SON DAKİKA KENAN EVREN HABERLERİ

Son Dakika Kenan Evren Haberleri

 • 05 Aralık 2016 20:18"Cin Hastanesi"nde Cin Çıkarma Seansının Görüntüleri Ortaya Çıktı"Cin Hastanesi"nde cin muayenesi ve cin çıkarma seanslarının videoları medyaya sızdı. Cin çıkarma seansında bir kadının çığlıkları ise dehşet verdi.
 • 23 Kasım 2016 16:19Memur-Sen Ankara İl Başkanı Kır: Memur-Sen Ankara İl Başkanı Kır: "Öğretmenler Günü de Bir Darbe ve Dayatma Ürünüdür"Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü eleştirerek, “Tıpkı 1982 Anayasası gibi Öğretmenler Günü de bir darbe ve bir dayatma ürünüdür.
 • 11 Kasım 2016 14:18Kulalı Öğrenciler Meclis Başkanlarını SeçtiKulalı Öğrenciler Meclis Başkanlarını SeçtiManisa’nın Kula ilçesinde gerçekleştirilen ve 30 okul meclis başkanının oy kullandığı Kula Öğrenci Meclisi Başkanlık seçimini 23 oy alan Selim Sabahat Palanduz Anadolu Lisesi öğrencisi Burak Çınar kazandı.
 • 05 Kasım 2016 15:06Adana 12 Eylül Mağdurlarına 'Kovuşturmaya Yer Yok' TebliğatıAdana 12 Eylül Mağdurlarına 'Kovuşturmaya Yer Yok' Tebliğatı12 Eylül mağdurlarına 'kovuşturmaya yer yok' tebliğatıANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, 12 Eylül darbesi döneminde işkence görüp mağdur olduklarını belirten 365 kişinin suç duyurusu üzerine Kenan Evren'in de aralarında bulunduğu dönemin Milli Güvenlik Konseyi üyeleri hakkında yürüttüğü...
 • 05 Kasım 2016 11:5312 Eylül Mağdurlarına 'Kovuşturmaya Yer Yok' TebliğatıANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, 12 Eylül darbesi döneminde işkence görüp mağdur olduklarını belirten 365 kişinin suç duyurusu üzerine Kenan Evren'in de aralarında bulunduğu dönemin Milli Güvenlik Konseyi üyeleri hakkında yürüttüğü soruşturmada, 'kovuşturmaya yer olmadığı' kararı verdi.
 • 05 Kasım 2016 11:2312 Eylül Mağdurlarına 'Kovuşturmaya Yer Yok' Tebliğatı12 Eylül Mağdurlarına 'Kovuşturmaya Yer Yok' TebliğatıANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, 12 Eylül darbesi döneminde işkence görüp mağdur olduklarını belirten 365 kişinin suç duyurusu üzerine Kenan Evren'in de aralarında bulunduğu dönemin Milli Güvenlik Konseyi üyeleri hakkında yürüttüğü soruşturmada, 'kovuşturmaya yer olmadığı' kararı verdi.
 • 15 Ekim 2016 20:10DSP Genel Başkanı Aksakal: DSP Genel Başkanı Aksakal: "Türkiye'nin Sınır Güvenliği Adına Bu Mücadele Mutlaka Yapılmalıdır"DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Terör örgütleriyle mücadele etmek ve Türkiye'nin sınır güvenliği adına bu mücadele mutlaka yapılmalıdır.
 • 15 Ekim 2016 18:17DSP Genel Başkanı Aksakal AçıklamasıDSP Genel Başkanı Aksakal AçıklamasıDSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Terör örgütleriyle mücadele etmek ve Türkiye'nin sınır güvenliği adına bu mücadele mutlaka yapılmalıdır.
 • 01 Ekim 2016 17:41Müfettişiz" Diyerek Esnafı DolandırdılarManisa'nın Yunusemre ilçesinde kendilerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müfettişi olarak tanıtıp esnafı dolandırdığı tespit edilen 2 kişi, gözaltına alındı.
 • 30 Eylül 2016 16:52Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından tutuklanan emir subayı Yarbay Levent Türkkan, sulh ceza hakimliğindeki sorgusunda, darbe girişimini 1994 mezunu subayların planladığını değerlendirdiğini belirterek, "Mesela ben işin başında Akın Öztürk Paşa olduğuna inanmıyorum.
 • 21 Eylül 2016 19:31Adana'da Devlet Bahçeli Bulvarı Kararına Valilik EngeliAdana'da Devlet Bahçeli Bulvarı Kararına Valilik EngeliAdana'da Devlet Bahçeli Bulvarı kararına Valilik engeliCHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin Kenan Evren Bulvarı'nın adını Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirilmesine yaptıkları itiraz sonucu, Adana Valiliği'nin iptal kararı aldığını açıkladı.
 • 21 Eylül 2016 16:02Vali Demirtaş: Vali Demirtaş: "Üçte İki Çoğunluk Sağlanamadığı İçin Kararı İptal Ettik"Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Kenan Evren Bulvarı’nın adının Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirilmesine yönelik Büyükşehir Belediye Meclisi kararının iptal sebebinin, oylamada üçte iki çoğunluk sağlanamaması olduğunu açıkladı.
