SON DAKİKA KAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kaş Haberleri

20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
08:33
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; yurt geneli yeni haftaya yağışla başlıyor.
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var
15:28
Bursalı Tiyatrocu Atatürk'ü Canlandırmak İstiyor Bursa’da Atatürk’e benzerliğiyle tanınan tiyatrocu Ali Kovaç’ın en büyük hedefi Atatürk’ün hayatını oynamak.
Bursalı Tiyatrocu Atatürk'ü Canlandırmak İstiyor
13:22
Okul Birincileri ve Ailelerine 5 Yıldızlı Tatil Antalya'da 430 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı Türkiye'de ilk defa gerçekleştirilen proje kapsamında Antalya'da 719 okul birincisi, ailesiyle 5 yıldızlı otelde tatil hediye edildi.
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
23:28
Bodrum- Kaş Arasında Denizde Fırtına Uyarısı Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Bodrum-Kaş arasında denizde, fırtına beklendiği bildirildi.
Bodrum- Kaş Arasında Denizde Fırtına Uyarısı
08:36
Meteorolojiden Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Bodrum ve Kaş'ta kuvvetli rüzgar bekleniyor.
Meteorolojiden Kuvvetli Rüzgar Uyarısı
18:55
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
18:10
"Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız" TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Antalya bölgesinde fırtına ve selden zarar gören üreticilerin yarasını sarmak için hükumet nezdinde girişimlerde bulunacaklarını söyledi.
'Üreticilerin Yarasını Sarmaya Çalışacağız'
13:14
Dövülerek Öldürülen Mahir Çetin'in Davası Başladı Antalya'nın Kaş ilçesinde geçen 3 Eylül günü Mahir Çetin'i linç edilerek öldürmekle suçlanan 1'i tutuklu 7 sanık ilk kez hakim karşısına çıktı.
Dövülerek Öldürülen Mahir Çetin'in Davası Başladı
12:54
Antalya Demre Sel Suları Yolu Çökertti Antalya'nın Demre ilçesinde fırtına ve yağmurun ardından, ilçeyi 3 mahalleye bağlayan yolda çökme meydana geldi.
Antalya Demre Sel Suları Yolu Çökertti
11:39
Sel Suları Yolu Çökertti Antalya'nın Demre İlçesi'nde fırtına ve yağmurun ardından, ilçeyi 3 mahalleye bağlayan yolda çökme meydana geldi.
Sel Suları Yolu Çökertti
17:29
Patara Kültür ve Turizm Tanıtma Derneği Stuttgart Turizm Fuarı'nda Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen ve Dünyanın en büyük tatil ve turizm fuarı olarak kabul edilen CMT Turizm Fuarı’na Patara Kültür ve Turizm Tanıtma Derneği de katıldı.
22:41
Sarıkamış'ta Su Sıkıntısı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 2015'in yeni Türkiye'sine yakışmayan su sorunu duyanları hayrete düşürüyor.
Sarıkamış'ta Su Sıkıntısı
14:11
Tzob: "Fındık Fiyatı Doğu Karadenizli Üreticiye Yaramadı" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, fındık fiyatlarındaki artışın Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki üreticilere yaradığını, ancak Doğu Karadeniz’deki üreticilerin bu fırsattan gereği gibi yararlanamadığını belirtti.
Tzob: 'Fındık Fiyatı Doğu Karadenizli Üreticiye Yaramadı'
16:41
Çiftçi Derneğine Kumar Baskını Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Kınık ve Çevre Köyleri Çiftçileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğine kumar oynatıldığı gerekçesiyle Jandarma operasyon düzenlendi.
Çiftçi Derneğine Kumar Baskını
14:27
30 Dakikada Ameliyatsız Güzellik Ameliyatsız yüz ve boyun germe işlemlerinde kullanılan Ultraterapi, herhangi bir cerrahi uygulama yapılmadan sadece cihazın ses dalgalarıyla cilt alt dokusuna ulaşıyor.
