SON DAKİKA KARACABEY HABERLERİ

Son Dakika Karacabey Haberleri

 • 19:10Bursa'da Trafik Kazası: 7 YaralıBursa'nın Karacabey ilçesinde, 2 otomobilin, lastiğinin patlaması nedeniyle devrilen tıra çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
 • 19:10Lastiği Patlayan Tır, Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 7 YaralıLastiği Patlayan Tır, Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 7 YaralıBursa'da, lastiği patlayıp devrilen TIR'a, aynı yöne giden iki otomobil çarptı.
 • 18:21Bursa'da Tır'ın Lastiği Patladı: 7 YaralıBursa'da Tır'ın Lastiği Patladı: 7 YaralıBursa’nın Karacabey ilçesinde lastiği patlayan TIR iki araca çarptı.
 • 10:34Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında gözaltına alınan general ve amirallerin sayısı 133, tutuklu sayısı ise 126 oldu.
 • 21:3515 Temmuz Şehidi Yıldız Gürsoy Toprağa Verildi15 Temmuz Şehidi Yıldız Gürsoy Toprağa VerildiFETÖ darbe girişimi sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede Ankara’da hayatını kaybeden Yıldız Gürsoy (42), memleketi Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:25Ktso ve Kızılay'dan İlkyardım EğitimiKtso ve Kızılay'dan İlkyardım EğitimiKaracabey Ticaret ve Sanayi Odası ile Kızılay Bursa Şubesi iş birliğiyle ilkyardım semineri düzernlendi.
 • 09:53Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında bugüne kadar gözaltına alınan 125 general ve amiralden 119'u tutuklanırken, bir tümgeneral ve 3 tuğgeneral salıverildi.
 • 18:22VurVur" Emri Verilen Helikopter Ormana Ait ÇıktıBursa’nın Karacabey ilçesinde vatandaşlar tarafından ihbar edilen ve polisi alarma geçiren helikopterin Orman Müdürlüğü’ne ait yangın söndürme helikopteri olduğu ortaya çıktı.
 • 15:13Karacabey'de Tüm Siyasi Partiler 'Tek Yürek' OlduTürkiye genelinde 'Demokrasi Nöbeti' başlatılan ilk ilçelerden biri olma gururunun yaşandığı Karacabey'de, tüm siyasi partilerin ilçe başkanları, önceki akşam güçlü bir birliktelik örneği daha sergiledi.
 • 13:56Bursa'da Gizemli Helikopter Polisi Alarma GeçirdiBursa'da Gizemli Helikopter Polisi Alarma GeçirdiBursa'nın Karacabey ilçesinde helikopter sesini duyan vatandaşlar 155 hattını aradı. Teyakkuza geçen polis, havadaki helikopteri takibe aldı.
 • 09:18Gözaltına Alınan 1 Tümgeneral ve 3 Tuğgeneral Serbest BırakıldıGözaltına Alınan 1 Tümgeneral ve 3 Tuğgeneral Serbest BırakıldıDarbe girişimiyle ilgili yurt genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında gözaltına alınan 1 tümgeneral ve 3 tuğgeneral serbest bırakıldı.
 • 18:16Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde yürütülen soruşturmalar kapsamında gözaltına alınan general ve amiral sayısı 124'e çıktı.
 • 16:21Levent Türkkan kimdir? Darbeci Türkkan'ın ilk görüntüleriLevent Türkkan kimdir? Darbeci Türkkan'ın ilk görüntüleriLevent Türkkan kimdir? Darbeci Türkkan'ın ilk görüntüleri yayınlandı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbeci, yaveri Yarbay Levent Türkkan' her şeyi itiraf etti. Türkkan: Bugüne kadar cemaatteki abilerine itaat ettiğini, onlar tarafından verilen emirlere harfiyen riayet ettiğini itiraf etti
 • 15:17Demokrasi Nöbetlerine Roman Vatandaşlardan Anlamlı DestekDemokrasi Nöbetlerine Roman Vatandaşlardan Anlamlı DestekDarbe karşıtı 'Demokrasi Nöbetleri' tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Karacabey'de de coşku ile sürdürülürken, anlamlı bir destek de Karacabeyli Roman vatandaşlardan geldi.
 • 14:11Bursa İş Dünyası Demokrasi İçin Tek Ses, Tek Yürek OlduBursa İş Dünyası Demokrasi İçin Tek Ses, Tek Yürek Olduİş dünyasının temsilcileri milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak adına yapılan toplantıda ortak bildiri yayınladı.
 • 13:22Orgeneral Akar'ın Darbeci Yaveri Her Şeyi İtiraf Etti!Orgeneral Akar'ın Darbeci Yaveri Her Şeyi İtiraf Etti!Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbeci, yaveri Yarbay Levent Türkkan' her şeyi itiraf etti. Türkkan: Bugüne kadar cemaatteki abilerine itaat ettiğini, onlar tarafından verilen emirlere harfiyen riayet ettiğini itiraf etti
 • 09:28Darbe Girişimi Soruşturmasında 118 General ve Amiral GözaltındaDarbe Girişimi Soruşturmasında 118 General ve Amiral GözaltındaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde şu ana kadar 118 general ve amiral gözaltına alındı.
