SON DAKİKA KARACABEY HABERLERİ

Son Dakika Karacabey Haberleri

 • 20:58 Yozgat'ta Hadis Yarışması Birincileri Umre ile Ödüllendirildi Yozgat'ta Hadis Yarışması Birincileri Umre ile Ödüllendirildi Zinde Gençlik İzcilik Kulübü, Son Peygamber Platformu ve Yozgat Eğitim Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (YESDER) tarafından ortaklaşa düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının 4’üncüsü olan ‘1001 hadis seçkisi’ yarışmasında birinciler, umreyle ödüllendirildi.
 • 20:21 Nusaybin'deki Terör Operasyonu Mardin'in Nusaybin ilçesindeki terörle mücadele operasyonunda şehit düşen Piyade Yüzbaşı Alper Kalem'in cenazesi, memleketi Amasya'ya getirildi.
 • 14:03 Bursa'daki Canlı Bomba Saldırısının En Net Görüntüsü Bursa'daki Canlı Bomba Saldırısının En Net Görüntüsü Bursa'daki patlamanın yeni görüntüleri saldırının boyutunu gözler önüne serdi. İstanbul'dan kuryeyle getirilen bomba için "kitapları aldın mı?" şifresi kullanılmış.
 • 10:03 Doğanın Pili Bitmesin! Doğanın Pili Bitmesin! Atık Pil Toplama Kampanyası'na, Osmangazi'nin köklü eğitim kurumlarından Merinos İlkokulu'ndan da destek geldi.
 • 16:46 Bursa'da 'Canlı Bomba' Saldırısıyla İlgili 4 İlde 15 Gözaltı Bursa'da 'Canlı Bomba' Saldırısıyla İlgili 4 İlde 15 Gözaltı Bursa'da 'canlı bomba' saldırısıyla ilgili 4 ilde 15 gözaltı (4)CANLI BOMBANIN KALDIĞI EVDE ARAMA YAPILDIBursa'da gerçekleştirdiği eylemde parçalanarak ölen 'canlı bomba' kadın teröristin, Şanlıurfa'dan geldikten sonra kaldığı Nilüfer İlçesi Görükle Mahallesi'ndeki apart eve saat 02.00'de baskın yapan polis, sabaha kadar arama yaptı.
 • 14:14 KÜSİ Stratejisi Ve Eylem Planı, Karacabey Tso'da Tanıtıldı… Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca 2015 yılında yürürlüğe konulan Kamu-Üniversite-Sanayi (KÜSİ) İşbirliği Stratejisi ve Eylem Planı (2015-2018) Tanıtım Toplantısı Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.
 • 14:04 Karacabey Belediyesi'nin Araç Filosu Güçleniyor Karacabey Belediyesi, yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda araç filosunu da yenilemeye devam ederken, belediyenin mevcut filosuna katılan 4 yeni araç, gerçekleştirilen törenle hizmete sunuldu.
 • 12:34 Bursa'nın "Ekoturizm Haritası" Çıkarılıyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Hayrettin Yıldırım, Bursa'nın doğal güzelliklerinin koruma ve kullanma dengesi gözetilerek yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması konusunda hassas olduklarını belirtti.
 • 16:15 Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan Nestle'ye Ziyaret Nestle Karacabey tesislerini ziyaret eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediyenin sahip olduğu tüm imkânları ile çevre dostu sanayi ve sanayicinin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 16:48 Basketbolda "Yeni Nesil Tofaş" Projesi TOFAŞ Spor Kulübü, Türkiye'de spor yapmak isteyen gençlere fırsat eşitliği sunmayı ve spor kültürü kazandırmayı amaçlayan "Yeni Nesil TOFAŞ" projesini hayata geçirdi.
 • 16:19 Tofaş, Bursa'yı Basketbol Şehrine dönüştürecek TOFAŞ, Türkiye'nin uzun soluklu basketbol altyapı projesi olan Yeni Nesil Tofaş Projesi'ni hayata geçirdi.
 • 15:43 Karacabey'de Spor Şahlanıyor Karacabey'de Spor Şahlanıyor İlçedeki gelişimi tüm hızıyla sürdürmek adına, hayatın her alanına yönelik olduğu gibi sportif faaliyetlere de büyük önem veren Karacabey Belediyesi, bu konuda attığı somut adımların meyvelerini almaya devam ediyor.
 • 14:29 Basketbolde Yeni Nesil Tofaş' Projesinin Tanıtımı Yapıldı Basketbolde Yeni Nesil Tofaş' Projesinin Tanıtımı Yapıldı Tofaş Spor Kulübü, 7 ay önce startını verdiği basketbolde alt yapıya yönelik projesi olan 'Yeni nesil TOFAŞ' projesinin tanıtımını yaptı.
