SON DAKİKA KADİR İNANIR HABERLERİ

Son Dakika Kadir İnanır Haberleri


KADİR İNANIR

lk ve ortaokulu Fatsa'da, liseyi İstanbul'da Haydarpaşa Lisesinde yatılı okudu.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon bölümünü bitirdi.1969 yılında bir yarışmada birinci olarak sinema hayatına başladı. Bir yıl yardımcı rollerde deneyim kazandıktan sonra hep başrollerde oynadı.182... Devamı

16:52
En Uygun Sigorta İçin İnternete Bakamıyorsanız, Kadir İnanır Gibi Sigortam.net'e Telefonla Ulaşın Geçtiğimiz yıl Haziran ve Eylül aylarında yayınlanan reklam filmlerinde, gözlerini Türkiye'nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net'in üstüne diken Türk sinema tarihinin efsane bakışlı ismi Kadir İnanır, markanın üçüncü reklamı ile yeniden ekranlarda.
En Uygun Sigorta İçin İnternete Bakamıyorsanız, Kadir İnanır Gibi Sigortam.net'e Telefonla Ulaşın
15:34
Ahmet Saraçoğlu, Performanısıyla Ayakta Alkışlandı 'Terzi'yi canlandıran usta oyuncu Ahmet Saraçoğlu performansıyla büyük beğeni topladı.
Ahmet Saraçoğlu, Performanısıyla Ayakta Alkışlandı
09:30
Demirtaş 2015 Seçimlerinde İstanbul'dan Aday Olacak 2015 seçimlerinde yüzde 10 barajını aşmak isteyen HDP, "Doğu-Batı" taktiği geliştirdi. Demirtaş İstanbul 1. Bölge, Pervin Buldan 3. Bölge'den aday olacak.
Demirtaş 2015 Seçimlerinde İstanbul'dan Aday Olacak
12:50
Cami ve Cemevi Aynı Çatı Altında Ordu’nun Fatsa ilçesinde yıllardır aynı çatı altında hizmet veren Hz. Ali Camii ve Cemevi, barış ve hoşgörü örneği sunuyor.
Cami ve Cemevi Aynı Çatı Altında
18:19
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması "(Hz. Muhammed'in tasvir edildiği karikatürlerin yayınlanması) Basın ve ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilemez" "Sırf sosyetik olacak, fikir özgürlüğü olacak, üç tane sahte naylon beyaz Türk beni alkışlayacak diye dinimden imanımdan vazgeçecek halim yok"
09:02
Demirtaş "Şapşikler"in Kim Olduğunu Açıkladı, Şapşikler Kim ? HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, katıldığı televizyon programında geçtiğimiz günlerde söylediği "Şapşikler" ifadesinin kimlere yönelik olduğunu açıkladı.
Demirtaş 'Şapşikler'in Kim Olduğunu Açıkladı, Şapşikler Kim ?
08:22
Demirtaş: 9,5 Dolayında Oyumuz Var Konuk olduğu programda seçime parti olarak gireceklerini belirten HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş "Anketlere göre şu anda bile 9,5 dolayında oyumuz var" dedi.
Demirtaş: 9,5 Dolayında Oyumuz Var
23:04
Selahattin Demirtaş, "Şapşikler"in Kim Olduğunu Açıkladı HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, katıldığı televizyon programında geçtiğimiz günlerde söylediği "Şapşikler" ifadesinin kimlere yönelik olduğunu açıkladı.
Selahattin Demirtaş, 'Şapşikler'in Kim Olduğunu Açıkladı
10:16
Kadir İnanır'ın Batman'da Romantik Anları Kadir İnanır, son olarak 1972 yılında gittiği tarihi Hasankeyf İlçesi'ne 43 yıl aradan sonra bir kez daha gitti ve orada sevgilisiyle romantik anlar yaşadı.
Kadir İnanır'ın Batman'da Romantik Anları
17:29
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Belediyenin düzenlediği Film festivalinin davetlisi olarak Batman'da bulunan ünlü sanatçı Kadir İnanır, 1972 yılında "Azap yolu" filminin çekimleri için bulunduğu tarihi Hasankeyf ilçesine 43 yıl aradan sonra bir kez daha ziyaret etti.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
16:17
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım (2) 43 YIL SONRA HASANKEYF'TE Belediyenin düzenlediği Film festivalinin davetlisi olarak Batman'da bulunan Kadir İnanır, 1972 yılında 'Azap yolu' filminin çekimleri için bulunduğu tarihi Hasankeyf İlçesi'ne 43 yıl aradan sonra bir kez daha geldi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım (2)
13:29
Batman Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve ve bir dönem Akil İnsanlar Heyeti üyeliği yapan Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Batman Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
12:47
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve ve bir dönem Akil İnsanlar Heyeti üyeliği yapan Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
12:40
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve Akil İnsanlar Heyeti üyesi Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
23:42
Kadir İnanır: 'Barışa Sonsuz İnanan Bir Yüreğe Sahibim' Batman Belediyesi’nin düzenlediği 5. Yılmaz Güney Film Festivali’ne katılan sinema sanatçısı Kadir İnanır, 'Barışa sonsuz inanan bir yüreğe sahibim' dedi.
