SON DAKİKA KADIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kadıköy Haberleri

 • 14:41Çiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya Çarpan Zanlı Teslim OlduÇiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya Çarpan Zanlı Teslim Olduİstanbul Bağdat Cadddesi'nde otomobiliyle çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne sebep olan zanlı teslim oldu, adliyede ifade veriyor.
 • 19:56Kadıköy'de Çiçekçiyi Ezerek Öldüren Murathan Öztürk TutuklandıKadıköy'de Çiçekçiyi Ezerek Öldüren Murathan Öztürk Tutuklandıİstanbul Kadıköy'de çiçekçi Mehmet Emin Kara'yı ezerek öldüren ve 87 gün sonra teslim olan zanlı Murathan Öztürk tutuklandı.
 • 23:405. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali""5. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali" bu yıl, "Ayr/mc/l/k" temasıyla 16-22 Ekim'de izleyiciyle buluşacak.
 • 22:02Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Beşinci Kez İzleyiciyle BuluşacakUluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Beşinci Kez İzleyiciyle Buluşacak5. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 16-22 Ekim tarihleri arasında izleyiciyle buluşacak.
 • 15:36Başkan Toçoğlu, Kocaali'de Muhtarlarla Bir Araya GeldiBaşkan Toçoğlu, Kocaali'de Muhtarlarla Bir Araya GeldiSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali bölgesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.
 • 10:30İstanbul'da Elektrik KesintisiKadıköy, Şile, Çekmeköy ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde, yarın elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:56"Belediye Binası Sanatçılara Tuval Oldu"Kadıköy duvarlarını grinin kasvetinden kurtarıp birer sanat eserine dönüştüren murallar bu kez de belediyenin gri duvarlarını renklendirdi.
 • 17:05Saski İki Yeni İçmesuyu Projesinin İhalesini YaptıSaski İki Yeni İçmesuyu Projesinin İhalesini YaptıSakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, 9 ilçeye bağlı 60 mahalleyi kapsayan iki yeni içmesuyu yatırımının ihalesinin yapıldığını belirtti.
 • 16:53Saski, 28 İçme Suyu Deposu YapacakSakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Akyazı, Geyve, Sapanca, Kaynarca, Taraklı, Kocaali ve Pamukova’ya 28 içme suyu deposu inşa edecek.
 • 16:11Malkara'da Trafik Kazası: 1 YaralıMalkara'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 15:10Tff'nin Kararı Gençleri Şok EttiTürkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), ’Okul sporlarında 13 yaş üzeri kulüp lisansı olanlar futbol oynayamaz’ kararını değerlendiren Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala, “Spor yapmak gençlerimizin Anayasal hakkıdır, engellenemez” dedi.
 • 14:29Tff'nin Kararı Gençleri Şok Etti!...Tff'nin Kararı Gençleri Şok Etti!...Ercan ATA-ANKARA/DHA Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala: "Spor Yapmak Gençlerimizin Anayasal Hakkıdır, "Engellenemez"dedi (TFF) Türkiye Futbol Federasyonunun almış olduğu bu karar eleştirilere neden oldu.
 • 14:01Ak Partili Bozkır: "Hdp, Terör Örgütüne Silah Bırak Diyemedi"AK Parti Milletvekili Adayı ve AB eski Bakanı Volkan Bozkır, “HDP terör örgütüne silah bırak, ülkeyi terk et, bu çözüm süreci sonuçlansın, ülke huzura kavuşsun diyemedi.
 • 13:09Kadıköy'de Her Cuma Caz VarKadıköy'de Her Cuma Caz VarKadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi yeni sezon açılışını 1 Ekim Perşembe günü Caz'ın usta yorumcularından Sibel Köse ile yaptı.
 • 12:08Kadıköy'de Her Cuma "CAZ" VarKadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi yeni sezon açılışını 1 Ekim günü Caz'ın usta yorumcularından Sibel Köse ile yaptı.
 • 08:43"Tarafsız Bölge" Filminden Oyunlaştırılan "İki Arada Bir Yerde"Şehir Tiyatroları 2015-2016 sezonunda yeni oyunları seyirciyle buluşturuyor.
 • 08:10İstanbul'da Elektrik KesintisiKadıköy, Şile, Ataşehir ve Pendik'in bazı mahallelerinde 8 Ekim'de elektrik kesintisi yapılacak.
 • 00:25Kadıköydeki Trafik Kazası - Mobese KamerasıKadıköydeki Trafik Kazası - Mobese KamerasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mobese kamerası kayıtları görüntüleri Kadıköydeki trafik kazası- Kazadan kısa bir süre önce Murathan Ö'nün otomobiliyle zikzak çizerek gittiğinin görüldüğü MOBESE kamerası kayıtları ortaya çıktı- Kazada hayatını kaybeden çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın kuzeni avukat Mehmet Tunç: "Olay yerine çok kısa bir mesafe kala kaydedilen bu görüntüden şüphelinin masum bir şekilde araç kullanmadığı, kesinlikle tehlikeli araç kullandığı açık ve net anlaşılıyor" Kadıköy Bağdat Caddesi'nde çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın hayatını kaybettiği kazadaki otomobil sürücüsünün, olaydan kısa süre önce "dirift" atarak gittiğinin görüldüğü MOBESE kamerası kayıtları ortaya çıktı.
