SON DAKİKA KADIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kadıköy Haberleri

 • 16:37Sevda Demirel Magazin Dünyasından Tamamen KoptuSevda Demirel Magazin Dünyasından Tamamen KoptuHande Ataizi'ye attığı tokat ve silikonlarının patlamasıyla bir dönem çok konuşulan Demirel'in, artık kameralardan uzak bir yaşamı var. Demirel, ayrıca kendi işini de kurmuş.
 • 16:47Poyrazköy Davasında Hakimden Polise Tebessüm Ettiren Soru"poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasının bugün görülen duruşmasında Hakimin, soruşturmada görev yapan, bu nedenle de tanık olarak dinlenen emniyet amirine yönelttiği bu sorusu damga vurdu.
 • 15:59Genel Seçime DoğruCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Bu şehirde, havaya, suya sadece CHP'lilerin mi ihtiyacı var? Nerede bu bizim dışımızdaki siyasi partiler, niçin tepki göstermezler?
 • 15:37Anayasa Mahkemesine Bireysel BaşvurularAnayasa Mahkemesi, S.K. adlı kişinin Gezi Parkı olayları devam ettiği sırada İstanbul Kadıköy'de rahatsızlandıktan sonra kaldırıldığı hastanede ölmesiyle ilgili savcılığın takipsizlik kararı üzerine, ölümün, polisin yoğun ve ölçüsüz kullandığı biber gazını solumasının etkisiyle gerçekleştiği ve etkin soruşturma yürütülmediği iddialarıyla yaptığı başvurunun kabul edilemez olduğuna hükmetti.
 • 13:496. Uluslararası İstanbul Opera FestivaliDevlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 8-18 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 6. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, "Saraydan Kız Kaçırma" eseri ile sanatseverlere "merhaba" diyecek.
 • 13:22Poyrazköy'de Ele Geçirilen Mühimmat" Davası"Kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştirildiği "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasında tutuksuz 86 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 12:41Poyrazköy Davası"Nda Tanık Emniyet Müdürü Dinlendi"kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştiği, 86 tutuksuz sanığın yargılandığı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davası Anadolu Adliyesi'ndeki Şehit Hakan Kılıç Konferans Salonunda görülmeye devam ediliyor.
 • 11:42İstanbul'daki 1+1 Konut Fiyatları Yüzde 24 Arttısahibinden.com verilerine göre, İstanbul'daki satılık 1+1 konut fiyatlarında geçen yılın ilk dört ayına oranla yüzde 24 artış görüldü ve ortalama fiyat 168 bin TL olarak belirlendi.
 • 09:58İstanbul'da Yaşlı Hizmetleri ve Yaşlıların Mevcut Durumu Araştırması""İstanbul'da Yaşlı Hizmetleri ve Yaşlıların Mevcut Durumu" araştırma sonuçlarına göre, İstanbul'daki 65 yaş üstündekilerin yüzde 77'si cep telefonu, yüzde 8'i ise internet kullanıyor.
 • 01:06Sdp Kadıköy İlçe Binası'na Polis BaskınıSdp Kadıköy İlçe Binası'na Polis BaskınıSosyalist demokrasi Partisi (SDP) Kadıköy İlçe Örgütü binasına polis tarafından baskın düzenlendi.
 • 00:17Sdp Kadıköy İlçe Binası'na Polis BaskınıSdp Kadıköy İlçe Binası'na Polis BaskınıPolisin binada çok sayıda molotofkokteyli, bir pompalı tüfek, tabanca, satır ve kelepçe ele geçirdiği belirtildi.
 • 00:07Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Şimdiye kadar bunlardan şiddete karşı bir söz duydunuz mu? Bir lanetleme duydunuz mu? 'Biz teröre karşıyız' dediler mi? Ama şimdi gelip İstanbul'da, İstanbullulardan oy istiyorlar ve sanki hiç bu şiddette payları yokmuş gibi yüzsüzce demokrasiden bahsediyorlar" dedi.
