SON DAKİKA KEÇİÖREN HABERLERİ

Son Dakika Keçiören Haberleri

 • 17:56 Başkent'te Asayiş Denetimleri Başkentte bir haftalık asayiş denetiminde 7 ilçede 59 bin 408 kişinin kimlik sorgulaması yapıldı.
 • 10:06 Umre Yolunda Ter Döktüler Umre Yolunda Ter Döktüler Keçiören Belediyesi, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Keçiören Müftülüğü iş birliği ile düzenlenen "Koca Çınarlar Yarışıyor" Bilgi Yarışmasında 50 yaş ve üstü Keçiörenliler Umre ödülünü kazanmak için ter döktüler.
 • 16:42 Terör Mağduru Öğrencilere Psiko-drama Eğitimi Terör Mağduru Öğrencilere Psiko-drama Eğitimi Şırnak’ın Cizre ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nce başlatılan proje kapsamında, terör olaylarında ağır travma yaşayan ve yakınlarını kaybeden öğrencilere psiko-drama eğitimi verildi.
 • 14:36 Terör Mağduru Cizreli Öğrencilere Psikodrama Eğitimi Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce hayata geçirilen Kardeş Okul Projesi kapsamında Ankara'dan Şırnak'ın Cizre ilçesine gelen Keçiören İncirli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, terör olaylarında ağır travma yaşayan ve yakınlarını kaybeden öğrencilere psikodrama eğitimi verdi.
 • 14:35 Cizreli Öğrencilere Psiko-drama Eğitimi Cizreli Öğrencilere Psiko-drama Eğitimi Şırnak'ın Cizre ilçesinde terörden etkilenen öğrencilere psiko-drama eğitimi verildi.
 • 11:10 Keçiören'de Futbol ve Futsal Şampiyonları Belli Oldu Keçiören Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gençlere sporu sevdirmek ve sporcu bir nesil yetiştirmek amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Keçiören Okullar Ligi’nin futbol ve futsal final müsabakaları sonuçlandı.
 • 10:40 Kihder'den Suriyeli Aileye Yardım Keçiören İmam Hatipliler Derneği (KİHDER), Suriye'deki iç savaştan kaçarak Ankara'nın Altındağ ilçesine yerleşen Suriyeli Ali ailesine yardım elini uzattı.
 • 16:57 Şırnak?ta Görev Yapan Metehan Yüzbaşı'nın Gözyaşları İçinde ve Elleri Titreyerek Okuduğu Mektup... Şırnak?ta Görev Yapan Metehan Yüzbaşı'nın Gözyaşları İçinde ve Elleri Titreyerek Okuduğu Mektup... Şırnak'ta görev yapan Metehan Yüzbaşı'nın gözyaşları içinde ve elleri titreyerek okuduğu mektup...Şırnak'a PKK'lı teröristleri etkisiz hale getirmek için Elazığ'dan operasyonlara katılmak için gelen 'Serdarlar' diye anılan taburda görev yapan Metehan Yüzbaşı, kendisini duygulandıran bir tesadüf ile karşılaştı.
 • 15:35 MHP'deki Olağanüstü Kongre Süreci MHP Genel Merkez avukatı Yücel Bulut, olağanüstü kongre hakkında iki mahkemenin verdiği tedbir kararıyla ilgili, "Tosya ve Gemerek Asliye Hukuk mahkemeleri tarafından yapılan, yalnızca Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi kararının Yargıtay değerlendirmesi kesinleşmeden uygulanamayacağının tespiti ve infaz işlemlerinin kararın kesinleşmesine kadar durdurulmasıdır.
 • 11:54 Kazım Karabekir Caddesi'ndeki Asfalt Çalışması Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletilerek yenilenen Kazım Karabekir Caddesi'nin Keçiören gidiş yönü, son asfalt serimi için 6 Mayıs Cuma günü saat 22.00'den itibaren 2 gün trafiğe kapatılacak.
 • 11:52 Kazım Karabekir Caddesinde Asfalt Serimi Çalışması Kazım Karabekir Caddesinde Asfalt Serimi Çalışması Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletilerek yenilenen Kazım Karabekir Caddesi’nin Keçiören gidiş yönü, son asfalt serimi için 2 gün trafiğe kapatılacak.
 • 10:58 Askerlere Moral Olarak Gönderilen Mektubu Amcası Okudu Askerlere Moral Olarak Gönderilen Mektubu Amcası Okudu Ankara'da bir ortaokul öğrencisinin terörle mücadele konusunda yazdığı mektup, Şırnak'ta görev yaptığını bilmediği amcasına ulaştı.
 • 09:55 Ankara'dan Şırnak'a Duygulandıran Tesadüf! Gözyaşları Sel Oldu Ankara'dan Şırnak'a Duygulandıran Tesadüf! Gözyaşları Sel Oldu Ankara'dan terörle mücadele eden askerlere mektup gönderen ilkokul öğrencisi Elif'in mektubu tesadüfen bölgedeki yüzbaşı amcasına ulaştı. O anlarda gözyaşları sel oldu.
