SON DAKİKA KARACAÖREN HABERLERİ

Son Dakika Karacaören Haberleri

 • 13:45 Boyabat'ta Sivrisinekle Mücadele Çalışmaları Sinop'un Boyabat ilçesinde sivrisineklerle mücadele çalışmaları kapsamında çamurlu, nemli, sulak alanlar ve su kanalları ilaçlandı.
 • 14:53 Altındağ Belediyesi'nden Sağlıklı Çevre Vurgusu Altındağ Belediyesi'nden Sağlıklı Çevre Vurgusu Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "Çocuklar sağlıklı bir çevrede yetişmeli. Okul ortamının ve arkadaş ortamının çok iyi olması lazım. Bu doğrultuda gençlik merkezlerimiz çocuklara kucak açıyor" dedi.
 • 10:14 Altındağlı Beyler de Kültür Gezilerine Tiryaki Altındağ Belediyesi kadın eğitim kültür merkezi üyelerinin eşleri, Çanakkale gezisi sonrası Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’ye teşekkür etti.
 • 14:19 13 Yılda 280 Bin Tarım Arazisi Sulamaya Açıldı 13 Yılda 280 Bin Tarım Arazisi Sulamaya Açıldı Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, son 13 yılda Antalya’da 280 bin dekar tarım arazisini sulamaya açtıklarını söyledi.
 • 16:03 Sivas Valisi Barut, İmranlı İlçesini Ziyaret Etti Sivas Valisi Alim Barut, İmranlı ilçesinde çeşitli incelemelerde bulundu.
 • 12:17 Antalya'ya 36 Yeni Gölet Geliyor Devlet Su İşleri (DSİ) Antalya Bölge Müdürü Turkay Özgür, Antalya'da 36 gölet ve sulama işinin planlama ve projelendirme çalışmasının devam ettiğini bildirdi.
 • 11:02 DSİ'den Antalya'da 36 Yeni Gölet Çalışması DSİ'den Antalya'da 36 Yeni Gölet Çalışması Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürlüğü Antalya’da 36 tane yeni gölet planlaması ve projelendirme çalışması başlattı.
 • 10:07 Antalya İçmesuyu İsale Hattında 10 Bin Metre Tamamlandı Antalya İçmesuyu İsale Hattında 10 Bin Metre Tamamlandı Antalya’nın 2045 yılına kadar içmesuyu sorununu çözecek olan Karacaören 2 Barajı İsale hattının 10 bin 170 metresi tamamlandı.
 • 08:36 Antalya İçmesuyu İsale Hattında 10 000 Metre Tamamlandı Antalya'nın 2045 yılına kadar içmesuyu sorununu çözecek olan Karacaören 2 Barajı İsale hattının 10 170 metresi tamamlandı.
 • 14:41 Başkan Tiryaki Muhtarları Dinledi Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, eskiden köy statüsünde olan mahalle muhtarlarını makamında kabul etti.
 • 18:26 Burdurlu Üretici Borç Erteleme ve Destekleme İstedi Burdurlu Üretici Borç Erteleme ve Destekleme İstedi Burdurlu üretici borç erteleme ve destekleme istediBurdur'da bu yıl kuraklıktan zarar gören üreticiler, devlet desteği ve borç erteleme istedi.
 • 15:28 Çanakkale'de Elektrik Kesintisi Çanakkale'de bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın bazı yerleşim birimlerine elektrik verilemeyecek.
 • 12:25 Durbaba Satılmış'ın Engelli Motor Sevinci Durbaba Satılmış'ın Engelli Motor Sevinci Kars'ta olumsuz koşullar altında 7 kilometre uzaklıktaki Karacaören Köyü'ne akülü tekerlekli sandalye ile gidip- gelen 43 yaşındaki Durbaba Satılmış, İstanbul'dan hayırsever Ekrem Esmeray'ın hediye ettiği akülü fayton tipi engelli arabasına kavuşmanın sevincini yaşadığını söyledi.
 • 06:51 Kars-Durbaba Satılmış'ın Engelli Motor Sevinci Kars-Durbaba Satılmış'ın Engelli Motor Sevinci Kars'ta olumsuz koşullar altında 7 kilometre uzaklıktaki Karacaören Köyüne akülü tekerlekli sandalye ile gidip- gelen 43 yaşındaki Durbaba Satılmış, İstanbul Çekmeköy Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Ekrem Esmeray'ın hediye ettiği akülü engelli motoruna kavuştu.
