SON DAKİKA KEMAL YURTNAÇ HABERLERİ

Son Dakika Kemal Yurtnaç Haberleri

16:55
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığında Görev Değişimi Doç. Dr. Kudret Bülbül'ün YTB Başkanlığına getirilmesi nedeniyle görev teslim töreni düzenlendi Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. İşler: "Doç. Dr. Bülbül’ün akademisyen kimliğinin dışında 3,5 senelik bürokrasi tecrübesi vardır.
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığında Görev Değişimi
16:34
Yurtdışı Türkler Başkanlığı'na Kudret Bülbül Getirildi Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın tepesinde görev değişimi yaşandı.
Yurtdışı Türkler Başkanlığı'na Kudret Bülbül Getirildi
17:19
Yurtdışı Türklerin Kurucu İlk Başkanı Görevi Yarın Devrediyor Yurtdışı Türkleri ve Akraba Toplulukları (YTB) Başkanlığı’nda yarın devir teslim töreni yapılacak.
Yurtdışı Türklerin Kurucu İlk Başkanı Görevi Yarın Devrediyor
10:21
Başbakanlık ve Bakanlıklardaki Açık Kadrolara Atama Yapıldı Başbakanlık'ta açık bulunan müfettişliklere, yeterlik sınavında başarı gösterenler atandı.
08:54
Yurtdışı Akraba Toplulukları Başkanlığı'na Bülbül Atandı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç, başbakanlık müşavirliğine alınırken, yerine Kudret Bülbül atandı.
Yurtdışı Akraba Toplulukları Başkanlığı'na Bülbül Atandı
05:20
Başbakanlık Müşavirliğine Kemal Yurtnaç Atandı Başbakanlık Müşavirliğine, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç atandı.
Başbakanlık Müşavirliğine Kemal Yurtnaç Atandı
02:44
Resmi Gazetede Yayımlanan Atama Kararları Başbakanlık, Dışişleri ve İçişleri Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ve bazı bakanlıklarda yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Resmi Gazetede Yayımlanan Atama Kararları
11:07
Alman Gençlik Dairesi'nce Elinden Alınan 2 Çocuğunu İstiyor Almanya'da oturan Habip Şahin, Gençlik Dairesi tarafından 'abartılı sevdiği' gerekçesiyle elinden alınan 2 çocuğunun kendisine verilmesi içinyardım beklediğini söyledi.
Alman Gençlik Dairesi'nce Elinden Alınan 2 Çocuğunu İstiyor
10:13
Çocukları Alman Gençlik Dairesi'nce Alınan Baba Yardım Bekliyor Kendi durumunun çözümü için verdiği talimatı hatırlatan Şahin, geçen süre içinde bazı görüşmeler yapıldığını ancak sorunu ile ilgilenilmediğini iddia etti.
Çocukları Alman Gençlik Dairesi'nce Alınan Baba Yardım Bekliyor
14:14
Başbakan Yardımcısı İşler Köln'de Temaslarına Başladı Emrullah İşler'in heyetine Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Kemal Yurtnaç, Köln BaşKonsolosu Hüseyin Emre Engin, DİTİB Genel Başkanı Pr.Dr. İzzet Er ve 19 kişilik bir heyet eşlik etti.
Başbakan Yardımcısı İşler Köln'de Temaslarına Başladı
14:12
Başbakan Yardımcısı İşler Köln'de Yurt dışındaki Türkler'den Sorumlu Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Köln'de İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı'nın (IGMG) Kerpen'deki Genel Merkezi'nde akşam yemeğine katıldı.
Başbakan Yardımcısı İşler Köln'de
14:08
Görüntülü)- Başbakan Yardımcısı İşler Köln?de Temaslarına Başladı Yurtdışındaki Türkler'den Sorumlu Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, ilk resmi ziyaretini gerçekleştirmek üzere Köln'e geldi.
Görüntülü)- Başbakan Yardımcısı İşler Köln?de Temaslarına Başladı
23:24
"Biz Barışı ve Huzuru Sadece Kendimiz İçin İstemiyoruz" Başbakan Yardımcısı İşler, "Biz barışı ve huzuru sadece kendimiz için istemiyoruz. Bütün bölgeler, dünya ve bütün insanlık için istiyoruz." dedi.
'Biz Barışı ve Huzuru Sadece Kendimiz İçin İstemiyoruz'
22:55
"Biz Barışı ve Huzuru Sadece Kendimiz İçin İstemiyoruz" Başbakan Yardımcısı İşler, "Biz barışı ve huzuru sadece kendimiz için istemiyoruz. Bütün bölgeler, dünya ve bütün insanlık için istiyoruz." dedi.