 • 09:51 Ankara'dan Şırnak'a Duygulandıran Mektup Keçiören'de ortaokul 5. sınıf öğrencisi Elif'in, terör örgütüyle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderdiği mektup, Şırnak'ta görevli Jandarma Komando Yüzbaşı amcasına ulaştırıldı.
 • 13:34 Down Sendromlu Çocuklar Deniz Dünyası'nı Gezdi Pursaklar Belediyesi Down Sendromu Nezaket Eğitim Merkezi öğrencileri ile veliler, Keçiören Deniz Dünyası’nı gezip, hayvanları yakından görmenin mutluluğunu yaşadı.
 • 12:14 Böcek"Te "Sahte" Rapor Davası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde çalışma ofisine dinleme cihazı konulmasıyla bağlantılı soruşturma sırasında "sahte rapor" düzenledikleri iddiasıyla eski TÜBİTAK Başkan Yardımcısı ve BİLGEM Başkanı Hasan Palaz'ın da arasında bulunduğu 3 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 11:41 Kazım Karabekir Caddesi Trafiğe Açıldı Ankara Büyükşehir Belediyesince iki yönlü genişletilip asfalt yenileme çalışması yapılan Kazım Karabekir Caddesi trafiğe açıldı.
 • 11:00 Kazım Karabekir Caddesi Yenilendi Kazım Karabekir Caddesi Yenilendi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Keçiören’in önemli giriş arterlerinden olması nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanan ve metro çalışmaları nedeniyle asfaltı bozulan Kazım Karabekir Caddesi’ndeki yol genişletme ve asfalt yenileme çalışmalarını tamamladı.
 • 10:01 Öğrenciler Tasavvuf Müziğinde Yarıştılar Keçiören Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ortaokullar arası Türk Tasavvuf Müziği Seslendirme Yarışması finali büyük çekişmeye sahne oldu.
 • 12:13 Siverek ile Keçiören Arasında "Kültür Köprüsü" Ankara'nın Keçiören Belediyesi heyeti "Kültür Köprüsü" projesi kapsamında Siverek ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 09:46 Büyük Hattat Hasan Çelebi Keçiören'de Geleneksel sanatlara verdiği destekle dikkat çeken Keçiören Belediyesi, sanat buluşmalarında son olarak hat sanatının büyük ustası ’Reis-ül Hattat’ Hasan Çelebi’yi ağırladı.
 • 17:52 Şampiyon Manisaspor'un Hocası İstifa Etti Şampiyon Manisaspor'un Hocası İstifa Etti Takımı Manisaspor'u şampiyon yaparak PTT 1. Lig'e yükselten teknik direktör Taner Taşkın, görevi bıraktı.
 • 10:12 Hattat Hasan Çelebi Keçiören'de Hattat Hasan Çelebi Keçiören'de Geleneksel sanatlara verdiği destekle dikkat çeken Keçiören Belediyesi, sanat buluşmalarında son olarak hat sanatının büyük ustası “Reis-ül Hattat” Hasan Çelebi’yi ağırladı.
 • 13:05 Başkentte Asayiş Denetimleri Başkentte bir haftalık asayiş denetiminde 7 ilçede 21 bin 105 kişinin GBT sorgulaması yapıldı, 7 bin 184 araç geniş çaplı incelendi.
 • 15:03 Fetö'ye Finans Sağlama" Davası Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) için "himmet" adı altında müteahhitlerden para topladığı öne sürülen 5 kişinin "silahlı terör örgütüne üye olmak", "Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanun'a muhalefet" ve "zimmet" suçlarından yargılanmasına devam edildi.
 • 15:37 Ankara Merkezli Otomobil Hırsızlığı Operasyonu Ankara merkezli 4 ilde oto hırsızlarına yönelik düzenlenen ve 17 kişinin gözaltına alındığı operasyonda 5 kişi tutuklandı.
 • 13:22 Ankara Polisi Oto Hırsızlarına 'Zincir' Vurdu Ankara polisi, olası terör olaylarında kullanılma ihtimaline karşı ikiz plakalı araçlara yönelik yaptığı çalışmada, bir oto hırsızlığı çetesini çökertti.
 • 12:28 Kutlu Doğum Haftası Keçiören'de ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 ayrı okulda 2 bin 500 öğrenciye seviyelerine göre dini kitaplar hediye edildi.
 • 17:41 Yeni Başkent Güvenlik Konsepti" Ankara'da "Yeni Başkent Güvenlik Konsepti" çerçevesinde 18-24 Nisan'da yapılan kontrol ve aramalarda 38 bin 883 kişi incelendi, çeşitli suçlardan aranan 383 kişi yakalandı.
 • 12:19 Keçiören Metro İnşaatı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Miletvekili Murat Emir, "13 yıldır bitirilemeyen Keçiören metrosu nedeniyle yıllardır işleyen Batıkent-Kızılay metrosu da sorunlu hale gelmiştir.
 • 23:30 Ankara'da Bulunan Çocuk Cesedi Etimesgut'ta sulama kanalında bulunan çocuk cesedinin, İmrahor Mahallesi'nde 10 gün önce kaybolan Serdar Kandemir'e ait olduğu, ailesi tarafından elbiselerinden teşhis edildi.
