SON DAKİKA KEŞAP HABERLERİ

Son Dakika Keşap Haberleri

13:02
Giresun Belediyesinde Proje Çalışmaları Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, büyük projelere başlayıp tamamlamak istediklerini söyledi.
13:34
Yeşilpınar Spor Kulübü'nün Şampiyonluk Coşkusu İstanbul 1. Amatör 10. Grup şampiyonu olan Yeşilpınar Spor Kulübü futbolcuları için Eyüp Belediyesi kutlama gecesi düzenledi.
13:40
Fındık Fiyatı Rekor Kırdı Kabuklu fındık fiyatı serbest piyasada 16 liraya yükselerek rekor kırdı.
Fındık Fiyatı Rekor Kırdı
12:15
Fındık Fiyatında Rekor Artış Kabuklu fındık fiyatı serbest piyasada 16 liraya yükselerek rekor kırdı.
08:34
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
10:55
Giresun'da 54 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Giresun'da kar yağışı nedeniyle il genelindeki 550 köyün 54'ünde ulaşım sağlanamıyor.
Giresun'da 54 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
15:47
Yurtta Kış Giresun’da kar yağışı nedeniyle 307 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:23
Giresun'da Kar Yağışı Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 435 köy yolu ulaşıma kapanıp eğitime ara verilirken, kar yağışının oluşturduğu güzel manzaralarda objektiflere yansıdı.
Giresun'da Kar Yağışı
11:16
Giresun'da 435 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Giresun'da kar yağışı nedeniyle 435 köy yoluyla ulaşım sağlanamıyor.
17:23
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde yarın, Dereli ilçesinde ise yarın ve cuma günü eğitime ara verilecek.
14:56
Kfmib: "Fındık Bahçeleri Islah Edilmeli" Karadeniz Fındık Mamülleri İhracatçılar Birliği (KFMİB) Başkanı Edip Sevinç, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde fındık bahçelerinin bakımsız olduğunu bu sebeple ocak başına verimin düşük olduğunu belirtti.
Kfmib: 'Fındık Bahçeleri Islah Edilmeli'
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
10:57
Üzerine Baca Duvarı Devrilerek Yaralanan Genç Hayati Tehlikeyi Atlattı Giresun’un Keşap ilçesinde devrilen bacanın altında kalarak yaralanan Şenel Tomak’ın sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.
Üzerine Baca Duvarı Devrilerek Yaralanan Genç Hayati Tehlikeyi Atlattı
15:05
Giresun Emniyet Müdürlüğü Gençliğe Terörü Anlattı Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerin yanı sıra önleyici çalışmaların da gerçekleştirildiğini açıkladı.
09:15
Karayollarında Durum Giresun Keşap ayrımı Dereli yolu, aşırı yağışlar ve sel tahribatı nedeniyle ulaşıma kapandı.
15:46
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yapımı planlanan Eğribel tüneli ve Güney Çevre Yolu projelerinin tamamlanmasının Giresun'un kaderini değiştireceğini bildirdi.
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek
17:02
Fındık Fiyatları Yerinde Sayıyor Kurban Bayramı öncesinde serbest piyasada fiyatı 14 lira 50 kuruştan işlem gören Giresun kalite yağlı fındık, bayramın son günlerinde de aynı fiyattan işlem gördü.
Fındık Fiyatları Yerinde Sayıyor
11:11
Polisten Yorgun Sürücülere Zorunlu Çay Molası Giresun Emniyet Müdürlüğü bayram tatili için memleketlerine giden sürücüleri, 'Yorulunca Mola Verin Hayata Mola Vermeyin' projesi kapsamında durdurarak çay ve kahve ikramında bulundu.
Polisten Yorgun Sürücülere Zorunlu Çay Molası
10:32
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Zorunlu Çay Molası Giresun Emniyet Müdürlüğü bayram tatili için memleketlerine giden sürücüleri, ’Yorulunca Mola Verin Hayata Mola Vermeyin’ projesi kapsamında durdurarak çay ve kahve ikramında bulundu.
