SON DAKİKA KELES HABERLERİ

Son Dakika Keles Haberleri

 • 16:56İlçelerde Sinema Keyfiİlçelerde Sinema KeyfiBüyükşehir Belediyesi, sinema etkinlikleriyle Bursa’nın tüm ilçelerine ulaşıyor.
 • 16:44İlçelerde Sinema Keyfi Bursa Büyükşehir Belediyesi, sinema etkinlikleriyle Bursa'nın tüm ilçelerine ulaşıyor.
 • 13:34MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman AçıklamasıMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konvoylarına bozkurt işareti yapanların göz altına alınmasına sert tepki gösterdi.
 • 11:43MHP'li Büyükataman: Bozkurt'un Nefesini Enselerinde HissedeceklerMHP'li Büyükataman: Bozkurt'un Nefesini Enselerinde HissedeceklerMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konvoylarına bozkurt işareti yapanların gözaltına alınmasına sert çıktı.
 • 12:54Çocuklar Kocayayla'da Doyasıya EğlendiÇocuklar Kocayayla'da Doyasıya EğlendiİHH Bursa İnsani Yardım Derneğinin organizasyonuyla çocuklar Kocayayla'da piknik yaptı.
 • 15:19İlçelere 100 Milyon TL'lik Asfalt Yatırımıİlçelere 100 Milyon TL'lik Asfalt YatırımıBursa’nın daha ulaşılabilir bir il olması için yatırımlarına hızla devam eden Büyükşehir Belediyesi, 2015 asfalt sezonunu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de katıldığı törenle başlattı.
 • 14:52İlçelere 100 Milyon Tl'lik Asfalt YatırımıBursa'nın daha ulaşılabilir bir kent olması için yatırımlarına hızla devam eden Büyükşehir Belediyesi, 2015 asfalt sezonunu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin de katıldığı törenle başlattı.
 • 15:29Tarih İlçelerde De Ayağa KalkıyorTarih İlçelerde De Ayağa KalkıyorBursa'nın UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne girmesini sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Keles ilçe merkezindeki 600 yıllık Yakup Bey Hamamı'nı ilk günkü ihtişamına kavuşturacak restorasyon çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 • 11:19Tarihi Yakup Bey Hamamı'nın Dış Cephe Restorasyonu TamamlandıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ettirilen Keles ilçesindeki 600 yıllık Yakup Bey Hamamı'nın dış cephe çalışmaları tamamlandı.
 • 10:45Bursa'nın İlçelerindeki Tarih de Ayağa KalkıyorBursa'nın İlçelerindeki Tarih de Ayağa KalkıyorBursa merkezdeki tarihi ve kültürel miras yatırımlarıyla Bursa’nın UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmesini sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Keles ilçe merkezindeki 600 yıllık Yakup Bey Hamamı’nı ilk günkü ihtişamına kavuşturacak restorasyon çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 • 10:01600 Yıllık Yakup Bey Hamamı Restore Ediliyor600 Yıllık Yakup Bey Hamamı Restore EdiliyorBursa'nın Keles ilçe merkezindeki 600 yıllık Yakup Bey Hamamı’nı ilk günkü ihtişamına kavuşturacak restorasyon çalışmaları sürüyor.
 • 12:55Keles'te Ana Sultan AnıldıKeles'te Ana Sultan AnıldıBursa’nın Keles ilçesininin Küçükkovacık Mahallesi’nde ‘Anasultan’ı Anma ve Anneler Günü’ programı düzenlendi.
 • 11:40Bursa'nın Tanıtım Filmine İtalya'dan ÖdülBursa'nın Tanıtım Filmine İtalya'dan ÖdülBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi ve kültürel mirasın tanıtımı için hazırlanan ve sosyal medyada 1 ay içinde 3.5 milyon izleyiciye ulaşan 'Elimde Sazım Bursa'da Gözüm' video klibi, Avrupa Müze Akademisi ve Europa Nostra tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
 • 10:45Bursa Klibine Avrupa'dan Başarı ÖdülüBursa Klibine Avrupa'dan Başarı ÖdülüAvrupa Müze Akademisi ve Europa Nostra, sosyal medyada 1 ay içinde 3,5 milyon izleyiciye ulaşan "Elimde Sazım Bursa'da Gözüm" video klibine başarı belgesi verdi.
 • 13:11Futsal Müsabakalarına Çilingiroğlu Damga VurduFutsal Müsabakalarına Çilingiroğlu Damga VurduBursa Okul Sporları 2. Küme Yıldız Erkekler Futsal müsabakalarında mücadele eden Mudanya İkbal Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu, eleme grubunu namağlup birinci bitirdi.
 • 17:14Milletvekili Çavuşoğlu Besaş'ı GezdiBursa milletvekili ve milletvekili adayı Hakan Çavuşoğlu, Bursa'nın en büyük ekmek fabrikasını ziyaret etti.
