SON DAKİKA KERİM ÖZER HABERLERİ

Son Dakika Kerim Özer Haberleri

18:29
Bayraklı'da Karabağ Protestosu İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın aday gösterilmesine bazı partililer tepki gösterdi.
Bayraklı'da Karabağ Protestosu
18:24
Bayraklı'da CHP'li Karabağ'ın Adaylığına Partililer Tepkili İzmir'de Bayraklı Belediye Başkanı CHP'li Hasan Karabağ'ın aday gösterilmesine bazı partililer tepki gösterdi.
Bayraklı'da CHP'li Karabağ'ın Adaylığına Partililer Tepkili
17:39
CHP'li Kerim Özer'den Bayraklılı Taksiciye Müjde! Yeni yıla Bayraklı’daki taksi duraklarında, şoför esnafı ile birlikte giren CHP Aday Adayı Kerim Özer, aday gösterilip seçilmesi halinde Bayraklı’da yaşayan herkesin ekmeğini, aşını arttırmak için çalışacağını söylerken, taksici esnafına da daha çağdaş durakların sözünü verdi.
CHP'li Kerim Özer'den Bayraklılı Taksiciye Müjde!
17:35
CHP'li Günaydın: Hukukunu Da, Meclis Kararını da Dinlemiyoruz İzmir'de Konak Halkevi'nin açılışına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, "Eğer toplumsal meşruiyet sorununu aşamadıysan hukukunu da, meclis kararını da dinlemiyoruz." dedi.
CHP'li Günaydın: Hukukunu Da, Meclis Kararını da Dinlemiyoruz
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:27:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KERİM ÖZER HABERLERİ
[Hata Bildir]