SON DAKİKA KAZAN HABERLERİ

Son Dakika Kazan Haberleri

 • 17:41Hayme Ana Bacıbey Ödülleri Sahiplerini BulduGörüntü Dökümü: Davetlilerin Satıkadın'ın mezarında dua etmesi Satıkadın Müzesinin gezilmesi Müze önünde toplu fotoğraf çekilmesi, Davetlilerin törenin yapıldığı salona girişleri Salondan genel görüntü Kazan belediye başkanı Lokman Ertürk'ün eşi Meral Ertürk'ün konuşması Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün konuşması Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Devlet ve Çevre Bakanı İmren Aykut açıklama Hayme Ana Bacıbey ödülleri Kazan Belediyesi ile Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından düzenlenen Hayme Ana Bacıbey ödülleri sahiplerine verildi Türk Kadınının Meclis'e girmesinin yıl dönümü nedeniyle, Kazan Belediyesi ile Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından milletvekili Satıkadın anısına düzenlenen "Hayme Ana Bacıbey Ödülleri" sahiplerine verildi.
 • 15:30Uluslararası Öğrenci Sınavı'na Başvuruİstanbul Üniversitesinin (İÜ) 5 kıtada düzenlediği Uluslararası Öğrenci Sınavı'na (İÜYÖS) başvurular devam ediyor.
 • 13:12Hayme Ana Bacıbey ÖdülleriTürk Kadınının Meclis'e girmesinin yıl dönümü nedeniyle, Kazan Belediyesi ile Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından milletvekili Satıkadın anısına düzenlenen "Hayme Ana Bacıbey Ödülleri" sahiplerine verildi.
 • 12:48Kazan Satı Kadın Ödülleri Kazan'da Sahiplerini BulduKazan Satı Kadın Ödülleri Kazan'da Sahiplerini BulduSatı Kadın ödülleri Kazan'da sahiplerini buldu ANKARA'nın Kazan İlçesi'nde 8 Şubat'ta Türk kadınının Meclis'e girmesinin 81'inci yıldönümü nedeniyle Satı Kadın anısına 'Hayme Ana Bacıbey' ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
 • 13:26Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan: "Türkiye İnsani Yardımda İlk Sıralarda Yer Alıyor"Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) 2016 Yılı Mali Destek Programları Lansman Toplantısı’na katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye 2.6 milyon Suriyeli’ye şuanda ev sahipliği yapıyor.
 • 15:54Kazan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul ToplantısıKazan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 24'üncü olağan genel kurul toplantısı yapıldı.
 • 10:05Geniş Haber) Erdoğan: "Rusya, Esed'e Butik Bir Devlet Kurma Gayreti İçerisinde"Dha DIŞ HABER – Senegal Devlet Başkanı Macky Sall ile görüşmesinin ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya'nın Türkiye'yi, Suriye'ye karşı askeri bir hareket hazırlığında bulunmakla suçlamasına ilişkin bir soruya "Rusya'nın bu yaklaşım tarzını gülerek karşılıyorum.
 • 23:43Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Rusya, Esed'e Butik Bir Devlet Kurma Gayreti İçerisinde"DAKAR (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Güney Amerika’daki ziyaretlerini tamamlayarak Türkiye’ye dönüşünde uğradığı Senegal’in başkenti Dakar’da Senegal Devlet Başkanı Macky Sall ile görüştü.
 • 20:36Erdoğan: 'İit Zirvesi'nde Bazı Kararları Almamızın Gereğine İnanıyorum'Erdoğan: 'İit Zirvesi'nde Bazı Kararları Almamızın Gereğine İnanıyorum'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Erdoğan-Sall ortak basın toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Senegal Devlet Başkanı Macky Sall Erdoğan-Sall ortak basın toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "(İstanbul'da yapılacak İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi) Özellikle dünyadaki İslamofobi anlayışına karşı İslam ülkelerine yönelik yapılan bölme, parçalama hareketlerine karşı bu zirve önemli kararları alacağını inanıyorum.
