17:0200
SON DAKİKA KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kadir Topbaş Haberleri


KADİR TOPBAŞ

ADAY - AKP - İSTANBUL - BÜYÜKŞEHİR

İstanbul ile ilişkileri 1860'lara uzanan Topbaş ailesinden baba Hüseyin Topbaş, 1928 yılında İstanbul'a geldi. Kadir Topbaş'ın annesi ise 1935 yılında İstanbul'a yerleşti.

Annesinin savaş yılları boyunca bulunduğu Artvin, Yusufeli'nde 1945 yılında... Devamı

  Başkan Çağırıcı: 'Kentsel Dönüşüm, Binanın Yıkılıp Yeniden İnşa Edilmesi Değildir'

  Başkan Çağırıcı: "Kentsel Dönüşüm, Binanın Yıkılıp Yeniden İnşa Edilmesi Değildir"

  ’Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri’ Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nde konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Kentsel dönüşüm binanın yıkılıp yeniden inşa edilmesi değildir. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi'nde yaptığı konuşmanın ardından saat 13.30'da "Ana" uçağıyla İstanbul'dan Ankara'ya gitti. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısının ardından Ankara'ya gitti. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Topbaş: 'İstanbul'da Kişi Başına 400 Metrekare Düşüyor'

  Topbaş: 'İstanbul'da Kişi Başına 400 Metrekare Düşüyor'

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstanbul’un bazı noktalarına mevcut imar haklarının çok daha üzerinde bir yapılanma ortaya çıkması sebebiyle mevcudu koruma imkanı olmayan yerlerde belki de ‘imar hakları transferi’ gibi bir sistem getirmek mümkün olabilir” dedi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Topbaş: Bakanlıkların İstanbul Üzerinde Plan Yapma Yetkisi Kalkmalı

  Topbaş: Bakanlıkların İstanbul Üzerinde Plan Yapma Yetkisi Kalkmalı

  İBB Başkanı Kadir Topbaş, "bir takım bakanlıkların ve kurumların İstanbul üzerinde plan yapma yetkisinin kalkması" gerektiğini söyledi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Zirvesi"

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Başta tarihi yarımada olmak üzere yeni yoğunluklar getirme imkanı olmadığına göre, hatta İstanbul'un bazı noktalarına mevcut imar hatlarının çok daha üzerinde bir yapılanma ortaya çıktığı için mevcudu korumak imkanı olmayan yerlerde, belki de imar hakları. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

 • Denizden El Arabası Çıktı

  Denizden El Arabası Çıktı 'Uluslararası Kıyı Temizleme Günü' nedeniyle denizde yapılan temizlik çalışmasında el arabası, demir boru, plastik masa gibi atıklar güçlükle kıyıya çıkarıldı.

 • Küçük Prezervatif Sorun Oldu

  Küçük Prezervatif Sorun Oldu Ugandalı erkekler, piyasadaki prezervatiflerin küçük olmasından şikayet etti.

 • Hazinenin İlk Çıkarılış Anı

  Hazinenin İlk Çıkarılış Anı Discovery Channel'ın hazine komisyonu olan Discovery Treasury, tüm dünyanın ilgisini çekecek görüntüler yayınladı.

[Hata Bildir]
20.09.2014 17:02:10. #1.11#