SON DAKİKA İSPARK HABERLERİ

Son Dakika İspark Haberleri

12:37
İstanbul'a 6.5 Kilometrelik Bisiklet Yolu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Hacıosman Metro İstasyonu’ndan Belgrad Ormanı girişine kadar sürecek olan 6.5 kilometrelik bisiklet yolunu hayata geçiriyor.
İstanbul'a 6.5 Kilometrelik Bisiklet Yolu
12:32
İstanbullulara Bisiklet Yolu Müjdesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Hacıosman Metro İstasyonundan Belgrad Ormanı girişine kadar sürecek olan 6,5 kilometrelik bisiklet yolunu hayata geçiriyor.
İstanbullulara Bisiklet Yolu Müjdesi
12:20
Hacıosman-Belgrad Ormanı Arasına Bisiklet Yolu Geliyor Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi- Valide Sultan Caddesi- Bahçeköy Orman Fakültesi güzergahını takip edip, Belgrad Ormanı girişine kadar devam eden, 6.5 kilometre uzunluğunda yeni bir Bisiklet Yolu daha hayata geçecek.
Hacıosman-Belgrad Ormanı Arasına Bisiklet Yolu Geliyor
15:12
Ey Birleşme ve Satın Alma İşlemleri Raporu Açıklandı EY Kurumsal Finansman Bölüm Başkanı Cantekinler: "Geçen yıl degˆeri açıklanmıs¸ 250 birles¸me ve satın alma is¸leminin toplam degˆeri 17,7 milyar dolar oldu, is¸lem degˆeri açıklanmamıs¸ olanlar buna dahil edildigˆinde rakamın 22 milyar dolar seviyesine çıktığını tahmin ediyoruz" "Türkiye'nin doğrudan.
Ey Birleşme ve Satın Alma İşlemleri Raporu Açıklandı
14:48
İspark' Tan Türk Kızılayı'na Kan Desteği Ülke genelinde kan bağışı kampanyalarını sürdüren Türk Kızılayı’na İSPARK’tan destek geldi.
İspark' Tan Türk Kızılayı'na Kan Desteği
14:16
İspark'tan Türk Kızılay'ına Kan Desteği Ülke genelinde kan bağışı kampanyalarını sürdüren Türk Kızılay’ına İSPARK’tan destek geldi.
İspark'tan Türk Kızılay'ına Kan Desteği
12:05
Türkiye'nin Otopark Haritası Çıkarılıyor Belediyeler araç sayısındaki artışları dikkate alarak otopark planlamalarını masaya yatırıyor.
Türkiye'nin Otopark Haritası Çıkarılıyor
17:23
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi'nde Öne Çıkan Başlıklar Neler Oldu? Şehirleri teknoloji ile birleştirmek adına gerçekleştirilen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi İstanbul Conrad Otel'inde gerçekleştirildi.
Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi'nde Öne Çıkan Başlıklar Neler Oldu?
12:23
İstanbul'da Taksi Plakasına Rekor Zam İstanbul'da taksi plakası geçen yılın ocak ayından bu yana yaklaşık yüzde 18 artarak, yatırımcısının yüzünü güldürdü.
İstanbul'da Taksi Plakasına Rekor Zam
11:58
İspark Otoparklarında Yoğunluk Günde yaklaşık 100 bin kişiye hizmet veren İSPARK, İstanbul’un otopark verilerini tespit etti.
İspark Otoparklarında Yoğunluk
16:14
İstanbul'daki Otoparklar Hergün Yoğun" İSPARK verilerine göre, en yoğun otoparkın kullanıldığı Fatih'te, bir yılda yaklaşık 4 milyon işlem gerçekleştirdi.
12:13
Kar Yağdı Otoparklar Doldu Taştı İstanbul'u etkisi altına alan ve artması beklenen yoğun kar yağışıyla ilgili yapılan uyarılar üzerine araçlarını otoparka bırakan sürücüler, toplu taşımaya yöneldi.
16:07
İstanbul Polisi, Yılbaşı Kutlamalarına Hazır İstanbul'da yılbaşı gecesi görev yapacak Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin aldığı önlemler Taksim'de basına tanıtıldı.
İstanbul Polisi, Yılbaşı Kutlamalarına Hazır
15:59
Taksim'de Asayişi "Noel Baba" Sağlayacak İstanbul'da yılbaşı gecesi 15 bin polis görev yapacak. Güven timleri, simitçi, ayakkabı boyacısı, kestaneci, Milli Piyango satıcısı ve Noel baba kılığında görev yapacak.
Taksim'de Asayişi 'Noel Baba' Sağlayacak
11:26
Yeni Yapılan Parklar İstanbul'un Yüzölçümünü Arttırdı Havadan çekimlerde Maltepe ve Yenikapı'ya deniz doldurularak yapılan biri dünyanın en büyüğü iki şehir parkı, İstanbul kıyılarına yanaşmış ada gibi görünüyor.
Yeni Yapılan Parklar İstanbul'un Yüzölçümünü Arttırdı
15:35
İstaksi Projesinde Geri Sayım Başladı Taksilerde, müşteri ve şoförün güvenliğini üst düzeye çıkaracak olan İSTAKSİ projesi için geri sayım başladı.
16:54
İstanbul'da 18 Bin Taksiye Panik Butonu Geliyor Dünyada 92 şehirde kullanılan taksi sistemi "Taksi Çağrı Merkezi ve Yönetimi" projesi kapsamında İstanbul'daki taksilere 'panik butonu' geliyor.
İstanbul'da 18 Bin Taksiye Panik Butonu Geliyor
16:49
İstanbul'un Yeni Taksileri Böyle Olacak Proje 2 yıl içinde İstanbul'daki 18 bin araçta uygulanacak Yolcu ve sürücü bölümünde iki ayrı panik butonu olacak.
İstanbul'un Yeni Taksileri Böyle Olacak
16:26
İstanbul Taksi" Projesi Tanıtıldı Dünyada 92 şehirde kullanılan ve şubatta devreye girecek Taksi Sistemi Projesi, 2 yıl içinde 18 bin taksiyi kapsayacak Proje kapsamında taksilerin yolcu ve sürücü bölümünde iki ayrı panik butonu olacak, istenmeyen durum anında, taksici ya da yolcu butonları kullanarak yardım çağırabilecek İSPARK Genel.
12:44
İspark'ın Cep Otogarı Projesi Projenin ilk ayağı Alibeyköy Cep Otogarı, yılda 1,3 milyon vatandaşa hizmet veriyor İstanbul'a 10 ayrı yere cep otogarı yapılacak.
11:30
İnşaatta Erkek Cesedi Bulundu Ümraniye’de bir inşaatta erkek cesedi bulundu.
İnşaatta Erkek Cesedi Bulundu
17:31
Otopark Borçları Araç Devirlerine Engel Olamaz Tüketici Sorunları Derneği Hukuk Komisyonu Başkanı Emergen, "araçların otopark borçları nedeniyle devir işlemlerinin noterler tarafından engellenmesi söz konusu olamaz" dedi.
Otopark Borçları Araç Devirlerine Engel Olamaz
10:22
Depreme Dayanıksız Caminin Yerine Külliye Avcılar'da yapılan testlerde olası İstanbul depremine dayanıksız olduğu tespit edilince yıkılmasına karar verilen 500 kişilik Merkez Camii'nin yerine 'külliye' tarzında yaptırılan 6 bin kişi kapasiteli camiinin inşaatı tahmin edilen sürede tamamlanamadı.
Depreme Dayanıksız Caminin Yerine Külliye
18:42
İspark 2023 Hedefi: 350 Bin Otopark Bayrampaşa Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 3 katlı, 300 araç kapasiteli otoparkın açılışına katılan İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, “2023 hedefimiz; 350 bin otoparkla İstanbul’a hedef koyduk. O hedefe de adım adım yürüyoruz” dedi.