 • 12:30 Alakır'da Hes'e Karşı Kesin Sonuç Alakır'da Hes'e Karşı Kesin Sonuç Alakır Vadisi, Antalya'nın Kumluca ilçesinde 60 kilometre uzunluğu, 15 kilometreye ulaşan genişliğiyle 90 bin hektar alana yayılıyor.
 • 11:31 Kültür Gezilerinin 10'uncu Yıl Maratonu Başladı Altındağ Belediyesi tarafından yıllardır düzenlenen kültür gezileri 2016 yılı yeni dönemi,Çanakkale ve Bursa gezileri ile başladı.
 • 09:54 DSİ Mesleki Eğitim Seminerleri Antalya'da Başladı DSİ Mesleki Eğitim Seminerleri Antalya'da Başladı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi tarafından 12-16 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenen “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışan Personele Yönelik Mesleki Eğitim Ve Eğiticilerin Eğitimi” seminerleri Antalya da başladı.
 • 15:19 Araban Ovasındaki Verimli Topraklar Kuraklıktan Çatlıyor Araban Ovasındaki Verimli Topraklar Kuraklıktan Çatlıyor Bölgenin tahıl ambarı Araban Ovası’nda yaşanan kuraklı nedeniyle toprakta derin yarıklar oluştu.
 • 14:17 Araban'da Kuraklık Endişesi Türkiye'nin kaliteli makarnalık sert buğdayının yetiştirildiği Araban Ovası'nda kuru tarım yapılan bölgelerindeki hububat ekili alanlarda her geçen gün etkisini arttıran kuraklık, çiftçileri endişelendiriyor.
 • 11:01 Yenipazar'ın Bir 'İncisi' Oldular Yenipazar'ın Bir 'İncisi' Oldular ‘Okul Bahçesi ve Okul Bahçesi-Kantin’ olmak üzere iki dalda düzenlenen ‘Okulum Bir İnci’ yarışmasında Bahçe-Kantin alanından Yenipazar birincisi olan Karacaören İlk-Ortaokulu önemli bir başarıya daha imza attı.
 • 12:25 Üniversiteli Gençler Gönül Aldı Üniversiteli Gençler Gönül Aldı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İsabeyli Yurdu tarafından düzenlenen organizasyonla Yenipazar ilçesine bağlı Karacaören Mahallesi’ni ziyaret eden üniversite öğrencileri yaşlıları evinde ziyaret edip gönüllerini alırken Karacaören İlk-Ortaokulunda okuyan öğrencileri de mutlu etti.
 • 16:40 Altındağ Belediyesi "Kapalı Semt Pazarları" İçin Düğmeye Bastı Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Yeni fikirler, yeni projeler ve yepyeni yatırımlar için zaman kaybetmeden çalışıyoruz.
 • 08:43 Özelleştirmelerden 66,9 Milyar Dolar Geldi Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB)'nın 2015 yılı Faaliyet Raporu tamamlandı.
 • 15:06 Pazar Buluşmaları Devam Ediyor Altındağ’da birlik ve beraberliğin sembolü haline gelen pazar kahvaltıları tüm hızıyla sürüyor.
 • 14:42 Özelleştirmeden 66,9 Milyar Dolar Geldi Özelleştirmeden 66,9 Milyar Dolar Geldi Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB)'nın 2015 yılı Faaliyet Raporu tamamlandı.
 • 12:31 Aksaray'da Fırtına Çatı Uçurdu Aksaray'da Fırtına Çatı Uçurdu Aksaray’da etkisini sürdüren fırtına hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
 • 19:38 Karacasulu Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Karacasulu Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Aydın’ın Karacasu İlçesinde yaşayan 63 yaşındaki Kıbrıs Gazisi Mustafa Tuna, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 16:21 Sandıklı'da "Bul, Yap, Keşfet" Projesi Sandıklı kaymakamlığı, ilçenin tarihi değerlerini anlatan resimlerin, boz yap resimleri şeklinde hazırladığı pazılları öğrencilere dağıtılıyor.