'Biz Barışı ve Huzuru Sadece Kendimiz İçin İstemiyoruz'
19:06
AK Parti MKYK Üyesi Kırcı'nın Annesi Toprağa Verildi AK Parti MKYK üyesi Sema Kırcı'nın, Bandırma'daki evinde kalp krizi sonucu yaşamını yitiren annesi Razıgül Kırcı'nın cenazesi, toprağa verildi.
AK Parti MKYK Üyesi Kırcı'nın Annesi Toprağa Verildi
21:42
Türk Dünyası Belediyeler Birliği'nin 10. Yılı Kutlandı Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB)10. Yılı kutlandı.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği'nin 10. Yılı Kutlandı
17:29
İzmir Valisi Toprak Yabancı Öğrencilerle Buluştu İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir'deki üniversitelerde eğitimlerine başlayan yabancı öğrenciler için düzenlenen Hoşgeldiniz Kokteyline, katıldı.
İzmir Valisi Toprak Yabancı Öğrencilerle Buluştu
20:14
İzmir Valisi Toprak, Yabancı Öğrencilerle Kokteylde Buluştu İzmir Valisi Toprak, İzmir'deki üniversitelerde 2013-2014 akademik yılında eğitim görmeye başlayan yabancı öğrencilerle kokteylde bir araya geldi.
İzmir Valisi Toprak, Yabancı Öğrencilerle Kokteylde Buluştu
18:30
Dünya Türkmenlerinin Eğitim Sorunları İstanbul'da Tartışılacak İSTANBUL (İHA) – “Dünya Türkmenlerinin Eğitim Sorunları” İstanbul’da düzenlenen sempozyumda tartışılacak.
Dünya Türkmenlerinin Eğitim Sorunları İstanbul'da Tartışılacak
13:11
Cdu'nun İlk Türk Asıllı Milletvekili Ytb'yi Ziyaret Etti Almanya Şansölyesi Angela Merkel'in partisinden seçilen ilk Türk asıllı milletvekili Cemile Yusuf, Yurtdışı Türkleri ve Akraba Toplulukları Başkanlığı'nı (YTB) ziyaret etti.Başbakan Merkel'in partisi Hristiyan Demokrat Birlik'ten (CDU)...
Cdu'nun İlk Türk Asıllı Milletvekili Ytb'yi Ziyaret Etti
11:08
Suriyeli Öğrenciler Türkiye'de Okula Başlıyor Üniversiteye girme hakkı kazanan 460 Suriyeli sığınmacı, 1 ay içinde öğrenim görmeye başlayacak Suriyeli öğrencilere aylık 300 TL burs ve ücretsiz barınma hakkı sağlanacak YTB Başkanı Kemal Y...
12:33
Iı. Stk Eğitim Programı'na Kululu Sami Görgülü'de Katıldı Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından 2'incisi düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Kapasite Geliştirme Eğitim Programı'na Kululu olan İsveç Türk İşçi Dernekleri Federasyonu Örgütleme Sekreteri ve Göteborg İl Örgütü...
Iı. Stk Eğitim Programı'na Kululu Sami Görgülü'de Katıldı
12:42
Sivil Toplum Kuruluşları Kapasite Geliştirme Eğitim Programı Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Her sorun karşısında omuz omuza vermeyi, el ele tutmayı, göz göze gelmeyi, kucaklaşmayı prensip edinen bir STK anlayışına mutlaka ve mutlaka geçmemiz gerek" dedi.
Sivil Toplum Kuruluşları Kapasite Geliştirme Eğitim Programı
08:38
Tuana, Başarılı Tedavi Sürecinin Ardından Okula Başlıyor Başkanlığın girişimleriyle Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat edilen küçük Tuana, başarılı tedavi sürecinin ardından okula başlayacak.
Tuana, Başarılı Tedavi Sürecinin Ardından Okula Başlıyor
15:18
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç Açıklaması Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç, "Ece Demirkan'ın Avrupa Adalet divanı kararı olumsuz" dedi.