Kadir İnanır: 'Barışa Sonsuz İnanan Bir Yüreğe Sahibim'
22:28
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmak İstemem Sinema sanatçısı Kadir İnanır, siyasete gireceği iddialarıyla ilgili, "Ben parlamentoda çalışmayı düşünmüyorum." dedi.
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmak İstemem
22:09
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmak İstemem Sinema sanatçısı Kadir İnanır, siyasete gireceği iddialarıyla ilgili, "Ben parlamentoda çalışmayı düşünmüyorum." dedi.
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmak İstemem
20:54
Kadir İnanır: Ben Parlamentoda Çalışmayı Düşünmüyorum Sinema sanatçısı Kadir İnanır, 5. Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivaline katılmak üzere Batman'a gitti.
Kadir İnanır: Ben Parlamentoda Çalışmayı Düşünmüyorum
19:55
Kadir İnanır, Yılmaz Güney Kürt Film Festivaline Katıldı Batman Belediyesinin gelenekselleştirdiği 5. Yılmaz Güney Kürt Film Festivaline ünlü sinema sanatçısı Kadir İnanır'da katıldı.
Kadir İnanır, Yılmaz Güney Kürt Film Festivaline Katıldı
19:44
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmayı Düşünmüyorum Sinema sanatçısı Kadir İnanır, HDP milletvekili adayı olacağı yönündeki haberler için, "Ben parlamentoda çalışmayı düşünmüyorum" dedi.
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmayı Düşünmüyorum
19:42
Kadir İnanır, Batman'da Yılmaz Güney Kürt Film Festivaline Katıldı Batman Belediyesi'nin gelenekselleştirdiği '5. Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne ünlü sinema sanatçısı Kadir İnanır'da katıldı.
Kadir İnanır, Batman'da Yılmaz Güney Kürt Film Festivaline Katıldı
19:24
Kadir İnanır: Parlamentoda Çalışmak İstemem Sinema sanatçısı Kadir İnanır, festivale katılmak üzere gittiği Batman'da HDP'den milletvekili adayı olacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi.
19:23
Yılmaz Güney Filmleri İçin Geldi Sinema sanatçısı Kadir İnanır, Batman Belediyesi’nin düzenlediği 5.Yılmaz Güney Film Festivali’ne katılmak üzere Batman’a geldi.
Yılmaz Güney Filmleri İçin Geldi
19:07
5. Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivali Sinema sanatçısı Kadir İnanır, festivale katılmak üzere Batman'a geldi.
19:03
Ünlü Sanatçı Kadir İnanır Batman'da Sinema sanatçısı Kadir İnanır, Batman Belediyesi’nin düzenlediği 5.Yılmaz Güney Film Festivali’ne katılmak üzere Batman’a geldi.
Ünlü Sanatçı Kadir İnanır Batman'da
11:44
Sergen Yalçın'dan Komik Dublaj Sivasspor'un teknik direktörü Sergen Yalçın da dublaj modasına uydu. Yalçın, Instagram hesabından paylaştığı videoyla takipçilerinin beğenisini kazandı.
Sergen Yalçın'dan Komik Dublaj
16:59
HDP'li Tan'dan Seçim Boykotu Çağrısı HDP Milletvekili Altan Tan, seçim barajı tartışmalarına değinerek, "Bugün AKP'nin otoriter, totaliter tek parti iktidarı yönünde gittiğini herkes söylüyor." dedi.
HDP'li Tan'dan Seçim Boykotu Çağrısı
15:33
Hdp'li Tan'dan Seçim Boykotu Çağrısı Hdp Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, seçim barajı tartışmalarına değinerek, "Bugün AKP'nin otoriter, totoriter tek parti iktidarı yönünde gittiğini herkes söylüyor.
15:23
Selahattin Demirtaş Kadir İnanır'a Adaylık Teklifi HDP MYK Toplantısı- HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Öcalan'ın "Ben, siyasi nedenlerle buraya konuldum ve siyasi davası olan bir insanım. Bununla ilgili hiçbir adım atılmadan 'Öcalan'a özgürlük, Apo'ya af çıkacak' şeklindeki söylentilerden ben rahatsız oluyorum" dediğini aktardı-Demirtaş: -"(İnanır'ın milletvekili adayı olacağı iddiası) "Görüşmemiz olmadı.
Selahattin Demirtaş Kadir İnanır'a Adaylık Teklifi
15:02
Hdp Myk Toplantısı HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Öcalan'ın "Ben, siyasi nedenlerle buraya konuldum ve siyasi davası olan bir insanım. Bununla ilgili hiçbir adım atılmadan 'Öcalan'a özgürlük, Apo'ya af çıkacak' şeklindeki söylentilerden ben rahatsız oluyorum" dediğini aktardı Demirtaş: "(İnanır'ın milletvekili adayı olacağı iddiası) "Görüşmemiz olmadı.