 • 17:46Erdoğan-Sall Ortak Basın ToplantısıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'nin bu yıl içerisinde İstanbul'da yapılacağını belirterek, "Özellikle dünyadaki İslamofobi anlayışına karşı İslam ülkelerine yönelik yapılan bölme, parçalama hareketlerine karşı bu zirve önemli kararları alacağını inanıyorum.
 • 23:57Aydın'da Hukuk Devleti PaneliAydın'da Hukuk Devleti PaneliAydın'da hukuk devleti paneli Aydın Barosu'nda düzenlenen panelde konuşan Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen, "Hukuk devleti sadece siyasetçilerin iki dudağı arasına bırakılacak ve kirletilecek kadar basit değil" dedi.
 • 17:55Aydın'da Hukuk Devleti PaneliAydın'da Hukuk Devleti PaneliAydın Barosu'nda düzenlenen panelde konuşan Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen, "Hukuk devleti sadece siyasetçilerin iki dudağı arasına bırakılacak ve kirletilecek kadar basit değil" dedi.
 • 16:20Siirt'in Bocce Takımı 2. Lige YükseldiMersin'de gerçekleştirilen Bocce 3. Lig müsabakalarında dereceye giren Siirt Gençlik ve Spor Kulübü 2. lige yükseldi.
 • 11:50Belmek Öğretmenlerine Osmanlı Mutfağı DersleriAnkara Büyükşehir Belediyesi Mesleki Beceri Kursları (BELMEK) eğitmenleri, sömestr tatilinde mesleki bilgi ve becerilerini destekleyecek eğitimlere katılıyor.
 • 16:42Babası ve Amcasıyla Aynı Kaderi PaylaştıBabası ve Amcasıyla Aynı Kaderi PaylaştıBabası ve amcalarını trafik kazasında kaybeden gencin ölümü de trafik kazasından oldu.
 • 15:00Trafik KazalarıAnkara, Muğla ve Bolu'da meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi yaşamını yitirdi, 6 kişi yaralandı.
 • 13:33Ankara'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıKazan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.
 • 11:06Carrefour Ankara AVM'den Carrefour Ankara AVM'den "Çocuk Sporları Turnuvası"Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi sömestir tatiline özel düzenlediği "Çocuk Sporları Turnuvası" ile çocuklara eğlence dolu saatler sunacak.
 • 09:12Başkentte Trafik Kazası: 5 YaralıBaşkentte Trafik Kazası: 5 YaralıAnkara’nın Kazan İlçesinde otomobil ile TIR’ın çarpışması sonucu biri çocuk 5 kişi yaralandı.
 • 00:46Otomobil Tır'a Çarptı, Aynı Aileden 5 Kişi YaralandıOtomobil Tır'a Çarptı, Aynı Aileden 5 Kişi YaralandıANKARA'nın Kazan İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 5 kişi yaralandı.
 • 23:54Ankara'da Otomobil ile Tır Çarpıştı: 5 YaralıKazan ilçesinde otomobil ile tırın çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
 • 12:59Bolu'da Trafik Kazası: 6 YaralıBolu'nun Gerede ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2'si çocuk 6 kişi yaralandı.
 • 10:43Kazan'da Dolandırıcılık İddiasıANKARA (AA) – Ankara'nın Kazan ilçesinde yalnız yaşayan kadın, kendisini telefonla arayan kişiler tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu.
 • 16:09Kazan Baba Yadigarı Tek Kırmasını Bayırbucak İçin Göndermek İstediKazan Baba Yadigarı Tek Kırmasını Bayırbucak İçin Göndermek İstediBaba yadigarı tek kırmasını Bayırbucak için göndermek istedi Ankara Kazan Belediyesi tarafından Bayır Bucak Türkmenleri için başlattığı yardım kampanyasına katılan vatandaşlar destek veriyor.
 • 10:36Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kırkkılıç'tan Tepki….Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kırkkılıç'tan Tepki….Ataürk Üniversitesi Kazık Karabekir Eğitim Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Ahmet Kırkkılıç, akademisyenler bildirisine tepki gösterdi.
