SON DAKİKA KARABÜK HABERLERİ

Son Dakika Karabük Haberleri

 • 18:32Fetö'nün Darbe GirişimiFetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu belirlenen öğrenci yurdunun eski binasında, çok sayıda kitap ve boş iki mühimmat sandığı ele geçirildi.
 • 17:36Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu belirlenen öğrenci yurdunun eski binasında, çok sayıda kitap ve boş iki mühimmat sandığı ele geçirildi.
 • 16:59Fetö'nün Eğitim Kurumları KapatıldıFetö'nün Eğitim Kurumları KapatıldıKarabük’ün Safranbolu ilçesinde, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ile irtibatlı olduğu belirlenen eski yurt binasında yapılan aramada, örgütün elebaşına ait çok sayıda kitap ve boş iki mühimmat sandığı bulundu.
 • 13:57Karabük AK Parti'li Şahin: Cumhurbaşkanı Çankaya'da Olsaydı Amaçlarına UlaşabilirlerdiKarabük AK Parti'li Şahin: Cumhurbaşkanı Çankaya'da Olsaydı Amaçlarına UlaşabilirlerdiAk Parti'li Şahin: Cumhurbaşkanı Çankaya'da olsaydı amaçlarına ulaşabilirlerdiAK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Cumhurbaşkanı, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde değil de Çankaya'da daha önceki cumhurbaşkanları gibi cumhurbaşkanlığı yapmış olsaydı, büyük bir ihtimalle bu darbe teşebbüsü onun Çankaya'da bulunduğu bir gün ya da gece olurdu ve amaçlarına çok kolaylıkla ulaşabilirlerdi" dedi.
 • 13:15Şahin: Şahin: "Cumhurbaşkanı Çankaya'da Kalsaydı, Amaçlarına Daha Kolay Ulaşırlardı"AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çankaya Köşkü yerine Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde görev yaptığını belirterek, "Külliye’de değil de Çankaya’da daha önceki cumhurbaşkanları gibi cumhurbaşkanlığı yapmış olsaydı, büyük bir ihtimalle bu darbe teşebbüsü onun Çankaya’da bulunduğu bir gün ya da gece olurdu ve amaçlarına çok kolaylıkla ulaşabilirlerdi" dedi.
 • 11:24Karabük'te 3 İmam TutuklandıKarabük'te darbe girişimi ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 3 imam tutuklandı.
 • 07:20Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - AK Parti Karabük Milletvekili ŞahinFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - AK Parti Karabük Milletvekili Şahin- Şahin'in kalabalığa konuşması FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler AK Parti Karabük Milletvekili Şahin: "(Cumhurbaşkanı Erdoğan) Külliye'de değil de Çankaya'da daha önceki cumhurbaşkanları gibi cumhurbaşkanlığı yapmış olsaydı, büyük bir ihtimalle bu darbe teşebbüsü onun Çankaya'da bulunduğu bir gün ya da gece olurdu ve amaçlarına çok kolaylıkla ulaşabilirlerdi" AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çankaya Köşkü yerine Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görev yaptığını belirterek, "Külliye'de değil de Çankaya'da daha önceki cumhurbaşkanları gibi cumhurbaşkanlığı yapmış olsaydı, büyük bir ihtimalle bu darbe teşebbüsü onun Çankaya'da bulunduğu bir gün ya da gece olurdu ve amaçlarına çok kolaylıkla ulaşabilirlerdi.
 • 06:03Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, Karabük Müftülüğü bünyesinde görevli 3 imam tutuklandı.
 • 05:38Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaKarabük'te Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında 105 emniyet mensubu daha açığa alındı.
 • 05:38Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çankaya Köşkü yerine Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görev yaptığını belirterek, "Külliye'de değil de Çankaya'da daha önceki cumhurbaşkanları gibi cumhurbaşkanlığı yapmış olsaydı, büyük bir ihtimalle bu darbe teşebbüsü onun Çankaya'da bulunduğu bir gün ya da gece olurdu ve amaçlarına çok kolaylıkla ulaşabilirlerdi.
 • 04:39Karabük'te 105 Polis Açığa AlındıKarabük’te Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sonrası başlatılan operasyon kapsamında Karabük Emniyet Müdürlüğünde 105 emniyet mensubu açığa alındı.