 • 07:09Hurda Araç Deposunda YangınHurda Araç Deposunda YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hurda araç deposundan görüntüler Yangından görüntüler Kırşehir'de hurda araç deposunda yangın Kılıçözü Sanayi Sitesi'nde çıkan yangın, bitişikteki iş yerlerine sıçramadan söndürüldü Kırşehir'de hurda araç deposunda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin iki saatlik çalışması sonucu söndürüldü.
 • 04:25Kırşehir'de Hurda Araç Deposunda YangınKırşehir'de hurda araç deposunda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin iki saatlik çalışması sonucu söndürüldü.
 • 20:39YÖK'ün Dekanların İstifasını İstemesiCumhuriyet Üniversitesinde 16, Kırıkkale Üniversitesinde 12, Bozok Üniversitesinde 9, Ahi Evran Üniversitesinde 8 dekan istifasını sundu.
 • 18:10Yozgat İl Koordinasyon Kurulu ToplantısıYozgat İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Kemal Yurtnaç'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 17:149 Hakim ve Savcı Tutuklama İstemiyle Mahkemeye SevkedildiAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından darbe girişimine ilişkin haklarında soruşturma başlatılan ve ifade işlemi alınmaya başlanan 86 hakim ve savcıdan ifadesi tamamlanan 9 kişi tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 17:07Fetö'nün Darbe GirişimiAnadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, gözaltına alınan 86 hakim ve savcıdan, ifade alma işlemi biten 9'u "silahlı terör örgütüne üye olma" ve "cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etme" suçlarından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.
 • 16:43Karacabey'de Bir Hakim Gözaltına Alındı15 Temmuz’da yapılmak istenen darbe girişiminin ardından tüm yurtta paralel bağlantısı olan hakim ve savcılara yapılan operasyon kapsamında Bursa’nın Karacabey ilçesinde görev yapan bir hakim de gözaltına alındı.
 • 15:04Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKaracabey Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini kınadı.
 • 13:53Başkan Özkan'dan Başarılı Savcı Aygün'e Veda ZiyaretiBaşkan Özkan'dan Başarılı Savcı Aygün'e Veda ZiyaretiCumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün'e veda ziyareti gerçekleştiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bugüne dek ilçeye önemli katkılar sağlamış Aygün'e, tüm Karacabeyliler adına teşekkürlerini iletti.
 • 09:26Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde 118 general ve amiral gözaltına alındı.
 • 23:30Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili gözaltına alınan Merzifon 5. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey, serbest bırakıldı.
 • 23:20Tuğgeneral Karacabey SerbestAmasya’da mahkemeye çıkartılan Tuğgeneral Cengiz Karacabey serbest bırakıldı.
 • 18:50Gözaltına alınan 112 General Ve Amiral'in İsim Listesi Ortaya ÇıktıGözaltına alınan 112 General Ve Amiral'in İsim Listesi Ortaya ÇıktıTürkiye genelinde başlatılan soruşturmalar kapsamında eski Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk'ün de aralarında bulunduğu 112 general ve amiral gözaltına alındı.
 • 18:14Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde 112 general ve amiral gözaltına alındı.
 • 16:15Rektör Ulcay: Meslek Yüksekokulu Mezununa İhtiyaç VarRektör Ulcay: Meslek Yüksekokulu Mezununa İhtiyaç VarUludağ Üniversitesi (UÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, Türkiye'de dört yıllık fakülte mezunlarının işsizlik sıkıntısı çekerken, firmaların kalifiye eleman olarak tabir edilen meslek yüksekokulu mezunu aradıklarını ama bulamadıklarını söyledi.
 • 12:43Amasya Merzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı Gözaltına AlındıAmasya Merzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı Gözaltına AlındıMerzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı gözaltına alındıAMASYA'da darbe girişimi soruşturması kapsamında Merzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey polis tarafından gözaltına alındı.
 • 11:51Merzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı Gözaltına AlındıAmasya'da darbe girişimi soruşturması kapsamında Merzifon 5'inci Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey polis tarafından gözaltına alındı.
 • 11:40Uü'de Mezuniyet TöreniUludağ Üniversitesi (UÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusu Ulcay, Türkiye'de dört yıllık fakülte mezunları işsizlik sıkıntısı çekerken, firmaların kalifiye eleman olarak tabir edilen meslek yüksekokulu mezunu aradıklarını ancak bulamadıklarını belirtti.
 • 09:47Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yurt genelinde 103 general ve amiral gözaltına alındı.
 • 09:45Tuğgeneral Karacabey GözaltındaÖnlenen darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Merzifon 5. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey de gözaltına alındı.
