SON DAKİKA KARKAMIŞ HABERLERİ

Son Dakika Karkamış Haberleri

17:49
Karkamış Konaklama Tesisi'ne Yönelik İddialar Gaziantep Valisi Ata: "Suriyeli misafirlerimizin gerek barınma merkezlerinde gerekse ilimiz dahilinde istismar ve mağdur edilmesine, haksız bir muameleyle karşılaşmalarına hiçbir zaman müsaade etmeyiz"
11:20
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin Beslenme Merkezi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, kent merkezi ile ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için özel beslenme merkezleri oluşturdu.
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin Beslenme Merkezi
10:39
Bu Kez Sokak Hayvanları İçin Görevdeler Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesine sahip Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, soğuk havalarda sokak hayvanlarına yem takviyesinde bulunuyor.
Bu Kez Sokak Hayvanları İçin Görevdeler
10:11
Koç Ortaokulu Kupaya Doymuyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için "özel beslenme noktaları" oluşturdu.
09:56
Büyükşehir'den Sokak Hayvanlarına Yiyecek Desteği Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan hayvanlar için "özel beslenme noktaları" oluşturdu.
17:58
Aşağı Fırat Havzası'nın Geleceği Konuşuldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL), "Aşağı Fırat Havzasının Canlandırılması ve Turizminin Artırılması Çalıştayı" düzenledi.
Aşağı Fırat Havzası'nın Geleceği Konuşuldu
17:24
Aşağı Fırat Havzasının Geleceği Konuşuldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL), "Aşağı Fırat Havzasının Canlandırılması ve Turizminin Artırılması Çalıştayı" düzenledi.
17:20
Aşağı Fırat Havzasının Geleceği Konuşuldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL), "Aşağı Fırat Havzasının Canlandırılması ve Turizminin Artırılması Çalıştayı" düzenledi.
14:48
Mavikent Konutları'na "Mavi Çarşı" Şahinbey Belediyesi tarafından Mavikent Konutları yanına yaptırılan Mavi Çarşı inşaatında son aşamaya gelindiği bildirildi.
11:39
Dilencilik Yapan Suriyeliler Kamplara Yerleştirildi Çeşitli kentlerde dilencilik yaptıkları belirlenen 827 Suriyeli, Gaziantep'teki barınma merkezlerine yerleştirildi AFAD Sözcüsü Eşkinat: "AFAD koordinasyonunda yapılan bu çalışmalar dünyanın her yerinden övgü alırken tek bir kişinin bile sokaklarda kalmasına, dilencilik gibi faaliyetlerle geçimini sağlamasına.
10:17
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerine dikkat çektiler.
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
16:09
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerini söyledi.
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
15:47
Sokak Köpeklerine Sahip Çıkılıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için "beslenme noktaları" oluşturdu.
Sokak Köpeklerine Sahip Çıkılıyor
13:50
Gaziantep'te Sokak Hayvanları İçin "Beslenme Nokları" Oluşturuldu Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı, merkez ve ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için "beslenme noktaları" oluşturdu.
13:00
Gaziantep'te Sokak Köpeklerine Beslenme Noktaları Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma Daire Başkanlığı tarafından kent merkezi ile ilçelerde sokakta yaşayan köpekler için beslenme noktaları oluşturuldu.
Gaziantep'te Sokak Köpeklerine Beslenme Noktaları
21:56
Başbakan Davutoğlu, Şanlıurfa'da Açıklaması "Biz her halükarda devlet olarak bunu (Çözüm Süreci'ni) sahiplendik ve yürüteceğiz, kim ne yaparsa yapsın yürüteceğiz.
17:53
Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Önal'dan Rumkale'ye İnceleme Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal ve beraberindeki bakanlık yetkilileri, Rumkale’de incelemelerde bulundu.
Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Önal'dan Rumkale'ye İnceleme
15:08
Karkamış Antik Kenti'nde Yeni Bulunan Eserler" Tanıtıldı Türkiye ile İtalya’nın ortak projesi olan Karkamış Antik Kent’i kazı ve restorasyon çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan eserler tanıtıldı.
Karkamış Antik Kenti'nde Yeni Bulunan Eserler' Tanıtıldı
13:51
Karkamış Antik Kenti'nde Yeni Bulunan Eserler Tanıtıldı Türkiye ile İtalya’nın ortak projesi olan Karkamış Antik Kent’i kazı ve restorasyon çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan eserler tanıtıldı.
