SON DAKİKA KAZAN HABERLERİ

Son Dakika Kazan Haberleri

 • 10:46Kazan'da Uyuşturucu Taciri YakalandıKazan'da Uyuşturucu Taciri YakalandıKazan İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaptığı operasyonlarla uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.
 • 17:38Kazan - Dünya Yaşlılar Günü'nde 89 Yaşında Dünya Evine GirdiKazan - Dünya Yaşlılar Günü'nde 89 Yaşında Dünya Evine GirdiDünya Yaşlılar Günü'nde 89 yaşında dünya evine girdi Ankara'nın Kazan İlçesi'nde oturan 89 yaşındaki Şevket Ayaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde kendisinden 40 yaş küçük 49 yaşıdaki Hafize Türkan ile dünya evine girdi.
 • 17:14Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis'in Yeni Yasama Yılını Açtı(3)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kürt ayrıdır, terörist ayrıdır.
 • 16:35Kazan'da Balkondan Düşen Kişi ÖldüAnkara'nın Kazan ilçesinde balkondan düşen 60 yaşındaki kişi öldü.
 • 15:03Basketbol Süper Ligi'nde 120 Transfer YapıldıTürkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi takımları transfer sürecinde 72’si yabancı, 48’i yerli basketbolcu olmak üzere 120 oyuncuyu kadrolarına kattı.
 • 15:12Kazan'da Son Kore Gazisine Son GörevKazan’da yaşayan son Kore Gazisi hayatını kaybetti.
 • 13:44Kazanlı Gençlerden Örnek BayramlaşmaKazan’ın Sancar Mahallesi’nde bir grup genç eski bayramlaşma geleneğini yeniden yaşatmak için bir araya geldi.
 • 13:34Üç İlde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın ve Çankırı'nın bazı kesimlerinde planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 29 Eylül'de elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:48Başkan Gökçek Top ve Oyuncak Dağıtımını SürdürüyorBaşkan Gökçek Top ve Oyuncak Dağıtımını SürdürüyorAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu bayramda da Başkent’i ilçe ilçe dolaşarak çocuklara çifte bayram yaşatma geleneğini sürdürüyor.
 • 13:19Hurda Demir Yüklü Kamyon Virajı Alamayınca DevrildiHurda Demir Yüklü Kamyon Virajı Alamayınca DevrildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kaza yerinden görüntü-Devrilen kamyonun görüntüsü-Yola savrulan hurda demirler-Polislerin olay yerinde incelemeleri-TAI tabelası Kazan'da hurda demir yüklü kamyon devrildi Ankara'nın Kazan ilçesinde virajı alamayan demir yüklü kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada D-750 karayolu bir süre trafiğe kapandı.
 • 12:15Başkan Gökçek, Çocuklara Bayram Sevincini Erken BaşlattıHer bayram ilçelerde çocuklara hediye dağıtmayı bir gelenek haline getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kurban Bayramı için çocukları erken sevindirmeye başladı.
 • 11:10Kazan'da Hurda Demir Yüklü Kamyon DevrildiAnkara'nın Kazan ilçesinde virajı alamayan demir yüklü kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada D-750 karayolu bir süre trafiğe kapandı.
 • 20:47Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gürcan, Şehitliği Ziyaret EttiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gürcan, Şehitliği Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Gürcan'ın karşılanması- Gürcan'ın şehitlik defterini imzalaması- Gürcan'ın şehitliklte dua etmesi ve kabre çiçek bırakması- Valiliğe gelen Gürcan'ın açıklamaları- Vali Kürklü'nün Bakan Gürcan'a Burdur Alaca dokuması hediye etmesi- Bakan Gürcan'ın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret etmesi ve jimnastik şampiyonu engelli çocukla konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gürcan, Burdur'da: - "Benim çocukluğumun geçtiği yer (Burdur) burası. Her bir sokağında anım var. Buraya bu şekilde gelmek büyük bir onur ve şeref veriyor bana" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, "Benim çocukluğumun geçtiği yer (Burdur) burası. Her bir sokağında anım var. Buraya bu şekilde gelmek büyük bir onur ve şeref veriyor bana" dedi.
 • 17:17Ankara'da On Binlerce Kişi Kardeşlik İçin Tek Yürek OlduAnkara'da On Binlerce Kişi Kardeşlik İçin Tek Yürek OlduBaşkentte on binlerce kişi "Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet" demek için dev Türk Bayrağı ile yürüdü.
 • 16:01Kenan Sipahi Karşıyaka'daKenan Sipahi Karşıyaka'daGeçtiğimiz sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde şampiyon olan Karşıyaka, Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Kenan Sipahi’yi 1 yıllığına kiraladı.
 • 14:14Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gürcan, Burdur'da AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, "Benim çocukluğumun geçtiği yer (Burdur) burası. Her bir sokağında anım var. Buraya bu şekilde gelmek büyük bir onur ve şeref veriyor bana" dedi.
