04:1100
SON DAKİKA KAZAN HABERLERİ

Son Dakika Kazan Haberleri

   

  Gül, Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'nda Konuştu

  Onbirinci Cumhurbaşkanı Gül: :Ortadoğu’da kalıcı barış için çok enerji harcandı” "Terörün ilerlemesinde durum daha ciddileşmiştir" (Dün 23:14)

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Eğer herkes Kıbrıs etrafındaki doğal kaynakların Kıbrıs'ın bütününe ait olduğu konusuna mutabık kalır ve ortak bir vizyonla eylem planıyla bu enerjiyi barış yönünde kullanırsa herkes kazanır" "Gelin Irak'ı el birliğiyle bir kriz ülkesi olmaktan çıkarıp, yükselen bir ekonomi haline dönüştürelim. Sizler içeriden bunun çabasını sergileyin, bizler size dışarıdan destek verelim. Irak terörle anılmasın. (Dün 14:03)

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Galatasaray Liv Hospital ve Fenerbahçe Ülker galip gelirken, Anadolu Efes Unics Kazan'a mağlup oldu Barcelona, Olympiakos ve CSKA Moskova gruplarında yenilgisiz liderliğini sürdürdü. (Dün 13:07)

   

  Kazan'da Otomobil Ağaca Çarptı: 1 Yaralı

  Kazan'da Otomobil Ağaca Çarptı: 1 Yaralı

  Kazan ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direği ve ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ulaştırma Bakanı Elvan'dan 3. Havalimanı'na İlişkin Açıklama

  Ulaştırma Bakanı Elvan'dan 3. Havalimanı'na İlişkin Açıklama

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 3. Havalimanı ile ilgili son günlerdeki geniş spekülasyonları değerlendirerek, "Yer teslimi başka bir spekülatif konu olarak gündeme getirildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Idc Akıllı Çözümler Konferansı

  Idc Akıllı Çözümler Konferansı

  AA Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü Şıvka: "AA'nın Android ve IOS platformlarında çalışan mobil uygulamaları yenilendi" "Mobil uygulamalarımızı doğru haberi takip etme noktasında kullanmanızı tavsiye ederim, mutlaka indirin www.aa.com.tr'de içerik olarak ne varsa burada yayımlıyoruz" "Sosyal. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Antalya'da Fabrikada Meydana Gelen Patlama

  Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı: "Kazaya müdahale çalışmaları sağlık, emniyet ve organize sanayi bölgesi ekipleriyle AFAD koordinasyonunda sürdürülüyor" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Oğlunun Nişanında Kalp Krizi Geçirip Öldü

  Ankara'dan oğlunun nişanı için Düzce'ye giden kişi, tören bitiminde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  4 İlde Elektrik Kesintisi

  4 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında İstanbul, Ankara, Bartın ve Karabük'te 19 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Elektrik Kesintisi

  Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de 18 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker galip gelirken, Galatasaray Liv Hospital Olympiakos'ya mağlup oldu Barcelona, Olympiakos ve CSKA Moskova gruplarında yenilgisiz liderliğini sürdürdü. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Haftanın Mvp'si Goudelock

  Fenerbahçe Ülker'in ABD'li şutörü Andrew Goudelock, THY Avrupa Ligi'nin beşinci haftasının en değerli oyuncusu oldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ruslar Sarıkamış'ta Ortak Anıt İstiyor

  Ruslar Sarıkamış'ta Ortak Anıt İstiyor

  Antalya'da 2'ncisi düzenlenen Türk-Rus Toplumsal Forumu'na katılan Ruslar, Birinci Dünya Savaşı'nda Sarıkamış'ta şehit düşen 65 bin Osmanlı askerinin yanı sıra, 35 bin Rus askerinin de hayatını kaybettiğini hatırlatarak, burada iki ülkenin askerleri için ortak anıt istediklerini söyledi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kamu Kurumlarına Beş Yılda 25 Hizmet Binası

