SON DAKİKA KELES HABERLERİ

Son Dakika Keles Haberleri

 • 21:57 Bursa Uludağ'da Hedef 2026 Kış Olimpiyatları Bursa Uludağ'da Hedef 2026 Kış Olimpiyatları Uludağ'da hedef 2026 Kış OlimpiyatlarıTÜRKİYE'nin en önemli kış turizm merkezi Uludağ'da 4 mevsim turizm yapılması için proje hazırlıklarına başlandı.
 • 10:03 Doğanın Pili Bitmesin! Doğanın Pili Bitmesin! Atık Pil Toplama Kampanyası'na, Osmangazi'nin köklü eğitim kurumlarından Merinos İlkokulu'ndan da destek geldi.
 • 13:14 Pazaryeri'nden Kısa Kısa Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, kentte faaliyet gösteren seramik fabrikasını ziyaret etti.
 • 13:25 Bursastore Tır'ına Keleslilerden Büyük İlgi Bursastore Tır'ına Keleslilerden Büyük İlgi Bursa’nın Keles ilçesine gelen Bursastore TIR’ı büyük ilgi gördü.
 • 17:11 Kurumlararası Futbol Turnuvasının Startını Engelli Gençler Verdi Kurumlararası Futbol Turnuvasının Startını Engelli Gençler Verdi Bursa’nın Keles ilçesinde Gençlik Spor Müdürlüğü’nün tertiplediği Kurumlararası Futbol Turnuvası, engelli gençlerin maçı ile başladı.
 • 12:02 Besaş'ın Yeni Ürünü; Günlük Süt Besaş'ın Yeni Ürünü; Günlük Süt Keles’teki süt ve süt ürünleri tesislerinde üretilen ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyen BESAŞ, 1 litrelik günlük sütü de tüketicilerle buluşturmaya başladı.
 • 10:56 Besaş'ın Yeni Ürünü; Günlük Süt Besaş'ın Yeni Ürünü; Günlük Süt Bursa’nın Keles İlçesi’ndeki süt ve süt ürünleri tesislerinde üretilen ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyen BESAŞ, 1 litrelik günlük sütü de tüketicilerle buluşturmaya başladı.
 • 12:03 Keles'te Kan Bağışı Kampanyası Bursa'nın Keles ilçesinde Türk Kızılayınca kan bağışı kampanyası yürütüldü.
 • 11:09 Kelesliler Kan Bağışladı Kelesliler Kan Bağışladı Bursa’nın Keles ilçesinde vatandaşlar kan bağışladı.
 • 14:40 CHP'li Kayışoğlu, Kocayayla'daki 'Ağaç Katliamı'nı Meclis'e Taşıdı CHP'li Kayışoğlu, Kocayayla'daki 'Ağaç Katliamı'nı Meclis'e Taşıdı Bursa'nın Keles İlçesi yakınlarındaki Kocayayla'da gölet yapımı için çam ağaçlarının kesilmesini cep telefonuyla görüntüleyen CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, konuyu soru önergesiyle TBMM'ye taşıdı.
 • 14:33 Gölet Alanında 8 Bin Ağacın Kesildiği İddiası Orman ve Su İşleri Bakanlığından, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu'nun Keles ilçesinde yapılacak bir gölet için belirlenen alanda 8 bin ağacın kesildiğine yönelik iddialarının doğru olmadığı ve kesilen ağaçların yerine 5 katı kadar fidan dikileceği bildirildi.
 • 10:01 Çanakkale'de En Çok Şehit Bursa'nın Orhaneli İlçesi'nden Çanakkale'de En Çok Şehit Bursa'nın Orhaneli İlçesi'nden Çanakkale, Birinci Dünya Savaşı’nda tarihin en kanlı mücadelelerinden birine sahne olurken, cephede en çok şehit veren şehrin 4 bini aşkın asker ile Bursa, ilçenin ise 1034 kişi ile Orhaneli olduğu ortaya çıktı.
 • 14:41 Keles'te Ağaç ve Gölet Tartışması... Keles'te Ağaç ve Gölet Tartışması... Bursa’nın Keles ilçesinde gölet yapımı için çam ağaçlarının kesilmesi beraberinde çeşitli tartışmaları gündeme taşırken, 3 mahallede yapılacak sulu tarım sayesinde çok daha fazla meyve ağacının dikilerek bölgenin yeşilliğinden bir şey kaybetmeyeceği ifade ediliyor.
 • 11:57 CHP'li Kayışoğlu: Gölet İçin Binlerce Ağaç Kesildi CHP'li Kayışoğlu: Gölet İçin Binlerce Ağaç Kesildi CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Keles İlçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunan ve her yıl Türkmen Şenlikleri'nin yapıldığı Kocayayla yakınlarında gölet yapımı için ağaç kesimi yapıldığını öğrenince partisinin İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte bölgeye gitti.
 • 11:21 Besaş'tan Tarladan Sofraya Kırmızı Biber Besaş'tan Tarladan Sofraya Kırmızı Biber Keles ilçesindeki süt tesisinin ardından Mustafakemalpaşa’daki biber kurutma tesisi ile Bursa çiftçisine önemli bir destek sağlayan Büyükşehir Belediyesi, bu tesislerde el değmeden üretilen kırmızı toz biberi de BESAŞ markasıyla tüketici ile buluşturmaya başladı.
 • 11:12 Bursa'da Ağaç Katliamı! CHP'li Vekil Görüntüledi Bursa'da Ağaç Katliamı! CHP'li Vekil Görüntüledi CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Keles İlçesi yakınlarındaki Kocayayla'da gölet yapımı için binlerce çam ağacının kesildiğini telefonuyla görüntüledi
 • 11:40 Besaş'tan Tüketiciye Kırmızı Toz Biber Besaş'tan Tüketiciye Kırmızı Toz Biber Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Mustafakemalpaşa’daki biber kurutma tesislerinde üretilen kırmızı toz biberi BESAŞ markasıyla tüketici ile buluşturmaya başladı.
 • 11:19 Tarladan Sofraya Besaş Kırmızı Toz Biber Tarladan Sofraya Besaş Kırmızı Toz Biber Keles Süt ve Süt Ürünlerinin ardından hizmete açılan Mustafakemalpaşa'daki biber kurutma tesisi ile bölge çiftçisine önemli bir destek sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu tesislerde el değmeden üretilen kırmızı toz biberi de BESAŞ markasıyla tüketici ile buluşturmaya başladı.
 • 10:04 Muhtarlara Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri Muhtarlara Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri Bursa İl Jandarma Komutanlığı koordinasyonunda, Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ortaklığında hayata geçirilen ‘Evlilik Kurumunu Tanıyorum’ projesinin son bilgilendirme toplantısı Orhaneli’de düzenlendi.
 • 16:51 Eski Ormancılara Vefa Bursa’nın Keles ilçesinde eski ormancılar yemekte buluştu.
 • 14:33 İstiklal Marşı'nın Kabulünün 95. Yılı Kutlandı İstiklal Marşı'nın Kabulünün 95. Yılı Kutlandı Osmangazi Okulları'nda, İstiklal Marşı'nın kabulünün 95. Yıl dönümü için kutlama programı düzenledi. Osmangazili öğrenciler tarafından hazırlanan program büyük beğeni topladı.
 • 08:09 O Arazi Artık Bursaspor'un O Arazi Artık Bursaspor'un TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkan Vekili ve AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Keles'teki hazineye ait 263 dönümlük Kendir Yaylası arazisinin 30 yıl süreyle Bursaspor'a tahsis edildiğini söyledi.
 • 18:11 Ak Partili Hüseyin Şahin: Kendir Yaylası Bursaspor'un Oldu Ak Partili Hüseyin Şahin: Kendir Yaylası Bursaspor'un Oldu Tbmm Milli Savunma Komisyonu Başkan Vekili ve AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Keles'teki hazineye ait 263 dönümlük Kendir Yaylası arazisinin 30 yıl süreyle Bursaspor'a tahsis edildiğini müjdesini verdi.
 • 18:01 Şahin'den Bursaspor'a Müjde Şahin'den Bursaspor'a Müjde AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Keles’teki hazineye ait 263 dönümlük Kendir Yaylası arazisinin 30 yıl süreyle Bursaspor’a tahsis edildiğinin müjdesini verdi.
 • 10:45 Harmancık'ı Adım Adım Keşfettiler Harmancık'ı Adım Adım Keşfettiler Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Adım Adım Bursa’ projesinde doğaseverler bu kez Harmacık’ı keşfettiler.
 • 10:11 Harmancık'ı Adım Adım Keşfettiler Harmancık'ı Adım Adım Keşfettiler Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Adım Adım Bursa’ projesinde doğaseverler bu kez Harmacık’ı keşfetti.
 • 22:59 Türkiye'deki Akademik Özgürlük İngiltere'de Tartışıldı Türkiye'deki Akademik Özgürlük İngiltere'de Tartışıldı Türkiye Araştırmalar Merkezi CEFTUS'un 'Türkiye'de akademik özgürlük' başlıklı paneli İngiltere Parlamentosu'nda yapıldı.
 • 09:11 Bursa Kent Konseyinden Dağ Yöresinde Eğitim Seferberliği Bursa Kent Konseyinden Dağ Yöresinde Eğitim Seferberliği Bursa Kent Konseyi; Büyükorhan, Orhaneli ve Keles Lisesi öğrencilerine, özgüven, başarı, motivasyon ve sınav stresi konularında seminerler düzenledi.
 • 18:57 Keles'te Türkmenlere Yardım Seferberliği Keles'te Türkmenlere Yardım Seferberliği Bursa’nın dağ ilçelerinden Keles’te yüzlerce kişi Türkmenler için seferber oldu.
 • 15:39 Keles Yolu Köstebek Yuvasına Döndü Keles Yolu Köstebek Yuvasına Döndü Bursa-Keles yolundaki çukurlar sürücüleri canından bezdiriyor.
 • 12:37 Bursa'nın Dağ İlçeleri Doğalgaza Kavuşuyor Bursa'nın Dağ İlçeleri Doğalgaza Kavuşuyor Bursa’ya 2015 yılında 36 milyon liralık yatırım yaptıklarını bildiren Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, 2016 yılında ise bu yatırımın 43 milyon lira olacağını söyledi.
 • 10:36 Düzce Belediye Başkanı Keleş'in Makam Arabası İsyanı Düzce Belediye Başkanı Keleş'in Makam Arabası İsyanı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam arabasıyla ilgili açıklamalar yaptığı video, 'Düzce Belediye Başkanı'nın Dramı' başlığıyla sosyal medyada yayıldı.
 • 15:01 Keles'te Bahar Çiçekleri Erken Açtı Keles'te Bahar Çiçekleri Erken Açtı Bursa’nın Keles ilçesinde son bir haftada havaların iyiden iyiye ısınmasıyla birlikte bahar çiçekleri erken açtı.
 • 13:35 Bursa-keles Yolundaki Heyelan Korkutuyor Bursa-keles Yolundaki Heyelan Korkutuyor Bursa’nın Keles ilçesine ulaşımını sağlayan karayolunun Doğancı Barajı ve Nilüfer Barajı yakınlarında ara ara meydana gelen heyelan, sürücüleri korkutuyor.
 • 13:28 Dağ Yöresinde Sis Dağ Yöresinde Sis Bursa’nın Orhaneli ilçesinde sis etkili oluyor.
 • 12:23 Cemaat Bu Camilere Sadece Cemaat Bu Camilere Sadece "Cuma ve Bayramda" Geliyor - Bursa GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cuma camisinin bulunduğu köyden detaylar Cuma camisinden dış detaylar Cemaatin camiye gelme detayları Cuma hutbesinden ve namazından detaylar Yerel araştırmacı Mehmet Pelvan'ın röportajı Harmancık Müftüsü Mehmet Öz'ün röportajı "Cuma Camii"nde sadece cuma ve bayram namazları kılınıyor Bursa'nın dağ yöresi ilçelerinde köylülerin toplanıp, cuma ve bayram namazlarını bir camide kıldığı "Cuma Camii" geleneği, asırlardır devam ediyor Geleneğin sürdüğü köylerde bulunan diğer camilerde, cemaatin namazlarda Cuma Camii'nde toplanmalarını sağlamak amacıyla minber bulunmuyor Cuma Camii'nin bulunduğu mahalleden olan yerel araştırmacı Pelvan: "Bu geleneğin bir özelliği de bölgeye sosyal ekonomik yönden katkı sağlamasıdır.
 • 11:30 Cemaat Bu Camilere Sadece "Cuma ve Bayramda" Geliyor Bursa'nın dağ yöresi ilçeleri Harmancık, Büyükorhan, Keles ve Orhaneli'nin kırsal mahallelerinde yaşayanların bir araya gelerek sadece cuma ve yılda iki kez bayram namazlarını kıldıkları "cuma cami" geleneği, ayakta kalan iki camide asırlardır sürdürülüyor.
 • 11:18 Dağ İlçelerindeki Çocuklar Kayak Keyfi Yaptı Dağ İlçelerindeki Çocuklar Kayak Keyfi Yaptı Dağ bölgesindeki ilçelerde tüm hızıyla sürdürülen spor çalışmaları kapsamında Keles Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Uludağ gezisi ve kayak eğitimi etkinliğine yaklaşık 50 çocuk katıldı.
 • 15:51 London To Debate London To Debate "Academic Freedom İn Turkey" A Westminister debate will bring "Academic Freedom in Turkey" to the table organized by the Centre for Turkey Studies in London. The event to take place on Feb. 29 at the House of Commons will host keynote speakers including Ms Gulseren Onanc, Assembly Member of the Republican People's Party (CHP); Dr.
 • 16:27 Buski'den Sudaki Kayıp Kaçakla Mücadele Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinden (BUSKİ) kent merkezinde yüzde 22 seviyesinde olan kayıp kaçak oranını 10 ilçede de aynı seviyelere çekmek için çalışmalara hız verdi.
 • 11:48 Türkiye'deki Akademik Özgürlük İngiltere'deki Panelde Tartışılacak İngiltere faaliyet gösteren Türkiye Araştırmalar Merkezi, Türkiye'deki akademisyenlerin imzaladığı bildirge ile ilgili "Türkiye'de akademik özgürlük" başlıklı bir panel düzenliyor.
 • 11:18 Buski 10 İlçede Kayıp Kaçağa Savaş Açtı Buski 10 İlçede Kayıp Kaçağa Savaş Açtı Sudaki kayıp kaçağa savaş açan BUSKİ, merkezde yüzde 22’ler seviyesinde olan kayıp kaçak oranını 10 ilçede de aynı seviyelere çekmek için çalışmalara hız verdi.
 • 10:54 Bursa'da 10 İlçede Kaçak Su Kullanımı Mercek Altına Alındı Bursa'da 10 İlçede Kaçak Su Kullanımı Mercek Altına Alındı Sudaki kayıp kaçağa savaş açan BUSKİ, merkezde yüzde 22’ler seviyesinde olan kayıp kaçak oranını 10 ilçede de aynı seviyelere çekmek için çalışmalara hız verdi.
 • 16:18 Kanas-der 10 Yaşında Kanas-der 10 Yaşında Bursa’da 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren KANAS-DER, kuruluşunun 10. yılını kutladı.
 • 10:02 Gürsulu Taksicilerin 'Üvey Evlat' İsyanı Gürsulu Taksicilerin 'Üvey Evlat' İsyanı Bursa’ya 14 kilometre mesafedeki Gürsü ilçesi 2004 yılında merkez ilçe yapılmasına rağmen ‘üvey evlat’ muamelesi görmekten şikayetçi. İlçede yolcu taşıyan taksiciler, şehir merkezinden yolcu almalarına izin verilmediğini, sürücülere ağır para cezası uygulandığını söyledi.
 • 13:56 10 Ekim Mağdurları Değil, Katilleri Yargılansın' 10 Ekim Mağdurları Değil, Katilleri Yargılansın' Ankara'da 10 Ekim'de gerçekleştirilen kanlı saldırının aydınlatılmasını isteyen sivil toplum örgütleri, Bursa Adliye önünde '10 Ekim mağdurları değil, katilleri yargılansın' çağrısı yaptı.
 • 12:05 Rusya, Türkiye Sınırındaki Çadır Kenti Vurdu Rusya, Türkiye Sınırındaki Çadır Kenti Vurdu Suriye sınırına yaklaşık 3 kilometre uzaklıktaki Lazkiye Zeytinli bölgesinde Türkmenlerin bulunduğu çadır kente Rus savaş uçakları bomba yağdırdı.
 • 13:46 "Dağ Yöresinin Yeri Bizler İçin Her Zaman Ayrı" DAĞ-DER Başkanı Ali Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni'yi ziyaret etti.
 • 09:33 İnegöl'ün Nüfusu 6 Bin 859 Kişi Arttı İnegöl'ün Nüfusu 6 Bin 859 Kişi Arttı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2015 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarını açıkladı.
 • 13:16 Dağ Yöresi Geleceğini Belirliyor Dağ Yöresi Geleceğini Belirliyor Bursa’nın dağ yöresinin geleceği masaya yatırıldı.