05:0400
SON DAKİKA KADİR TOPBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kadir Topbaş Haberleri


KADİR TOPBAŞ

ADAY - AKP - İSTANBUL - BÜYÜKŞEHİR

İstanbul ile ilişkileri 1860'lara uzanan Topbaş ailesinden baba Hüseyin Topbaş, 1928 yılında İstanbul'a geldi. Kadir Topbaş'ın annesi ise 1935 yılında İstanbul'a yerleşti.

Annesinin savaş yılları boyunca bulunduğu Artvin, Yusufeli'nde 1945 yılında... Devamı

   

  Başkan Savaş, Uclg-Mewa Toplantısına Katıldı

  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, United Cities and Local Governments (UCLG) Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı, Middle East and West Asia Section (MEWA) Yönetim Kurulu ve Konsey Ortak Toplantısı ile 'Akıllı Şehirler İnovasyon Zirvesi' toplantısına katıldı. (Dün 17:35)

   

  Pertevniyal Yaya Üst Geçidi Kaldırılıyor

  Pertevniyal Yaya Üst Geçidi Kaldırılıyor

  Fatih Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Pertevniyal Lisesi Önü Yaya üst geçidi kaldırılıyor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek çalışmada; yayaların geçişinin daha kolay sağlanması için sinyalli geçit yapılacak. (Dün 16:33)

   

  Adana Dünya Belediyeleri Adana Buluşması

  Adana Dünya Belediyeleri Adana Buluşması

  Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG)- Middle East and West Asia Section (MEWA) Yönetim Kurulu ve Konsey Ortak Toplantısı ile 'Akıllı Şehirler İnovasyon Zirvesi' Adana'da başladı. (Dün 14:32)

   

  Dünya Belediyeleri Adana Buluşması

  Dünya Belediyeleri Adana Buluşması

  Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı, MEWA Yönetim Kurulu ve Konsey Ortak Toplantısı ile 'Akıllı Şehirler İnovasyon Zirvesi' Adana'da başladı. (Dün 14:27)

   

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi' Adana'da Yapıldı

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi" Adana'da Yapıldı

  Adana Valisi Büyük: "İnovasyon, marka şehirler ve yerel yönetimler ilişkisi, daha yaşanabilir bir çevre ve daha kaliteli bir yaşamın pusulasıdır" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Şu anda İstanbul'da 12 milyon civarında turist yoğunluğu var ve bu, İstanbul'daki ekonomiye önemli katkı sunuyor, (Dün 14:19)

   

  Akıllı Şehirler İnovasyon Zirvesi

  Akıllı Şehirler İnovasyon Zirvesi

  United Cities and Local Governments (UCLG) Dünya Teşkilatı Başkanı, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, UCLG-MEWA’nın, yerel hükümetler, konseyler ve birliklerle birlikte 4 milyar insanın beraber olduğu büyük bir çatı haline geldiğini belirterek artık Birleşmiş Milletler’de açılışlara davet edildiklerini, konuşmalar yapıp görüşlerini açıklayabildiklerini söyledi. (Dün 12:26)

   

  İoohdk Olağan Toplantısı Yapıldı

  İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç başkanlığında Olimpiyatevi'nde toplandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başkan ''Halkın Kalbini İmar Ediyoruz''

  Başkan ''Halkın Kalbini İmar Ediyoruz''

  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 1. Bölge Belediye Başkanları toplantısına katıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başkan Keleş Bütün Şehir'i Anlattı

  Başkan Keleş Bütün Şehir'i Anlattı

  Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İstanbul’da düzenlenen Belediye Başkanları toplantısında bütün şehri anlattı Düzce’nin taleplerini iletti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Topbaş: 'Yeni Trend Odak Şehirler'

  Topbaş: 'Yeni Trend Odak Şehirler'

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dünyada yarışan şehirlerin geride kaldığını belirterek, önemli açıklamaarda bulundu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Gezi'nin üzerinden kalkışma çıkartanlar asıl meselenin ağaç olmadığını, yine Yalova'daki sessizliğiyle gördü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kadir Topbaş: Yeni Trend, Odak Şehirler

  Kadir Topbaş: Yeni Trend, Odak Şehirler

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dünyada yarışan şehirlerin geride kaldığını belirterek, "Yarışan şehirler yok artık, odak şehirler var." dedi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 05:04:38. #1.12#