11:2000
SON DAKİKA KAPKAC HABERLERİ

Son Dakika Kapkac Haberleri

   

  Çorum Emniyet Müdürlüğü'nden Ramazan Bayram'ı Tedbirleri

  Çorum Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesini sağlamak amacıyla her zaman uygulanan trafik ve asayiş tedbirlerine ek olarak yeni önlemler alındığı bildirdi. (Dün 14:02)

   

  Kırklareli'nde Bayram Tedbirler

  Kırklareli Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nın huzur ve güven içerisinde geçirilmesini sağlamak amacıyla çeşitli tedbirler aldı. (Dün 12:47)

   

  Polis Bayram İçin Ek Tedbirler Aldı

  Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nda meydana gelebilecek olumsuz durumlarla ilgili olarak ek bir takım tedbirler aldı. (Dün 01:22)

   

  Dikkat! Hırsızlar Tatil Yapmıyor

  Tüm senenin yorgunluğunu atmak, bedenini ve zihnini dinlendirmek için bayram ve yaz dönemlerini fırsat bilip tatile çıkanların korkulu rüyası, hırsızlar oluyor. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kapkaççı Polisten Kaçamadı

  Kapkaççı Polisten Kaçamadı

  Malatya’da iki ayrı kapkaç olayına karışan şahıs, polis tarafından kısa sürede yakalandı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Huzur İçin Dünyayı 133 Defa Turladılar

  İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nün gezici 150 asayiş ekibi bu yılın ilk 6 ayında 5 milyon 343 bin 386 kilometre yol yaptı İzmir'de 2014 yılının ilk 6 ayında kişilere karşı işlenen suçlar geçen senenin ilk 6 ayına oranla yüzde 7,7 oranında azaldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Diyarbakır Polisi Suç Makinesini Yakaladı

  Diyarbakır Polisi Suç Makinesini Yakaladı

  Diyarbakır’da ticari taksi sürücüleri ile vatandaşların korkulu rüyası haline gelen zanlı, Bağlar ilçesinde yakalandı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de Motosikletle Kapkaç Yaptıkları İddiası

  Kentte yaşlı ve bedensel engelli kişilerin çantasını kapkaç yöntemi ile çaldıkları iddia edilen 2’si kardeş 3 şüpheli suçüstü yakalandı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Gaziantep'te 1 Haftada 103 Şüpheli Yakalandı

  Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekipleri 1 hafta içinde çeşitli suçlardan aranan 103 şüpheliyi yakaladı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yıldırım Ekipler Suçlulara Göz Açtırmıyor

  Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Yıldırım Ekipler Amirliği görevlileri suçlulara göz açtırmıyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İstanbul'da Polis Denetimleri

  Narkotik ve asayiş olaylarına karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheliden biri tutuklandı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bayrak İndirirken Vurulan Şüpheli Taburcu Edildi

  Bayrak İndirirken Vurulan Şüpheli Taburcu Edildi

  Antalya'da polis merkezi önündeki bayrağı indirmeye çalışırken görevli polis memuru tarafından ayağından vurularak etkisiz hale getirilen 19 yaşındaki Cengiz Önkal tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Demre'de Kapkaç Olayı

  Antalya’nın Demre ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi, bir bayanın çantasını çalarak kaçtı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Her Gün Bir Kapkaç Yapmışlar

  Her Gün Bir Kapkaç Yapmışlar

  Antalya'da kullandıkları motosikletle bir haftada 7 kapkaç olayına karışan 2 şüpheli, yakalandı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kapkaççıdan Gazeteciye İlginç Cümle

  Kapkaççıdan Gazeteciye İlginç Cümle

  Adana'da evine giden yaşlı adamın cüzdanını çaldıktan kaçarken yakalanan kapkaççı, kendisini görüntüleyen basın mensubuna 'Geçen sana tekme atmıştım, bu kez atmayacağım. Sen de görevini yapıyorsun' dedi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kapkaççıdan Basın Mensubuna İlginç Söylem

  Kapkaççıdan Basın Mensubuna İlginç Söylem

  Adana'da yaşlı bir adamın cüzdanıın çaldıktan sonra yakalanan hırsız, kendisini görüntüleyen basın mensubuna "Geçen sana tekme atmıştım, bu kez atmayacağım" dedi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 11:20:27. #1.11#