SON DAKİKA KAMİL KOÇ HABERLERİ

Son Dakika Kamil Koç Haberleri

14:13
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kızıklı Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Balıkesir’deki grup müsabakalarında Körfez Bölgesi’ni temsil edecek olan iki takımdan birisi oldu.
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek
09:26
Beşiktaş'ta Her Yol Konya'ya Çıkıyor Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor maçında Torku Arena'nın dolması için adeta seferberlik ilan etti.
Beşiktaş'ta Her Yol Konya'ya Çıkıyor
09:39
Oğuz Yılmaz Söyledi Kırşehirliler Oynadı Ankaralı sanatçı Oğuz Yılmaz, Kırşehir’de katıldığı konserde hem oynadı hem de oynattı.
Oğuz Yılmaz Söyledi Kırşehirliler Oynadı
10:51
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek Türkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 7 film vizyona girecek.
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
12:17
Asfalt Çiçekleri'nin Galası Atlas Sineması'nda Yapılacak II. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali filmlerinden "Asfalt Çiçekleri"nin galası, bu akşam Atlas Sineması'nda gerçekleştirilecek.
22:43
2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Başladı Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisinin düzenlediği 2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali başladı.
2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Başladı
14:13
2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivaline Doğru Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen festival, 14 Kasım-28 Kasım arasında gerçekleştirilecek.
2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivaline Doğru
21:58
Asfalt Çiçekleri Filmi Asfalt Çiçekleri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Asfalt Çiçekleri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Asfalt Çiçekleri Filmi
11:26
Senarist Ayşe Şasa Erciyes Film Festivalinde Anıldı Erciyes Film Festivali, 'Ayşe Şasa'nın Ardından' etkinliğiyle başladı.
Senarist Ayşe Şasa Erciyes Film Festivalinde Anıldı
11:44
"Asfalt Çiçekleri" Seyirciyi, İki Yönetmenle Buluşturdu 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Asfalt Çiçekleri" gala gösteriminde seyirci karşısına çıktı.
19:57
Altın Portakal'da AK Parti Tabelası Gerginliğe Yol Açtı Antalya Altın Portakal Film Festivalinin yarışma filmlerinden Kumun Tadı filminin bir sahnesinde AK Parti ilçe binasının tabelasının görünmesi tartışmalara yol açtı.
Altın Portakal'da AK Parti Tabelası Gerginliğe Yol Açtı
15:03
Otobüs Terminallerinde Bayram Yoğunluğu Yaşanıyor Kurban Bayramı tatili nedeniyle otobüs terminallerinde hareketlilik yaşanıyor.
Otobüs Terminallerinde Bayram Yoğunluğu Yaşanıyor
17:29
Kamil Koç ile İstanbul İzmir Yolu İki Saat Kısaldı Kamil Koç Otobüsleri ile Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), önemli bir iş birliğine imza attı.
Kamil Koç ile İstanbul İzmir Yolu İki Saat Kısaldı
12:12
Türk Filmleri Polonya'da Gösterime Girecek Polonya Türk Filmleri Haftası ile Türk sinemasının geçmiş ve çağdaş ürünleri; Varşova, Krakow ve Lodz’da gösterime girecek.
Türk Filmleri Polonya'da Gösterime Girecek
12:41
Budo ile İstanbul – İzmir Arası 2 Saat Kısaldı Bursalıları ekonomik ve kaliteli deniz ulaşımı ile tanıştıran BUDO, farklı kampanya ve uygulamalarla vatandaşlara avantajlı ulaşım imkanları sunmaya devam ediyor.
12:30
Budo ile İstanbul-İzmir Arası 2 Saat Kısaldı Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımının yeni markası olan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), Kamil Koç firması ile yaptığı yeni işbirliğiyle hem İstanbul-İzmir arasını 2 saat kısalttı, hem de Kamil Koç ile BUDO aktarmalı yapılan seferlerde vatandaşlara ücretsiz deniz yolculuğu imkanı sağladı.
Budo ile İstanbul-İzmir Arası 2 Saat Kısaldı
10:25
Turizmde Ağustos Reklam Harcamaları 37 Milyon Lirayı Aştı TUYED, Medya Takip Merkezi verilerinden derlediği bilgilere göre, bu yılın ağustos ayında turizm sektörünün ilanları 37 milyon 668 bin liralık reklam değerine ulaştı.
14:48
Budo ve Kamil Koç'tan Yeni İşbirliği Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımının yeni markası olan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), Kamil Koç firması ile yeri bir işbirliğine imza atıyor.
Budo ve Kamil Koç'tan Yeni İşbirliği
16:35
Türk Filmleri Polonya'da Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği, iki ülke ilişkilerinin 600.yılına özel olarak Polonya'da 3-10 Ekim tarihleri arasında Türk Filmleri Haftası düzenliyor.