 • 04:39Karabük'te 3 İmam TutuklandıKarabük’te Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sonrası başlatılan operasyon kapsamında 3 imam tutuklandı.
 • 00:55Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerZonguldak, Bartın, Karabük, Düzce ve Bolu'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
 • 22:38Karabük Kazada Ölen Polis Memuru Toprağa VerildiKarabük Kazada Ölen Polis Memuru Toprağa VerildiKazada ölen polis memuru toprağa verildiIsparta'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 32 yaşındaki polis memuru Serkan Erkartal memleketi Karabük'te gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
 • 21:33Kazada Ölen Polis Memuru Toprağa VerildiKazada Ölen Polis Memuru Toprağa VerildiIsparta'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden polis memuru 32 yaşındaki Serkan Erkartal, memleketi Karabük'te gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
 • 20:20Karabük'te Fetö ile İlişkili Radyo ve Televizyon Kuruluşlarının Vericileri MühürlendiKarabük’te, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde olduğu belirlenen tüm radyo ve televizyon kuruluşlarının yer vericileri mühürlendi.
 • 19:31Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile iltisaklı, ilişkili ve destek içinde olduğu belirlenen tüm radyo ve televizyon kuruluşlarının yer vericileri mühürlendi.
 • 19:30Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Son Yolculuğuna UğurlandıTrafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Son Yolculuğuna UğurlandıIsparta’da trafik kazası sonucu hayatını kaybeden polis memuru Serkan Erkartal, memleketi Karabük’te toprağa verildi.
 • 19:30Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Memuru Toprağa VerildiIsparta'da trafik kazası sonucu hayatını kaybeden polis memuru Serkan Erkartal, memleketi Karabük'te toprağa verildi.
 • 18:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKarabük'ün Yenice ilçesinde sivil toplum kuruluşları Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla "Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çıkma Yürüyüşü" düzenledi.
 • 18:01Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Karabük Üniversitesinde (KBÜ) 13 akademisyen ve 2 idari personel daha açığa alındı.
 • 16:39Karabük Üniversitesi'nde 1'i Profesör 15 Kişi Açığa Alındı15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlayan operasyonlar kapsamında Karabük Üniversitesi’nde aralarında 1 profesörün olduğu 15 akademik personel açığa alındı.
 • 03:14Karabük'te 3 Komiser Yardımcısı TutuklandıFETÖ’nün darbe girişimiyle ilgili Karabük’te 3 komiser yardımcısı tutuklandı.
 • 02:51Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında 3 komiser yardımcısı tutuklandı.
 • 00:41Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSakarya, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
 • 18:22Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturmalar kapsamında, Zonguldak'ta 193 ve Karabük'te 154 kamu görevlisi ile Kocaeli'de 2 belediye personeli görevinden uzaklaştırıldı.
 • 17:11Karabük Makam Odası Aranan İlçe Emniyet Müdürü İntihar EttiKarabük Makam Odası Aranan İlçe Emniyet Müdürü İntihar EttiMakam odası aranan ilçe emniyet müdürü intihar etti (2)BARTIN'ın Ulus İlçesi'nde 'FETÖ/PDY' soruşturmasında tutuklanan İlçe Emniyet Müdürü Levent Mustafaoğlu'nun yerine atanan komiser yardımcısı Muhammet Mertoğlu, makam odasının aranmasında intihar etti.
 • 16:33Makam Odası Aranan İlçe Emniyet Müdürü İntihar Etti (2)Makam Odası Aranan İlçe Emniyet Müdürü İntihar Etti (2)Karabük'te TOPRAĞA VERİLDİTabancayla başına ateş edip Bartın Devlet Hastanesi'nde ölen Bartın Ulus İlçe Emniyet Müdürü Komiser Yardımcısı Muhammet Mertoğlu'nun cenazesi memleketi Karabük'e getirildi.
 • 16:08Görevi Başında İntihar Eden Komiser Toprağa VerildiGörevi Başında İntihar Eden Komiser Toprağa VerildiFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Bartın’ın Ulus ilçesinde intihara teşebbüs eden komiser Muhammet Mertoğlu (39), Karabük’te düzenlenen törenle defnedildi.