  Kamu kurumlarına, hizmet binalarının zamanla değişen ihtiyaçlara cevap verememesi, fiziki imkanların yetersizliği ve artan iş yükü dolayısıyla daha modern, geniş ve rahat çalışma imkanı sunan yeni hizmet binaları inşa edildi Bu kapsamda, başkentte son beş yılda, aralarında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, TBMM ek binası, Danıştay, Anayasa Mahkemesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İŞKUR'un da bulunduğu 25 kamu kurum ve kuruluşuna hizmet binası yapıldı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  1915 Çanakkale Ruhu Gezici Savaş Müzesi'nde

  1915 Çanakkale Ruhu Gezici Savaş Müzesi'nde

  Türkiye Gaziler Vakfı tarafından oluşturulan '1915 Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi', Ankara'nın Kazan İlçesi Milli Egemenlik Parkı'nda ziyarete açıldı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış

  Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış

  Devlet Resim ve Heykel Müzesi'nden çalınan ve değeri 250 milyon doları bulan eserleri, müzenin bekçisi çok düşük fiyatlara antikacı ve galericilere satmış. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Köyde Çıkan Yangında 3 Ev Kül Oldu

  Köyde Çıkan Yangında 3 Ev Kül Oldu

  Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Salın Köyü'nde Mehmet Baysal'a ait evde çıkan yangın bitişikteki 2 evi daha yaktı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  En Hızlı İzmir'li Hayat Yarışında Engelleri Kaldırıyor

  En Hızlı İzmir'li Hayat Yarışında Engelleri Kaldırıyor

  9 Kasım günü Ankara Kazan Bağlum arasındaki parkurda, Ankara Otomobil Sporları Kulübü organizasyonuyla düzenlenen Ankara Kazan Tırmanma Yarışında engelsiz sporcularda start aldı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

 

  Kızılcahamam'da Ev Yangını

  Kızılcahamam'da Ev Yangını

  Kızılcahamam'da bir evde çıkan yangının büyümesi üzerine 3 ev tamamen yandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Futbol: Rusya Premier Lig'de Görünüm

  Futbol: Rusya Premier Lig'de Görünüm

  Lider Zenit ilk mağlubiyetini aldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kazan'da Tırmanma Yarışı Heyecanı

  Kazan'da Tırmanma Yarışı Heyecanı

  Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından Kazan Belediyesinin katkılarıyla Türkiye Tırmanma Şampiyonası düzenlendi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tırmanma Finali Kazan'daydı

  Tırmanma Finali Kazan'daydı

  2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nda sezonun final yarışı 09 Kasım pazar günü Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ankara'nın Kazan ilçesinde düzenlendi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Köprüden Uçan Araçta Sıkışan Sürücüye Kurtarma Çalışması

  Bursa’da yaklaşık 6 metrelik köprüden uçan araç sürücüsü, uzun bir kurtarma çalışması sonucu sıkıştığı yerden çıkarıldı. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kazan'da Pancar Yüklü Kamyon Devrildi

  Kazan’da şeker fabrikasına pancar taşıyan kamyon devrildi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İki Ana Bir Oğulu Dua ve Ağıtlarla Son Yolculuğuna Uğurladı

  Ermenek'te maden ocağında mahsur kalan ve önceki gece yer altından çıkarılan İsa Gözbaşı (23) ve Kerim Haznedar (30) kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Hayat Yarışında Engelleri Kaldırıyoruz

  2011 yılında bir hayalle yola çıkan "Engel Tanımayan Sporcular" aynı yıl başlattıkları "Hayat Yarışında Engelleri Kaldıralım" projesiyle Türkiye'de bir ilke imza attılar. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  28 Şubat Davası

  Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, dönemin İçişleri Bakanı Akşener ve dönemin Adalet Bakanı Kazan'ın "mağdur" olarak, eski Başbakan Yılmaz, eski bakan Sezgin ve eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Özden'in de "tanık" olarak dinlenmesi için ilgililere davetiye gönderilmesine karar verdi Mahkeme, sanıklar Çevik Bir, Erol Özkasnak ve Fevzi Türkeri'nin de arasında bulunduğu 25 kişi hakındaki yurt dışı çıkış yasağını da kaldırdı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  28 Şubat Davasında Dönemim Tanıkları Dinlenecek