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Zorunlu Çay Molası
16:34
Giresun'da Fırtına Tahribatı Güvenlik Kamerasında Giresun'da dün etkili olan fırtına ve Karadeniz'de oluşan dev dalgaların neden olduğu hasar güvenlik kameralarına yansıdı.
13:52
Giresun'da Fırtınanın Yaraları Sarılıyor Dün sabah saatlerinde başlayan fırtına ve yüksekliği 6 metreyi aşan dalgaların kent merkezinden geçen Karadeniz Sahil Yolu ve çevresinde parçaladığı kaldırımlar ve demir korkuluklar ile büyük zarar verdiği yol asfaltının onarılması için dün akşam başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Giresun'da Fırtınanın Yaraları Sarılıyor
13:09
Giresun'da Fırtınanın Yaraları Sarılıyor Giresun'da dün etkili olan fırtına ve oluşan dev dalgaların neden olduğu hasarı gidermek için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor.
Giresun'da Fırtınanın Yaraları Sarılıyor
13:31
Giresunlu Öğrencilere Uzay ve Gezegenleri Anlattı Oxford Üniversitesi Astrofizik Bölümü son sınıfında okuyan Giresunlu Selçuk Topal tarafından Keşap Anadolu Lisesi Amatör ve Uzay Teknolojileri haber kulübü öğrencilerine “Gökbilimi ve Kariyer” adı altında seminer verildi.
Giresunlu Öğrencilere Uzay ve Gezegenleri Anlattı
14:13
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu Giresun Çalışma ve İş Kurumu’nun (İŞKUR), Toplum Yararına Çalışma Programları kapsamında okullarda alacağı temizlik işçiliğine yoğun ilgi gösterildi.
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu
17:35
Giresunun Çevre Yolu Projesi Genişletildi Giresun AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından danışma toplantısı düzenlendi.
Giresunun Çevre Yolu Projesi Genişletildi
14:37
AK Parti Giresun Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Giresun Merkez ilçe Teşkilatı'nın Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
09:51
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor Artvin, Rize, Gümüşhane, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan tarihi vakıf eserlerinin büyük bir çoğunluğu Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğünce restore edildi.
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor
14:21
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var 15 Eylül'de başlayacak olmasına rağmen Giresun'da taşımalı eğitim görecek okullarda halen taşıma yapacak araç sorunlarının çözülmediği belirtildi.
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var
08:26
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve bakım onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
15:51
Görele'de 500 Adet Sülün Doğaya Bırakıldı. Görele’de, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan "2014 Yılı Doğaya Keklik ve Sülün Yerleştirme Eylem Programı" kapsamında 500 adet sülün doğaya bırakıldı.
15:46
Arazi Yüzünden 2 Kız Kardeşini Öldürdü, Tutuklandı Giresun'un Keşap ilçesinde, arazi meselesi yüzünden iki kız kardeşini öldüren 79 yaşındaki Turgut Bakan tutuklandı.
Arazi Yüzünden 2 Kız Kardeşini Öldürdü, Tutuklandı
15:02
Giresun'daki Cinayet Keşap ilçesinde arazi meselesi yüzünden iki kız kardeşini öldüren kişi tutuklandı.
Giresun'daki Cinayet
12:48
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi Giresun’da 323 bin 987 seçmenden cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 80 bin 286 kişi oy kullanmadı.
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi
14:05
Gençlik Merkezi Turu Espiye'de Kırıkkale Üniversitesi Dış İlişkiler ve AB Koordinasyon Biriminin organizesinde yürütülen Mobil Gençlik Merkezi Tırı Espiye'de gençlerle buluştu.
Gençlik Merkezi Turu Espiye'de
21:15
Yüksek Askeri Şura Kararları 2014 Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı sona erdi.
