SON DAKİKA KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kadir Topbaş Haberleri

 • 27 Şubat 2017 12:55 Gençlik Meclisi İstanbul'da Toplandı Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Gençlik Meclisi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 23 Şubat 2017 16:06 Üniversite Hayalleri İçin Fuardalar Üniversite Hayalleri İçin Fuardalar Üniversiteler Fuarı'nda öğrenciler, hayalini kurdukları üniversitelerin temsilcileriyle buluştular.
 • 21 Şubat 2017 12:06 Veysel, Aşk Türkülerinden Çekinirdi Edebiyatçı Yazar Sadık Yalsızuçanlar, Âşık Veysel'in, çok sayıda kızın olduğu ufak bir köyde yaşadığı için kendi aşk türkülerini, 'kınanırım' düşüncesiyle kalabalıklarda okumadığını söyledi.
 • 20 Şubat 2017 14:22 Frankfurt Belediye Başkanı, Türk Eşiyle Birlikte İbb'yi Ziyaret Etti Frankfurt Belediye Başkanı, Türk Eşiyle Birlikte İbb'yi Ziyaret Etti Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann, Türk eşi Zübeyde Feldmann ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a taziye ziyaretinde bulundu.
 • 20 Şubat 2017 11:47 Mehmet Kırkıncı Esenler'de Anılacak Mehmet Kırkıncı Esenler'de Anılacak Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Mehmet Kırkıncı, vefatının ilk yılında anılacak.
 • 17 Şubat 2017 17:05 Kadir Topbaş'tan Taksim Camii Tweeti: Birliğimizin Sembolü Olacak Kadir Topbaş'tan Taksim Camii Tweeti: Birliğimizin Sembolü Olacak Taksim Camii'nin temel atma töreninden sonra Tweet atan Kadir Topbaş, yaptığı paylaşımda camiyi birliğimizin sembolü olarak nitelendirdi.
 • 17 Şubat 2017 16:41 Etkili Konuşmak İçin Sesinizi Keşfedin "Usta Çırak Buluşmaları"nda "İnsanları Etkileme Sanatı ve Hitabet" konusunda söyleşi gerçekleştiren TRT Haber Spikeri Işıl Açıkkar, etkili konuşmanın, ses tonunu keşfetmek ve doğru nefes almaktan geçtiğini söyledi.
 • 17 Şubat 2017 16:19 Dha İstanbul Bülteni - 3 1 - BEYOĞLU VE ŞİŞLİ'DE ÖZEL HAREKAT POLİSİ DESTEKLİ UYUŞTURUCU OPERASYONUBeyoğlu ve Şişli'de 17 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu düzenledi.
 • 17 Şubat 2017 16:01 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı'nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.
 • 17 Şubat 2017 15:24 Başkan Demircan, Taksim'e Yapılacak Caminin İsmiyle İlgili Konuştu Başkan Demircan, Taksim'e Yapılacak Caminin İsmiyle İlgili Konuştu Taksim’e yapılacak olan caminin temel atma töreninde caminin ismiyle ilgili açıklamalarda bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bence Taksim Meydanı’nda olan mabet Taksim Camii’dir ama ileride mutlaka ilave bir şey de gelebilir.
 • 17 Şubat 2017 15:07 Taksim Camisi Için Ilk Kazma Vuruluyor - Hava Görüntüsü - Istanbul Taksim Camisi Için Ilk Kazma Vuruluyor - Hava Görüntüsü - Istanbul Taksim Camisi inşaatı, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem'in katılımıyla, düzenlenecek temel atma töreni ile başlayacak.
 • 17 Şubat 2017 14:47 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı'nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.
 • 17 Şubat 2017 14:35 Dha İstanbul - Taksim Cami'nin Temeli Atıldı Haber: Ezgi ÇAPA Kamera: İdris TİFTİKCİ- Zeki GÜNAL İstanbulDHATaksim Meydanı'na yapılması planlanan Taksim Cami'nin temel atma töreni düzenlendi.
