23:2200
SON DAKİKA KALECİK HABERLERİ

Son Dakika Kalecik Haberleri

   

  Kalecik'te Yangın

  Kalecik'te çıkan yangın sonucu bir ahır ve samanlık yandı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kalecik Belediye Binası Depremde Zarar Gördü

  Kalecik'te 9 Aralık'ta meydana gelen depremde zarar gören belediye binasının boşaltılmasına karar verildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kırıkkale OSB'de Türkiye'de İlk Olarak Kedi-Köpek Maması Üretilecek

  Kırıkkale OSBde bulunan Kalecik Şirketler Grubu, bu güne kadar yurt dışından ithal edilen konserve köpek ve kedi mamalarını ilk olarak Türkiye'de üretmeye başladı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kara Yollarında Durum

  Kara Yollarında Durum

  Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Van'da Su Protestosu

  Van'da Su Protestosu

  Van'da su protestosu- Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, yaşadıkları susuzluk nedeniyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto ettiVAN (AA) - Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, 10 günden bu yana sularının akmadığı gerekçesiyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto etti. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Van'da Su Protestosu

  Van'da 2011'de yaşanan depremlerin ardından TOKİ tarafından Kalecik mevkisinde inşa edilen konutlara yerleştirilen depremzedeler, yaşadıkları susuzluk nedeniyle yönetim ve yüklenici firmayı protesto etti. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Gölbaşı Belediyespor Deplasmandan 3 Puan ile Döndü

  Gölbaşı Belediyespor, Kalecik Sporu deplasmanda 0-1 yenerek Ankara Süper Amatör ligde puanını 7' çıkarttı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 23:22:36. #1.12#