 • 21 Eylül 2016 13:23Adana'da Devlet Bahçeli Bulvarı Kararına Valilik EngeliAdana'da Devlet Bahçeli Bulvarı Kararına Valilik EngeliAdana Valiliği, Kenan Evren Bulvarı isminin Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştiren, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin aldığı kararı, CHP'nin itirazı üzerine iptal etti.
 • 21 Eylül 2016 11:40Barut: Barut: "Valilik, Devlet Bahçeli Bulvarı ile İlgili Kararı İptal Etti"CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Valiliğin, Kenan Evren Bulvarı isminin Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirilmesine yönelik Büyükşehir Belediye Meclisi kararını iptal ettiğini açıkladı.
 • 19 Eylül 2016 17:06Adana'da Bulvar İsmi TartışmalarıAdana'da Bulvar İsmi TartışmalarıÇukurova Kent Konseyi Başkanı Mahir Fisunoğlu, Kenan Evren Bulvarı'nın adının "Devlet Bahçeli Bulvarı" olarak değiştirilmesiyle ilgili olarak konseyin bulvar isminin gerekirse bir referandumla belirlenmesini talep ettiğini bildirdi.
 • 11 Eylül 2016 15:10İşkence Gördü, Defalarca Üniversiteden Atıldı Ama Yılmadıİşkence Gördü, Defalarca Üniversiteden Atıldı Ama Yılmadı12 Eylül darbesinde işkencelere tabi tutulan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunanlar 12 Eylül’ün darbeci generalleri Kenan Evren ve Tahsin Şahinkaya’nın idamla yargılanıp, müebbet hapisle cezalandırılmalarından ders alsalardı bu girişimde bulunmaya cesaret edemezlerdi.
 • 09 Eylül 2016 12:53Kenan Evren'in Doğduğu Kula'da Bütün İsimleri SiliniyorKenan Evren'in Doğduğu Kula'da Bütün İsimleri SiliniyorKula Belediye Meclisi, ilçedeki tüm cadde, sokak ve meydanlardan Kenan Evren ismini kaldırıyor.
 • 29 Ağustos 2016 12:38Başındaki Mermi Parçaları Darbe Girişimini UnutturmayacakBaşındaki Mermi Parçaları Darbe Girişimini UnutturmayacakFethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında gittiği Boğaziçi Köprüsü'nde yaralanan Yusuf Ak, darbecilerin attığı top mermisinin 3 parçasını ölene kadar başında taşıyacak.
 • 29 Ağustos 2016 11:18Başındaki Mermi Parçaları Darbe Girişimini UnutturmayacakBaşındaki Mermi Parçaları Darbe Girişimini UnutturmayacakFethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında gittiği Boğaziçi Köprüsü'nde yaralanan Yusuf Ak, darbecilerin attığı top mermisinin 3 parçasını ölene kadar başında taşıyacak.
 • 28 Ağustos 2016 14:16MHP İl Başkanı Baş'tan MHP İl Başkanı Baş'tan "Bulvar İsmi" ÇıkışıMHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Kenan Evren Bulvarı’nın adının ‘Devlet Bahçeli’ olarak değiştirilmesine yönelik olumsuz yaklaşımları doğru bulmadığını belirterek, "“Bu tavır, Ankara’da en üst derecede tesis edilen milli birlik ruhuna karşıt bir tavırdır” dedi.
 • 24 Ağustos 2016 11:59AK Parti ve CHP'den "Devlet Bahçeli Bulvarı"Adına İtirazAK Parti ve CHP Adana İl başkanlıkları, Kenan Evren Bulvarı'nın adının "Devlet Bahçeli Bulvarı" olarak değiştirilmesine, oylamada usulsüzlük yapıldığı ve mülki amirin onayının olmadığı gerekçesiyle itiraz etti.
 • 23 Ağustos 2016 16:46Kenan Evren Yerine Okula 15 Temmuz Şehidinin Adı VerildiKenan Evren Yerine Okula 15 Temmuz Şehidinin Adı VerildiDİYARBAKIR'ın Ergani İlçesi'nde bulunan ve 12 Eylül darbesinin baş mimarı olan Kenan Evren'in adını taşıyan ilk ve ortaokuluna, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nde, askerlerin helikopterle açtığı ateş sonucu şehit olan Diyarbakır Erganili Askeri Çoban'ın adı verildi.
 • 23 Ağustos 2016 16:36Şehit Çoban'ın İsmi Okula VerildiFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının İstanbul'da darbe girişimini engellemeye çalışırken yaşamını yitiren 7 çocuk babası Askeri Çoban'ın ismi, Kenan Evren'in adını taşıyan Ergani ilçesindeki ilk ve ortaokula verildi.
 • 16 Ağustos 2016 10:41Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Fetö'yü Anlattı AçıklamasıCumhuriyet Başsavcısı Doğan Fetö'yü Anlattı AçıklamasıBurdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, FETÖ/PDY soruşturmalarında Burdur’da yüzde 50’nin üzerine çıkıldığını ifade ederek, vatandaşlardan bu konuda ihbarcı olarak destek olmalarını istedi.
 • 11 Ağustos 2016 16:33Adana Kenan Evren Bulvarı'nın Adı Devlet Bahçeli Bulvarı OlduAdana Kenan Evren Bulvarı'nın Adı Devlet Bahçeli Bulvarı OlduKenan Evren Bulvarı'nın adı Devlet Bahçeli Bulvarı olduADANA, (DHA) - ADANA'da Kenan Evren Bulvarı'nın adı Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirildi.