SON DAKİKA İTTİFAK HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika İttifak Holding Haberleri

11:35
Mehmet Ali Korkmaz'dan Gençlere Öğütler Genç MÜSİAD Konya Şubesi, Tecrübe Paylaşımı Toplantılarına bu hafta, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı ve aynı zamanda MÜSİAD Konya Şube Başkan vekilliği görevlerini yürüten Mehmet Ali Korkmaz konuk oldu.
Mehmet Ali Korkmaz'dan Gençlere Öğütler
15:53
İttifak Holding ve Markaları, Müsiad Fuarı'nda Yoğun İlgi 100'ün üzerinde ülkeden yaklaşık 7 bin yabancı ve binlerce Türk iş adamının katıldığı 15'inci Uluslararası MÜSİAD Fuarı'ndaki İttifak Holding standı büyük ilgi gördü.
12:23
İttifak Holding Ve Markaları, Müsiad Fuarı'nda Yoğun İlgi Gördü   26 – 30 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Center'da düzenlenen 15'inci MÜSİAD Uluslararası Fuarı'na katılan yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi, İttifak Holding'in standına yoğun ilgi gösterdi.
15:06
Seha Yapı Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor İttifak Holding'in inşaat sektöründeki temsilcisi Seha Yapı, gerçekleştirdiği üst düzey atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiriyor.
15:12
İMAŞ Makine'den Büyük Yatırım İttifak Holding'in makine sektöründe faaliyet gösteren şirketi İmaş'ın, kapasitesini iki buçuk kat artıracak yeni fabrikasının temeli atıldı.
İMAŞ Makine'den Büyük Yatırım
15:57
Adese İnsan Kaynakları'nda Yeni Atama İttifak Holding'in ulusal perakende markası Adese'nin İnsan Kaynakları Müdürü Bilal Arğan oldu. Arğan, Adese İnsan Kaynakları'nın tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak.
12:14
Toki Başkanı'ndan Seha Yapı Şantiyesine Ziyaret Yıllardır TOKİ'ye ait birçok mimariye imza atan Seha Yapı, halen yapımına devam ettiği 'Yazır TOKİ' inşaatının şantiyesinde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ı ağırladı.
13:51
İttifak Holding'den Konyaspor'a Tam Destek İttifak Holding, Spor Toto Süper Lig ekibi Torku Konyaspor ile forma ve üç yıllık tribün sponsorluğu anlaşması imzaladı.
13:57
Adese, Capital 500'de En Büyükler Arasında Capital dergisi tarafından her yıl gerçekleştirilen "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi" araştırmasının sonuçları açıklandı.
16:14
Lezzeti İkinci Kez Onaylanan İlk ve Tek Makarna Markası Selva Gıda, kategorisinde en iyisi olan üç yıldızlı ödülü ikinci kez alan ilk Türk firması oldu.
Lezzeti İkinci Kez Onaylanan İlk ve Tek Makarna Markası
15:47
Nijerya Heyetinden Selva Gıda ve İmaş Makine'ye Ziyaret İttifak Holding şirketlerinden Selva Gıda ve İmaş Makine, Müsiad Konya Şubesi'nin ev sahipliğini yaptığı iş gezisi kapsamında Nijerya'lı işadamları ve bürokratları ağırladı.
Nijerya Heyetinden Selva Gıda ve İmaş Makine'ye Ziyaret
14:55
Seha Yasemin Evleri'nde Komşular Tanışıyor Etkinliği Düzenlendi İttifak Holding'in inşaat şirketi Seha Yapı, Konya'nın Selçuklu Yazır Bölgesinde inşa ettiği 160 konutluk Yasemin Evleri Projesi'nin sakinlerini düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi.
Seha Yasemin Evleri'nde Komşular Tanışıyor Etkinliği Düzenlendi
16:26
Adese İstişare Toplantısı Gerçekleşti İttifak Holding'in ulusal perakende markası Adese, şirket yöneticilerinin katılımıyla istişare toplantısını gerçekleştirdi.
12:18
Seha Yapı, Tüyap Fuar Merkezini Yedi Ayda İnşa Etti İttifak Holding'in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, Konya Uluslararası Fuar Merkezi inşaatını, yedi ay gibi kısa bir sürede bitirerek önemli bir projeye daha imza attı.
16:14
Kule Sini Restaurant Yenilendi Kule Sini, yenileme çalışmalarını tamamlayarak yepyeni yüzüyle hizmet vermeye başladı.
Kule Sini Restaurant Yenilendi
15:46
Selva Gıda, Sağlıklı Yaşam Ürünlerini Artıracak Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, 2013’te ürün gamında sağlıklı yaşam ürünleri başta olmak üzere 24 yeni ürün eklediklerini dile getirdi.
Selva Gıda, Sağlıklı Yaşam Ürünlerini Artıracak
15:14
Selva Gıda 2013'ü Değerlendirdi Selva Gıda Genel Müdürü Karakuş: "Sağlıklı yaşam ürünlerimize bu yıl 24 yeni ürünü daha ekledik.
09:36
Adese'nin Verimlilik Artışı Sektör Ortalamasının Üzerinde İttifak Holding iştiraklerinden Adese, 2013 yılı finansal verilerini açıkladı.
14:58
İttifak Holding 2013'ü 993 Milyon TL Ciro ile Kapattı İttifak Holding 2013 finansal sonuçlarını açıkladı. Toplam konsolide satış gelirleri %5.93 artarken ana ortaklık payları net karı ise 8 milyon TL olarak gerçekleşti.
11:40
Seha Yapı Erbil'de Ofis Açtı İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı, Erbil'de ofis açtı.
Seha Yapı Erbil'de Ofis Açtı
11:00
Seha Yapı Erbil'de İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı, Erbil’de ofis açtı.
Seha Yapı Erbil'de
15:04
Selva Gıdadan 250 Bin Paket Bedava Makarna İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Selva Gıda, 250 bin paket bedava makarna kampanyası başlatıyor.
Selva Gıdadan 250 Bin Paket Bedava Makarna
14:48
MÜSİAD Başkanından Kombassan'a Teşekkür Ziyareti MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin'i ziyaret etti.
MÜSİAD Başkanından Kombassan'a Teşekkür Ziyareti
17:08
İttifak Holding'in 3 Şirketi "Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi" Listesinde Ekonomist Dergisi'nin her yıl düzenlediği "Anadolu'nun en büyük 500 şirketi" listesine İttifak Holding'ten 3 şirket girdi. Listede Adese 41. Selva Gıda 336. ve Seha Yapı da 499. sırada yer aldı.
14:11
İttifak Holding'den Gazetecilere İftar Yemeği İttifak Holding Yönetim Kurulu ve holding çalışanları gazetecilerle iftarda bir araya geldi.
14:57
Seha Yapı Kuzey Irak'ta 306 Villa İnşa Ediyor Kuzey Irak'ın Zaho kentinde bulunan New Zakho projesindeki 306 villayı İttifak Holding'in inşaat sektöründeki şirketi inşa edecek.
Seha Yapı Kuzey Irak'ta 306 Villa İnşa Ediyor
08:51
İttifak Holding Kayıtlı Sermaye Tavanını Üç Kat Artırdı Geçtiğimiz hafta sonu ortaklarının yoğun katılımı ile gerçekleştirilen İttifak Holding Olağan Genel Kurul'unda Grubun geleceğine dair önemli kararlar alındı.
08:31
İttifak Holding Olağan Genel Kurul'u Yapıldı İttifak Holding, 2012 yılı çalışmalarını değerlendirdiği Olağan Genel Kurul'unu ortaklarının yoğun katılımı ile gerçekleştirdi.
İttifak Holding Olağan Genel Kurul'u Yapıldı
20:40
SPK Haftalık Bülteni Bomonti Elektrik ile Seyitler Kimya halka açılma amacıyla kayıtlı sermaye sistemine geçmek için Kurul'a başvurdu Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları AŞ yatırımcısına 65,68 liradan ayrılma hakkı
SPK Haftalık Bülteni
11:18
İttifak Holding'in 2 Şirketinin Güneş Santralı Başvurusu Olumlu Sonuçlandı İttifak Holding, grup şirketlerinden Adese AVM ve Selet Entegre Et ve Süt Ürünleri'nin, lisanssız elektrik üretimi yönetmeliği kapsamında yaptığı güneş enerjisi santral başvurusunun olumlu sonuçlandığını açıkladı İttifak Holding, grup...
14:13
Müsiad'da "Türkiye'nin Suriye Politikası" Konulu Konferans Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesi'nde, Gazeteci-Yazar Taha Özhan "Suriye'deki Son Siyasi ve Ekonomik Gelişmeler" konulu konferans verdi.
Müsiad'da 'Türkiye'nin Suriye Politikası' Konulu Konferans
15:05
Happy Center Bölgesel Liderliğe Oynuyor Adese'ye ait İstanbul Anadolu yakasında 10 ve İzmit de 2 olmak üzere toplam 12 mağazasını 19 Milyon TL'ye varlık devri yöntemiyle aldı.