Türk Filmleri Polonya'da
11:30
Türk Filmleri Polonya'da Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği, Türkiye ve Polonya ilişkilerinin 600. yılına özel olarak Polonya'da 3-10 Ekim'de Türk Filmleri Haftası düzenleyecek.
Türk Filmleri Polonya'da
15:08
Dalaman Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası Tamamlandı Dalaman Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası tamamlandı.
Dalaman Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası Tamamlandı
11:16
Kamil Koç Ramazan Bayramı'na Hazır Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan: Ramazan Bayramı nedeniyle yaklaşık 7 milyon kişi otobüsle seyahat edecek ve her 10 kişiden birine Kamil Koç hizmet verecek.
12:23
Bayram'da 750 Bin Kişi, Sevdiklerine Ulaşacak Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan: Ramazan Bayramı nedeniyle yaklaşık 7 milyon kişi otobüsle seyahat edecek ve her 10 kişiden birine Kamil Koç hizmet verecek.
18:22
Sefer Bilgileri Tek Adreste! Yandex.Seferler, uçak, tren, hızlı tren, vapur ve otobüs sefer planlarını tek adreste birleştiriyor.
10:21
Toplu Taşıma, Yandex'ten Sorulur! Yandex, özellikle şehirlerarası ulaşım için büyük önem taşıyan sefer bilgilerini tek bir adreste topluyor.
Toplu Taşıma, Yandex'ten Sorulur!
10:21
Toplu Taşıma, Yandex'ten Sorulur! Yandex, özellikle şehirlerarası ulaşım için büyük önem taşıyan sefer bilgilerini tek bir adreste topluyor.
11:33
Kamil Koç 2014'Te Yeni Hatlarla Hızla Büyüyor Kamil Koç 13 ile sefer başlattı 1.200 kişiye istihdam sağladı
Kamil Koç 2014'Te Yeni Hatlarla Hızla Büyüyor
19:23
Şemsi Denizer Futbol Dostluk Turnuvası'nda Yarı Final Maçları Tamamlandı Zonguldak’ta Maden İşçileri Sendikası'nın merhum Başkanı Şemsi Denizer anısına düzenlenen Futbol Dostluk Turnuvası’nda yarı final maçları tamamlandı.
Şemsi Denizer Futbol Dostluk Turnuvası'nda Yarı Final Maçları Tamamlandı
10:35
Ege Bölgesi Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu KALDER İzmir Şubesinin düzenlediği 15. Mükemmelliği Arayış Sempozyumunda, Ege Bölgesi Kalite Ödülü ve Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri sahiplerini buldu.
Ege Bölgesi Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu
10:04
Ege Bölgesi Kalite Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı KALDER İzmir Şubesinin düzenleyeceği Mükemmelliği Arayış Sempozyumunda Ege Bölgesi Kalite Ödülü ve Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri sahiplerini bulacak.
Ege Bölgesi Kalite Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı
15:20
Son Dönem Türk Sineması Konuşulacak Zeytinburnu Belediyesi'nin Türk sinemasının 100. Yılı münasebetiyle sinema eleştirmeni İhsan Kabil'in sunumuyla düzenlediği Sinema Söyleşisi'ne bu ay festival koordinatörü ve yönetmen Kamil Koç konuk oluyor.
11:21
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi Kâmil Koç, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile ortak bir proje hayata geçiriyor.
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi
15:42
Kamil Koç, 'Koruncuk'lara 1 Yılda 1 Milyon Lira Destek Hedefliyor Kâmil Koç şirketi, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) ile ortak bir proje hayata geçiriyor.
12:29
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi Kâmil Koç, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) ile ortak bir proje hayata geçiriyor.
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi
08:20
Özel Sermaye Fonlarının Türkiye'ye İlgisi 2014'Te De Devam Edecek EY'nin verilerine göre, Türkiye'deki özel sermaye fonlarındaki işlem sayısı 2012 yılında 52'iken 2013'te bu sayı 74'e yükseldi.
12:43
Kamil Koç'tan İşitme Engellilere Kısa Mesajla Bilet Rezervasyon ve Satın Alma Uygulaması Kâmil Koç, engelli yolcularının hayatını kolaylaştırmak amacıyla görme engelli yolcuları için gerçekleştirdiği Sesli Kitap projesinin ardından, şimdi de Türkiye İşitme Engeliler Milli Federasyonu'nun İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz projesine destek kapsamında işitme engelli yolcuları için yeni bir uygulama başlattığını duyurdu.
09:57
Digiturk, Süper Lig Heyecanını Otobüs Yolculuklarına Taşıyor Digiturk'ün, Türkiye'nin tercih edilen otobüs firmalarıyla gerçekleştirdiği işbirliği anlaşmalarıyla yolcular futbol heyecanını kesintisiz yaşıyor.
