07:2500
SON DAKİKA KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kadir Topbaş Haberleri


KADİR TOPBAŞ

ADAY - AKP - İSTANBUL - BÜYÜKŞEHİR

İstanbul ile ilişkileri 1860'lara uzanan Topbaş ailesinden baba Hüseyin Topbaş, 1928 yılında İstanbul'a geldi. Kadir Topbaş'ın annesi ise 1935 yılında İstanbul'a yerleşti.

Annesinin savaş yılları boyunca bulunduğu Artvin, Yusufeli'nde 1945 yılında... Devamı

   

  Topbaş, Citylab Zirvesine Katıldı

  Topbaş, Citylab Zirvesine Katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ABD'nin New York şehrinde düzenlenen İklim Zirvesinin ardından Los Angeles'taki CityLab Zirvesine katıldı. (Dün 03:14)

   

  Topbaş Citylab Zirvesine Katıldı

  Topbaş Citylab Zirvesine Katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, New York'taki İklim Zirvesinin ardından gittiği Los Angeles'ta CityLab Zirvesine katıldı, bazı temaslarda bulundu. (Dün 03:02)

   

  Gürsel Tekin: 'Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz'

  Gürsel Tekin: "Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Sekreter Tekin: -"Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz"-"(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Sekreter Tekin: "Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz" "(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Metroda Yaralanan Fatih Çoban: Oturuyor Olsaydım Ölmüştüm

  Metroda Yaralanan Fatih Çoban: Oturuyor Olsaydım Ölmüştüm

  Seyrantepe'deki metro kazasında yaralanan Fatih Çoban, "Eğer ben orada oturuyor olsaydım, büyük ihtimal ben ölmüştüm. Şikayetçi olacağım." dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Devamsız Öğrencileri Okula ve Hayata Tutunduracak Proje

  Devamsız Öğrencileri Okula ve Hayata Tutunduracak Proje

  Sultanbeyli'de ortaokul çağında devamsızlık yapan çocukların okuldan kopmalarının önüne geçilmesi için "Hayatı Seviyorum" başlıklı projesi geliştirildi Proje ile ilçede ortaokul 2. sınıfta devamsızlık yaptığı belirlenen 200 öğrenci ile ailelerine, sosyal, psikolojik ve eğitim desteği sağlanacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 07:25:37. #1.13#