SON DAKİKA KARLIOVA HABERLERİ

Son Dakika Karlıova Haberleri

16:13
Karlıova'da Bir Yılda 72 Bin Kişi Muayene Oldu Bingöl'ün Karlıova ilçesinde bir yılda 72 bin 892 kişi devlet hastanesinde muayene oldu.
Karlıova'da Bir Yılda 72 Bin Kişi Muayene Oldu
15:48
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Gündeme İlişkin Değerlendirme Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, "Benzer olayların tekrar yaşanması tehlikesi ne yazık ki vardır.
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Gündeme İlişkin Değerlendirme
11:25
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı Bingöl'ün Karlıova Kaymakamlığı, Harmantape köyünde yaşayan diyaliz hastası 64 yaşındaki Zülküf Zorba'ya tedavisinin aksamaması için ilçe merkezinde ev tuttu.
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı
11:09
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı Bingöl'ün Karlıova Kaymakamlığı, Harmantape köyünde yaşayan diyaliz hastası 64 yaşındaki Zülküf Zorba'ya tedavisinin aksamaması için ilçe merkezinde ev tuttu.
Köyde Yaşayan Diyaliz Hastası İçin İlçede Ev Kiralandı
19:45
Karlıova'ya Muhtarlık Bürosu Bingöl'ün Karlıova ilçesinde 4 mahalle muhtarı için büro açıldı.
18:07
Kaymakam Yetkin'den Köy Ziyaretleri Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin, yolları ulaşıma açılan köyleri ziyaret etti.
11:42
Umke Bingöl Ekibi Hastaların İmdadına Koşuyor Bingöl’ün Yedisu ilçesine bağlı köyde mahsur kalan 57 yaşındaki kadın ve 11 aylık bir bebek, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) Bingöl birimi tarafından başlatılan 8 saatlik operasyonun ardından kurtarılarak, hastaneye ulaştırıldı.
Umke Bingöl Ekibi Hastaların İmdadına Koşuyor
18:33
CHP'li Bingöl, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Ayakkabılı Saldırıyı Kınadı CHP Karlıova İlçe Başkanı Sıddık Bingöl, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na yapılan ayakkabılı saldırıyı kınadı.
10:57
Solunum Cihazına Bağlı 85 Yaşındaki Adamın İmdadına Kaymakam Yetişti Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı Çiftlik köyünde yaşayan ve kar yağışı nedeniyle yolun kapanması, elektriklerin kesilmesi ve solunum cihazını çalıştıran jenaratör yakıtının bitmesi nedeniyle ölüm ile burun buruna gelen 85 yaşındaki solunum hastası Hüseyin Yalçın'ın imdadına Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin yetişti.
Solunum Cihazına Bağlı 85 Yaşındaki Adamın İmdadına Kaymakam Yetişti
10:24
Solunum Cihazına Bağlı Hastanın İmdadını Kaymakam Yetişti Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı Çiftlik köyünde,85 yaşındaki solunum hastası Hüseyin Yalçın'ın imdadına Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin yetişti.
Solunum Cihazına Bağlı Hastanın İmdadını Kaymakam Yetişti
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
20:04
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı nedeniyle Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı, Bingöl merkez ve Karlıova ile Diyarbakır'ın Hani ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
19:21
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı Yoğun kar yağışı nedeniyle, Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı.
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı
16:17
Hamile Kadını Hastaneye Taşıyan Ambulans Mahsur Kaldı Bingöl'ün Yedisu ilçesinde doğum sancıları başlayan hastayı sevk edildiği Bingöl'e ulaştırmaya çalışan ambulans, kar ve tipi nedeniyle yolda kaldı.
12:18
Muş'ta Kar Yağdı Muş’ta, üç gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle 230 köy yolu ulaşıma kapanırken, Muş-Karlıova, Muş-Erzurum, Muş-Bulanık ve Muş-Kulp karayolun da tipi ve fırtına nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Muş'ta Kar Yağdı
10:45
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu Erzurum Valiliği’nce kentte dün yaşanan kar, tipi ve fırtınanın bilançosu açıklandı.