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç Açıklaması
14:18
Avrupa Adalet Divanı'nın Demirkan Davası Kararı YTB Başkanı Yurtnaç: "Bu karar bir son değildir" "Bu davanın olumsuz sonuçlanması son değil, önemli olan bu davanın takibini yapmaktır" Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gümrükçü: "48 milyon insan için vize kalkmıştır"
Avrupa Adalet Divanı'nın Demirkan Davası Kararı
13:10
AB Adalet Divanı'ndan Türkleri Üzen Vize Kararı Avrupa Birliği Adalet Divanı (ABAD), Türk vatandaşları için 'vize muafiyeti' anlamına gelecek Demirkan davasını karara bağladı.
AB Adalet Divanı'ndan Türkleri Üzen Vize Kararı
11:03
Başbakanlığa Böcek Yerleştiren Kadın: Ben Casus Değilim Başbakanlık Yurtdışı Türkler Başkanlığı'na dinleme cihazı yerleştirenlerden Fatma A., "Bunun böcek olduğunu bilmiyordum." sözleriyle kendini savundu.
Başbakanlığa Böcek Yerleştiren Kadın: Ben Casus Değilim
18:14
Yurtnaç, Edanur'un annesini kabul etti ANKARA Yurtnaç, Edanur'un annesini kabul etti ANKARA
Yurtnaç, Edanur'un annesini kabul etti   ANKARA
18:05
Yurtdışı Türkler Başkanlığı, 8 Yıldır Çocuğunu Alamayan Anne İçin Ahim'e Gidecek Yurtdışı Türkleri ve Akraba Toplulukları Başkanı Kemal Yurtnaç, 8 yıl önce çocuğu Alman otoriterler tarafından alınan acılı anne Fatma Karademir'i başkanlık binasında kabul etti.
Yurtdışı Türkler Başkanlığı, 8 Yıldır Çocuğunu Alamayan Anne İçin Ahim'e Gidecek
16:33
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç: "Ticari Amaçlı Böcek Yerleştirildi" Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın makam odasında ortam dinleme cihazı bulunması üzerine açıklama yapan Başkan Kemal Yurtnaç, "Kar amaçlı kurulmuş menfaat birliği bir örgüt, çete pozisyonunda çalışmalar yapmışlar."
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç: 'Ticari Amaçlı Böcek Yerleştirildi'
16:25
Kemal Yurtnaç: Dinleme Cihazını Ticari Amaçlı Bir Çete Koydu Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluğu Başkanlığı kurumunun Başkanı Kemal Yurtnaç, 8 ay önce odasında bir dinleme cihazı bulduklarını söyledi.
Kemal Yurtnaç: Dinleme Cihazını Ticari Amaçlı Bir Çete Koydu
16:04
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç Böcek soruşturması ANKARA Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç Böcek soruşturması ANKARA
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç   Böcek soruşturması   ANKARA
12:08
Başbakan Yardımcısı Bozdağ Açıklaması "(Makam odasında dinleme cihazı bulunması) Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı bir suç ve suçlu varsa bunun ortaya çıkarılmasını bizzat istemiştir. Şikayet üzerine bu soruşturma başlamıştır" "Kimseyi korumak, kollamak, aklamak gibi düşüncemiz olamaz. Yargı, soruşturma makamları, bu olay nereye kadar gidiyorsa oraya kadar araştırmalı ve bu olayın içinde kim ya da kimler varsa onlar yargıya hesap vermeli, hak ettiği cezayı almalıdır" "Sporun içine, taraftarların arasına
Başbakan Yardımcısı Bozdağ Açıklaması
12:39
Odasında Dinleme Cihazı Bulunan Yurtnaç: Odamda Otururken Yanık Kokusu Hissettim Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç, makam odasında dinleme cihazı bulanmasıyla ilgili olayın soruşturulmasını kendilerinin istediğini söyledi.
Odasında Dinleme Cihazı Bulunan Yurtnaç: Odamda Otururken Yanık Kokusu Hissettim
11:09
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç Açıklaması "(Makam odasında dinleme cihazı bulunması) Olayın soruşturulmasını, faillerin tespit edilerek yargılanmalarını talep ettim. Yani olayın müştekisi biziz. Şikayetçi olduğum ve gerçeklerin ortaya çıkarılmasını istediğim bir konuda, 'gayri ahlaki ve gayri hukuki işlerle uğraşılıyor' intibasını veren haber ve yorumların yapılması hepimizi derinden yaralamıştır" Bu durum, kurum ve şahsım için dezenformasyon haline getirilmiştir. Olayın ele alınış tarzı suçun esasını gölgelemektedir"
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç Açıklaması
10:49
Yurtdışı Türkleri Başkanı Yurtnaç: Dinleme Cihazı Üçlü Prizin İçine Konulmuş Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı makam odasında bulunduğu belirtilen ortam dinleme cihazı konusunda dikkat çekici ayrıntılar ortaya çıktı.