13:48
Karkamış Antik Kenti'nde Bulunan Eserler Tanıtıldı Gaziantep'te Türkiye ile İtalya'nın ortak projesi olan Karkamış Antik Kenti kazı ve restorasyon çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan eserler tanıtıldı.
Karkamış Antik Kenti'nde Bulunan Eserler Tanıtıldı
13:01
Karkamış Antik Kenti'nde Çıkarılan Mozaikler Tanıtıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin: " Geleceğe iz bırakılması için geçmişi aydınlatan eserlere de sahip çıkılması gerekiyor.
10:00
Gaziantep Turizm Destinasyon Toplantısı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle, Gaziantep'in turizminin anlatılacağı "Gaziantep Destinasyon Toplantısı" düzenlenecek.
17:39
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan “sertifikalı tohum” dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti
17:04
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan "sertifikalı tohum" dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti
09:21
Şahin: Tarımda Avrupa Birinciyiz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez başlatılan "sertifikalı tohum desteği" kapsamında Karkamış ilçesinde kuraklıktan etkilenen 228 çiftçiye buğday tohumu dağıtımı yapıldı.
11:51
Türkiye'nin Müzeler Dolusu Kültür Hazinesi Yurtdışında Geçmişte Türkiye'nin farklı şehirlerden yurt dışına kaçırılan kültür hazinesi niteliğinde tarihi eserler, yabancı ülkelerin müzelerinde sergileniyor.
Türkiye'nin Müzeler Dolusu Kültür Hazinesi Yurtdışında
13:30
Zeugma Çingene Kızı Kent Logomuz Olsun" Önerisi Gaziantep Turizm Derneği Başkanı Akkaya: "Kanada’nın çınar yaprağı, Fransa’nın Eyfel Kulesi , Yunanistan’ın Pantheon'u gibi Gaziantep’in de Zeugma çingene kızı, tüm dinamiklerin ortak kullanacağı kent logosu olmalıdır"
Zeugma Çingene Kızı Kent Logomuz Olsun' Önerisi
13:57
Milletvekili Dal, Bakan Canikli ile Görüştü AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Öncüpınar Sınır Kapısı’nda yaşanan sıkıntıları iletmek üzere, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Milletvekili Dal, Bakan Canikli ile Görüştü
16:19
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından ilköğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen "Bi Dünya Bilim" adlı proje hayata geçti.
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek
12:33
Çocuklar Bilimle Tanışıyor Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından düzenlenen "Bi Dünya Bilim" projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri bilimin eğlenceli yüzüyle tanışacak.
15:39
Şahin, Turizm Yöneticilerini Bilgilendirdi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte bulunan yıldızlı otellerin ve seyahat acentelerin yöneticileri ile turizm toplantısı yaptı.
Şahin, Turizm Yöneticilerini Bilgilendirdi
14:32
Gaziantep'te Turizm Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte bulunan yıldızlı otellerin ve seyahat acentelerin yöneticileriyle turizm toplantısı yaptı.
22:41
Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü: 12 Sınır Yardım Merkezi'nden İnsani Yardım İhtiyaç Sahiplerine... Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü, Kobani bölgesine yönelik gerçekleştirilen insani yardım faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme açıklaması yayımladı.
22:26
Afad'dan Kobaniye Yardım Açıklaması Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Suriye’nin Kobani bölgesine yönelik gerçekleştirilen insani yardım faaliyetleriyle ilgili açıklama yaptı.
20:27
Türkiye'den Kobani'ye 634 Araçlık İnsani Yardım Türkiye, artan terör olayları nedeniyle zarar gören Kobani bölgesine şimdiye kadar toplam 634 araç insani yardım malzemesi ulaştırdı.
16:36
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı AK Parti Gaziantep İl Teşkilat Başkanı Fikret Murat Tural, beşinci olağan kongre ile ilgili ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptı.
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı
15:37
Suriye'nin Haritası Değişti Suriye'nin kuzeyindeki Kobani kentine IŞİD'in saldırısı devam ediyor. Şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgede Suriye haritası yeniden çizildi.