 • 16:59 Suriyeli Ailelere Yardımlar Keçiören İmam Hatipliler Derneği (KİHDER), Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki ihtiyaç sahibi Suriyeli 30 aileye yardımda bulundu.
 • 15:32 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen "Gökyüzünde kardeşlik var" uçurtma şenliğinde Türk çocukları, Suriyeli, Afgan, Özbek ve Somalili çocuklar ile Keçiören'de uçurtma uçurdu.
 • 12:16 23 Nisan Ulusal Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ankara Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nce sokakta çalıştığı ya da dilencilik yaptığı belirlenerek koruma altına alan 12 çocuk için çeşitli etkinlikler düzenlendiAnkara Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi verildi.
 • 15:44 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türkiye'de bulunan Türkmen ve Özbek çocuklarla bir araya geldi.
 • 13:26 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Birtakım şehir efsaneleri dolaşmaya başladı, 'Milli Eğitim Bakanları çok sık değişiyor' diye, dolayısıyla biz de bu efsaneyi doğrulamak için, çok sık değiştiriyoruz Bakanı. Bugün buraya gelen bütün arkadaşlarımız, bir kere oturuyorlar bu koltuğa. Onun için hepiniz birazdan sırayla Milli Eğitim Bakanlığı yapacaksınız" dedi.
 • 19:14 Kazayla Kendisini Vuran Kuyumcu Öldü Başkentte kuyumculuk yapan Sinan Gürsoy, kazara tetiğine dokunduğu ruhsatlı silahının ateş alması sonucu kafasından vurularak hayatını kaybetti.
 • 13:02 Suriyeli Çocuklara Kıyafet Yardımı Keçiören İmam Hatipliler Derneği (KİHDER), Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki ihtiyaç sahibi Suriyeli 100 çocuğa kıyafet yardımında bulundu.
 • 10:00 Keçiören Semt Pazarları Huzurlu Alışverişin Adresi Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte semt pazarlarında artan alışveriş yoğunluğuna karşı Keçiören Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sıklaştırdı.
 • 17:39 Yeni Başkent Güvenlik Konsepti" Ankara'da "Yeni Başkent Güvenlik Konsepti" çerçevesinde 12-18 Nisan'da yapılan kontrol ve aramalarda 43 bin 160 kişi incelendi, çeşitli suçlardan aranan 368 kişi yakalandı.
 • 10:58 Badmintonda Rio İçin Son Hedef Avrupa Şampiyonası Türk badmintoncular, 2016 Rio Olimpiyatları kotası için Avrupa Şampiyonası'nda başarı hedefliyor.
 • 10:41 Başkent Parklarına, Tarihi Ankara Evleri Başkent Parklarına, Tarihi Ankara Evleri ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi, kendi atölyelerinde üretilen malzemelerle, özgün mimariye bağlı kalarak, parklara tarihi Ankara evleri yapıyor.
 • 13:13 Batıkent Metrosu'nda Aktarma Uygulaması Başladı Batıkent Metrosu'nda Aktarma Uygulaması Başladı Batıkent Metrosu’nda aktarma uygulaması başladı.
 • 14:10 Başkentte Asayiş Uygulaması Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, 7 merkez ilçenin sorumluluk alanında yapılan denetimlerde, bin 1 kişi gözaltına alındı, 49 bin 205 araç kontrol edildi.
 • 14:08 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 230 kişinin "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından yargılandığı davada tutuksuz 6 sanığın savunması alındı.
 • 12:27 Metro Hattında Bağlantı Çalışması Başlıyor Keçiören metrosu ile Batıkent metrosunun bağlantı çalışmaları nedeniyle, Batıkent metro hattındaki yeni düzenleme, yarından itibaren uygulamaya girecek.
 • 02:48 Ego Otobüsleri Polis Tarafından Takip Edilebilecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Polisimizle işbirliği yapacağız ve araçlarımız polis tarafından da takip edilebilecek.
 • 18:23 İmam Hatip Liseleri'nden "Girişimcilik Semineri"Ne Büyük İlgi KOSGEB ile Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği protokol kapsamında İmam Hatip Liseli öğrencilere yönelik olarak “İmam Hatip Liselerinde Girişimcilik Ruhu Canlanıyor” konulu seminerlerin 3.’sü Ankara’da gerçekleştirildi.
 • 17:57 Kazımkarabekir Caddesi Çalışmalar Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Kazımkarabekir Caddesi Çalışmalar Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, "Mevcut asfalt kaplamanın ekonomik ömrünü tamamlaması, metro çalışmalarının sonlanması ve mevsim itibarı ile Kazım Karabekir Caddesi 15 Nisan Cuma günü saat 21.00 itibarı ile lokal olarak kapatılıp, yol genişletme ve asfalt serim çalışmalarımız başlayacak” dedi.
 • 16:26 Keçiören Eğitim ile Engelleri Aşıyor Keçiören Eğitim ile Engelleri Aşıyor Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde ’Keçiören engelleri aşıyor’’ isimli bir panel düzenlendi.