10:46
İett'de 'Akbil' Dönemi Kapanıyor İstanbul'da şehir ulaşımında 1995'ten bu yana kullanılan Akbil, yerini İstanbulkart'a bıraktı.
İett'de 'Akbil' Dönemi Kapanıyor
10:27
İstanbul Ulaşımında Akbil Dönemi Sona Eriyor İstanbul'da şehir ulaşımında 1995'ten bu yana kullanılan Akbil, yerini İstanbulkart'a bıraktı. Akbil, 31 Aralık 2014'ten sonra ulaşımda geçerli olmayacak.
İstanbul Ulaşımında Akbil Dönemi Sona Eriyor
10:27
İett'de "Akbil" Dönemi Kapandı İstanbul’da şehir ulaşımında 1995’ten bu yana kullanılan Akbil, yerini İstanbulkart’a bıraktı.
İett'de 'Akbil' Dönemi Kapandı
17:03
Otopark Ücretleri İstanbulkart'la Ödenebilecek Yeni yılda faaliyete geçecek uygulamayla sürücüler, İstanbulkart ile İSPARK otoparklarında ödeme yapabilecek Sürücü, otoparka girmeden önce herhangi bir toplu taşıma aracını kullanmışsa aktarma sistemi devrede tutularak otopark ücretinde indirim yapılacak.
16:35
Otopark Ücretleri Artık İstanbulkart'la Ödenebilecek İSPARK'tan konuya ilişkin yapılan açıklamada, sürücüler, artık İSPARK otoparklarında İstanbulkart ile ödeme yapabilecek.
Otopark Ücretleri Artık İstanbulkart'la Ödenebilecek
13:35
Otopark Çalıştayı'nda Sektörün Sorunları Masaya Yatırıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belde AŞ’nin Genel Müdürü Kemal Yazıcı’nın, Kayseri’de düzenlenen Otopark Mevzuatı Çalıştayı’na katıldı.
Otopark Çalıştayı'nda Sektörün Sorunları Masaya Yatırıldı
14:38
Otopark Çalıştayı Başladı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliğinin desteğiyle Otopark İşletmecileri Derneği tarafından düzenlenen "Türkiye Otopark Mevzuatı Çalıştayı" başladı.
17:29
Otopark Çalıştayı Başlıyor Otopark işletmeciliği ve yatırımı yapan kamu ve özel sektör kuruluşlarını tek çatı altında toplamayı hedefleyen OİD (Otopark İşletmecileri Derneği) tarafından düzenlenen "Türkiye Otopark Mevzuatı Çalıştayı" yarın (21 Kasım Cuma) başlayacak.
11:53
Engelli Araçlarına Sokakta Şarj Desteği İSPARK, akülü engelli araçlarının şarj edilebileceği elektrikli şarj üniteleri projesini hayata geçirdi.
Engelli Araçlarına Sokakta Şarj Desteği
09:46
Şehir Merkezinde Trafik Akışı Tek Taraflı Yapılacak Gümüşhane Belediyesi, kentteki trafik keşmekeşini düzenlemek için şehir içindeki trafik akışında değişikliğe gitti
Şehir Merkezinde Trafik Akışı Tek Taraflı Yapılacak
13:06
İspark Otoparkçılarını Eğitiyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK tarafından, İSMEK ve bazı kurumlarla işbirliği yapılarak başlatılan sertifikalı otoparkçı eğitimleri sürüyor.
İspark Otoparkçılarını Eğitiyor
09:33
Taksilere Kredi Kartıyla Ödeme Yapılabilecek İstanbul'da bir ay içinde beş taksiyle başlayacak uygulamanın, iki yıl içinde 18 bin taksiye yaygınlaştırılması hedefleniyor.