 • 12:27 İlk Kez Katıldıkları Turnuvada İkinci Oldular İlk Kez Katıldıkları Turnuvada İkinci Oldular Yenipazar ilçe tarihinde bir ilki başararak ilk kez Aydın Okul Sporları Yıldız Kızlar Dart Turnuvası’na katılarak il ikincisi olan Karacaören İlk-Ortaokulu Yenipazar’ın gururu olmayı başardı.
 • 12:52 Kumluca'daki En Yaşlı Sedir 2326 Yaşında Kumluca'daki En Yaşlı Sedir 2326 Yaşında Antalya'nın Kumluca İlçesi Dibek Tabiatı Koruma Alanı'nda bulunan ve yöre halkının 'ambar katran' olarak adlandırdığı sedir ağacının 2326 yaşında ve dünyada bilenen en yaşlı sediri olduğu bildirildi.
 • 09:42 Karacaören Barajı'nda Yüzde 21'lik Bölüm Tamamlandı Karacaören Barajı'nda Yüzde 21'lik Bölüm Tamamlandı Devlet Su İşleri (DSİ) Antalya Bölge Müdürü Turkay Özgür, beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Köksal Buğra Çelik, Şube Müdürleri ve kontrollük teşkilatı ile birlikte Antalya’nın 2045 yılına kadar içmesuyu problemini ortadan kaldıracak olan Karacaören 2 Barajı isale hattı inşaatında çalışmaları yerinde inceledi.
 • 10:03 DSİ'nin Kumluca Yatırımları Devam Ediyor DSİ'nin Kumluca Yatırımları Devam Ediyor Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Antalya’nın Kumluca İlçesine 2003-2016 yılları arasında 34 milyon 382 bin 495 TL yatırım yaptıklarını açıkladı.
 • 14:06 Kardeşini Hastaneye Yetiştirirken Ölümden Döndüler Kardeşini Hastaneye Yetiştirirken Ölümden Döndüler Niğde’nin Bor İlçesi’nde kolu kesilen kardeşini hastaneye yetiştirmeye çalışan sürücünün kullandığı otomobil takla attı.
 • 09:38 Öyk Kararları Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Manavgat, Fethiye, Karacaören 1 ve Karacaören 2 hidroelektrik santrallerinin satışını onayladı.
 • 14:35 Zonguldak Yaralı Uzman Çavuş, Şehit Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Zonguldak Yaralı Uzman Çavuş, Şehit Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Yaralı uzman çavuş, şehit uzman çavuşun mezarını ziyaret etti Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde, teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan Jandarma Uzman Çavuş 28 yaşındaki Erdem Yurt, aynı ilçede teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Göksal Cin'in mezarını ziyaret etti.
 • 13:59 Sur'da Yaralanan Uzman Çavuş, Aynı Yerde Şehit Olan Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Sur'da Yaralanan Uzman Çavuş, Aynı Yerde Şehit Olan Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin attığı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan 28 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt, yine Sur'da çıkan çatışmada şehit olan 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Göksal Cin'in mezarını ziyaret etti.
 • 13:39 Gazi Uzman Çavuş, Şehit Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Gazi Uzman Çavuş, Şehit Uzman Çavuşun Mezarını Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Sur ilçesinde, teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlaması sonucu sol gözünden yaralanan 1 çocuk babası Zonguldaklı Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt (28), aynı ilçede teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen 24 yaşındaki Uzman Çavuş Göksal Cin'in mezarını ziyaret etti.
 • 11:49 Sivas'ta 618 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sivas'ta 618 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sivas’ta etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ve ilçelerinde 618 köy yolu ile Sivas-Ordu karayolu bağlantısı kapandı.
 • 18:26 Altı İlde Elektrik Kesintisi Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerinde, 22 Şubat'ta elektrik kesintisine gidilecek.
 • 11:07 CHP'li Kök: Köprülü Kanyon ve Alakır Nehri'ne 8 Hes'in Yapılması Turizmi Bitirir CHP'li Kök: Köprülü Kanyon ve Alakır Nehri'ne 8 Hes'in Yapılması Turizmi Bitirir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Devrim Kök, Antalya'nın alternatif, eko, doğa ve su sporları turizminde kalbi olan Köprülü Kanyon Köprü Çayı ile Alakır Nehri üzerine 8 HES yapılmasının turizme zarar vereceğini söyledi.