 • 14:31Ülkem İçin Değer' Projesine Başkan Bozbey'den DestekÜlkem İçin Değer' Projesine Başkan Bozbey'den Destek‘Ülkem İçin Değer’ Projesi Bursa temsilcileri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret ederek projenin yeni bir okula daha hayat vermek için destek istedi.
 • 11:35Fotofest Fotoğrafları Keles'teFotofest Fotoğrafları Keles'teBursa Kent Konseyi (BKK) tarafından ‘Griye Veda Renklere Merhaba’ projesinin 54. sergisi Keles ilçesinde açıldı.
 • 00:46Bursa'da Dağdan Kopan Toplarca Toprak Yola SavrulduBursa'da Dağdan Kopan Toplarca Toprak Yola SavrulduBursa'da Orhaneli İlçesi'nde yol yapım çalışmaları sırasında heyelan meydana geldi.
 • 10:01Milli İttifak Adayları Dağ İlçelerine Çıkarma YaptıSaadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) bir araya gelerek oluşturduğu Milli İttifak'ın Bursa milletvekili adayları dağ ilçelerine çıkarma yaptı.
 • 15:36Kırsalda Sosyal Kalkınma BaşladıBursa Büyükşehir Belediyesi, merkezde olan tüm sosyal imkanların kırsal kesimde de olması hedefiyle Keles'in Gelemiç Mahallesi'ne yaptırılacak kültür evinin temelini attı.
 • 13:40Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanıBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Uludağ’da yeni tesisler, Uluabat’ın eko turizm bölgesi olması ve Güney çevre yolunun Ankara’dan engellendiğini belirterek, "Biz para değil yetki istiyoruz.
 • 17:24Keles'te Çevre DüzenlemesiKeles'te Çevre DüzenlemesiKeles’in Gelemiç Mahallesinin çevresi düzenleniyor.
 • 16:04Kemaliye Mahalle Konağına KavuştuKemaliye Mahalle Konağına KavuştuBursa Büyükşehir Belediyesi, Keles’in Kemaliye Mahallesi’nde çökme riski bulunan köy konağını yenileyip hizmete açtı.
 • 15:14Kemaliye Mahalle Konağına KavuştuKemaliye Mahalle Konağına KavuştuBursa Büyükşehir Belediyesi, Keles'in Kemaliye Mahallesi'nde çökme riski bulunan köy konağını yıkılıp, yerine orijinal bir konak yaparak bölge halkının hizmetine sundu.
 • 18:53Kırsalda Sosyal Kalkınma BaşladıKırsalda Sosyal Kalkınma BaşladıTarımsal yatırımlarla kırsal bölgelerde ekonomik kalkınmanın önünü açan Büyükşehir Belediyesi, merkezde olan tüm sosyal imkanların kırsal kesimde de olması hedefiyle Keles’in Gelemiç Mahallesi’ne yaptırılacak kültür evinin temelini attı.
 • 17:29Kırsalda Sosyal Kalkınma BaşladıKırsalda Sosyal Kalkınma BaşladıTarımsal yatırımlarla kırsal bölgelerde ekonomik kalkınmanın önünü açan Büyükşehir Belediyesi, merkezde olan tüm sosyal imkanların kırsal kesimde de olması hedefiyle Keles’in Gelemiç Mahallesi’ne yaptırılacak kültür evinin temelini attı.
 • 13:35Bursa'da 3,5 Şiddetinde DepremBursa, öğle saatlerinde 3,5 şiddetinde depremle sallandı.
 • 16:22Büyükşehirden Çiftçiye Bir Destek DahaBüyükşehirden Çiftçiye Bir Destek DahaBursa’nın tarım ve hayvancılıkta hak ettiği noktaya gelmesi için bütün imkanlarını seferber eden Büyükşehir Belediyesi, yapı malzemeleri, sera naylonu, buzağı kulübesi ve çatı örtüsü dağıtarak çiftçinin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.
 • 15:00Bursa Büyükşehir'den Üreticiye Bir Destek DahaBursa'nın tarım ve hayvancılıkta hak ettiği noktaya gelmesi için tüm imkanlarını seferber eden Büyükşehir Belediyesi, yapı malzemeleri, sera naylonu, buzağı kulübesi ve çatı örtüsü dağıtarak çiftçinin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.
 • 14:27Keles'te SisKeles'te SisBursa’nın Keles ilçesinde sis etkili oluyor.
 • 23:33Müezzinoğlu: Bir Oy Eksik Kalırsa Vebal Bizimdir (4)Müezzinoğlu: Bir Oy Eksik Kalırsa Vebal Bizimdir (4)Müezzinoğlu, HASTANE SÖZÜ VERDİ Seçim çalışmalarına dağ ilçelerinden başlayan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son olarak Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18:25Yarışın Startını Gecikmeli Veren Bakan Müezzinoğlu'na TepkiYarışın Startını Gecikmeli Veren Bakan Müezzinoğlu'na TepkiBursa'da seçim çalışmalarına başlayan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Uluslararası Osmangazi Tarihi Kent Koşusu'nun startını verdi.
