20:0300
SON DAKİKA KEMAL ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Kemal Çelik Haberleri

  Antalya'da Sürpriz Buluşma

  Antalya'da Sürpriz Buluşma

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik’in seçim çalışmalarına destek vermek için geldiği Antalya’da eski Belediye Başkanlarından Hasan Subaşı ve İsa Akdemir’le sürpriz buluşma gerçekleştirdi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Akşener: ''Göstermelik bir savaş söz konusu olabilir' -

  Akşener: ''Göstermelik bir savaş söz konusu olabilir" -

  TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Mart seçimlerinin olmaması için elinden gelen gayreti gösterdiğini iddia ederek, "İçte bir kargaşayı MHP nedeniyle yaratamıyor. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  TBMM Başkan Vekili Akşener Kasetleri Görmeyenin Görmesini Sağlayan Başbakan'dır

  TBMM Başkan Vekili Akşener Kasetleri Görmeyenin Görmesini Sağlayan Başbakan'dır

  Antalya'da konuşan TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Bu kasetleri özel hayat olarak görmeyip alabildiğine köpürterek ve her bir miting meydanında bağıra bağıra ortaya getiren, duymayanın duymasını sağlayan, görmeyenin görmesini sağlayan Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  TBMM Başkanvekili Akşener Açıklaması

  "Sayın Başbakan sanki 30 Mart seçimlerinin olmaması için elinden gelen gayreti gösteriyor" "İçte bir kargaşayı MHP nedeniyle yaratamıyor. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  TBMM Başkanvekili Akşener: Seçim Yapılmaması İçin Suriye ile Savaş Çıkarılabilir

  TBMM Başkanvekili Akşener: Seçim Yapılmaması İçin Suriye ile Savaş Çıkarılabilir

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Meral Akşener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Mart mahalli seçimleri yaptırmamak için iç karışıklık çıkarmaya çalıştığını, bu tutmayınca da Suriye ile göstermelik bir savaşa girebileceğini savundu. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  TBMM Başkan Vekili Akşener: Kasetleri Görmeyenin Görmesini Sağlayan Başbakan'dır

  Antalya'da konuşan TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, "Bu kasetleri özel hayat olarak görmeyip alabildiğine köpürterek ve her bir miting meydanında bağıra bağıra ortaya getiren, duymayanın duymasını sağlayan, görmeyenin görmesini sağlayan Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Kamaç: "Güçlü ve kendini hizmete adamış kadro ile yola çıktık. Bu süreçte ne hükümetin ne de belediyenin imkanlarından yararlanıyoruz" (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP Adayları Çelik ve Kamaç Vatandaşlara Projelerini Anlattı

  MHP Adayları Çelik ve Kamaç Vatandaşlara Projelerini Anlattı

  MHP Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Kemal Çelik ve MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Serhat Kamaç, Arapsuyu ve Bahtılı’da mahallelerindeki toplantılarda vatandaşlarla bir araya geldi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP Antalya Büyükşehir Başkan Adayı Çelik'in Ziyareti

  MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Çelik, Antalya Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Nadir Karatoy'I ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  MHP Adayı Çelik Aesob'u Ziyaret Etti

  MHP Adayı Çelik Aesob'u Ziyaret Etti

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret ederek, projelerini ve çalışmalarını anlattı. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Ulaşım Esnafından MHP Adayı Çelik'e Destek

  Ulaşım Esnafından MHP Adayı Çelik'e Destek

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, Özel Antalya Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Nadir Karatoy ve üyelerini ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  MHP'den 'Alanya Geleceğine Yürüyor' Etkinliği

  MHP'den "Alanya Geleceğine Yürüyor" Etkinliği

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Alanya Geleceğine Yürüyor” etkinliğine binlerce vatandaş katıldı. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  MHP Adayı Çelik, Hal Esnafı ile Buluştu

  MHP Adayı Çelik, Hal Esnafı ile Buluştu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, sabah erken saatlerde Antalya Toptancı Hali’nde esnafla buluştu. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

  'Şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını Kapatıyor'

  "Şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını Kapatıyor"

  MHP Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, Kasımpaşa'da yurt yıkanların şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını kapatmak istediklerini söyledi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Çelik, Basketbol Maçını İzledi

  Çelik, Basketbol Maçını İzledi

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediyespor’u İzmir Özel Gelişim maçını izledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri