SON DAKİKA İSMAİL YK HABERLERİ

Son Dakika İsmail Yk Haberleri

11:41
Antalya Uğur Acar, Yeni Yüzüyle Üçüncü Yılında Türkiye'de ilk yüz nakli yapılan Uğur Acar, yeni yüzüyle geçirdiği 3 yılı kutladı.
Antalya Uğur Acar, Yeni Yüzüyle Üçüncü Yılında
11:18
Uğur Acar, Yeni Yüzüyle Üçüncü Yılında Türkiye'de ilk yüz nakli yapılan Uğur Acar, yeni yüzüyle geçirdiği 3 yılı kutladı.
Uğur Acar, Yeni Yüzüyle Üçüncü Yılında
12:40
Uğur Acar, İsmail Yk ile Klip Çekmeye Hazırlanıyor Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, nakil operasyonundan sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail YK ile klip çekmeye hazırlanıyor.
Uğur Acar, İsmail Yk ile Klip Çekmeye Hazırlanıyor
11:11
Uğur Acar, İsmail YK ile Klip Çekmeye Hazırlanıyor Türkiye'nin ilk yüz nakil hastası Uğur Acar, nakilden sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde kendisini ziyaret eden sanatçı İsmail YK ile klip çekmeye hazırlanıyor.
Uğur Acar, İsmail YK ile Klip Çekmeye Hazırlanıyor
09:14
İsmail Yk'nın Süpersonik Yeni Albüm Tanıtımı İsmail YK'nın Süpersonik Yeni Albüm Tanıtımı
İsmail Yk'nın Süpersonik Yeni Albüm Tanıtımı
09:04
İsmail Yk'nın Yeni Albüm Tanıtımı İsmail YK'nın Yeni Albüm Tanıtımı
İsmail Yk'nın Yeni Albüm Tanıtımı
08:59
İsmail Yk 2015 Albüm Tanıtımı İsmail YK 2015 Albüm Tanıtımı
İsmail Yk 2015 Albüm Tanıtımı
13:08
Hayranı Olduğu İsmail Yk ile Buluşan Miyopati Hastası Ayşe'nin Sevinç Gözyaşları Belçika'nın charleroi şehrinde doğuştan Miyopati (Kas tutulması) hastası olan 16 yaşındaki Ayşe Karaca, hayranı olduğu ve tanışmak istediği İsmail YK ile buluşunca gözyaşlarına boğuldu.
Hayranı Olduğu İsmail Yk ile Buluşan Miyopati Hastası Ayşe'nin Sevinç Gözyaşları
12:13
Hayranı Olduğu İsmail Yk ile Buluşan Miyopati Hastası Ayşe'nin Sevinç Gözyaşları Belçika'nın Charleroi şehrinde yaşayan doğuştan Miyopati (Kas tutulması) hastası olan Ayşe Karaca (16), hayranı olduğu ve tanışmak istediği İsmail YK ile buluşunca gözyaşlarına boğuldu.
Hayranı Olduğu İsmail Yk ile Buluşan Miyopati Hastası Ayşe'nin Sevinç Gözyaşları
17:43
18. Geleneksel Lalapaşa Yağlı Güreşleri Festivali" Başladı Lalapaşa Belediyesinin düzenlediği "18. Geleneksel Lalapaşa Yağlı Güreşleri Festivali" başladı.
09:08
Rusya'da Bir Gece Kulübünde İsmail YK Şarkısı Çaldı Rusya'da bir gece kulübüne eğlenmeye gelen insanlar İsmail YK şarkısı ile coştu.
Rusya'da Bir Gece Kulübünde İsmail YK Şarkısı Çaldı
14:39
Sütlaç Rekoru Ovit'te Kırıldı Rize’nin İkizdere ilçesine bağlı 2 bin 640 rakımlı Ovit Yaylası’nda bu yıl 17’incisi yapılan Ovit Yayla Şenlikleri’nin ikinci gününde ilginç bir rekor denemesine sahne oldu.