 • 00:10Kadıköydeki Trafik KazasıKadıköy Bağdat Caddesi'nde çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın hayatını kaybettiği kazadaki otomobil sürücüsünün, olaydan kısa süre önce "dirift" atarak gittiğinin görüldüğü MOBESE kamerası kayıtları ortaya çıktı.
 • 20:39Çiçekçinin Ölümüne Neden Olan Murathan Ö. TutuklandıBağdat Caddesi’nde çiçekçi Mehmet Emin Kaya’ya (34) arabası ile çarparak ölümüne neden olan Murathan Ö. tutuklandı.
 • 20:17Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Sürücü 87 Gün Sonra TutuklandıKadıköy'de, otomobiliyle kaldırımda çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan ve bugün teslim olan Murathan Öztürk, "Bilinçli taksirle ölüme neden olmak" suçundan tutuklandı.
 • 20:07Kadıköy'deki Trafik KazasıKadıköy Bağdat Caddesi'nde otomobiliyle çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu iddiasıyla mahkemeye sevkedilen sürücü Murathan Ö, tutuklandı.
 • 18:45Çiçekçinin Kardeşi: Çiçekçinin Kardeşi: "Kanında Ne Vardı da Bugüne Kadar Kaçtı"İstanbul’un Kadıköy ilçesinde, 3 ay önce çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı aracı ile ezerek öldüren ve kaçan sürücü Murathan Ö.’nün teslim olduğunu duyan İzmir’de yaşayan Kaya’nın kardeşi Cengiz Kaya, "Sürücü Murathan Ö.’nün kanında uyuşturucu mu vardı?
 • 18:44Kadıköy'deki Trafik KazasıKadıköy'deki Trafik KazasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Evden detaylar- Anne ve ablanın görüntüleri,- Anne Saide Kaya ve abla Mürüvvet Kaya ile röportaj Kadıköy'deki trafik kazası- Kazada hayatını kaybeden çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın annesi Saide Kaya: "Bu normal bir kaza değil cinayet. Oğlumun ölümüne neden olan kişinin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum" Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki kazada hayatını kaybeden 34 yaşındaki Mehmet Emin Kaya'nın annesi Saide Kaya, 87 gün sonra teslim olan otomobil sürücüsünün en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.
 • 18:42Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye SevkedildiÇiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye SevkedildiÇiçekçinin ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN ZANLI MAHKEMEYE SEVKEDİLDİ (yeni görüntüyle) Haber: Arzu KAYA- İSTANBUL DHA Kadıköy'de çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Öztürk teslim oldu.
 • 18:11Kadıköy'deki Trafik KazasıKadıköy Bağdat Caddesi'ndeki kazada hayatını kaybeden 34 yaşındaki Mehmet Emin Kaya'nın annesi Saide Kaya, 87 gün sonra teslim olan otomobil sürücüsünün en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.
 • 17:55İzmir - Çiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya Çarpan Sürücü Teslim Oldu, Ağabeyi Konuştu: Bu Kaza Değil,...İzmir - Çiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya Çarpan Sürücü Teslim Oldu, Ağabeyi Konuştu: Bu Kaza Değil,...Çiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya çarpan sürücü teslim oldu, ağabeyi konuştu: Bu kaza değil, cinayet İSTANBUL, Bağdat Caddesi'nde çiçekçi Mehmet Emin Kaya'ya çarparak ölümüne neden olan zanlı Murathan Ö.'nün 87 gün sonra teslim olması, İzmir'de yaşayan ailesinde buruk sevinç yaşattı.
 • 16:37Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Teslim OlduKadıköy’de, çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya’nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Ö. Teslim oldu.
 • 16:10Kadıköy'deki Trafik KazasıKadıköy Bağdat Caddesi'nde otomobiliyle çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu öne sürülen sürücü Murathan Ö, "bilinçli taksirle ölüme neden olmak" suçundan tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 15:56Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye Sevkedildi (2)Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye Sevkedildi (2)Kadıköy'de çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Öztürk teslim oldu.
 • 15:55Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye SevkedildiÇiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Mahkemeye SevkedildiHaber: Arzu KAYA- İSTANBUL DHA Kadıköy'de çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Öztürk teslim oldu.
 • 15:31Murathan Öztürk kimdir? Öztürk sonunda teslim olduMurathan Öztürk kimdir? Öztürk sonunda teslim olduMurathan Öztürk kimdir? Öztürk sonunda teslim oldu. İstanbul Bağdat Cadddesi'nde otomobiliyle çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne sebep olan zanlı teslim oldu, adliyede ifade veriyor.
 • 15:26Kadıköy'deki Trafik KazasıKadıköy Bağdat Caddesi'nde otomobiliyle çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu öne sürülen sürücü Murathan Ö, 87 gün sonra savcılığa teslim oldu.