Digiturk, Süper Lig Heyecanını Otobüs Yolculuklarına Taşıyor
14:43
Otobüslerde Kemer Takma Zorunluluğu Başladı, Yolcular Kemeri Bulmakta Zorlandı Şehirlerarası yollarda meydana gelen trafik kazalarında artan ölümler sonrası yayınlanan Karayolları Trafik Yönetmeliği bugün yürürlüğe girdi.
Otobüslerde Kemer Takma Zorunluluğu Başladı, Yolcular Kemeri Bulmakta Zorlandı
12:27
Karayolunun En İtibarlı Şirketi Yine Kamil Koç "RepMan İtibar Yönetimi Performans Değerlendirmesi Araştırması"nda Kâmil Koç, 2013 yılında da kara ulaşımı sektörünün "itibarı" en yüksek şirketi olarak seçildi.
Karayolunun En İtibarlı Şirketi Yine Kamil Koç
16:26
Bozüyük Belediyesi, Yeni Otogardaki İşyerlerini İhaleyle Kiraya Verdi Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, yapımı devam eden otogarda bulunan belediyeye ait 11 işyeri, yapılan açık ihale sonrasında 410 TL ile 3 bin 550 TL arasında değişen fiyatlarla kiraya verildi.
Bozüyük Belediyesi, Yeni Otogardaki İşyerlerini İhaleyle Kiraya Verdi
12:15
Şehirler Arası Otobüslerde E-Kitap Dönemi Başladı 2008'de Birleşmiş Milletler'in Evrensel İlkeler Sözleşmesi'ne imza atan ilk otobüs işletmesi olan Kamil Koç, o tarihten bu yana toplumsal fırsat eşitliği yaratacak uygulamalara yatırım yapıyor.
Şehirler Arası Otobüslerde E-Kitap Dönemi Başladı
20:44
Kamil Koç'un Uşak Seferleri Başladı Orta ve Doğu Karadeniz’de, 2013 yılında hizmete açtığı hatlarla dikkat çeken Kâmil Koç, yeni sefer düzenlemeye başladığı illerin arasına Uşak’ı da ekledi.
Kamil Koç'un Uşak Seferleri Başladı
14:05
Tureks, Saygı Turizmle Ortaklığa Gitti Afyonkarahisar’ın şehiriçi taşımacılığını yapan Afyonkarahisar Halk Otobüsleri (TUREKS), Kamil Koç’un 30 yıldır acenteliğini yapan Saygı Turizm ile ortaklığa gitti.
19:28
Otobüsçüler CHP'li Kaleli'nin Açıklamasına Tepki Gösterdi TOFED ve TOF, CHP Bursa Milletvekili Kaleli'nin, "Otogarda 33 yıl çalıştım, böyle küfür ve şiddete tanık olmadım" açıklamasına tepki gösterdi.
Otobüsçüler CHP'li Kaleli'nin Açıklamasına Tepki Gösterdi
15:39
1.Uluslararası Boğaziçi Film Festivali'nin İlk Ödülleri Sahipleriyle Buluştu 1. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali'nde, etik, estetik ve teknik açıdan değerlendirilen 643 kısa filmin arasından kazanan isimler Pazar akşamı açıklandı.
09:47
Kamil Koç Yolcularını, 'Mavi Bagaj'da Avantajlı Bir Dünya Bekliyor Kamil Koç Mavi Bagaj'la yolcularına yılda 8 milyon TL'lik fayda sunacak.
Kamil Koç Yolcularını, 'Mavi Bagaj'da Avantajlı Bir Dünya Bekliyor
11:32
Herkesin Festivali, Boğaziçi Film Festivali Başladı Festival 30 Kasım'a kadar devam edecek. Kapısı tüm sinema severlere açık olan festivalin gösterim ve etkinlikleri ücretsiz.
Herkesin Festivali, Boğaziçi Film Festivali Başladı
16:24
Kamil Koç Teknoloji Zirvesi'ne Damgasını Vurdu Bu yıl dördüncü kez iş ve teknoloji dünyasının önemli isimlerinin konuşmacı olduğu Turkcell Teknoloji Zirvesi'nde "Geleceğin Araçlarında Güvenli ve Keyifli Seyahatin Sırları" başlıklı oturum ilgi ile izlendi.
14:28
Yönetim Zirvesi, Başarılı Yoneticileri Bir Araya Getirdi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından bu yıl 6.'sı düzenlenen Yönetim Zirvesi, bir kez daha farklı sektörlerden başarılı yöneticileri bir araya getirdi.
14:09
Bursa'da 'Yönetim Zirvesi' Düzenleniyor Peryön Güney Marmara Şubesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) 8 Kasım'da 'Yönetim Zirvesi' düzenliyor.
Bursa'da 'Yönetim Zirvesi' Düzenleniyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAMİL KOÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]