Sütlaç Rekoru Ovit'te Kırıldı
13:56
"Dünyanın en ağır sütlacı" rekor denemesi - Rize'nin İkizdere ilçesinde bu yıl 17'ncisi düzenlenen Ovit Yayla Şenliklerinde, 303 kilo 74 gram ile Yunanistan'a ait "dünyanın en ağır sütlacı" rekorunu kırmak için 395 kilogramlık dev kazanda bin 295 kilogram sütlaç pişirildi.
'Dünyanın en ağır sütlacı' rekor denemesi -
13:27
Ovit Yaylasında 1295 Kilo ile 'Sütlaç Rekoru' Kırıldı Rize'nin Ovit Yaylası'nda düzenlenen Ekşioğlu Vakfı Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri'nde tek seferde sütlaç pişirme rekoru 1295 kilo ile kırıldı.
Ovit Yaylasında 1295 Kilo ile 'Sütlaç Rekoru' Kırıldı
13:25
Dünyanın En Ağır Sütlacı" Rekor Denemesi Rize'nin İkizdere ilçesindeki 17. Uluslararası Ovit Yayla Şenliklerinde, 303 kilo 74 gram ile Yunanistan'a ait "dünyanın en ağır sütlacı" rekorunu kırmak için 395 kilogramlık dev kazanda bin 295 kilogram sütlaç pişirildi Guinnes Rekor Danışmanı Prof. Dr. Kural: "Bin 295 kilogramlık sütlaç için hazırladığımız.
Dünyanın En Ağır Sütlacı' Rekor Denemesi
17:36
Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri Başladı Rize'nin İkizdere ilçesinde Ekşioğlu Vakfınca 2640 rakımlı Ovit Yaylasında düzenlenen 17'inci Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri başladı.
Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri Başladı
17:03
Ekşioğlu Vakfı Ovit Yayla Şenlikleri Başladı İkizdere İlçesinin 2 bin 640 rakımlı Ovit yaylasında bu yıl 17’incisi düzenlenen iki gün sürecek Ekşioğlu Vakfı Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri başladı.
Ekşioğlu Vakfı Ovit Yayla Şenlikleri Başladı
13:25
Ovit Yayla Şenliği'ne Hazır Rize’nin Ovit Yaylası’nda bu yıl 1-3 Ağustos tarihleri arasında 17.’si düzenlenecek olan Ekşioğlu Vakfı Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri için her şey hazır.3 gün boyunca devam edecek şenliklerde Türkiye’de Karadeniz Bölgesi’nin tatlısı olarak bilinen ancak 303 kilo 74 gram ile 2010 yılındaki rekor denemesi ile Yunanistan’ın elinde bulundurduğu sütlaç rekoru 1.5 tonun üzerinde yapılacak sütlaçla Türkiye’ye geçecek.
18:43
Ekşioğlu Vakfı Yunanistan'ın Sütlaç Rekorunu Kıracak Rize’nin Ovit Yaylası’nda bu yıl 17.’si düzenlenecek olan Ekşioğlu Vakfı Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri için hazırlatılan 630 kilogram ağırlığındaki dev kazanda sütlaç rekoru kırılacak.
Ekşioğlu Vakfı Yunanistan'ın Sütlaç Rekorunu Kıracak
17:09
Ovit Yayla Şenlikleri'nde Sütlaç Rekor Denemesi Yapılacak İkizdere ilçesinde Ekşioğlu Vakfınca 1 3 Ağustos'ta 2640 rakımlı Ovit Yaylası'nda düzenlenecek "17'inci Ululararası Ovit Yayla Şenlikleri"nde 630 kilo ağırlığındaki kazanda sütlaç rekor denemesi yapılacak.
23:54
Erdoğan, sanatçıları kabul etti - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıkladı.
Erdoğan, sanatçıları kabul etti -
19:18
Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"Ni Açıkladı Haliç Kongre Merkezi'ndeki toplantıya, kabine üyelerinin yanı sıra siyaset, iş, spor, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı Toplantıda, sanatçı Uğur Işılak'ın seslendirdiği "Milletin Adamı" isimli yeni seçim şarkısı da çalındı.