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
22:29
Erzurum'da Kapanan Yollar Açıldı Erzurum'da tipi nedeniyle ulaşıma kapanan Aşkale-Bayburt karayolu Kop Geçidi ile Erzurum-Ağrı karayolu açıldı.
15:42
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil! Türkiye kar altında...İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; okullar tatil edildi. Ülke genelinde de birçok ilde okullar tatil.
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil!
14:37
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken yolların kapanmasına neden oldu.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı
13:44
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayıp bugün de devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken, birçok yol ulaşıma kapandı.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:06
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
05:30
Yurtta Kış Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
20:35
Gaziantep Merkezli "Yasa Dışı Dinleme" Operasyonu Soruşturma kapsamında Bingöl'ün Karlıova ilçesinde bir polis memuru gözaltına alındı.
19:10
Gaziantep'te İstihbaratçı Polislere Operasyon Gaziantep merkezli yapılan 'yasa dışı dinleme' operasyonu kapsamında Bingöl'ün Karlıova ilçesinde H.C. isimli polis memuru gözaltına alındı.
14:04
Muş'ta Kar Yağışı Muş’ta dün gece başlayan kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.
Muş'ta Kar Yağışı
16:27
Karlıova Belediyesinden Logo Yarışması Bingöl Belediyesiyle aynı logoyu kullanan Karlıova Belediyesi ödüllü logo yarışması düzenledi.
03:47
Dahilde ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri Yetkilerinde Değişiklik Dahilde ve hariçte işleme izin belgelerine ilişkin bazı yetkiler, İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinden alınarak, Ekonomi Bakanlığı Bölge Müdürlüklerine devredildi.
16:27
Devlet Desteğiyle 20 Yıl Sonra İkiz Bebek Sahibi Oldular Devlet desteğiyle 20 yıl sonra ikiz bebek sahibi oldular- Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yaşayan ve 20 yıldır bebek sahibi olamayan Harmancı çiftinin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Acıbadem Sağlık Grubu iş birliğiyle başlatılan Tüp Bebek Projesi sayesinde ikiz bebekleri dünyaya geldi- Bebeklerden birine aileye desteklerini esirgemeyen eski Karlıova Kaymakamı Selim Çomaklı'nın adı verildi- Baba Harmancı: "Yıllardır evlat hasretiyle yaşıyor imkanımız olmadığı için tedaviyi
Devlet Desteğiyle 20 Yıl Sonra İkiz Bebek Sahibi Oldular
16:07
Devlet Desteğiyle 20 Yıl Sonra İkiz Bebek Sahibi Oldular Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yaşayan ve 20 yıldır bebek sahibi olamayan Harmancı çiftinin, devletin desteklediği Tüp Bebek Projesi sayesinde ikiz bebekleri oldu.
10:58
Ak Partili Işık'tan Hızlı Tren Açıklaması Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Faruk Işık, Muş’a hızlı tren hattının gelmesi ve acemi birliğinin kurulması ile ilgili açıklama yaptı.
Ak Partili Işık'tan Hızlı Tren Açıklaması
18:23
Karlıova'ya Dev Giyim Yardımı Karlıova Kaymakamlığı'nın girişimleri sonucu bir iş adamının bağışladığı 10 bin parça giyim malzemesi ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.
Karlıova'ya Dev Giyim Yardımı
17:21
Karlıova'ya Öğretmen Evi Müjdesi Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin, ilçede öğretmen evi yapılacağını müjdeledi.
14:47
Karlıova'da Maddi Hasarlı Trafik Kazası Bingöl’ün Karlıova ilçesinde bir TIR ile otomobil, yoğun kar yağışı sonrası oluşan buzlanma nedeniyle çarpıştı.