 • 17 Şubat 2017 14:33 Taksim Cami'nin Temeli Atıldı /TAKSİM Meydanı'na yapılması planlanan Taksim Cami'nin temel atma töreni düzenlendi.
 • 17 Şubat 2017 14:12 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı’nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.
 • 17 Şubat 2017 13:56 Taksim'e Yapılacak Caminin Temeli Atıldı Taksim'e Yapılacak Caminin Temeli Atıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Taksim'de cami eksikliğini hep hissettiğini belirterek, "Caminin, Santa Maria Kilisesi'nin yanında olması ve iki mabedin Taksim'e bakması, bu şehrin ne kadar hoşgörülü olduğunun bir sembolüdür.
 • 17 Şubat 2017 13:45 Müslüman Tüccar, Müslümanlığın Temsili 'Fikir Atölyesi' programında konuşan Gazeteci Yusuf Kaplan, İslâmiyet'in hızla yayılmasında ticaretin öneminden bahsederek, "Müslüman bir tüccarda, Müslüman aleminin minyatür bir profilini görüyoruz" dedi.
 • 17 Şubat 2017 12:49 İbb'nin Okul Spor Salonlarında Şampiyonlar Yetişiyor İbb'nin Okul Spor Salonlarında Şampiyonlar Yetişiyor İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından İstanbul'un 34 ilçesindeki 180 okulun bahçesine yapılarak Türk sporuna kazandırılan ve öğrencilerin dışında bulundukları bölgelerdeki amatör spor kulüpleri ile tüm halka spor yapma imkanı tanıyan okul spor salonları, geleceğin...
 • 17 Şubat 2017 09:57 Dha İstanbul - Haber Takip Gündemi Dha İstanbul - Haber Takip Gündemi 11.00-Taksim Camii inşaatı temel atma töreni, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem'in katılımıyla gerçekleşecek.
 • 16 Şubat 2017 19:58 Ibb'den, Ibb'den, "15 Temmuz Gençlik ve Spor Kulübü"Ne Yardım İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit düşenlerin anısına kurulan, "15 Temmuz Gençlik ve Spor Kulübü"ne malzeme desteği sundu.
 • 16 Şubat 2017 14:55 İstanbul'a Yeni Füniküler ve Metro Hattı Geliyor İstanbul'a Yeni Füniküler ve Metro Hattı Geliyor İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın, yerel seçimler öncesinde vaatleri arasında yer alan Rumeli Hisarüstü-Aşiyan Füniküler Hattı ve Vezneciler-Sultangazi Metrosu hayata geçiyor.
 • 14 Şubat 2017 14:36 İstanbul Valiliğinde 'Çalışma Hayatında Milli Seferberlik' Toplantısı Yapıldı İstanbul Valiliğinde 'Çalışma Hayatında Milli Seferberlik' Toplantısı Yapıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın işsizliğin azaltılmasına yönelik yaptığı çağrının ardından İstanbul Valisi Vasip Şahin başkanlığında “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” adı altında toplantı yapıldı.
 • 14 Şubat 2017 14:08 İstanbul'da İstanbul'da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Toplantısı İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'un istihdam hareketinde çok önemli role sahip şehirlerin başında geldiğini ve gereken katkıyı vermeye hazır olduğunu belirterek, "İstanbul'un istihdam taahhüdü 500 bin kişi. Bunun üzerine ne kadar çıkabilirsek kendimizi o derece başarılı saymış olacağız." dedi.
 • 14 Şubat 2017 14:07 İstanbul'da İstanbul'da "Milli İstihdam Seferberliği" Toplantısı İstanbul Valisi Vasip Şahin başkanlığında İstanbul Valiliği'nde 'Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği' adlı toplantı yapıldı.
 • 14 Şubat 2017 13:54 Istanbul'da 'Milli Istihdam Seferberliği Istanbul'da 'Milli Istihdam Seferberliği" Toplantısı * İstanbul Valisi Vasip Şahin,"Sanayicilerimizle, işadamlarımızla daha fazla bir araya geleceğiz.