SON DAKİKA KALECİK HABERLERİ

Son Dakika Kalecik Haberleri

14:44
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Ankapark, İstanbul’da düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) ilk günden katılımcıların yoğun ilgisini çekti.
Ankapark, Emıtt Fuarı'nda Görücüye Çıktı
15:35
AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kongresi Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
19:18
AK Parti Kalecik Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi AK Parti Kalecik Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresinde başkanlığa Serhan Kaya seçildi.
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
15:17
Kalecik'te Hayvanlar İçin Doğaya Yem Bırakıldı Ankara'nın Kalecik ilçesinde soğuk hava şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
09:34
Ravanda Havzası Kırsal Kalkınma Projesi Devam Ediyor Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Songül Kadıoğlu, Ravanda Havzası Kırsal Kalkınma Projesi 2011 yılından beri Kilis’te uygulandığını söyledi.
Ravanda Havzası Kırsal Kalkınma Projesi Devam Ediyor
16:01
Adıyaman'da Eğitime Kar Engeli Çelikhan'da kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi.
11:08
Çamur Barajı Bayburt'un 11 Köyünü Sulayacak Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Devlet Su İşleri 225. Şube Müdürlüğünde Çamur Barajı projesi ile ilgili incelemelerde bulundu.
Çamur Barajı Bayburt'un 11 Köyünü Sulayacak
12:47
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi
17:36
Kalecik'te Yangın Kalecik'te çıkan yangın sonucu bir ahır ve samanlık yandı.
11:38
Kalecik Belediye Binası Depremde Zarar Gördü Kalecik'te 9 Aralık'ta meydana gelen depremde zarar gören belediye binasının boşaltılmasına karar verildi.
11:39
Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi.
Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı
11:51
Tuşba Belediyesinden Cami ve Okul Bakımı Tuşba Belediyesi Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri müdürlükleri ekipleri, eğitim kurumları, cami ve ibadethanelerin çevre temizliği ile bakım işlerini yaptı.
Tuşba Belediyesinden Cami ve Okul Bakımı
16:41
Tuşba Belediyesinden Hummalı Çalışma Van'ın Tuşba İlçe Belediyesi, tüm mahalle yollarını kilit taşı ile kaplıyor.
Tuşba Belediyesinden Hummalı Çalışma
11:26
Kalecik TOKİ'nin Su Sorunu Çözülüyor AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, Kalecik TOKİ’de yaşanan su sorununun kısa sürede çözüleceğini söyledi.
Kalecik TOKİ'nin Su Sorunu Çözülüyor
11:15
Kırıkkale OSB'de Türkiye'de İlk Olarak Kedi-Köpek Maması Üretilecek Kırıkkale OSBde bulunan Kalecik Şirketler Grubu, bu güne kadar yurt dışından ithal edilen konserve köpek ve kedi mamalarını ilk olarak Türkiye'de üretmeye başladı.
22:44
16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi
09:26
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
18:29
Van'da Su Protestosu Van'da su protestosu- Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, yaşadıkları susuzluk nedeniyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto ettiVAN (AA) - Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, 10 günden bu yana sularının akmadığı gerekçesiyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto etti.
Van'da Su Protestosu
17:26
Van'da Su Protestosu Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, yaşadıkları susuzluk nedeniyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto etti.
13:55
Gölbaşı Belediyespor Deplasmandan 3 Puan ile Döndü Gölbaşı Belediyespor, Kalecik Sporu deplasmanda 0-1 yenerek Ankara Süper Amatör ligde puanını 7' çıkarttı.
18:28
Tarihi İstiklal Yolu Yürüyüşü Kurtuluş Savaşı sırasında İnebolu-Kastamonu- Ilgaz- Çankırı- Kalecik- Ankara arasında cephane taşıma yolu olarak kullanılan 'İstiklal Yolu'nun gelecek nesillere aktarılması için geleneksel hale getirilen İstiklal Yolu Yürüyüşü'nün 6'ncısı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
Tarihi İstiklal Yolu Yürüyüşü
16:00
Çankırı'da 6. İstiklal Yolu Yürüyüşü Yapıldı Çankırı'nın Ilgaz ilçesine bağlı Kıyısın köyünde, '6. İstiklal Yolu Yürüyüşü' yapıldı.
Çankırı'da 6. İstiklal Yolu Yürüyüşü Yapıldı
11:50
Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor Van'da 3 yıl önce Erciş İlçesi'nde büyük yıkıma neden olan Richter ölçeğine göre 7.2 büyüklüğündeki depremin yıldönümünde acılar yeniden tazelendi.
Depremde Hasar Gören 19 Bin Konut Yıkılmayı Bekliyor
11:33
Gölbaşı Belediyespor Haftayı Bir Puanla Kapattı Gölbaşı Belediyespor, TKİ Spor ile kendi sahasında 0-0 berabere kalarak Ankara Süper Amatör ligde puanını 4 çıkarttı.
13:31
Van Arıtma Tesisi'nin Yer Seçimine Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü’nün ‘Van Atık Su Arıtma Tesisi’ Şemsibey Mahallesi’nde bulunan Vayvay Mevkii’nde yapılması planına tepkiler her gün artarak çığ gibi büyüyor.
Van Arıtma Tesisi'nin Yer Seçimine Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
12:00
VASKİ, Olağanüstü Toplantısı Yapıldı Van Su ve Kanalizasyon İşletmesi Genel Kurulu 1. Olağanüstü Toplantısı, Büyükşehir Belediye Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
10:02
Tuşba Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Belirledi Van merkez Tuşba Belediyesi, Akköprü ve Kalecik mahalleleri olmak üzere 2 ayrı yerde kurban kesimi yapılabileceğini belirtti.