30 Dakikada Ameliyatsız Güzellik
16:50
Baykal: "Ön Seçimin Bir Kaçınılmaz Gereklilik Olduğu Kanısındayım" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekilleri Deniz Baykal, Yıldıray Sapan, Arif Bulut, İl Başkanı Cavit Arı ile partililer, mazbatasını alan yeni CHP Serik İlçe Başkanı Mehmet Ali Karacan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Baykal: 'Ön Seçimin Bir Kaçınılmaz Gereklilik Olduğu Kanısındayım'
14:49
Antalya- Kadriye Karaca Cinayetinin Şüphelisi Komşu Tutuklandı Kadriye Karaca cinayetinin şüphelisi komşu tutuklandı ANTALYA'nın Demre İlçesi'nde evinde boğazı kesilerek öldürülen 49 yaşındaki Kadriye Karaca cinayetiyle ilgili aynı apartmanda oturan ve daha önce gözaltına alınıp serbest bırakılan 25 yaşındaki Mahir K., tutuklandı.
Antalya- Kadriye Karaca Cinayetinin Şüphelisi Komşu Tutuklandı
14:17
Kadriye Karaca Cinayetinin Şüphelisi Komşu Tutuklandı Antalya'nın Demre İlçesi'nde evinde boğazı kesilerek öldürülen 49 yaşındaki Kadriye Karaca cinayetiyle ilgili aynı apartmanda oturan ve daha önce gözaltına alınıp serbest bırakılan 25 yaşındaki Mahir K., tutuklandı.
Kadriye Karaca Cinayetinin Şüphelisi Komşu Tutuklandı
13:52
Antalya Deniz Baykal: Önseçim Kaçınılmaz Gereklilik Deniz Baykal: Önseçim kaçınılmaz gereklilik CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Önseçimin kaçınılmaz bir gereklilik olduğu kanısındayım. Ama hakim gözetiminde resmi önseçim yapılmalı" dedi.
Antalya Deniz Baykal: Önseçim Kaçınılmaz Gereklilik
19:21
Dünyanın En Büyük Turizm Fuarı Stuttgart'ta Açıldı Dünyanın en büyük tatil ve turizm fuarı olarak kabul edilen Karavan-Motor-Turizm Fuarı, Stuttgart'ta açıldı.
Dünyanın En Büyük Turizm Fuarı Stuttgart'ta Açıldı
17:29
Selfie Modası Estetik Operasyona İlgiyi Arttırdı Selfie artık hayatımızın bir parçası. Hemen hemen herkes günde en az bir tane selfie çekiyor. Peki selfienin hayatımıza girmesiyle birlikte estetik cerrahların kapısının daha sık çalınmaya başladığını biliyor muydunuz?
Selfie Modası Estetik Operasyona İlgiyi Arttırdı
13:38
357 Sanıklı 'Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası' Ertelendi İzmir'de 357 tutuksuz sanığın yargılandığı 'gizli bilgi ve belge bulundurma' davasına beşinci günde de devam edildi.
357 Sanıklı 'Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası' Ertelendi
10:44
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, sera ve narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Antalya Sebzeye Don ve Sel Zammı
10:41
Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı Demre ve Kaş'ta İnceleme Yaptı Antalya genelinde yaşanan şiddetli yağmur ve fırtına sonrası ilçe ziyaretlerini sürdüren Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Demre ve Kaş ilçelerine geldi.
Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı Demre ve Kaş'ta İnceleme Yaptı
10:08
AK Parti İl Başkanı Sümer Demre ve Kaş'ı Ziyaret Etti AK Parti Antalya Başkanı Rıza Sümer, kuvvetli yağış ve fırtınanın etkilediği Demre ve Kaş ilçelerini ziyaret etti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:26
"Kocamın Bana Aşık Oluşuna Aşık Oldum" Kendine has, şık giyim tarzı ile her daim konuşulan Işıl Reçber, çok yakın zamanda sürpriz projeler ile ekranlarda olacağının ipuçlarını vererek MAG okuyucuları için samimi açıklamalarda bulundu.
'Kocamın Bana Aşık Oluşuna Aşık Oldum'
16:58
Sebzeye Don ve Sel Zammı Antalya'da geçen haftaki don olayları ve hemen ardından gelen şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle oluşan sel, hem örtüaltı üretimi hem de narenciye bahçelerinde büyük zarara yol açtı.
Sebzeye Don ve Sel Zammı
10:59
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Antalya'nın bazı ilçelerinde yağış ve fırtına nedeniyle sera ve tarım arazileri zarar gören çiftçileri telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bakan Eker'den Antalyalı Çiftçilere Geçmiş Olsun Telefonu
08:34
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:35
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları Antalya'da önceki akşamdan dün öğle saatlerine kadar etkili olan fırtına ve kuvvetli yağışın ardından kent genelinde temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı.