Taksilere Kredi Kartıyla Ödeme Yapılabilecek
10:43
Bileti Kalan Derbi! 20 bin biletin, 8 bini satıldı.
Bileti Kalan Derbi!
19:12
Araç Alırken Otopark Borcuna Dikkat Edin Araç alım ve satımında vergi ve trafik borcu ödenmeden yapılamayan işlemlere otopark borçları da eklendi.
Araç Alırken Otopark Borcuna Dikkat Edin
16:46
Otopark Borcu Olan Araçların Satış İşlemi Yapılmayacak Araç alım-satımında vergi ve trafik borcu ödenmeden yapılamayan işlemlere otopark borçları da eklendi.
Otopark Borcu Olan Araçların Satış İşlemi Yapılmayacak
16:25
Araç Alırken Otopark Borcuna Dikkat" İSPARK: "Araç alım ve satımında vergi ve trafik borcu ödenmeden yapılamayan işlemlere artık otopark borçları da ekleniyor.
19:07
Kadir Topbaş, Belediye Personeliyle Bayramlaştı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Bizler esasında belediye çalışanları olarak bayram yapmıyoruz, yaptırıyoruz.
18:09
Başkan Topbaş Personelle Bayramlaştı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, belediye personeliyle bayramlaştı.
17:34
Topbaş: (Metro Kazası) Teknik Raporlar Geldikten Sonra Detaylar Verilecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki binasında yapılan bayramlaşma töreni öncesi konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Seyrantepe'de yaşanan metro kazası ile ilgili olarak " Detaylı bilgileri aldık.
Topbaş: (Metro Kazası) Teknik Raporlar Geldikten Sonra Detaylar Verilecek
10:35
İstanbullulara Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli, İSPARK'lar Ücretsiz İstanbul'da bayram boyunca ulaşım ücretlerinde yüzde 50 indirim uygulanacak. Ayrıca İSPARK'a ait 500 noktadaki yol üstü otoparklar bayramın ilk iki günü ücretsiz.
İstanbullulara Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli, İSPARK'lar Ücretsiz
15:15
Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 4 gün sürecek Kurban Bayramı boyunca ulaşımın yüzde 50 indirimli olacağını açıkladı.
Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli
12:50
İstanbul'da Kurban Bayramı Önlemleri İETT otobüsleri, metrobüs, metro, tramvay, Taksim Kabataş Füniküleri ve Şehir Hatları vapurları ile İstanbul Otobüs AŞ ve Özel Halk Otobüsleri, bayram boyunca yüzde 50 indirimli hizmet verecek İSPARK'a ait 500 noktadaki yol üstü otoparklar, bayramın birinci ve ikinci günü ücretsiz olacak Kaçan kurbanlıkların yakalanması için 10 ekipten oluşan Kaçak Kurban Yakalama Timleri kuruldu.
İstanbul'da Kurban Bayramı Önlemleri
12:09
Kurban Bayramı'nda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli İstanbul’da Kurban Bayramı süresince ulaşım yüzde 50 indirimli olacak.
Kurban Bayramı'nda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli
11:33
İstanbul'da Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli İstanbul'da Kurban Bayramı boyunca ulaşım ücretleri yüzde 50 indirimli olacak.
İstanbul'da Bayramda Ulaşım Yüzde 50 İndirimli
10:37
İstanbulluya Bayramda İSPARK Müjdesi İSPARK, 4-5 Ekim'de İstanbul genelinde yaklaşık 500 noktadaki yol üstü otoparkında İstanbullulara ücretsiz hizmet verecek. Açık ve katlı otoparklar ise ücretli olacak.
İstanbulluya Bayramda İSPARK Müjdesi
18:13
İstanbul'da "Taksicilerin Kontak Kapatacağı" İddiası İTEO Başkanı Uğur: "Bazı medya kuruluşlarınca yarın yapılacağı söylenen eylemin gerçekliğinin bulunmadığını belirtmek isterim"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:27:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSPARK HABERLERİ
[Hata Bildir]