08:4600
SON DAKİKA KADİR İNANIR HABERLERİ

Son Dakika Kadir İnanır Haberleri


KADİR İNANIR

lk ve ortaokulu Fatsa'da, liseyi İstanbul'da Haydarpaşa Lisesinde yatılı okudu.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon bölümünü bitirdi.1969 yılında bir yarışmada birinci olarak sinema hayatına başladı. Bir yıl yardımcı rollerde deneyim kazandıktan sonra hep başrollerde oynadı.182... Devamı

  Kadir İnanır: Erdoğan, Cumhurbaşkanı Olmamalı

  Kadir İnanır: Erdoğan, Cumhurbaşkanı Olmamalı

  Çözüm sürecinde "akil insan" olarak yer alan ünlü aktör Kadir İnanır, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı adayı olmaması gerektiğini söyledi. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Yıldızları Erzurumlular'la Buluşturuyor

  Erzurumlu Nil Gürpınar'ın, kendisi gibi sinemacı babası Cahit Gürpınar'ın vasiyeti üzerine başlattığı 'Uluslararası Dadaş Film Festivali'nin, 2-7 Mayıs tarihleri arasında 9'ncusu yapılacak. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Selvi Boylum Al Yazmalım - Samet

  Selvi Boylum Al Yazmalım - Samet

  'Kara Para Aşk' dizisinin 'Melike'si Elif İnci, Yeşilçam'ın efsane kötü adamlarından Bilal İnci'nin kızı. Henüz 5 yaşındayken Türk sinemasının başyapıtlarından 'Selvi Boylum Al Yazmalım' isimli filmde rol almıştı. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  19. Londra Türk Film Festivali

  Festivalin açılışında "Yozgat Blues" filminin Londra prömiyeri yapılacak. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Ordu'da 'Altın Fındık Film Festivali' Önerisi

  Ordu'da "Altın Fındık Film Festivali" Önerisi

  Ordu’nun Fatsa İlçe Kaymakamı Bekir Atmaca, “Altın Koza Film Festivali, Çilek ve Kayısı Festivali gibi organizasyonlar var. Bunun bir benzeri Ordu’da neden olmasın? (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  KTÜ Medyatik Ödül Gecesi -

  Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Başkanı Adem Akkoşoğlu, "KTÜ Medyatik Ödül Gecesi'nin beşincisi bu yıl 6 Mart Perşembe saat 19.00'da Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak" dedi. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Ktü Medyatik Ödül Gecesi

  KTÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü Başkanı Akkaşoğlu: "KTÜ Medyatik Ödül Gecesi'nin beşincisi bu yıl 6 Mart Perşembe akşamı, Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak" (04 Mart 2014 Salı )

   

  Hakkarililerin Sinema Hayali Gerçekleşti

  Hakkari'de 1970 yılında ''Lale Sineması'' ile başlayan ve sanatçı Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği "Vizontele" filmine de konu olan sinema günleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yürütülen projeyle yeniden hayata geçti. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Yavaş: Gökçek Bana Oy Verin Diyemiyor AKP'ye Oy Verin Diyor

  Yavaş: Gökçek Bana Oy Verin Diyemiyor AKP'ye Oy Verin Diyor

  CHP Ankara Başkan Adayı Yavaş GGYD'nin düzenlediği toplantıda "Melih Bey çıkıp da bana oy verin diyemiyor AKP'ye oy verin diyor" dedi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 08:46:10. #1.11#