21:02
"Karaağaç'taki Taşkınları Önlemek İçin Çalışma Başlattık" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Karaağaç bölgesini kurtarmak maksadıyla şu anda bir tahliye ve drenaj kanalı inşa etmeye karar verdik." dedi.
'Karaağaç'taki Taşkınları Önlemek İçin Çalışma Başlattık'
20:18
"Karaağaç Bölgesini Kurtarmak İçin Tahliye Kararı Aldık" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Karaağaç bölgesini kurtarmak maksadıyla şu anda bir tahliye ve drenaj kanalı inşa etmeye karar verdik." dedi.
16:03
Karlıova'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı Bingöl'ün Karlıova ilçesindeki trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
10:02
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
18:57
Yavuz Bingöl Yeniden Seçildi Hüda Par Karlıova ilçe kongresi Hür Dava Partisi (Hüda Par) Karlıova İlçe Başkanlığına Yavuz Bingöl yeniden seçildi.
Yavuz Bingöl Yeniden Seçildi
11:33
Hasarlı Köprü Yeniden Yapıldı Bingöl’ün Karlıova ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan ve bir müddet sonra hasar görerek kullanılamaz hale gelen köprü, onarılarak trafiğe açıldı.
Hasarlı Köprü Yeniden Yapıldı
15:45
Karlıova'da Kar Yağışı Bingöl'ün Karlıova ilçesinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
14:38
Çiğdem Öğretmen, 321 Öğrencisine Kışlık Giysi Temin Etti Bingöl'ün Karlıova İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda Tekonoljileri Okulu'nda öğretmenlik yapan Kocaelili Çiğdem Göktaş Aksöz, zorlu kış şartlarına rağmen yazlık giysi ve ayakkabılarla okula gelen 321 öğrencisine, bir işadamı arkadaşının yardımıyla kışlık giysi ve ayakkabı yardımı yapılmasını sağladı.
Çiğdem Öğretmen, 321 Öğrencisine Kışlık Giysi Temin Etti
14:03
Çiğdem Öğretmen, 321 Öğrencisine Kışlık Giysi Temin Etti Bingöl'ün Karlıova ilçesinde öğretmenlik yapan 32 yaşındaki Çiğdem Göktaş Aksöz, 321 öğrencisine, giysi ve ayakkabı yardımı yapılmasını sağladı.
Çiğdem Öğretmen, 321 Öğrencisine Kışlık Giysi Temin Etti
13:39
Cenazesi IŞİD'in Elinde Olan Oğlu İçin Taziye Çadırı Kurdu Bingöl'ün Karlıova İlçesi HDP İlçe Eş Başkanı Selim Yıldırım, Kobani'de öldürülen ve cenazesi IŞİD'in elinde olduğu belirtilen oğlu için,taziye çadırı kurdu.
Cenazesi IŞİD'in Elinde Olan Oğlu İçin Taziye Çadırı Kurdu
15:06
Hüda-Par'dan İddia Jandarma, PKK'lı Gruba Müdahale Etmedi Bingöl'ün Karlıova İlçesi'nde Hür Dava Partisi (Hüda-Par) üyesi Cengiz Tiryaki'yi öldüren PKK'lı grubun jandarma ekipleri tarafından görüldüğü, ancak tuzak-mayın olabileceği olasılığı nedeniyle gruba müdahale etmediği iddia edildi.
Hüda-Par'dan İddia Jandarma, PKK'lı Gruba Müdahale Etmedi
13:22
Hüda-Par: Jandarma, PKK'lı Gruba Müdahale Etmedi Bingöl'de Hüda-Par üyesi Cengiz Tiryaki'yi öldüren PKK'lı grubun jandarma ekipleri tarafından görüldüğü, ancak gruba müdahale etmediği iddia edildi.
Hüda-Par: Jandarma, PKK'lı Gruba Müdahale Etmedi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:38:19. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARLIOVA HABERLERİ
[Hata Bildir]