 • 12:46Ak Partili Başkan'dan Kılıçdaroğlu İçin Suç DuyurusuAk Partili Başkan'dan Kılıçdaroğlu İçin Suç DuyurusuAnkara'nın Kazan İlçesi Belediye Başkanı AK Partili Lokman Ertürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı makamına hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 17:092016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ile Kamu Denetçiliği Kurumunun 2016 yılı bütçelerinin görüşmeleri sürüyor.
 • 10:22Polis Memurunun Yaptığı Kardan Heykeller Gerçeğini AratmıyorPolis Memurunun Yaptığı Kardan Heykeller Gerçeğini AratmıyorAnkara’nın Eryaman Mahallesinde yaşayan polis memuru Halil İbrahim Cingöz, yaptığı kardan heykellerle apartmanın bahçesini adeta hayvanat bahçesine çevirdi.
 • 10:27Parsel Parsel Sattı' Davasında Arınç'ın Tanık Olarak Dinlenilmesi İstendiAnkara Mimarlar Odası Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan hakkında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile açılan davanın ikinci duruşması yapıldı.
 • 22:15Ankara'da Oynanan Amatör Maçta KavgaAnkara'da Oynanan Amatör Maçta KavgaAnkara'da oynanan amatör maçta kavga Yozgat 1959 takımının yedek kulübesinden bir futbolcu ile Kazan Belediye Spor oyuncusu arasında sözlü sataşma ile başlayan tartışma sonucu yumruklaşma başladı.
 • 19:38Amatör Maçta Saha Karıştı, 1 Futbolcu YaralandıAmatör Maçta Saha Karıştı, 1 Futbolcu YaralandıAnkara'nın Kazan ilçesinde Bölgesel Amatör Lig'inde Kazan Belediyespor ile Yozgat 1959 Futbol Kulübü arasında oynanan karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte saha bir anda karıştı.
 • 12:15THY 19 Seferini İptal EttiTürk Hava Yolları (THY), olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hat olmak üzere bugün 19 seferini iptal ettiğini duyurdu.
 • 11:58THY'den Bugün 19 Uçuş İptalTürk Hava Yolları (THY) iç ve dış hat olmak üzere bugün 19 seferini iptal ettiğini duyurdu.
 • 10:40Hayalleri Sahneye TaşıHayalleri Sahneye Taşı" EtkinliğiAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Adana Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezleri tarafından organize edilen “Hayallerini Sahneye Taşı” etkinliği gerçekleştirildi.
 • 14:00Şehit Annesini Dolandırmak İstedilerŞehit Annesini Dolandırmak İstedilerTelefon dolandırıcıları sınır tanımıyor.
 • 16:08Uğur Mumcu'nun Otomobili Adının Verildiği Parkta SergilenecekUğur Mumcu'nun Otomobili Adının Verildiği Parkta SergilenecekBombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu’nun saldırıya uğradığı aracı Eskişehir Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan ’Uğur Mumcu Parkı’nda sergilenecek.
 • 16:48Umut Oran Talimatla İfade VerdiEski CHP milletvekili Umut Oran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "hakaret ve tehdit" iddiasıyla Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına talimatla ifade verdi.
 • 16:06Umut Oran, Erdoğan'a Hakaret Soruşturmasında İfade VerdiChp Eski Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Antalya'da 22 Mart 2014 tarihinde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakanlığı döneminde hakaret ettiği gerekçesi ile o dönem AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun şikayeti üzerine, hakkında yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 11:15Büyükşehir'den, Sanayi Bölgelerine Dev DestekAnkara Büyükşehir Belediyesi, 2012-2015 yılları arasında, Başkent sınırlarında bulunan 11 organize sanayi bölgesi ile 14 sanayi sitesine 311 milyon TL’lik yol, asfalt, kaldırım, bordür ve köprü yatırımları yaptı.