 • 14:23 Samsunlu Şehit Uzman Onbaşı Yılmaz?ın Annesi Oğlunu 'Canım Oğlum' Diyerek Karşıladı Samsunlu Şehit Uzman Onbaşı Yılmaz?ın Annesi Oğlunu 'Canım Oğlum' Diyerek Karşıladı Samsunlu Şehit Uzman Onbaşı Yılmaz'ın annesi oğlunu 'Canım oğlum' diyerek karşıladıMARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit düşen 24 yaşındaki Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın Türk bayrağına sarılı cenazesi, askeri uçakla Amasya'nın Merzifon Askeri Havaalanı'na getirildi.
 • 14:02 Karacabey Kali·tesi·ni· Bi·r Kez Daha Tesci·lledi Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KTSO) hizmet kalitesini arttırarak sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı "TS EN ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki" oda hizmet binasında gerçekleştirildi.
 • 13:56 Şehit Oğlunun Cenazesini 'Canım Yavrum' Diye Karşıladı Şehit Oğlunun Cenazesini 'Canım Yavrum' Diye Karşıladı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit düşen 24 yaşındaki Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın Türk bayrağına sarılı cenazesi, askeri uçakla Amasya'nın Merzifon Askeri Havaalanı'na getirildi.
 • 13:51 Tofaş, Bursa'yı Basketbol Şehrine Dönüştürecek Tofaş, Bursa'yı Basketbol Şehrine Dönüştürecek Tofaş, uzun soluklu basketbol altyapı projesi olan Yeni Nesil Tofaş Projesi’ni hayata geçirdi.
 • 13:28 Şehidin Cenazesi Merzifon'a Getirildi Şehidin Cenazesi Merzifon'a Getirildi Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan 24 yaşındaki Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz’ın cenazesi uçakla Merzifon 5. Aja Jet Üssü’ne getirildi.
 • 13:00 Nusaybin'deki Terör Saldırısı Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın cenazesi, getirildiği Merzifon 5. Ana Jet Üs Komutanlığından memleketi Havza'ya nakledildi.
 • 14:16 Bozok Üniversitesi 9. Spor Şenlikleri Başladı Bozok Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanlığınca organize edilen 9. Spor Şenlikleri başladı.
 • 15:41 Selçuklu'da 10 Bin Fidan Toprakla Buluştu Selçuklu'da 10 Bin Fidan Toprakla Buluştu Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi ve Konya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Fidan Dikim Bayramı’nda 10 bin fidan toprakla buluşturuldu.
 • 14:21 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Amasya ve ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 96. yıl dönümü düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 13:18 Karacabey'de Asansör Kazalarına Son Karacabey'de Asansör Kazalarına Son Karacabey Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile apartman ve site asansörlerinin bakım ve kontrolü için protokol imzaladı.
 • 16:05 Ktso ve Kosgeb Semineri Son Erdi Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Bursa Hizmet Merkezi Müdürlüğü ile Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) işbirliğinde gerçekleştirilen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" seminerine katılan kursiyerlere Girişimcilik Belgeleri verildi.
 • 13:48 Karacabey'de 'Uçurtma Şenlikleri' Heyecanı Yaşanıyor Karacabey Belediyesi, bu yöndeki çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, 7'den 70'e tüm vatandaşların katılımıyla düzenlenecek olan 'Uçurtma Şenlikleri'ne imza atmaya hazırlanıyor.
 • 13:45 Girişimci Adayları Sertifikalarını Aldı Girişimci Adayları Sertifikalarını Aldı Bursa’nın Karacabey ilçesinde girişimci adayları sertifikalarını aldı.
 • 16:55 Öğrenciler Longoz Ormanlarını Gezdi Bursa Karacabey İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Demirköy ilçesindeki longoz ormanlarını gezdi.
 • 13:36 Karacabey'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Tüm Hızıyla Sürüyor – Tüm ülke genelinde olduğu gibi Karacabey'de de geleneksel hale gelen ve bahar aylarına ayrı bir anlam da katan 'Kutlu Doğum Haftası' etkinlikleri, ilçede tüm coşkusu ile devam ediyor.
 • 16:32 Belediyeden Kayıt Dışı Uygulamalara Neşter Belediyeden Kayıt Dışı Uygulamalara Neşter Karacabey Belediyesi, ekipman ve demirbaşlarındaki kayıt dışılığa son veren uygulamalarına bir yenisini daha ekledi.
 • 16:25 Karacabey Belediyesi Ekipmanlarını Yeniledi Karacabey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde hizmet veren kamyon ve iş makineleri ile benzeri tüm ekipmanlar bütünüyle revize edildi.
 • 16:06 Karacabey Belediyespor BAL Ligi'nde! Geçtiğimiz hafta sonu oynanan BAL Ligi yükselme karşılaşmalarının ardından gelen şampiyonluk, Karacabey'de coşku ile kutlanmaya devam ediyor.
 • 14:53 Kyk'dan Karacabey'e Yurt Kredi Yurtlar Kurumu'nca (KYK), Uludağ Üniversitesi (UÜ) Karacabey Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinin kalması için yaptırılan yurt, öğrenci kabulüne başladı.
