SON DAKİKA KALKANDERE HABERLERİ

Son Dakika Kalkandere Haberleri

14:24
AK Parti Tekirdağ İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhuriyetçiliği cumhurla ilgili değildir.
10:02
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 34 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:48
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 130 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
19:33
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/ Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Rize'de olumsuz hava koşulları nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/
11:02
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
10:14
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 351 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı Rize'de iki gündür etkili olan kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
09:53
Yurtta Kış Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:14
Rize'de Eğitime Kar Engeli Rize'nin İkizdere, Kalkandere ve Güneysu ilçelerinde elverişsiz hava şartları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
17:03
Sgk Primleri Adaşına Yazıldı" İddiası SGK Rize Rize Müdürlüğü: "Bir başkasının hizmetlerinin Ali Yılmaz isimli bir başka kişiye mal edilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığı anlaşılmıştır"
13:43
Rize'deki Cinayet Güneysu ilçesinde Zelkif Yanık'ı darbederek öldürdükleri iddiasıyla yakalanan 10 şüpheliden 5'i tutuklandı.
12:25
Cinayet Zanlıları Yakalandı Rize’nin Güneysu ilçesinde işlenen cinayetin zanlıları polis tarafından yakalandı.
Cinayet Zanlıları Yakalandı
18:10
Fırtına Deresinde Cesedi Bulunan Kadın Boğularak Öldürülmüş Rize'nin Ardeşen İlçesi'ne bağlı Şenyamaç Köyü'nde Fırtına Deresi'nde iki gün önce bulunan kadın cesedinin, dövüldükten sonra elle boğularak öldürülen Gürcistan uyruklu 33 yaşındaki T.E.'ye ait olduğu belirlendi.
13:06
'Çalışma Durdurma' Kararı Tebliğinde Fıkra Gibi Olay! Güneyce Tüneli'nde 1 işçinin hayatını kaybettiği, 3 işçinin yaralandığı göçük sonrası iş güvenliğini tehdit eden eksiklikler nedeniyle çalışmanın durdurulması istendi.
'Çalışma Durdurma' Kararı Tebliğinde Fıkra Gibi Olay!
10:20
Rize'de Tünel İnşaatındaki Göçük Rize-İkizdere karayolunda Güneyce Tüneli'ndeki çalışmalar yapılan inceleme sonrası tespit edilen bazı eksiklikler nedeniyle durduruldu.
Rize'de Tünel İnşaatındaki Göçük
11:40
Süper Vali Yazıcıoğlu'nun Adı Doğada Yaşayacak Trafik kazasında hayatını kaybeden, Süper Vali olarak da bilinen Recep Yazıcıoğlu'nun adı yeni keşfedilen bir mantar türüne verildi.
Süper Vali Yazıcıoğlu'nun Adı Doğada Yaşayacak
13:10
Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesi kapsamında çalışmaların sürdüğü bildirildi.
11:48
Kalkandere'de Maddi Hasarlı Trafik Kazası Altyapı çalışmaları kapsamında açılan çukura ön kısmı düşen otomobilde maddi hasar meydana geldi.
16:25
Rize İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Rize Valiliğinin 2014 yılı 4. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
17:41
Rize'de Su Kesintisi Rize'de su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
14:27
Rize'de Lise Binasının Ortak Kullanılması Rize'de, imam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin velileri Hasan Sağır Anadolu Lisesi'ndeki sorun çözülünceye kadar çocuklarını okula göndermeme kararı aldı.
Rize'de Lise Binasının Ortak Kullanılması
19:12
Karavan Cinayetinde Tutuklama Rize’nin Derepazarı ilçe merkezinde hırsızlık için girdiği karavan içerisindeki İtalyan turisti öldüren Halil K. (28) çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
18:55
İtalyan Turisti Öldüren Şahıs Tutuklandı Rize'nin Derepazarı ilçesinde hırsızlık için girdiği karavanda İtalyan turist Giorgio Bozzo'yu öldürdüğü suçlamasıyla gözaltına alınan Halil Küçük, tutuklandı.
18:09
İtalyan Turistin Katilini Ayak İzi ve Kırmızı Tişört Ele Verdi (3) Tutuklandı rize'nin Derepazarı İlçesi'nde hırsızlık için girdiği karavanda İtalyan turist Giorgio Bozzo'yu öldürdüğü suçlamasıyla gözaltına alınan Halil K., sorgusundan sonra sevk edildiği adliyede tutuklandı.
10:56
Kastamonu'daki Trafik Kazası Tosya ilçesinde otobüsün devrilmesi sonucu yaralanan 34 yolcunun kimlikleri belli oldu.
Kastamonu'daki Trafik Kazası
12:13
Rize'de Cezaevinde İntihar Rize'de bıçakla yaralama suçu nedeniyle Kalkandere L Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan 22 yaşındaki Bora Sarı kendini asarak intihar etti.
Rize'de Cezaevinde İntihar
09:13
Cezaevinde İntihar Kalkandere L Tipi Cezaevi'nde genç bir mahkum kendini asarak intihar etti.
Cezaevinde İntihar
14:29
Kanser Hastası Komedyen Gülmekten Kırdı Geçirdi Kanser hastası stand-upçı Latif Kalkandere, Bursalıları gülmekten kırdı geçirdi.