 • 22:02Müezzinoğlu - AK Parti 38. Danışma ToplantısıMüezzinoğlu - AK Parti 38. Danışma ToplantısıGörüntü Dökümü: Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun salona gelişi ve partililerle tokalaşması -Salondan görüntü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kounşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Onlar ne derse desin, hangi çelmeyi takarsa taksın, hangi iftirayı atarsa atsın, hangi çukuru kazarsa kazsın o çukura daha önce FETÖ için nasıl söylediysek, şimdi o teröristler için söylüyoruz, o çukura onları dolduracağız. Onları gömecek ve bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesine yükselteceğiz" dedi.
 • 20:55Sağlık Bakanı Mehmet MüezzinoğluSağlık Bakanı Mehmet MüezzinoğluGörüntü Dökümü: -Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Onlar ne derse desin, hangi çelmeyi takarsa taksın, hangi iftirayı atarsa atsın, hangi çukuru kazarsa kazsın o çukura daha önce FETÖ için nasıl söylediysek, şimdi o teröristler için söylüyoruz, o çukura onları dolduracağız. Onları gömecek ve bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesine yükselteceğiz" dedi.
 • 19:48Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Onlar ne derse desin, hangi çelmeyi takarsa taksın, hangi iftirayı atarsa atsın, hangi çukuru kazarsa kazsın o çukura daha önce FETÖ için nasıl söylediysek, şimdi o teröristler için söylüyoruz, o çukura onları dolduracağız. Onları gömecek ve bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesine yükselteceğiz" dedi.
 • 17:50Bursa - Müezzinoğlu: Onları O Çukura Gömeceğiz -1Bursa - Müezzinoğlu: Onları O Çukura Gömeceğiz -1Müezzinoğlu: Onları o çukura gömeceğiz BURSA'da konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'de terör örgütüne yapılan operasyonları değerlendirerek, "Onlar hangi çukuru kazarsa kazsınlar.
 • 17:03Bakan Müezzinoğlu: Onları O Çukura GömeceğizBakan Müezzinoğlu: Onları O Çukura GömeceğizSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, terör örgütüne yönelik yapılan operasyonların sürdüğünü belirterek, "Onlar hangi çukuru kazarsa kazsınlar.
 • 15:56Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: "Onları O Çukura Gömeceğiz"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son dönemki terör olayları ile alakalı konuşarak, “Onlar ne derse desin.
 • 11:07İktidar, Askeri Dönemin Gerisine Düştü'İktidar, Askeri Dönemin Gerisine Düştü'Akademisyenlerin kaleme aldığı 'Bu suça ortak olmayacağız' bildirisi, 1984'teki Aydınlar Dilekçesi olayını akıllara getirdi.
 • 12:57Bakan Çavuşoğlu'dan Akademisyenlere Sert EleştiriDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye terörden bu kadar çekerken, bu kadar şehit verirken, terör örgütüne destek veren kişilerle terör faaliyetini gerçekleştirenler arasında fark yoktur" dedi.
 • 12:14Çavuşoğlu: Teröre Destek Verenle Terörist Arasında Fark YokÇavuşoğlu: Teröre Destek Verenle Terörist Arasında Fark YokDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, akademisyenlerin bildirisine tepki göstererek "Dünyanın neresinde terörü desteklemek ifade özgürlüğü. Teröre destek verenle terörist arasında fark yok." dedi
 • 13:40Savunma Sanayisi Projeleri Görücüye ÇıktıTeknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) tarafından düzenlenen 3. Proje Pazarı, sektörde faaliyet gösteren ana ve alt yüklenicileri buluşturdu.
 • 08:26Doğalgaz Kullanımında 10 Maddede Doğru Bilinen YanlışlarDoğalgaz Kullanımında 10 Maddede Doğru Bilinen YanlışlarAvrupa ülkelerine göre, kişi başına tükettiğimiz enerji miktarı üçte bir daha az ama ısıtmak için harcanan enerji daha fazla. ETADER, enerji tasarrufunda doğru bilinen yanlışları sıraladı.