 • 21:54Sdp Kadıköy Bürosunda Molotof ve Pompalı Tüfek Ele GeçirildiSdp Kadıköy Bürosunda Molotof ve Pompalı Tüfek Ele GeçirildiKadıköy SDP İlçe Örgütü binasına yapılan baskında 25 molotofkokteyli, pompalı tüfek, tabanca ve döner bıçağı ele geçirildi.
 • 21:15Davutoğlu: Davutoğlu: "Kürtleri Temsil Hakkı Kimsenin Tekelinde Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?"- "Kürtleri temsil hakkı kimsenin tekelinde değildir.
 • 21:07Davutoğlu: Davutoğlu: "Silahları Toprağa Gömmek Gerekmez Mi?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?"- "Kürtleri temsil hakkı kimsenin tekelinde değildir.
 • 21:00Davutoğlu: Davutoğlu: "Çözüm Süreci Konusunda Bizim Muhatabımız Milletimizdir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Mesela biz Hakkari Yüksekova Havalimanı'nın açılışını yaptıktan sonra şimdi Şırnak'a gelirken haber geldi.
 • 20:27Davutoğlu: Davutoğlu: "Herkes İlkeli Davransın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Şırnak mitingi- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Şırnak mitingi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"AK Parti Hazreti Nuh'un gemisi gibidir.
 • 20:25Başbakan Ahmet Davutoğlu Şırnak'taBaşbakan Ahmet Davutoğlu Şırnak'taBaşbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a, PKK’ya silah bırakma çağrısı yapmasını isteyerek, “Gel silahsızlanma çağrısı yap. Silahları değil toprağa, magmaya kadar gömelim dediğimizde ‘hayır’ diyor.
 • 20:11SDP Kadıköy İlçe Binası'na OperasyonSDP Kadıköy İlçe Binası'na OperasyonSosyalist Demokrasi Partisi'nin Kadıköy İlçe Binası'na, binada çok sayıda molotof kokteyli olduğu ihbarı üzerine düzenlenen operasyonda, 8 kişi gözaltına alındı.
 • 20:10AK Parti'nin Şırnak MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Mesela biz Hakkari Yüksekova Havalimanı'nın açılışını yaptıktan sonra şimdi Şırnak'a gelirken haber geldi.
 • 19:49AK Parti'nin Şırnak MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kudüs Yahudilerin kutsal mekanıdır' diyen biri Kudüs için canını ortaya koyan Selahaddin Eyyubi'nin çocuklarını temsil edebilir mi? O zaman buraya geldiklerinde bir sormak gerekmez mi? 'Önce Kudüs'ün kime ait olduğunu ikrar et sonra huzurumuza gel' demek gerekmez mi?" dedi.
 • 19:28Davutoğlu: Artık Silahları Gömelim Dediğimizde Hayır DiyorAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirdi.
 • 13:30Büyükşehir Belediyesi'nden, 'Nene Hatun Anma Günleri'ne DestekBüyükşehir Belediyesi'nden, 'Nene Hatun Anma Günleri'ne DestekErzurum Büyükşehir Belediyesi, 4. Geleneksel Nene Hatun Anma Günleri etkinlikleri kapsamında Erzurum’da bulunan Nene Hatun Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Kadıköy ve Kartal Erzurumlular Vakfı, Pendik Erzurumlular Derneği yönetici ve üyelerine Müceldili Konağı’nda yemekli bir program düzenledi.
 • 13:26Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Terör örgütünü arkasına alan bir parti çıktı.
 • 09:25Kadıköy Belediyesi Paydaşlarıyla BuluşuyorKadıköy Belediyesi Paydaşlarıyla BuluşuyorKadıköy Belediyesi, Kadıköylülerle birlikte hazırladığı 2015-2019 Stratejik Yönetim Planı sonuçlarını paylaşıyor.
 • 22:58Fenerbahçe'de 4 Futbolcu, Bilerek mi Kırmızı Kart GördüFenerbahçe'de 4 Futbolcu, Bilerek mi Kırmızı Kart GördüSosyal medyada bazı taraftarlar, Başakşehir maçında atılan 4 F.Bahçeli futbolcunun haftaya Kadıköy'de maça çıkmak istemediği için kırmızı kart gördüğünü öne sürdü.
