SON DAKİKA KARACAKILAVUZ HABERLERİ

Son Dakika Karacakılavuz Haberleri

 • 25 Ağustos 2016 17:40Tredaş, Elektrik Kesintisine Karşı UyardıTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), enerji aldığı Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 09 Ağustos 2016 17:41Başkan Eşkinat Çiftçilerle Bir Araya GeldiBaşkan Eşkinat Çiftçilerle Bir Araya GeldiSüleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Karacakılavuz Mahallesi’nde bulunan yağlı tohumlar alım merkezini ziyaret ederek Süleymanpaşalı çiftçilerle bir araya geldi.
 • 09 Ağustos 2016 16:31Başkan Eşkinat çiftçilerle bir araya geldiSüleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Karacakılavuz Mahallesi'nde bulunan alım merkezini ziyaret ederek Süleymanpaşalı çiftçilerle bir araya geldi.
 • 28 Haziran 2016 23:53Bulgaristan Edirne Heyetinden Vali Ceylana ZiyaretBulgaristan Edirne Heyetinden Vali Ceylana ZiyaretBulgaristan Cumhuriyeti Edirne Başkonsolosu Vassil Petkov Valchev ve Bulgaristan Cumhuriyeti Edirne Konsolosu Müzeyyen Uzunova, Vali Mehmet Ceylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 31 Mayıs 2016 21:31Karacakılavuz İçme Suyu ve Kanalizasyon Şebeke İnşaatı ÇalışmalarıKaracakılavuz İçme Suyu ve Kanalizasyon Şebeke İnşaatı ÇalışmalarıTekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı İ. Feyzi Ünal ile birlikte Süleymanpaşa İlçesi, Karacakılavuz mahallesinde çalışmaları devam eden içme suyu deposu, kısmi içme suyu ve kanalizasyon şebeke inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 26 Mayıs 2016 14:55Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Young'dan Tekirdağ Valiliği'ne ZiyaretKore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cha Young-cheol, Vali Enver Salihoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 26 Mayıs 2016 13:59Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu'ndan Vali Salihoğlu'nu ZiyaretKore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu'ndan Vali Salihoğlu'nu ZiyaretKore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu CHA Young-cheol Vali Enver Salihoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 04 Nisan 2016 12:51Kadın, Üretim ve Dayanışma Atölyeleri AçıldıKadın, Üretim ve Dayanışma Atölyeleri AçıldıTEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ’da Kadın, Üretim ve Dayanışma Atölyeleri açıldı.
 • 10 Şubat 2016 17:00Karacakılavuz Mahallesi İçme Suyu Deposu Temel Atma TöreniTekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (TESKİ) tarafından üstlenilen Süleymanpaşa ilçesi, Karacakılavuz Mahallesi İçme Suyu Deposu, Kısmi İçme Suyu ve Kanalizasyon Şebeke İnşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 10 Şubat 2016 14:13Karacakılavuz Mahallesi İçme Suyu ve Kanalizasyon Şebeke İnşaatı Temeli Törenle AtıldıKaracakılavuz Mahallesi İçme Suyu ve Kanalizasyon Şebeke İnşaatı Temeli Törenle AtıldıTekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Karacakılavuz mahallesinde Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (TESKİ) projesi olan içme suyu deposu, kısmi içme suyu ve kanalizasyon şebeke inşaatının temeli, düzenlenen törenle atıldı.
 • 01 Şubat 2016 19:37Başkan Albayrak'tan Muhtarlıklara ZiyaretBaşkan Albayrak'tan Muhtarlıklara ZiyaretTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Barbaros, Kumbağ, Karacakılavuz ve Banarlı mahalle muhtarlıklarını ziyaret etti.
 • 24 Ocak 2016 14:04Karacakılavuz El Dokumalarına Karacakılavuz El Dokumalarına "Özel" DokunuşGörüntü Dökümü: Down sendromlu Meral Özer'in kilim dokuma görüntüsü Kurs eğitmeni Çiğdem Tarar ile röportaj Meral Özer ile röportaj Karacakılavuz el dokumalarına "özel" dokunuş Tekirdağ'ın önemli kültürel simgelerinden Karacakılavuz el dokumalarını öğrenmek için kursa katılan down sendromlu Özer, ninelerinin mirasını gelecek nesillere aktarmak için kilim dokuyor Özer: "Güzel vakit geçiriyorum.
 • 24 Ocak 2016 12:51Karacakılavuz El Dokumalarına "Özel" DokunuşTekirdağ'ın önemli kültürel simgelerinden Karacakılavuz el dokumalarını öğrenmek için kursa katılan down sendromlu 36 yaşındaki Meral Özer, ninelerinin mirasını gelecek nesillere aktarmak için kilim dokuyor.
 • 10 Eylül 2015 11:30Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 04 Eylül 2015 11:19Tekirdağ'da Elektrik KesintisiTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı bakım onarım çalışmalarından dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 03 Eylül 2015 13:44Açık Hava Sineması Süleymanpaşa'da Mahalleleri GeziyorAçık Hava Sineması Süleymanpaşa'da Mahalleleri Geziyor1990’lı yıllara kadar toplumun en önemli eğlence aracı olan açık hava sineması, Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi sayesinde Süleymanpaşalı vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor.
 • 03 Eylül 2015 12:25Açık Hava Sineması Mahalleleri Geziyor 1990'lı yıllara kadar toplumun en önemli eğlence aracı olan açık hava sineması Süleymanpaşa Belediyesi'yle Süleymanpaşalı vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor.
 • 27 Ağustos 2015 18:55Süleymanpaşa Belediyesi Çiftçileri Yalnız BırakmadıSüleymanpaşa Belediyesi Çiftçileri Yalnız BırakmadıAyçiçeği ve Buğday alımlarının başlaması ile birlikte Yağlı Tohumlar kantarlarında ürünlerini satmak için bekleyen çiftçileri yalnız bırakmadı.
 • 27 Ağustos 2015 11:13Tekirdağ'dan Kısa KısaTekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa ilçesinde yürütülen yol yapım çalışmaları sürüyor.
 • 21 Temmuz 2015 12:19Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 14 Temmuz 2015 15:04Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 27 Haziran 2015 10:08Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine DikkatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
 • 26 Haziran 2015 11:03Gezginler Trakya'daGezginler Trakya'daTrakya Kalkınma Ajansı, Trakya Bölgesi’nin tanıtımı çalışmaları kapsamında bu kez Gezginler’i ağırlıyor.
 • 23 Haziran 2015 13:58Vali Salihoğlu'ndan, Karacakılavuz Mahallesi'ne ZiyaretTekirdağ Valisi Enver Salihoğlu eşi Sabiha Salihoğlu ile birlikte, Süleymanpaşa İlçesi Karacakılavuz Mahallesinde bulunan Karacakılavuz el dokumalarını yaşatmak ve tanıtmak amacıyla kurulan Küçük El Sanatları Kooperatifini ziyaret etti.
 • 27 Mayıs 2015 10:21Hisli Dokunuşlar" DefilesiTrakya Üniversitesi'nde "Hisli dokunuşlar" adlı defile düzenlendi.