 • 18:08 Onların Bulunduğu Yere Kanımın Bir Damlasını Bile Düşürmedim Onların Bulunduğu Yere Kanımın Bir Damlasını Bile Düşürmedim" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt ve ailesinden görüntüler Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt'un açıklaması "Onların bulunduğu yere kanımın bir damlasını bile düşürmedim" Diyarbakır'da yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yurt: "Teröristlerin hain saldırısı sonucu onların bulunduğu yere kanımın damlasını bile düşürmedim. Gözümün kanadığını hissettiğimde bile hemen elimle tuttum. Benim kanım toprağa düşer onların doğdukları yere düşemez" Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt (28), "Teröristlerin hain saldırısı sonucu onların bulunduğu yere kanımın damlasını bile düşürmedim. Gözümün kanadığını hissettiğimde bile hemen elimle tuttum. Benim kanım toprağa düşer onların doğdukları yere düşemez" dedi.
 • 17:53 Onların Bulunduğu Yere Kanımın Bir Damlasını Bile Düşürmedim" Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Erdem Yurt (28), "Teröristlerin hain saldırısı sonucu onların bulunduğu yere kanımın damlasını bile düşürmedim. Gözümün kanadığını hissettiğimde bile hemen elimle tuttum. Benim kanım toprağa düşer onların doğdukları yere düşemez" dedi.
 • 14:32 Isparta - 30 Yıllık Rüya Melikler Köprüsü'nün Yüzde 75'i Tamamlandı Isparta - 30 Yıllık Rüya Melikler Köprüsü'nün Yüzde 75'i Tamamlandı 30 yıllık rüya Melikler Köprüsü'nün yüzde 75'i tamamlandı Isparta'nın Sütçüler İlçesi'ni Antalya Dereboğazı yoluna bağlayacak olan 380 metre uzunluğundaki Melikler Köprüsü'nün yüzde 75'i tamamlandı.
 • 14:04 Zonguldak - Yaralı Uzman Çavuş: Bir Mermi ya da Bilye Bizi Yıldırmaz Zonguldak - Yaralı Uzman Çavuş: Bir Mermi ya da Bilye Bizi Yıldırmaz Yaralı Uzman Çavuş: Bir mermi ya da bilye bizi yıldırmaz Durmuş SEVİNDİK/ZONGULDAK, (DHA)- DİYARBAKIR'ın Sur İlçesi'nde geçen 30 Ocak'ta PKK'lı teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan Jandarma Uzman Çavuş 28 yaşındaki Erdem Yurt, tedavisinin ardından Zonguldak'ın Devrek İlçesi'ndeki baba evine geldi.
 • 11:53 Yaralı Uzman Çavuş: Bir Mermi ya da Bilye Bizi Yıldırmaz Yaralı Uzman Çavuş: Bir Mermi ya da Bilye Bizi Yıldırmaz Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde geçen 30 Ocak'ta PKK'lı teröristlerin attığı el yapımı bombanın patlamasıyla sol gözünden yaralanan Jandarma Uzman Çavuş 28 yaşındaki Erdem Yurt, tedavisinin ardından Zonguldak'ın Devrek İlçesi'ndeki baba evine geldi.
 • 17:15 Altındağlı Kadın Ressamların Sergisi Açıldı Karacaören Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nden tam 12 üye, eserlerini Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Sergi Salonu’nda sergileme fırsatı buldu.
 • 12:21 Muş'ta Terör Örgütüne Ait Mühimmat Ele Geçirildi Muş'ta Terör Örgütüne Ait Mühimmat Ele Geçirildi Muş’ta jandarma ekipleri, su kaynağına birleşik istinat duvarına oyulan bir delik içerisinde terör örgütüne ait silah ve mühimmat ele geçirdi.
 • 10:58 Muş'ta Terör Operasyonu Bulanık ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda, 3 uzun namlulu silah ve mühimmat ele geçildi.
 • 10:16 DSİ DSİ "İhale ve Tatbikat Semineri" Antalya'da Başladı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’İhale ve Tatbikat Eğitim Semineri’’ Antalya’da başladı.
 • 09:34 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Ceyhan, Kozan, Aladağ ve Feke ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.