 • 08:30Gözaltına Alınan 14 General ve 1 Amiral TutuklandıGözaltına Alınan 14 General ve 1 Amiral TutuklandıAralarında 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Erdal Öztürk'ün de bulunduğu 14 general ile 1 amiral tutuklandı.
 • 02:01Merzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey Gözaltına AlındıMerzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey Gözaltına AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Konutun girişinden görüntüler Polis ekiplerinin Jet üssüne girişlerinden detaylar FETÖ'nün darbe girişimi Merzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey gözaltına alındı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili Merzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey, gözaltına alındı.
 • 00:25Fetö'nün Darbe GirişimiAmasya'nın Merzifon ilçesinde polis, Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey'i konutunda gözaltına aldıktan sonra içeride arama yapmak için 5. Ana Jet Üssü'ne girdi.
 • 23:59Demokrasi Şehitleri Yozgat'ta da Son Yolculuklarına UğurlanıyorDemokrasi Şehitleri Yozgat'ta da Son Yolculuklarına UğurlanıyorTürkiye'de 15 Temmuz Cuma gecesi bir grup asker tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığının bulunduğu Beştepe'de F16 savaş uçağından atılan bombanın şarapnel parçasının vücuduna isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 34 yaşındaki Mustafa Koçak, memleketi Yozgat'ın Gülyayla köyünde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23:39Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili Merzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey, gözaltına alındı.
 • 23:34Yalova ve Merzifon'da Havacılara OperasyonYalova ve Merzifon'da Havacılara OperasyonYalova Hava Meydan Komutanlığı ve Merzifon 5. Anajet Üssü'ne operasyon düzenlendi. Merzifon 5. Anajet Üs Komutanı Tuğgeneral Cengiz Karacabey, gözaltına alındı.
 • 22:15Demokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlanıyorDemokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlanıyorFethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı’nın bulunduğu Beştepe’de F16’dan atılan bombadan sıçrayan şarapnel parçasının vücuduna isabet etmesi sonucu şehit olan 34 yaşındaki Mustafa Koçak, memleketi Yozgat’ın Gülyayla köyünde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:39Yozgat'ta Sivil Şehitler Toprağa VerildiYozgat'ta Sivil Şehitler Toprağa VerildiYozgat'ta sivil şehitler toprağa verildiDARBE girişimine karşı halk tarafından başlatılan demokrasi mücadelesi sırasında, Kazan ilçesinde Akıncılar Hava Üssü'nden açılan ateş sonucu şehit olan market çalışanı Yasin Yılmaz (35), memleketi Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesine bağlı Oluközü beldesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:41Darbe Protestosunda Vurulan Market Çalışanı Toprağa VerildiDarbe Protestosunda Vurulan Market Çalışanı Toprağa VerildiDarbe girişimi sırasında, Ankara'nın Kazan İlçesi'nde Akıncı 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan açılan ateş sonucu yaşamını yitiren market çalışanı 35 yaşındaki Yasin Yılmaz, memleketi Yozgat'ın Akdağmadeni İlçesi'ne bağlı Oluközü Beldesi'nde toprağa verildi.
 • 15:07Yozgat'ın Demokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlandıYozgat'ın Demokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlandıAnkara'da 15 Temmuz askeri darbe girişimine tepki göstermek isterken açılan ateş sonucu hayatlarını kaydeden demokrasi şehidi 3 vatandaş, memleketleri Yozgat'ta son yolculuklarına uğurlandı.
 • 15:00Demokrasi Şehitleri Yozgat'ta Son Yolculuklarına UğurlanıyorDemokrasi Şehitleri Yozgat'ta Son Yolculuklarına UğurlanıyorAnkara’da darbe girişiminde Kazan ilçesinde Akıncılar Hava Üssünden açılan ateş sonucu hayatını kaybeden Yasin Yılmaz (35) ile Mehmet Ali Urel Yozgat’ta son yolculuğuna uğurlanırken, Mustafa Koçak da ikindi namazının ardından toprağa verilecek.
 • 21:39Açığa Alınan Hakim ve Savcıların Listesi Belli OlduAçığa Alınan Hakim ve Savcıların Listesi Belli OlduHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 2. Dairesi tarafından açığa alınan adli yargıdaki hakim ve savcıların isimleri belirlendi.
 • 21:22Fetö'nün Darbe Girişimi - Gıyabi Cenaze NamazıFetö'nün Darbe Girişimi - Gıyabi Cenaze NamazıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ulucami'nin önünde toplanan vatandaşlar Gıyabi cenaze namazından detaylar Bursa Gönüllü Kuruluşlar Platformu İcra Heyeti Başkanı Burhan Sayılgan'ın konuşması Darbe girişimi sırasında şehitler olanlar için Bursa'da gıyabi cenaze namazı kılındı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimi sırasında şehit olanlar için Bursa'da gıyabi cenaze namazı kılındı.