Kanser Hastası Komedyen Gülmekten Kırdı Geçirdi
14:17
Rize'de Yağışlar Hasara Yol Açtı Rize'de dün gece etkili olan şiddetli yağışlar sonrası meydana gelen heyelanda 10 köy yolu ulaşıma kapandı, su basan iki ev boşaltıldı.
Rize'de Yağışlar Hasara Yol Açtı
13:28
Rize'de Yağışlar Hasara Yol Açtı Rize'de dün gece etkili olan şiddetli yağışlar sonrası meydana gelen heyelanda 10 köy yolu ulaşıma kapandı, su basan iki ev boşaltıldı.
Rize'de Yağışlar Hasara Yol Açtı
11:06
Rize'de Derenin Taşan Suları Karayolunu Çökertti Rize'de iki gündür etkili olan yağışlar sonrası Kalkandere Deresi taştı.
Rize'de Derenin Taşan Suları Karayolunu Çökertti
15:26
Döviz Bürosu Sahibini Gasp Eden Şahıs Tam 1 Yıl Sonra Yakalandı Rize'nin Ardeşen ilçesinde bir yıl önce, döviz bürosu yetkilisini darp ederek çantasındaki para, cep telefonu ve eşyalarını çalan hırsızlardan biri yakalandı.
Döviz Bürosu Sahibini Gasp Eden Şahıs Tam 1 Yıl Sonra Yakalandı
15:17
İzmir'de Cezaevindeki Kamera Sistemine Tepki İHD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, yaptıkları basın açıklamasında, bazı cezaevlerinin havalandırma bölümlerine kamera sistemi kurulmasına tepki gösterdi.
11:21
Rize'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Kişi Tutuklandı Rize'de, uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 7 kişiden 3'ü tutuklandı.
Rize'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Kişi Tutuklandı
14:15
AK Partili İlçe Teşkilatı İstifa Etti Başbakan Erdoğan'ın baba ocağı Rize'de seçim istifası yaşandı.
AK Partili İlçe Teşkilatı İstifa Etti
12:57
AK Parti Kalkandere İlçe Teşkilatı İstifa Etti AK Parti Kalkandere İlçe Teşkilatının istifa ettiği bildirildi.
AK Parti Kalkandere İlçe Teşkilatı İstifa Etti
14:13
Futbolcunun Zor Anı Atamadığı penaltı ile takımı BAL liginden düşüp rakip takım BAL ligine yükselince göz yaşlarına boğuldu.
Futbolcunun Zor Anı
13:55
Futbolcunun Zor Anı Atamadığı penaltı ile takımı BAL liginden düşüp rakip takım BAL ligine yükselince göz yaşlarına boğuldu.
Futbolcunun Zor Anı
17:35
Bu Kez de Etek Giyip Gümüşçüyü Soydu Rize'de daha önce başına geçirdiği un çuvalı ile fırından para dolu yardım kutusunu çalan sabıkalı 18 yaşındaki E.C., bu kez etek ve beyaz önlük giyerek girdiği gümüşçüden yaklaşık 10 bin lira değerinde gümüş eşya çalıp kaçtı.
Bu Kez de Etek Giyip Gümüşçüyü Soydu
16:45
Rize İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Rize Valiliğinin 2014 yılı 2. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
16:36
Bu Kez de Etek Giyip Gümüşçüyü Soydu Rize'de daha önce başına geçirdiği un çuvalı ile fırından para dolu yardım kutusunu çalan sabıkalı 18 yaşındaki E.C., bu kez etek ve beyaz önlük giyerek girdiği gümüşçüden yaklaşık 10 bin lira değerinde gümüş eşya çalıp kaçtı.
18:52
Şampiyonuz Play - Of'u Bekliyoruz BAL Ligi 1. Grup’ta lig liderliğini sürdüren Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor, ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu garantileyeceği maça çıktı.
Şampiyonuz Play - Of'u Bekliyoruz
15:48
AK Parti Rize'de Tek Bir Yerde Kazanamadı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de, AK Parti Kalkandere dışında tüm belediye başkanlıklarını kazandı.
AK Parti Rize'de Tek Bir Yerde Kazanamadı
04:59
Rize'de İlçe Belediyelerinin 11'ini AKP, 1'ini SP aldı. Resmi olmayan sonuçlara göre, Rize'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 11'ini AK Parti, 1'ini Saadet Partisi aldı.
23:24
Doğu Karadeniz'de Kar Etkili Oldu Doğu Karadeniz'de Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı.
Doğu Karadeniz'de Kar Etkili Oldu
22:23
Doğu Karadeniz'de Kar Yağışı Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor Kar kalınlığı Ayder Yaylası'nda 25 santimetreye ulaştı Fırtına ve yağış dolayısıyla Trabzon Havalimanı'ndan akşam saatlerinden itibaren yapılması planlanan uçak seferleri gerçekleştirilemedi.
Doğu Karadeniz'de Kar Yağışı
09:03
Gündem / 29 Mart 2014 ANADOLU AJANSI.
00:02
Gündem Özeti / 29 Mart 2014
10:20
Dersim Spor'da Hedef Play-off Dersim Spor Teknik Sorumlusu Koç: "İnşallah bu yıl Dersim'e play off mutluluğu yaşatacağız"
Dersim Spor'da Hedef Play-off
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:01:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KALKANDERE HABERLERİ
[Hata Bildir]