SON DAKİKA KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kadir Topbaş Haberleri

 • 13:50İstanbul Minyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışması" Ödül Töreni"İstanbul Minyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışması"nın ödülleri sahiplerini buldu.
 • 13:35İstanbul Minyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışmasıİstanbul Minyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışması" Ödül TöreniOrganizasyondan detaylar- İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş Genel Müdürü Murat Ermeydan'ın konuşmaları- Ödül töreni İstanbul Minyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışması'nın ödülleri törenle sahiplerini buldu.
 • 17:59Kadir Topbaş'tan Sevindiren HaberKadir Topbaş'tan Sevindiren HaberSinop’un kültürünü ve tatlarını İstanbullular ile buluşturan 2’nci Sinop Tanıtım Günleri resmi açılışı gerçekleştirildi.
 • 15:00İstanbul Bu Gece "Turuncu" OlacakBirleşmiş Milletler’in (BM) dünya çapında organize ettiği “Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm Kampanyası", İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve BM Direktörü Ingibjorg Gisladottir tarafından bu akşam Kız Kulesi’nde başlatılacak.
 • 10:26Ateistler Yakılmak İçin Topbaş'tan Fırın İstiyorAteistler Yakılmak İçin Topbaş'tan Fırın İstiyorAteizm Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden öldükten sonra cenazelerinin yakılabileceği bir krematoryum (yakma fırını) istiyor.
 • 12:35Mimar Adayları, Hayallerindeki Bahçe İçin YarıştıMimar Adayları, Hayallerindeki Bahçe İçin YarıştıMinyatür Bahçe Tasarımı Öğrenci Yarışmasına katılan mimarı adayları, şehir gürültüsünden uzak olarak düşündükleri tasarımları en güzel minyatürlere dönüştürmek için kıyasıya yarıştı.
 • 19:18Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçakla saat 19.15'te İstanbul'a geldi.
 • 15:56Ban-ki Moon, Kadir Topbaş'la Bir Araya GeldiBan-ki Moon, Kadir Topbaş'la Bir Araya Geldiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, BM Genel Sekreteri Ban-Ki Moon ile bir araya geldi.
 • 13:55Vodafone 37. İstanbul MaratonuVodafone 37. İstanbul Maratonu’nun halk koşusunun startını Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş verdi.
 • 13:2837. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu37. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu37. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu'nun startı Boğaziçi Köprüsü yolu Altunizade Köprüsü'nden saat 09.30'da verildi.
 • 11:1137. İstanbul Maratonu - Özgecan Aslan'ın Kardeşi Beste Aslan37. İstanbul Maratonu - Özgecan Aslan'ın Kardeşi Beste AslanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Topbaş ile Kılıç'ın start vermesi- Maratondan görüntüler- STK'ların yürüyüşleri- Özgecan Aslan'ın kardeşi Beste Aslan ile röportaj Vodafone 37. İstanbul Maratonu organizasyonu kapsamında, 120 ülkeden gelen vatandaşların katılımıyla düzenlenen halk yürüyüşünün startı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi.
 • 10:1637. İstanbul MaratonuVodafone 37. İstanbul Maratonu organizasyonu kapsamında düzenlenen halk yürüyüşünün startı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi.
 • 10:1415 Kilometre Yarışında Zafer Kenyalı Çeryun'un120 ülkeden yaklaşık 30 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen 37. Vodafone İstanbul Maratonu 15 km koşusunu Kenyalı atlet Sen Benat Çeryun kazandı.
 • 09:59İstanbul'da Maraton HeyecanıVodafone 37. İstanbul Maratonu’nun startı Boğaziçi Köprüsü gişelerinin yaklaşık 250 metre gerisinden verildi.
 • 09:09Kıtalararası Maraton Start AldıKıtalararası Maraton Start Aldı120 ülkeden yaklaşık 30 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen 37. Vodafone İstanbul Maratonu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın start vermesiyle başladı.
 • 13:05Japonya Başbakanı Abe, Sarıyer'deki Japon Bahçesi'ndeJaponya Başbakanı Abe, Sarıyer'deki Japon Bahçesi'nde* Japon Başbakanı Shinzo Abe'ye Japon Bahçesi'ni İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş gezdirdi.
 • 14:59Özbayraktar: Özbayraktar: "7. Majör Maraton Olmak İstiyoruz"Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, dünyada koşulan 6 majör maraton bulunduğunu hatırlatarak, hedeflerinin Vodafonu İstanbul Maratonu’nu 7. majör maraton yapmak olduğunu söyledi.
 • 10:14Hadımköy- Büyükçekmece Yolunda Sona GelindiHadımköy trafiğini yüzde 30 oranında rahatlatacak olan ve Büyükçekmece Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı yollarda sona gelindi.