Yurtdışı Türkleri Başkanı Yurtnaç: Dinleme Cihazı Üçlü Prizin İçine Konulmuş
19:44
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Kişinev'de Bozdağ, ülkedeki Türklerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Kişinev'de
10:27
3 İlde Böcek Soruşturması: 10 Kişi Gözaltına Alındı YTB Başkanı Kemal Yurtnaç'ın odasında böcek bulunmasıyla ilgili soruşturmada Ankara, İstanbul ve Ardahan'da 2'si kadın 10 kişi gözaltına alındı.
3 İlde Böcek Soruşturması: 10 Kişi Gözaltına Alındı
08:34
YTB'deki Dinleme Cihazlarının Altından Kıskançlık Çıktı YTB Başkanı'nın odasında bulunan dinleme cihazlarını sevgilisinin bir başkasıyla ilişkisi olduğunu düşünen bir kadının koydurttuğu ortaya çıktı.
YTB'deki Dinleme Cihazlarının Altından Kıskançlık Çıktı
15:15
Bozdağ: AK Parti Kurucuları Şerefli İnsanlardır Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Bütün Ak Parti kurucuları haysiyetli, şerefli, onurlu, namuslu, ahlaklı, inançlı, milletperver ve vatanperver insanlardır."
Bozdağ: AK Parti Kurucuları Şerefli İnsanlardır
17:45
Yurtnaç, Türklere 'Seçimlerde Sandığa Gidin' Çağrısı Yaptı Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı (YTB) Kemal Yurtnaç, 22 Eylül'deki Almanya genel seçimlerinde Türklere sandığa gidin çağrısı yaptı.
Yurtnaç, Türklere 'Seçimlerde Sandığa Gidin' Çağrısı Yaptı
13:12
Bekir Bozdağ'dan 'Böcek' Açıklaması Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Kemal Yurtnaç'ın odasında böcek bulunduğu iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bekir Bozdağ'dan 'Böcek' Açıklaması
15:36
Maliye Bakanlığı'ndan 'Pasaport Harcı' Açıklaması Maliye Bakanlığı, pasaport harçlarının düşürülmesine yönelik bir çalışmalarının olmadığını açıkladı.
Maliye Bakanlığı'ndan 'Pasaport Harcı' Açıklaması
11:17
Pasaport Harcı Müjdesi ve Oy Çağrısı Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen toplantıda, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Başkanı Kemal Yurtnaç, Avrupalı Türklere mesajlar verdi.
Pasaport Harcı Müjdesi ve Oy Çağrısı
16:12
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç, Makedonya'da Yurtnaç, Makedonya'daki bazı Türk sivil toplum teşkilatlarının yöneticileriyle bir araya geldi
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Yurtnaç, Makedonya'da
11:50
Dışişleri Bakan Yardımcısı Koru II. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı'nın Açılışına Katıldı Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sayın Naci Koru, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından ikincisi düzenlenen II. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı'nın açılışına katıldı.
Dışişleri Bakan Yardımcısı Koru II. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı'nın Açılışına Katıldı
16:03
2. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa'da son zamanda yükselen ırkçılık ve yabancı düşmanlığına dikkat çekerek, "Çağımızda yaşadığımız en büyük tehlikelerden biride özellikle Avrupa yükselen ırkçılık ve yabancı düşmanlığı tehlikesidir."
2. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı
15:08
Uluslararası Hukuk Eğitim Programı Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "Kimyasal silah kullanıldı, hala konuşuyoruz, hala siyasal hesaplar yapıyoruz. Eğer bu kimyasal silah kullanımı karşısında bir adım atılmazsa bundan sonra başka kimyasal silahlar kullanıldığı zaman adım atılmayacağı anlamına da gelir. Başkaları da cesaret bulabilir. Bugün Esed bunu yapıyor, yarın başka bir zalim başka yerde benzer bir şey yapabilir" "Eğer insan hakları varsa, eğer uluslararası hukuk dediğimiz bir hukuk varsa bu hukukun namusunu korumak evvela
Uluslararası Hukuk Eğitim Programı
13:52
Suriye ve Mısır'daki Katliamlara Sessiz Kalan Avrupa'ya Bakanlardan Sert Tepki Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Suriye ve Mısır'daki katliamlara sessiz kalan batı ülkelerini sert bir dille eleştirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEMAL YURTNAÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]