00:1600
SON DAKİKA KEMAL ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Kemal Çelik Haberleri


KEMAL ÇELİK

ADAY-MHP-ANTALYA-BÜYÜKŞEHİR

1956 ‘da Serik'te doğdu.Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Kaymakam, vali, Emniyet Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Evli ve üç çocuk babası.... Devamı

  İhsanoğlu Antalya'da Meşalelerle Karşılandı

  İhsanoğlu Antalya'da Meşalelerle Karşılandı

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 13 siyasi partinin destek kararı açıkladığı çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Antalya'da Türk bayrakları ve meşalelerle karşılandı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Artvin Cerattepe'de 'Madene Hayır' Sloganları Eşliğinde Bilirkişi İncelemesi Yapıldı

  Artvin Cerattepe'de "Madene Hayır" Sloganları Eşliğinde Bilirkişi İncelemesi Yapıldı

  Artvin’in Kafkasör Yaylası Genya ve Cerattepe Mevkii’nde gümüş, bakır ve altın aranacak maden sahasını kapsayan alandaki bakır madeni için verilen “ÇED olumlu” raporunun iptali istemiyle Rize İdare Mahkemesi’nde açılan “yürütmeyi durdurma ve iptal” davası kapsamında bölgede bilirkişi heyeti keşif incelemesi yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Artvin Cerattepe'de 1,5 Kilometrelik İnsan Zinciri Oluşturdular, 'Madene Hayır' Diye Haykırdılar

  Artvin Cerattepe'de 1,5 Kilometrelik İnsan Zinciri Oluşturdular, 'Madene Hayır' Diye Haykırdılar

  3 KİLOMETRELİK İNSAN ZİNCİRİ İLE HEYETİ KARŞILADILAR Rize İdare Mahkemesi keşif heyetinin gelişi öncesi otobüslerle Kafkasör Yaylası Genya ve Cerattepe Mevkii'ne çıkan ve maden karşıtı pankartlar taşıyan yaklaşık bin 500 Artvinli, tek sıra halinde 3 kilometrelik insan zinciri oluşturdu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Artvin Cerattepe'de 1.5 Kilometrelik İnsan Zinciri

  Artvin Cerattepe'de 1.5 Kilometrelik İnsan Zinciri

  Artvin'deki kafkasör Yaylası Genya ve Cerattepe Mevkii'nde gümüş, bakır ve altın aranacak maden sahasını kapsayan alanda bakır madeni için verilen 'ÇED olumlu' raporunun iptali istemiyle Rize İdare Mahkemesi'nde açılan, 'Yürütmeyi durdurma ve iptal' davası kapsamında bölgede bilirkişi heyeti keşif incelemesi yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Madenciler İlk Sahurunu Yerin Yüzlerce Metre Altında Yaptı

  Madenciler İlk Sahurunu Yerin Yüzlerce Metre Altında Yaptı

  Zonguldak’ta maden işçileri, Ramazan ayının ilk sahurunu yerin yüzlerce metre altında yaptı. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  TİMFED Yeni Dernek Girişimi Toplantısı

  Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu Konya'da kurulacak yeni dernek girişimi için toplantı düzenledi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:16:50. #1.12#