 • 15:16Darbe Girişiminde Şehit Olan Karabüklü Vatandaş Toprağa VerildiDarbe Girişiminde Şehit Olan Karabüklü Vatandaş Toprağa Verildiİstanbul’da İBB binasına darbe girişimi sırasında açılan ateş sonucu şehit olan 44 yaşındaki inşaat işçisi Metin Arslan, Karabük’te toprağa verildi.
 • 15:10Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini sırasında İstanbul'da şehit olan vatandaşlardan Metin Arslan'nın cenazesi, Karabük'te defnedildi.
 • 13:4624 Emniyet Görevlisinin Evinde Arama YapıldıKarabük’te Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında dün gece gözaltına alınan 24 emniyet mensubunun evlerinde arama yapıldı.
 • 13:19Fetö'nün Darbe GirişimiBursa'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırılan, Karabük Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun ile 23 emniyet mensubu gözaltına alındı.
 • 10:44Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında 24 emniyet mensubu gözaltına alındı.
 • 10:35Bakka 2016 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı Eğitim ToplantısıBakka 2016 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı Eğitim ToplantısıBatı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından ’2016 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı’ düzenlendi.
 • 10:18Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında bir uzman çavuş tutuklandı.
 • 03:30Safranbolu'da Binlerce Kişi 'Demokrasi Yürüyüşü' YaptıSafranbolu'da Binlerce Kişi 'Demokrasi Yürüyüşü' YaptıKarabük’ün Safranbolu ilçesinde, darbe girişimini protesto etmek amacıyla Demokrasi Yürüyüşü düzenlendi.
 • 02:05Zonguldak ve Karabük'te Darbe Girişimi ProtestosuZonguldak ve Karabük'te Darbe Girişimi Protestosu– ZONGULDAK ve Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde halk, darbe girişimini protesto etti.
 • 01:51Zonguldak ve Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde Halk, Darbe Girişimine Tepki Gösterdi.Zonguldak ve Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde Halk, Darbe Girişimine Tepki Gösterdi.Zonguldak ve Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde halk, darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 01:46Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBartın ve Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
 • 00:58Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBOLU/ Bolu ve Karabük'te Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi protesto edildi.
 • 00:54Fetö'nün Darbe GirişimiKarabük'te Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, eski emniyet mensubu gözaltına alındı.
 • 00:11Eski Emniyet Mensubu Gözaltına AlındıKarabük’te Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sonrası başlatılan operasyon kapsamında eski emniyet mensubu F.T gözaltın alındı.
 • 18:26Karabük Üniversitesi'nde 19'u Öğretim Üyesi 26 Kişi Açığa AlındıKarabük’te, FETÖ Terör Örgütü’nün darbe girişiminin ardından Karabük Üniversitesi’nde (KBÜ) 19 öğretim üyesi toplam 26 kişi açığa alındı.
 • 18:24Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Karabük Üniversitesinde (KBÜ) 20 akademisyen ve 6 idari personel görevden uzaklaştırıldı.
 • 17:21Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna UğurlandıKıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna UğurlandıKarabük’te 63 yaşında hayatını kaybeden Kıbrıs gazisi Sami Can, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:24Kıbrıs Barış Harekatı'nın 42. Yıl DönümüMuharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi Başkanı Sebahattin Çorbacı, bugün 42 yıl önce tanık oldukları vahşetin ve barbalığın son bulduğu Kıbrıs Türk halkının özgürlük günü olduğunu söyledi.
 • 15:39Kıbrıs Gazisi Can, Son Yolculuğuna UğurlandıKarabük'te 63 yaşında hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi Sami Can, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:44Fetö Elebaşı Gülen'in Kitapları Ormana AtıldıFetö Elebaşı Gülen'in Kitapları Ormana AtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yeri cep telefonu görüntüleri - Karabük'te ormanlık alana atılmış çok sayıda FETÖ elebaşı Gülen'in kitabı bulundu Karabük'te FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'e ait çok sayıda kitap bulundu.
 • 14:07Ormanlık Alanda Fetö Elebaşı Gülen'in Kitapları BulunduKarabük'te FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'e ait çok sayıda kitap bulundu.