 • 15:44Medeniyet ve Şehir Bilinci" Sempozyumuİmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (ÖNDER) ile Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi işbirliğiyle "Medeniyet ve Şehir Bilinci" sempozyumu düzenlenecek.
 • 23:04Başkan Topbaş: Başkan Topbaş: "İki Kasım İtibariyle Milletimiz Kaosa Uyanmayacak"AK Parti İstanbul İl Başkanlığı önündeki seçim kutlamalarına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Güçlenen Türkiye’nin sadece ulusal ölçekte kendi ülkemize değil mazlum coğrafyalara el uzatan, dünyada ezber bozan, diplomatik nezaketi bir tarafa bırakarak yanlışa dur diyebilen bir Türkiye’yi tekrar kucaklayacağız” dedi.
 • 12:20Türkiye Sandık Başındaİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti İstanbul milletvekili adayı Mehdi Eker, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Florya'da kullandı.
 • 11:19Mehdi Eker ve Kadir Topbaş Aynı Sandıkta Oy KullandıMehdi Eker ve Kadir Topbaş Aynı Sandıkta Oy KullandıEski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Bakırköy Murat Kölük İlkokulu’nda 1321 numaralı sandıkta oy kullandı.
 • 14:35Hayati Yazıcı, Kadir Topbaş'la Birlikte Kapalıçarşı Esnafını Ziyaret EttiGümrük ve Ticaret Eski Bakanı ve AK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la birlikte Kapalıçarşı esnafını ziyaret ederek, onların sorunlarını dinledi.
 • 14:19Vatan Caddesi'nde Cumhuriyet Bayramı Kutlaması (2)Vatan Caddesi'nde Cumhuriyet Bayramı Kutlaması (2)29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının İstanbul'daki adresi yine Vatan Caddesi oldu Cumhuriyet Bayramı'nın 92. yıldönümü törenleri için Vatan Caddesi'nde düzenlenen resmi törende ilk olarak İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş vatandaşları selamladı, ardından İstiklal Marşı okundu.
 • 18:44İGDAŞ'ın Halka Arzıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İGDAŞ'ın halka arzına ilişkin, "En kısa zamanda şirketimizi halkımıza açacağız. Burada hiç yapılmayan bir şeyi yapacağız. İGDAŞ İstanbul'un bir değeri olduğu için, önce İstanbullu abonelere satış yapılacak" açıklamasında bulundu.
 • 14:54İstanbul, Renklerle Kadına Şiddete Dur Diyecek25 Kasım-10 Aralık’ta Türkiye’de ve birçok ülkede kadına yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilecek olan “Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm” kampanyasını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tanıttı.
 • 23:46Aksaray'daki İSKİ Binası Yıkılıyor, Yerine Park YapılacakAksaray'daki İSKİ Binası Yıkılıyor, Yerine Park YapılacakİBB Başkanı Kadir Topbaş, Aksaray'daki İSKİ Genel Müdürlüğü Binası'nın yıkımına yarın başlanacağına binanın yerine altı otopark olmak üzere park yapılacağını açıkladı.
 • 15:031istanbul'da 1istanbul'da "Kararay" Dönemi; Topbaş Kullandı* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve KARARAY adı verilen araçların da yer aldığı toplam 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 15:01İstanbul'da İstanbul'da "Kararay" Dönemi: Topbaş Kullandıİstanbul büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 14:37Kadir Topbaş, Karadan ve Raydan Giden Kadir Topbaş, Karadan ve Raydan Giden "Kararay"ı Test Ettiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, hem karada hem rayda gidebilen "Kararay" isimli itfaiye aracını sürüp denedi.
 • 05:53Cumhurbaşkanı Erdoğan Yurda DöndüCumhurbaşkanı Erdoğan Yurda DöndüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın gelişi- Kadir Topbaş'ın, Erdoğan ile konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için bulunduğu Japonya'dan yurda döndü.
 • 20:05Topbaş BM Zirvesi'nde Konuştuİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dünyanın çok ciddi göçmen ve sığınmacı sorunuyla karşı karşıya bulunduğunu belirterek, bu soruna hassasiyetle yaklaşılması gerektiğini kaydetti.
 • 16:12Kadir Topbaş'tan Dünya Liderlerine Kadir Topbaş'tan Dünya Liderlerine "Mülteci" ÇağrısıNew York’ta BM zirvesinde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye’nin ev sahipliğini örnek göstererek dünya liderlerine, “Suriyeli mültecilere sahip çıkın” çağrısı yaptı.
 • 16:31İstanbul'da Pazartesi Toplu Ulaşım 8 Saat Ücretsizİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, okulların açılacağı 28 Eylül Pazartesi günü İstanbullulardan toplu taşıma araçlarını kullanmalarını istedi.