 • 22:22Fenerbahçe Yarıştan KoptuSpor Toto Süper Lig'in 33. hafta mücadelesinde İstanbul Başakşehir ile 2-2 berabere kalan Fenerbahçe, sezonun bitimine 1 hafta kala şampiyonluk yarışından koptu.
 • 18:47AK Parti'nin Çanakkale MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Üç legal parti var: MHP, CHP, HDP, üç tane de illegal çete var. Birisi Pensilvanya paraleli, ikincisi Kandil yani PKK, üçüncüsü şimdi çıktı, terör örgütü DHKP-C" dedi.
 • 18:43AK Parti'nin Çanakkale MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Üç legal parti var: MHP, CHP, HDP, üç tane de illegal çete var. Birisi Pensilvanya paraleli, ikincisi Kandil yani PKK, üçüncüsü şimdi çıktı, terör örgütü DHKP-C" dedi.
 • 17:59Trafik ve Kasko Sigortasında Doğru Bir Seçim Yaparak%47 Fiyat Avantajı Elde Etmek MümkünTrafik ve Kasko Sigortasında Doğru Bir Seçim Yaparak%47 Fiyat Avantajı Elde Etmek MümkünAraç sahipleri için yapılması zorunlu olan trafik sigortası ve isteğe bağlı yapılan kasko sigortası, araçları ve sahiplerini kaza sonrası oluşacak maddi kayıplara karşı koruyor.
 • 17:46Başbakan Davutoğlu: Mhp, Chp, Hdp İşbirliği YapıyorBaşbakan Davutoğlu: Mhp, Chp, Hdp İşbirliği YapıyorAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çanakkale mitinginde, Türkiye yükselirken üç legal parti MHP, CHP ve HDP'nin normalde anlaştığı hiçbir şeyin olmadığını belirterek, "Hepsi farklı telden çalar ama dikkat edin, seçimde üçü birden işbirliği yapıyor.
 • 17:10Trafik Sigortasında Yüzde 47, Kasko'da Yüzde 33 Fiyat AvantajıTrafik Sigortasında Yüzde 47, Kasko'da Yüzde 33 Fiyat AvantajıAraç sahipleri için yapılması zorunlu olan trafik sigortasını ve isteğe bağlı yapılan kasko sigortasını online sigorta broker’ı Koalay.com’un verdiği bilgilere göre değerlendiren araç sahipleri trafik poliçesi tekliflerinde yüzde 47, KASKO sigortasında ise yüzde 33 oranında fiyat avantajı elde ediyor.
 • 15:47Kadıköy Belediyesi Paydaşlarıyla BuluşuyorKadıköy Belediyesi, Kadıköylülerle birlikte hazırladığı 2014-2019 Stratejik Yönetim Planı sonuçlarını paylaşıyor.
 • 13:0321. Türk Dünyası Çocuk Şöleni"Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı'nın düzenlediği "21. Türk Dünyası Çocuk Şöleni" kapsamında yürüyüş yapıldı.
 • 11:05Ambalaj Atıklarının Ayrı Toplanması Çevko Vakfı'nın GündemindeÇEVKO Vakfı'nın düzenlediği, "Ambalaj Atıklarının Ayrı Toplanması Çalışmalarına Sokak Toplayıcılarının Etkileri" konulu uluslararası seminer, yoğun bir katılımla gerçekleşti.
 • 09:07Kredi Masrafı İadesi İçin Yapılan Başvurular Hakem Heyetlerini KilitlediKredi Masrafı İadesi İçin Yapılan Başvurular Hakem Heyetlerini KilitlediKredisi masraflarının iadesi ile ilgili başvurular tüketici hakem heyetlerini kilitledi. 2013'te 1.5, 2014'te 3.5 milyon olan başvuru sayısı bu yıl şimdiden 3 milyonu buldu.
 • 08:37Dolandırıcı Sanık, Hakime 'Paralelcisin' Dedi, Sosyalist Hakim El Çektirildi İddiasıDolandırıcı Sanık, Hakime 'Paralelcisin' Dedi, Sosyalist Hakim El Çektirildi İddiasıİstanbul'da dolandırıcılıktan yargılanan sanık, hakime "Siz Pensilvanya'nın hakimisiniz. Başbakan sizin hakkınızdan gelecek." deyip, HSYK'ya başvurdu. Hakim, dosyadan el çektirildi.