 • 15:06Çiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Teslim OlduÇiçekçinin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Teslim OlduHaber: Arzu KAYA- İSTANBUL DHA Kadıköy'de çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Öztürk teslim oldu.
 • 14:59Çiçekci'nin Ölümüne Sebep Olan Zanlı Teslim Oldu (1)Kadıköy'de çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yaklaşık 3 aydır aranan Murathan Öztürk teslim oldu.
 • 14:38Mazinde Bir Tarih Yatar" SergisiFenerbahçe Spor Kulübü Müzesi'nin daimi sergisi, "Mazinde Bir Tarih Yatar", Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'nde meraklıların beğenisine sunuldu.
 • 09:46Kadıköy'de Fenerbahçe SergisiFenerbahçe Spor Kulübü Müzesi'nde yer alan ve her biri özel anılara ve başarılara sahip kupaların bulunduğu "Mazinde Bir Tarih Yatar" isimli sergi, Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'nde açıldı.
 • 09:30İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir'in bazı mahallelerinde 7 Ekim'de elektrik kesintisi yapılacak.
 • 18:02Narkotik Eğitim Tırı Yola ÇıktıNarkotik Eğitim Tırı Yola ÇıktıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hedef Olma Hedefsiz Kalma projesi tanıtım filmi Narkotik eğitim tırı yola çıktı- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı Narkotik Eğitim Tırı İstanbul'u dolaşarak uyuşturucu maddenin insan vücudundaki olumsuz etkilerini gençlere anlatacak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı Narkotik Eğitim Tırı yola çıktı.
 • 17:20Narkotik Eğitim Tırı Yola Çıktıİstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı Narkotik Eğitim Tırı yola çıktı.
 • 15:22Tiyatro Ak'la Kara, Yeni Sezonda Perdelerini AçıyorKadıköy, Bahariye'deki kendi sahnesinde seyircisine sağlam bir repertuar sunan Tiyatro Ak'la Kara yeni sezonda beş oyunla perdelerini açıyor.
 • 14:29Volkan Demirel, Sezonun İlk Hatasını Yaptı Fenerbahçe Galibiyetten OlduVolkan Demirel, Sezonun İlk Hatasını Yaptı Fenerbahçe Galibiyetten OlduFenerbahçe kaleci, Akhisar maçında havadan gelen topta boşa çıkınca ceza sahası içerisinde oluşan karambolde Douglao, takımına 1 puan kazandıran golü attı.
 • 12:22Akhisar Belediyespor'da Beraberlik SevinciAkhisar Belediyespor'da Beraberlik SevinciSpor Toto Süper Lig’i Hasan Doğan Sezonu 7. haftasında dün gece Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksinde karşı karşıya geldiği Fenerbahçe’den puan koparan Akhisar Belediyespor’da yüzler gülüyor.
 • 12:22Akhisar Belediyespor Fenerbahçe'nin KabusuAkhisar Belediyespor, Spor Toto Süper Lig'deki 4'üncü sezonunda da mütevazı sayılabilecek kadrosuyla flaş transleriyle sezona başlayan Fenerbahçe'nin kabusu olmayı sürdürdü.
 • 09:56Erman Toroğlu: Pieraolar Takımlara Göre DeğişiyorErman Toroğlu: Pieraolar Takımlara Göre DeğişiyorErman Toroğlu, Lig TV Pierosunun Fernandao'nun golünü '38 cm ofsayt değil' olarak açıklamasından sonra "Pierolar takımlara göre değişiyor.İstedikleri gibi program yapıyorlar" dedi.
 • 09:53Fuhuştan ve Suçlulardan Tek Günde Büyük KazançFuhuştan ve Suçlulardan Tek Günde Büyük KazançGünlük kiralamada evlerin fiyatları 50 TL ile 200 dolar arasında değişiyor. Evler saatlik bile veriliyor. Kontrat yapılmıyor. En çok fuhuş için kullanıldığı iddia ediliyor.
 • 09:02İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Maltepe, Kadıköy ve Ataşehir'in bazı mahallelerinde 6 Ekim'de elektrik kesintisi yapılacak.
 • 08:37Ürküten Araştırma! İstanbul'da 10 Yaşındaki Kızlar Fuhuş BatağındaÜrküten Araştırma! İstanbul'da 10 Yaşındaki Kızlar Fuhuş Batağındaİstanbul'da 18 yaş altında "ticari seks işçisi'' olarak sömürülen yüksek risk altındaki kız çocukları hakkında yapılan araştırmada dehşete düşüren veriler var.
 • 22:34Fenerbahçe'yi Şok Eden KayıpSpor Toto Süper Lig'de Akhisar Belediyespor karşısında ilk yarıyı 2-0 önde tamamladığı maçta, 2-2'lik beraberliğe razı olan Fenerbahçe, Kadıköy'de şok eden puan kaybı yaşadı.
 • 22:05Akhisar'dan Fenerbahçe'ye Geçit YokAkhisar'dan Fenerbahçe'ye Geçit YokFenerbahçe, ligin 7. hafta mücadelesinde Akhisar Belediyespor ile 2-2 berabere kaldı.