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları
16:31
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Fırtına ve kuvvetli yağışın etkisinin azalmasıyla Antalya'da temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı Meteoroloji verilerine göre dün saat 08.00 ile bugün saat 08.00 arasında en çok yağışı Kaş ilçesi aldı Kaş ilçesinde selin etkisiyle Çerçiler Mahallesi'nde yolun bir bölümünün çökmesi sonucu hasar oluştu Kumluca'daki Alakır Çayı üzerinde bulunan Alakır Barajı'nda doluluk oranı yüzde 98,8'e ulaştı, baraj suları bentlerin üzerinden taşmaya başladı.
13:27
Kaş'ta Evleri Su Bastı, Araçlar Moloz Altında Kaldı Antalya'nın Kaş ilçesinde etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle evler çamur deryasına dönerken, otomobiller de moloz yığınlarının altında kaldı.
Kaş'ta Evleri Su Bastı, Araçlar Moloz Altında Kaldı
12:59
Kaş'ta Arabalar Kayaların Altında Kaldı Antalya'nın Kaş ilçesinde iki gündür aralıksız devam eden yağmur ve fırtına sebebi ile yollar sel sularının getirdiği toprak ve kayalardan kapandı.
12:00
Soğuk Hava Kaş ve Kirpikleri Bile Dondurdu Ardahan'da soğuk hava kaş ve kirpikleri bile dondurdu Ardahan'da soğuk hava yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Soğuk Hava Kaş ve Kirpikleri Bile Dondurdu
11:53
Ardahan'da Soğuk Hava Kaş ve Kirpikleri Bile Dondurdu Ardahan'da soğuk hava yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Ardahan'da Soğuk Hava Kaş ve Kirpikleri Bile Dondurdu
11:06
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı Antalya’da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Aşırı Yağış ve Şiddetli Rüzgar Yolları Kapadı
10:27
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, dev dalgalar yüzünden yollar da kapandı.
Saatteki Hızı 145 Kilometreye Ulaşan Fırtına Yolları Kapadı
10:00
Belediye Cenaze Defin ve Nakil Hizmetleri İçin 65 Araç Aldı Bütünşehir Yasasıyla artık 19 ilçeye hizmet verecek olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü, filosunu yeni aldığı araçlarla güçlendirdi.
Belediye Cenaze Defin ve Nakil Hizmetleri İçin 65 Araç Aldı
08:45
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
21:55
Antalya'da Eğitime Fırtına Engeli Fırtına ve kuvvetli yağışın etkili olduğu Antalya'da, Kumluca'nın ardından Demre ve Kaş ilçelerinde de eğitime bir gün ara verildi.
21:05
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Hayatı Felç Etti Fırtına ve yağmurun etkili olduğu Antalya'da, Kumluca ilçesinin ardından 3 ilçede daha okulların tatil edildiği açıklandı.
20:58
Demre'de Okullara Bir Gün Daha Tatil Antalya'nın Demre ilçesinde meydana gelen şiddetli sağanak ve fırtına sebebiyle okulların tatili bir gün daha uzatıldı.
Demre'de Okullara Bir Gün Daha Tatil
19:38
Demre'de Fırtına ve Sağanak Yağış ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Demre ilçesinde etkili olan fırtına ve sağanak yağış nedeniyle ağaçlar devrildi, seralar sular altında kaldı.
Demre'de Fırtına ve Sağanak Yağış
19:00
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Antalya'da kuvvetli yağış ve fırtına, kent merkezi kadar ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi- Kuvvetli yağışın en çok etkili olduğu Döşemealtı ilçesinde metrekareye 342,5 kilogram yağış düştü- İstanbul'dan gelen ve Gazipaşa Havalimanı'na inmesi gereken bir yolcu uçağı, kuvvetli rüzgar nedeniyle Antalya'ya iniş yaptı- Döşemealtı ilçesindeki bir camide yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın söndürüldü Kuvvetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Antalya'da
Döşemealtı İlçesinde Metrekareye 342,5 Kilogram Yağış Düştü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:25. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]