14:18
Adese'nin Verimlilik Çalışmaları Devam Ediyor Adese, satıştan elde ettiği gelirle yeni yatırımlar yapmayı planlıyor.
Adese'nin Verimlilik Çalışmaları Devam Ediyor
08:37
Dünya Çocukları 23 Nisan'ı Selva İle Kutluyor Selva, şenlik boyunca Türk mutfağının geleneksel yemekleri ile makarnayı dünya çocuklarının beğenisine sunuyor.
Dünya Çocukları 23 Nisan'ı Selva İle Kutluyor
21:14
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Pegasus'un halka arz izahnamesini onaylarken, Emlak Konut GYO'nun da ikincil halka arz için başvurduğunu duyurdu.
SPK Haftalık Bülteni
10:36
Selva'dan Dünyanın Önemli Gıda Fuarlarına Çıkartma Foodex Japan ve BAE Gulfood fuarlarına katılan sektörünün yenilikçi firması Selva, fuarlardan memnun döndü.
Selva'dan Dünyanın Önemli Gıda Fuarlarına Çıkartma
15:34
Adese'nin Yüzde 15.38 Hissesini Satıyor İttifak Holding, Beeches Finance Corporation ile iştiraki olan Adese'nin yüzde 15,38 oranındaki hissesi için opsiyon sözleşmesi imzaladı.
Adese'nin Yüzde 15.38 Hissesini Satıyor
15:09
Adese Hisseleri Uluslararası Fonlara Girdi İttifak Holding, Beeches Finance Corporation ile iştiraki olan Adese'nin yüzde 15,38 oranındaki hissesi için opsiyon sözleşmesi imzaladı.
10:59
Ekmek İsrafını Önlemeye Destek Ol Karakuş, son günlerde ekmek israfının önlenmesine yönelik sağduyuyu tetikleyen kamusal ve sosyal girişimlerine arttığına işaret etti.
Ekmek İsrafını Önlemeye Destek Ol
11:42
AA Çalışanlarının Eşlerinden Suriyelilere Kermes "Kış Geldi. Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşleri tarafından düzenlenen kermes açılıyor.
11:41
AA Çalışanlarının Eşleri Kermes Düzenleyecek "Kış Geldi.Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşleri kermes düzenleyecek.
14:47
AA Çalışanlarının Eşlerinden Suriyelilere Kermes "Kış Geldi. Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşleri Suriyeliler için kermes düzenledi.
14:47
AA Çalışanlarının Eşleri Kermes Düzenledi "Kış Geldi.Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşleri kermes düzenledi.
14:47
AA Çalışanlarının Eşleri Kermes Düzenledi AA çalışanlarının eşleri Suriyeli sığınmacılar için düzenlediği kermese yurdun dört bir yanından destek geldi.
12:55
AA Çalışanlarının Eşlerinden Suriyelilere Kermes "Kış Geldi. Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşleri Suriyeliler için kermes düzenleyecek.
11:56
Aa Çalışanlarının Eşlerinden Suriyeliler İçin Kermes "Kış Geldi.Suriye İçin Bir ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında AA çalışanlarının eşlerince Suriyeli sığınmacılar için düzenlenen kermese yurdun dört bir yanından destek geldi.
Aa Çalışanlarının Eşlerinden Suriyeliler İçin Kermes
11:55
AA Çalışanlarının Eşlerinden Yardım Kermesi AA çalışanlarının eşlerince Suriyeli sığınmacılar için düzenlenen kermese yurdun dört bir yanından destek geldi.
10:53
Yıllık Kişi Başı Tüketim 6,6 Kg'a Ulaştı Makarna sağlıklı beslenme listesinde yerini aldı.
Yıllık Kişi Başı Tüketim 6,6 Kg'a Ulaştı
13:44
Sosyal Market'e Destek Büyüyor Beyoğlu'ndaki ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Sosyal Market'e destek giderek artıyor.
Sosyal Market'e Destek Büyüyor
08:23
Neşet Ertaş Kültür Merkezi'ni Seha Yapı Kazandı Kırşehir Belediyesi'nin düzenlediği Neşet Ertaş Kültür Merkezi inşaat ihalesini İttifak Holding'in inşaat şirketi Seha Yapı kazandı.
Neşet Ertaş Kültür Merkezi'ni Seha Yapı Kazandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İTTİFAK HOLDİNG HABERLERİ
[Hata Bildir]