19:4300
SON DAKİKA KALECİK HABERLERİ

Son Dakika Kalecik Haberleri

  Polis Beylik Tabancasıyla İntihar Etti

  Polis Beylik Tabancasıyla İntihar Etti

  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 43 yaşındaki Cafer Cihan Çalış henüz bilinmeyen nedenle beylik tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Osmaniye'de Esrar Operasyonu

  Osmaniye'de Esrar Operasyonu

  Osmaniye’de Jandarma ekipleri, bir otomobilin bagajında 65 kilo 335 gram esrar maddesi ele geçirdi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Osmaniye'de 65 Kilogram Esrar Ele Geçirildi

  Osmaniye'de 65 Kilogram Esrar Ele Geçirildi

  Kamyonet ve otomobilde 65 kilogram esrar bulundu, yakalanan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Van'da Yol Kapatma Eylemi

  Van'da Yol Kapatma Eylemi

  Van'daki depremlerin ardından Kalecik bölgesinde yapılan konutlara yerleştirilen vatandaşlar, içme suyu sıkıntısı yaşadıkları gerekçesiyle Van Erciş karayolunu ulaşıma kapattı. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Su İsteyen TOKİ Sakinleri Yol Kapattı

  Su İsteyen TOKİ Sakinleri Yol Kapattı

  Van'da TOKİ tarafından Kalecik Mevkii'nde yaptırılan konutlarda su sorunlarının çözülmediğini belirten aileler Van-Erciş karayolunu trafiğe kapatıp eylem yaptı. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Anadolu'nun "Stonehenge"İ Keşfedilmeyi Bekliyor

  Yaklaşık 3 bin yıl önce Urartu Krallığı tarafından matematiksel bir hesapla 1600 metrekarelik alana sığdırılan 2 bin 475 dikili taşın bulunduğu alan ve yer altındaki kaya mezarları, turizme kazandırılmayı bekliyor İngiltere'de bulunan ve sırrı bugüne kadar çözülemeyen "Stonehenge"e benzerliğiyle dikkati çeken dikili taşlar, Urartuların da astronomiyle yakından ilgilendiğini ortaya koydu YYÜ Arkeoloji Bölümü Başkanı Doç. Dr. Çavuşoğlu: "İngiltere'de 'Stonehange' denen yapı, bu türde arkeolojik (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Tuşba'daki "Kardeşlik Sofrası" Binlerce Kişiyi Ağırladı

  Tuşba Kaymakamlığı ile Belediye Başkanlığının "şehr i Tuşba'da şehr i ramazan" sloganıyla değişik mahallelerde kurduğu "Kardeşlik Sofraları" ile ramazan boyunca toplumun her kesiminden binlerce kişi birlikte iftar açtı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 19:43:06. #1.12#