Hdp Myk Toplantısı
10:14
Kadir İnanır, HDP'den Milletvekili Adayı Olacak mı Daha önceki açıklamalarında Demirtaş'a açık açık destek veren ünlü aktör Kadir İnanır'ın HDP'den milletvekili adayı olacağı iddiası siyaset arenasına bomba gibi düştü.
Kadir İnanır, HDP'den Milletvekili Adayı Olacak mı
16:27
İç Güvenlik Paketi" Tepkisi Meclise sunulan iç güvenlik paketiyle ilgili olarak, aralarında HDP Genel Başkan Yardımcısı Meral Beştaş Danış, HDP Milletvekili Sebahat Tuncel, SDP Onursal Başkanı ve eski milletvekili Akın Birdal, Mimarlar Odası üyesi Mücella Yapıcı ve Türkiye İnsan Hakları Vakfı Genel Başkanı Şebnem Korur Fincancı'nın katıldığı bir grup, değerlendirme toplantısı yaptı.
İç Güvenlik Paketi' Tepkisi
16:19
İç Güvenlik Paketi" Tepkisi * HDP Genel Başkan Yardımcısı Meral Beştaş Danış: " Düşünce ve ifade özgürlüğü, toplantı özgürlüğü, siyaset yapma hakkı, yaşam hakkı, özel hayatın gizliliği gibi bir çok temel başlıklarda bu iç güvenlik paketi bunu askıya alıyor.
İç Güvenlik Paketi' Tepkisi
00:12
Çözüm Süreci Nereye Gidiyor" Konferansı Emekli Albay Sarızeybek: "İktidar çözüm sürecini Orhan Gencebay'a, Kadir İnanır'a Hülya Avşar'a yani sanatçı, şarkıcıya soruyor.
17:05
5.Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivalinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı Batman Belediyesi tarafından, 6-11 Ocak 2015 tarihleri arasından düzenlenecek olan 5. Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivalinin tanıtım toplantısı yapıldı.
5.Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivalinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
16:14
Batman'da 5. Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivali Batman Belediyesi tarafından, 6-11 Ocak 2015 tarihleri arasından düzenlenecek olan 5. Yılmaz Güney Kürt Kısa Film Festivalinin tanıtım toplantısı yapıldı.
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
13:15
Hulusi Kentmen, 20 Aralık'ta Anılacak Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Hulusi Kentmen, ölümünün 21. yıl dönümü nedeniyle 20 Aralık'ta düzenlenen bir törenle anılacak.
09:24
"Hulusi Kentmen" Kendi Anma Programına Katılacak Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle anılacak.
'Hulusi Kentmen' Kendi Anma Programına Katılacak
10:23
Selvi Boylum Al Yazmalım" Sergisi Filme ait fotoğrafların yer aldığı sergi, 17 Aralık'ta Doğuş Üniversitesi'nde açılacak.
18:47
Dört Dörtlük Dostluk İş dünyasının duayen ismi Yılmaz Ulusoy, sanat dünyasındaki iki kadim dostu Kadir İnanır ve Orhan gencebay ile birlikte, bir diğer baba Ferhan Şensoy'u izlemeye gitti.
21:43
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Onur Madalyası Kazakistan'ın Milli Günü resepsiyonuna katılan Abdullah Gül'e Kazakistan-Türkiye ilişkilerinin gelişmesine sağladıkları katkılarından dolayı onur madalyası takdim edildi.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Onur Madalyası
16:13
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, vefat eden ve yaşayan Ordulu ünlü sanatçıların heykellerini yaptırmak için proje hazırladı.
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak
09:57
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, vefat eden ve yaşayan Ordulu ünlü sanatçıların heykellerini yaptırmak için proje hazırladı.
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak
21:23
Eskişehir'de "Enerji'k Bakış" Sergisi Açılan sergiyle, enerji verimliliğine dikkati çekmek amaçlanıyor.
22:50
Kadir İnanır: Öcalan Kendi Halkının Önderi Ünlü sanatçı Kadir İnanır, Abdullah Öcalan'ın kendi halkının lideri olduğunu söylerken, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a ise kırgın olduğunu dile getirdi.
Kadir İnanır: Öcalan Kendi Halkının Önderi
14:56
Öcalan'la Görüşecek İsimler Belli Oldu Çözüm sürecinde sekretarya ve 'üçüncü göz' olarak tarif edilen İzleme Kurulu hayata geçiriliyor. Kurulda yer alacak isimler belirlendi.
Öcalan'la Görüşecek İsimler Belli Oldu
13:53
Darülbedayi'nin 100. Yılına Yakışır Kutlama İstanbul Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda dün düzenlenen muhteşem bir organizasyonla kutlandı.
Darülbedayi'nin 100. Yılına Yakışır Kutlama
07:43
İstanbul Şehir Tiyatrolarının 100. Yıl Galası Kutlandı İstanbul Şehir Tiyatrolarının kuruluşunun 100. yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonunda düzenlenen galayla kutlandı.
İstanbul Şehir Tiyatrolarının 100. Yıl Galası Kutlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:39:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KADİR İNANIR HABERLERİ
[Hata Bildir]