşleri yapıldı.
Biga'da Deve Güreşi
15:34
Biga'da Deve Güreşi Biga'da deve güreşleri yapıldı.
11:55
Biga Belediyesi Genç Başkana Emanet Çanakkale’nin Biga ilçesinde, belediye başkanlığına vekalet eden Av. Ergün Tulnay, Biga CHP Gençlik örgütü üyelerini ağırladı.
Biga Belediyesi Genç Başkana Emanet
13:29
Biga Belediyesi Mandalina Dağıttı Biga Belediyesi, Yerli Malı Haftası nedeniyle ilçede bütün okullarda toplam 15 ton mandalina dağıttı.
Biga Belediyesi Mandalina Dağıttı
08:45
Biga'da Hurda Araçlar Kaldırılıyor Biga Belediyesi ekipleri, mahalle aralarında olumsuzluklara yol açan hurda araçların kaldırılmasıyla ilgili çalışma başlattı.
09:13
Muş'ta Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek Muş Garnizon Komutanlığı, şehit aileleri ve gazilere yemek verdi.
Muş'ta Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek
13:13
Bilgi Evlerinde Film Gösterim Etkinlikleri Çanakkale’nin Biga ilçesinde, belediye Bilgi evlerinde çocuklara film gösterisi sunuldu.
Bilgi Evlerinde Film Gösterim Etkinlikleri
12:08
Bilgi Merkezi Öğrencilerinden Huzurevine Ziyaret Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hizmete açılan Bilgi Merkezi’nin öğrencileri huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla sohbet etti.
Bilgi Merkezi Öğrencilerinden Huzurevine Ziyaret
13:18
Biga'da Dünya Diyabet Günü Etkinliği Düzenlendi Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Dünya Diyabet Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
14:44
Çanakkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü Düzenlendi Çanakkale'nin Biga ve Lapseki ilçelerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tören düzenlendi.
Çanakkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü Düzenlendi
14:36
Sodem Çanakkale'de Toplandı SODEM, Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Soyer öncülüğünde, Çanakkale'deki CHP'li Belediyelerle buluştu.
13:44
Çöpler Yer Altına İndi Çanakkale’nin Biga ilçesinde, belediye tarafından bacalı sistem yer altı çöp konteynerları halkın hizmetine sunuldu.
Çöpler Yer Altına İndi
10:43
Huzurevi Sakinlerine Doğum Günü Kutlaması Biga Huzurevi sakinlerine doğum günü partisi düzenlendi.
14:44
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76'ncı yılında Van, Muş, Bitlis ve Hakkari'deki törenlerle anıldı.
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
16:59
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gelibolu, Lapseki, Eceabat, Biga, Ayvacık ve Bayramiç ilçelerinde törenler gerçekleştirildi.
10:10
Makedon Ziyaretçiler Biga'da Makedonya’nın Veles kenti Belediye Başkanı Slavcho Chadiev, Çanakkale’nin Biga ilçesi Belediye Başkanı İsmail Işık’ı ziyaret etti.
Makedon Ziyaretçiler Biga'da
10:08
THK Biga, Kurban Bayramında 829 Deri Topladı Türk Hava Kurumu Biga Şubesi, Kurban Bayramında 829 deri topladı.
11:35
İha Muhabirinin Mutlu Günü İhlas Haber Ajansı Biga muhabiri Safiye Tarı, makine teknikeri Hüseyin Güner ile dünya evine girdi.
İha Muhabirinin Mutlu Günü
12:53
Eğitim-Bir-Sen'de Argunhan Başkan Oldu Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Batman Şubesinde yeni yönetim belirlendi.
Eğitim-Bir-Sen'de Argunhan Başkan Oldu
12:04
Biga'da Sanatçı Şevval Sam, Konser Verdi Biga'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sanatçı Şevval Sam konser verdi.
Biga'da Sanatçı Şevval Sam, Konser Verdi
17:41
Bir Yastıkta Elli Yıl Çanakkale’nin Biga ilçesinde, yarım asrı doldurmuş çiftler ödüllendirildi.
