20:5000
SON DAKİKA KAYSERİ HABERLERİ

Son Dakika Kayseri Haberleri

  Kayseri'de Atatürk İmzalı Dövme Sırası

  Kayseri'de Atatürk İmzalı Dövme Sırası

  Kasseria Alış Veriş Merkezi'nde faaliyet gösteren Kayseri'nin tek sertifikalı dövmecisi Hakan Demirci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirdikleri ücretsiz Mustafa Kemal Atatürk imzası kampanyasına gençlerin ilgisinden dolayı memnun olduğunu söyledi. (Bugün 17:25)

   

  Kayseri Mobilya Fuarı Açıldı

  Kayseri Mobilya Fuarı Açıldı

  Kayseri Mobilya Fuarı (KMOB) Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı. (Bugün 17:24)

   

  Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Büyükşehirler Artık Tarımda da Büyük

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, sanayide, hizmetler, inşaat sektöründe olduğu gibi artık tarımda da ağırlığın büyükşehirlerde olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'de üretilen buğdayın yüzde 58.6'sı, arpanın yüzde 53.5'i, mısırın yüzde 84.9'u, domatesin yüzde 76.1'i, patatesin yüzde 46.8'i, kuru soğanın yüzde 63.8'i, nohudun yüzde 50.1'i, tütünün yüzde 80.7'si büyükşehirlerde üretiliyor" dedi. (Bugün 17:15)

   

  Çocuk Hastanesi'nde '23 Nisan' Kutlandı

  Çocuk Hastanesi'nde '23 Nisan' Kutlandı

  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi'nde 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenlendi. (Bugün 17:05)

   

  Disk-Gıda-İş Sendikasın'dan 23 Nisan Eylemi

  Disk-Gıda-İş Sendikasın'dan 23 Nisan Eylemi

  Kayseri Meydanı’nda Disk-Gıda-İş Sendikası’ndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın’da eylem.Kayseri Meydanı’nda düzenlenen eylemde Disk-Gıda-İş adına konuşan Yakup Aslandoğan “Yarınlara güvenle bakamama durumu içerisinde, biz de DİSK’e bağlı Gıda-İş Sendikası olarak Kayseri’nin ve Türkiye’nin önemli markalarından olan Köytür’de 105 işçinin 101’ni Disk Gıda İş Sendikası’na üye yapmış bulunuyoruz. (Bugün 17:05)

   

  Kayseri Mobilya Fuarı'nda 25 Malezyalı Firma

  Kayseri Mobilya Fuarı'nda 25 Malezyalı Firma

  Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası'nın sağladıkları destek ve işbirlikleri ile Kayseri Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleştirilen fuarın açılış kurdelesini Vali Orhan Düzgün, AK Parti il Başkanı Ömer Dengiz, ERÜ Rektör Vekili Prof.Dr. Hasan Yetim, Kayseri Sanayi Odası başkanı Mustafa Boydak, Mısır'ın Kahire Ticaret Odası başkanı Akram El (Bugün 17:04)

   

  4. Kayseri Mobilya Fuarı Açıldı

  Fuara, İsrail ve Yunanistan'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 44 ülkeden iş adamları ve alım heyetleri katılıyor. (Bugün 17:01)

   

  İki Yaşlının Tesbih Yüzünden Bastonlu Kavgası

  İki Yaşlının Tesbih Yüzünden Bastonlu Kavgası

  Kayseri'de 82 yaşındaki Kemal Alevci ile 75 yaşındaki Ali Aksu, tesbih satışı yüzünden kavga edip, baston ve koltuk değneğiyle birbirini aralayıp hastanelik oldular. (Bugün 16:59)

   

  İşçi Çocuklarından 23 Nisan Eylemi

  Kayseri'de Disk-Gıda İş'in düzenlediği etkinlikte babalarının sendikalı olmasını ve hak ettikleri ücretlerin ödenmesini isteyen minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı babaları için eylem yaparak kutladı. (Bugün 16:58)

   

  Vali Düzgün'ün Eşi Şehit Ailesini Ziyaret Etti

  Vali Orhan Düzgün’ün eşi Gül Düzgün, şehit polis memuru Hacıbey Kaya’nın Sarıoğlan ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti. (Bugün 16:44)

   

  Dedelerin Bastonlu 'Tespih' Kavgası

  Dedelerin Bastonlu 'Tespih' Kavgası

  Kayseri’de tespih yüzünden kavga eden biri 75, diğeri 82 yaşında iki kişi hastanelik oldu. (Bugün 16:37)

   

  Tzob'dan Büyükşehir Başkanlarına "Tarımı Unutmayın" Çağrısı

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yeni seçilen büyükşehir belediye başkanlarına, karar alırken tarımsal üretimi de dikkate almaları çağrısında bulundu. (Bugün 16:36)

   

  Kayseri'de 23 Nisan Coşkusu

  Kayseri'de 23 Nisan Coşkusu

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 94. yıl dönümü, Kayseri’de düzenlenen törenlerle kutlandı. (Bugün 16:34)

   

  Kayseri'de CHP'den Alternatif Bayram Kutlaması

  Kayseri'de CHP'den Alternatif Bayram Kutlaması

  Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen CHP'liler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için alternatif kutlama programı düzenledi. (Bugün 16:28)

   

  Bir Babanın Mahkeme Kararına İsyanı

  Bir Babanın Mahkeme Kararına İsyanı

  Kayseri’de eşiyle boşanma davası devam eden 38 yaşındaki Mahmut Aseldöktü, çocuğunun kendisine verilmemesine, “23 Nisan’ı benim çocuğumun da yaşamasını istiyorum” diyerek isyan etti. (Bugün 16:22)

   

 

Manşet Haberleri