20:43
Yüksek Askeri Şura Kararları Karara göre, 34 general ve amiralin görev süreleri bir yıl uzatıldı.
Yüksek Askeri Şura Kararları
20:15
Yaş Kararları : 34 General ve Amiralin Görev Süresi Bir Yıl Uzatıldı Yüksek Askeri Şura'da (YAŞ), 30 Ağustos 2014 tarihinden geçerli olarak 34 general ve amirallerin görev süresi bir yıl uzatıldı.
16:33
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Çay ve Kahve Molası Proje kapsamında Karadeniz Sahil Yolu Keşap ilçe girişindeki kontrol noktasında durdurulan sürücülere uygulama hakkında bilgi verilerek broşür dağıtılıyor.
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Çay ve Kahve Molası
15:16
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Çay- Kahve Molası Giresun Emniyet Müdürlüğü bayram tatili için memleketlerine giden sürücüleri, 'Yorulunca Mola Verin Hayata Mola Vermeyin' projesi kapsamında durdurarak çay ve kahve ikramında bulundu.
Giresun Polisinden Yorgun Sürücülere Çay- Kahve Molası
09:59
Yüksek Askeri Şura 4-6 Ağustos'ta Toplanıyor -Yüksek Askeri Şura'nın olağan toplantısı 04-06 Ağustos 2014 tarihleri arasında Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında yapılacak.
17:32
Giresun'da Dolmuş Durağında Silahlı Kavga: 1 Yaralı Giresun’da durak simsarları arasında çıkan kavgada bir kişi silahla yaralandı.
Giresun'da Dolmuş Durağında Silahlı Kavga: 1 Yaralı
10:59
Yüksek Askeri Şura 4-6 Ağustos'ta Toplanıyor Yüksek Askeri Şura'nın olağan toplantısı 04-06 Ağustos 2014 tarihleri arasında Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında yapılacak.
10:46
Giresun Emniyet Müdürlüğü Bayram Tedbirlerini Aldı Giresun Emniyet Müdürlüğü'nce, Ramazan Bayramı ve bayram tatili sürecinde gerekli güvenlik ve trafik tedbirlerinin alındığını bildirildi.
Giresun Emniyet Müdürlüğü Bayram Tedbirlerini Aldı
11:54
Vali Karahan Lys'de İlk Bine Giren Öğrencileri Ödüllendirdi LYS’de ilk bine giren öğrencileri makamında kabul eden Vali Hasan Karahan, öğrencileri altınla ödüllendirdi.
Vali Karahan Lys'de İlk Bine Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
14:47
Fındığa Alternatif Ürün Arayışları Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çolak "Karadeniz Bölgesinde denizde hamsi, karada fındığın alternatifi yok." dedi.
Fındığa Alternatif Ürün Arayışları
19:46
AK Parti Keşap İlçe Başkanlığından İstifa Eden Kemal Kurt Açıklaması Giresun’un AK Parti Keşap İlçe Başkanı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
08:15
Yüksek Askeri Şura Terfi Listesi Ortaya Çıktı 'Paralel Tasfiye' iddiaları ile gündeme gelen Yüksek Askeri Şura'nın bu yılki terfi listesinde 192 general ve amiralin durumu ele alacak.
Yüksek Askeri Şura Terfi Listesi Ortaya Çıktı
10:41
28 Şubat Davasının 66. Duruşması Başladı 28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 66. duruşması başladı.
28 Şubat Davasının 66. Duruşması Başladı
17:11
Giresun Emniyet Müdürlüğünden Ramazan Tedbirleri Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından ramazan ayıyla ilgili gerekli tedbirlerin alındığı bildirildi.
17:02
Vali Karahan İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor Giresun Valisi Hasan Karahan, Keşap ilçesinde incelemelerde bulundu.
Vali Karahan İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEŞAP HABERLERİ
[Hata Bildir]