Bir Yastıkta Elli Yıl
17:03
Eski Biga Fotoğrafları Sergilendi Çanakkale’nin Biga ilçesinin eski fotoğrafları görücüye çıktı.
Eski Biga Fotoğrafları Sergilendi
16:01
Biga'da Gaziler Günü Kutlamaları Çanakkale’nin Biga ilçesinde Gaziler Günü törenlerle kutlandı.
Biga'da Gaziler Günü Kutlamaları
12:10
Muş'ta Gaziler Günü Kutlandı Gaziler Günü dolayısıyla Muş Valiliği önündeki Atatürk Anıtında tören düzenlendi.
17:37
Biga'da Yöresel Yemek Yarışması Yapıldı Biga'da, "Çemberimde Gül Oya" adlı yöresel yemek yarışması yapıldı.
13:04
Biga'nın Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü Kutlandı Çanakkale’nin Biga ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. Yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Biga'nın Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü Kutlandı
11:59
Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu" Turun 5. etabı Biga'dan start aldı.
14:58
Biga'da Toplu Taşıma Araçları Denetlendi Çanakkale’nin Biga ilçesinde, zabıta ekipleri tarafından toplu taşıma araçları denetlendi.
Biga'da Toplu Taşıma Araçları Denetlendi
17:31
Ekrem Okyay Biga'da Anıldı Kale Grubu Şirketlerinin kurucusu İş adamı Dr.H.İbrahim Bodur’un dünürü Prof.Dr.Ekrem Okyay, Çanakkale’nin Biga ilçesinde dualarla anıldı.
Ekrem Okyay Biga'da Anıldı
12:26
Bosna Hersek'te Selzedelere Mobilya Yardımı Biga'da faaliyet gösteren Doğtaş ve Kelebek Mobilya, son yılların en büyük sel felaketlerinden birini yaşayan Bosna Hersek için yardım tırlarını yola çıkardı.
Bosna Hersek'te Selzedelere Mobilya Yardımı
18:00
Doğtaş ve Kelebek Mobilya'dan Bosna'ya Yardım Çanakkale'nin Biga ilçesinde kurulu bulunan Doğtaş ve Kelebek mobilya, son yılların en büyük sel felaketlerinden birini yaşayan Bosna Hersek için yardım tırını dualar eşliğinde yola çıkardı.
16:19
30 Ağustos Zafer Bayramı Bayram ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Lapseki, Eceabat, Gelibolu ve Biga ilçelerinde törenler düzenlendi.
11:24
Muş'ta Zafer Bayramı Törenle Kutlandı 30 Ağustos Zafer Bayramı Muş’ta düzenlenen törenle kutlandı.
Muş'ta Zafer Bayramı Törenle Kutlandı
17:44
Atıksu Arıtma Tesisinin Geçici Kabul İşlemi Yapıldı Çanakkale’nin Biga ilçesinde, belediye tarafından yapılan atıksu arıtma tesisinin geçici kabul işlemi yapıldı.
Atıksu Arıtma Tesisinin Geçici Kabul İşlemi Yapıldı
17:27
Biga'da Okçuluk Müsabakası Heyecanı Çanakkale'nin Biga İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakaları ve Şenlikleri" Çınarköprü Köyü'nde başladı.
Biga'da Okçuluk Müsabakası Heyecanı
16:51
Biga'da Okçuluk Müsabakası Heyecanı Çanakkale'nin Biga İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Biga Sancak Beyi Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakaları ve Şenlikleri', Çınarköprü Köyü'nde başladı.
Biga'da Okçuluk Müsabakası Heyecanı
12:34
Bedensel Engelli Sporcu Avrupa İkincisi Oldu İsviçre’de düzenlenen Bedensel Engelliler Okçuluk Şampiyonasına katılan Biga'lı Bülent Korkmaz, Avrupa ikinciliğini kazandı.
Bedensel Engelli Sporcu Avrupa İkincisi Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:12:19. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSMAİL IŞIK HABERLERİ
[Hata Bildir]