 • 22:11AK Parti Milletvekili Adayları TanıtıldıAK Parti Milletvekili Adayları TanıtıldıHaliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıdan görüntüler- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın konuşmaları- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,- Milletvekili adaylarının hatıra fotoğrafı çektirmeleri - AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, milletvekili adaylarının da tanıtıldığı bayramlaşma töreni düzenledi- Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: - "1 Kasım tarihi kırılma noktasında herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.
 • 17:45Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 17:36Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 16:38Topbaş'tan Servisçilere "Plaka" Açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, servisçilere plaka konusunun ciddi çalışma gerektirdiğini belirterek, "Bu çalışmayla binlerce hak sahibi olacak servisçimiz var. Üst düzey bürokratlarımız ilgili oda ve derneklerle görüşüyor.
 • 16:16Başkan Topbaş'tan Servisçilere Plaka Müjdesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki çalışma arkadaşlarıyla bayramlaşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın servisçilere verdiği plaka müjdesini hayata geçirmek için ilgili oda ve derneklerle çalıştıklarını açıkladı.
 • 16:30Taş Ocaklarını Protesto Eden Kadınlar Toz Beziyle Eylem YaptıTaş Ocaklarını Protesto Eden Kadınlar Toz Beziyle Eylem YaptıSultangazi'de faaliyet gösteren taş ocaklarını protesto eden kadınlar toz beziyle eylem yaptılar.
 • 21:33Seyrantepe Bağlantı Tüneli Yarın AçılacakSeyrantepe bağlantı tünelinin yarın açılacağı bildirildi.
 • 17:53Kadir Topbaş: CHP Zihniyeti Bu Dereleri Kirletmiş, Kanal BağlatmışKadir Topbaş: CHP Zihniyeti Bu Dereleri Kirletmiş, Kanal Bağlatmış* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, " (Kurbağalıdere'nin kirlenmesi) Kurbağalıdere 72 kilometrelik bir hat. Sayın Nurettin Sözen döneminde belge var. Bu dereleri denize dökülen yer kabul edip, kanal bağlanabilmesine müsaade etmişler.
 • 17:07Kadir Topbaş, "Chp Zihniyeti Bu Dereleri Kirletmiş, Kanal Bağlatmış"Şile'de bulunan Yeryüzü Doğal Ürünler Pazarı'nı ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, gazetecilerin Kurbağalıdere ve Taksim Meydan düzenlemesine ilişkin sorularını yanıtladı.
 • 16:28Kadir Topbaş, Kadir Topbaş, "İstanbul'un Doğal Ürün Merkezi Şile Olacak"İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Şile'de bulunan Yeryüzü Doğal Ürünler Pazarı'nı ziyaret etti.
 • 15:49Kadir Topbaş: Kadir Topbaş: "Kurbağalıdere Islahı Uzun Bir İş"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kurbağalıdere’nin ıslah çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, Kadıköy Belediyesi’ni eleştirdi.
 • 15:23Topbaş Açıkladı: Bayrampaşa Otogarı Park Haline GetirilecekTopbaş Açıkladı: Bayrampaşa Otogarı Park Haline Getirilecek6 ayrı noktada otogar yapacaklarını belirten İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Bayrampaşa'daki otogarı yeşil park haline getirmeyi düşünüyoruz." dedi.
 • 15:14Başkan Kadir Topbaş, Gençlik Sırrını AçıkladıBaşkan Kadir Topbaş, Gençlik Sırrını Açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, genç görünümünün sırrının sağlıklı ve organik beslenmek olduğunu söyledi.
 • 18:00Başkan Topbaş'tan Galatasaraylılara Müjde: "Seyrantepe Metrosu 13 Eylül'de Açılacak"İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile bir araya geldi.
 • 15:13Koruma Kurulu?ndan Tarihi Bostanda Yapılması Planlanan Otopark İnşaatına DurdurmaKoruma Kurulu?ndan Tarihi Bostanda Yapılması Planlanan Otopark İnşaatına DurdurmaHaber-Kamera: Ezgi ÇAPA/ İstanbul DHA İstanbul 2 Numaralı Koruma Kurulu, Mimar Sinan tarafından 442 yıl önce inşa edilen Büyük Piyalepaşa Cami'nin önünde bulunan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş tarafından yeraltı otoparkı yapılacağı açıklanan bostan alanında kuyu ve havuz tespit etti.
 • 15:01İBB Otopark Yapacaktı, Tarihi Bostan İçin Karar VerildiİBB Otopark Yapacaktı, Tarihi Bostan İçin Karar Verildiİstanbul 2 Numaralı Koruma Kurulu, bostandaki kalıntıların tarihi değeri tespit edilinceye kadar, bu alanda yürütülecek her türlü inşa faaliyetinin durdurulmasına karar verdi.