 • 13:36Kamyonetin Altında Kalan Çocuk ÖldüKazan'da, oynamak için park halindeki kamyonetin altına giren 15 aylık çocuk, aracın hareket etmesiyle hayatını kaybetti.
 • 13:00Deik'ten Gümrük Birliğine Yeni Bir YaklaşımDeik'ten Gümrük Birliğine Yeni Bir YaklaşımDEİK Başkanı Vardan, AB’ne üyelik ile ilgili iş dünyasının daima bu sürecin bir parçası olduğunu belirterek, bunca emeğin ardından sürecin, üyelikle sonuçlandırılmasını arzu ettiklerini söyledi.
 • 12:57Şehirlerde Polis, Kırsalda Asker ve Korucu Hedef Oluyor: 58 Günde 129 ŞehitŞehirlerde Polis, Kırsalda Asker ve Korucu Hedef Oluyor: 58 Günde 129 ŞehitŞanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 20 Temmuz'da canlı bomba saldırısıyla başlayan terör olaylarında 17 Eylül'e kadar olan 58 günlük sürede 129 güvenlik görevlisi (asker, polis ve korucu) şehit oldu.
 • 15:48Kazan - Demir Bilyalar Hayat DeğiştirdiKazan - Demir Bilyalar Hayat DeğiştirdiDemir bilyalar hayat değiştirdi Ankara'nın Kazan İlçe Belediyesi, uzun yıllar spora yaptığı yatırımların meyvesini toplamaya başladı.
 • 12:47Kazan'da Camiler Bayram HazırKazan Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı temizlik görevlileri yaklaşan bayram öncesi cami temizliklerine hız verdi.
 • 14:46Deik Türkiye-senegal İş Forumu Bugün YapıldıDeik Türkiye-senegal İş Forumu Bugün YapıldıDış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Senegal İş Forumu’nda yatırım fırsatları değerlendirildi.
 • 12:22Büyükşehir Belediye MeclisiAnkara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde, Başkent’in ilçelerinde tarım, hayvancılık geliştirilmesi, doğal kaynakların daha verimli kullanımının sağlanması için çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.
 • 16:11Türk Dünyası Kazan'da BuluştuTürk Dünyası Kazan'da BuluştuŞehitler için Kur'an'ı Kerim okunması.- Salondan genel görüntü.
 • 16:23Tim Başkanı BüyükekşiTim Başkanı BüyükekşiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin düzenlediği toplantı - TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin konuşması - Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun sunumu - Toplu fotoğraf çekimi TİM Başkanı Büyükekşi: - "Yapılacak yatırımlar sadece Türkiye'nin iç piyasası için değil, Türkiye'nin dört bir yanındaki 56 ülkeye yönelik ve 10 trilyon dolarlık bir dış ticaret hacmi var. Bu dış ticaret hacmine ulaşabilmek için Türkiye önemli bir yatırım ülkesi"- "Türkiye şu anda en çok turist gelen 6. ülke dünyada.
 • 13:53Tim Başkanı Büyükekşi AçıklamasıTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye'nin önemli bir yatırım ülkesi olduğunu ifade ederek, "Yapılacak yatırımlar sadece Türkiye'nin iç piyasası için değil, Türkiye'nin dört bir yanındaki 56 ülkeye yönelik ve 10 trilyon dolarlık bir dış ticaret hacmi var. Bu dış ticaret hacmine ulaşabilmek için Türkiye önemli bir yatırım ülkesi" dedi.
 • 12:52Kazan'da Teröre Türk Bayraklı TepkiKazan'da Teröre Türk Bayraklı TepkiKazan'da teröre Türk bayraklı tepki TÜRKİYE mozaiğini yansıtan Ankara'nın Kazan İlçesinde yaşayan başta mevsimlik işçiler olmak üzere her kesimden insanlar, Türkiye genelinde olduğu gibi terör örgütüne yönelik tepkilerini ev, iş yeri, cadde ve sokaklara Türk bayrakları asarak göstermeye çalışıyorlar.
 • 15:49AK Parti Mkyk Üyesi Gedikli'den Ankara Lojistik Üssü'ne ZiyaretAK Parti Mkyk Üyesi Gedikli'den Ankara Lojistik Üssü'ne ZiyaretAK Parti Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Bülent Gedikli, "FED faiz oranlarını artırmayacak, lira değer kazanacak, Türk şirketleri için 2016 daha güzel olacak" dedi.
 • 11:28Dev Bina Açılışa HazırlanıyorKazan Belediyesi’nin yeni hizmet binasının yapımında sona gelindi.
 • 17:38Tekrar) Kazan'da Kavun Pazarı Dualarla AçıldıTekrar) Kazan'da Kavun Pazarı Dualarla AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehitler için Kur'an okunması- Pazar açılış duasının yapılması- Emrullah İşler'in konuşması- Belediye başkanı ile üretici arasında pazardaki kavun fiyatının belirlenme pazarlığı- Pazar alanının gezilerek römorklardaki kavunlara bakılması - Üreticilerle röportaj Kazan'da kavun pazarı dualarla açıldı Kazan ilçesinde her yıl geleneksel olarak kurulan kavun pazarı, bu yıl da dualarla açıldı.
