04:3500
SON DAKİKA KAZAKİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Kazakistan Haberleri

  Volkan Demirel: Tıpa Takar Yine Oynarım

  Volkan Demirel: Tıpa Takar Yine Oynarım

  Fenerbahçe file bekçisi Volkan Demirel, İsmail Kartal'ın "İstersen bu hafta dinlen" teklifini kabul etmedi, "Gerekirse kulaklarıma tıpa takar öyle oynarım." dedi. (Dün 12:55)

   

  En Çok Rusya'ya İşçi Gönderiyoruz

  En Çok Rusya'ya İşçi Gönderiyoruz

  İŞKUR verilerine göre, yılın 10 ayında kurum aracılığıyla 7 bin 652 kişinin işe yerleştirildiği Rusya, en çok işçi gönderilen ülke oldu Son 3 yıldır işçilerin gönderildiği ülkelerde başı çeken Irak'ta işe yerleştirilen kişi sayısı ise yarı yarıya azaldı. (Dün 11:33)

   

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü. (Dün 09:38)

   

  Volkan Demirel Formayı Bırakmıyor

  Volkan Demirel Formayı Bırakmıyor

  Volkan Demirel, milli maçta yaşanan olaylardan sonra Bursa karşısında dinlendirileceği yönündeki söylentilere sert karşılık verdi. (Dün 08:46)

   

  Ukrayna'da Stalin Döneminde Açlıktan Ölenler Anılıyor

  Ukrayna'da, 1932-9133 yıllarında Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB) döneminde Stalin’in politikası yüzünden açlıktan ölen milyonlarca kişi anılıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Nazilli'de 'Kırım'da Türk Varlığı ve Tarihi' Konuşuldu

  Nazilli'de "Kırım'da Türk Varlığı ve Tarihi" Konuşuldu

  Nazilli Türk Ocağı, belediye tiyatro salonunda ‘Kırım’da Türk varlığı ve Kırım Tarihi’ konulu konferans düzenledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bursa'da Kaleyi Mert Koruyabilir

  Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Volkan Demirel'i Bursa'da yedek bırakabilir. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Misafir Öğrenciler Mini Dünya Kupasında

  Misafir Öğrenciler Mini Dünya Kupasında

  Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği “Yunus Emre Sevgi ve Kardeşlik Futbol Turnuvası” düzenlendiAtatürk Meslek Lisesi Spor Sahası’nda gerçekleştirilen turnuva, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Eğitimciler Birliği Sendikası, Seyitgazi Belediyesi ve Eskişehir İHH sponsorluğunda 25 ülkenin katılımıyla gerçekleşti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Selçuk Dereli -Bomba- Hakemlerin Kucağında Bırakıldı

  Selçuk Dereli -Bomba- Hakemlerin Kucağında Bırakıldı

  FIFA Kokartlı eski hakemlerden Selçuk Dereli, MHK'nin yeni FIFA listesinden, Volkan Demirel'in sahayı terk etmesine bir çok önemli konuda önemli açıklamalar yaptı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 04:35:06. #1.12#