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 71. duruşması sona erdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye Tırmanma Şampiyonası

  Şampiyonanın son yarışı, 9 Kasım'da Kazan'da gerçekleştirilecek. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tırmanma Şampiyonları Ankara'da Belirleniyor

  Tırmanma Şampiyonları Ankara'da Belirleniyor

  2014 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nda sezonun final yarışı bu haftasonu Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ankara'nın Kazan ilçesinde düzenleniyor. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  6 İlde Elektrikler Kesilecek

  6 İlde Elektrikler Kesilecek

  Başkent Elektrik Dağıtım, 7 Kasım'da 6 ilin bazı noktalarında elektrik kesintisi yaşanacağını bildirdi. İşte kesintinin yapılacağı o iller! (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Bakanlıktan "Katı Yakıt" Uyarısı

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Isınma amaçlı kullanılan yakma tesislerinden kaynaklı, is, duman, toz, gaz, buhar ve aerosol halinde dış havaya atılan kirleticilerin hava kalitesi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltacağız" Bakanlıktan, sobaların nasıl kurulacağı, kalorifer ve kömür yakılırken nelere dikkat edileceği konusunda da uyarıda bulunuldu. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Futbol: Rusya Premier Lig'de Görünüm

  Futbol: Rusya Premier Lig'de Görünüm

  Lider Zenit, 2. sıradaki CSKA Moskova'yı deplasmanda 1 0 mağlup etti Rubin Kazanlı Gökdeniz Karadeniz, takımının Amkar ile berabere kaldığı maçta fileleri havalandırdı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Cezayir Milli Günü Resepsiyonla Kutlandı

  Cezayir Milli Günü Resepsiyonla Kutlandı

  Cezayir Milli Günü, Ankara'da düzenlenen resepsiyonla kutlandı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Çinli Lokomotif Firması Kazan'ı Üs Seçti

  Çinli Lokomotif Firması Kazan'ı Üs Seçti

  Çin'in hızlı tren, lokomotif ve vagonlarını üreten China Noroth Railways firması, Türkiye'de hızlı tren yatırımlarına talip oldu. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şaşmaz'ın Sorununa Lojistik Çözüm

  Ankara Ticaret Odası (ATO)55. ATO 55 numaralı Motorlu Kara Taşıtları Servis, Bakım ve Onarım Hizmetleri Meslek Komitesi’nin, Şaşmaz’da tır ve kamyonların park etmeleri ve trafik yükü oluşturmaları nedeniyle yaşadıkları sorunları ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci’ye anlatması üzerine, çözüm önerisi Ankara Lojistik Üssü’nden geldi. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  6 İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'taki bazı alanlara, 4 Kasım'da elektrik verilemeyecek. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital haftayı mağlubiyetle kapattı Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ve CSKA Moskova gruplarında yenilgisiz liderliğini sürdürdü. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "Bizim İlkemiz, Şerefimiz ile Oynayıp Hakkımız ile Kazanmaktır"

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Futbolun güzelliğini insanlara aktarma misyonumuz var." dedi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Fikret Orman: Aziz Yıldırım Aklını Kendine Saklasın

  Fikret Orman: Aziz Yıldırım Aklını Kendine Saklasın

  Beşiktaş Başkanı Orman, Aziz Yıldırım'ın "Statta doğru planlama yapamadılar." sözlerine sert çıktı, "Kimseden stat konusunda destek ve akıl istemiyoruz." dedi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Orman'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'ye Sitem

  Orman'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'ye Sitem

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, düzenlediği basın toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kazan'da Cumhuriyet Coşkusu

  Kazan'da Cumhuriyet Coşkusu

  Cumhuriyetin kuruluşunun 91. yıldönümü Kazan’da düzenlenen törenlerle kutlandı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Cumhuriyet Bayramı'nın 91. kuruluş yıl dönümü Ankara'nın ilçelerinde düzenlenen törenle kutlandı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 04:11:38. #1.12#