 • 22:29Derbiler "Cim Bom"Dan SorulurSpor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ı 2-0 yenerek şampiyonluk yolunda bitime bir hafta kala çok büyük avantaj yakalayan lider Galatasaray, son dönemde Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye derbilerde üstünlük kurdu.
 • 18:43Fenerbahçe ile İstanbul Başakşehir 14. RandevudaFenerbahçe ile eski adı İstanbul Büyükşehir Belediyespor olan İstanbul Başakşehir, Süper Lig'de yarın 14. kez karşılaşacak.
 • 16:41Grup Yorum'dan Bisikletli ProtestoGrup Yorum'dan Bisikletli ProtestoGrup Yorum üyeleri, kendilerine konser için stadyum verilmemesini protesto ederek bisikletleri ile Kadıköy'den Ankara'ya hareket etti.
 • 22:42Fenerbahçe-Bursaspor Maçında Sahaya Kesici Alet Atan Şüpheliye Seyirden Men CezasıHeight: 23.3999996185303px;"> Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe-Bursaspor maçının ardından sevinç gösterisinde bulunan Bursaspor'lu oyuncuların bulunduğu bölüme kesici alet attığı belirlenen kişi stadyum kameralarından belirlendi.
 • 18:20Hdp'li Kadın Milletvekili Adayları Maç YaptıHdp'li Kadın Milletvekili Adayları Maç YaptıSerpil Kemalbay Pekgözegü'nün konuşması- Semra Güven Alkan'ın konuşması- Selin Telek'in konuşması HDP'li kadın milletvekili adayları maç yaptı- İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı ile Passolig uygulamasını protesto etmek ve erkek egemenliğindeki futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla futbol oynadı HDP İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı ile Passolig uygulamasını protesto etmek ve erkek egemenliğindeki futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla maç yaptı.
 • 16:40Hdp'li Kadınlardan Protesto MaçıHdp'li Kadınlardan Protesto MaçıHalkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı’yla passoligi protesto etmek ve futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla maç yaptı.
 • 16:37Hdp Kadın Milletvekili Adayları Halı Saha Maçı YaptıHdp Kadın Milletvekili Adayları Halı Saha Maçı YaptıHdp İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı ile "passolig"i protesto etmek ve erkek egemenliğindeki futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla maç yaptı.
 • 16:26Hdp Kadın Milletvekili Adayları Halı Sahada Maç YaptıHdp Kadın Milletvekili Adayları Halı Sahada Maç YaptıHaber-Kamera: Cengiz ÇOBAN -İSTANBUL DHA HDP İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı ile "passolig"i protesto etmek ve erkek egemenliğindeki futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla maç yaptı.
 • 16:20Hdp'li Kadın Milletvekili Adayları Maç YaptıHDP İstanbul 1. Bölge kadın milletvekili adayları, Libertarias Kadın Futbol Takımı ile Passolig uygulamasını protesto etmek ve erkek egemenliğindeki futbolda eşitliğe dikkati çekmek amacıyla maç yaptı.
 • 14:5721. Türk Dünyası Çocuk Şöleni" BaşladıTürk Dünyası Araştırmaları Vakfı tarafından 21'incisi düzenlenen "Türk Dünyası Çocuk Şöleni" başladı.
 • 14:21Anadolu Partisinden Seçim Afişi TepkisiAnadolu Partisinden Seçim Afişi TepkisiMUĞLA(İHA) Anadolu Partisi Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan, İl merkezindeki 3 ayrı noktaya astıkları pankartların Emniyet Müdürlüğü’nün uyarısı ile kaldırıldığını açıkladı.
 • 13:04Sezgin Tanrıkulu: Sezgin Tanrıkulu: "Bu Topraklarda Çok Acılar Yaşandı Ama Bu Acılarla Yüzleşilemedi"CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Şafak Pavey ve Enis Berberoğlu, İstanbul’da yaşayan azınlık temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 09:24Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Yenişehir, Mut, Akdeniz, Tarsus, Mezitli ve Anamur ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.