 • 17:43Sağlık Bakanı MüezzinoğluSağlık Bakanı MüezzinoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun Keles'de gezmesi.-Müezzinoğlu'nun halkla konuşması, hastane ziyareti, çocuk sevmesi detayları.-Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun konuşması. - "Allah'a şükürler olsun ki bugün artık vızır vızır karada gezen kara ambulanslarımız, kar paletli, obez, deniz bot ambulanslarımız, ambulans helikopter ve uçaklarımızla dünyanın acil hizmetlerinde en önde gelen ülkelerden biriyiz.
 • 16:53Müezzinoğlu'ndan Uzman Hekimlere MüjdeMüezzinoğlu'ndan Uzman Hekimlere MüjdeBursa’da seçim startını dağ ilçelerinden veren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye’de 20 bin hekim açığı bulunduğunu, bu açığı 1-2 yıl içerisinde kapatacaklarını söyledi.
 • 16:52Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Allah'a şükürler olsun ki bugün artık vızır vızır karada gezen kara ambulanslarımız, kar paletli, obez, deniz bot ambulanslarımız, ambulans helikopter ve uçaklarımızla dünyanın acil hizmetlerinde en önde gelen ülkelerden biriyiz.
 • 15:06Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'daSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması- Müezzinoğlu, Saltanat Kapı önünde düzenlenen 10. Uluslararası Bursa Osmangazi Kent Koşusu'nu başlattı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin derdini paylaşarak azaltmak ve mutluluklarını paylaşarak çoğaltmak istediklerini belirterek, "Bugün şekilsel bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir ama özü itibarıyla sıkıntı ve sorun yaşatmamak, birinci derecede borcumuz ve sorumluluğumuzdur" dedi.
 • 12:23Startı Gecikmeli Veren Bakan Müezzinoğlu'na TepkiStartı Gecikmeli Veren Bakan Müezzinoğlu'na TepkiBursa'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Uluslararası Osmangazi Tarihi Kent Koşusu'nun startını Sağlık Bakanı ve AK Parti Bursa 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Müezzinoğlu verdi.
 • 12:09Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu İlk Seçim Ziyaretini Dağder'e YaptıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu İlk Seçim Ziyaretini Dağder'e YaptıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, dün seçim startını verdikten sonra ilk ziyaretini DAĞ-DER ve Dağ Yöresi Dernekleri’ne yaptı.
 • 11:51Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin derdini paylaşarak azaltmak ve mutluluklarını paylaşarak çoğaltmak istediklerini belirterek, "Bugün şekilsel bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir ama özü itibarıyla sıkıntı ve sorun yaşatmamak, birinci derecede borcumuz ve sorumluluğumuzdur" dedi.
 • 09:01Gündem/ 19 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Levent-Rumeli Hisaru¨stu¨ Metro Hattı ac¸ılıs¸ to¨renine katılacak.
 • 00:04Gündem Özeti/ 19 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ATO Congresium'da düzenlenen, partisinin seçim bildirgesinin açıklanacağı ve milletvekili adaylarının tanıtımının yapılacağı toplantıya katılacak.
 • 10:30Dağ Köylerine Buski NeşteriDağ Köylerine Buski NeşteriOrhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık’a bağlı mahalleye dönen köylerde BUSKİ çalışmalarını hızlandırdı.
 • 17:23Bursa Klibi' Dünya Birinciliğini HedefliyorBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 'Bursa Klibi', 'Heritage In Motion Awards 2015' yarışmasında finale kaldı.
 • 15:37'Bursa Klibi' Dünya Birinciliğini HedefliyorBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından çekilen Bursa Klibi, 'Heritage In Motion Awards 2015' yarışmasında 1. olmayı hedefliyor.
 • 15:13Belediye Başkanının Vokalistlik Yaptığı Bursa Klibi Yarışmada Finale KaldıBelediye Başkanının Vokalistlik Yaptığı Bursa Klibi Yarışmada Finale KaldıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa’nın tanıtımı hedefiyle kentin 70 farklı mekanında çekimi yapılan ‘Bursa Klibi’ internette tıklanma rekoru kırıyor.
 • 09:55Bursa Gözünü Dünya Birinciliğine DiktiBursa Gözünü Dünya Birinciliğine DiktiBursa Büyükşehir Belediyesi’nin çektiği kent klibi internette tıklanma rekoru kırarken, Heritage in Motion Awards 2015 yarışmasında da son 14’e kaldı.
 • 09:50Kocasu Çayı TaştıKocasu Çayı TaştıBursa’da yoğun kar ve yağışlar sebebiyle dağ yöresindeki tarım arazilerini besleyen Kocasu Çayı taştı.
 • 14:40Keles Protokolünden Karda Dağ TırmanışıKeles Protokolünden Karda Dağ TırmanışıBursalı dağcıların Keles’te yaptıkları yürüyüşe ilçe protokollü de katıldı.
 • 08:31Karayollarında DurumKarayollarının yol yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.