Erdoğan, 'Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'Ni Açıkladı
18:09
Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'ni Açıkladığı Törene Ünlü İsimler de Katıldı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye Vizyon Belgesi”ni açıkladığı toplantıya çok sayıda ünlü isim katıldı.
Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'ni Açıkladığı Törene Ünlü İsimler de Katıldı
16:34
Erdoğan'ın "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"Ni Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Adayların vizyon belgeleri, taahhütleri, beyanları önem arz ediyor.
Erdoğan'ın 'Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'Ni Açıklaması
11:23
Ayaklarıyla Resim Yapıyor, Şarkı Sözü Yazıyor Bursa'da yaşayan spastik engelli 29 yaşındaki Serhat Demir, ellerini kullanamadığı için ayağıyla yaptığı resimleri tarihi Orhan Camisi önünde satıyor Aynı zamanda şarkı sözü ve şiir de yazan, bir şiir kitabı da bulunan Demir, şarkı sözlerinin ünlü sanatçılar tarafından bestelenmesinin hayalini kuruyor.
15:18
İsmail YK'dan 'Doğum Günün Haram Olsun' Şarkısı İsmail YK, yeni albümünün çıkış şarkısı olarak belirlediği "Doğum Günün Haram Olsun" şarkısının ilk teaser'ını hayranlarının beğenisine sundu.
İsmail YK'dan 'Doğum Günün Haram Olsun' Şarkısı
00:36
İnebolu 4. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali Festival kapsamında İsmail YK ve Ahmet Şafak konser verdi
İnebolu 4. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali
14:11
İnebolu, Festivale Hazır Bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilecek Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali ile Atatürk'ün İnebolu'ya Gelişleri, Şapka ve Kıyafet İnkılabının 88'nci yıldönümü kutlamalarına ilişkin program açıklandı.23 Temmuz Cuma günü...
İnebolu, Festivale Hazır
17:16
İnebolu'ya Festivalde Yıldız Yağmuru İnebolu Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivalinde adeta yıldız yağmuru yağacak.
İnebolu'ya Festivalde Yıldız Yağmuru
19:32
"18. Geleneksel Şerefiye Kültür ve Sanat Festivali" Sanatçı İsmail YK, festivalde konser verdi
'18. Geleneksel Şerefiye Kültür ve Sanat Festivali'
10:35
Göl Festivali'nin İlk Gününde İsmail Yk Coşturdu Küçükçekmece Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği '8.Uluslararası Göl Festivali' İsmail YK konseri ile başladı.
Göl Festivali'nin İlk Gününde İsmail Yk Coşturdu
18:10
Göl Festivali Davullu Zurnalı Coşkuyla Başladı Küçükçekmece Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Uluslararası Göl Festivali'nin 8.'si renkli görüntülere sahne oldu.
Göl Festivali Davullu Zurnalı Coşkuyla Başladı
12:03
Dinlenmek İçin Başlatılan Festival 25 Yaşında Antalya'nın Finike ilçesinde tarımla uğraşan halkın yılda bir kez dinlenmesi için başlatılan festival 25. yılına girdi.
Dinlenmek İçin Başlatılan Festival 25 Yaşında
10:09
8. Uluslararası Göl Festivali Başlıyor Küçükçekmece Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği yaz akşamlarına damgasını vuran Uluslararası Göl Festivali'nin 8'incisi başlıyor.
8. Uluslararası Göl Festivali Başlıyor
14:20
16. Emniyet Mensupları Çocukları Toplu Sünnet Şöleni Yapıldı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun eşi Gül Mutlu, İl Emniyet Müdürlüğü'nün geleneksel olarak düzenlediği Sünnet Şöleni'ne katıldı.
16. Emniyet Mensupları Çocukları Toplu Sünnet Şöleni Yapıldı
06:02
İsmail YK Evlilik İçin Tarih Verdi Genç kızların sevgilisi İsmail YK evlilik için, canlı yayında gün verdi.