 • 12:5290 Yıllık Gazi Üniversitesinde Kapalı Alan Miktarı 3 Yılda Yüzde 30 Arttı90 Yıllık Gazi Üniversitesinde Kapalı Alan Miktarı 3 Yılda Yüzde 30 ArttıGazi Üniversitesinin öğrenci başına düşen kapalı alan bakımından büyük üniversiteler arasında en alt sıradaki yeri değişiyor.
 • 12:10Kazan Kavunu Pazara İndiHer yıl geleneksel olarak açılan Kazan kavun Pazarı bu yılda dualarla kilosu 1.75 Türk Lirası’ndan açıldı.
 • 17:53Kazan'da Kavun Pazarı Dualarla AçıldıKazan ilçesinde her yıl geleneksel olarak kurulan kavun pazarı, bu yıl da dualarla açıldı.
 • 16:49Erdoğan: Suçlu Aranacaksa Bakılacak Olan Yer Ankara Değil, Kandil'dirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Yönetim Kurulu Üyeleri ve üniversite rektörlerini kabul etti.
 • 15:49Ankara Kazan Oğlu İçin Çaresiz Kalan Annenin DramıAnkara Kazan Oğlu İçin Çaresiz Kalan Annenin DramıAnkara'NIN Kale Mahallesi'nde yaşayan Karadağ ailesi, 3 çocuğundan en küçüğü olan 3 yaşındaki Sıraç için 'Çaresiz Hastalık' raporu ile çaresiz kaldıklarını belirterek, tedavi için kendilerine uzanacak yardım eli bekliyor.
 • 15:55Kaynağı Belirsiz Koku, Dört İlçeyi Tedirgin EttiAnkara Sincan’da dün geceden bu sabah saatlerine kadar devam eden kaynağı belirsiz koku, vatandaşları tedirgin etti.
 • 12:27G20 ToplantılarıANKARA (AA) – Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, firmaların bankadan aldıkları krediye bağlılıklarını azaltabilmek ve uzun vadeli yatırımcıları çekebilmek için uluslararası kabul görmüş kurumsal yönetişim prensiplerini ve uygulamalarını benimsemeleri gerektiğini söyledi.
 • 16:04Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda yaptığı konuşmada, şu değerlendirmelerde bulundu: -"Eminim hepiniz Aylan'ın, 3 yaşındaki Suriyeli bebeğin cansız bedenini görmüşsünüzdür.
 • 15:26Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -2Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -2Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda konuştu: Artık beraber hareket etme zamanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 15:26Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -3Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -3Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda konuştu: Artık beraber hareket etme zamanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 15:26Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -4Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -4Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda konuştu: Artık beraber hareket etme zamanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 15:26Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -5Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -5Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda konuştu: Artık beraber hareket etme zamanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 15:16Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -1Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme Zamanıdır -1Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda konuştu: Artık beraber hareket etme zamanıdır Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 15:13Başbakan Davutoğlu B20 Konferansı'nda Konuştu: Artık Beraber Hareket Etme ZamanıdırBaşbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da devam eden B20 Türkiye Konferansı'nda konuşama yaptı.
 • 13:46B20 Türkiye KonferansıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, son yıllarda tarihi dönüşümler yaşandığını, insanlığın geleceği için birlikte hareket edilmesi durumunda sonraki kuşakların daha iyi bir dünyasının olacağını vurgulayarak, “Bireysel bir yaklaşım gerçekleştirecek olursak, sadece kendi iş camiamızı, sadece kendi siyasi geleceğimizi bu ülkelerde düşünecek olursak hepimiz kaybederiz” dedi.
 • 11:59Türk Dünyası Gazeteciler Platformu Ankara'da KurulduTürk Dünyası Gazeteciler Platformu Ankara'da KurulduTürk Dünyası ile ilgili basın, yayın, medya ve iletişim alanında faaliyet gösteren 6 meslek kuruluşu bir araya gelerek, 'Türk Dünyası Gazeteciler Platformu'nu kurdu.
 • 17:57Başkent'te 6 Eylül'de Elektrik Kesintisi YaşanacakAnkara'da 06 Eylül 2015 Pazar günü 14 ilçede bazı bölgelere belirli saatlerde elektrik verilmeyecek.
 • 13:53Avukat Turgut Kazan: Cumhurbaşkanı Eleştirilere Katlanmak ZorundaAvukat Turgut Kazan: Cumhurbaşkanı Eleştirilere Katlanmak ZorundaRamazan ayında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ağırladığı din adamlarıyla yemek yediği masa kamuoyunda geniş yankı uyandırmıştı.
 • 00:11Kazan'da YangınKazan'da YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi- Yardıma gelen vatandaşla röportaj Kazan'da yangın- Yangında 2 ton kışlık odun kül oldu Ankara'nın Kazan ilçesinde çıkan yangında 2 ton kışlık odun kül oldu.
 • 21:02Kazan'da YangınAnkara'nın Kazan ilçesinde çıkan yangında 2 ton kışlık odun kül oldu.