08:4700
SON DAKİKA KAHİRE HABERLERİ

Son Dakika Kahire Haberleri

  Mısır'da Darbe Karşıtı Gösteriler

  Sabah başlayan darbe karşıtı gösteriler, cuma namazının ardından da devam etti Eylemciler, Mısır'ın Kuzey Sina ilindeki kararları ile İsrail'in Mescid i Aksa'ya yönelik ihlallerini protesto etti. (Dün 18:01)

   

  Türkiye, Sıradan Bir Oyuncu Haline Geldi'

  Türkiye, Sıradan Bir Oyuncu Haline Geldi'

  Ortadoğu'daki son gelişmeleri DW Türkçe'ye değerlendiren Londra Üniversitesi'nden Prof. Dr. Gilbert Achcar, "Türkiye, bölgedeki büyük ağabeylik rolünü kaybetti ve ihtilaflarda sıradan bir oyuncu haline geldi" dedi. (Dün 16:54)

   

  Mısır'da İbrahim Dusuki Mevlidi

  Tasavvufun Mısır'daki kurucularından kabul edilen İbrahim Dusuki için mevlid okutuldu. (Dün 16:20)

   

 

Manşet Haberleri

 • TBMM Başkanı'na 8 Milyonluk Saray

  TBMM Başkanı'na 8 Milyonluk Saray TBMM Başkanı için yapılan saray tamamlandı. 5 katlı bina 8 milyon liraya mal oldu. TBMM Başkanı Çiçek, 'görev sürem doluyor' gerekçesiyle binaya taşınmayacak.

 • Türk Hava Kurumu'nda 'Büyük Vurgun' İddiası

  Türk Hava Kurumu'nda 'Büyük Vurgun' İddiası MASAK raporunda THK Genel Başkanı Yıldırım'ın eşi ve oğlu üzerine şirket kurduğu öne sürüldü. Dosyaya giren başka suçlama ise Yıldırım'ın oğluna THK'dan maaş bağlatması.

 • Mühendisler 6 Yıl Önce Uyardı

  Mühendisler 6 Yıl Önce Uyardı TMMOB Maden Mühendisleri Odası'nın, 6 yıl önce hazırladığı raporda 'riskli' denilen Zonguldak, Soma ve Ermenek'teki madenlerde peş peşe facialar yaşandı

[Hata Bildir]
01.11.2014 08:47:38. #1.11#