İsmail YK Evlilik İçin Tarih Verdi
06:02
"Şarkılarımın Hepsi Sosyal İçeriklidir" 'Ben Senin Ananın' adlı şarkısıyla gündemde olan İsmail YK önemli açıklamalar yaptı.
'Şarkılarımın Hepsi Sosyal İçeriklidir'
11:23
Kıyamet Kadir Çöpdemir'de Kopuyor TRT 1 ekranlarına yepyeni bir talk show farklı bir soluk getiren "Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor!"
Kıyamet Kadir Çöpdemir'de Kopuyor
06:03
Feministlere Şarkı Yazdı Şarkıcı İsmail YK'nın 'Radikal Feminist' isimli yeni parçası, ilginç sözleriyle dikkat çekiyor.
Feministlere Şarkı Yazdı
06:02
Derbiyi Kim Alır? Ünlüler bugünkü Galatasaray-Fenerbahçe maçı skorunu tahmin etti.
Derbiyi Kim Alır?
06:03
Yeni Şarkısı: 'Ben Senin Ananın' İsmail YK'nın merakla beklenen yeni albümü 'Metropol'ün çıkış parçası 'Ben Senin Ananın' çok konuşulacağa benziyor.
Yeni Şarkısı: 'Ben Senin Ananın'
06:03
Metropol Yaşamını Albümüne Taşıdı İsmail YK, yeni albümü 'Metropol'ü önümüzdeki günlerde çıkarmaya hazırlanıyor.
Metropol Yaşamını Albümüne Taşıdı
14:05
Jade'ye Görkemli Gala Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne bağlı Mülheim an der Ruhr şehrinde bulunan düğün salonu Jade'nin adıyla yayın hayatına başlayan düğün dergisi, aynı salonda düzenlen gala gecesiyle tanıtıldı.
16:41
Kargı'da İsmail Yk ve Ebru Yaşar Coşkusu Çorum'un Kargı Belediyesi tarafından düzenlenen Kargı Panayırı'nda sahne alan İsmail YK ve Ebru Yaşar sahne aldı.
Kargı'da İsmail Yk ve Ebru Yaşar Coşkusu
12:41
İsmail Yk, Çatalpınar'ı Coşturdu Ordu'nun Çatalpınar ilçesinde belediye tarafından düzenlenen 10.Altın Fındık Kültür Turizm Festivali'nde sahneye çıkan ünlü pop sanatçısı İsmail YK, hareketleri şarkılarıyla binlerce kişiyi coşturdu.
İsmail Yk, Çatalpınar'ı Coşturdu
06:03
Hayranını Sevince Boğdu Genç kızların sevgilisi olan popçu İsmail YK, bayramın son günü İkitelli'deki 212 Alışveriş Merkezi'nde konser verdi.
Hayranını Sevince Boğdu
19:37
Taytan Kasabası Üzüm Festivaline Hazır Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Taytan beldesinde bu yıl 14.'sü gerçekleştirilecek olan Üzüm ve Kültür Festivali'nde birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.
Taytan Kasabası Üzüm Festivaline Hazır
23:19
Türkçe, Dünya Gündemine Oturdu Türkçe Olimpiyatları, Twitter'ı da salladı. #sevgidiliturkce diyenler, olimpiyatları 17 dakika, dünya gündeminde tuttu.
Türkçe, Dünya Gündemine Oturdu
22:37
Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finalinde Sanatçı Akını Yaşandı İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılan Türkçe Olimpiyatları şarkı finaline sanatçı akını oldu.
Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finalinde Sanatçı Akını Yaşandı
19:47
İsmail Yk'nın Konserinin İptal Edilmesi Adıyaman'da sahne alacak olan İsmail YK'nın konserinin iptal edilmesiyle ilgili yazılı açıklama yapıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:13:41. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSMAİL YK HABERLERİ
[Hata Bildir]