 • 13:18 Romanlar Bandırma'da Buluştu Romanlar Bandırma'da Buluştu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Bandırma Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Eyüp Demirezen, Bölge Romanlarını Bandırma’da buluşturdu.
 • 13:54 Karacabey'de Jeotermal Dönemi Karacabey'de Jeotermal Dönemi Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediyesi Jeotermal Enerji A.Ş. Genel Müdürü Hasan Aydın ile bir araya gelerek, ilçenin jeotermal kaynakları konusunu masaya yatırıldı.
 • 12:06 KARACABEY TSO'da KOBİ Gelişim Destek Programı Anlatıldı KOSGEB Bursa Müdürlüğü tarafındanbirlikte gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında, bütçesi 3 katına çıkarılan KOSGEB'in en yeni destek programı olan KobiGel – KOBİ Gelişim Destek Programı katılımcılara ayrıntılarıyla anlatıldı.
 • 17:16 Merzifon'a 'Arslan' Gibi Çeşme Merzifon'a 'Arslan' Gibi Çeşme Amasya’nın Merzifon ilçesinde Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız anısına yaptırılan çeşmenin açılışı yapıldı.
 • 09:56 Plajlar Yaza Hazırlanıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Sahil Hizmetleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Mudanya'dan Gemlik'e, Karabacebey Boğazı'ndan İznik Gölü'ne kadar tüm sahil bandını yaza hazırlıyor.
 • 19:28 Mudanya Ketendere Ro-Ro Üssü Oluyor Mudanya Ketendere Ro-Ro Üssü Oluyor Bursa'nın Mudanya İlçesi Ketendere bölgesinde, içinde Ro-Ro limanının da yer aldığı' liman kompleksi kurulmasına ilişkin karar, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy çokluğuyla alındı.
 • 16:33 Sanayi Bakanı Işık'tan TEKNOSAB'a Tam Not Sanayi Bakanı Işık'tan TEKNOSAB'a Tam Not Bir dizi etkinlik için Bursa'ya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'tan TEKNOSAB Projesi'ne tam not geldi.
 • 11:51 Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Çelik, Burdan Yumurta Tesislerine Hayran Kaldı Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Çelik, Burdan Yumurta Tesislerine Hayran Kaldı Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Çelik, Karacabey’de bulunan Burdan Yumurta tesislerinin modern ve yüksek kapasite bakımından güzel bir örnek teşkil ettiğini söyledi.
 • 09:23 Karacabey Belediyesinin Fotoğraf Yarışmasına Yoğun İlgi Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, düzenledikleri "Foto Maraton Karacabey" yarışmasına yoğun İlgi olduğunu söyledi.
 • 11:30 Bursa'da Tır Devrildi: 1 Ölü Bursa'nın Karacabey ilçesinde, tırın devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 11:24 Tır Tarlaya Uçtu: 1 Ölü Tır Tarlaya Uçtu: 1 Ölü Bursa’nın Karacabey ilçesinde yoldan çıkarak tarlaya uçan TIR’da sıkışan sürücü hayatını kaybetti.
 • 16:22 Karacabey'de 'Menekşe Parkı'na Görkemli Açılış "En Güzel Şehir Karacabey Olacak" sloganı ile yola çıkan ve 2016 yılının 'Park, Bahçe ve Çevre Düzenleme Yılı' olacağını ilan eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, açılışlar dizisine yeni bir halka daha ekledi.
 • 14:45 Karacaey Belediyesbi'nin 'Foto Maraton' Etkinliğine Yoğun İlgi Türkiye'nin önde gelen doğa fotoğrafçılarının katılımıyla başlayacak olan 'Foto Maraton Karacabey'e, doğa fotoğrafçıları da büyük ilgi gösteriyor…
 • 14:40 Karacabey Çevre Yolu 'Işıl Işıl' Oluyor Karacabey Belediyesi, kentin yönetiminde tüm paydaşları ile ortak akıl çerçevesinde yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi.
 • 10:26 Ülken; Ülken; "Kızmadık Gülümsedik, Müjdenin Gerçekleşmesini Bekliyoruz" Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz’ün geçtiğimiz gün gerçekleşen Nazilli ziyaretinde Aydın Ticaret Odası’nın ismiyle ilgili sarf ettiği sözlerle ilgili açıklama yaptı.
 • 18:49 Yozgat 11'inci Bilişim Etkinlikleri Başladı Yozgat 11'inci Bilişim Etkinlikleri Başladı Bozok Üniversitesi tarafından geleneksel hale gelen ve bu yıl 11’incisi gerçekleştirilen ‘Yozgat Bilişim Etkinlikleri’ başladı.
 • 18:28 Muğla'da, Arı Kovanı Hırsızlığı Marmaris ilçesinde düzenlenen hırsızlık operasyonunda çalıntı olduğu tespit edilen 47 arı kovanı sahibine teslim edildi.
 • 14:00 Karacabey'de Dönüşüm Faaliyetleri Tüm Hızıyla Sürüyor Karacabey Belediyesi, ilçeyi her açıdan daha yaşanabilir bir kent haline getirme hedefiyle gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.