Suriye'nin Haritası Değişti
11:00
Nizip'te Jandarmadan Şekerli Uygulama Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde yol uygulaması yapan jandarmalar, durdurdukları araçlarda bulunanlara şeker ve çikolata ikram ederek bayramlarını kutladı.
Nizip'te Jandarmadan Şekerli Uygulama
17:41
Suriye Sınırında Askerler Bayramlaştı - Gaziantep/ Suriye sınırında askerler bayramlaştı- Sınır hattında görev yapan askerler, komutanları ile bayramlaştı- Gaziantep'in Karkamış ve Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde görevli askerler, kurban kesip dua ettilerGAZİANTEP/ŞANLIURFA (AA) - Suriye sınır hattında görev yapan askerler, komutanları ile bayramlaştı.
Suriye Sınırında Askerler Bayramlaştı - Gaziantep/
16:19
Suriye Sınırında Askerler Bayramlaştı Sınır hattında görev yapan askerler, komutanları ile bayramlaştı Gaziantep'in Karkamış ve Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde görevli askerler, kurban kesip dua ettiler.
23:21
ABD, Gaziantep ve Şanlıurfa'nın Karşısına Bomba Yağdırdı ABD ve koalisyon jetleri, Şanlıurfa'ya komşu Telabyad ve Gaziantep'in karşısındaki Cerablus'taki IŞİD hedeflerini havadan vurdu. Türk vatandaşları tedirgin anlar yaşadı.
ABD, Gaziantep ve Şanlıurfa'nın Karşısına Bomba Yağdırdı
23:11
Telabyad ve Cerablus'takı Işid Hedefleri Vuruldu Abd öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait jetler, Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'ne komşu Telabyad ve Gaziantep'in Karkamış İlçesi'nin karşısındaki Cerablus'taki IŞİD hedeflerini havadan vurdu.
Telabyad ve Cerablus'takı Işid Hedefleri Vuruldu
17:05
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması "Türkiye için IŞİD ne kadar gayrimeşru ise PYD PKK da o kadar gayrimeşru, yasa dışı ve uluslararası hukuka aykırı insanlık düşmanlarıdır.
15:12
Suriyeli Kürtler, Işid Zulmünü Anlatıyor Suriye’nin kuzeyin de PKK/PYD kontrolünde olan Kobani ilçesine terör örgütü IŞİD'in saldırması üzerine Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine gelen Suriyeli Kürtlerin sayısı her geçen saat artıyor.
Suriyeli Kürtler, Işid Zulmünü Anlatıyor
14:14
Karkamış'ta 2 Ton Antepfıstığı Çalındı Gaziantep'in Karkamış ilçesinde bir depodan 2 ton antepfıstığı çalındı.
Karkamış'ta 2 Ton Antepfıstığı Çalındı
13:35
Gaziantep'te Elektrik Kesintisi Şahinbey, Nizip, Karkamış ve İslahiye ilçelerinde 22 24 Eylül tarihlerinde elektrik kesintisi yapılacak.
11:54
IŞİD, Kürtlere Bela Oldu! IŞİD, bu kez Suriye'de Kobani'ye yönelik saldırılarını arttırdı. IŞİD ilerledikçe Kobani'den de Türkiye'ye kaçış başladı.
IŞİD, Kürtlere Bela Oldu!
17:08
Suriye Sınırında Çatışmalar Devam Ediyor, Yaralananlar Türkiye'ye Getiriliyor Şanlıurfa’nın Suriye sınırında bulunan Akçakale ve Suruç ilçelerinin karşısında meydana gelen çatışmalarda yaralananlar Akçakale Sınır Kapısından geçirilerek ilçedeki hastanelere kaldırılıyor.
14:36
Savaş Nedeniyle Sınırdaki Tren Seferleri Durduruldu Suriye’deki iç savaş nedeniyle Akçakale-Karkamış tren seferleri durduruldu.
07:42
Türkiye'nin Sınır Komşuları Değişti Suriye'de süren iç savaş ve IŞİD'in Irak'taki hızlı ilerleyişi sonrası Türkiye'nin güney sınır kapılarının karşısında farklı bayraklar dalgalanıyor.
Türkiye'nin Sınır Komşuları Değişti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:24:32. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARKAMIŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]