Tuşba Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Belirledi
12:05
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var Başkent'te su kirliliğinden kaynaklı ishal vakalarının arttığını Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı kabul etti.
Valilik Uyarılmış: Ankara'da İshal Vakalarında Ortalamanın Üzerinde Artış Var
15:59
Üzüm Pekmezi Yapmanın Geleneksel Yöntemi; Ayak ile Ezme Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Geleneksel Bağ Bozumu Şenliği gerçekleştirildi.
18:36
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamada; 25 Eylül günü 7 kentte elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Yedi Kentte Elektrik Kesintisi Olacak
16:43
Kalecik'te 2 Ton Kaçak Et Ele Geçirildi Ankara'nın Kalecik İlçesinde menşei belirsiz büyükbaş hayvanlara ait olduğu değerlendirilen 2 ton karkas et ele geçirdi.
21:37
Başkent'te 2 Ton Kaçak Et Ele Geçirildi Ankara'da Jandarma ekipleri, yaptığı yol kontrolleri sırasında 2 ton "karkas et" ele geçirdi.
Başkent'te 2 Ton Kaçak Et Ele Geçirildi
20:50
Ankara'da 2 Ton Kaçak Et Ele Geçirildi Ankara'da 2 ton kaçak et ele geçirildi.
08:20
Karayollarında Durum Karayollarının asfalt ve yol yapım ile kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
12:49
İhracatta Rekor Ankara'nın Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, Türkiye’nin ihracat yükünü üstlenen 10 il arasında Ağustos ayında ihracatını en fazla Ankara’nın artırdığını, sanayi kentleri ile arasındaki makasın daralmakta olduğunu belirtti.
İhracatta Rekor Ankara'nın
11:30
İhracatta Rekor Ankara'nın Türkiye'nin ihracat yükünü üstlenen 10 il arasında, ağustosta ihracatını en fazla artıran kent Ankara oldu.
İhracatta Rekor Ankara'nın
18:04
Çankırı AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı Çankırı AK Parti 63. İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
Çankırı AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
16:37
10. Uluslar Arası Kalecik Karası Bağ Bozumu Kültür ve Turizm Festivali Başlıyor Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kalecik Karası Bağ Bozumu Kültür ve Turizm Festivali’nin onuncusu 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
10. Uluslar Arası Kalecik Karası Bağ Bozumu Kültür ve Turizm Festivali Başlıyor
18:21
Van 12'nci Asya Arama Kurtarma Şubesi Van'da Açıldı Tuşba ilçesine bağlı Kalecik mevkiinde yapılan 12'nci Asya Arama Kurtarma Van Şube'sinin açılışına Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Yutaka Yokoı, Van Ticaret Borsası Başkanı Selman Toprak, Kimse Yok mu Derneği Genel Sekreteri Savaş Metin ve dernek üyeleri katıldı.
Van 12'nci Asya Arama Kurtarma Şubesi Van'da Açıldı
16:58
12. Asya Arama Kurtarma Şubesi Van'da Açıldı Kimse Yok mu Derneği, Japonya Büyükelçiliğinin 100 bin dolarlık hibe desteğiyle Van'da 12. Asya Arama Kurtarma Van Şubesini açtı.
12. Asya Arama Kurtarma Şubesi Van'da Açıldı
23:15
Cumhurbaşkanı Vekili Çiçek: Yargıya Güven Devlete Güvendir Cumhurbaşkanı Vekili Cemil Çiçek, "Yargının çok önemli bir yeri var. Yargı bir devletin bağımsızlığının en önemli sembollerinden bir tanesidir." dedi.
Cumhurbaşkanı Vekili Çiçek: Yargıya Güven Devlete Güvendir
22:04
Adli Yıl Açılış Resepsiyonu TBMM Başkanı Çiçek: "Ne olursa olsun yargı uzunca süredir tartışılıyor.
Adli Yıl Açılış Resepsiyonu
19:54
Kocaeli'de Polis Memuru İntihar Etti Derince ilçesinde bir polis memuru, beylik tabancasıyla intihar etti.
Kocaeli'de Polis Memuru İntihar Etti
19:29
Polis Beylik Tabancasıyla İntihar Etti Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 43 yaşındaki Cafer Cihan Çalış henüz bilinmeyen nedenle beylik tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti.
Polis Beylik Tabancasıyla İntihar Etti
15:46
Osmaniye'de Esrar Operasyonu Osmaniye’de Jandarma ekipleri, bir otomobilin bagajında 65 kilo 335 gram esrar maddesi ele geçirdi.
Osmaniye'de Esrar Operasyonu
13:57
Osmaniye'de 65 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Kamyonet ve otomobilde 65 kilogram esrar bulundu, yakalanan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Osmaniye'de 65 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
11:37
Tarihi Kalecik Köyü Turizme Kazandırılmayı Bekliyor Mardin'de dağların arasında yer alan ve 7 bin yıllık geçmişe sahip olduğu bildirilen Kalecik köyü, doğal güzelliğiyle film platosunu andırıyor.
23:23
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi Ankara ve çevre illerinde bakım çalışmaları nedeniyle 22 Ağustos'ta elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:23:06. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KALECİK HABERLERİ
[Hata Bildir]