09:2700
SON DAKİKA İSMAİL SARI HABERLERİ

Son Dakika İsmail Sarı Haberleri


ADAY-AKP-İZMİR-BAYRAKLI... Devamı

  Baro Başkanı Çıtırık'tan Engellilere Destek Sözü

  Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık ve Engelliler Komisyonu Başkanı İsmail Sarı, Umut Dayanışma Engelliler Derneğini ziyaret etti. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Hava Alanı

  Hava Alanı

  Ordu’nun Ünye ilçesinde 1989 yılında temeli atılan ve 1991 yılında ilk uçağın indiği Ünye Havaalanı aradan geçen 25 yılda adeta 'hava alma alanı' oldu. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Kamyonla Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı

  Kamyonla Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı

  Konya'nın Karatay ilçesinde kamyon ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Konya'da Kamyon ile Otomobil Çarpıştı: 4 Ölü, 5 Yaralı

  Konya'nın Karatay ilçesinde kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  İzmir'in Bayraklı ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre CHP adayı Hasan Karabağ kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  "Botanik Parkı Projesi Dünya Markası Olacak"

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, kendi dönemlerinde yapacakları en önemli projelerden biri olan Botanik Parkı projesinin yalnızca İzmir ve Türkiye'nin değil, dünya çapında ses getirecek bir çalışma olduğunu söyledi (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Tahliller Temiz Çıkınca Belde Rahatladı

  Tahliller Temiz Çıkınca Belde Rahatladı

  Samsun'da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı şüphesiyle vefat eden şahsa temas eden yakınlarından alınan kan tahlillerinin temiz çıktığı bildirildi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Sarı Sevgisi Bayraklı'ya Sığmıyor

  Sarı Sevgisi Bayraklı'ya Sığmıyor

  Binali Yıldırım ve AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, seçime sayılı günler kala Bayraklı Sevgi Yolu'nda miting yaptı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen İzmir İl Başkanı Abdurrahim Şenocak

  Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen İzmir İl Başkanı Abdurrahim Şenocak

  Eğitim-Bir-Sen İzmir Şubesi ve Memur-Sen İzmir İl Başkanı Abdurrahim Şenocak, 'İzmirliyiz Yaparız' ya da İzmirlinin yaşam tarzı gibi kavramlarla İzmirlilerin oyalanmaması gerektiğini söyleyen Şenocak, İzmirlilerinin artık bu boş laflara karnının tok olduğunu belirtti. (25 Mart 2014 Salı )

   

 

  Bayraklı'ya Kadın Eli Değecek

  Bayraklı'ya Kadın Eli Değecek

  İsmail Sarı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Bayraklılı kadınların bu özel gününü saksıda çiçek hediye ederek kutladı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Yıldırım: 'Bunlar İş Bilmiyor'

  Yıldırım: "Bunlar İş Bilmiyor"

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, ulusal değerler üzerinden siyaset yapmanın doğru olmadığını belirterek, “İzmir’e kale diyorlar. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bayraklılardan Sarı'ya Çağrı: Artık Gel ve Hizmet Getir

  Bayraklılardan Sarı'ya Çağrı: Artık Gel ve Hizmet Getir

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı'ya, "Artık gel ve hizmet getir" diye dert yanan pazar esnafı, sıkıntı çektiklerini söyledi. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Bayraklı'da Rozet Takma Törenine Yoğun İlgi

  AK Parti Bayraklı'da Rozet Takma Törenine Yoğun İlgi

  AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül ve AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Bayraklı'da AK Parti'ye geçiş törenine katıldı. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Bayraklı'dan Gövde Gösterisi

  AK Parti Bayraklı'dan Gövde Gösterisi

  AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül ve AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Bayraklı’da AK Parti’ye geçiş törenine katıldı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Çolak: '30 Mart'ta Asıl Golü Sarı Atacak'

  Çolak: "30 Mart'ta Asıl Golü Sarı Atacak"

  Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı'ya bir destek de eski milli futbolcu Tanju Çolak'tan geldi. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Diyarbakır'da Tekwandoda Büyük Başarı

  Diyarbakır'da Tekwandoda Büyük Başarı

  Sokakta çalışan çocuklara yönelik düzenlenen Tekvando kursuna katılan genç kızlardan Arzu Okay'ın büyük başarı gösterdi. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Açıklaması

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Açıklaması

  Hayırsever sanayici Nuri Atik’in yaptırdığı Bayraklı Nuri Atik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı’nın da katılımıyla açıldı. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Ak Partili Sarı Pazara Girdi, Çiçek Dağıttı

  Ak Partili Sarı Pazara Girdi, Çiçek Dağıttı

  Yerel seçimlere kısa bir süre kala seçim havasına iyice giren Bayraklılılar, AK Partili aday İsmail Sarı’ya desteğini sürdürüyor. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Sarı Ailesinin Acı Günü

  Sarı Ailesinin Acı Günü

  Bilecik'te yaşayan Şerif Ahmet Sarı, alzheimer hastası olan babasını ve böbrek yetmezliği olan dayısını aynı günde kaybetti. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Ak Partili Sarı: 'Bayraklı İçin Çıkış Yolu 30 Mart'

  Ak Partili Sarı: "Bayraklı İçin Çıkış Yolu 30 Mart"

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, 30 Mart tarihinin Bayraklı için çıkış yolu olacağını söyleyerek, “O gün Bayraklı’da güneş bir başka doğacak. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  25. Vergi Haftası

  25. Vergi Haftası

  Ünye Vergi Dairesi Müdürü Gökhan Yeneş, 25. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında ziyaretlerde bulundu. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı Açıklaması

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı Açıklaması

  Kentsel dönüşüm konusunda önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, “Kimse bir oldu bittiye getirip sizleri evinizden, mahallenizden edemez. Ben buna izin vermem. Bayraklı adalet istiyor” dedi. (22 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Ak Partili Sarı: 'Bayraklılı Artık Yeter Diyor'

  Ak Partili Sarı: "Bayraklılı Artık Yeter Diyor"

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, yerel seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarına hız verdi. (21 Şubat 2014 Cuma )

   

  Ak Partili Sarı: 'Ben Bayraklı'yı, Bayraklı Beni Bilir'

  Ak Partili Sarı: "Ben Bayraklı'yı, Bayraklı Beni Bilir"

  Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçede gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Eniştesini Keserle Yaralayan Sanığa 7.5 Yıl Hapis

  Eniştesini Keserle Yaralayan Sanığa 7.5 Yıl Hapis

  Zonguldak'ta, miras anlaşmazlığı nedeniyle eniştesi 50 yaşındaki Bahattin Köse'yi uyurken keserle başına vurarak ağır yaralamaktan tutuklu yargılanan 60 yaşındaki İsmail Sarı 7.5 yıl hapis cezasına mahkum oldu. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Zonguldak'taki Kasten Öldürmeye Teşebbüs Davası

  Arazi anlaşmazlığı yüzünden eniştesini keserle öldürmeye teşebbüs ettiği iddia edilen sanığa, 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Bayraklı'nın 'Sarı' Sevgisi

  Bayraklı'nın "Sarı" Sevgisi

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, seçim turlarına aralıksız devam ediyor. (13 Şubat 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'den Bayraklı Meclisine İddialı Aday

  AK Parti'den Bayraklı Meclisine İddialı Aday

  AK Parti Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı İnşaat mühendisi Dilek Yıldız Büyükdağ, küçük Türkiye olarak gördüğünü belirttiği Bayraklı’yı ‘‘Hakettiği değere ulaştırmak için adayım’’ dedi. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Bayraklı'da 'Ak Nokta' Hizmete Girdi

  Bayraklı'da "Ak Nokta" Hizmete Girdi

  İzmir'in çeşitli yerlerinde düzenli olarak kurulan ve vatandaşların AK Parti ile iletişimini kolaylaştıran ‘AK Noktalar’ın açılışlarına devam ediliyor. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Binali Yıldırım: 'Boşuna nefesinizi tüketmeyin gençler' -

  Binali Yıldırım: "Boşuna nefesinizi tüketmeyin gençler" -

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP'li belediyelerin 15 yıldır İzmir'in, İzmirlilerin hayellerini çaldıklarını, verdikleri sözleri tutmadıklarını savunarak, "Bizim İzmir için bir rüyamız, hedefimzi var; o da 34 İstanbul, 35 İzmir. İzmir'e yakışan ikinciliktir" dedi. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Yerel Seçimlere Doğru

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım: "(CHP'li belediyeler) Bunlar 15 yıldır İzmir'in, İzmirlilerin hayellerini çaldılar, geleceklerini çaldılar. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  AK Parti Bayraklı Adayı Sarı: 'Ak Parti Bolluk Demek'

  AK Parti Bayraklı Adayı Sarı: "Ak Parti Bolluk Demek"

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, her hafta faklı mahallelerde ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen lokma dökme hayrına katıldı. (08 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  'Bu Projeler Bayraklı'yı Uçuracak'

  "Bu Projeler Bayraklı'yı Uçuracak"

  Geleneksel kahvaltıya İsmail Sarı katıldı. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Ak Partili Sarı: 'Bayraklı Projelerimizle Uçacak'

  Ak Partili Sarı: "Bayraklı Projelerimizle Uçacak"

  AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Bayraklı Mansuroğlu Mahallesi’nde partililer tarafından düzenlenen dayanışma kahvaltısına katıldı. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 09:27:05. #1.13#